Prachtige Winterjassen SCHEFFER's zeer laag in prijs VISCHMARKT 18 UIT DE OMSTREKEN. FAILLISSEMENTEN. In October één dag alles gratis VRAGENRUBRIEK. HET KASTEEL TE DIETZ. pe Haagsche redacteur van de „Msb." meldt: Gisteren zijn prof. v. d. Steur, dr. J. Kalf, directeur van het Rijksbureau voor Monu mentenzorg en de heer H. van Heeswijk, architect bij den Rijksgebouwendienst naar Puil9chland vertrokken om opmetingen te doen en ter bezichtiging van het kasteel te pjetz. dat door de Duitsche regeering aan Nedorlandsche wordt aangeboden. Be1- doeld kasteel heeft een belangrijke rol ge meeld in de geschiedenis van ons vorsten huis en als zoodanig zou het bezit van dit monument voor Nederland een groote be tekenis zijn. nederlandsche vereeniging tot bevordering van zondagsrust. De Nederlandsche Vereeniging tot be vordering van Zondagsrust heeft gister- siiddag te Utrecht een algemeene vergade- ;mg gehouden. De heer G. B. van Aaken. de secretaris der vereeniging, bracht het jaarverslag uit. Daarin werden o.a. in herinnering gebracht de vergaderingen, welke het hoofdbestuur heeft gehouden met andere, voor het over- rroote deel Christelijke werkliedenorganisa- iies in Den Haag, waar men evenwel nog :iet tot definiliet resultaat is gekomen. De voorzitter sprak daarna een woord van hulde aan de nagedachtenis van dr. v. Rijskevorsel, voorzitter van de afdeeling Rot terdam, die van 1895 af lid van de ver eniging is geweest. Na eenige besprekingen werd aanvaard iet voorstel van het hoofdbestuur tot vor ming van een centraal-comité voor Zon dagsrust, waarin zitting zullen nemen twee leden der vereeniging en twee leden van elk der organisaties, welke ziph bij dit comité rillen aansluiten. Aan het hoofdbestuur werd opgedragen en onderzoek naar den huidigen stand van Zondagsrust bij de Spoorwegen. Aangenomen werd een motie, waarin de teleurstelling der vergadering werd uitge sproken over het feit, dat de behandeling van het ontwerp-Zondagsrust telkenmale wordt verschoven en, gezien de omstandig heid dat de bestaande Zondagswet niet meer Toldoet aan de tegenwoordige toestanden, op de politieke partijen een beroep wordt ge daan, te willen bevorderen dat in de volgen de wetgevende periode een nieuwe Zon dagswet tot stand komc. In de plaats van den heer B. Klein Was- Imk, die aftrad en niet-herkiesbaar. was, werd ds. A. Drost te Arnhem als lid van iet hoofdbestuur gekozen. Na afloop vereenigden hoofdbestuur en algevaardigden zich aan een gemeenschap- pelijken maallijd. radio-handelaren. Onder voorzitterschap van den heer A. van Santen le Amsterdam is gisteren te Utrecht de algemeene ledenvergadering van den Nederlandschen Bond vanRadiohande laren gehouden. Blijkens het uitgebreide verslag telt de bond 584 leden. Door het bestuur voorgestelde wijzigingen in het huish. reglement lokten een uitvoe rige en levendige beschrijving uit. De voorgestelde wijziging van artikel I (betreffende aan wie wel en aan wie niet met korting mag worden geleverd) werd len slotte ingetrokken. Het voorstel om artikel. 6 van het huish. reglement als volgt te lezen: „Het hoofdbestuur is gehouden een lijst nan te leggen van personen of zaken noch direct, noch indirect radio-artikelen te la veren. Leden of niet-leden. welke direct of in direct aan de op deze lijst voorkomende personen of zaken radioartikelen leveren, kunnen, ter beoordeeling van het hoofdbe stuur, eveneens op die lijst worden ver meld. Het eigen belang der leden brengt mede geen goederen te betrekken van grossiers, voorkomende op bovengenoemde lijst." Werd aanvaard. Het voorstel van het bestuur, om het be stuur de volle vrijheid te geven in het schrappen van leden van de „zwarte lijst" werd met 36 tegen 20 stemmen verworpen. Aangenomen werd voorts een voorstel om ee'n minimumcautie van f. 250.te doen stellen. Jhr. mr. A. F. O. van Sasse van Ysselt, R.K. lid der Tweede Kamer, zal zich voor de volgende zittings-periode niet meer beschikbaar stellen, meldt het V.-D.- bureau. De gewone audiëntie van den minister van Financiën zal op Maandag 29 Oct. a s. niet plaats hebben. RECLAME. en door bijzonder lage exploitatiekosten ,0°" KLEEDING-MAGAZIJN NED. HERT. KERK. Aangenomen: naar Exmorra c.a., J. van Kuiken, cand. te Wierum (Fr.); naar Drie- sum; H. G. van den Hoek, te Langerakbez. Lek. Bedankt voor Oudwoude: A. W, Feen- stra, te Lollum. GEREF. KERKEN. Bedankt: voor Scharendijke, R. Haitsma, te Oldekerk. DOOFSGEZ. GEM. Beroepen: te Hollum (Ameland), W. Schopenhauer, te Ouddorp (Z.-H.). OUD-GEREF. GEMEENTEN. Beroepen te Utrecht: J. van 't Hoog, te Kinderdijk. X NEDERL. PROTESTANTENBOND. De behandeling van de voorgestelde reglementen-wijziging werd gistermorgen voortgezet Een geanimeerde discussie werd gevoerd over de practische uitvoering van art. 20, waarin bepaald wordt, dat op één plaats niet meer dan één afdeeling gevestigd kan worden. De opvatting van het hoofdbestuur bleek ten slotte te zijn, dat aan de bewuste bepaling niet streng de hand kan worden gehouden, maar dat bestaande toestanden kunnen worden gehandhaafd. Na een langdurige bespreking, waarbij de afd. Baarn een reglementaire groote werk zaamheid der Kringen voorstond, en de atd. Amsterdam zich daar vierkant tegen ver klaarde, zei de voorzitter, dat liet hoofd bestuur van meening was, dat door regle mentswijziging de Kringen geen sterker le ven kon worden opgedrongen. Z. i. was het heter, dat de Kringen zich aanpasten aan de omstandigheden. De amendementen-Baarn werden ver worpen, met een enkele uitzondering, waar bij het bestuur zich met de wijziging ac- coord had verklaard. Een quaeslie welke geruimen tijd de aan dacht der alg. vergadering had, was die van de vertegenwoordiging ter vergadering en het uitbrengen van het aantal stemmen voor de afdeelingen bepaald, onafhankelijk van het aantal algevaardigden. Verschil lende afdeelingen hadden voorstellen inge diend. Dat van Dordrecht, om de kosten der afvaardiging algemeen om le slaan, opdat Ook vergelegen en kleine aldeelingen hun afgevaardigden zouden kunnen zenden, was van de verste strekking. Ten slotte weid een motie van orde Hilversum-Baarn aangenomen, waarmede de behandeling verder werd uitgesteld, opdat het hoofdbe stuur zich omtrent deze zaak kon beraden en in de volgende algemeene vergadering opnieuw aan de orde stellen. De aldeeling Schiedam werd aangewezen voor het nazien van de bescheiden van den penningmeester. Aan de orde kwam daarna de verkiezing van leden voor het hoofdbestuur in de vaca tures T. v. d. Blink, dr. L. Th. Jorissen en mej. ds. Boerlage. Het bestuur had als can- didaten genoemd de heeren W. Jansen le Almelo, mr. G. v. Leyden te Zwolle en J. Moret te Wassenaar. Van andere zijde wer den genoemd de heeren H. Zeggelt (En schedé) en ds. D. Mulder (Weslwoud). De candidaten van het bestuur werden gekozen. Als plaats voor de volgende alg. vergadering werd Zeist aangewezen. Bij de rondvraag stelde de atd. Billhoven aan de orde de kwestie van vrijstelling der kerkgebouwen en ambtswoningen voor be taling van grondbelasting; kerkhoudende afdeelingen van den N. P. B. zijn daarvan uitgesloten, omdat zij niet onder art. 25 v-an de wet op de Grondbelasting vallen. Het hoofdbestuur zal bij een eventueele wetsherziening dit punt onder de aandacht der regeering brengen. Ds. v. d. Water, voorganger van de afd. Baarn, deelde nog mede, dat een vereeni ging van voorgangers bij den N. P. B. was opgericht met 13 leden. Nadat ds. Vis uit Kampen den dank der vergadering voor de leiding van prof. Eerd- mans had uitgesproken, werd de alg. ver gadering gesloten. ONBEVOEGD BIJWONEN VAN COLLEGES Drie Delltsche studenten verbaliseeid. Eergisteren werd na afloop van een col lege aan de Technische Hoogeschool te Delft, controle gehouden en bleek een drie tal heeren niet in het bezit te zijn van een inschrijvineskaari De met deze controle belaste ambtenaar, tevens onbezoldigd rijksveldwachter, heelt de in overtreding zijnde studenten bekeurd. het wetsvoorstel-zijlstra. Niel goedgekeurd. Bij de Tweede Kamer is ingekomen een missive van den directeur van het kabinet dér Koningin, houdende kennisgeving, dat de Koningin het door de Eerste Kamer in haar vergadering van 20 Juni j.l. aangeno men voorstel van wet van den heer Zijl stra tot wijziging van de Wet van 30 Juni 1924 (Staatsblad" 319) en van art.. 28 der Lager-Onderwijswet 1920 niet heelt goed- gekeurd. HAARLEMMERMEER. De 22-jarige zoon van den heer D. te Hoofddorp had het ongeluk met zijn motor rijwiel onderstboven te 9laan Met een gebroken been werd hij opgeno men en per auto naar de Maria-stichting in Haarlem overgebracht. Het 6-jarig zoontje van den heer A. de H. te Hoofddorp, had \V0en9dag aldaar, ter wijl hij met z'n kameraadjes aan het spe len was, het ongeluk zoodanig te vallen dat het een arm brak. Direct werd de hulp ingeroepen van dr. B„ die een voorloopig verband legde. HILLEGOM. De nieuwe burgemeester benoemd. Bij Kon. besluit is benoemd met ingang van 15 November, tot burgemeester van Hillegom, mr. D. F. Pont. met toekenning van gelijktijdig eervol ontslag als -burge meester van Uithoorn. D. F. Pont werd 4 April 1893 geboren le Zaandam, waar zijn vader een grooten hout handel had. Hij ontving het lager en mid delbaar onderwijl in zijn geboortestad en bezocht vervolgens de Leidsche Universi teit, waar hij zich in de rechtswetenschap pen bekwaamde. Geruimen lijd was mr. Pont daarna werk zaam als secretaris van de directie der Amslerdamsche Bank. lot hij in Augustus 1925 benoemd werd lot burgemeester van Uithoorn. In de drie jaren, dat mr. Pont aan het hoofd dezer gemeente stond, heeft hij zich vooral verdienstelijk gemaakt door de stich ting van het openbaar slachthuis en de aanleg van de gasleiding. Daarnaast besteedde hij veel aandacht aan den aanleg van wegen en aan het tuin bouwbedrijf. De heer Pont is gehuwd en vader van drie kinderen. KATWIJK AAN ZEE. Ten Noorden van Rijnlandsch Stoom gemaal liep de hit van den groentehandelaar B. van de Burgersdijkstraat. Een troep jon gens treiterde het dier zoodanig en gooide het met steenen, dat het in de lijn. waaraan het vaststond, verward geraakte en zeker gestikt zou zijn als niet spoedig door den eigenaar, die van het geval in kennis ge steld was, de lijn was doorgesneden. Met een kreupelen poot staat het arme dier nu op stal. De politie tracht de belhamels te pakken le krijgen. LISSE. Gemeenteraad. De gemeenterekening 1927 en de -begrooting 1S29. Een langdurige rondvraag. Voorzitter burgemeester Eenhuis. Geen notulen Welh. Tromp leest de gebedsfor mule. Afwezig weth. Warmerdam Allereerst werd het verzoek behandeld van de afd. L,is9e van "het 'Ned. Land- en tuinbouw- en zuivelbedrijf om vertegenwoor diging in de commissie van advies Ier be hartiging v. d. belangen der bij de gemeente tewerkgestelde werkloozen. Op dit verzoek werd goedgunstig beschikt. Vervolgens werd een besluit genomen om aan den heer F. M. Verduijn een perceel bouwterrein te verkoopen gelegen langs de Kanaalstraat groot 700 M2 tegen een prijs van f. 4.per Ms Aan den heer J. A. Kruseman te Benne- broek werd een perceel bouwterrein ver kocht gelegen aan de Narcissenslraat groot 1841 M2, tegen den prijs van f. 1.50 per M?. De voorloopigc vaststelling van de ge meenterekening over het jaar 1927, had plaats met de volgende cijfers: Totaal Ontvangsten f. 538.602.47* Totaal Uitgaven I. 473.247.81. RECLAME. 10006 AALSMEER. Naar aanleiding van eenige nieuwe maatregelen, welke de directeur van ge meente-werken, ir. Wiebenga, voor de werklieden heett ingevoerd, is onder de betrokkenen ontevredenheid ontstaan. Een en ander heeft tot gevolg gehad, dat zekere S. een dezer dagen, na een woorden wisseling met den directeur, op staanden voet werd ontslagen. De man was reeds 10 jaar bij de gemeente in dienst geweest. Het gebeurde houdt de gemoederen hier zeer bezig, en het moet vast staan, dat B. en W in deze zaak zullen betrokken worden om in .uogste instantie uitspraak te doen. üu) vtouw zal het leuk vinden als eens meebrengt een Voodeclfg 9aldo f. 65.354.66* Aan dc hand van de gemcenlebegrooting j voor 1929, behoort ten hate van den ge- wonen dienst 1927 te worden verantwoord I een bedrag van f. 405.471.95°, en ten laste van dien dienst een bedrag van f. 843.520, al zoo een batig saldo vair f. 61.951.95° Ten bate van den kapitaaldienst behoort te worden gebracht een bedrag van f 134.463.86. en ten laste van dien dienst een bedrag van f. 129.727.81, een batig saldo dus van f. 4.736.05. De commissie tot het n.izien der reke ning was het opgevallen dat door de vracht rijders alhier geen uniform tarief werd ge vraagd voor hun arbeid; dat door den aannemer S. Staal te Leiden het werk in de Kanaalstraat niet was af gemaakt, terwijl bleek dat de volle aannc- merssom op de rekening voorkwam. Verder verzoekt de commissie nog eenige toelichting omtrent den aftrek van procen ten van een rekening van de firma Heenk een verhoogd, arbeidsloon van te werk ge- stelden en een slerk verhoogden prijs van tegels van de N.V. Wernink'9 Betonfabrie- ken te Leiden. De toelichtingen werden verstrekt, zoodat de voorloopige vaststelling plaats had. De begróotingen der gemeente en de bedrijven over het jaar 1929 zullen circuleeren. In de begrooting van het dienstjaar 1928 had een wijziging plaats, voor zoover het betreft de gewone dienst van een gelijklui- denden post van f. 15975.91, en die van den kapitaaldienst van f. 5750 Van de Maatschappij tot Exploitatie van gronden VeenenburgElsbroek was een schrijven ingekomen, dat zij en de andere betrokken eigenaars van de Zwarte Laan, genoegen namen, met het voorstel van B. en W. om nevens de Zwarte Laan, met de daarin liggende brug, benevens f. 2000. aan de gemeente over te doen. De voorz. acht den tijd gekomen, dat de wegen het eigendom worden der gemeente Nog andere wegen of gedeelten daarvan wachten op een besluit Wethouder Warmerdam komt ter ver gadering. Rondvraag. De heer H. Schramn vestigt de aan dacht van B en W op hel dempen van dn sloot aan den Smalle weg door het publiek en wijst vervolgens op den ongewenschten toestand van een eilandje. Spr. vraagt of het niet mogelijk is, daar teelland van te maken, dan zou de aldaar heerschenden rattenplaag een einde nemen. De heer Noorlandt informeert naar do te houden vergadering, met belangstellenden mot betrekking tot het zwembad. De voorz. deed de toezegging-dat die heel spoedig zal plaats hebben. Dezelfde spr. vraagt de plaatsing van een lantaarn bij den ingang van de Chr. Geref. Kerk in de Veldhorstslraat, en bij Klein- Vrecwijk. Dc voorz. antwoordt daarop, voor zoover het betreft Klein Vreewijk dat dat niet mogelijk is, daar het particulier terrein is, hij zal echter het terrein aan een onder zoek onderwerpen. De heer Sobels vraagt hoe het slaat met de overname van den tuin van Blokhuis. De voorz. antwoordt dat dit binnen een .jaar wel zal hebben plaats gehad. Momen teel is men bezig een zwarte lijst aan te leggen waarna onteigening zal volgen. De heer Kuipers verzoekt een boom die voor de ingang van de Chr. Geref. Kerk slaat, te verzetten, en vraagt medewerking van B. en W. om een terrein, tocbehoorende aan de firma van der Mcy en Zonen be hoorlijk af te zetten daar jongens bij de Godsdienstoefeningen op dat terrein komen waardoor de kerkdienst wordt gestoord. De voorz. is van oordeel dat de aannemer bij den bouw der Kerk de afscheidingen hceti verbroken, en dus ligt het op den weg van dien, om dat weer in. orde te maken; dat ligt niet op den weg der gemeente. Hoogstens kan eenig politietoezicht wor den toegzegd. Verder verzocht de heer Kuipers een betere verkeersregeling in de Veldhorslslr. tijdens de muziekuitvoeringen daar dit een groote belemmering geeft in het verkeer. De voorz. vindt de tent daar ook niet op haar plaats, die zal vermoedelijk wel wor den overgeplaatst naar het terrein van de gemeente. De heer C. Schrama vraagt of B. en W. den tijd nog niet gekomen achten om enkele stopplaatsen aan te wijzen der autobussen, daar die nu, ook op de meest gevaarlijke plaatsen passagiers in- en uillaten. Door' den voorz. wordt daarop medegedeeld, dat er spoedig een andere regeling zal worden getroffen met de autobussen, en hoopt als dan ook rekening te houden met dezen wensch. De heer Segers dankt deo voorz. voor zijft beleid op den harddraverijdag. daar cr van het kermisgejoel op straat niets merkbaar was. Tenslotte had nog een langdurige be spreking plaats over het overnemen van verschillende straten, waaTop de voorz. de vergadering sloot. NOORDWIJK. Gevonden voorwerpen: 1 zwarte mo torrijbroek; 1 rood vitten kinderpantoffel met lederen neus; 1 bruine damesmuts. Inlichtingen- over bovenstaande voorwer pen worden verstrekt aan het Politiebureau te Noordwijk-Binnen. uitsluitend des Zater dags van 12 tot 1 uur. SASSEN HEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Agatha Maria, d. van P. Th. Zwetsloot en J. M. Verklei]. Overleden- Cornells Posthumus 51 j., echtg. van S. Hóomans. eerder wedn. van A van der Noord. Ondertrouwd: Theodorus van der Hoorn 39 j. en Martina Maria Langelaan 30 j. Gehuwd: Cornells Johannes van Diest 44 j. en Louise Maria Gönther 36 j. Gevestigd- C. Spilker en gezin, Rusthof laan 54 vari Lisse. Mej. E. Rooijer, Hoofd straat 160 van Oegstgeest. Mej. E. C. van Vliet, Charbonlaan 14 van Haarlem. Vertrokken: J. M. Vlasveld geb. Velders van Florisschoutenstraat 14 naar Rotter dam. A. vah Waateringe. van Horluslaan 15 naar Leiden A. Goedemans, van Zuiderstraat 33 naar Noordwijk. Ned. Prot. Bond. In de gehouden vergadering van de afd. Sassen hei m van den Ned. Prot. Bond werd de rekening en verantwoording van den penningmeester goedgekeurd; er was een klein batig saldo. De exploitatie-rekening van het gebouw sloot met een nadeelig saldo, dat staande de vergadering gedekt werd. De aftredende-penningmeester, de heer J. Visser Vlasveld ,werd als bestuurder her kozen. Inzake het verslag van de gecombineerde vergadering van de besturen der afdeelingen Hillegom, Lisse en Sassenheim, waar de vraag besproken werd om door deze afdee lingen gezamenlijk een predikant aan te stellen, besloot de vej-gadering om hierop niet in te gaan. Afgezien'van de hooge kos ten, die dit voorstel vraagt, was de afd. van meening niet van den tot dusver gevolgden weg af te wijken Het restant der rentelooze voorschotten voor het eigen gebouw werd in deze verga dering geschonken. Na nog enkele besprekingen van finan- cieelen aard wprd de vergadering gesloten. Woensdagmiddag omstreeks 5 uur ver voegde zich bij een bewoner van de Tey- lingerlaan een 13-jarige knaap, die ver zocht den nacht in de schuur te mogen doorbrengen Na eenig vragen bleek het te zijn Eduard Spanjaardsberg, wonende de la Revslraat Rotterdam, die 's middags een fiets gehuurd had en de oudèrtijke woning j ontvlucht was. Hij werd naar het politiebureau alhier ge leid, doch daar hij onder Voorhout onderdak gevraagd had, door de Sassenheimsche po litie aan die van Voorhout overgegeven en vandaar op transport naar de ouderlijke woning gesteld. De toestand van den heer B. en echt- genoote, die door een aulo zijn aangereden is nog steeds ernstig. Bij de man is een hersenschudding geconstateerd en hij is nog steeds buiten bewustzijn. De vrouw, die over de auto heen geslagen is, heeft vooral ernstige vleeschwonden aan de beenen. Gistermiddag werd de bazar ten bate van de Chr. Fröbelschool geopend. Reeds van den aanvang af toonde het publiek groote belangstelling en ook over de koop lust viel niel te klagen. Er was dan ook voor elk wat wils. Ook de attracties moch ten zich in een groeiende belangstelling ver heugen: soms was de belangstelling wel wat al te groot. Het geheel heeft een gezellig aanzien en is een bezoek overwaard. Hedenavond wordt de bazar reeds gesloten, en gezien de resul taten van den eersten dag verwachten we dat er niet veel onverkocht zal blijven. WARMOND. „De Hanze". In hotel „de Stad Rome" vergaderde de afd. Warmond van de R. K Middenstand- vereeniging „de Hanze", onder voorzitter schap van den heer F. J. Slager. Bij de opening memoreert de voorzitter het over lijden van wethouder W. H. Heemskerk. Vanal de oprichting is de heer Heemskerk, de steeds ijverige penningmeester der afdee ling geweest, doch vooral als de werkzame administrateur van het Ziekenhuisfonds, hetwelk door bestuur van „Volksbond" en „Hanze" wordt gevormd, verliezen wij in hem veel. Spr. verzocht pastoor Oudojans voor te gaan in een gebed voor den overledene, waaraan door alle leden slaande wordt deel genomen. Dc secretaris de heer P. G. Paardekoper léést do notulen voor, welke onveranderd worden goedgekeurd. Hierna deed de afge vaardigde B. M v. Stijn verslag van de ge houden vergadering van dén Centralen Raad 10 October 1.1. te Alkmaar gehouden. Dit keurig verzorgd verslag verwierf den dank van voorz. en vergadering. Punt 4 der agenda was een voorstel om het bestuur met 2 leden uit te breiden; dit voorstel vond geen tegenkanting en bij de gehouden verkiezing werden gekozen de heeren G. Onderwater. B. M van Stijn en Immerzeel, aangezien ook in de vacature Heemskerk moest worden voorzien. Genoemde heeren namen hun benoeming aan. Bij de rondvraag kwam een eventueel te houden winkelweek ter sprake, maar uit de bespreking, kon over niet veel animo onder de neringdoenden worden geroemd. De heer van der Horst wilde door middel van een boete-stelsel meer leden ter vergadering zien te krijgen. De voorz. wil niets liever dan al de leden lef vergadering zien. doch is bang voor een boete-stelsel. Men komt om het kwartje boete, en loopt veel kans dat men het kwartje toch niet krijgt en tevens het lid kwijt raakt. Niets meer aan de orde zijnde wordt de vergadering op de gebruikelijke wijze ge sloten. WASSENAAR. Op de provinciale begrooting 1929 is voor verbetering van d^n weg Wassenaar- Katwijk grens van N.-Holland (deel in deze gemeente) een bedrag van f. 250.000 uitgetrokken. Uilgesproken; H. W. Hartman, rijwielhersteller, Hilla- goni, Hofstraat 7. R-c. mr. J. H. Smits, cur. mr. F. Gerritsen (e Haarlem. RECLAME. 1 November wordt de datum bekend gemaakt H. F. T. te N. a. Z. De juiste getal len zgn ons niet bekend; vergissen wjj ons niet dan biedt het oude Stadion plaats aan ongeveer 32000 en het nieuwe aan 36 a 37000 toeschouwers. C, P. R. Voor de Rijks Ink. Bel. heelt kinderaftrek plaats, echter geen aftrek voor noodzaketijk levensonderhoud De Verd. Bel. wordt geheven naar een vastgesteld tarief. De wetien zijn in den boekhandel verkrijg baar Het schoolgeld wordt berekend naar het inkomen. 3—2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7