TENTEN OPRUIMING UITVERKOOP ZOMERZORG" Fa. WANNÊE HITTEGOLF OP KOMST! MAGAZIJN ,/T HOEKJE" Veldbedden Ligstoelen Een Beneden-etage S. H. C. SMITS &Z00N UIT DE OMSTREKEN. TENNIS RACKETS TENNIS BALLEN RACKET PERSEN RACKET FOUDRAALS J. J. SGHRAVEND/JK BIESIOT's MEDEDEELING Dinsdag 17 Juli a.s. aanvang 8 our Groot Concert door plm. 70 personen kNORM LAGE PRIJZEN Boteimaikt li, Telt. 186 Nette Bovenwoning Te Huur N.V. „HUSQVARNA" Actieve Vertegenwoordigers alsmede een CONTROLEUR VOOR PIC-NIC EN KAMPEEREN Zit- en Slaapkamer Kampeerdekens Tuinparasols J. J. SCHRAVENDL' Costuums Mutsen Schoenen Mantels Handdoeken Ballen enz. enz. jemes. Heeren en Kinderen PR1NSESSEKADE DOEZASTRAATj straat 93. Van Ter Aar: Pelronella Vis, dienstbode, Hoogedijk 5 Van Bodegraven Huiberta C. Kranenburg, zonder, Kortsleek- teweg 55. Van Monster: J. G. Bezuijen, broodb.kn.. Raadhuisstraat 218. Van Bo degraven H. Houtman en gezin, koopman, Raadhuisstraat 69. Vertrokken naar: Hazerswoude: Geertrui- da Schakel, zonder, Oudsh.weg 178. Naar Ter Aar- J Zevenhoven en gezin, arbeider, Mauritsstraat 3. Naar Ter Aar: Emmelje Vonk, huishoudster, Dorpstraat 45. Naar Bodegraven H. G. van Muijen zonder, Raad huisstraat 231 Naar Capelle a. d. IJssel: Hendrikje S. van Gelderen, wed. H. Philips, huishoudster, Raadhuisstraat 247. Naar Wormerveer: O. Haverkamp, veehouderskn. Gouwsl.weg 65. Naar Nieuwveen: A. v. der Vliet, zonder, Hoorn 47. De heegsta klassen der openbare lagere schooi Schoolstraat alhier, hoofd de heer J. de Groot, brachten gisteren een bezoek aan Arnhem en de laagste vier klassen aan Katwijk aan Zee. Mede door het prach- tigo zomerweer had de jeugd zich prettig geamuseerd en keerde des avonds zeer vol daan huiswaarts. Behalve een door de tusschenklasse van de Chr. Zangvereeniging „Hosanna" op op het te Eoskoop Woensdag j.L gehouden Christelijk Nationaal Zangconcours, behaal de 1ste prjjs in de 3e afd. met 353 pat», verwierf zij ook een eereprijs en een extra- prjjs, beschikbaar gesteld door H. M. de Koningin, voor het hoogst aantal behaalde punten. Door plotseling den weg over te steken werd de bakker S. met zjjn wagen door een in de richting Leiden gaande passagiersauto H 2765 aangereden. Door bemiddeling der politie werd de materieele schade onderling geregeld. De feestelijkheden van de Wilhelminar vereeniging alhier zijn thans definitief be paald op 21 en 22 Augustus a s. Het programma luidt: 21 Aug.: Voetbalwedstrijd; ringrijden met paard en filbury; volksspelen. 22 Aug.: Windhondenrennen en spring concours; 's avonds bioscoop en tot slot schitterend vuurwerk. BODEGRAVEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Aart, z. v. J. v. d. Vlist en J. Goedhart. Overleden: Anna Maria vaa Niekerk, 57 j., wed. van M. N. v. d. Weyden. Jacobus Oosterkerk, 79 j., geh. met G. Reijferts. Ondertrouwd: J. J. B. Sprey, 28 j. en E. J. van Ghesel Grothe, 27 j. Gevestigd: S. Kooy en gezin, zonder be roep, van Den Haag. J. M. Korse, zonder beroep van Oirschot. W. Gesink, onder wijzeres, van Uithoorn. H. den Hollander, smid, van Zwammerdam. J. den Hollander, smid, van Zwammerdam. Vertrokken: H. Houtman en echte., koop man, naar Alphen a. d. Rijn. H. M. Louwe, dienstbode, naar -Rotterdam. E. Plomp, dienstbode, naar Noordwijk. W. Lammere, dienstbode, naar Gouda. D. van der Henst, dienstbode naar Den Haag. De heer C. Kooy Gzn., alhier slaagde voor de tweede klasse Handelsschool te Utrecht. De heer B. was met zijn verloofde aan het roeien in de wetering, achter Oud-Bode graven. Nu. is het daar een heel idyllisch oord, maar heel eenzaam. Toen dan ook door een plotselinge beweging de dame te water schoot en doordat de boot kantelde de heer eveneens was het een hachelijk ge val. Gelukkig wisten beiden weer op het droge te komen en kon het warme zonnetje helpen om wat op verhaal te komen Passagiers voor de verschillende auto busdiensten hadden het op gure dagen slecht te verantwoorden. Hoegenaamd geen enkele beschutting was te vinden in de omgeving van de stopplaats, wanneer men tenminste niet van het dichtbijgelegen hotel wilde gebruik maken. Nu is het gelukt in het verleden week verbouwde pand van de f3. Ravestein een kleine ruimte te verkrijgen, die door de fa. Slinger Groen, te Woerden, zal worden ingericht voor wachtkamer. Inderdaad het einde van een noodtoestand De plannen der „Vjjfjaarljjksche" voor een groot feest op 6 September a.s. zullen vrij zeker verwezenlijkt worden. Het hoofdpunt van de plannen, het openlucht spel, verkeert in een vergevorderd stadium van voorbereiding. De commissie, die het stuk, onder aanvoering van den heer Schu- iiug, zal ontwerpen, vordert reeds goed. De financieele zijde baart geen zorg. Het plan houdt in een spel over „Floris de Vijfde". Het gemeentebestuur heeft reeds toegestaan het gebruik van de prachtige nieuwe markt, een ideaal terrein met een uitermate ge schikte omgeving. Daar zal het voorplein van het kasteel van Herman van Woerden, van groote beteekenis in het leven van den graaf, worden gesticht Op veler mede werking wordt gerekend. ROELOFARENDSVEEN. De heer J. van der Meer Jz. is geslaagd voor het eindexamen H.B.S. Hij was leer ling van de R.K. H. B S te Rolduc. WADDINXVEEN. Waddinxveen's industrie op de iilm. Het gemeentebestuur en de industrieelen van Waddinxveen zitten den laatsten tijd niet stil om meerdere bekendheid te geven aan dit groote industrieele centrum, dat zco gunstig is gelegen aan het groot-vaar water de Gouwe en binnen afzienbaren lijd ook aan het spoorwegnet zal zijn verbonden. Men blijft dan ook in onze gemeente niet bij de pakken neerzitten. Op initiatief van den burgemeester en den directeur van de papier-Iabriek „De Schoone Haas" is thans, met belangrijke financieele offers, door den heer Nijenhcfi' vanwege de vereeniging „Ne- dc-rlandscb fabrikaat" een zeer interessante collectieve film vervaardigd van de voor naamste Waddinxveensche industrieën. Men hoopt en vertrouwt, daardoor nog meerdere bekendheid te geven aan dit belnngrijk in dustrieel centrum, welker producten door den loop der tijden zulk een goede repu tatie hebben gekregen. Deze belangrijke film geeft o.m. de navolgende bedrijven in volle wei king te zien: Papierfabriek „De Schoone Haas", Meubelfabriek Matze, binnenbetim- mering firma Kepkes, Houtzagerij firma Alblas, Amandelspijs- en iondanlfabriek Broer, Verf- en lakfabriek Boonstoppel Zm, Speelgoedfabriek Okkerse, terwijl het ge meentebestuur eenige mooie plekjes uit de gemeente, o.a. de Gouwe en het mooie nieuwe zwembad liet opnemen. Aanstaande Woensdagavond zal deze film voor bet- gemeentebestuur, de deelnemende fabrikanten en genoodigden voor het eerst in hotel Kwaak worden gedraaid. En dan gaat zij door bemiddeling en de goede zorgen van „Nederlandsc-h fabri kaat" de wereld in. Hel was voor de deelnemende industrieelen en het gemeentebestuur een heele onder neming vele moeilijkheden en bezwaren moesten worden overwonnen. Het is te hopen in het belang van de tV addinxvcen- sciiO industrieën, dat de resultaten nu niet zullen uitblijven, daarmee zjjn gediend de belangen van werkgever en werknemer, alzoo het belang van deze geheele industrie gemeente. De prijs der zoete melk is verhoogd en gebracht van 13 op 14 cent per liter. Onder architectuur van den beer G. J. van der Togt, alhier, is aaB P. Both, aannemer alhier, opgedragen het bouwen van een steenen pakloods met kantoorge bouw, garage en diverse werken to Boskoop. HAARLEMMERMEER. Landelijke rijveieenigingeii. De eerste examens. Het bestuur der Nederlandsche federatio van landelijke rijvereenigingen heelt verle den jaar besloten aan de werkende leden der aangesloten vereenigingen gelegenheid te geven tot het afleggen van de groote veelzijdigheidsproef 1928. De bedoeling is om een bewijs af te geven hiervoor dat de landelijke ruiter niet alleen rijden kan maar ook theoretisch voldoende ontwikkeld is om den geheelen dag goed en oordeelkundig met zijn paarden te kunnen omgaan; een certificaat hetwelk van betee kenis voor wie op een bqerderij of een stal dagelijks met paarden moet omgaan en waarborg biedt voor iederen buitenstaander dal hij zijn paarden kan toevertrouwen aan wie op dit terrein voldoende lichamelijke en geestelijke ontwikkeling bezit. Het eerste examen werd deze week afge nomen in Hoofddorp en Amstelveen (Boven kerk) door de daarvoor benoemde commis sie bestaande uit de heeren: kapitein II. Keppel Hesselink uit Ede, jhr. H. Coehoorn van Sminia uit Brammen en H Kok uit Amsterdam, in tegenwoordigheid van den voorzitter der federatie mr. A. Slob uit Hoofddorp. Er werden diverse vragen gesteld omtrent het exterieur van een paard; omtrent de verschillende vereenigingen, op het gebied der paardenfokkerij werkzaamover de ver zorging en verpleging van het paard; over het rijden van manegefiguren, het gebruik der hulpen voor de verschillende gangen en hel geven van commando's bij het rijden met afdeelingen Verder moeslen de ruiters een signale ment van een paard kunnen opgeven; dit monsteren en voorbrengen, opzadelen en optrensen, afzadelen en voorrijden in slap, draf en galop. In Hoofddorp hadden zich 18 gegadigden aangemeld; hiervan slaagden 6 personen, de heeren P Kistemaker. Chr. van Wijk Azn., G. G. Petri, G. Claij. A. Nieuwenhuij- zen uit Hoofddorp en Jan de Jong uit Nieuw-Vennep. In Bovenkerk waren 13 deelnemers van wie 9 personen het eereteeken verwierven; de heeren A. Noordam. A. Visser, G. Grif fioen. M W van der Schans, S. Verdegaal, .1 Saarloos. P. Moleman, W. do Jong en IJ. Maaskant. Het insigne der federatie, in goud opge hangen aan een oranje, wit en blauw lint werd met een hartelijke toespraak door ka pitein Hesselink overhandigd aan de geluk kige deelnemers van dit examen. Burgerlijke Stand. Geboren: Margaretha Henrica Theresia, d. van A W. van Zanten en H. C. L. Ken nis. Klaas. z. van H. A. van Bcrkel en A van Bodegraven. Aleida Everdina, d. van T. de Geijler en W. van 't Slot Ger- rit Adrianus, z. van H. L. van der Puij en J. de Rijke Anna en Clara, twee dochters van A. C. Blijleven en C. J. Smits. Ondertrouwd: C. de Haan 28 j. en C. P. van der Meer 21 j. J. Gerritsen 36 j en J M. H. Amende 26 j. P. A. Kreeft 50 j. vvedr. en A M. Bijl 37 j. L. Brink 27 j. en J. A. van den Heuvel 24 j. J. Nieboer 24 j. en M. G. van Est 22 j. J. Middel koop 22 j. en W. Kaars 17 j. Gehuwd- W. J. Verkalk 29 j. en J. J. P. Kosters 25 j J. van der Maarl 23 j. en T. M van Tol 19 j A J. Versteeg 25 j. en M E. de Koter 23 j. Overleden: Barbara Maria Kappé 28 j., gehuwd met W. N. Nunnikhoven. Maria Sophia de Wit 49 j„ gehuwd met J. Bon- sing. Maaike Bokhorst 42 j., gehuwd met P. Korsuize. KATWIJK AAN DEN RIJN. Voor de laatste-maal heetf gisteren in het SL Willebrordus-college alhier de jaar- lijkscho prijsuildeeling plaats gehad, daar in den volgenden cursus de nieuwe inrich ting in Den Haag in gebruik genomen zal zijn. Bij deze plechtigheid, welke werd bijge woond door den Pauseiijken internuntius, mgr. Schioppa, heeft de directeur, pater J. H Keijzers S. J een gedachtenisrede uitge sproken, waarin hij uitvoerig de geschiede nis van het Katwijksche college schetste. Dat de tulpen dit jaar later rooibaar wa ren dan normaal het geval is, was algemeen bekend. Velen waren echter de meening toegedaan dat dit op het „pellen" en afle veren van de bollen niet veel invloed zou hebben. Toch is gebleken dat het handels seizoen wel iets is verlaat hierdoor. Dit bleek ook in de opgave voor de veiling van 11 Juli die onvoldoende was om deze te la ten doorgaan (men zie hiervoor de adver tentie in dit blad) terwijl voor de veiling van 21 Juli ruimschoots opgave is. Koopers en kweekers nemen ir.tusschen goede nota van deze advertentie. LISSE. Door B. en W. dezer gemeente is na gehouden onderhandsche aanbesteding, het bouwen van 16 arbeiderswoningen, volgens de landarbeiderswet, gegund aan de firma Van Duyn en Vink te Noordwijk. NOORDWIJK. Alhier werden als gevonden voorwer pen aangegeven: 3 beursjes met inhoud, 1 badpak, 1 kerkboek, 1 sjaal, 1 parap'.uie, 2 rijwielbelastingmerken, 1 bankbiljet, 1 hoor nen bril, 1 badhanddoek, 1 kluwen haak- katoen. 1 strandschopje en 1 kindcrn.uts. Inlichtingen omtrent deze voorwerpen wor den aan het Politiebureau te Noordwi,k- Binnen verstrekt, uitsluitend des Zaterdags van 121 uur. NOORDWIJK-BINNEN. Begunstigd door prachtig zomerweer cn voor vele toeschouwers gaf gisteravond de Harmoniekapel „Cresende" een convert in de muziektent op het Lindenplein Het was een succesvolle avoud en de toehoor ders hebben genoten, dank zij het uilsekende toezicht der politie, heerschle er tijdens do uitvoering een keurige orde Door den heer K. alhier werd bij de politie aangilte-gedaan dal een zonnescherm voor zijn winkel in den Kerkstraat door een motorrijtuig was stukgereden. Een onder zoek wordt ingesteld. NOORDWIJK AAN ZEE. Gistermiddag was hot hier op het strand een drukte van belang. Er waren zeer vele belangstellenden naar eenige watervliegtuigen welke vlak hij het strand waren gedaald. Na een uur hier te hebben vertoefd, zijn ze weer vertrokken. OEGSTGEEST. Zwem demonstratie Poelmeer. De gehouden Zwemdemonstralie, uitge schreven door het bestuur van de Zwem- vereeniging „Poelmeer" is met succes be kroond geworden De bedoeling was om aan genoodigden en belangstellenden te laten zien wat op het gebied van de zwemsport gepresteerd kan worden. Het zou ons wel wat te veel plaatsruimte vorderen een volledige beschrijving te geven van 'hetgeen dezen middag geloond is reden waarom wij volstaan met vermelding van de hoofdzaak. De belangstelling voor deze demonstratie was groot. Wij merkten o.m. op den burge meester, den heer van Grielhuysen, Dr. Stuurman. Dir. van de Gestichten Endegeest enz. een drietal raadsleden en den heer Planjer uil Leiden. Met belangstelling werd de spannende polowedslrijd gevolgd waarbij m letterlijken zin de dames lot de zwakste partij be hoorden. Amusant was de hinderniswedstrijd en het figuurzwemmen werd heel mooi .uitge voerd. Verschillende ,,spring"-preslaties wer dén verricht door den badmeester. Een en ander werd uitgevoerd door leden van do Vereeniging. Vermeldenswaard is nog een klein inci dent. Een fotograaf, die vanaf den spring- toren een foto wilde maken van de belang stellenden had het ongeluk naar beneden la tuimelen, doch werd dra gered door den bad meester. Het ongeval verwekte heel wat hilariteit Zeer voldaan keerden allen huiswaarts. Algemeen was men vol lof over demon stratie en de inrichting. De heer van Sch., wonende aan den Rhijngeeslerslraatweg deed aangifte bii de politie dat bij hem een bedrag aan geld is ontvreemd. Na een ingesteld onderzoek is het de politie mogen gelukken dc daders, een twee tal jeugdige knapen uit Leiden, op te' sporen. Gevonden voorwerpen: Een overhemd, portemonnaie met inhoud, rozenkrans, rech ter mororhandschoen. 1 belaslingmerk zon der en 1 in etui. Verloren voorwerpen: Autoband, baaltje kunstmest, zilveren broche, damestasch met inhoud, koperen heerenhorloge, bankbiljet van f. 10. zilveren damesarmband-horloge, bruine portefeuille met inhoud, parapluis, reislasch met inhoud. SASSEN HEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes, z. van P. Moolenaar cn Ma A. Boelsma. Maria Cornelia, d. van J. A. Zwaan en li. M. van Dorp. Ondertrouwd: Theoudorus Franken, 26 j. en Wilhelmina van der Willik, 25 jaar. Gevestigd: A. C. Spruijt, Bijdorpstraat 39 van Alkemade. M. E. Schrama, geb. van Schie,, v. Beierenlaan 15 van Haarlemmer meer. Mej. Th. A. Beugelsdijk. Hoofdstr. 229 van Warmond. M. Kapleijn en ge zin, Hoofdstraat 163c van Lisse. M L. van der Hullc en gzin, Hoofdstraat 60c, van Sommeisdijk. M. C. C. den Hollander, Warmonderdam 25 van Leiden. S. van der Dries, Rijksstraatweg 23 van 's-Graven- zande. Vertrokken: L. Pietersc en gezin. Rust hoflaan 17 naar Anna Paulowna. Mej. A. G. Verhaar, Hoofdstraat 166 naar Voorhout. Naar men ons mededeelt, is het perceel grond aan de Rusthoflaan, waar door de gemeente een tweetal woningen gebouwd zou worden, en waarvan de aanbesteding reeds plaats had, aan een bouwonderne mer verkocht. De gemeenlewoningen zullen dus op een andere plaats komen, daar dit het laatste bouwterrein aan die laan was. De Gemengde Zangvereeniging .Oefe ning kweekt Kunst" behaalde op het con cours te Boskoop een derden prijs. Gedurende het tijdvak 15 Juli15 Sep tember zijn de telefoonkantoren te Sassen- hcim, Lisse cn Hillegom geopend van voorm. 7 tot nam. 10 uur, ook voor intercommunaal verkeer. VOORHOUT. Jaarvergadering „St. Cecilia". Woensdagavond vergaderden in „caié Boerhaave" de leden der R. K. muziekver- eeniging .3'- Cecilia". De voorzitter, de heer G. Witteman opendo de vergadering met den Christelijken groet cn nep alle aanwezigen in hel bijzonder de heeren Bulten, burgemeester en kapelaan Greiteman een hartelijk welkom toe. Hij verzocht daarop den secretaris den heer P v. d Hulst Jz de notulen van de vorige vergadering voor to lezen, die onver anderd werden goedgekeurd. Uit het jaarverslag van den penning meester den heer C J. v. d. Post, bleek, dat de ontvangsten hebben bedragen f.1419 69 en de uitgaven f 1286.70, hetgeen een batig slot gaf van t. 132.99. Het saldo over 1927 bedroeg f 103.58'/'a zoodat er in kas is een bedrag van f. 236.57'/». Bovendien is er nog in kas een bedrag van f. 97.58 ontslaan uit het verplichte 2 cenls contributie fonds, voor aankoop van muziek en instrumenten. Een bedrag van f.314 78 is op de Raiffeisenbank gestort. Met zeer vee! waardeering wordt melding gemaakt van een gift van f. 50 van de firma P. v. Reisen en Zonen. De voorzitter dankt den penningmeester voor diens gehouden beheer en benoemt een commissie, bestaande uit de heeren v. Kam pen en v. d. Geer. tol hel nazien van kes en boeken. Het jaarverslag door den secretaris uitge bracht, geeft een duidelijk overzicht over de gebeurtenissen van het afgeloopen jaar en wordt met luid applaus begroet. Aan de orde komt bestuursverkiezing we gens periodieke aflreding van de heeren "Witteman als voorzitter en v. d. Post als penningmeester. Op voorstel van den heer v. d. Lubbe, worden beide heeren bij acclamatie herko zen, waarop de voorzitter zijn dank uit spreekt voor het in hem gestelde vertrou wen. De heer Bulten, burgemeester en be schermheer dor vereeniging feliciteert den voorzitter met zijn herbenoeming, wenscht de vereeniging alle bloei toe, en zegt, dat hij qleeds de belangen van St. Cecilia in het oog zal houden. (Applaus). Uit do mededeelingen van den voorzitter blijkt, dat besloten is eene serenade te bren gen aan de heeren Ouwehand en van Schaik, die heden 25 jaar onafgebroken irt dienst zijn bij de Ned. Spoorwegen. 2o. dat het bestuur der Oranje-vereeniging de medewerking heeft verzocht om het Oranjefeest op 5 en 6 September a.s. op ten luisteren, zulks op do bekende voorwaarden. 3o. Dat besloten is een trombone aan te kcopen, ten dienste van den eersten trom bonist. Daarna wordt achtereenvolgens een op wekkend woord gesproken door den kape laan Greiteman den heer Bolderdijk als directeur en pastoor Heytvelt. Van de rondvraag wordt door enkele heeren gebruik gemaakt die door den voor. zitler beantwoord weTden. Niels meer aan de orde zijnde, brongl de voorzitter dank aan de heeren Bulten. Heijt- vell en Greiteman voor hunne tegenwoor digheid, aan de leden voor hunne trouwe opkomst, en sluit met den Christelijken groet de vergadering. en 3309 in verschillende prijzen. BREESTRAAT 35. 8243 en optreden v. d. beroemden Mr. en Mrs. John Mc. Duncan, from Dunoon i. d. tuin of zaal v. „Zomerzorg'' 3310 Ëntrée f. 0.60 Tafels voor families kannen nu reeds gereserveerd worden. Einde ongeveer 11 nar Telefoon 124-2519 ONDERGOEDEREN OVERHEMDEN VILT- en STROOHOEDEN SOKKEN, DASSEN enz. 3306 Te hnnr per 1 Angnstns. Zeer geschikt voor een ol twee oude Uames. Aparte opgang, te bevragen bij M DE VRIES 178 flaarlemmerstr. 178 3290 vraagt voor den verkoop van hare Zweedsche NAAIMACHINES voor LEIDEN EN OMSTREKEN eenige Personen met de branche bekend genieten de voorkeur. Brieven met uitvoerige om schrijving, levensloop, ouderdom en copy- getuigschriften aan „HUSQVARNA", Noordeinde 136a, Den Haag. 3270 Voorziet U tijdig vanWATERSLANG, GIETERS, GAZONBESPROEIERS, BLOEMEN-, INSECTENSPUITEN. vezkoopen wij de origineele „PRIMUS" TOESTELLEN. BREESTRAAT 120. TELEFOON 2418 .c Bestellingen wozden thuisbezorgd. 3234 Geviaagd omtrek Zoeterw. Singel, Witte Singel ol Plant soen gem. inéénloopend, met volledig pension en bewassching. door Heer m. 1. Brieven met volle dige inlichtingen aan VAN ZWICHT'» BOEKHANDEL on der letter X. 3291 Te bnnr, met Nov. of eerder, Hooge Rijndijk, bev. suile, ruime gang en Vestibule, keu ken en 3 bovenkamers, tegen f. 500 per jaar. 3268 Te bevr.Hooge Rijndijk 50. ncific" geeft zonder verven aan grijze haren hunne oorspronkelijke kleur en levenskracht terug. Prijs f. 3.per flacon verkrijgbaar bij Gebrs. SUSAN. Haarlem merstraat 39—41 en Apothe- keridijb 20. alwaar tevens ongevraagde tevredenheidsbe tuigingen van gebruikers ter inzage zijn. 8311 en 3308 Opvouwbare en verstelbare in verschillende prijzen. BREESTRAAT BS. 3—2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7