Examemtrees 9 ZOMER-UITVERKOOP 8dF" De toeloop is enorm, er is ook voor U iets bij HAARLEMMERSTRAAT H. DONKERSTEEG 2-4-6 SPORT. RADIO-PROGRAMMA. SCHEEPSTIJDINGEN. Hierna ving het O.M. mr. D. Reilingh Wjb, zijn repliek aan naar aanleiding van hetgeen de verdedigers mrs. Muller Massis en Kokosky in hun pleidooien ter berde hadden gebracht Met alle waardeering voor hetgeen beide pleiters betoogd hadden, had epr. daarin niets gehoord, dat hem aanleiding zou kunnen geven om zijn j standpunt ten aanzien van het bewijs van de strafmaat te wijzigen. Uitvoerig bestreed het O.M. alle punten van verweer, door Mr. Muller Massis naar i voren gebracht. Wat de juridische bezwa ren van laatstgenoemde tegen de dagvaarding betreft meende spr. dat men daar geens zins tegen kan aanvoeren, dat er niet duidelijk uit blijken zou, waar het in deze zaak om gaat.' Mr. Kokosky heeft gezegd, dat het opzet van Liebermann moet worden aangetoond. Spr. meende dat gedaan te hebben., En wat de wetenschap van verd. Möhring ten op zichte van Liebermann aangaat, kan spr. Möhring voor de voeten werpen hetgeen op de zitting is gebleken. Spr. herinnerde in verband hiermede aan de „Gooische Hypotheekbank". Wel degelijk heeft Möhring eenige malen minder gunstige informaties van Liebermann ontvangen. Tenslotte richtte spr. woorden van dank en waardeering tot den president voor zijn leiding, die allen bij deze zaak betrokken partijen ten goede is gekomen. Ook aan de overige leden van het college komt een deel van deze hulde toe. Vervolgens kreeg mr. Muller Massis het woord om te dupliceeren. Het speet pl. dat de Officier niet op zijn eisch van zes jaren tegen Wollmann Sr. is teruggekomen, na alles wat er is geschied. Pl. kan niet begrij pen dat de officier de goede trouw zóó ver werpt. Tusschen den Officier en Mr. Muller Mas sis ontstond een debat naar aanleiding van de mate van goede trouw der advocaten, die bij deze zaak betrokken zijn geweest. Pl. zeide aan dier goede trouw niet te twijfelen. Dat voorts de Discontobank niet goed ge weest zou zij voor de vordering, de beide verdachten Woltman wisten daarvan abso luut niets. Wil men hun grove onvoorzich tigheid verwijten, het zij zoo, doch hen be schuldigen van kwade trouw zou op een onjuiste voorstelling van zaken neerkomen. De officier en de Rechtbank zullen zich in de sfeer van vertrouwen moeten verplaatsen, die indertijd heerschte. Ten opzichte van de dagvaarding handhaafde pl. zijn meening dat de verdachten daaruit niet op duidelijke wijze het hun ten laste gelegde hebben kunnen opmaken. Pleiter zeide aan het slot van zijn dupliek, RECLAME. 2694 M. Wight, G. T. S. Stevens, G. D. Kemp Welch, T. A. Pilkinton, H. P. Miles, H. Hunloke. Omtrent den elfden man, den wicket keeper, is nog geen beslissing genomen. In ieder geval wordt het een elftal, waaraan onze spelers de handen vol zullen hebben. Steienr is de welbekende Middlesex amatejr, die voor zjjn bowlen gekozen werd in het Engelsch elftal, dat in den laatsten loets wedstrijd tegen Australië speelde. Ook Hol mes, de Oxfordstudent, die af en toe voor Surrey speelt, is in de eerste plaats eex bowler. Allow was verleden jaar hier, doch had toen niet zoo heel veel succes.. Overigens zitten er verschillende goede batslui in de Wij zullen voortgaan het LAFFE HALVE PRIJZEN-BEDROG, waar van reeds zoovelen het slachtoffer werden, te ontmaskeren. Wij verkoopen gedurende onzen uitverkoop de mooiste, nieuwste artikelen, voor de helft, ja zelfs voor een derde van de waarde. Overtuigt U, door onze Etalages te bezichtigen. Opgericht 1875 De vcrd. zei, dat hij, toen hij het paard zag aankomen, zoo goed als stil stond. Qij was zeer voorzichtig geweest maar het paard was schrikachtig en daardoor plot seling dwars voor do auto gesprongen. De ambt. van het O. M., (als zoodanig functioneerde in deze zitting mr. Vo6), eischt-e f.5 of 5 d. Uitspraak over 8 dagen. P. H. v. d. B., te Noordwijkerhout, stond iro_a T.VTn 7T"VT "PuiI terecht terzake dat hij in zijn woonplaats oie twee uren in beslag nam. dat hij bleef Ttvof _.j_. persiateeren bij zijn conclusie, dat de ver dachten Woltman niet zullen kunnen wor- dek veroordeeld. Nogmaals drong pleiter er op aan, dat de rechtbank zal overwegen spe ciaal den jongsten Woltman uit de preven tieve hechtenis te ontslaan. Hierna dupliceerde Mr. Kokosky. Pleiter blsef erbij, dat de kwade trouw van Möhring niet is bewezen. En toen de accountant Smits die eerst bedenkingen had, op 15 Juni het contract mee parafeerde, heeft Möhring niet anders kunnen denken dan dat de zaak in orde was. Pleiter kan zich niet indenken, dat de rechtbank, na alles in Raadkamer over wogen te hebben, twijfel aan verdachte's schuld uitsluit Mocht de rechtbank ver dachte echter schuldig achten, laat zij hem dan voldoende gestraft achten door den tijd dien hij in preventieve hechtenis heeft door gebracht. Hierna betoogde verdachte Woltman Sr., dat hij niet anders dan te goeder trouw ge weest kan zijn. „Wij hebben niets weggemaakt, niets ver borgen", zeide hij. „Esrst door de geheimzin nigheid na 25 Juni merkten wij dat er iets niet in orde was". Verdachte heeft volkomen geloofd in de Atlas" hypotheekbank. „En als gij toch kwade trouw wilt aannemen, doe het dan niet ten opzichte van mijn zoon", aldus ver dachte, die zijn ontroering niet langer mees- ter was. „Laat de heeren rechters niet twee gezinnen ongelukkig maken, één is vol doende" mefc zijn auto een groot* onnoodige en roe- kelooze snelheid had gereden, en daardoor de vrijheid en de veiligheid van een ander voertuig in gevaar gebracht had, zoodat een aanrijding onvermijdelijk was geweest. Een get. die met verd. in de auto had gezeten, was van meening dat verd. geen schuld had en precies gedaan had wat hij moest doen. De get. Meeuwenoord, die aangereden was, verklaarde dat verd zoo hard reed als een vliegmachien 1), minstens 80 K.M. Een andere get. noemde de snelheid een ,,knap gangetje", zoo'n 35 K.M. Op verzoek van den raadsman van verd., mr. Cosman, werd de zaak, omdat de ge tuigenverklaringen niet bijzonder helder waren, 14 dagen aangehouden, om de ver balisanten te hooren. W. v. S., te Leiden had met een groen tewagen op den Hoogmadenschein weg te Leiderdorp niet genoeg uitgeweken bij het tegenkomen van een auto. Hij was volgens de verklaringen van den bestuurder van de auto midden op den weg blijven rijden, zoodat een aanrijding onvermijdelijk was. Verd. verklaarde, dat hij onmogelijk kon uitwijken door een boomstronk die langs den weg 6tond. De zaak werd aangehou den om een andere get te hooren. Ook verdachte Möhring betoogde zijn on- Bchuld. Ten slotte kreeg verdachte Woltman Jr. gelegenheid tot een laatste woord. Indien hij te weelderig geleefd mocht hebben., heeft hij dat niet ten koste der aandeelhouders ge daan. maar in de overtuiging, dat dit moge lijk was. dat directie en aandeelhouders recht hadden op de winst. Met klem wees ver dachte er op, dat hij niets heeft willen ach terhouden, ook niet voor den rechler-com missaris. Door aandoening overmand, kon verdachte eenige oogenblikxen niet voortgaan. VeTdachte zeide tenslotte, dai hij zich thans volkomen bewust is hoe onverant woordelijk hij gehandeld heeft; indertijd had hij dit echter niet gevoeld. Te ruim zes uur werden het onderzoek en de ziting gesloten en de uitspr. op Maandag 16 Juli a.s. te 10 uur voormiddag bepaald. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Voor den kantonrecht-er stond in de gis termorgen gehouden zitting van het Kan tongerecht alhier allereerst terecht P. J. H. te Leiden, teTzake dat hij op den Stomp wijkschen weg de veiligheid van het verkeer in gevaar had gebracht, doordat hij met zijn auto is door blijven rijden met flinke snelheid, toen hij op den weg een paard tegen kwam, dat van zijn auto schrok, waardoor hij het had aangereden aan een der achterpoot-en, zoodat het ernstig aan dien poot was gewond. De get. De Wit, die het paard had be reden, bevestigde het proces-verbaaL RECLAME. 175 c* 2671 Volgende uitspraken hadden plaats: A. v. d. P., Katwijk, links ran den weg fietsen f. 5 of 3 d. J. H. Voorhout, fietsen zonder licht f. 3 of 2 d- E. A. v. D., Noord wijkerhout, fietsen zonder licht f. 3 of 2 d. N. G. Katwijk, op verb, wijze mest vervoe ren f. 3 of 2 d. G. v. 't W., Noordwijk, fiet sen zonder licht f. 3 of 2 d. J. v. K., met een auto rijden zonder nummer met letter f. 5 of 3 d. K. P. B., Noordwijk, fietsen zonder licht f. 3 of 2 d. S, B., openbare dronken schap f. 5 of 3 d. O. 8., zwervende, fietsen zonder licht f. 3 of 2 d. J. J. fietsen zonder bel f. 3 of 2 d. J ,B., te snel rijden f. 5 of 3 d. S. H fietsen door verboden steeg f. 3 of 2 d. E. M. Leiderdorp, fietsen over een voetpad f. 3 of 2 d. W. H. S., verordening van Leiden op do straatpolitie f. 1 of 1 d. O. S., zwervende, op den openb. weg per sonen naschreeuwen f. 3 of 2 d. L. A. W., loopen op verboden grond f. 3 of 2 d. A. L., id. id. L. D. K. id. id. J K. id. id. L. v. a. N. id. id. 0. P. v I., Leimuiden, met een motor rijden zonder verlichting 2 x f. 4 of 2 x 2 d. W. v. d. P., Katwijk, met een auto rijden zonder verlichting f. 6 of 3 d. J. Ch. F., Den Haag, id. id. 2 x f. 5 of 2 x 3 d. J- J. N., Noordwijk, openbare dronkenschap f. 5 of 3 d. H. B., Voorhout, fietsen zonder licht f. 3 of 2 d. F. J. B., Den Haag, met een auto rijden zonder spiegel f. S of 3 d. A. L. B., Delft, loopen op verboden grond f. 1 of 1 d. W. L. B„ geb. P. te Delft, id. J- F. V., Amsterdam, id. f. 2 of 1 d. G. E. H., Amsterdam, id. id. W. v. R., Noord- wijt te Noordwijk op het rijden f. 3 of 2 d. H. M., Haarlem, openbare dronkenschap f. 5 of 3 d. J. V. V. Noordwijk, id. id. A. P., id. id. J. M. v. d. H., fietsen zonder licht f. 3 of 2 d. G. G., id. id F. H. F., fietsen zonder bel f. 3 of 2 d. J v. M., fietsen over het trottoir f. 3 of 2 d. M. V., met een ver voermiddel een standplaats innemen f. 3 of 2 d. J. W. v. d. W. twee personen op een rijwiel vervoeren f. 3 of 2 d. J. W. N., Noordwijk, niet behoorlijk Daar rechts uit wijken f. 6 of 3 d. M. Ohr. A J. P., fietsen zoDder licht f. 3 of -2 d. H. J. K., een ver boden brug berijden f. 2 of 1 d. J L., door een verboden steeg rijden f. 2 of 1 d. OLYMPISCH NIEUWS. BIJZONDERHEDEN OVER DE INSCHRIJVINGEN. Voor Ruitersport, Gymnastiek en Boksen. Hel Comité 1928 heeft thans ook in schrijvingen voor Boksen, Ruitersport, Gym nastiek en Gymnastiekdemonstratie onivang- gen. Voor boksen hebben de volgende laDden ingeschreven Argentinië, België, Canada, Chili, Dene marken, Duitschland, Engeland, Estland, Egypte, Finland, Frankrijk, Griekenland, Holland, Hongarije, Ierland, Italië, Japan, Letland, Lithauen, Luxemburg, Mexico, Nw.- Zeeland en Rhodesia, Noorwegen, Oosten rijk, Polen, Spanje, Tsjecho-Slowakije, Ver. Staten, Zuid-AIrika, Zweden. Voor ruitersport hebben da volgende lan den ingeschreven Argentine, België, Bulgarije, Denemarken, Duitschland, Finland. Frankrijk, Holland, Hongarije, Italië, Japan, Mexico, Noor wegen, Oostenrijk, Polen, Portugal, Spanje, Tsjecho-Slowakrje, Ver. Staten, Zweden, Zwitserland. Voor gymnastiek hebben de Tolgende landen ingeschreven Engeland, Finland, Frankrijk, Holland, Hc-ngarije, Italië, Luxemburg, Polen, Tsjecho- Slowalqje, Ver. Staten, Joego-Slavië, Zwit serland. Voor gymnastiekdemonstratie hebben de volgende landen ingeschreven: Duitschland, Holland, Hongarije, Italië, Polen, Tsjecho-Slowakije, Zwitserland. HET BUTTENLANDSCH BEZOEK AAN DE OLYMPISCHE SPELEN. Een Japansch reisgezelschap, bestaande uit dertig personen, dat op het oogenblik een reis door Europa maakt, zal van deze gelegenheid gebruik maken, om tevens een deel van de Olympische Spelen bij te wenen. ZWEMMEN. EEN INTERNATIONALE ZWEMWEEK TE UTRECHT. Na afloop van de Olympische Spelen zal er te Utrecht van 13 tot en met 19 Aug. een internationale zwemweek georganiseerd worden. Aan de wedstrijden zullen verschil lende buitenlandsche cracks deelnemen. Want het comité, dat is opgericht, mocht reeds van de Duitsche, Belgische en Fransche bonden bericht ontvangen, dat zij met ver schillende Olympische deelnemers ook aan deze wedstrijden zullen laten deelnemen. Ook Canada heelt bericht gezonden de invitatie te aanvaarden. Voorts is het comité met de F.I.N.A. in onderhandeling .om de eerste 4 x 200 Meter estalette tusschen Europa en Amerika in de Liesbosch te doen plaats hebben. Voor deze estafette, of een wed strijd tusschen de 4 beste Duitsche en 4 beste Nederlandsche dames, mocht het comité van de Vereeniging tot bevordering van Vreemdelingenverkeer reeds 4 mooie bekers ontvangen. WEER RUST IN DEN N. Z. B. Naar de Revue der Sporten verneemt, ls op Qe Zaterdagmiddag j.L te Utrecht gehouden bijeenkomst van het bestuur van den Ned. Zwembond, het directorium der onder-bonden en eenige Olympische candi- daten, de kwestie in den N.Z.B. op be vredigende wijze opgelost De training der Olympische candidaten wordt op de gewone wjjze voortgezet en de dames Braun en Baron zullen, in tegenspraak met gepubli ceerde berichten, zeer zeker de NederL kleuren verdedigen. CRICKET. DE M. C. C. IN ONS LAND. De heer P. F. Warner, die met een M.C.C.- ploeg eenige wedstrijden in ons land komt spelen, heeft reeds tien spelers opgegeven, die zeker den toer zullen meemaken. Het zijn de volgende heeren: P. F. Warner, Warner Jr., E. Holmes, M. J. C. Allow, 1 LAWN-TENNIS. HET TOÜRNOOI TE WIMBLEDON. De uilslagen van gisteren zijn: I Heeren: laatste ronde: Lacoste slaat De Morpurgo 62, 63, 64: Cochet slaat Hennesey 64. 61. 67, 63. Boussus slaat Brugnon 1210, 10—8, 62. Tilden slaat Borotra 8—6, 3—G, 6—3, 6—2. De winnaars komen dus in de demi- linale. Dames: 5de ronde: d'Alvarez slaat Aus- sem 75, 62. Ryan slaat Nicolopoulo 64, 46, 62. Ackhurst (Australië) slaat Eileen Bennett 26, G3, 62 Gemengd dubbelspel, eersle ronde: Lolt en mevr Mallory slaan Greig en mej. Gold- sack 62, 64. Dearman en mej. Dearman slaan Summerson en mej. Watson 63, 75. Bally en mevr. Nicolopoulo slaan Pitt en mevr. Bouverie 57, 62. 62. Gregory en mej. Harvey slaan Sherweel en mej. Clarke 75, 3—6, 64. Moon en mevr. O' Hara-Wood slaan Lester en mej. Ridley 60. 64. Hodges en Van Fry slaan Matej Ka en mevr. Ellison 64, 6—1. Hawkes en mej. Boyd slaan Kleinschroth en mevr. Jackson 61, 61. 2de ronde: Moon en mevr. O' Hara Wood slaan Wacked en mevr. Stranson 61 64. Ilunier en Helen Wills slaan Grejory en mej. Harvey 64, 103. Mej. Bouman en Timmer slaan mej. Sigart en Lacroix 63, 46, 75. Heerendubbel: 2de ronde: Crole Rees en Eames slaan Austin en Collins 62, 63, 6—4. BOKSEN. SELECTIE-WEDSTRIJDEN. Gisteravond hadden in de Vereeniging te Den Haag selecliewedstrijden plaats voor de samenstelling van de Olympische ploeg. Daar ook le Amsterdam wedstrijden werden georganiseerd, gaven de uitslagen geen hou vast voor de samenstelling. De uitslagen zijn: Middengewicht: v. Beeren (Amsterdam) winl op punten van v. Bennekom (Rotter dam); Cornelissen (Amsterdam) wint van v. Beeren (Amsterdam). Wellergewicht: Blommers (Amsterdam) wint op punten van De Jong (Rotterdam); Urgerl (Den Haag) wint op punlen van v. Oers (Rotterdam); Blommers wint van Urgert. Lichtgewicht: Baan (Rotterdam) wint op punlen van v. d. Vlisl (Leiden) Zwaargewichl: Oly (Amsterdam) winl van Bakker (Den Haag). Vlieggewicht: N. N. winl van Paans (Rot terdam), WIELRENNEN. TOUR DE FRANCE. Maandag werd de 12e étappe gereden, n.l. MarseilleNizza (330 K il.). De aankomst te Nizza (5.40 n.m.) was: Frantz, Leducq, Merlens, enz. BILJARTEN. HET 2e KLASSE KAMPIOENSCHAP L. B. B. Het resultaat der voorwedstrijden luidt als volgt: P. Duivenvoorden Jr. (gemidd. 5.P. Duivenvoorden Sr.. 4.42; P. M. v d. Berg 4.25; A. Rij9dam. 4.H. Slewe. 3.78. De overige spelers zijn afgevallen. Hierbij komt de kampioen van het vorige jaar. Het programma voor Woensdag 4 Juli luidt: 7 uur: P. DuivenvoordenA. r. Rijsdam. 8.15: H SleweTj. Pardon. 9.30: P. M. v. d. Berg-P. Duivenvoorden Sr. 10.45: Tj. PardonA. v. Rijsdam. Donderdag 5 Juli: 7 uur: A. v. RijsdamP. M. v. d. Berg. 8 15: P. Duivenvoorden Sr.H. Slewe. 9.30: P. M. v. d. BergTj. Pardon. Vrijdag, 6 Juli: 7 u P. Duivenvoorden Jr.A. v. Rijsdam 8.15: H. SleweP. M. v. d. Berg. 9 30: P. Duivenvoorden Jt.—tj Pardon. 10.45: P. Duivenvoorden Jr.H. Slewe. Maandag voortzetting. DE INTERNATIONALE RANGLIJST. In „De Carambole" komt een volledig overzicht voor van alle internationale wed strijden, welke in het seizoen 19271928 gespeeld zijn. Op grond van dit overzicht werd de volgende ranglijst verkregen hoogste gesp. gew. serie. gem. 1. Moons 35 27 307 21.77 2. Van Belle 25 18 283 20.98 3. Poengsen 7 6 166 19.70 4. Koerster 20 7 133 19.70 5. Dommering. 22 13 223 17.71 6. Wiemers 5 3 110 17.40 7. Corty 7 4 108 16.79 8. Marlenet 11 6 149 16.59 9. Appleby 7 4 248 15.61 10. Baitus 6 4 115 15.56 11. Soussa 14 8 105 15.40 12. Robijns 13 4 174 13.65 13. Herbing 6 1 98 13.45 14. De Doncker 6 3 77 13.14 15. Chassereau 17 7 131 13.08 16. Faroux 11 5 112 12.96 17. Agassiz a 1 61 12.02 VOOR WOENSDAG 4 JULI. hij vei sum, 1060 M. 12.302.00: Lunch muziek door het Trio Groeneveld 2.30: Aansluiting van het Kurhau3 te Schevenin- gen. Kindermatinee o. 1. v. Henri Noties. De Poppenkast van Henri Noties 4.005.00: Maak het zelf?, door Mevrouw C. Schaake Verkozen 6.007.-45: Vooravondcon cert door het Trio Verhey. Nathana van Kinsbergen, viool 8.15: Aansluiting van het Kurhaus te Schcveningen. Solistencon cert door liet Residentie-orkest o. 1. v. Prof. Schnecvoigt 9.05: Populair concert door het Oinroep-orkesl o.I.v. Nico Treep. Daarna persber. Huizen. 340.9 M. Na 6 uur 1870 M. Uit sluitend NCRV.-uitzendingen 12.30 I.45: Concert. Mevr. R. A. v. d. Horst, piano H. v. d. Horst, cello. H. Hermann, viool 5.00—600: Kinderuurlje door Mej. S. Groene weg. Zang door mej. L. Sleen 7.007.30: H. Aarlsen Sr., declamaties 7.308.00: Gramofoonmuziek 800: Concert uit Huizen (N.-H.) Sprs.: J. W. Egberts, Burge meester: Huizer perspectieven. Ds. C. B, Holland: Jfet Doel des Levens. Chr. Fan farecorps, Dir. Joh. Karssemeyer. Chr. Gem. Zangver. ..De Harpe Davids". Chr. Zangver. „Wiïhelmina". Chr. Gem. Zangver. „Excel sior". Daventry, 1600 M. 10.35 Kerkdienst II.20: Gramofoonmuziek 12 20: Ballade concert (sopraan, bariton) 12.50: Dans muziek 1.202 20: Orkestconcert 4 20 Lezing: De voeding 4.35: Licht klassiek concert. Strijkkwartet en L. Dudley.sopraan 5.35: Kinderuurtje 6.20: Dansmuziek 6.40: Tuinpraatje 6.50: Nieuwsber. 7.05: Dansmuziek 7.20: Gezondheids- praatje 7.35: Pianomuziek van Bach .45: Lezing: Good and obligation 8.05: Variété 9.20: Nieuwsber. 9.35: Lezing: Now to appreciate pictures 9.50: Nieuws berichten 9.55: Symphonieconcert. Myra Hess, piano. Symphonie-orkest 11.20 12.20: Dansmuziek. Parijs, ..Radio-Paris", 1750 M. 10.50 11.00: Gramofoonmuziek 12.502.10: Klassieke' kwartetten 4.055.05: Orkest concert 8.5011.20: Concert Radio- Tooneel. Daarna orkeslcoTicert. Lannenbern, 469 M. 11.35—12.15: Orkeslconcert 1.252.50: Orkestconcert 2.50: Gramofoonmuziek 6.207.15: Concert door het onrroep-trio 8.35: Con cert. E. Duis, inleiding. H. Cornelius, piano. H. Suden. viool. A. Vosz, viool. H. v. Becke- rath, cello Dr. Karthaus, viool. Doering en Schwalm. saxophon 10.1511.05: Wiener liedjes en vroolijk orkestconcert. Daarna tot 12.20: Dansmuziek. Zeepen, 1250 M. 12.505.20: Lezingen 5.206.20. Orkestconcert 6.209.20: Lezingen 9.20: Liederen van Schubert. Mahler en Brahms, voor alt en viola 9.60 ..Jn 't Woud. Op 't veld, In 't Dorp". Orkest (Ti A. Ehlers. cembalo 10.5011.50: De Ufa-Symphoniker en M. Roll, sopraan. Hamburg, 395 M. 4.35: Vroolijk concert 5.20: Serenaden en barcarole's Orkest 6.20: Orkestconcert Werken van Presber. Daarna tot 11.20: Cabaret. Brussel, 509 M. 5.206 20: Dansmu ziek 6.50: Kamermuziek 8.35. Gramo foonmuziek 8 5010.35: Speciale uilz. STOOMVAART-MIJ „NEDERLAND". JAN PZ. COEN, thuisreis, 2 Juli v. Sabang. SAPAROEA, thuisreis, 2 Juli te Suez. RIOUW, 1 Juli van Amst. fe Hamburg. HOLLAND—OOST-AZIE-L1JN. OUDERKERK, uitreis, pass. 1 Juli Perim. OOSTKERK, uitreis, 1 Juli van Shanghae. ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA-LIJN. WAALDIJK, thuisreis, 1 Juli v. Victoria. POELDIJK, uitreis, 30 Juni van Rio Janeiro STOOMVAART-MIJ. „OCEAAN". STENTOR, Java n. Amst., pass. 2 Juli Perim HOLLAND—AFRIKA-LUN. VLIELAND, uitreis, pass. 1 Juli Dungeness. KON. NED. STOOMBOOT-MIJ. TELLUS en DEUCALION, arr. 2 Juli te Am sterdam. EUTERPE, arr. 2 Juli te Hamburg. MINERVA, arr. 2 Juli te Bremen. ALKMAAR, 2 Juli van Hamburg te Amster dam. PRINS FRED. HENDRIK, 1 Juli van Amst. le Paramaribo. iIRIS, arr. 2 Juli te Danzig. BERENICA, 2 Juli van Gibraltar n. AmsL RECLAME. H. P. H. KEEREWEER BEGRAFENISSEN Tel. 861 AUTO-TRANSPORT Aalmarkt 16. CREMATIE 4762 1 DIVERSE STOOMVAARTBERICHTEN. BELLATR1X, 29 Juni van Pensacola te B. Aires. COLYTTO, Montreal n. R'dam, pass. 2 Juli Cape Race. DORDRECHT, 1 Juli van Novorossislc fe Havre. DUBHE, Montreal n. R'dam, pass. 30 Juni Cape Race. ALCOR, 30 Juni van R'dam te Montreal. HILLEGOM, 29 Juni van Chandler Quebec n. Nyanza Senora. KATENDRECHT, 30 Juni van Batoum naar Londen. LEKHAVEN, 30 Juni van Philadelphia naar Tampa. MAASBURG, 1 Juli van Servola n. Melilla. PENDRECHT, 30 Juni van Batoum te Se- villa. PHOBOS, 27 Juni van Abadan n. Suez. SASSENHEIM. 28 Juni van New-Orleans n. Guantenama. STAD ZWOLLE, 2 Juli van Dunston te Riga. WASSENAER, 29 Juni van New-Orleans le Antilla. WOENSDRECHT. Rouaan n. Philadelphia, pass. 1 Juli Cape Race. 3—2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7