Ryden in den nieuwen Fordwa^en beïeelcenf ryden met volmaakt comfort MORSCHSINGEL la - STATIONSWEG 1 - TELEFOON 2135-36 OFFICIAL DEALER Ford Motor Company of Holland Rotterdam Vele factoren hebben bijgedragen tot het bijzondere comfort van den nieu wen Ford* Dit is o.a. te danken aan de gemakkelijke zitplaatsen, welke precies de juiste hoogte hebben, het lage zwaarte punt, de hydraulische schokdempers en het geringe ongeveerd gewicht, bewerk stelligd door middel van de nieuwe trans versale veereo. Comfort en duurzaamheid karakteriseeren de bekleeding en inwendige afwerking .an den nieuwen Fordwagen. Grijze ge streepte stof wordt gebruikt in denTudor en den Coupé, afgezet met een breed lint onder langs de ramen. De diepe gemakke lijke kussens zijn afgewerkt met grijs boord- band en koord soomlint van zuivere wol De opklapbare voor-zitbankjes vao den Tudor zijn van nieuw ontwerp met goed gevormde, veerkrachtige rugleuningen. De bankjes voor den bestuurder en voorden passagier naast hem zijn volkomen gelijk. De breedte van de carrosserie is ook bij deze zitplaatsen zoo ruim, dat beide inzit- zenden volkomen bewegingsvrijheid hebben zonder elkander te hinderen. De bekleeding van den Phaeton en den Roadster is in sterk bruin Spaanscb kunstleder uitgevoerd en de bedekking van de kussens, welke denzelfden vorm hebben als die van de bank in de gesloten wagens, is afgezet met zwaar zoomband. Voor de kussens is van spiraalveeren, zoowel van het rechte als van het dubbel* conische type, gebruik gemaakt, waarover zware katoenen bolstering is aangebracht, welke de duurzaamheid en het door het kussen geboden comfort verzekert. De. Dicky Seat** van den Sport-Coupê is op dezelfde wijze geveerd en be kleed als de zitplaatsen van de opén wagens, terwijl de .Dicky Seat", welke desgewenscht op den Road ster kan worden geleverd, even eens op deze wijze is uitgevoerd. De voorruiten van alle model A wagens zijn van onsplinterbaar glas vervaardigd. Gepaard met de geheel stalen con structie der carrosse rie, maakt dit de nieu we Ford-wagens tot de veiligste automo bielen op den weg. Bovendien verzacht dit glas de zonne stralen en breekt de directe straten van koplampen van tegen* liggende wagens, terwijl condensatie op de voorruiten van gesloten wagens gedurende den winter bij dit glas niet plaats heeft. Alle gesloten model A wagens hebben een slot in de kruk van het rechter portier, terwijl het linker portier door een krukje aan de binnenzijde kan worden afgesloten. De deurkrukken aan de binnenzijde zijn van het platte optrek-type in het midden van het portier, welke den arm van den inzittende niet hinderen, en gemakkelijk binnen zijn be reik zijn bij het uitstappen. Alle porfierkrukken, raamop- draaierkrukjes en verdere uitrustingstukken rijn van roestvrij metaal vervaardigd en zwaar vernikkeld. De meest comfortable famiTiewagen. Bij» zonder groote ruimte voor alle inzittenden De dakbekleedlng van de dichte wagens bestaat uit dubbel kunstleder met een tusschenlaag van rubber en bespoten met pyroxylin, behalve bij den Sport Coupé, waarvan de dakbedekking met pyroxylin bespoten Whipcord is. De zonneschermen van de gesloten wagens zijn van het smalle z.g, militaire type. Door een leowc slotconstructie ia het mogelijk geworden de z.ijstijlen vao de portieren dunner te maken zonder noch- thans de stevigheid van bet geheel te verminderen. Alle gesloten wagens zijn voorzien ran automatische ruitenwisschers en de open wagens hebben een handruitenwisscher. J De Nieuwe Ford Roadster ziet er snel uit en IS snel. Bovendien is hij zoo comfortabel en rijdt hij zoo gemakkelijk, dat zelfs op slechte wegen met groote snelheid kan worden gereden. NV. „HET MOTORHUIS" Ml

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 8