gemeenteraad van leiden. UIT DE OMSTREKEN. UIT DE RIJNSTREEK. MARKTBERICHTEN. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. ■Gistermiddag 3 uur: 753. IHedenmiddag 3 uur: 751, telegrafisch weerbericht. naar waarnemingen in den morgen van 13 Febr., medegedeeld door het MetenrulKgieeh Instituut te lip Bildt. Hoogste stand 770.8 te La Coruna. Laagste stand 736.2 te Isafjord. Verwachting tot den avond van 14 Febr.: Matige tot krachtigen, tijdelijk, wellicht irraachtige. Zuidelijke tot Westelijken nd. betrokken met regen, later opklaren 1, nvankelijk zachter. luchttemperatuur. 9 uur v.m. 3,5 gr. C. (38 gr. F.). 12 uur 'smidd.: 4 gr. C. (39 gr. F.). 3 uur nam.: 4 gr. C. (39 gr. F.). IOGWATERTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE loogste stand des voorm. te 8 uur 13 min. Hoogste stand des nam. te 8 uur 43 min. licht op voor pibtsers e.a. Maandag 13 Febr.: 5.38 n.m. lot 6.50 v.m. de lemmerhaven weer vrij! De Lemmerhaven is heropend zoowel or zeil- als stoomschepen; de haven- iren weer ontstoken. De visschersvloot de laatste weken wegens ijs steeds mendoor naar Stavoren is vertrokken, ■rt thans weer over zee naar Lemmer rap De Holland-Fieslamd-Groningen-lijn :!l den geregelden dienst hervat. DOODELIJKE VAL. It 59-jarige echtgenoote van den land- rer J. Zagers te Rheeze in Ambt-Har- g liep op een hooizoldertje te zoo naar kipeieren. Plotseling viel zij naar eden en zij kwam daarbij zoodanig met hoofd op den vloer terecht, dat de A onmiddellijk intrad. Een ontboden «sheer constateerde nekbreuk. - Te Den Hang is in den ouderdom van jaar overleden de heer M. Ch. Roos van atshooven, oud-resident van Benkoelen. - In den ouderdom van 66 jaar is te Dein ag overleden de heer J. Chr. P. Krayen- 11 van de Leur. die vanaf de oprichting in Dó tot aan Juli van hei vorige jaar secre- ris is geweest van de Nederlandsche Ree- ravereeniging. Nadien tijd was de thans Islapene nog als adviseur aan de ver- niging verbonden. Tol 2en Secretaris van de Nederland- he Vereeniging tot bescherming van Die- is benoemd de heer A. MeeHens te Gravenhage, oud-secretaris van de Java- be Bank. De Algemeene Vergadering van de Veree- ging zal gehouden worden op 18 en 19 Hei Zutphen. Vanwege het Prov. Bestuur werd he- aanbesteed het vernieuwen van 4 brug- in den weg van Rijswijk naar De Vink ie gemeente Veur en Voorschoten, laagste inschrijver was C. J. Kiebert, te ssenheim voor 128.799. STADSNIEUWS. ORENTZ EN DE WETENSCHAP IN HET BUITENLAND. De rector-magnifucus der Leidsche Uni ts teil ontving talrijke bewijzen van Ineming in het onherstelbaar verlies 'l Leiden geleden heeft door Lorentz' tagaan, zoo van de universiteit van Pa- en van Pavia, van de naluurphiloso- che faculteit ie Praag van het Perma- tole Hof van Int. Justitie en in Den Haag van de faculteit der technische weten- ap te Bandoeng. - De melkprijs is heden mei één cent liter verlaagd. Zaterdag werd op den Haagweg vrij- el den geheeten dag door een twaalttal "Menaren bij de Rijksbelasting, bijgestaan •°r eenige rijksveldwachters een bijzondere ntrole gehouden op alle binnenkomende tnonen- en vrachtauto's, teneinde zich te Jtvw-ssen 0f a| dan niet aan de wegen- elasting was voldaan. (Zitting ram hedenmiddag). I °.0r2itter: de burgemeester, mr. A. van öande Bafehuyzen. met kennisgeving de heer Val- *jtgoed. 8 goedkeuring der notulen doet de mededeeling van eenige misai- Qed. Staten, houdende goedkeu- Vao raadsbesluiten etc. behdenking prof. lorentz. leden zich van hun stoelen m verheven, herdenkt de VOORZIT TER het verlies van prof dr. H. A. Lorentz Leiden was immers vrijwel geheel het ter rein der wetenschappelijke werkzaamheden van dezen genialen geleerde, waar hij al zijn kennis tot ontplooiing bracht. De Leid sche academie iB zoozeer een deel der Leidsche gemeenschap, dat alles wat daar aan vreugde of smart gevoeld wordt, wordt meegevoeld door de gemeente. Zoo deelt de gemeente nu in de smart van het verlies van dezen eminenten geleerde, doch ook in den dank, dat hier deze groote geleerde mocht werkzaam zijn; dank ook voor den grooten medeburger, die lange jaren zit ting had in de commissie van toezicht op hot 11. O. eD Mathesis en tenslotte dank aan dezen volmaakten mensch. Het college van B. en W. zat een vorm zoeken om prof. Lorentz hier blijvend te doen gedenken. AGENDA. lo. Praeadvies op het verzoek van den heer J. B. Meijnen om ontslag als ambte naar van den Burgerlijken Sland, uitslui tend belast met het sluiten der huwe lijken. (25) Conform, besloten. 2o. Benoeming van een Ambtenaar van den Burgerlijken Stand, uitsluitend belast met het sluilen der huwelijken. (25) Benoemd werd de heer Goslinga met 21 stemmen tegen 4 op den heer Tep9 en 2 blanco. 3o. Verordening, houdende wijziging van de verordening van 14 April 1904 (Gemeen teblad No. 16), regelende het aantal ambte naren van den Burgerlijken Stand te Leiden en de verdeeling hunner werkzaam heden. (25) Goedgekeurd. 4o. Praeadvies op het verzoek van Mej. A. E. Revers, om eervol ontslag als teera- res in de geschiedenis aan de Hoogere Bur gerschool voor Meisjes. (37) Conform, besloten. 5o. Voorstel tot verhuring van een strook je grond van het terrein aan den Lagen Morschweg, kad. bekend gemeente Leiden, Sectie P. No. 1036 ged., aan den Staat der Nederlanden. (31) Conform, besloten. 6o. Voorstel in zake de verhuring van het winkelhuis aan den Nieuwen Rijn no. 22. aan Mevr. T Alois geb. Marjee. (32) Conform, besloten. 7o. Voorstel tot verhuring van het per ceel grond aan den Haarlemmerweg, kad. bekend gemeente Leiden, Sectie K No 6, aan A. J Kat. (33) Conform, besloten. 8o. Voorstel tot overneming in eigendom- en onderhoud bij de gemeente van het ge deelte stoot, kad. bekend gemeente Leiden, Sectie M No. 97. (26) Conform, besloten. 9o. Voorstel tot overneming in eigendom en onderhoud bij de gemeente van een strookje grond aan de Cobelstraat. kad. bekend gemeente Leiden, Sectie M No. 4443 ged. (27) Conform, besloten. lOo. Voorstel tot verhooging van ver schillende posten der begrooling, dienst 1927, waarvan de raming te laag is ge bleken en tot toevoeging van eenige nieuwe posten aan die hegrooting. (38) Conform, besloten. llo. Voorstel inzake het sluiten van kas- geldleeningen, gedurende het 2e kwartaal 1928. (28) Conform, besloten. 12o. Voorste! tot onderhandsche opdracht van het wasschen van glazen, hout- en an dere werken in gemeenlegebouwen, als mede het schoonmaken van bruggen, aan J Kukler en L van E9. (29) Conform besloten. 13o. Verordening ter voldoening aan art 178 der Gemeentewet. (34) Goedgekeurd. 14o. Verordening, houdende wijziging van de verordening van 11 November 1897 (Gemeenteblad No. 12) op wateren in de gemeente Leilien. (24) De heer BOSMAN meent, diat de scheep vaart toch wel hierdoor eenige belommering zal ondervinden Is dat niet tegen te gaan door de Lichtfabrieken, at doen deze daar aan reeds iets? Bv. door toevoeging van art. I van „behoudens machtiging van B. en W." Tevens stelt hij nog een kleine redac tiewijziging voor. De heer GR GENEVELD steunt den heer Bosman. Zou het echter niet eenvoudiger zijn den directeur van Markt- en Haven dienst te stellen in plaat9 van B. en W.? De VOORZITTER vraagt den heer Bos man zijn amendement aldus te wijzigen behoudens schriftelijke vergunning van B en W.". De heer BOSMAN gaat daarmede accoord. De VOORZITTER ontraadt het idee-Groe- neveld en zegt. dat B. en W. het amende ment-Bosman willen overnemen. De heer WILBRINK acht dit echter ge heel overbodig. De VOORZITTER kan dit in hoofdzaak beamen doch het recht van dispensatie er naast te stellen kan toch geen kwaad. Ook de heer BOSMAN verdedigt nog eens zijn amendement in het belang der scheepvaart, waarvoor alle vergunning toch niet direct behoeft te worden afgesloten. Nadat wethouder Goslinga hel amen dement nog heeft verdedigd, wordt dit z. h. st. aangenomen, evenals de gansche ver ordening. (De Zitting duurt voort). DE OLYMPISCHE WINTERSPELEN. Schaatsenrijden over 500 Meter. Twee candidates voor de eerste plaats. (Van een bijzonderen medewerker). Hedenmorgen zijn in het Ijsstadion te St. Moritz de wedstrijden schaatsenrijden over 500 meter gehouden. De volgende lijden werden gemaakt: Thunberg (Finland) 43.4 sec., Backman (Finland) 43.6 sec.; Larsen (Noorwegen) 43.6 sec., Farrell (Amerika) 44.4 sec.; Pe- dersen (Noorwegen) 43.8 sec., Rumba (Lett- land) 46.3 sec.; Dix (Engeland) 53.4 sec., Etvo» (Hongarije) 46.8 sec.; Patoczek (Oos tenrijk) 47.5 sec., Biadas (Amerika) 46.2 s. Quaglia (Frankrijk) 49,5 sec., Andersson (Zweden) 47,9 sec.; Moser (Oostenrijk) 46,7 sec., Thaon (Frankrijk) 50,1 sec.; Evensen (Noorwegen) 43,4 sec., Olsen (Noorwegen! 44.7 sec.Robinson (Canada) 45,7 sec., Jong- olut (Duitschland) 47,2 sec.; Riedl (Oosten rijk) 49, 1 sec., Mitt (Estland) 47,7 sec.; Ste wart (Engeland) 54,9 sec., Horn (Engeland) 64, 8 sec. Friman (Finland) 43.6 sec., Ovaska (Finland) 45,3 sec.; Gorman (Ca nada) 43.9 sec., Murphy (Amerika) 44.9 sec.; Helden (Nederland) 49,9 sec.; Kos (Neder land) reed 'tegen een piket aan en is ge vallen. Bulotha (Lilauen) 50.1 sec., Jatfee (Ame rika) 45,2 sec.; Burmeister (Estland) 46.5 sec.; Mayke (Duitschland) 49,1 sec.; Logan (Engeland) 45,2 sec. De Nederlandsche hardrijder Kos reed nog een ronde buiten mededinging om zijn tijd vast te stellen. Hij maakte 47.5 sec. De uitstag over 500 M. geeft twee over winnaars, •mmelijk Thunburg (Finland) en Evensen (Noorwegen! elk met 43.4 sec. Verder zijn er 3 rijders voor de tweede plaats, namelijk Larssen (Noorwegen), Back- mann (Finland) en Frieman (Finland) ieder met 43.6 sec. Het staat nog niet vast op welke wijze het npisch comité deze moeilijkheid zal op lossen. Nader seint men ons: Thunberg (Finland) en Evensen (Noor wegen), die ieder de 600 M. in 43.4 sec. af legden zijn beiden lot Olympisch overwin naar verklaard. Hedenmiddag werd alleen de ljshockey- wedstrijd Tsjecho-SlowakijePolen gespeeld Tsjecho-Slowakije won met 32. Voor den wedstrijd BelgiëFrankrijk was heden geen tijd meer. Hedenmiddag werden de wedstrijden voor hardrijden op schaatsen over 6000 Meter gehouden. De volgende tijden werden ge maakt: Murphy (Amerika) 9.14.5; Moser (Oostenrijk) 9.57.8; Blanqvist (Finland) 9.9.45; Hom (Engeland) 9.46.0; Quaglia (Frankrijk) 9.34.3; Andersson (Zwed.) 9.9.7. ZWEMMEN. BESLUITEN VAN HET DICTATOR1UM. Het Diclalorium van den Nedertandschen Zwembond heelt de volgende besluiten genomen: 1. Selectiewedstrijden 100 M. vrije slag op 20 Febr. tn Amsterdam. 2. Selectiewedstrijden 200 M. schoolslag op 16 Febr. in Haarlem. 3. Vaststelling series voor de 100 M. vrije slag. 4. Zondags-polocursus tn Den Haag op 12 Febr. en 4 Maart a.s. 5. Het oefenen der polospelers op de trai ningsuren van Meigen voorloopig opgeschort 6. Vastgesteld polowedstrijd Olymp. Ze ventalWasserfreunde op 7 Maart a.s. in Den Haag. 7. Het IJ toegestaan de wedstrijden het IJWasserfreunde op 8 Maart en het IJ Scuff op 27 Maart a.s. 8. R. Z. C. wedstrijd op 25 Maart, pro gramma goedgekeurd op voorwaarde dat de 100 M schoolslag voor dames gebracht wordt op 200 M. 10. H. V. G. B. programma wedstrijd 16 Febr. toegestaan, met toezegging selectie wedstrijd 200 M. schoolstag. 11. Verzoek comité vijfkamp voor mili tairen. De beschikbaarstelling van den trai ner Meigen aanhouden tot het definitieve plan voor de training der zwemmers uitge werkt is. 12. Trainingsplan schoonspringen inge diend door den heer W. F. Bosch na wijzi ging aangenomen. 13. Benoemd als springleider in Amster dam de heer W. F. Bosch. 14. Vastgesteld oefenwedstrijden 200 JL vrije slag en 100 M. rugzwemmen voor da/- mes en heeren op 7 Maart a.s. in Den Haag. AALSMEER. Gemeenteraad. De gewijzigde begrooting voor den bouw van een nieuw bad huis goedgekeurd Verpachting gemeentelijk vischwater Geen verhoogde presentiegelden. Voorz. burgemeester J. Kastelein. Diverse ingekomen verslagen, oro. van den Keuringsdienst, van de Plantsoenen, enz. werden zonder bespreking voor ken nisgeving aangenomen. Voor P. v. d. Meer zullen gelden worden aangevraagd voor 't stichten van een plaatsje. De gewijzigde begrooting voor bouw nieuw Badhuis werd goedgekeurd, onder voorwaarde, dat het toegestane bedrag van f 17.300 niet wordt overschreden. Art. 16 der verordening Burg. Armbe stuur zal aangevuld worden met een bepa ling, betreffende toezicht op uitbestede personen. B. en W-. wordt machtiging ver leend, bijdragen te verleenen in de zee-pss- sagekosten bij emigratie naar Canada, Voor 6 jaar werd het gemeente-visch- water weder verhuurd aan Spaargaren Pzn. voor f 722 per jaar. Op verzoek van het lid Broeokmans zal het Dag. Bestuur het hoofdbestuur der Posterijen vrager om vervroegde postbestellingen en het open stellen van een tweede loket ten postkan tore Het verzoek om verhooging presen tiegeld der raadsleden (vaD f 6 op f 7.50 per lid en per vergadering) werd wederom door Ged. StateD afgewezen. De storm, welke hier van Vrijdag op Zaterdag woedde, beeft in enkele bloemis terijen heel wat schade veroorzaakt. Een bloemist op den Uiterweg kostte het een 304al ramen, welke hij op een bak had liggen. Op verschillende kweekerijen, bij den een meer bij den ander minder, werd schade aan kassen en gewassen aange bracht, Ais recordprijzen werden alhier ter C. A. veiling besteed f 1.25 per stuk voor 30 rozen Europa", terwijl voor eenige rozen van de soort „Columbia" f 1.10 per stuk werd betaald. Niet vergeten moet worden, dat er thans bijna geen rozen zijn bij aanvoer van beteekeois zouden zulke prijzen niet gegeven worden. OEGSTGEEST. Nadat in de Parochiekerk hedenmorgen de plechtige uitvaartdiensten waren gehou den, had op de Katholieke begraafplaats de teraardebestelling plaats van het stoffelijk overschot van den heer A. van der Hulst, in leven lid van den raad dezer gemeente. De plechtigheid werd behalve door den burgemeester en wethouder Zandbergen wethouder Rubenkamp was door ongesteld heid verhinderd bijgewoond door alle gemeenteraadsleden. Alleen de heeren Varekamp en de Graaff waren verhinderd aanwezig te zijn. WARMOND. „Herwonnen Levenskracht". Ten bate van de tuberculosebestrijding werd Zondagavond in „Hotel Stad Rome" een uitvoering gegeven, welke in alle op zichten schitterend geslaagd mag heeten. Voor een stampvolle zaal werd, na een openingswoord door den voorzitter van het Comité, den heer J. H. van Egmond, opge voerd het groot historisch drama in 5 be drijven „Adelheid, Koningin van Italië". Dit prachtig uitgevoerde stuk is onder de kun dige leiding van den heer Constant Machen een succes geworden. Vooral door het voor treffelijk spel der dames, doch tevens door de weelde van costuums en prachtige dé cors. Wij zijn bang namen te noemen, maar niemand zal ons kwalijk nemen, dat wij mej. H. Versluis en M. Machen, alsook me vrouw MachenRotteveel extra vermelden. De grimeering en het kapwerk werd door den heer Kouwenberg, uit Leiden, uitste kend verzorgd, terwijl de heer A. Hekker op gezellige wijze met piano-miiziek den avond vulde, Brand in een bovenhnis. Zaterdagavond omstreeks kwart voor tie nen zagen voorbijgangers vlammen uitslaan van de bovenverdieping der woning van den heer H. van Hulst, rijwielhandelaar alhier. De bewoners werden gewaarschuwd en snelden naar boven, waar 5 kinderen slie pen, die ternauwernood van het hen drei gende gevaar konden worden gered. Door krachtig optreden wist de brandweer het vuur, dat aanvankelijk iel woedde, spoe dig meester ie worden en te beperken tot de bovenwoning. Wel dreigde er in het begin gevaar voor uitbreiding van den brand tol belendende perceelen, doch men heeft die welen te be houden. Hel ontbreken van brandladders en goed verlichtingsmateriaal bemoeilijkte het werk van de brandweer wel en daardoor kon zij ook niet zoo snel ingrijpen al9 gewenscht was geweest De bovenwoning van het huis van den heer Van Hulst brandde geheel uit De oor zaak moet worden gezocht in het defect ge raken van een schoorsteen. Verzekering dekt de schade. WASSENAAR. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: P. L, J. de Koekkoek 'en Ch. M. Zuiderduin. Geboren: Gerardos Martinua en Joanna Cornelia Wilhelmina, z. en <L v. C. L. Brcderode en C. C. Parlevliet. Bernardin3 Josepha Maria, d. v. H. B. Eager en A. M. Paardekooper. Gerarda Leonardina The- resia, d. v. R. W. Laarman en J. v. d. Kroft. Jan, z. v. P. Rodenborg en J. M. v. Leeuwen. Aurelia Mary, d. v. J. A. Gauw en F. G. Bladergroen. Overleden: Gerard Johan Diederik Aegi- dius Riesz, wednr. v. A, Ch. Dinaux, 84 j. Van gemeentewege heeft men de vorige week een aanvang gemaakt met het herstellen van den weg naar zee. Een groot aantal werkloozen vindt hierdoor weer eenige weken werk. Tot onderwijzeres aan de lagere school aan den Heerenweg is benoemd mej. R. C. de Leeuw, te 's-Gravenhage. ZOETERWOUDE. Gisteravond werd alhier in het Patro naatsgebouw aan den Hooge Rijndijk een tooneeluitvoering gegeven door de Vereeni ging „Liefde voor Tooneel" (L.V.T.). Opge voerd werd het blijspel „De Biblothecaris", in 4 bedrijven. Het stuk werd zeer goed ge speeld en er is door de talrijke aanwezigen veel genoten en gelachen. Door Gedeputeerde Stalen van Zuid- Holland is op verzoek van B. en W. van Zoeterwoude, het Ulrechtsche Jaagpad al hier en te Leiden gelegen tusschen de Lei- derdorpsche brug en de brug bij de kelting- makcrij voor het verkeer met motorrijtuigen op meer dan twee wielen gesloten ver klaard. Door den heer G. J. H., wonende te Leiden is bij de politie alhier aangifte ge daan dat uit een, aan hem toebehoorend motorvaartuig liggende onder deze gemeente in den Rijn, een scheepsbel, een ontstekings lamp en een bijl is ontvreemd. Het slot van den ingang der roef was verbroken. ALPHEN. Burgerlijke Sland. Geboren: Hendrika Walbrugje, d. v. C. Vonk en H. W. Visser. Elias, z. v. D. Rook en M. Rook (wonende te Nieuwer- brug n. d. IJssei). Petronella Geertruida, d. v. L. Vergeer en P. M. Penning3. Toontje, 4. v. H. v. d Schee en M. J, v. Leeuwen. Willem Gerardus, z. v. Th. J. v. Egmond en W. C. Bruines. Nicolaas Pieter, z, v. N. de Vos en C. de Jong. Margje, d. v. B. v. Zwiaten en J. M. v. Egmond. Marjp Christina, d. v. J. C. Kok en J. A. Zoet. Johannes, z. v. H. Hoeflak en G. v. Dockum. Trijntje, d. v. L. Spreij en M. Altona. Nicolaas Willem Peter, X v. K. de Jong en N, Schultink. Overleden: P. Schoonderwoerd, echtg. v, M. J. v. Zijl, 63 J. Levenl. aangegeven s. van G. Rijlaarsdam en J. Lekkerkerker. Gevestigd: J. en H. Braster, Woubr. weg 18, nit Leiden. J. T. van Polen, Raad huisstraat 244, nit Harderwijk. J. Ph. Bijleveld en gezin, Hooftstraat 159, uit Leerdam. K. Bauer, Raadhuisstraat 159, uit Den Haag. W. P. Luijken, Noordeinde 13, uit Leiden. J. W. de Haan, Conrad- straat 6, uit Soest. C. den Dubbelden, wei H. H. Bontje, P.-H.straat 69, uit Viist. K. Buitelaar, M. St., uit Rotterdam. H. de Vries, Raadhuisstraat 10, uit Ter Aar. Vertrokken: C, Kwant, naar Haarlem, Delftkade 8. C. P. Helmer, naar Zeist, Tulpstraat 30. G. Volbeda, naar Bussum, J. C. van Wijngaarden, naar Koudekerk. N. Galekamp en gezin, naar Soest. H. Warns en gezin, naar Den Haag, Joh. Kamphuisstraat 30. M. J. v. Zijl, naar Woerden, C. Honingh en gezin, naar Ermelo. A. Sijpestein, naar Leiden, O. Singel 144. A. Rjjkeboom en gezin, naar Zwammerdam. M. W. J. v. Lin- schooten, naar West-Indië, Paramaribo. LEIDEN, 11 Febr. Leidsche Eierenveiling. Aangevoerd 7180 eieren. Kippeneieren 17.10 iot f 8.00; eendeneieren 17.00 tot 18.00 per 100 stuks. Handel vlug. AMSTERDAM, 13 Febr. Veemarkt. Heden aangevoerd: 475 vette koeden, waar de prijzen waren: le kw. 1.00 1.08 2e kv. 84—100, 3e kw. 62—84 per K.G. 3lachtgewicht; 125 melk- en kalfkoeien f300 f425 per stuk; 83 vette kalveren le kw. 100—110, 2e kw. 90—100, 3e kw. 70—90 peT K.G. levend gewicht; 152 nuchtere kalveren 910 per stuk; 41 schapen 3040 per stuk; 700 varkens, Holl. le kw. 72 73 ct„ 2e kw. 71—72 ct., 1 prima varken 74; Overz. en Geld. le kw. 72—73, 2e kw. 7172; vette varkens 7072 per K.G. slaohtgewicht; 77 paarden 1100f225 p, stuk. ROTTERDAM, 13 Februari. Veemarkt. Aangevoerd 532 vette runderen, 211 vette kalveren, 390 schapen of lammeren, 114-4 varkens; koeien 47—49, 40421/!, 2732; ossen 4648, 39—41, 37; kalveren 85—90, 72>/i776065; schapen 2834; lam meren 20—=34; varkens 33, 31'/», 30'/'. Met blijdschap geven wij kennis van de voorspoedige geboorte van onze Dochter IDA ANNA. 1. A. C. VAN LOO. M. P. VAN LOO— VAN DEN DOOL. Leiden, 12 Februari 1928. Wasstraat 12. 280? De Heer en Mevr. KORS VERHOOG geven kennis van de geboorte van een Dochter, CORNELIA GEERTRUIDA. Leiden, 11 Febr. 1928. Gynaek. Kliniek. 2817 Heden overleed, na een kortstondig lijden, onze beste Broeder, Behuwdbroe- der en Oom de Hoer ABRAHAM KLOOS in den ouderdom van 67 jaar. Familie KLOOS Leiden, 11 Februari 1928. Beschuitsteeg 2. De begrafenis zal plaats hebben Ww-eJ-ff sa te 11.20 uur op de begraaf plaats „Rhijnhof". Volstrekt eenige kennis geving. 2802 Heden overleed mijn ge achte Patroon, de Heer A. KLOOS J. VAN GELDER. Leiden, 11 Febr. 1928. 652a Heden overleed in Den Haag onze gelief .'e Zwager J. C. P. KRAYENHOFP TAN DE LEUR, Hilversum; E. KRANTZ— NOORDUtIN Hilversum: M. I. KRANTZ—GROL Warmond: E. M. H. KRANTZ- VAN DIJK 13 Febr. 1928. 2835 3—1

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 3