Lunchroom „Het Centrum" Het BoordenhuisA. Klaassens „City-Magazijn" Fa. KRUIS1NGA VOOR DEN ST.-NICOLAAS ABR, DREEF Nzn. UIT DE RIJNSTREEK. RADIO-PROGRAMWA HEERLIJKE ANIJSMELK 10 CENT PER KOP DONKERSTEEG 5. P. J. Wetsetaar, HAZEN Vischmarkt 7 - Tel. 882 brengen wij een Schitterende Collectie: Hemden Dassen Wolien Vesten Pullovers Handschoenen Sjaals etc, etc. Openbaar (Slachthuis Groote pattij Vet Rundvleesch en Lamsvleescti KAPDOOZEN Winterhanden en Wintervoeten Kruisinpa's Antoaka-Zalf bekend hoeveel perceelen buiten de belas ting vallen* De secr. Kcht deze post nader toe. Volgn. 40: Rente voorschotten landarbei ders. De heer SegeTS vraagt of deze renten goed binnenkomen. De voorzitter antwoordt bevestigend. Hierop wordt ook deze begrooting z.h.a. aangenomen. De begrooting sluit op den gewonen dienst met een post van inkomsten en uit gaven van f 317.178.59. De kapitaaldiemst met een post van ont vangsten groot f 28660.89 en uitgaven van f 20646.20. Alzoo batig saldo f 8014.69. In een comptabiliteitsbesluit komt ech ter geen verandering, daar een post van f 1875 van den heer Bekker, welke ont vangen is voor gronden, gebruikt zal wor den voor een l'eening bij de Boerenleen bank. Ingekomen is een verzoek van de Ned.- Herv. Schoolvereeniging om een bedrag van (geraamd) f 2500 voor de betegeling van een gedeelte schoolplein, beschikbaar te stellen. Aldus besloten. In de rondvraag verzocht de heer Kui pers eenige lantaarns te plaatsen in de Julianastraat on het nieuwe gedeelte. De voorzitter zal edn toestand eens op gaan nemen. De heer A. H. 8chTama vTaagt verbete ring en ophooging op den hoek Smalle weg en Kanaalstraat. Wordt toegezegd* Niete meer aan de orde zijnde eluit de Voorzitter de vergadering. N00RDWIJK. Uitvoering van „Crescendo". 1 Gisteravond gaf de harmoniekapel „Cres cendo" voor een goed gevulde zaal haar eerste winteruitvoering, onder leiding van haar directeur, den heer C.. H. A. Ripken, uit Leiden. De 2de voorzitter, de heer J. H. Imthorn, heette de aanwezigen hartelijk yrelkom en deelde mede, dat de heer G. J. G. v. Parijs als voorzitter der vereeniging had bedankt wegens het zeer vaak afwezig zijn uit de gemeente. Hij wijst er verder op, dat er thans op het programma voor dezen avond voor het eerst een kwartet voorkomt, dank zij de welwillende medewerking van de heeren v. d. Togt uit Noordwijkerhout. Hierna werd met het afwerken van het programma begonnen. De verschillende nummers werden on berispelijk gespeeld en met volle aandacht door de aanwezigen gevolgd. Het programma werd ingezet met een forsch en opgewekten marsch. Alhoewel alle nummers keurig werden gespeeld, mee- nen wij toch te moeten noemen No. 5: Kwartet No. 1 van James Brier, dat zeer goed gespeeld werd. Men kon haast een speld in de zaal hooren vallen. Het is de bedoeling op de volgende uitvoering weder een kwartet ten gehoore te brengen. De Har- noniekapel is in de goede richting. Tusschen de verschillende muzieknum mers de bekende humorist Pierre Leenhouts uit Den Haag op. Deze wist de lachspieren danig in beweging te brengen. Men heeft gegierd van het lachen; er kwam schier geen eind aan. „Crescendo" kan met trots terugzien op een schitterend geslaagde uit voering, welke werd besloten met een ge zellig bal onder leiding van den heer J. Berkeraeier, Uitvoering „De Blijde Wereld". Gisteravond gaf de meisjestooneel „Del Blijde Wereld" in het Juvenaatsgebouw een uitvoering ten bate van de St. Lidwina ver eeniging. Opgevoerd werd „Voor de Armen" en „0 die Zenuwen", beide van Gerard Nielis. Er werd door de meisjes onder leiding van mej Overmeer zeer goed gespeeld. De jonge dames hadden dan ook veel succe9 wat wel zal medewerken om ook de zaal hedenavond te vullen De dame9 Grada Ruigrok en Jetty Thijssen zongen eenige mooie liederen van Mendelssohn. Aan het einde van de uitvoering dankte het bestuurslid van de St. Lid win a-vereeni ging mevr. Alkemadev. d. Weijden voor de moeite die (rDe Blijde Wereld" zich ge troost had om de kas voor de vereeniging aan te vullen. NOORDWIJK AAN ZEE. Wederom is bij de politie aangifte ge daan dat bij een inwoner alhier een viertal kippen zijn ontvreemd. OEGSTGEEST. Ouderavond Openbare Lage School L. Buurt Donderdagavond hield de Oudercommi9- êie van bovengenoemde school een ouder avond. Ongeveer 50 ouders waren aanwezig Het hoofd der school, de heer C. Renee, heette allen hartelijk welkom, daarbij zijn spijt uitdrukkend, dat de voorzitter, de heer Van der Worm, wegens een lichte onge steldheid verhinderd was, aanwezig te zijn. Een bijzonder woord van welkom sprak hij uit tot dr. Horst, dir. Gezondheidsdienst Leiden, die vervolgens het woord kreeg om 4e spreken over „Het Instituut Schoolartsen en de Schoolhygiëne in het algemeen" Na in den breede verschillende ziekten, op de scholen voorkomende, te hebben be-, sproken, trad hij in nadere beschouwing over de taak van den schoolarts, de school- verpleegster en de werkwijze van het In stituut. Ilij wees ook op de taak hier voor „Het Groene Kruis" weggelegd. Het zou ons te ver voeren hem in zijn rede te volgen, alleen zij nog aangestipt dat voor platte landsgemeenten w.o. Oegstgeest, veel be reikt kan worden door onderlinge samen werking met andere gemeenten. Een ge schikte gelegenheid thans tot instelling van het Instituut Schoolarts over te gaan vond hij ook gelegen in het feit, dat Ged. Staten in principe voorstanders zijn 50 pCt. in de kosten bij te dragen. Spr. keurige rede werd aandachtig ge volgd, verschillende gestelde vragen werden nader toegelicht, waarna de heer Renes dank bracht onder applaus. Na een kopje koffie of thee, a] naar ver kiezing, werd tot secretaris der commissie benoemd, de heer A. Huisman. De heer Renes deed nog enkele mede- deelingen, terwijl de onderwijzeressen eenige opstellen voorlazen van kinderen uit de verschillende klassen, wat de ouders zeer schenen te waardeeren. Het was intusschen een leerzame en ge zellige avond en de wegblijvers hebben dit maal veel gemist. VALKENBURG. Bij de stemming voor een notabel in de Ned. Ilerv. Kerk werden 43 stemmen uitgebracht, waarvan 38 op den heer H. v. d. Nagel Jr., 1 op den heer N. v. d. Nagel en 4 van onwaarde, zoodat de aftredende herkozen is. VOORSCHOTEN. Voor een beroep bedankt Ds. H P. Fortgens heeft voor het beroep naar de Ned.-Herv. Gem. te Amstelveen bedankt ZOETERWOUDE. Gemeenteraad. De Zwetmolen zal wor den gesloopt Heeft de oude torenklok historische waarde? Het voetpad aan den Hooge- Rijndijk. Voorzitter de burgemeester. Aanwezig alle leden. Nadat de voorzitter de vergadering heeft geopend, worden door den secretaris de notulen voorgelezen, die onveranderd wor den goedgekeurd Vervolgens doet de voor zitter mededeeling van de ingekomen stuk ken, die alle voor kennisgeving worden aangenomen. Van den algemeenen bond van politie personeel in Nederland is een adres inge komen, waarbij den raad wordt verzocht aan het dienstdoend politiepersoneel in deze gemeente een vacantietoeslag toe te kennen. B. en W. stellen voor hierop af wijzend te beschikken. Conform besloten. Aan de oudercommissie wordt voor 1928 op haar verzoek een subsidie toegekend van tien gulden. Ten aanzien van een adres van het bestuur van den bond tegen het vloeken, Btellen B. en W. den raad voor afwijzend te beschikken, doch aan den bond te berichten, dat met zijn wensch rekening zal worde-n gehouden bij het ont werpen van verordeningen op het gebruik van gemeentelijke inrichtingen, zooals o.a. op het gebruik, der noodslachtplaats. De heer G. van Leeuwen betuigt zijn instem ming met het verzoek en begrijpt de hou ding niet van B. en W., die in beginsel er voor zijn, doch bezwaren hebben tegen een algemeen verbod. De heer Stadhouder vindt het een lastige kwestie om het vloeken in het openbaar te verbieden, want wat worat er verstaan onder een vloek. Volgens hem treft B. en W. geen blaam, want deze zijn bereid te bevorderen, dat in verordeningen voortaan een dergelijke verbodsbepaling wordt opgenomen De voorzitter zegt dat in 1924 de raad op een dergelijk verzoek afwijzend beschikte en in verband daar mede meenden B. en W. in den geest van den raad te bandelen met nu afwijkend t-e adviseeren. Na nog eenige discussie om trent dit punt wordt vervolgens met a.'ge- meene stemmen afwijzend beschikt. Ten aanzien van een voorstel van de begrotingscommissie om de aan dc-n cud- burgemeester Van Gils toegekenden toe slag op pensioen in te trekken, zegt de voorzitter dat B. en W. hieromtrent geen praeadvies wenschen te geven Verder stelt hij voor het voorstel te behandelen na af loop der agenda. Aldus wordt besloten Aan de N V. Berggingsmaatsohappij N.- Holland wordt vergunning verleend tot het dempen een-er sloot langs den Vrou- wenweg, onder voorwaarde dat de ge dempte sloot aan de gemeente in eigendom wordt overgedragen en dat toestemming wordt verleend dat rioolkolken kunnen worden aangesloten op de rioleenng voor de huizen Verder wordt onder een acht tal voorwaarden vergunning verleend tot het maken eener zijstraat, die loodrecht komt te staan op den Vrjitwenweg en een breedte zal hebben van 3 M. terwijl er een trottoir naast komt van 2 M. De andere helft der bestrating zal moeten, worden gemaakt door den eventueelen bouwonder nemer aan de andere zijde der geprojec teerde straat. Met algemeene stemmen wordt verder besloten tot wijziging der gemeente-begroo ting 1927, in verband met overschrijding van enkele begrootingsposten, o.a. der werk verschaffing aan werkloozen met f 350. Vastgesteld wordt eene nieuwe verordening regelende de afkondiging van plaatselijke strafverordeningen, terwijl de oude verorde ning, waarin nog bepaald is, dat voor de afkondiging eerst de klok moet worden ge luid, wordt ingetrokken. Vervolgens komt in behandeling het beroepschrift van het be stuur van den Zwetpolder, inzake het leg gen van een sloopverbod op den Zwetmolen. De meerderheid van het college van B. en W. adviseert om de gevraagde vergunning te weigeren uit schoonheidsoogpunt, daarbij gesterkt door een schrijven van den minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, waarin er op gewezen wordt, dat deze mo len kan worden behouden, zonder belang rijke offers van de zijde van het polderbe stuur, aangezien de heer Volckers uit Leid- schendam dien molen wil koopen. De min derheid van het college van B. en W. is de meening toegedaan, dat door het sloopen van dien 'molen, die zeer dicht aan den weg staat, een voor de paarden schrikaanjagend voorwerp zal verdwijnen. Waar er voorts toch genoeg molens in deze gemeente zijn wordt door haar verder niet betreurd, wan neer dit offer aan het schoonheidsgevoel wordt gebracht. De heer Stadhouder is ge heel de meening toegedaan van de minder heid van het college en vindt het een zegen als die molen verdwijnt, omdat inderdaad die molen een schrik voor de paarden is. Overigens verwijst deze spreker naar de ge meente Leiden, waar men, omdat het plant soen moest uitgebreid worden, ook een mo- ïen liet sloopen. De heer Jac. van Leeuwen zegt dat de molen zeer slecht is, dat der halve het onderhoud vele kosten zal vergen en dat wanneer dat niet gebeurt, die molen eerder de omgeving zal ontsieren dan ver sieren. De heer Los heeft respect voor het aesthelisch oogpunt van B. en W., doch vol gens hem ligt deze molen niet in een ka rakteristiek Hollandseh landschap en daar om is hij voor inwilliging der gevraagde sloopvergunning. De: heer van Bennekom is ook de meening toegedaan dat het onder houd groote offers zal vergen en dat het onderhoud zou moeten plaats hebben on der goeakeuring van het polderbestuur, wil het effect hebben. De voorz. sluit dan de discussies en brengt het voorstel van B. en W. tot weigering der gevraagde vergunning in stemming, welk voorstel wordt verwor pen met 9 tegen 2 stemmenalleen wethou der Kompier en de heer G. van Leeuwen stemmen voor. Vervolgens doen B. en W. mededeeling inzake de aanschaffing van een automotorbrandspuit. Volgens hun col lege kan er slechts een spuit verdwijnen, waarvoor dan wordt terugbetaald een bedrag van f 75, terwijl voor de nieuwe spuit een personeel noodig blijft van 10 man, n.l. 2 ploegen van 5 man. Een en ander berekend geeft eene meerdere kosten per jaar van on geveer f 700. Dit bedrag achten B. en W. "eel te hoog om tot aanschaffing over te gaan en vinden het 'dan maar voordeeliger om eene overeenkomst te sluiten met Lei den. Nadat hieromtrent van gedachten Is ge wisseld, besluit de raad met algemeene stem men niet tot aankoop eener autobrandspnit over te gaan. Big de rondvraag deelt de voorzitter mede, dat de eerw. Kruisheeren hebben te kennen ge-geven, dat zij de klok tegen geen enkelen prijs meer wenschen te koopen. In verband daarmede hebben B. en W. geen taxateur laten komen, omdat de kosten, daaraan ver bonden, wellicht nog hooger kunnen zijn dan de waarde der klok. Mitsdien stellen zjj voor de klok maar op te bergen. De heer Stadhouder hoadt hierna een lang betoog over de geschiedenis dezer klok, die, volgens hem, reeds werd geluid, toen de Haarlemmermeer nog vo\ water stond, terwgl ze hier ter plaatse het teeken gaf als het water hoog stond en voorts waar schuwde bij brand. Voorts zegt spr., dat, wanneer er een naam in deze klok staal, zij van edel metaal is, dat tegenwoordig niet meer gemaakt wordt. (De heer Los stelt een onderzoek in en deelt mede, dat dit niet het geval is). Verder w^st spr. naar Woubrugge, waar in dank een gift wordt aanvaard wanneer ze betrekking heeft op de historie dezer plaats, en hij vraagt zich af of het dan niet erg is, wanneer men hier daar geen waarde aan hecht. Omtrent dit punt wordt dan verder nie; meer gediscussieerd, waarna de heer De Groot vraagt, of de gemeente er van op de hoogte is, dat zij mede-eigenaresse is van de Rijnegommerbrug. De voorzitter antwoordt, dat zulks niet te bewijzen is en B. en W. daarom ge weigerd hebben mede te betalen. Verder zouden, wanneer de gemeénte eigenaresse dier brug is, vanwege het bouwterrein aan de Rijnegommerstraat, ook de koopers van eenige perceelen grond mede eigenaars ziju en aldus mede aangewezen om te betaien. De heer Tjjssen wijst op den slechten toestand van het voetpad aan den Hooge Rijndijk, dat vol bulten en gaten zit en vraagt het eerst gelijk te doen maken al vorens het te begrinden. De voorzitter zegt, dat het pad geen eigendom van de gemeente is en deze ook niet met het onderhoud is belast, doch dat do verplichting op de eigenaars rust. De heer De Graaf meent, dat de ge meente met het onderhouden moet voortgaan, omdat ze het reeds jaren gedaan heeft. Wethouder Noordman wijst er op, dat de diverse eigenaars diverse wenschen heb ben. De een vindt het grint te grof, de ander te fijn en een derde verbiedt den gemeente-opzichter er iets te brengen. Na eenige discussie wordt besloten, dat B. en W. met de diverse eigenaars in overleg zullen treden omtront het onder houd van dat pad. De heer Starrenburg zegt dat het bij den bocht aan de Vrouwenbrug verzet zal uit lokken. Het ware beter om dien bocht weg te werken; spreker kan daar nu niet verder op ingaan maar wel in geheime zitting. De heer Los zou liever zien dat het nu ge'zegd werd. De voorzitter begrijpt niet wat de heer Starrenburg bedoelt, doch deze zegt er straks in geheime zitting op terug te zullen komen. De heer Starrenburgt vraagt verder om de klinkers die over zijn van den Vrouwenweg aan te wenden tot verbetering van het Wa tertje, waarop de voorzitter antwoord dit te zullen bespreken met de wethouders. Op eene vraag van den heer Starrenburg, waar om J. van der Salm in de Zuidbuurt niet aan de waterleiding is aangesloten, deelt de voorzitter mede, dat deze; alsmede verschil lende anderen alsnog zullen aangeschreven worden, dat zij voor 1 Januari a.s. aan de verplichting moeten voldoen Ten aanzien van een voorstel van den heer Starrenburg om e'en subsidie toe te kennen voor het vol gen van een avondcursus zegt de voorzitter dat dit punt niet bij een rondvraag kan be handeld worden, doch dat een schriftelijk voorstel moet ingediend worden. Tenslotte vestigt de heer Starrenburg de aandacht van B. en W. op den betonnen vleugel der nieuwe Vrouwenbrug, die 6 duim overhangt naar de Vrouwenvaart en nog meer zal uit wijken of zal afbreken, wanneer hij niet met trekstangen wordt tegengehouden. De voor zitter zegt in deze onderzoek toe1. Dan vraagt de heer Starrenburg verlof om in geheime zitting nog over een zaak het woord te mogen voeren. Dit wordt verleend. De heer G. van Leeuwen vraagt hoe lang een afgekeurd dier mag blijven hangen in de noodslachtplaats, omdat tijdens dit daar hangt er geen andere slachtingen kunnen plaats hebben. De voor zitter wijst er op dat voor het opbergen van dat vleesch tijdens het onderzoek, een hang- ruimte beschikbaar is en de slachtingen ge woon door kunnen gaan De' heer de Graaf geeft in overweging om eene schuit te huren om asch en vuilnis te vervoeren, want met den vuilniswagen kan men zonder de noo- dige hulp het land niet bereiken. De voor zitter zal dit punt bespreken in de vergade ring van B. en W. In verband met eenei mededeeling van den heer de Graaf, dat de bewoners van den Ommendijk gaarne eenige straatverlichting hadden, wondt be sloten dat B. en W. in overleg zullen treden met een der bewoners aldaar om een buiten lantaarn te mogen aansluiten op de huisver- lichtin^, tegen vergoeding. Hierna gaat de raad in geheime zitting, die na ongeveer een uur wordt opgeheven. Hierna wordt met 9 tegen 1 slem (de heer Starrenburg) besloten, de aan den oud-burgemeester van Gils toege kende toeslag op pensioen in te trekken. (De heer Stadhouder had inmiddels de verga dering verlaten). #Vervolgens sluit.de voor zitter de vergadering WOUBRUGGE. Voor de afdeeling Woubrugge—Hoog- made van ,,Het Groene Kruis" zal in Fe bruari weder een moederen raus worden ge houden onder leiding van Zuster Hattink. Het bestuur der Afd. Kaasproducenlen besloot alhier zoo spoedig mogeiijk een demonstralie te doen houden, door den heer Zuivelconsulent. om de nieuw ontdekte Kaasbereidingsmethode te toonen. waardoor Kaasgebrek kan worden bestreden. Tevens werd besloten in 1928 weder met Hoogmade een Kaasdag te organiseeren, doch voortaan alles alleen voor de leden der afdeelirtgen, daar deze toonen. de lusten, maar ook de lasten mede te willen helpen dragen. VCCR ZATERDAG 26 NOVEMBER. Hilversum, 1030 M. 12 u.Politieber. 12.352 u.Lu'nchmuziek. door het Trio D. Groeneveld, viool'. A. v. Leeuwen, cello. P. Jochemse, piano. 2-4 u.Filmmuziek Aansluiting van de Cinema Royal te Am sterdam. Orkest o.l.v. Hugo de Groot. 4.10: Italiaansche les. 4.305 u.Fran- sche les. 5—5.30: Duitsche les. 5.30— 7.15: Concert dooT het ANRO-orkest. Hil- le's Dubbelrnannenkwartet. Populair pro gramma. 7.157.45Tuinbouwhalfuur- tje. 7.45: Politieber.. Door den heer Balk: De groote beteek-enis van de wibter- en stapelproducten voor onze voedselvoor ziening. 8.10: VAR A-avond. Spreker: F. S. Noordhoff, voorz v. d. Centr. Ned. Ambtenaarsbond. Mien Emeisv. Buuren, voordracht. Eli Bomli, viool. Floor Bromet piano. 1. Opening. 2. Concer^D-majeur (No. 4), Mozart (viool, pia,no® 3. Frag ment uit Meryntje Gyzeki's Jeugd, de Jong (voordracht). 4a. Malaguena, Spaansche dans op 21, de Sarasate. b. Spaansche dans, Gremados, Kreisler (viool, piano). pauze. 5. Redo v. d. beer F. S. Noordhoff: De plaats der ambtenaren in de samenleving. 6a. Wals, Brahms, b. Me nuet, Porpora Kreisler. (viool, piano). 7a.- Machteld, Potgieter, b. De Bons, Sam. Falkland, c. Zelfmoord, Sam. Falkland, d. Cupidootje, Ad. v. Scheltema (voordracht). Huizen, 1850 M. One 6 uur 1950 M.) 12.30—1.30: KRO. Concert door het Trio Winkels* P. Lustenhouwer, piano. H. Scholl, viool. O. Hendriks, cello. 3—4u.: KRO. Kinderuurtje. J. Suerink. Ria Mul der. Mej. Leeflang. 67 u. Gramo- foonmuziek. NCRV. 7—7.30: KRO. Cur sus Hollandseh door D. G. G. v. Ringele- stein. 7.308 u.R.K. Staatspartij. Iets over de geschiedenis van de R. K. Staats partij door J. B. Vest-era, Hoofdred. v. h. Huisgezin (KRO). 8 u.Concert. KRO. Trio Gaillard. Het K.R.O.-Mannenkwartet o.l.v Dom. Roest. Spreker: Pater G. Vrij- moe-d uit DelftKatholicisme-Socialisme,- Da.irtra Persber. Daventry, 1600 M. 1.202.20: Dansmu. ziek. Wallis en -Dawson-syncop. duet. 3.35Arsenal versus Spurs. Voetbalwed strijd. 4.20: Variété. 5 35: Kinder uurtje. 6.20: Militaire bandconcert. D. Hart, bariton. 7.20: Lezing: The saecrets of a Roman Fortress. 7.35: Pianomuziek van Bach. 7.45: Lezing: The ABC of Wintersports. 8.05: Militaire bandcon- cert. W. H. Squire, cello. 8.50: Volks dansen. Orkest en soli. 9.20: Nieuwsber. 9.35: Lezing: Mr. J. B. Priestley leest uit zijn werken- voor. 9 50: Nieuwsber. 9.55: Variété. 10.5012.20: Dansmuziek. Parijs „Radio-Paris", 1750 M. 10.50-» 11 u.Concert 12.50—2.10: Orkestcoa*» eert-. 5.055.55: Dansmuziek. 8.50-* 11.20: Concert. Met medew. van de Parij* zer artisten. Orkest, jazzband. Langenberg, 469 M. 12.30—1.50: Or* kestconcert. 5.20—6.20* Richard Wagnei) concert. Fr. Hansen, eopraaïi. Werga-or kest en -koor. 7.20: Vroolijke avond, Mal'k a sten revue. Daarna tot 12.20: Dans muziek. Königswusterhausen. 1250 M. 11.20-» 7.05: Lezingen en lessen. 7.35: Busoni* concert. Mainzer Mannenzamgver. Mozart- Busoni. E. Weiss, piano. H. Hubertus, te nor. A. Bermann, bariton. Dr. Hermanns,- bas. Mainzer Sted. Orkest. 9.50—11 501. Dansmuziek. Hamburg, 395 M. 3.35: Vroolijk con cert. 5.20: Orkest concert. 7.20: Ban don-ion- en mandolineconcert Mandoline club en A. Haaler, cither. Daarna tot 11.20 Dansmuziek. Brussel, 509 M. 5.206.20: Dansmu ziek. 8.35: Galaconcert, tot 10.35. In de pauze voorlezing. De Oud-Hollandsche drank bij uitnemendheid, bereid volgens een oud recept van Dr. v. PRAAG 1751 WEDER VERKRIJGBAAR GEZOUTEN SNIJBOONEN 16 ets. p. p. HEEKZNB. ZONDER DRAAD 16 en 20 ets. p. p. PRIMA ZUURKOOL 10 ets. p. pond. Alles eigen inmaak. Haarlemmerstr. 254, Tel. 2303 4982a HOLL. DUINKONIJNEN. TAMME KONIJNEN. WILDE EN TAMME EEND VOGELS. FAZANTEN, TALINGEN. BRAAD- EN SOEPKIPPEN. Fa. D. WARRING ZONEN Baarl.weo 6 Telef. 622 4945a r*7s-rrs: Morgen Zaterdag van 8 tot 11 nnp verhoop vau ecu (Voorwaardelijk Goedgekeurd). 1747 Runderlappen vanaf .35 ct., Rollade 40 ct., B cfsluk 50 ct., Lamslappen 30 ct. De Verkooper, J. v. MAASTRIGT 1770 ,-.t 6 BURGSTEEG 5. Massief eiken Rookfauteoil met kussens 116.-, handwerk. 1766 Steenstraat 13 - Tel. 1693 zeer fraai, wit gevoerd, vanaf 11.85. 1779 genezen het snelst met h. 20 ets. per doosje of 75 ets. per pot. Alleen verkrijgbaar bij de NIEUWE RIJN 33. TEL. 763. 1768 2—J

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 14