I CENTRALE VERWARMING i Grootste keuze Electr. Ornamenten STEVENS Telefoon 116 I SANITAIR Het nieuwste Ontvangtoestel der Nederl Seintoestellen Fabriek Vraagt Demonstratie 'fa ZIJN VIJFDE TWEELING. De landbouwer Chr. Verschuren te Princenhage deed dezer dagen aangifte van zijn vijfden tweeling. Een foto van de twee nieuwe wereldburgertjes temidden van een collectie broertjes en zusjes. Inspecteur Paul te Den Haag, die bij de achtervolging van inbrekers levensgevaarlijk ge wond werd, heeft het zieken huis mogen verlaten. Twee schilderijen: links, een portret van mevrouw A. Noordewier— Keddingius door Georg Rueter. Dit portret werd aan het Concert gebouw te Amsterdam aangeboden. Daarnaast een der schilderijen, die in het Stedelijk Museum te Amsterdam te zien zijn op een tentoon, stelling van Itallaansche kunst. „Acrobaten" door Campigli, Het bericht, dat In Irak (Mesopotamifl) belangrijke onbekende oliebronnen zijn aangeboord, heeft heel wat opzien gebaard. De eerste bron, te Palkana, die 7000 ton olie per dag produceert. Het I ij k t een tafereel uit Athene, In den glorietijd der Hellenen maar het is een deze week te Londen qemaakte foto van Engel- sche leerlingen eener Deensche gymnastiek- school, die in een Londensch theater zuiien optreden. De Parijsche advo caat André Gaudin, die de balie voor de planken der Opéra Comique verwis selde. Een trieste foto uit modern Mexico: de rebellenleider generaal Gujano, even voor hij zijn „opstand" met den dood moest betalen. De prins van Wales heeft met den burgemeester van Londen een Inspectietocht gemaakt naar een nieuw gedeelte van de Brltsche hoofdstad, waarbij hij o.a. een boom plantte. Ziet „prince Charming" hier graven.... Ilse Brösicke, de eerste vrouw in Duitschland die als reis gids optreedt. Een bekoor lijke cicerone. Door prins Hendrik Is het landhuis „de Elze" te Schoorl aangekocht als jachthuis. j.„f n.„_.r+*ipiiifA Asta Niolsen zal, na lange afwezigheid, weer eens op het filmdoek te De logger K.W. 165 ll door een stoomschip nsngevaren en tot zinken gebracht. De Koning Foead van Egypte Is te Parijs door president Doumergue, talrijke bewonderen zijn. De Deensche-Duitsche In „Tragedie eener deerne", bemanning kon gered worden op den kok na, die verdronk. Hij laat een vrouw met negen ministers en een aantal Fransche troepen ontvangen. een rolprent die te Amsterdam vertoond wordt, kinderen achter.

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 10