i Ooster-Garage, Hooge Rijndijk 42, Tel. 2610 en 1976 j Trucks tot 4 Meter laadvlak Uit voorraad leverbaar Een jaar garantie. I CHEVROLET Maurice Chevalier, de afgod van het Parijsche music-hall publiek, gaat trouwen met Yvonne Valee, de revue-ster met wie hij reeds geruimen tijd samenspeelt. Het veelbesproken schip „Discovery", dat twee jaar lang in het Zuidpoolgebied heeft rondgezworven, is thans te Londen terug gekeerd. Een snapshot in het West-Indische Dok. HET FEEST VAN DE STADSREINIGING TE A'DAM. Een praalwagen, voorstellende de bestrijding van het monster der stofplaag, door een oorlogstank, met de wapenen der stadsreiniging. Kijkspresident Hindenburg rijdt, vergezeld van den rijkskanselier dr. Manchet Berjijnsche Stadion binnen. STANISLAWSKY, de Russische-tooneel- leider is ziek. Onze oud-burgemeester (X) op 3 October-dag bij de haring- en brooduitdeeling, in gezelschap van burgemeester van de Sande Bakhuyzen en echtgenoote. De overstroomingen in Zwitserland blijken noodlottige resultaten gehad te hebben. Een deel van het dorpje Rinkenberg, dat totaal verwoest is. Hoe Hindenburg, na zijn kerkgang op zijn tachtig sten verjaardag, door een ontzaglijke menschen- menigte toegejuicht werd. Ko van Dijk en Mevr. Van der Poll van „He! Schouwtooneel" in de hoofdrollen van Edmond Guirand's „Het Geheim". De aankomst van den Deenschen gymnastiek-propagandist Niels Bukh, te Amsterdam. Naast hem wandelt dr. E. van Minden, voorz. van den Amsterd. Turnbond, die den toer organiseert Het Zeeuwsche oester-seizoen is weer begonnen Een paar prachtexemplaren (Imperiales). Een blik in de stampvolle gehoorzaal der Amst. Univ. tijdens de inauguratierede van dr. Cornelia de Lange, de eerste vrouwelijke gewoon hoogleeraar in de hoofdstad* Op indrukwekkende wijze is de Duitsehe rijkspresident op zijn 80en verjaardag i. h. Berl. Stad, door de schooljeugd gehuldigd.

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 8