Mr.J.FRANKEL Drogisterij M. VAN NOOD, STERKE ZENUWEN V VAN ALPHEN AANKONDIGING! RADIO-PROGRAMMA UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. LAND- EN TUINBOUW. BOELHÜIS. Een gedeelte van een net onderhouden inboedel. PUNKTROLLER! Den Zoo juist ontvangen! Een schitterende sorteering in verschillende kleuren. „Het Blauwe Huis" 203 Haarlemmerstraat 203 Zit- en Slaapkamer VAN ALPHEN s Speculaas Uw HuishouGgoederen. Hu shoud- Keukendoeken schots en scheef door elkaar en trokken toen in Zuidelijke richting we"g. Even daar na kwam een nieuwe hoos, niet zoo breed van omvang, maar van groote kracht op zetten van het landgoed Ockenburgh af, langs Meer en Bosch in de richting van het boom- en bloemenkwartier. Broeiramen, die nog op de rijen lagen en heele stapels, diei men met pennen had vastgezet werden hoog de lucht in gevoerd en aan scherven weer neergekwakt. Rietmatten zeilden mefc zon der dat kon worden nagegaan, waar ze er gens neergeslingerd weiden. EEN DEENSCH STOOMSCHIP TEGEN EEN SLUISHOOFD AANGEVAREN. Het Deensche stoomschip „Svava," dat gistermiddag in ballast uit de Zaansche ha ven is vertrokken met bestemming naar zee is te IJmuiden aan bakboordkant in bot sing gekomen met een der sluishoofden, ten gevolge waarvan de inlaatcirculatie-kast, welke zich in de machinekamer van het schip bevindt een scheur ontstond. De schade bleek van te ernstigen aard om nog, zee te kiezen. Door twee sleepbooten is de „Svava" naar Amsterdam gesleept, waar het schip om ge vaar voor zinken te voorkomen dadelijk droog is gezet in een der dokken van de Am- 9tcrdamsche Droogdok-Mij., alwaar de noo- dige reparatie zal plaats vinden. HET TRAMONGELUK TE LAREN. Het rapport der commissie van belanghebbenden. i)e commissie van onderzoek benoemd door den 17 Augustus j.L te Laren gehou den openbare vergadering is thans over gegaan tot de publicatie van het voorloopjg resultaat harer bevindingen. Wij ontleenen daaraan het volgende Zich alloTeerst bezig houdend met het nagaan van feiten welke mogelijk bevorder lijk kunnen blijken aan een opheldering van de oorzaken, welke tot de ramp op 7 Augustus j.l. hebben geleid, heeft de oommissie kunnen vaststellen, dat het feit dat twee tramtreinen van do Gooische Stoomtram, elkaar ep hetzelfde spoor in tegenovergestelde richting ontmoeten, al lerminst een op zich zelf staand uitzonde ringsgeval mag heeten. Wel verre van uit de ramp bij Laren te dezer zake de noodige leering te hebben getrokken, zien wij, dat op 13 Augustus d.a.v. zich nabij de halte Gooische Boor nogmaals een zelfde geval heeft voorge daan. Ook diit feit wordt door de verkla ringen van twee ooggetuigen gestaafd die nadrukkelijk verzekerd hebben, dat van rangeeren of iets van dien aard geen sprake kon zijn, zoodat wat de onder-directeur der Gooische Stoomtram te dezer zake in zijn verhoor voor de Staatscommissie heeft verklaard, geen steek houdt Er zijn than? drie gevallen geconstateerd van de soort als te Laren tot een zoo ernstige ramp heeft geleid. Onze Commissie zal zicb ndet begeven in het trekken van conclusies, doch zij wil volstaan met, in aansluiting op boven staande, te wijzen op de groote afwijkingen, die bestaan tusschen de officieele dienst regeling en de werkelijke rijtijden der Gooi sche Stoomtram. Deze onregelmatigheid kan niet anders dan van grooten invloed zijn op de veiligheid van het verkeer, daar ieder veiligheidssysteem moet afstuiten op de omstandigheid, dat op de tijdstippen, waarop de trams de wisselplaatsen passce- ren, geen peil valt te trekken. Dit ver schijnsel bepaalt zich niet alleen tot druk ke dagen, doch komt op de lijn Amster- dam-Hilversum oc>k op zeer rustige werk dagen voor, hetgeen onze Commissie bleek uit diverse steekproeven. [Welke zonderlinge toestanden overigens in het bedrijf der Gooische Stoomtram voorkomen is reeds uit verschillende re oente berichten dienaangaande gebleken. Tor aanvulling daarvan mogen wij wijzen op een op 12 Augustus j.l. door twee ledeD onzer Commissie, t.w de heeren H. Dudok van Heel en P. C. van Huizen geconsta teerd feit. Op genoemden dag zagen deze beide heeren bij het station der Gooische Stoomtram te Laren een tram aankomen, waarvan de stoker, een jongen van naar schatting 16 jaar, den wissel omgooide en daarna weer hard achter de tram aanholde, zonder zich er van te vergewissen, dat de wissel inderdaad behoorlijk was omgezet. Dit bleek niet het geval te zijn en alleen door het ingrijpen van een toevallig voorGïj fietsende beambte der Gooische Stoomtram werd voorkomen, dat de wissel in niet be hoorlijk overgehaalden toestand bleef staan. In het algemeen trouwens heeft onze Commissie den indruk, dat bij het perso neel van de Gooische Stoomtram niet de mate van zorgzaamheid aanwezig is, als bij een dergelijke instelling in redelijkheid kan worden verlangd De Commissie grondt dit oordeel, zoowel op persoonlijke erva ring, als op 't karakter van sommige onge vallen. door de Gooische Stoomtram ver oorzaakt. Reeds het feit, dat alleen in Naarden en Laren in het tijdvak van 4 Fe bruari 1926 tot 11 Augustus 1927 zich 25 on gevallen, waarvan niet minder dan 8 met doodelijken afloop voorgedaan en waarbij de Gooische Stoomtram betrokken was, stemt tot nadenken. Het moge dan waar zijn, dat, behalve zij die bij de ramp te Laren omkwamen of gewond werden, slechts drie van de 15.000.000 verveerde passagiers gewond werden, dit neemt niet weg, dat èn bij het publiek èn bi] de commissie omtrent den eerbied van de Gooische Stoomtram t.o.v. de overige weggebruikers, een geheel an dere indruk bestaat, dan de directie dezer onderneming getracht heeft de Staatscom missie te vestigen. Voorts is ons, zoowel uit persoonlijk onderzoek, als uit ambtelijke gegevens ge bleken, dat ernstige klachten bestaan, dat de Gooische Stoomtram op puDten, waar de veiligheid zulks vereischt, niet in vol doende mate signalen gee^t, al moet wor den erkend, dat na de ramp hierin een ver betering is te constateeren. Dan bestaan er nog verschillende grie ven, als: het onderhoud van de strokon grond langs de spoorbaande bestrating der spoorbaan aan overwegen, nabij ver schillende lanen, die over het algemeen deplorabel is, het versperren van het ver keer, wanneer de stoomtram bij kruispun ten stopt en de staart der tramtreinen een verkeersbelemraering vormt, omdat de machinisten de rijtuigen niet voldoende laten doorrijden. Ten slottê wiizen wij nog op de wen- 6chelijkheid van het kappen van beplan ting in niet overzichtelijke bochten en op de hoeken van nauwe lanen, die op de trambaan uitmonden. In een nader rapport dat eerlang zal verschijnen, stelt de Commissie zich voor, de verdere resultaten van haar onderzoek, vergezeld van een aantal toegelichte con clusies, ter kennis van het publiek te bren gen. Op den grondslag dezer conclusies, zal dan in een openbare vergadering moe tien worden besloten, welke verdere stap pen in het algemeen belang nog zijn te nemen. EEN MAN LEVEND VERBRAND. Voor de oogen van z'n vrouw. Gisternacht is de 50-jarige scheepsbe vrachter De Groot, wonende aan het Roode Torenple'in te Zwolle, in een auto levend verbrand. Het slachtoffer had in gezelschap van zijn vrouw een autotocht gemaakt en kwam van de richting Deventer. Tusschen Wijhe en Olst bleek, dat benzine bijgevuld moest worden. De vrouw en de bestuurder, de heer Ten Koppel verlieten den wagen, terwijl de heer De Groot achterin bleef zitten. Tijdens het vullen van het benzinereser voir, stak de heer De Groot een lucifer aan ten einde e'en sigaret op te steken, met het noodlottige gevolg, dat binnen enkele oogen- blikken de auto in lichtelaaie stond. Van redden was geen sprake. Voor de oogen van zijn vrouw en den heer Ten Koppel is de he'er De G. ten slotte verbrand. Het verkoolde lijk is gistermiddag naar Olst vervoerd. De politie stelt een onderzoek in. BRANDEN. Te Ansen is de boerderij, bewoond door den landbouwer J. Kelly door den bliksem getroffen en geheel afgebrand. Verzekerd. Zondagavond is door onbekende oorzaak de woning van H. Borgmeijer te Haltem afgebrand- Verzekering dekt de schade. De slagerswinkel van J. Horlings te Bor ger is een prooi der vlammen geworden. Er is niets gered kunnen worden. Als gevolg van het inslaan van den blik sem is de groote beorenplaats van den heer Zuurbier aan den Middelweg te Heerhugo- waard door brand vernield. Bijna niets kon worden gered. Veel hooi en gereedschappen werden een prooi der vlammen. BRANDWONDEN BEKOMEN. Terwijl een motorrijder uit Maastricht, te Leende (N.Br.) j.l. Zondagmiddag benzine bijvulde, stak hij een sigaret aan, waardoor de benzine vlam vatte. De man wierp de slang der aftapinrichtiog weg juist in de richting waar zich eenige kinderen bevon den. wier kleertjes in brand geraakten. Om standers snelden toe en doofden de vlam men. 2 kinderen beliepen brandwonden, ter wijl de moeder van een der kinderen en een der omstanders eveneens vrij ernstige brand wonden kregen. Jongen: Meester kan men zijn her sens bewegen? Meester: Natuurlijk niet! Jongen: Hoe kan je dan van gedach ten veranderen? VOOR WOENSDAG 14 SEPTEMBER. Hilversum, 1060 M. 10.0012.00: Jaor beursconcert door een trio 12.00 Politie berichten 12.35—2.00: Lunchmuziek door het trio D. Coronel, viool. J. Drukker, cello. L. Kapper, piano. 2.004 00. Jaar beursconcert door een trio 4.450.00: Concert door het A.N.R.O.-orkest. Sienna Masthoff, sopraan 6006.80: Lezing door den heer C. G. Olie Fzn. Voorthuizen: Een praatje over konijnen 6.306.45: Voortzetting van het concert 6 457.15: (N. O. V.): Recital voor fluit te geven door den Heer Philip Swaab, aan de vleug .*1 de Heer J. F, Gravelotte 7.15—7.45: Klas sieke Italiaansche Aria's gezongen door Mevr, Nora Born-Dinkhuysen. klavierbege leiding, den heer J. R. Gravelotte 7.45: Politieber. -10.30: Persber. 8.10: (Ned. Chr. Radio Verg.) vanuit de Ned.-Herv. Ki rk te Abcoude. Sprekers: Ds. G. G. J Bicoker, Hctv. Predikant. Ds. N. Willemre, geref. pred. Het muzikale gedeelte zal beslaan uit: Een gecombineerd Concert, te geven door de Chr. Gemengde Zangvereeniginge'u- ,.Vi- giroso" te Amsterdam (N.) „Sursum Corda", te Halfweg .Geeft Gode Lof" te Abcoude, o. 1. v. den Heer J. H. G. Bley. Solisten Mej. Jo Benjamins, sopraan. De Heeren Ger. Leenders, bas A. S. Bolman, fluit, H. Pyl- man, orgel, J, H. G. Bley, orgel. 1. Opening. Psalm 33:2 en 11 (met uitgebreid vóór-, tusschen- en. naspel). Inleidend woord van Ds. N. Willemse, geref. Pred,. Abcoude. 2. Jesu dulcis memoria. T. L. da Vittoria. Koor- zang van „Geeft Gode Lof". 3. Aria uit „Elias" Hóre Israël, F. Mendelssohn. So praan. 4. Ave verum Corpus, W, A. Mozart. Koorzang van „Sursum Corda". 6. Sonate No. 14 in g min. J. B. Loeillet. Fluit en Or gel. a. Largo. b. allegro con fuoco. c. adagio, d allegro. 6. Werbis an das Ende beharrt F. Mendelssohn Koorzang van „Vigoroso". 7. Recitatief en Aria uit „De Schepping", J. Haydn, bas. 8. De Heem'len roemen, L. van Beethoven. Gezamelijke koorzang. 9. Reci tatief en Aria „Gerechter Golt", J. S. Bach. Sopraan met obligaat fluit, 10. Stimmt an die Sailen. F. J. Haydn. Koorzang, fluit en orgel. 11. Duet uit „De Schepping", J. Haydn sopraan en bas. 12. Psalm 150, Cesar Franck, Koorzang en Orgel. 13. Slotwoord van Ds. G. G. J Bleeker, Herv. Pred. te Ab coude. Zingen: Gezang 3 1 en 3 Tei Deum Laudamus) 10.3012.00: Boris Lensky. Populaire viool-voordrachten, aan den vleu gel begeleid door denheer J. R. Gravelotte. Daventry (1600 M.) en Londen (361 M 12 20: Dansmuziek. 1.202 20: Or kestconcert. 3 20: Licht klassiek concert. Orkest en solisten (sopraan, tenor, piano). 5.35: Kinderuurtje. 6.20: Orgelbespe ling. 6.40: Tuinbouwpraatje. 6.50: Tijdsein, weerber., nieuws. 7.05: Con cert-orgelbespeling. 7.20: Lezing: Motor boating on a small perse. 7.35: De suites van Hóndel. 7 50: „AU Alive O", een schets van A. E. Eliot. 8.20: BBC. pro menadeconcert. Symphonie-orkest en N. Eadie, sopraan. G. Stroud, bariton. J. Ching ei, Hely Hut chins, piano. R. Murchie, fluit. 10.05: Weerber.. nieuws. 10,20: Ver volg concert, 10.50: Nieuwsber. 10.55 11.20: Causerie: Old Keyboard instru ments, met piano- en harpmuziek. Parijs Radio-Paris" (1750 M.) 10.50 —11.20: Concert. 12.50—120: Orkest- concert 5.055.55: Orkestconcert. 8.5010.50: Concert. Orkest, vocale en in strumentale solisten Langenberg (469 M.). Manster (242 M.), Dortmund (283 M.) 1.302.50: Werag- orkest en solisten (sopraan, cello). 5.50 6.50: Dansmuziek. 8 35: „Ein Sommer- nachtstraum". klucht in 3 acten v. Shakes peare. Muziek v. Mendelssohn-Bartholdy. Daarna tot 12.20 Dansmuziek Königswuslerhausen (1260 M.) en Berlijn (484 en 566 M.). 12.208.30: Lezingen en lessen. 9.20: Zang en declamatie. Utica Jubilee Sanger M. Maur. declamatie. 10.5011.50: Mandolineconcert. Hamburg (395 M.)4.35: Liefdesliede ren. 5.20: Werken van Th. Storm. Or kest en soli Daarna dansmuziek. Brussel (509 M.) 5.20—6.20: Trio- concert. 8.3510.20: Operetle-fragmen-' ten. Orkest en soli. KOUDEKERK. Alhier is overleden de oudste inwoner onzer gemeente, de heer A. de Jong. Hij bereikte den leeftijd van 93 jaar. LEIDERDORP. Gedeputeerde Staten hebben het aan tal militieplichligen lichting 1928, voor deze gemeente bepaald op 9. WADDINXVEEN. De collecte in de Geref. Kerk voor de nieuwe kerk heeft opgebracht f 162.-44 WOUBRUGGE. Voor den landbouw-cursus, onder lei ding van den heer Zijderveld, alhier, heb ben zich 18 leerlingen aangemeld. ZWAMMERDAM. Mej. K., alhier, die den vischhengel van haar kinderen wegbracht, kreeg bij het terugloopen den haak in haar vinger, en wel zoodanig, dat het touw er door afbrak. De huisgenooten waren niet in staat den haak er uit te krijgen, zoodat de hulp van dr. Sch. moest worden ingeroepen, die door een kleine operatie aan den vinger haar van het zeer pijnlijke en ongewenschte voorwerp bevrijdde. De voor een paar jaar geleden alhiei opgerichte mondharmonica-club is reeds eonigen tijd langzamerhand achteruit ge gaan en van lieverlede is de animo daar- voor zoo verslapt, dat deze club thans we gens te geringe deelname is opgeheven. Een verschijnsel, dat op vereenigingsgebied in onze gemeente reeds meermalen is voorge komen. Op a.s. Donderdag, des middags 12 u., zal voor ingezetenen, woonachtig in de wij ken A. en B., gelegenheid bestaan tot koste- looze inenting en her-inenting. Belanghebbenden moeten zich daartoe op genoemd tijdstip vervoegen ten huize van den gemeente-geneesheer, dr. F. Schreuder. AALSMEER. De afd. van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde vergadert a.s. Vrijdagavond in hotel „De III Kolommen", Een interessante vraag, in de vorige ver gadering ingekomen, heeft de exporteur, de heer Harmsen op zich genomen te beant woorden. De vraag luidt: „Is het mogelijk, dat den kweekers eenige leiding kan worden gegeven bij den aanplant van rozensoorten, aan de hand van statistische gegevens, waarmede zij financieel voordeel zouden kunnen behaleh, of moet dit geheel overge laten worden aan de harde wetten van vraag en aanbod?" 'T „Molmpoeltje" waarover de commis sie uit den gemeenteraad rapport heeft uit gebracht, naar aanleiding van al of niet verkoop aan de Vereen, tot behoud van na tuurmonumenten in Nederland, staat thans allerwe'ge in de gemeente in de publieke belangstelling. Bedriegen de voorteekenen niet, dan zal in de eerstvolgende vergadering van den raad besloten worden, onder enkele voor waarden, het ruim 13 H.A. groote poeltje voor f 1 per H.A. af te staan. Een prijs, waar de voorn, vereeniging wel niets op tegen zal hebben. HAARLEMMERMEER. Naar wij vernemen hoop de heer P. v. d. Berg te Grijpskerk, die de benoeming tot evangelist bij de Ned. Hervormde Kerk nabij de Lijnden alhier, heeft aangenomen, op Zondag 30 October a.s. zijn entree- predikatie houden. KATWIJK. H. K. H. Prinses Juliana, (thans Freule van Bueren) kwam heden te onge veer twaalf uur met gevolg in ons dorp ea reed rechtstreeks door naar Haar villa. Nadat de Prinses uitgestapt was, ver^ trokken de koninklijke auto's naar cfe nieuw gebouwde garage „De Hollander", om daar in de eigen boxen te worden ge stald. Aan H. K. H. Prinses Juliana zal waarschijnlijk heden, door den heer A* Vlieland, agent van het Britsch en Buiten- landsch Bijbelgenootschap, een Prentbij bel worden overhandigd. Door een tiental burgers dezer gemeente is het geld bijeengebracht voor dit ge schenk. De Bijbel, in handig formaat is een uit gave van Callenbach te Nijkerk met 100 gekleurde platen voorzien en rood op snee. De band is van donker imitatieleder in modernen stijl geperst. Het plan bestaat om eerst na de over handiging, de namen der gevers bekend te maken. KATWIJK AAN ZEE. In ons verslag van het Koninklijk bezoek aan deze gemeente stond niet ver meld, dat de eerewacht onder commando van luitenant van Pelt was samengesteld uit leden van den Bijzonderen Vrijwilligen Landstorm. Wij herstellen dit verzuim bij deze. De collecte voor de in aanbouw zijnde Chr. Bewaarschool, gehouden in beide Herv. Kerken, heeft f 281 99 opgebracht.' Voor de armen werd in de Nieuwe kerk f 15 gecollecteerd. Voor de zending werd in de Oude kerk f 10, f 0.25 en f 1 gecol lecteerd. Het Diacon/ale verslag over Juli 1927 vermeldt: saldo vorige maand f 98 29; ontv* f 1060.83, samen f 1159.12; uitg. f 1068.W, batig saldo f 90.28. Over Aug. saldo in kas f 90.28, ontv. f 1186.21, samen f 1276.49* uitg. f 899.82, batig saldo f 376.67. OEGSTGEEST. Nabij het Groene Kerkje is een auto', komende uit Amsterdam, tengevolge van het springen van een band opzij gevallen en ernstig beschadigd. De inzittenden wer den door de glasscherven bloedend ver wond. Personeel van de firma v. d. Ameele bracht de auto naar de werkplaats ter reparatie. VALKENBURG. Maandag werd hier de jaarlijksche paardenmarkt gehouden. Er was minder belangstelling dan voorheen. Was vroeger de gelegenheid vaak te klein, nu was er ruimte in overvloed. Er waren pl.m. 250 paarden en een twintigtal veulens aange voerd. INTERNATIONALE TENTOONSTELLING TE BRUSSEL. In tegenwoordigheid van de ministers van Landbouw en van Kunst en Weten schap, Baels en Huysmans, is in de groote hal en de tuinen van het Cinquantenaire Paleis te Brussel een internationale ten toonstelling, ingericht ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan van de Sociélé Royale d'Horticulture et d'Agriculture en de 258 verjaring van de federatie der Belgische Landbouwvereenigingen, geopend. Jhr. Huyssen van Kattendijke, Nederlandsch' gezantschapssecretaris, was aanwezig. Ver der woonden van Nederlandsche zijde nog de heer E. H. Krelage, officieel Neder landsch landbouwconsulent in België, rid der G. O. F Huyssen van Kattendijke uit Brummen, J. G. Ballego, uit Leiden, secre taris van de Nederl. Dahliavereeniging, da opening bij. Nederland was door slechts drie firma's vertegenwoordigd. Op het feestmaal bracht de heer Krelage hulde aan de Belgische hof- en tuinbouwers voor hun schitterende prestatie en hij zeide het te betreuren, dat Nederland, ten gevolge van het samenval len met de dahliatentoonstelling te Haar lem, niet beter vertegenwoordigd kon zijn. De tentoonstelling blijft geopend tot 18 September. Oud-leerling van Prof. Kranenburg, Jozef Israëlskatle 127, Amsfertlam-Z., repeteert te Leiden Staats- en Strafrecht t.h. v Mevrouw LEGRAND, Koordeinde 22, alwaar v at 10 Sept. Maandag en Vrij dag te spreken v. 12-12.30. 8092 Notaris W H HOOGEN- STRAATEN te Voorschoten, zal op Vrijdag 10 Sep tember 1027, vm. 10 uur, ten huize van Mej. de Wed. C. WAAKDENBUUG, Molen laan 2 aldaar, publiek A con tant verkoopen: Te bezichtigen één uur voor de verkooping. 8U89 DE is de groote Mode. Maakt slank en jong. IHk zijn is niet mooi 2 De Punktroller wordt in beschaafde landen door millioenen Dames en Heeren gebruikt; 5 of lOminnten per dag, eenvoudig, zeer aangenaam, verblnffcnd resultaat. S061 Prijs ra. gebruiksaanwijzing Model Normal, t 9.50. Nieuw Model f 13. (Versterkte Uitwerking) Klein Model f8.— en f 6 50 (voor reis of gezicht en hals) SCHNEIDERS Sanitas AIMIi t MOi •*$^8r Wagenstraat 118 Leiden, Steenscüunr 1 MEVROUW! Denk er aan dezen winter Uw Levertraan te betrekken uit de 8074 Rapenburg 97, b. d. Kaiserstraat - Telefoon 1722 Onze Levertraan is scheikundig onderzocht en met stoom gezuiverd. 70 cents per flesch. Voorts concurreerendc prijzen in: Verbandstoften, Chemicaliën, Drogerijen, ene. Speciality's. maken sterke menschen Gelukkig wie ze heeft In dexen tyd die zoo geweldig veel van de zenuwkracht eischt. SANGUINOSE is het eenvoudig natuurmiddei dat de zenuwkraebt onderhoudt en versterkt. De SANGUINOSE is het beste middel tot bestrijding van de neurasthenie (zenuwzwakte) en al hare gevolgen Wilt gij op den duur sterke zenuwen, neem geregeld eiken dag één eetlepel Sanguinose Liefst een uur vóór den maaltijd Z\j kost f2per flacon, 6 fl. f 11.—, 12 fl. f 21. Verkrijgbaar bij Apothekers en Drogisten. WACHT U VOOR NAMAAK. 8060 VAN DAM Co., De Kiemerstraat 2c)4, Den Haag. Dames- en Heeren- Pullovers Meisjes- en Dames- Vesten Mans- en Jongens- Truien Bijzonder lage prijzen ZIET ONZE ETALAGE's van M. DB VRIËS De curator in het faillis sement van A. VAN DEN BKKG, aannemer te Leiden, heelt op heden ter Griffie der Arrondissements-Rechtbank te 's-Gravenhage en in afschrift ter Griffie van het Kanton gerecht te Leiden nederge- legd de eenige (slot) nit- deelingslijst in bedoeld faillissement, welke aldaar gedurende tien dagen ter kostelooze inzage liggen. De Curator: Mr. A. W. J. v. VRIJBERGHE DE CONiNGH. Leiden, 13 September 1927. Gerecht 10. 8077 BANKETBAKKERIJ Nienwe Rijn 62 - Tel. 78 Meisjesstudvraagt voor direct gem. met pension en familie. Br. a. h. Bur. van dit Blad No. 8219a Een goede Speculaas met een fijn aroma en toch billijk in prijs VRAAGT: vanaf 12 cent per ons. 8096 Geruite Theedoeken, pr. keper 65/65 cM. .7, 35,27)4, 23, II* Halflinnen keukendoeken 65, 54, 45 Dito met monogram in 69, 49, 4U Grauwe doeken, flinke maat, zachte kw. 41, 27)4, 17 Linnen blauwe doeken 17 70 90 donkere kleuren 4| Uitgebreide sorteering in de beste kwaliteiten, speciale arrangementen voor Uitzetten VrU Entree! Vry Entree! 8095 2—2 1

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 6