68ste JAARGANG DINSDAG 6 SEPTEMBER 1927 Igo. 20699 OFFICIEELE KENNISGEVING STADSNIEUWS. LEIDSCHE SCHOUWBURG. BINNENLAND. UIT DE OMSTREKEN. Het voornaamste nieuws van heden. VISSCHERIJ-BERICHTEN. LEIDSCH DAG BLAD PRIJS DER ADVERTENTIËN: 30 Cts. per regel. Bij regelabonnement belangrijk lageren prijs. Kleine Advertentiën uitsluitend bij vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cts. bij een maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 5 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54 Dit nummer bestaat uit TWEE Bladen EERSTE BLAD. VERKIEZING WERKLIEDENREGLEMENT. Burgemeester en Wethouders van Leiden; Brengen ter kenni6 van belanghebben den, dat de stemming en de eventueele herstemming ter verkiezing van twee leden en twee plaatsvervangende leden der Com missie van Onderzoek, bedoeld in art. 22 van het Reglement voor de Werklieden in dienst der gemeente Leiden, zal plaats heb ben in een der lokalen van: de Stadstimmerwerf, het Openbaar Slachthuis, de Gasiabriek, het gesticht Endegeest, en den Gemeentelijken Reinigingsdienst, respectievelijk op VRIJDAG 16 SEPTEM BER en VRIJDAG 23 SEPTEMBER a.s., van des voormyidags negen tot twaalf uren. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 5 September 1927. 7797 GIDS VOOR EERSTEJAARS STUDENTEN. Do bond van Leidsche Studenten heelt een klein handig boekje het licht. doen zien, dat blijkens den titel bestemd is als gids voor. de eerste jaars-studenten. Het doel van dezen gids is de eerste jaars zooveel mogelijk en zoo spoedig mo gelijk wegwijs te maken in het^ zoo ge compliceerde samenstel der Universitaire instellingen. De B. v. L. S. meent dit doel het best to kunnen bereiken door naast de olficiecle gegevens omtrent college- en spreekuren ook andere voor den aankomenden student be langrijke aanwijzingen op te nemen. Hiertoe bekooren de mededeeiingen omtrent de Studentenverenigingen, door deze zelf ver strekt; het plattegrondje van Leiden, waar door ai dadelijk de ligging der verschillende gebouwen kan worden nagegaan; enkele algemeene mededeeiingen omtrent de studio en tenslotte inlichtingen voor spoorstudenten. Daar het vooral voor hen, die buiten Leiden wonen, zeer bezwaarlijk is telkens de, in de college-gebouwen opgehangen mededeeiingen na te moeten gaan of wellicht reeds de aanvang der colleges bekend is, deelt de B. v. L. S. op aanvraag door middel van het invulbiljet, dat in het boekje is gelegd, ook aan niet-leden mede, wanneer voor iedere faculteit de colleges aanvangen. Het handige boekje, dat vele „eerstejaars" zonder eenigen twijfel van groot nut zal zjjn, geeft ook nog wijze raadgevingen be treffende de studie aan de verschillende faculteiten. Aan de toekomstige juristen bijv. wordt het volgende in overweging gegeven: „Indien men meent, dat voor deze studie geen bepaalde aanleg wordt vereischt, heeft men het mis. Het bijzonder inzicht, het juist begrip en de toewijding, welke voor deze studie noodig zijn, zijn zeker niet minder dan voor welk vak ook, als men er althans iets in bereiken wil"! Het is een keurig, practisch gidsje ge worden en het is alleen jammer, dat de vele advertenties, die het bevat, het aanzien van het boekje niet bepaald verfraaien Prof. dr. G. J. Thierry, die prof. Wen- sinck opvolgt als hoogleeraar in de He- breeuwsche taal- en letterkunde, zal zijn ambt aanvaarden zonder daarbij een inau- gureele rede uit te spreken. Naar men weet doceerde prof. Thierry tot nu toe Assyrisch en Babylonisch. Tot leeraren aan de op te richten R.-K. H, B. S. alhier, zijn nog benoemd, in de plant- en dierkunde Pater dr. Sancties Bernsen O. F. M., thans leeraar te Heerlen, die* ook als zoodanig aldaar werkzaam blijft; in de wiskunde ir. C. Wisseng uit Den Haag; in de Ned. taal de heer Jacob, leeraar M. O., te Grave. De reserve le luitenant W. C. de Liefde van het 6de regiment veldartillerie alhier wordt 10 dezer ontheven van zijn detacheering bij de militaire gasschool le Utrecht en in het genot van groot verlof gesteld. We vestigen de aandacht op de in schrijving voor den cursus in verbandleer en eerste hulp bij ongelukken, die in het Leidsche Volkshuis, Apothekersdijk, gege ven zal worden. Voor nadere bijzonderheden zie adver tentie. Nabij de» Haagsche Schouw is de zoon van den heer P., wonende aldaar, die een toertje ging maken met z'n pas gekochte H.D.-motor en nog niet voldoende kennis had van rijden, in een flinke vaart eerst over de aldaar gelegen trottoirs gereden en daarna in een moddersloot terecht ge komen. Hij ging geheel kopje on'der en zag er ontoonbaar uit; bovendien klaagde hij over pijnen. Zijn motor was niet meer be rijdbaar. L.r. PRIJS DEZER COURANT: Voor Leiden per 3 maanden 2.35, per week Buiten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week Franco per post 2.35 -f portokosten. ƒ0.18 „0.18 De kappersbediende L. v. V., die naar wij gisteren meldden door de politie alhier was gearresteerd als verdacht van te heb ben ingebroken ten huiZé van den heer R. aan de Jan van Houtkade alhier, waarbij hij zich een bedrag van f2650 toeeigende, heeft gisteren, nadat verschillende buren van den heer R. met wie hij was gecon fronteerd hem pertinent hadden herkend als degene, die zicb om de woning van den heer R. had opgehouden, een volledige be kentenis afgelegd. L. v. V., die tot de kennissen van den heer R. behoort, wilde nog niet zeggen waar hij het gestolen kistje heeft gelaten. De politie alhier heeft gisteren aan gehouden en teruggeleid naar Oude Pekela een minderjarige jongen, die aan het toe zicht van zijn voogd was ontsnapt. Mej. de K. heeft geklaagd dat zij gis-' teren door mej. Van T. op de Middelste- gracht op het gelaat is geslagen. D. T. N. heeft geklaagd dat zijn rijwiel dat hij gisteren op den Oude Singel onbe heerd had laten staan, is gestolen. DE VEREENIODE SCHOUWSPELERS. De Rozenkrans, naar Flor. L. Barclay, tooneelspel in 4 bedrijven. Gisteravond is het schouwburgseizoen ingezet. Dus al heel vroeg, dit jaar. Een gunstige factor daarvoor leek ons de slechte zomer, dien we hebben gehad. Maar dat de schouwburg zoo goed bezet zou zijn, als gisteravond het geval was, dat viel ons erg mee. Tot en met baignoires was bijkans van uitverkocht te spreken. Mogen wij daarin zien een bewijs van terugkeerende belangstelling in en liefde voor het tooneel in 't algemeen? Dat zij zoo Nu is ongetwijfeld juist, dat Florence Barclay's „Rozenkrans" een van de romans is die zijn verslonden. Vooral door het vrouwelijk geslacht. Onwillekeurig wil men dan do figuren, die de schrijfster zoo warm heeft doen leven in haar boek, ook wel eens op de planken in levenden lijve zien. Vandaar dan zeker ook, dat de bezoekers in hoofdzaak behoorden tot de schocne sexe, zoodat de verhouding tusschen lezers cn kijkers heel aardig werd géhandhaafd. A. Bisson is er in geslaagd de roman goed op het tooneel te brengen en den inhoud zonder veel bijkomende complica ties gaaf naar voren te doen komen, zoodat het tooneel, hoewel uit boekwerk getrok ken (hetgeen altijd eigenaardige bezwaren pleegt te hebben) het heel aardig doet. Nu mag men het geheel den inhoud veronderstellen wij te algemeen "bekend, om dezen nog eens aan te geven ietwat zoetelijk vinden, wat heel primitief voor hedendaagsch tooneel, het bevat daar nevens toch een brok menschelijkheid, die juist door eenvoud treft. Hierin leeft onte genzeggelijk de romantische school op haar best. En gezien de belangstelling hier als elders b.v. te Amsterdam, waar het avond aan avond heeft getrokken be wijst dit nog eens een keer te meer, dat het niet uit is met de romantiek, al vraagt zij natuurlijk metamorphoseering. Het gezelschap, dat onder leiding van Pierre Mols slaat, heeft een alleszins te prijzen opvoering gegeven. Vooral, wat de hoofdfiguren betreft. Enny de Leeuwe heeft de Jane de vrouw, die tegen haar gevoelens in, uit vrees, den kun stenaar weigert om dien dan later, als hij blind is geworden, moeizaam te ver overen, ook al zijn zijn gevoelens niet veranderd alle relief gegeven en haar een prachtige creatie geschonken. Naast haar zij direct genoemd de kunstenaar Dal- main, waaraan Pierre Mols alle levensvat baarheid gaf, die men slechts kan wen- schen. Hun samenspel was af. Trouwens, daaraan haperde het nergens. Alles liep even vlot zonder souffleur. Van de minder op den voorgrond tre dende figuren dienen nog geprezen Minny van Ollefen als de drukke hertogin, al wist zij het voorname cachet niet geheel vol te houden, en Hans Brüning als dr. Mackenzie. Eenigszins detoneeren deed Joha als hertog, al was het niet fnuikend voor het geheel. Toch leed het eerste bedrijf er onder. Ook de muzikale illustratie aan hel slot kon ons niet voldoen. Zij werkte meer sto rend dan steunend. Bij elkaar was het echter een goede avond en het talrijke publiek heeft het dan ook niet aan bijvalsbetuigingen doen ont breken. Ettelijke keeren moest worden ge haald. De inzet van het seizoen is goed geweest. Moge dat een gunstig omen zijn. DE NATIONALE LUCHTVAARTSCHOOL. Opening door Prins Hendrik. Naar het ,,Hbld." verneemt, zal Z.K.H. Prins Hendrik a.s. Zaterdag om vier uur de nationale luchtvaartsehool te Rotterdam openen. Ter gelegenheid van deze ope ningsplechtigheid zal op Waalhaven een groote vliegdemonstratie gehouden worden. De Rotterdamsche Aeroclub heeft zich hier voor de medewerking weten te verzekeren van verschillende binnen- en buitenland- sche deelnemers. Verwacht wordt, dat de bekende esca drille van kapt. Versteegh, zoomede de vliegschool van den heer Stampe, de piloot van den Belgischen koning, met een drietal toestellen aan de demonstratie zullen deel nemen. Buitendien zullen ook nog Enge land en Duitschland met eenige toestellen vertegenwoordigd zijn. De demonstraties zullen om drie uur aanvangen. Vele autoriteiten, onder wie ook de mi nister van Waterstaat hebben toegezegd, de opening bij te wonen. INTERN. PHARMACEUTISCH VERBOND. In de Lairesse-zaal te Den Haag is hedenmorgen het congres van het Intern. Pharmaceutisch Verbond geopend. Prof. dr. L. van Itallie hield een begroetings rede, terwijl vervolgens hét woord werd gevoerd door minister Slotemaker de Bruine. EEN GEREGELDE LUCHTPOSTDIENST OP NED. INDIË. Dé directeur-generaal der Posterijen en Telegrafie heeft aan verschillende organisa ties het volgetod schrijven gericht: 1. Onderzocht wordt, of het wellicht mo gelijk is 'n geregelden luchldienst op Ned. Gost-Indië te openen. De bedoeling zou zéjn het geheele traject in pl.m. 10 dagen af te leggen. In overweging is om den dienst mede te benutten voor postvervoer. 2. Het behoeft geen betoog, dat het, ge zien de hooge exploitatiekosten, die e;-n dergelijke verbinding medebrengt, niet mo gelijk zal zijn daarmede poststukken over te brengen zonder dat voor het bijzondere ver voer een extra recht (b.v. 40 cent per 20 gram) is gekweten. 3. Een zeer groot deel der correspondente van Nederland voor Ned. Oost-Indië is af' komstig van particulieren. Het is daarom van veel nut te weten, of ook van particu liere zijde voor den sneidienst zooveel be langstelling bestaat, dat redelijkerwijs mag worden aangenomen, dat tegen betaling van een extra recht een zoodanige hoeveelheid correspondentie per vliegtuig zal worden verzonden, dat in eenigszins beduidende mate de meerdere kosten van den postdienst worden goedgemaakt. 4. Ten einde eenigszins na te gaan. of de versnelling van het verkeer, die' uit de in overweging zijnde verbinding zal voort vloeien. van genoegzame beteekenis is, zoo wel voor handel en nijverheid, als voor par ticulieren, om daarmede de correspondentie tegen een verhoogd recht te doen vervoeren, bestaat het voornemen ter zake met ver schillende vertegenwoordigers van handel en nijverheid, alsmede uit particuliere krin gen, op het hoofdbestuur een bespreking te houden. 5. Gaarne zal ik vernemen, of uw bestuur bereid is aan een dergelijke bespreking deel te nemen door het zenden van een afgevaar digde. Mocht dit het geval zijn, dan zal dag en uur van de bijeenkomst nader worden opgegeven. DE WETHOUDERSVERKIEZINGEN TE AMSTERDAM. In de gisteren gehouden vergadering van de S.D.A.P. te Amsterdam is, naar het I.P.A. meldt, het voorstel van het Federatie bestuur met een kleine meerderheid aange nomen, inhoudende dat de S.D.A.P. geen genoegen zal nemen met minder dan 3 wethouderszetels en dat, als er twee Soc.- Dem. wethouders komen, bedanking hun nerzijds zal moeten volgen. Dit beteekont, dat waarschijnlijk geen Soc.-Dem. wethou ders zullen terugkeeren en de vijftien S.D.A.P.-leden van den 'Raad van Amster dam in de oppositie zullen gaaa KATWIJK. Gemeenteraad. Installatie van de nieuw benoemde leden Verkiezing van Wethouders Benoeming van leden der vaste commissies Besluit tot benoeming van twee tijdelijke agenten van politie. Hedenvoormiddag kwam de gemeenteraad in openbare vergadering bijeen voor het houden van op den eersten Dinsdag van September wettelijk voorgeschreven verga dering. Aanwezig bij de opening 15 leden. Afwe zig geen. Voorzitter mr. dr. J. Schokking, burge meester, die de vergadering op de gebruike lijke wijze met gebed opende. Hierna werden de leden beëedigd. Als nieuwe leden noemen wij de heeren Van Riesen (C. H.), M. van der Bent (Chr. Volks partij), dr. Lodder (C. H.), dr. Hueting (Gem. Belang). Na de beëediging wenschte de voorzitter de leden geluk met hunne benoeming of herbenoeming Hij sprak den wensch uit dat ieder individueel als allen gemeen schappelijk hunne beste krachten zouden wijden aan de belangen der gemeente en met spr. als voorzitter zullen samenwerken, daarmede de traditie die van den gemeente raad bestaat, voortdragend. Katwijk's ge meenteraad en zijn handelingen hebben ook buiten de gemeente een goeden naam. En al zijn de omstandigheden voor de gemeente voorshands nog niet gunstig, de voorzitter hoopte, dat onder Gods zegen en den gemeenschappelijke^ arbeid van den Raad de gemeente weder tot nieuwen bloei te brengen. (Teekenen van instemming). Hierna werd overgegaan tot benoeming der wethouders. Met op één na algemeene stemmen wer den herbenoemd de heeren L Kruyt (C.-H.) en R. Ouwehand (A.-R.) Op den heer Meer burg werd telkens één stem uitcebracht. Beide heeren namen de benoeming aan onder dankzegging van het vertrouwen op nieuw in hen gesteld. Hierna werden de notulen der vorige vergadering onveranderd vastgesteld. De Voorzitter doet daarop mededeeling van de ingekomen stukken: Verzonden is een telegram van geluk wensen aan H. M. de Koningin-Moeder, waarop een dankbetuiging van H. M. is terug ontvangen. Verder waren ingekomen een aantal dis posities van Ged. Staten: goedkeuring ge- meenlcrekening, aanhouden beslissing be sluit aankoop en verkoop van domeingron den, idem verordening winkelsluiting en 9traatpoIitie. teruggekomen verordening op de reclame, met verzoek daarin eenige wij zigingen aan l^ brengen, waaraan B. en W. gevolg hebben gegeven. De heer Grimbergen maakte daarop eenige opmerkingen, daarin gevolgd door andere sprekers, waarna de wijzigingen werden goedgekeurd. De voorzitter deelde mede, dat de aan vaardde schilderijen van Arthur Freudel waren ontvangen. B. en W., hebben deze een plaatsje gegeven aan den linker zij wand van de Raadzaal, w*aar zij ook naar de meening der raadsleden een goed figuur maken. Overgelegd werd de algemeene regeling der salarissen van burgemeesters en secre tarissen in 7uid-Holland, zooals die door Ged. Staten *is toegezonden. Ontvangen was het verslag met balans, winst- en verliesrekeningen van de ge- meentespanrbank over 1926, waaruit blmk dat de ontvangsten in dit jaar weder met f 7334.38 zijn toegenomen. In het geheel werd reeds in de bank in gelegd een bedrag van f 160,000, wel een bewijs, dat de instelling voor de gemeente van beteekenis is. Het door den Voorzifter voorgelezen ver slag wordt goedgekeurd. Daarna deelde de Voorzitter mede. van iemand, die onbekend wenscht te blijven, een bedrag van f 125 te hebben ontvangen voor het plaatsen van banken in het Bur gemeester De Ridder-plantsoen, onder het motto: ter navolging. De Voorzitter stelt voor deze gift onder dankbetuiging te aanvaarden en hoopt dat deze goede daad navolging zal ondervinden. Aldus besloten. Een verzoek van do vereeniging tot be vordering van het Vreemdelingenverkeer met toelichting om voortaan het strand open te stellen om te kunnen baden voor middags voor 9 uur, van 12V& tot 2 uur en van halfvijf tot 7 uur, uren waarop het wéinig hinder zal veroorzaken, dat men- schen in badcostuum over het strand zich bewegen. De vfereeniging zou wenschen dat de verordening zoo spoedig mogelijk in dezen geest werd gewijzigd, opdat de wijziging nog dit seizoen eenig effect zou kunnen sorteeren. De voorzitter stelt echter voor hot ver zoek ter fine van advies in handen van B. en W. te stellen, waartoe wordt be sloten. Een verzoek van de Bijzondere Vrijwil lige Landstoro om een subsidie te mogen ontvangen evenals dat ook geschiedt in de verschillende andere gemeenten in dit Ge west. B. en W. stellen voor afwijzend op het verzoek te beschikken. De heer J. van Duyn zou liever het be drag der subsidie van de Burgerwacht met f 50 verminderen en dit aan den Landstorm toekennen. Het voorstel komt echter niet in stemming De heer Van Duyn zal er bij de behandeling der begrooling op terugkomen. Hierna werd begonnen met de benoeming der vaste commissies. Bij de benoeming van twee leden in de Commissie voor de Bedrij ven stelde de heer Dubbeldam voor deze commissie met een lid te vermeerderen welk voorstel na eenige discussie wordt aangenomen met 10 tegen 5 stemmen. Benoemd worden resp. met 14, 14 en 12 stemmen de heeren Grimbergen, Van Ton geren en Wouda. Idem tot leden der Commissie van Fabri cage ieder met 14 stemmen de heeren M. van der Bent en P. Meerburg. Dezelfde heeren werden bij acclamatie benoemd tot leden der Commissie voor het Grondbedrijf. Idem tot leden van de Bergnaven-com- missie de heeren Dubbeldam, Meerburg, J. v. Duyn, R. Ouwehand en P. v. Duyven- bode. Idem lot leden in de Belastingeommissie de heeren Dubbeldam. J. van Duyn, Kruyt, Parlevliet, Van Riesen en Grimbergen. Idem tot voorzitter in de commissie van BINNENLAND. De wethendersverkiezingen te Leiden en omgeving. (Gemeenteraad en Laatste Ber. ie blad). Een bezoek aan de 17de Jaarbeurs te Utrecht. (2e blad). Vergadering van de Vereeniging van Leeraren aan Middelbare Nijverheids scholen. (Kerk en School, 2e blad). BUITENLAND. De zitting van den Volkenbondsraad. Hoe ons land deelneemt. (Buitenl. 1ste blad). Het Engelsche vakvereenigingscongres is geopend. (Buitenl. 1ste blad). Nienws nit de vliegwereld. (Buitenl. 2e blad en Tel. le blad). Toe'zicht op het Correspondentschap der Arbeidsbemiddeling de heer Wouda. Idem tot leden der commissie voor het nazien der gemeenterekening 1926 de hee ren Meerburg, Grimbergen en v. Tongeren. Al de benoemden aanvaarden hunne functies. Eervol ontslag werd verleend aan mej. G. A. Scherer. aan de Openb. School I, met het oog op het verminderd aantal leerlingen. Zonder hoofd, stemming wordt daarop besloten tot aankoop van een strookje grond van den heer Schoneveld, te Katwijk a. d Rijn, vrij gekomen door het bouwen van een steenen schuur, ter vervanging van een houten gebouw ten behoeve van eventueele verbreeding van de openbare straat. De prijs werd bepaald op f 3 per Vierk. Meter. Door B. en W. werd voorgesteld de be grooting 1927 te wijzigen door het aan brengen van een post van f 787, betref fende salris van twee nog dit najaar aan te stellen agenten van politie, mede met het oog op de komst van H. K. II. Prinses Juliana De heor J. v. Duyn wenscht zich niet legen deze aanstelling te verzetten, waar het dit jaar betreft, doch wenscht er bij de behandeling der begrooting op terug te komen. De heer Van Tongeren wijst er op. dat er nog tijdelijke agenten voor een benoe ming in aanmerking komen. Eenige vragen in een vorige zitting door het thans afgetreden lid den heer Houwaart gesteld, inzake' den vuilophaaldienst werden nog door den voorzitter beantwoord. In verband met een vraag, ook in de vorige vergadering gesteld, inzake politie toezicht bij de tramhalte, zeide de voorzitter dat hij als hoofd der politie daorover geen debat kan toelaten. Hij zal echter zooveel mogelijk voor een goede orde zorgen. De heer Van Riesen klaagde over het burengerucht, door een fabrieksfluit 's och tends om 5 uur, veroorzaakt door de kalk- sleenfabriek; de heer Van Duyn vroeg meerdere verlichting van het Duinpad en hield tevens een pleidooi om de raadsver gaderingen des avonds te houden. In al dezei zaken zeide de voorzitter overweging toe. Hierna sluiting met gebed. IJMUIDEN, 6 Sept. 1927. VISCHPRIJZEN. 44 Tarbot per K.G. f 1.70—1.35. 18 Griet p kist van 50 K.G. f 42—20. 797 Tongen per K.G. f 2.700 95 6 Groote Schol per kist van 50 K.G. f 43—37. 9 Middelschol f 40—34. 26 Zet schol f 42—30. 415 Kleine Schol f 24—1.90. 59 Schar f 12—3. 3 Tong schar f 4641. 6 Roggen p. 20 stuks f 22 15. 20 Vleeten p. stuk f 2 70. 3 Kleine roode Poon p. kist van 50 K.G. f33. 15 Pieterman en Poontjes f 116 21 Groote Schelvisch f 33—24. 43 Middel Schelv. f 20—15. 123 Kleinmiddel Schelv f 1411. 329 Kleine Schelv. f 101.90. 16 Kabeljauw p. kist van 125 K.G. f 5029. 210 Gullen p. kist van 50 K.G. f 8.502 50, 27 Lengen p. stuk f 0.77—0.40. 67 Wijting p. kist van 50 K.G. f3.60—2.60 113 Makreel f 17.50—10. Aangekomen 14 Stoomtrawlers. In de Vi&schershavenNW 1, met 22 last pekelharing. Praairapport Hr. Ms. „Triton". 2 Sept. 1927. Tusschen 54 gr. 49' tot 54 gr. 37' Nbr. en 0 gr. 58' tot 1 gr. 11' Ol. KW 38, 75 kantjes; KW 55, 13 last; KW 59, 13 last; KW 99, 50 kantjes; KW 147, 70 kantjes. 4 Sept. Tusschen 54 gr. 40* tot 54 gr. 36' Nbr. en 1 gr. 8' tot 0 gr 55' 01., KW 18, 90 kantjes; KW 20, 8 last KW 21, 9 last; KW 48, 55 kantjes; KW 79. 11 last: KW 99, 60 kantjes; KW 147, 70 kantjes; KW 160, 100 kantjes; KW 165, 7 last; KW 173, 3 last.

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 1