Schoenmakers!! ZEER MODERNE HUIZEN VERTEGENWOORDIGING VERTEGENWOORDIGER G. C. BIK D. SCHILP, Wegens sterfgeval morgen. Dinsdag, tot halldrie GESLOTEN. „De VerttonHoogewoerd 65 Ondanks verhoogde lederprijzen, nog tegen ouaen prijs. GEZOUTEN CR0UP0NS a f 1.25 en f 1.30 p. pond. Ook nog Croupons a fl.10 per pond. Een rustig Tehuis KLEINHUIS Stoomvaart-MaatschU. „Nederland" AMSTERDAM. Het Groote Kookboek, 350 Pagina's TE KOOP OF TE HUUR DE LEIDSCHE BEGRAFENIS ONDERNEMING. ROEI RATTEN UITn Timmerman Hoetstraat 21 een bekwame IJzerwerker Timmerman, Prachtige nieuwe Naaimachine, Parfumerie Joyzelle - Haarlem Zijt gij Mager AJAX II—H. D. V. S. m. Ajax II wint met 4 rnns op de eerste innings. De bowlers in de meerderheid. De Leidenaars, die den opgooi hadden gewonnen, wenschten het eerst te batten en zij deden dat niet heel succesvol. De 10 is nauwelijks op het bord als er al drie wickels neer zijn. P. de Vrind en Ermers houden het dan wat langer samen uit, maar als de eerste voor 17 wordt gevangen en eveneens een „catch" een einde maakt aan de innings van Ermers voor 12, is Ajax spoedig aan den kant. Het totaal was slechts 59 geworden. Vooral L. Brounts hield met 719 danig huis onder de Leid- sche wickels; Bochoven 22-4, W. Brounts 115. Ook het eerste wicket der gasten valt als er slechts enkele runs gescoord zijn, maar als Bochoven 11 en W'. Brounts 16 dan samen bijna de 30 opbrengen, gaat het er naar uitzien, dat de Schiedammers gemak kelijk het Ajax-tolaal zullen passeeren. Plooy, Den Hoed en Mulié brengen er ech ter weinig van terecht en als Evers voor 10 fraai is uilgevangen door Du Pon, komt er met een stand 50 voor 7 spanning, vooral als Bijleveld op hetzelfde totaal Keuzekamp uitvangt en een schitterende vang van Schüdel een einde maakt aan de kortston dige innings van Van Gent en er 9 wickets neer zijn voor 50 runs. Kemenade scoort een single en daarna vooruit een harde vier. Het totaal der Schiedammers is 55. Dan op den derden bal van Ermers vangt De Jongh den Schiedammer in de slips. De gasten zijn beneden het Leidsche totaal gebleven. Josson had in de drie overs, die hij bowlde, bijzonder veel succes; hij nam 3 wickets voor 2 runs,, Ermers 37 en P. de Vrind, die aanvankelijk heel goed gooide, maar later minder werd, 323. Ajax werd natuurlijk opnieuw ingestuurd en het begon al weer niet rooskleurig. Jos son 20 en Du Pon 21 brachten echter ver betering en met De Jongh, die uitstekend stond te batten 50* en Van der Kaaden 13*, als laatste batsmen op de mat, maakte de regen een eind aan het spel toen.de stand 129 voor 9 was. L. Brounts 335, Bocho ven 226, Plboy 117, W. Brounts 141. L. C. C.—EXCELSIOR. L. C. C. wint met 20 inns op de eerste innings. De Leidsche heeft gisteren achter Pomona een friendly game gespeeld tegen de R.-K. Cricketclub Excelsior uit Schiedam. De gasten gingen het eerst naar de wickets en brachten het niet verder dan 37 runs, dank zij het bowlen van A. van Es 5ll en Belt 4—12. Ook L. C. C. bracht er op de mat niet al te veel van terecht. Eichhorn 15, Belt 14 en F. van Es 10 kwamen in de dubbele cijfers en de innings sloot op 57. De regen maakte verder een ontijdig einde aan de tweede innings. WATERPOLO. DE L. Z. C. NAAR BELGIE. Naar wij vernemen gaat hel eerste polo zevental van de Leidsche Zwemclub even als het vorige jaar een driedaagsche Tour- neé naar België ondernemen. Op Zondag 28 Augustus wordt te Antwer pen gespeeld tegen de Antwerpsche Zwem club; voor 's Maandags staat een wedstrijd op het programma te Gent tegen een combi natie van de beide plaatselijke eerste eerste- klasse vereenigingen, de Gentsche Zwem- vereeniging en de Gent Swimming Club. terwijl des Dinsdags te Brussel gespeeld wordt tegen de Royal Brussels Swimming Club. Na afloop van dezer wedstrijd biedt de ontvangende vereeniging den gasten een diner aan. ATHI ETIEK. HOLLAND—WEST-DUITSCHLAND. De Hollanders winnen met miniem verschil. Van den Berge verbetert het 100 M.-record. Tegen alle verwachtingen in zijn onze Hollandsche athleten er gisteren in het Stadion te Amsterdam voor de eerste maal in geslaagd West-Duitschland een neder laag toe te brengen, zij het dan ook op eenigszins fortuinlijke wijze. Fortuinlijk omdat de 4x100 Meter' esta fette eigenlijk door Duitschland in den goeden tijd van 43 seconden gewonnen werd doch de jury had geconstateerd, dat een overgave niet in orde was geweest en ver klaarde Holland winnaar hetgeen ons-vier kostbare punten opleverde. Op de 100 Meter vestigde van den Berge een nieuw Nederlandsch record door dezen afstand in 10.6 seconde af te leggen. Hou- ben poogde tevergeefs hem in de eindspurt, in te halen. De recordhouder Broos (oud record 10.7 sec.) wist het niet verder dan tot de derde plaats te brengen. Toen hei laatste nummer, de 400 Meter-race, moest beginnen was de afstand 52 1/2 voor West- Duitschland tegen 49 1/2 voor Holland. De onze wisten evenwel een mooie over winning te boeken en Broos en van den Berge brachten brachten hiermede aan Holland de eerste overwinning op de Duit- schers: Met 56 1/2 tegen 55 1/2 punt bleven onze landgenoolen in de meerderheid. f)e uitslagen zijn: 100 M. Hardloopen: M. v. d. Berge H. 10.6 sec.; Houben W.D.; H. Broos H.; Salz W.D. Holland 6, D.-Duilschl. 4 punten. 400 M. Hardloopen: Broos H. 50.2 sec.; v. d. Berge- H.; Otto W.D. Schauring W.D. Holland 7. W.-Duitsehl. 3 punten. 800 M. Hardloopen: Wollmer W.D. 2 min. 2.6 sec.; A. Hoogerwerf II.A. Zeegers II Kohlesrt W.D. Holland 5, W.-Duitschl. 5 punten. 4x100 M. Estafette: Holland met Boot, Broos, Schaal en van den Berge. W.-Duitschland werd als eerstaanko- mende in 43 sec. Wegens verkeerd overne men. gediskwalificeerd. Holland 2, W.-Duitschl. 0 punten. Polstokhoogspringen: 1 en 2 Adams W.D. en Runia H. 3.55 M.; Van der Zee H,; Esfer W.D. Holland 5 1/2, W.-Duitschl. 4 1/2 punt Verspringen met aanloop: Doberman W.D. 7.02 M.; W. Peters H.; Alolle W.D.; Welsenes H. Holland 4, W.-Duitschl. 6 punten. 1500 M. Hardloopen: Wollmer W.D. 4 min. 20 sec.; J. Zeegers II.Korlert WD.; Effern H. Holland 4, W.-Duitschl 6 punten. 5000 M. Hardloopen: Kilp W.D. 15 min. 36 sec.; Obelode W.D.; Klaase H.. Wolf H. Holland 3. W.-Duitschl7 punten. 110 M. Ilordenloop- Stockman W O. 16 6 sec.; A. Kaan H Esfer W.D.; L. Spel H. Holland 4, W.-Duitschl. 6 punten. Discuswerpen: Paules W.D. 42.08; Jun- ghen W.D.Selman tl.: Thesing H. Holland 3, W.-Duitschl. 7 punten. Hoogspringen met aanloop: Bührmann II. 1.75 M Thesing H.; Busch W.Duitschl.; Schnackerts W<D. Rolland 7, W.-Duitschl. 3 punten. Speerwerpen: Schnackertó W.D. 54.68 M. H'oogendijk H.: Knol H.; Dobbenrfan. Totaal-uitslag: Holland 56 1/2 punt, W.- Duitschl and 55 1/2 punt. ROEIEN. DE INSCHRIJVINGEN VOOR DE EUROP. KAMPIOENSCHAPPEN. Het programma voor de a.s. kampioen schappen luidt volgens de „Crt." aldus: Vier met stuurman: België, Italië, Zwit serland, Holland, Spanje, Szecho-Slowakije en Polen. Twee zonder stuurman: België Italië, Zwitserland, Holland. Skiff: België, Italië, Zwitserland, Holland, Tsjecho-Slowakije, Hongarije en Polen. Vier zonder stuurman: Italië en Zwitser land. Twee met stuurman: België, Italië, Zwit-* seriand, Holland en Spanje. Double Scull: België, Italië en Zwitser land. Achtriemsgieken: België, Italië, Zwitser land, Tsjecho-Slowakije, Polen en Joego slavië. Ook de Laga-ploeg en de Rolterdamsche roeiers van Wankumvan Suylekom zijn gearriveerd, zoodat alle roeiers present zijn. LAWNTENNIS. NEDERLAND—FRANKRIJK. De Nederlandsche ploeg voor den wed strijd tegen Frankrijk, welke Zaterdag 20 en Zondag 21 dezer te Noordwijk gespeeld wordt, is als volgt samengesteld; Heeren-enkelspel: C. Bryan en mr. van der Feen. Heeren-dubbelspel: C. Bryan en G. Cas- tendijk. Dames-enkelspel: mej. Rollin Couquerque en mej. Canters. Dames dubbelspel: mej. Canters en mevr. Stroink. Gemengd dubbelspel: mevr. Stroink en C. Bryan. Een ploeg, die bij afwezigheid van mej. Bouman, Timmer, Diemer Kool en Van Lennep wel de sterkste reserve-ploeg is, welke wij op de been kunnen brengen. Maar geen ploeg, die tegen de Fransche veel kans op succes zal hebben WIELRENNEN. RIJSWIJKSCHE WIELERBAAN. Ondanks dat het weer zich in de ochtend uren en ook tegen tweeën goed liet aanzien, was er slechts een gering aantal bezoekers, i dat zich voot het programma interesseerde, liet >vas juist voor de Hagenaars een gele genheid om belangstelling te toonen, daar Asberg. die dit jaar nog niet op het Rijswijk- sche hout gereden had. achter deft gang maker Massicot zou uitkomen. En de Hage naar heeft inderdaad getoond, dat hij met gangmakers van een betere klasse zeer zeker voor verrassingen kan-zorgen. Hij heeft gis teren goed gereden en wist tot kort voor het einde de leiding te behouden, maar op het moment, dat er nog 5 banen gereden moes ten worden, ging Parisot hem voorbij. Het was jammer, dat de regen spelbreker werd en het programma slechts gedeeltelijk kon worden afgewerkt. - De wijze waarop de le rit van het motor nummer werd verreden, deden nog vele spannende momenten verwachten. Zooals reeds gezegd reed Asberg een goede courte en hij had daarbij nog het ge luk, dat zijn ernstigste tegenstander Snoek, bij een aanval op hem, een lek bandje kreeg en mede door het talmen eenige ronden achter geraakten, hetgeen ook ten goede kwam aan de overige renners en vooral Blekemolen, die hierdoor naar de 3e plaats verhuisde. De spanning in dit no. kwam eerst na 22 ronden toen Parisot een aanval deed op Miquel. Het tandemnummer, waarin 4 tandems uitkwamen, gaf vooral in de le rit een span- nenden eindstrijd, die reeds op 300 M. voor het einde begon en waarbij juist de minder goeden op de le plaats eindigden. Verder had nog een wedstrijd plaats tusschen den Haag en Amsterdam,. Vertegenwoordigd door M. Peeters en de Leur voor den Haag en Hijzelendoorn en Vos voor Amsterdam. De resultaten van de 2 ritten, die verreden konden worden, gaven ongeveer een gelijk aantal punten, zoodat vooral de finale heel spannend en fraai had kunnen worden. Donderdag a.s. wordt het motornummer afgewerkt. De resultaten zijn: Tandemwedstrijd over 1200 M. Te verrij den in 3 ritten: le rit: 1 Hoflandv. Kuyen; 2. v. Duijn Hesker; 3. KuysHendriks; 4. Burgerhof W, Krens. 2e rit: 1. v. DuijnHesker; 2. Kuys Hendriks; 3. BurgerhofKrens; 4. Hofland v Kuyen. Match k quatre 800 M. voor amateurs. Steden wedstrijd den HaagAmsterdam, tusschen M. Peeters en M. de Leur (den Haag) tegen Hijzelendoorn en Vos (Amster dam). le manche: 1. M. de Leur (1 pnt.); 2. Hijzelendoorn (2 pnt.); 3. M. Peeters (3 pnt.) 4. Vos (4 pnt.) 2e manche: 1. M. Peeters (1 pnt.); 2. Hij zelendoorn (2 pnt.); 3. Vos (3 pnt.); 4. de Leur (4 pnt.). Wedstrijd achter groote motoren. 90 K.M. te verrijden in 3 ritten van 30 K.M. le rit: 1. Parisot (achter Requis) in 23 min, 11 sec.; 2. Asberg (Massicot) op 70 M.; 3. C Blekemolen (Slesker) op 2 ronden 360 M.; 4. Snoek (Kaeser) op 3 ronden 180 M.; 5. Miquel (Hoertrich) op 6 ronden 100 M. LEIDSCHE REN- EN TOERISTVEREEN. „SWIFT". Gistermorgen had na de controle der leden van de Amsterdamsche zusterver- eeniging „Germania" de wedstrijd plaats over 300 M. voor A-klassers als Juniores. De wedtrijden werden gereden in matche k deux waarvan de ritten de volgende uit slag gaven: Junioresafdeeling: le rit: 1. W. Graafmans; 2. P. de Graaf; 2e rit: 1. J. Schilthuyzen; 2. J. de Graaf; 3e rit: 1 D. Wurzer; 2. W. Severijnen; 4e rit: 1. W. Graafmans; 2. J. Schilthuyzen; 5e rit: D. Wurzer; 2. P. de Graaf; 6e rit; 1. W. Sewerijnen; 2. J. de Graaf; 7e rit: 1. J. Schilthuyzen; 2. P. de Graaf; 8e rit: 1. D. Wurzer; 2e. W. Graafmans; 9e rit: 1. Sewe rijnen; 2. P. de Graaf; 10e rit: 1 D. Wurzer 2. J. Schilthuyzen; 11e rit: 1. P. de Graaf; 2. J. de Graaf; 12e rit: 1. W. Sewerijnen; 2. W. Graafmans (deze rit is tweemaal gere den door een gedwongen hindering aan Graafmans); 13e rit; 1. W. Graafmans; 2. J. de Graaf; 14e rit: 1. W. Sewerijnen; 2. J. Schilthuyzen; 15e rit: 1. D. Wurzer; "2. J. de Gfaaf. De totale uitslag is geworden 1. D. Wurzer 5 pnt.; W. Sewerijnen 6 p.; W.-Graafmans 7 pnt.; J. Schilthuyzen 8 pnt.; P. de Graaf 9 pnt; J. de Graaf 10 pnt. Hierna reden de A-klassers, waarvan de uitslagen waren: le rit: 1. N. Kop; 2. H. J. Jaspers; 2e rit: 1. J. v. d. Wilk; 2. K. Maree 3e rit: 1. J. Wurzer; 2. P. Pluym; 4e rit: 1. IL J. Jaspers; 2. P. Pluym; 5e rit: 1. N. Kop 2. J. Wurzer; 6e rit: 1. J. v. d. Wilk; 2. J. Wurzer; 7e rit: P.v.d. Pluijn2. K. Maree; 8e rit: 1. J. v. d. Wilk; 2. N. Kop; 9e rit: 1. H. J. Jaspers; 2. K. Maree; 10e rit: 1. J. v. d. Wilk; 2. H. J. Jaspers; 11e rit: 1. N. Kop; 2. K. Maree; 12e rit: J. v. d. Wilk; 2. R Pluym; 13e rit: 1. J. Wurzer; 2. K. Maree; 14e rit; 1. N. Kop; 2. P. Pluym; 15e rit; 1. J. Wurzer, 2, H. J. Jaspers. De totale uitslag in deze klasse werd daardoor 1. J. v. d. Wilk 5 'pnt.; 2. N. Kop 6 pnt.; 3. J. Wurzer 7 pnL; 4. H. J. Jaspers 8 pnt; 5. P. Pluiim 9 pnt.; 6. K. Maree. Na beëindiging van den wedstrijd werd er door W. Kanbier een prijsje uitgeloofd waarvoor startten N. Kop, J. v. d. Wilk en J. Wurzer over denzelfden afstand. J. v. d. Wilk wist zich hier le te plaatsen; J. Wurzer 2; N. Kop opgegeven. Hiermede was een aangename en spor tieve morgen geëindigd. SCHERMEN. DE EUROPEESCHE KAMPIOENSCHAPPEN De Nederlandsche ploeg gekozen. Naar de „Crt." verneemt, zullen de vol gende Nederlandsche schermers deelnemen aan de Europeesche schermkampioenschap- •pen te Vichy, nl. A. E. W. de Jong, W. Brouwer, W. Driebergen, L. Kuvpers en A. Mayer. OM DEN VAN LIMBURG STTOUM-BEKER. Kapt. A. E. W. de Jong wint voor den vierden maal. Een lang durige geschiedenis. (Van onzen eigen verslaggever). Men kan te veel van het goede krijgen I En dat kregen wij gisteren bij de jaarlijksche schermwedstrijden op sabel om den Van Limburg Stirumbeker, die ook nu weer wor den gehouden op het Casino der Noordwijk- sche Sportvereeniging. Vroeg in den morgen maar toch weer later dan gewoonlijk begonnen de voorwedstrijden en het was gisteravond bijkans 9 uur toen de heer W. Brouwer, secretaris-penningmeester van den K.N.A.S.B. tot slot van dit zeer zeker belang rijke assaut de prijzen uitreikte. De regen was van die langdurigheid in de eerste plaats oorzaak, want in den namiddag, toen wij aan de finale bezig waren, joeg een piasbui ons van het vroegere centre-court, waarop in twee poules werd geschermd, naar de groote zaal, slechts noode ontruimd door danslustigen en hier moest up i on looper de rest worden „uitgetrokken". Die regen, dat wordt bijkans traditie bij deze schermwed strijden maar toch.was de jury niet wat al te lankmoedig tegenover laatkomers in de morgenuren en tegenover finalisten, die moesten worden gehaald, wanneer het hun beurt was? Een vluggere afwerking van het geheel zal ongetwijfeld de animo der scher mers op het hoogtepunt houden en de kij kersneen, heusch, het was te lang, veel le lang. Vijf-en-twintig liefhebbers waren er dit maal voor de' Van Limburg Stirum-bokaal en die trokken in de voorwedstrijden in drie poules om 12 plaatsen uit elke poule de vier best-geplaatsten in de finale. Verras singen gaf de voor-ronde bijkans niet en Desta, Van Dijk, Evertsen, Faber, Frater man, Van Geen, Greven, kapt. A. E. W. de Jong, Lugtenburg, Mosman, Van Nieuwen- huizen en Steynders brachten het tot de finale, die in twee poules van zes werd ge schermd. Reden tot tevredenheid gaf de eind strijd intusschen al evenmin, als de voor ronde. 't Was wat loom. Gebrek aan trai ning, hoorden wij zeggen. Faber maakte echter een uitsondering en ook Fraterman trok menig goed partijtje. En verder valt ei* eigenlijk alleen te vertellen, dat kapt. De Jong vrijwel onbedreigd den beker won, thans voor den vierden maal, zoodat hij vol gend jaar als er dan tenminste tijd is voor deze wedstrijden in verband met de Olympische spelen den Van Limburg Stirum-beker definitief kan veroveren. Zoo als gezegd, veel tegenstand ondervond De Jong ditmaal niet; van zijn elf partijen in de finale won hij er 9 en zijn 54 nederlaag tegen Evertsen was o. i. nog te wijten aan een minder juiste beslissing van den hoofd secondant. Mosman, die daarvoor het genoe gen smaakte om De Jong te slaan en dat met 51, dus overtuigend genoeg kreeg er een hartelijk applausje voor. Overigens geven ons de wedstrijden weinig aanleiding tot beschouwingen. Vermelden wij nog, dat Fraterman en Lugtenburg aan het slot even veel gewonnen partijen hadden en ook even veel gegeven en ontvangen treffers noteer den, zoodat zij nog een barrage-partij trok ken. Hieronder thans het resultaat van de fi nale: 1. Kapt. A. E. W. de Jong, 9 gewonnen partijen; 2. Faber, 7 g. p.; 3. Fraterman, 7 g. p. na barrage-partij met 4. Lugtenburg, 7 g. p.; 5. Mosman, 7 g. p.; 6. Van Geen, 6 g. p.; 7. Evertóen, 6 g. p.; 8. Van Dijk, 5 g. p.; 9. Desta, 4 g. p.; 10. Van Nieuwenhuizen, 3 g. p.; 11. Stijnders, 3 g. p.; 12. Greven, 2 g. p. Glas** en Verfhandel 5619a Haarlemmerstraat 193 by de Kerksteeg 6932 Gezocht voor nerveusen JoDgemtn, lietsc met gelegenheid voor tuinwerk. Omtrek Oegstgeest. Brieven bureau van dit blad onder No. 6935. omtrek Rijn-cn Scliiekade voor direct te huur ge vraagd- OÖerten met prijs opgave aan N.V. ARNOLD MANUFACTURING COM PANY, Fabriek van Rijwiel- kettingen, Rijn- en Schie- kade 124. 5598a Veertiendaagsche maildieDst van Amsterdam via Southampton, Algiers en Genua Daar Port-Saïd, Suez, Colombo, Sabang, Belawan-Deli, Singapore, Batavia. Aansluiting op de stoomschepen van de Koninklyke Paketvaart-My. Korte zeereizen naar Southampton (eiland Wight), Algiers en Genua. 2128 Voor brochures, afvaartlysten en verdere inlichtingen wende men zich tot de Agenten der Maatschappy ROLLANDET Co., Breestr. 61-63,Tel. 2353-2354 6933 Heeren Zolen en Hakken f2.— (Heeren Zolen en Hakken 2de soort f 1.50) Dames Zolen en Hakken f 1.50 (Dames Zolen en Hakken 2de soort f 1.-) RCBBERZOLEN, RAKKEN OPGELIJMD vanal f 1.- Spoedeischende reparaties in 1 nur klaar, mits gav« Zolen en Hakken Breng zooveel mogelijk reparatie in het begin der week. Schoenwerk op Zaterdag gebracht kan 's Maandag» klaar! Leder en Fournituren aan zeldzaam lage prijzen. JJv pt lJAVU» Aanbevelend, N. A. VAN WIJK, Janvossensteeg 77—75, b. d. Haarlemmerstraat. Tegen inlevering van dezen BOA' kunnen de lezeressen van het „LEIDSCH DAGBLAD" bekomen: samengesteld door J. v. SOEN, meester kok te Brussel. In dit uitgebreide kookboek vindt men, behalve de gewone recepten, ook nog de Fransche en andere. Een extra venameling van uit gezochte lekkernijen, waarvan men de recepten haast Dooit te pakken krijgt. Zoo vindt men 70 soorten soep, een kolossale verzameling groenten, een keur van sausen (40 soorten). Een groote variatie tot bereiding van rund-, kalt»-, schaaps- en varkensvleesch, wild, zee- en riviervisch, gevogelte, gepluimd wild en eieren. Ook voor het maken van gebak, confituren, ryst, melk en meel, zouten van vleesch en spek Inleggen en drogen van groenten en vruchten. Het coDfiiten. Het be reiden van vele dranksoorten. Bovendien een handleiding voor versiering, inrichting, verl chting der tafel, behandeling der flesschen enz enz., Iranco na postwissel van i 1.45. By DE NEDERLANDSCHE VERZEND-BOEKHANDEL, Gasthuismoiensteeg 12, Amsterdam. 5613 Nabij den Rijnsburgerweg. Bevattende 6 a 7 kamers, met voor- en achtertuin, schuur enz. Direct ot later te aanvaarden. Huurprijs vanal f 450.— per jaar. Inlichr tingen: Mariënpoelstraat 27 en kantoor Fagelstraat No. 1. 6685 Oude gevestigde Maatschappy van Levens- en Volks verzekering vraagt een prima (tegen provisie basis) welke na gebleken geschiktheid op vast salaris wordt gesteld. Alleen eerste krachten gelieven te reflecteeren. Brieven met referentiën onder No. 5624a Bureau van dit Blad. Firnja J. GOEDELJEE Sr. Directie: J. DIRKSE Jzn„ Hooigracht 33, Telet. 452. Begrafenissen Crematie - Transporten. IZe zijn gevaarlijk en vernielen alles. Vernietig ze met „RODENT" RATTENDOOD U bent ze In één nacbt kwtjt. Veilig, zeker en snel werkend Doosjes o 50 et. en f!.' BIJ alle DrogUlco. 6914 Beveelt zich beleefd aan VRAAGT PRIJSOPGAAF. 7129 Gevraagd op de Scheeps- bouwwert „De Industrie", vh. Fima D. BOOT, te Alpben aan den Rijn en een bekend met het betimmeren van schepen. 6829 Over te nemen s 5 jaar garantie, alle apparaten, gratis onderricht, voor slechts I 62.50. 1882 H. J. VAN AMERONGEN, Haarlemmerstraat 233. B\j vonnis der Arrondls- s.ments-R.chtbank te 's-Gra- vachageisJ.v LEEUWEN, vroeger Kruidenier te Leider dorp verklaard in staat van iaillissement met benoe- miDg van den E.A. Heer Mr. C. M. DE KUYPERtot Rechter commissaris en van onder- geteekende tot curator. 6936 De Cnrator Mr. H. W. J. A AVERBECK Leideo, 14 Aug, 1927. Kantoor: Rembrandtstr. 23. Eau de Cologne Joyzelle Opwekkend verfrissend 8014 Gebruik dan het eenige, goedkoopste en eenvoudig ste middel om bevallige lichaamsvormen te ver werven. Geen bijzonder Diët 1 Wordt door du zenden met verrassend succes ge bruikt, voor Dames Heeren en Kinderen. Denk erom hier helpt alleen doelmatig en beslist „Wilmocitin 5 Bloedeiwit- poeder en ale voor het lichaam noodige Vitaminen Levensmoedgevende en helpt U aan volle en fraaie Lichaamsvorilien. Wilt U het beproeven? Koopt dan nog heden een enkele doos „Wilmocitin" Krachtpoeder k f 1.75 voor circa 14 dagen toe reikend. 6915 SCHNEIDERS - SAN IT AS Den Haag: Wagenstraat 118 Leiden Steenschuar 1. 4-2

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 8