Aangeboden WILT GIJ UW HAAR BEHOUDEN? HUIZE HYGIENA Agent: H. E. DIETRICH Kleine Adverlenlltn SOLIEN f UIT DE OMSTREKEN. Hout- en IJzerweiker. De beroemde Billardmeester De American Worldtopbone N.V. HEES Cfl. - DELFT Verlangt U Apothekersdijk 29 - Telefoon 966 Dienstbode Bekwame Boekhoudster H. C. VISSER ZOON, Mare 38 Schuurpapier. GEVRAAGD: NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Opheusden: J. Bus, te Aal burg en Heesbeen; Te Nieuwpoort: P. A. A. Klüsener, cand. te Zeist; Te Maassluis: N. Luijendijk, te Nieuwerkerk a. d. IJssel; Te Sluipwijk. J. Ronge. te Hoog Blokland. Aangenomen: Naar Honzeland (toez.): H. R. Meeuwenherg, em. pred. te Zeist; Naar Nieuwe Pekela: P. J. van Veen, hulp prediker te DedemsvaarL Bedankt: Voor Lutjegast (toez.5: R. Bruins, te Oosternieland: Voor Doeveren: H. R. Meeuwenherg, te Zeist; Voor Garmer- wolde: H. W. Bloemholf, te Warfhuizen. GEREF KERKEN. Beroepen te Noord-Scharwoude: G. Tom, tand. te Hilversum. CHRIST. GEREF. KERK. Beroepen: Te Hillegom: A. M. Berkhoff, te Amsterdam; Te Schiedam: J. B. G. Kroes, te Bussum-Naarden. ZUID-AFRIKAANSCHE STUDENTEN- DAGEN TE GRONINGEN. 29 en 30 Juni en 1 Juli a.s. worden onder de auspiciën van de aid. Groningen der Nederlandsch-Zuid-Afrikaansche Vereeni- ging Zuid-Afrikaansche studentendagen ge houden op soortgelijke wijze als ten vorige jare te Deventer. Een 50 in Engeland en Nederland studeerende Zuid-Afrikaansche stu denten zullen dan de gasten zjjn van ge noemde vereeniging, welke eenige excursies voorbereidt met het doel dezen studenten door eigen aanschouwing iets van het Noor den des lands te laten zien, ter vermeer dering van hun kennis van en vergrooting van hun belangstelling in Nederland, dat hoogen prijs stelt op de cultureele en éco nomische banden, welke beide landen nader tot elkaar brengen en kunnen strekken tot wederzijdsch oordeel. KATWIJK. DE GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN. Evenals wij znlks telkenmale bij verkie zingen te Leiden aan ons Bnreanx plegen te doen, stellen wij ons voor om ter gelegen heid van de raadsverkiezingen in deze ge meente Maandagavond den uitslag te pnbli- ceeren op zeer overzichtelijk ingedeelde borden, welke met welwillende toestemming ▼an den heer Pijl, eigenaar-exploitant van hotel-caié-restanrant „Het Zwaantje" te Katwijk-aan-Zee aan den voorgevel van genoemd hotel znllen worden aangebracht Wij organiseerden te dien einde een nit- gebreiden dienst, waardoor het ons mogelijk zal zijn den nitslag zoo spoedig mogelijk na het slniten der stembnreanx, mede te deelen. Het Katwijksche faniarecorps „U. N. I." zal daarbij zijn zeer gewaardeerde mede werking verleenen en zich vanaf zeven unr doen hooren. NOORDWIJK. Gemeenteraad Herdenking ond-wethouder Van der Meer Verwelkoming dr. Van Nes Percentage inkom stenbelasting vastgesteld op 3*/i pCt. Ontwerp-verordening inzake rijden met rijwielen ingetrokken Grensregeling zeestrand. De kwestie politiebewaking voor Mij. „Zeebadkomt nader aan de orde Zekerheidsstelling gemeente ontvanger. Gistermiddag kwam de Raad in openbare zitting bijeen. Aanwezig alle leden. Voorzit ter de burgemeester, jhr. Van Panhuvs. Nadat de notulen der vorige vergadering waren vastgesteld herdacht de voorzitter het oudraadlid-wethouder wijlen den heer G. J. van der Meer, den man die jaren lang een groot aandeel had in de werkzaamheden van den gemeenteraad. Hij heeft op menigerlei gebied een ledige plaats achtergelaten ook in zijn gezin. Ook in deze zaal zal men den overledene blijven gedenken. Na dit woord dat eerbiedig aangehoord werd richtte de voorzitter een woord van welkom tot dr. Van Nes die van een lang durige ziekte hersteld weder voor het eerst in den Raad was. De voorzitter sprak onder teekenen van instemming den wensch uit dat het dr. Van Nes mocht gegeven worden nog vele jaren op dezelfde energieke en krachtige wijze aan de beraadslagingen in den Raad deel te nemen. Zeer geroerd dankte de heer Van Nes voor deze vriendelijke woorden en de blijken van instemming van zijn raederaadsleden. Hierna herinnerde de voorzitter aan de gehouden gemeenteraadsverkiezingen waar van de uitslag bekend was. Hij zou echter met het gelukwenschen wachten tot de installatie. Hierna deed hij mededeeling van ver schillende ingekomen stukken waaronder eenige disposities van G-ed. Stalen, houdende goedkeuring van door den Raad genomen besluiten waaronder ook het besluit ter vast stelling van de bouwverordening in deze ge meente. Verder legde de voorzitter over het ver zoek van de Federatie van vereenigingen voor Ziekenhuisverpleging om adhaesie te verleenen aan het adres dat de Federatie heeft gezonden aan den minister van Onder wijs, K. en W., houdende het verzoek de verpleeggelden in de Rijksziekenhuizen niet te verhoogen. Op voorstel van B. en W. werd besloten de gevraagde adhaesie te verleenen. Hierna werd met de behandeling der agenda aangevangen. Ter benoeming van een commissaris der Spaarbank werden voorgedragen de heeren C. M. van der Lee, J. Kloos en L. Zijp. Benoemd werd C. M. v. d. Lee (aftr.) met 12 stemmen, terwijl 1 stem werd uitgebracht op den heer J. Kloos. De benoeming van vier schatters voor de Rijksinkomstenbelasling werd op verzoek van den heer Van der Wiel uitgesteld tot na de zitting met gesloten deuren, welke toch zou moeten plaats hebben. Hierna kwam aan de orde het voorstel van B. en W. tot instelling van den rang gemeente-timmerman, Sinds 11 Mei 1925'is bij wijze van proef aldus in de toelichting op dit voorstel door B. en W een timmerman in lossen dienst genomen. De bevinding van dit college is, dat de proef in alle opzichten als geslaagd mag worden beschouwd, in welk verband zij voorstelden: I. instelling van den rang van Gemeente timmerman", tevens belast met zoodanige werkzaamehedon als door of vanwege den gemeente-architect zullen worden opgedra gen; If. navolgende salarisregeling voor de onder I genoemde functionaris vast te stel len: f 30 tot f 33 per week (5 eenjaarlijksche verhoogingen van f 0.60 per week). De heer Meyer merkte op dat volgens de vastgestelde verordening van een knap vak man het aanvangsalaris is bepaald op f31.50 en het eindsalaris op f 3-1.50 en hij stelde nu voor deze regeling ook te doen gelden voor de gemeente-timmerman. De heer Vink kon daarin met den heer Meyer medegaan, terwijl ook de heer Van Nes diens voorstel ondersteunde. De voorzitter maakte eenige bedenkingen. De loonregeling door den heer Meyer ge noemd betreffen bepaalde groepen straat makers. gasfitters. Er hebben zich een groot aantal sollicitanten voor de door B. en W. ontworpen regeling aangemeld. Men moet bedenken dat deze gemeente-timmer man zoo wat van alles moet kunnen doen, zonder een bepaald vakman te zijn. De heer Meyer blijft zijn voorstel hand haven dat gesteund wordt door de heeren Van der Niet, Alkemade, waarna de voorzit ter eerst punt 1 van het voorstel in stem ming brengt dat met op twee na' algemeene stemmen wordt aangenomen, waarna op ad vies van wethouder Liefferink het voorstel Meyer door B. en W. wordt overgenomen terwijl de Raad zich er ook mee vereenigt. Aangaande het voorsbei tot vaststelling van het percentage der plaatselijke inkom stenbelasting over het dienstjaar 1927/28 (zie ons blad van Donderdag onder Noord- wijk), steldeD B en W. voor dit percentage ook voor genoemd jaar te handhaven op 3.5 pCt. Dit voorstel werd zonder discussie en hoofd, stemming aangenomen. Alsnu moest de herstemming plaats heb ben over de ontwerp-verordening inzake het verbod van rijden met rijwielen in een bepaalde straat, waarover in de vorige zitting de stemmen hadden gestaakt. B. en W. voorkwamen deze stemming door de gansche verordening in te trek ken, wat blijkbaar den Raad verraste, voorgestelde beschikking op de ingediende Naar aanleiding van de door B. en W. reclames inzake het vergunningsrecht, op perde de heer Van der Wiel eenige be zwaren. Het doet eigenaardig aan, meende hij het recht te zien verhoogd terwijl het toch bekend is, dat het gebruik van ster ken drank afneemt. De voorzitter merkte daartegen op dat niet alleen de bevolking toeneemt maar ook het verkeer. Hij wijst op het bezoefc van vreemdelingen tijdens de laatste Pa.aschda.gen. Daarvan profiteeren toch in de eerste plaats de houders van vergun ningen en wordt de omzet grooter. De heer Alkemade voejt toch ook voor het bezwaar van den heer Van der Wiel. Het geldt hier toch alleen den omzet van sterken drank. Men zou daarvoor ook de banketbakkers weJ een hoogere belasting kunnen opleggen. De voorzitter herinnert er de heeren aan dat behalve met de omzet er bij deze hef fing rekening wordt gehouden, met een tweeden factor n.l. de huurwaarde van het gebouw. En deze is iD de laatste jaren zeker gestegen. De heer Van Eeden (weth.) meent ook dat wel degelijk met beide factoren reke ning moet worden gehouden. Het voorstel van B. en W. wordt daarna zonder hoofd, stemming aangenomen. Het daarna ter tafel komende voorstel tot wijziging der rooilijn in de Van Lim burg Stirumstraat werd door B. en W. uit voerig toegelicht. Bij hun college was in gekomen een aanvrage van den slager C. Th. v. d. Berg tot verbouwing van zijn perceel aan genoemde Btraat, waarin het bedrijf van een slagerij wordt uitgeoefend. Een niet onbelangrijk gedeelte van dat perceel zou dan binnen de daar geldende rooilijn valleh, zoodat het onmogelijk zal zijn om met in-acht-neniing van die rooi lijn de verbouwing té doen plaats hebben, omdat dan te weinig ruimte overblijft om een nieuw gebouw te stichten, waarin be hoorlijk het bedrijf zal kunnen worden uitgeoefend. Het gevolg van een en ander zou zijn dat v. d. Berg zijn aanvraag zal wijzigen, het gebouw zelf zal intact laten en daar binnen de verbouwing zal doen geschieden. Nu is het echter zeer gewenscht dat juist daar ter plaatse een verbreeding van den verkeersweg zal plaats hebben, omdat de slagerij in den verkeersweg uitsteekt. B. en W. hebben daarom pogingen in bet werk gesteld en zijn daarin voorloopig ge slaagd, om met Van den Berg een schik king te treffen. Bij aanneming van hun voorstel zal een nieuwe slagerij worden gebouwd en wel op zoodanige wijze, dat een gedeelte van de oppervlakte van de tegenwoordige slagerij zal vrijkomen en bij de openbare straat getrokken kan worden. Van den Berg heeft zich dan bereid ver klaard den vrij komenden grond, 30 M2., aan de gemeente af te staan tegen dèn prijs van f 10 per M2. B. en W. stelden nu voor tot deze transactie over te gaan. waardoor de rooi lijn wijziging buiten de nieuwe slagerij zal vallen. De voorzitter lichtte het voorstel nog kortelijk toe. De heer Van der Wiel gelooft dat de Raad wel zal moeten meegaan doch het spijt- hem toch dat de oorspronkelijke rooilijn heeft moeten loslaten. Men zal dan later ook een verandering maken in de Kettingsteeg. De voorzitter bestrijdt dat. Ook op de Kettingsteeg reageert dit voorstel. Boven dien is dit voorstel alles beheerschend. Het tweeledig voorstel werd nu zonder hoofd, stemming aangenomen. De heer W. L. Benschop had voor eenigen tijd aan B. en W. vergunning gevraagd voor het maken van een nieuw hek voor zijn villa aan den Nieuwen Zeeweg, met twee landhoofden, die voor de helft in den ge meentegrond vooruit zouden steken. Deze vergunning is door B. en W. eerst afgegeven, nadat mevr. Benschop een ver klaring had geteekend, dat zij bereid was den benoodigden grond tegen een recognitie van 50 cent per jaar in gebruik te aan vaarden. Hiervoor is echter toestemming noodig van den Raad. Op grond daarvan stelden zij den Raad nu voor tegen een vergoeding van 50 cent per jaar tot wederopzeggens in gebruik te geven aan den heer W. L. Ben schop het gedeelte gemeentegrond, waarop een gedeelte van de landhoofden van het hekwerk voor diens villa is geplaatst De heer Admiraal vinds het voorstel vrij wel mosterd na den maaltijd, doch heeft er overigens niets tegen. Het voorstel wordt daarop bij acclamatie aangenomen. Teneinde aan de reeds lang bestaande grensonzekerheid aan het strand tusschon het eigendom van den Staat, gemeente en particulieren, een einde te maken, had de Staat het initiatief genomen om in gemeen schappelijk overleg te komen tot een vast legging der eigendomsgrenzen. Gelijk aan andere belanghebbenden had de Staat ook aan de gemeente een voorstel gedaan, waarbij de gemeenschappelijke grens zon loopen als ter plaatse door palen is aangegeven. Waar de eigendomsgrens over de geheele lengte meer zeewaarts wordt geplaatst dan tot heden werd aangenomen, en de gemeente derhalve méér eigendom vast in haar bezit krijgt, en bovendien daardoor de bestaande onzekerheid der eigendomsgrenzen wordt weggenomen, meenden B. en W., dat er alle reden was op het voorstel van den Staat in te gaan, waarom zjj aan den Raad voor stelden dienovereenkomstig een besluit te nemen. Geen der aanwezigen vroeg naar aanlei ding van het voorstel het woord, waarna bei voorstel zonder hoofdelijke stemming werd aangenomen. Ten opzichte van het besluit d.d. 27 Januari j.l., tot aankoop van een strook grond van de R.-K. Kerk ter verbreeding van de Van Limburg Stirumstraat is bij Ged. Staten bezwaar gerezen. Zij kunnen zich niet vereenigen met de daarin voor komende bepaling, dat van dien grond niet voor den publieken dienst zal worden be stemd een stukje ter grootte van pl.m. 10 M2., gelegen tusschen het ijzeren kerkhek en den zijgevel van de pastorie. De eenvoudigste oplossing van die kwestie lijkt B. en W., bedoeld stukje grond buiten de overdracht aan de gemeente te houden, omdat het slechts eenige vierkante eters betreft, die liggen buiten de lyn van het verkeer en dus voor de gemeente van geen belang zijn. In dien geest werd zonder discussie en hoofdelijke stemming besloten. Hierna kwam aan de orde een voorstel: a. tot wijziging der begrooting 1926 en b. idem van die van 1927. De secretaris leest de verschillende ge wijzigde posten op de betrokken begroo tingen.voor, alsmede de ontvangposten, waardoor de verhoogde uitgaven KUTioea' worden gedekt, waarna zij zonder discus- sie onder den hamer door gingen. De voorzitter deelde echter nog mee dat de onderhandelingen met de maatschappij „Zeebad" in zake toezicht op het strand door de politie, nog niet geheel hun beslag hebben gekregen. De bijdrage die „Zeebad" zal moeten storten zal grooter worden en komt de overeenkomst tot stand dan zouden B. en W. gemachtigd moeten worden zoo noodig het politiepersoneel met twee perso nen uit te breiden voor den zomer. De heer Van der Wiel heeft daartegen bezwaar. Hij wil eerst de regeling kennen voordat hij meerder politietoezicht tolereert Na uitvoerige discussie trekt de voorzitter het voorstel voorloopig in. Hierna werd goedgekeurd het le supple toir kohier hondenbelasting 1927, de uit- keering van weesgelden en enkele versla gen, zooals van de Ambachtsschool, de werkloosheidsverzekering en de vleesch- keuring. Het verslag der plaatselijke schoolcom missie wordt op verzoek van den heef Van der Wiel aangehouden. Ook was nog ingekomen het verslag van de Commissie van Toezicht der Spaarbank voor Noordwijk en omstreken, bestaande uit de heeren C. W. Alkemade en A. Balkenende Daaruit bleek dat de bezittingen der Bank op 31 Dec. 1926 bedroegen f 1.099.316.28, terwijl de schulden waren f 1.011.090.07, zoodal de bank een stille reserve heeft van f 88.24-141, welke afzonderlijk solide is be legd. De winst over 1926 heeft bedragen f 11.560.47. Het uitstaande bedrag aan hy- potheken is groot f 1.748.352.80 en is ruim door overwaarde gedekt. Een bedrag van f 1.210 352 80 is belegd in solide direct reali seerbare effecten, terwijl nog een bedrag van f 14.805 openstaat, door borgtocht ge dekt. De inleggers hebben thans te vorderen een bedrag van f 1.010 590.17. Het verslag eindigt met een woord van lof over door commissarissen getoerd be heer. Hierna werd besloten het land aan Heerenweg, van Sept. 1909 af ondershands vtrhuurd aan de heeren W. J. Caspers Czo. en H. Hoek Sr., voor den prjjs van f140 's jaars, thans, nu het contract afloopt, in het openbaar te verpachten. Voorts wordt besloten de zekerheidsstelling van den ontvanger met de hoogere ont vangsten, met f6000 te verhoogen en ts brengen op f 16000, waartegen de betrokken ambtenaar geen bezwaar had. Hierna gaat de Raad over tot een ritting met gesloten deuren voor de bespreking van het rapport inzake losplaats, enz., een kwestie, die reeds eerder aan de orde kwam. Naaat, na een uur, de deuren weder waren heropend, werd op deze kwestie niet nader ingegaan, doch overgegaan tot de benoeming van vier schatters der Rqïs- inkomstenbelasting, welke benoeming straks was uitgesteld. Uit een alfabetische voor dracht van 8 personen werden benoemd de heereu C. G. J. Alkemade, C. v. d. Niet, A. J de Groot en Th. Admiraal. Daarop volgde de rondvraag, waarbij da beer Meyer klaagde over het lange uit blijven van het rapport, in zake een ont werpregeling voor het georganiseerd over leg. ari Nadat de heer Caspers eenige opmerkin gen had gemaakt inzake verlenging der verpachting van den ophaaldienst, besprak de heer Alkemade nog in het kort het verkeersvraagstuk met betrekking tot het rooien van boomen en drong de heer Van der Niet er op aan, det de Zeeheldenbuurt zal worden opgeknapt. De voorzitter zeide overweging toe met betrekking tot een opmerking van den heer Meyers. Hierna werd de vergadering gesloten. ZOETERWOUDE. Ter secretarie dezer gemeente werd wederom een geval van mond- en klauwzeer aangegeven. 2 gemeubileerde zitkamers en 2 slaapkamers en een zit-slaapkamer met pension, alles netjes gemeubileerd in een gezin zonder kinderen. Geen beroepspension 2641a Marien Poelsfraat 43. Voor terstond geviaajjtl, e^n bekwaam Houtwerker, en een bekwaam IJzer- werker, goed met het vak bekend.Bij gebleken bekwaam heid vast werk. Zich aan te melden bij J. MEI|ER,Scheeps werf te Leidscliondam. 3015 IT.HL E5illai*<lliefliet>l>ers! demonstreert op Dinsdag 24 Mal in ,,Zonfi8rzory Voor iedereen toegankelijk Aanvang 8 nnr Wilt gij dat het vol en mooi en glanzend blijft en niet droog en bros wordt of uitvalt? Dan moet 't U niet onverschillig zijn als U bemerkt, dat Uw haar dunner wordt en dat U iederen morgen een. menigte haar bi] het kammen verliest, want indien U het kwaad niet tijdig tegengaat, kan het licht te laat zijn en gaat Uw haardos onherroepelijk verloren. Schrijft ons nog heden on der vermelding van den naam van dit blad en wij zenden U gratis en franco de uitvoerige brochures over den aard en de werkingswijze van hel volgens recept van Prof. Dr. N. ZUNTZ samengestelde, inwendig te gebruiken haarwortel-voedings- praeparant HUMAGSOLAN. 2242 Dr. H NANKING'S Pbarm. Cbem. Fabriek, Den Haag Een sieraad in elk salon, in- en uitwendig gegarandeerd PRIJS f ÏOO Betaling met f 5.p. mnd. Vraagt Catalogus No. 131 2976 Elastieke Kousen, Enkel- en Kniestukken. Buikbanden. Gummiwaren. Succesmidde len Alleen het beste. Vraagt gratis inlichtingen. 2668» Mevr. Ij. v. d. ZEEUW, Magdalcna Moonsstr. 55, een degelijk R IJ W I E L voor weinig geld Kiest U dan tusschen deze U*. 2 MERKEN W REPARATIE VOOR ELK MERK. 3C24 Mevrouw DEN BANDT— Verbroek, Wassenaar, Lange Kerkdam 1 vraagt tesen Juli een 2312a goed kunnende koken en netjes werken. gevraagd te Alphen a. d. Rijn. Aanvangsalaris f 40 p. m., vrij reizen. Kennis vreemde talen geen vereischte. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 2930. 8516 2981 Te koop gevraagd ccn ge bruikt doch in goeden staat verkeerend MEISJESRIJWIEL N. v. d. STISL, Konin- ginnelaau 29, TuinstadwlJk. Mevr. LODDER te Katwijk Zee vraagt met half Juni voor bel en kinderen ccn net BURGERMEISJE niet beneden 14 jaar. Gevraagd NETTE MEISJES aaD de Stoomwasscherlj Het Bonte Paard, Witte Singel No. 13. Terstond gevraagd een flink BUITENMEISJE voor dag en nacht, P.G., G. CIGGAAR Klinkenberg, Sassenhclm. Govrungd een WERKMEISJE liefst vuil Oegstgeest om twee ochtenden in de week kamers schoon te maken. Zich aanmelden Zaterdag avond of Maandagmorgen. Julianalnan 14. Oegstgeest Gevraagd door 3 dames-Stu denten 3 Zil-Slaapkamers In één huls In rustige om geving. Brieven met prijs opgave onder de letters D K. S. hU Boekhandel VAN DEN BERG, Rapenburg 87 Gevraagd een nette DIENSTBODE door Mevr. van SLUGTE- ren, Heerenweg 295, Lissc. NETTE STRIJKSTER of aankomende Strijkster gevraagd aan de Stoom- wasscherlj Het Bonte Paard Wil te Singel 13. KAPPERSLEERLING gevraagd. I. CUORN, LIJdweg 1, Katwijk aan Zee. Gevraagd een aankomende Warmoezieisjongen om in het vak opgeleid te worden bij W. BARENDSE, Sophlasir til, of tuin Rijn en Schickado. Gevraagd een flinke DIENSTBODE voor dag en nacht Gez. ALKEMADE. Zee straat 10, Noordwijk-Binn. Gevraagd zoo spoedig mo gelijk een Det DAGMEISJE boveD de 16 Jaar. Zondags vrij. J. G v VELDHUIZEN, Haven 42. SCHILDERS Eenige halfwas schilders gevraagd. Zioh aan te mel den Apothekersdijk 18. J A VJSKWER. Tel. 2190 Te koop gevraagd in de buitenwijken van Leiden BURGERWONING Huurwaarde f 40O n f 500. Ook nieuwgebouwde. Brieven met volledige Inl. onder No. 2294 k, Bur van dit Blad. Gevraagd geheel vrije Studenten-Kamers voor 1 September Brieven Bur. van dil Blad onde*' No. 2054 k. In gezin van 2 personen, Mauritslaau 7, Oegstgeest, wordt gevraagd tegen 16 Juni of eerder, net DAGMEISJE goed kunnende werken en koken, v g. g. v. Zich ver voegen hotel Het Witte Huis, Oegstgeest, tusschen 7 en 8 uur 's av Dame m. b. b. h. vraagt nette gemeubileerdo ZIT- en SLAAPKAMER of zll-slaapkaincr, met of zonder pension, liefst om geving Station Brieven met prijsopgaaf onder No. 2353 k, Bur van dit Blad. Terstond Id Noordwijk ge vraagd Id kl. gezin met 2 kinderen, een oet DIENSTMEISJE v d en n. Anob m. get. aan S. v. GELDER, Paulus I'otterstr. 8, Utrecht. Jonge menschen z. k. vra gen een netto WONING Huurprijs f 3.5n—f 4.50 p. w. BrleveD Bur. van dit Blad onder No. 2368 k KELLNER Gevraagd pet jongmensch, als café-rest -kellner, v. g. get. voorz. BrleveD Bur. van dit Blad onder No. 2381 k. Gevraagd een nette DIENSTBODE voor dag en nacht. Rijnsburgerwcg 135, Lel den. HUISHOUDSTER gevraagd bU heer met 2 schoolgaande Jongens, be kend met allp huishoude lijke werkzaamheden Brie ven met opgave leeftijd on der No. 2430 k, Bur. van dit Blad. KOSTGANGER gevraagd In klein net gezin Prijs billijk. Als kostganger alleen. Adres Oude Rijn 52 boven, dicht bU de Spaar bank. Gevraagd éen nette DIENSTBODE voor dag en nacht met 15 Juni of later door Mevrouw WASSENAAR,. AIoélaaD 3. Gevraagd een 2e handsch Vliegende Hollander of 3-wielig fietsje. Adres: Evertsenstraat 2. Drie meisjes wcnschen op name in TENNISCLUB Brieven Bur. van dit Blad onder No. 2543 k. Te koop gevraagd een in goeden «taat 'zllnde KINDERWAGEN Brieven Bur van dit Blad onder No. 2548 k. Café-Restaurant „De Oude Vink" vraagt eeü JONGEN voor allo voorkomendo werkzaamheden. Wordt gezocht een betrek king als Hnlp in de hnishonding voor een Duitsch meisje van goedeD stand. WIJ en kan alle bezigheden met de hulsvrouw verrichten. In lichtingen verschaft MeJ. VAN DER MEIJ, Hoogo Rijndijk 196. Gevraagd ongemeubileerde KAMERS met keuken. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 2536 k. BOEKBINDER Nette .Tongen gevraagd, on geveer 14 jaar, a's leerling. Adres: Garenmarkl 38. Echtpaar met 2 kiDderen van 8 eo 2 Jaar zoekt voor do maanden JunJ en Jub GEMEUB. KAMERS met peuslou te Noordwijk a Zee. Brieven met prijs opgaaf onder No. 2515 Bur, van dit Blad. Gevraagd, goed onderhou den MEISJESFIETS met goede handeD, vrUwleI en rem. Brieven Bur. vau dit onder No '.'019 k Gevraagd eeu nette LOOPJONGEN r boven 14 jaar Aanmeldfs* Botermarkt 12 Gevraagd een nette LOOPJONGEN goed kunnende fid®® AanmHdeo 's avonds sehen 8—0 uur IIeLppr der Stoffen B. KIP"- Botermarkt 18. 2-2

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 6