Op Waschdag. Bertus Boom ik houd ook heel veel van den zomer net zooals jij maar niet van erge hitte, dat vind heel onaangenaam, maar zoover ziin we nog lang niet. Nico Kwestroo heeft Truus voor je ge- hreven dat deed zii vroeger ook dikwijls órdat jij meedeed. Ben je weer beter? Coba van der Laan vervelend dat je moeder ziek werd. Mag dat dagje naar den Haag nu later *.og een? plaats hebben? Ben je al dikwijls in den Haag geweest? Joop Aalbersberg zoo. was je al blij. dat er al zoo'n groot stuk correspondentie stond verleden week. al was het toen nog niet aan ieder apart Ik vind het zelf ook veel pret tiger als alles gewoon gaat. 3eppie Bots nog een 14 dagen en het is alweer Paaschvacantie, wel ja daar ver langd toch ieder kind (en ook heel veel vol wassenen) weer na. Michela en Lena de Vleeshouwer ik heb ook al genoten van het naderende voorjaar, a! veel struiken en plantjes gezien die groen worden, ik woon hier dicht bij een heel mooi plein waar het al zoo aardig voor jaarsachtig wordt. .Annie Oudshoorn je mag ook meedoen en mij: tante noemen Truus Jansen ik heb nog allerlei in voor raad, dat ik eerst graag wil opmaken. Dirkje Hopman alleraardigste plaatjes heb jij op je nieuwe postpapier. Het stormde hier Zaterdag ook heel erg. Heb jij ook wel erge oorpijn gehad? Cor Labruyere iedereen noemt mij: tante, dus jij mag het natuurlijk ook doen, dat klinkt immers veel aardiger. x\oos Brouwer nu pas je goed op, ik vind je naam nu vele malen in je briel. Gerard den Haan heb je het al gezien? er staat een raadsel van je in de courant Wiliem en Louis Krassenburg je vraagt of ik vooruit of achteruit ga. Neen hoor. geluk kig niet achteruit, ik ben weer beter Koos v. d. Linden, ja hoor ik ben voorzich tig. ik zal mij met te veel vermoeien, dat beiooi ik je. Annie de l'Ecluse heb jij je moeders ver- jaaraag vroolijk gevierd? Zoo. kreeg zij van te voren al zoo veel cadeaux, hoe kwam dat? Ploni van der Meer ik kan je heusch niet hei pen aan dat nummer van de kindercou rant. ik krijg zelf natuurlijk ook maar 1 nummer en dat bewaar ik, want ik laat ieder jaar de heele jaargang bij elkaar inbinden. Zijn er onder je Kennissen geen. die niet voor zichzelf alle nummers bewaren? vraag dat eens. Basalt is wel steen daadselneefje met de 3 H's, hebben jullie Maartsche viooltjes in den tuin? heerlijk rui ken die, hè. Ik heb verleden week ook een bouquetje er van gehad. Lena Oostveen jij was ook een van de ve len deze week, die mij niet veel wilden schrijven om mij niet te vermoeien, heel aar- dig hoor van je. h Frans Schimmel nu is het weer in orde geiukkig, ik kon nu weer aparte antwoorden geven. Otto Crabbendam. ja hoor, dat hoop ik ook van ganscher harte, dat ik nu gezond mag bli'ven. a Anje de Gelder zoo, heb jij de vorige week de raadsels niet ingezonden om mij geen extra werk te bezorgen, dat was heel aar dig van je. Corrie Ravensbergen wil je mij het ple zier doen en je naam ook op'je brief zetten, niet alleen op het couvert. Heb je zoo'n drukken verjaardag gehad? Ook vriendin nen op visite? Toos de Mooy o ik ben zoo blij dat ik weer beter ben, ik ga al weer uit, maar ik heb nog wel telkens kiespijn. Mina Nieuwenhuis heb je veel plezier ge had op het verjaarfeest? Je vindt zeker wel prei lig om al zoo'n grooten broer te hebben. Koos v. d. Mark zeker vind ik het aardig postpapier dat je hebt gekregen en werd er dadelijk een velletje van voor mij gebruikt? Frieda Rosin wil je nog wachten m°t - nieuwe raadsels en anecdotes te sturen, tot dat ik er om vraag, ik wou zoo graag eerst eens opgebruiken wat ik nog heb liggen. L np o on Tini Epskamp, is het op het oogenblik zoo druk op school met repetities? Taan hadt je groot gelijk dat je mij geen lan gen brief schreef Barrie Kenbeek, je ziet ik ben weer beter gelukkig. j Herman Zaalberg jij dacht: beter laat dan Door C. E. DE LILLE HOGERWAARD. Ons Ant je staat te wasschen En is druk in de weer. Toe, mag ik je eens helpen 1 Vraag ik Voor éénen keer? En lachend antwoordt Antje: Goed Liesje, help mq maar. Ik denkmet twee paar handen Ben ik veel vlugger klaar 1 O, wat een heerlijk plassen, Maar 't zeepsop is zoo wurm, Zoo'n dikke zeepspat voel je Wkt goed hoor, op je arm I Moet dat ook nog gewasschen 1 Vraag 'k, wijzend op een mand Ja kind, zegt Ant, op waechdag Dan is eu* werk ui 't landl Vol moed blijf 'k Antje helpen, Het wasschen van met mee. - Je krijgt, zegt Ant, als 't ai is, Een heerlijken kop thee. O Ant, jij bent de beste, Want niets smaakt mij zoo fijn Als thee u't keaiker. koppen, Bij Moes zijn ze zoo klein! nooit. Groot gelijk hoor en gelukwenschen zijn nog altijd welkom. Suzanna enj Jacobus de Graaf gaat voortaan maar allebei meedoen, hoe oud is Jacobus den 29en geworden? Nog wel gefe liciteerd. Hannie Mieloo dal heb ik^vandaag in de brieven gemerkt wat jij schreef, dat velen het prettig vonden dat ik weer beter was. Marie en Rika Barens neen de brieven der Taadseljeugd. die kan ik onmogelijk bewaren, maar de plaatjes van het postpapier gooi ik nooit in de prullemand, die knip ik altijd uit, er zijn genoeg kinderen die ze dolgraag van mij willen hebben en in een album plakken. Nico van Wijk ik heb je nog niet kunnen antwoorden dat ik heerlijk voor je vind, dat je een tuintje hebt en ook wou ik nog zeggen, dat ik die kaartjes erg netjes geteekend vond. Cootje Poldervaart je 9chreef dat ik je niet behoefde te antwoorden, als ik nog niet beter was. dat was heel aardig van je gezegd, maar je ziet dat ik alles weer doe zooals altijd. Corrv v. Stralen, wat hebben jullie aardig feestgevierd op school, is dat ieder jaar zoo n feest? Wat was dat voor een spel waar je over schreef Alphons Delforterie ik moest lachen toen ik las: ik ben vannacht op een bruiloft ge weest Het begon toch zeker 's avonds al. en duurde het tot in den nacht? heb jij ook wat voorgedragen Bram den Older ben jij weer heelemaal beter? mag je weer geregeld naar school gaan? Drietal Jongeleen, genieten jullie zoo van de radio? Ja dat kinderuurtje is altijd bijzon der aardig voor de jeugd Corrie en Louis de Hertogh jullie had verleden week ook niet geschreven om mij geen extra werk te geven, erg aardig van jullie. Hebben jullie erg griep gehad? verve lende ziekte 19 dal toch. Sander en Koos Ruvgrok noemen jul'ie mij gerust ook tante, dat is gezelliger Jan mejuffrouw. Hans Mast dat raadsel heeft er al eens in gestaan, dus dat kan ik niet nog eens plaat sen. Jan Evers zie je wel het is alles weer in orde, ieder heeft zijn aparte antwoord al weer. Ali de Groot en Bep Spierenburg ja bij goed weer ga ik weer dagelijks uit. gelukkig dat het dikwijls lekker zonnig is Carel Hansen ik ben weer zoover beter Jat ik eene reuzen lange correspondentie geef of vindt je deze niet heel lang? Wiesje en Heiltje Vis die arme kleine Miesje dat ze zoo ziek is geweest en zooveel pijn heeft gehad. Zijn jullie nu allemaal erg blij dat zo weer beier is. de kleine meid Neeltje Hoogendijk wie hnd die Ipkkerc poffprtjes gebakkpn op je broertjes verjaar dag? ik houd ook veel van poffprtjes Wat hebben jullie den kleinen jongen veel gege ven. was hii blij met al'es Nellie van Dijk was dat nachlwaeht- spelletje zoo heerlijk? Wij deden in onze jeugd ook een spel in donker en daar wrd vreeselijk veel bij gegild als we schrokken dat we elkaar in hef donker beetpakten Geertje Schipper, ik ken al dat raffia- werk wel. al maak ik het zelf niet Ik vind dat men er verbazend vpel aardige dingen van kan maken Heb ie ook al eens een hoed er van gemaakt? Zendt ui ook allerlei werk naar de tentoonstelling? Catharina van Fgmond. was je zusie blij met haar pop en noppewagen- hppft ze er al veel meegereden met die zonnige dagen Nelly van der Voet. zoo'n goeden ver jaardag gehad? Het is keurig postpapier, waar je nu op schreef. Had je nog waf te goed en heb je dat nu al gekregen' Jc «ehriift mij later zeker wel over het dagje

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 23