Caro in de Poppenkast. VC' Caróotje en ikke, we geven een feest: we laten de poppenkast spelen, zeg, vindt je dat leuk! komt dan ook maar er bij je zult je gerust niet vervelen. Carootje heeft Nikker en ik heb Paljas je weet wel, dien malle, vol grappen Marietje en Doraatje spelen ook mee ze krijgen van Nikker straks klappen. Je moet stellig lachen, nog 't meest om Caro die maakt dan zoo'n vreeselijk leven! hij keft en hij bromt en wordt kwaad, daar geen een er iets ook maar om schijnt te geven! HERMANNA. je thuis; maar je hebt zeker wel ndinnen op school? im en Cor v. d. Ham, het was best oende, zooals jullie het hadt gedaan, lonia Smits, het was wel leesbaar, wat had geschreven. oos Brouwer, je behoefde er niet zenuw- tig over te worden, er met je vader moeder om lachen, dat was veel beter. Jeilie en Corrie Broers, dat heb ik al dikwijls geraden: wacht niet tot Maan- smiddags met de brieven te bezorgen, 'irkje Hopman, dit was maar voor een digheid, een keertje met de linkerhand rijven, bet behoeft geen dagelijksch werk zijn zooals haken en breien ioos en Sander Ruygrok, bepaald mooi bet van niemand; van den nog grappiger van den ander, iart van de Nadort, pas om halfvier t je bed na dat bruiloftsfeest? Er komt zeker nog een groote feestdag voor je? 'osie Hoope, dank aan je alleD voor de okwenschen voor mjjn verjaardag. Aar- dat jullie er aan hebt gedacht. Cootje Poldervaart, hoe beerlek, dat je toch naar de zesde klasse kon gaan, al had je zooveel moeten verzuimen door je ziekte. Ik begrijp, dat het een erge meevaller voor je was. Drietal Koevoet, dat ging best zoo met je drieën een lang vers, ieder een stuk. Och hoe aardig dat de duif kuikentjes heeft uit gebroed, maar ze zal wel verwonderd zijn dat haar kleintjes later niet gaan vliegen. Drietal Elderhorst. dank aan jullie alle drie en aan je moeder voor alle hartelijke gelukwenschen voor 10 Maart. Ik hoop ook nog vele jaren voor jullie te kunnen wer ken. Heel vriendelijk van je moeder om mij ook zelf te feliciteeren. Herman Zaalberg, o, dat hadden zóóveel kinderen gedaan het versje uit de kinder courant geschreven, groot gelijk hoor. Annie v. d Mark. de poes hier in huis is ook cypersch en ook heel erg lief. Lena Oostveen. ja hoor. ik kreeg extra veel brieven en had dus vreeselijk veel te lezen en te beantwoorden Jacobus Favier, natuurlijk vind ik dat mooi wat je mij schreef dat je zal krijgen met het voorjaar. Toos de la Bije. nu begrijp ik het goed, waarom ik verleden week geen brief van je kreeg. Adri den Duik, wel bedankt voor je feli citaties en het goede dat je mij loewenscht. Bewaar je anecdotes en raadsels nog een poosje, ik heb nog zooveel liggen. Marietje van Daalen. vriendelijk dank voor je gelukwenschen, ja ik hoop ook dat ik nog veel jaren voor mijn raadselnecfjcs en nichtjes mag werken. Groet Adri V. eens van mij. wil je? Marie Visser, zal je voortaan met de grooteren meedoen, want daar hoor je eigenlijk bij. Kees Boer. ik kon het best lezen hoor, je had je niet zoo dikwijls behoeven te oefenen Ik hoop voor je dat jc ook eenmaal een prijs zult krijgen houd er den moed maar in. Gerard den Haan wel toevallig dat je zoo naar mijn verjaardag vraagt Als je dit leest, is die net voorbij, 10 Maart. por Hansen, zoo heb je 'dat dus net nog

Leidsch Dagblad | 1927 | | pagina 19