HUIZE NIJDAM EEN JAZZBAND .POLYPHON' TRANSPORT RIJWIELEN B. DE LIGT VISITEKAARTEN G. DE JONG, J 55.- VSSSCHEB1J-BERICHTEN. VRAGEMRUBRIEK. NIEUWE RIJN 19 ENTREE f 1. W.F Poptie Oude Rijn 28 n b. deOonke.'St ,Te!.2l69 Knipt dit nit Boeienscliouwen, Roei Visch- en Zeiibooten A. HAGENDIJK. SCHEEPSWERF Leerling-Verpleegsters. 1 Asitro Daimler, 6 pers.. 4 cy! 1 Buck, 5 persoons. 6 Cylinder Rijnstroom Transport ff 85- Nelson Transport ff 100.- DE EENWORDING OER WERELD Meisjes-Studente DRUKKERIJ DE BINK Speciaalzaak in apart Drukwerk. De mandolineclub „Mandolinata" was ook nu weer vertegenwoordigd met haar direc teur de heer Gouw, evenzoo de pianiste mej. Kr. den Duik. Op een enkele uitzondering na werd het zelfde programma gegeven als den eersten avond en ook nu weer met succes. De oefe ningen slaagden goed en het geheel werd nog interessanter dooUde mooie oefeningen van den leider. Was er den eersten avond een rythmische rei als bijzondere attractie, ditmaal werden er eenige standen gegeven, die een warm applaus verwierven. In z'n slotwoord bracht de heer Den Dik ken een speciaal woord van dank aan den heer Renee. Stormramp-comité. A Sedert de vorige opgaven zijn bij den voorzitter nog de volgende giften ingeko - men: door mej. S. te K. a. Z.- van vijf vrien den, uit N. a. Z. f50; door den heer Th. H. te K. a. Z. van A. v. R. te S. (Californië) vijf dollars; vail D. H. te L., N. L. Ct. f5. van N.V. Dagbl. en Dr. de St. te A. f 86.81. LISSE. (Vervolg). De secretaris geeft een nadere verklaring wat de oorzaak is, dat de wethouders niet in kennis waren gesteld. Ik voor mij, zoo zegt de secretaris, kreeg den indruk dat het niet officieel van drie gemeenten uitging, ik heb het ook persoonlijk eenigszins tegenge houden, maar zooals het stuk is weggegaan ging dit uit van 3 burgemeesters. Interruptie van den heer Verduyn: „deze is toch niet het.gemeentebestuur". De secr.: Neen, ik kreeg ook den indruk dat niet van drie gemeenten kon worden ge sproken. Maar welh. Balvers treft dienaan gaande geen blaam. De heer Pijnacker zegt, nog geen antwoord te hebben ontvangen op zijn 3de vraag: „Waarom is de Raad er niet mede in ken nis gesteld, waarom geen overleg gepleegd voor zoon belangrijke zaak? Weth. Warmerdam is het volkomen eens mot den heer Pijnacker. Wij werden echter geconvoceerd om 2 uur, en stonden plotse ling voor de vergadering met den heer Bur- gtrsdijk. Nu het echter een feit is, ligt het nu niet op den weg het gemeentebestuur te doen vertegenwoordigen in de vergadering met Ged. Staten. De voorz. doet het voorstel dat weth. Tromp, en de heeren Verduyn en Pijnacker de gemeente zullen vertegenwoor digen De heer Langeveld vindt het een misken ning der gemeenten dat Ged. Staten in Nuord-Holland een beslissing kunnen nemen terwijl de gemeenten Hillegom, Lisse en Sas- scinheini in Zuid-Hol land liggen. De voorz.: Nemen de heeren Verduyn en Pijnacker hun benoeming aan? De heel Verduyn: Mag ik dan nog een vraag doen. Is er geen schrijven gegaan naar Ged. Slaten in de Prov. Zuid-Holland? Be voorz.: Ja, een brief. D^ze wordt gelezen en daaruit blijkt dat Ben vV. zich verklaren vóór de tram. De heer A. H. Schrama wil dat door de tram zekerueid zal worden gegeven, dat ze ci breekt als concessie wordt verleend aan de autobussen. De heer Segers vindt het verkeerde poli tiek om met zoo'n dergelijk voorstel te ko men voor een monopolie van de tram. Een autobus kan niet voorzien in het verkeer, maar, zegt spr., geef beiden vergunning. Ge- zieo de mentaliteit van de trammaatschappij is het struisvogel-politiek, die nooit te aan vaarden is. De Secr. leest daarop het schrijven voor, dat gericht is aan Ged. Staten van Noord- en Zuid-Holland. De heer Verduyn vraagt of B. en W. ken nis dragen van dit schrijven. Weth Warmerdam: de voorz. wel maar de wethouders niet. Uit de handteekening mag dan ook niet worden opgemaakt, dat dit adres uitgaat van het bestuur der ge meente. De heer Verduyn vindt het beter dat wet houder Tromp alleen gaat, want hij noch de heer Pijnacker kunnen zich met dat schrij ven vereenigen. Spr. vraagt: Welke opdracht krijgt die commissie? Moet zij zich voor tram of voor bus verklaren? De heer Sobels vraagt welke invloed een gemeente heeft lot het geven van concessie. De voorz zegt- alleen maar een advisee- rende stem. De heer Pijnacker verzocht alsnog een schrijven te richten aan Ged. Staten van Noord-Holland, waarin wordt te kennen ge geven dat geen mopopolie wordt gewenscht noch van tram noch van autobus, door den gemeenteraad van Lisse. De heer Sobels zegt dat alleen concessie geven aan den Iram, ons niels baat, daar de heer Burgprsdijk heeft gpzegd, dal de ver binding niel vlugger zal gaan. Welnu de tram doet er 11 /4 uur over naar Haarlem en de bus maar 40 minuten. De heer C. Schrama illustreert de vele ongemakken van de autobus. Spr. zegt daarop: tram, of tram en bus. De heer Ver duyn wil alleen met de commissie mede gaan, als in de vergadering met Ged. Sta ten medegedeeld kan worden, dat de raad der gemeente tegen elk monopolie is, zonder meer. De gemeentebesturen zijn allen bang dat de tram weg gaat en de tram heefl daarom thans zooveel te zeggen als nooit te voren. Tenslotte werd besloten met algemeene stemmen, dat in de vergadering mei Ged. Slaten alleen zal worden medegedeeld dat de raad der gemeente Lisse tegen elk mono polie is en besluit dit ook mede te deelen aan Ged. Staten van Noord-Holland. De heer Segers wijst op hel feit dat alles met de rijwielen op het troltoir rijdt. Ver volgens wenscht spr. in de politieverorde ning op te nemen, dat bij volksverzamelin gen in een vergaderzaal waar electrisch licht is, brandende kaars- of petroleumlampen moeien brander bij de uilgangen. En ten slotte zegt spr. dat hem een biljet in handen is gespeeld waarin wordt mede gedeeld dat het bioscoopseizoen begint. Daarin wordt aangekondigd dat ook Zon dags voorstellingen zullen worden gegeven. En het zal u bekend zijn mijnh. de voorz., zoo zegt spr., dat een groot percentage van de bevolking daar niet van gediend is. En hoe staat het met de keuring van die films? De voorz. zegt dal deze bioscoop gehou den wordt in den R. K. Volksbond, en dat het besluur voldoende waarborgen bicdl. dat daar geen misbruik van zal worden ge maakt. De heer A. H. Schrama deelt mede, dat de films gekeurd worden door de K S. A. en dat is voldoende waarborg. Hij be- slriidt de uitdrukking van ..die groote meer derheid" door den heer Segers gebezigd. De heer Segers zegt dat zijn opvatting dan onjuist is daar hef spr, onhpkend was dat d films draaiden onder toezicht van de K. S. A. De heer Kuipers wijst op het gevaar van de brug op de Zwarte Laan, waarvan de leunings stuk zijn en waar de lantaarn nooit brandt. De voorz. zegt een onderzoek toe. Vervolgens vraagt spr. of al medewerking is gevraagd aan de sremeenle voor de huldi- rring van het slnndbeeld van Juliana van Stoiberg te Den Haag. De voorz. antwoordt ontkennend. Ais hulp noodig is, dan komen ze wel, dan weten ze je wel te vinden. En (en slotte werd nop de mogelijkheid be sproken, dat de eleclrische kabel verbon den zal worden met de gemeente Benne- broek, om bij storing dan toch licht te kun nen krijgen. Hierna sluiting. Burnerliike Stand. Geboren: Marcelis Franciscus en Adriana Maria, z. en d1. v. Th.Philipse en P. M. Jelierse. Pieter, z. v. J. Goudkade en A. van Blitterswijk. Ondertrouwd: J. v. Beelen en E. J. v. Kesteren. Overleden: Arie Koelen, 82 j. Cliris- tma v. d. Berg-, 2 mnd. Bij1 ondershandsche aanbesteding is aan den lieer H. Marseille, aannemer alhier, den bouw opgedragen van een dubbel heerenhuis op de Veldhorststraat, voor rekening van de heeren C. Lindlrout en L. Nieuwen huis, beiden alhier. Een avond1 van waar kunstgenot hadden Vrijdagavond de aanwezigen in „Kehoboth". De declamators W. R. en J. R. Siebesma waren in hun midden. Was de humor fijn, de tegenstelling bekoorde ook. Niet minder werd genoten van de zang van Hanny van Teylingen (sopraan) te Hillegom. Voor de groote schare was het een avond van goede kunst. VOORHOUT. Loop der bevolking. Gevestigd: J. W. Hilders, Teylingerlaan 44, van Lisse. J. Onnewen, Hoofdstraat 94, van Wijk aan Zee en Dura. St. van der Aart, Jacoba van Beierenweg 122, van Lisse. H. Zuidhoek en gezin, Leidschevaart 8, van Noordwijk. S. Floris, Leidschevaart 2, van Heythuysen. Z. Sumeghi, 's-Graven- damscheweg 16, van Hongarije. Vertrokken: Naar Haarlem, J. H. A. Liempd, Twijnderslaan 31. Naar Lisse. S. M. van Werkhoven. Vergadering van St. Cecilia. Donderdagavond kwamen de leden der muziekvereeniging St. Cecilia in café „Boer- haave'" in vergadering bijeen. De heer G Witteman, voorzitter, heette alle aanwezigen hartelijk welkom en ver zocht den secretaris, de heer P. v. d. Hulst Johz., de notulen van de vorige vergadering voor te lezen, die onveranderd werden goed gekeurd. In behandeling werd genomen de be schrijvingsbrief van den Zuid-Hollandschen bond van Harmonie- en Fanfare-vereenigin- gen. Tot afgevaardigden worden gekozen .de heeren G. Witteman en P. v. d. Hulst Jz. en tot plaatsvervangers de heeren G. J. v. 4. Post en B. Zwetsloot. Daarop deelde de voorzitter mede dat van de 21 uilgeloote aandeelen a f5 er 11 aan de vereeniging zijn geschonken, waarop deze den schenkers dank bracht. Besloten werd tot aankoop van twee nieu we bekkens. Verder deelde de voorzitter mede dat er tal van uilnocdigingen waren ingekomen tot deelname aan concoursen, onder meer van het fanfarekorps „Sonore" te Amsterdam, van de muziekvereeniging „Crescendo" te Muiden, van de arbeidersmuziekvereeniging „Volharding" te Dordrecht en de muziekver eeniging „Eensgezindheid" te Blaricum. Besloten werd deel te nemen aan het coq- cours te Ridderkerk. Niels meer aan de orde zijnde, sloot de voorzitter de vergadering met een woord van dank voor de trouwe opkomst. HILLEGOM. Vrijdagavond is de Pluimveetentoon- stelling in „Flora" geopend door den eere voorzitter, den heer J. H. A. Vooren, die een toespraak hield tot de leden van het tentoonstellingscomité en de bestuursleden van de Pluimveevereeniging „Streven tot Verbetering" en van de Postduivenhouders^ vereeniging „Vooruit". Er zijn 360 inzen dingen, voornamelijk bestaande uit duiven, kippen en konijnen, als hoofdgroepen. De verguld-zilveren medaille van de ge meente en de wisselbeker werden toegekend aan den heer G. H. Stouten, de zilveren beker aan den heer L. D. Papendrec-ht NOORDWIJK. Door architect Th. Overmeer werd gis teren aanbesteed het bouwen van 2 win kelhuizen aan den Oude Zeeweg te Noord- wijk aan Zee waarvoor de navolgende in schrijvingen binnen kwamen: 1. J. War- naar. te Leiden, in massa f 14.600; 2. N.V. Noordwijksch Bouwbedrijf f 13.650; P. de Lange, te Leiden f 13.588; C. v. Duin Mzn. te Noordwijk aan Zee f 11.780; A. v. d. Loo, te Noordwijk f11,688; G. v. Rhyn, te Noord- wijk aan Zee f 11.4-42, Schilderwerk: II. Koeman, te Noordwijk aan Zee f1170; G. v. d. Wiel, te Noordwijk aan Zee f995; W. van Rhijn te Noordwijk aan Zee f823; P. v. d. Haak, te Noordwijk aan Zee f 935. Bij het alhier gevestigde correspon dentschap voor arbeidsbemiddeling zijn de ze week als werkzoekende ingeschreven 191 personen, n.l. 71 landarbeiders, 49 vis- scher9, 17 losse arbeiders, 6 schilders. 5 timmerlieden, 4 opperlieden. 2 metselaars, 2 slucadoors, 2 smeden. 2 huisknechten. 1 houtbewerker, 1 chauffeur, 1 broodbakker en 28 jongens beneden 18 jaar. NOORDWIJXEREOUT. De heer K. J. Noij heeft zijn benoeming tot diaken der Ned.-Herv. Kerk, na rijp beraad, aangenomen. Na een conflict tusschen het hoofd der Hervormde School en de onderwijzeres werd aan de laatste direct ingaand verlof, verleend, wegens overspannen zenuwen. Reeds is ze naar Utrecht vertrokken. SASSENHEIM. De vaartverbetering. De commissie van advies inzake de vaartverbetering bestaat uit de heeren: Bader, Warnaar, Bisschops, Van der Geest, Krom, Speelman, Van Zonneveld en Van Breda, Deze heeren komen Maandagavond bij een, om de zaak voor te bereiden. Een jubileum. De chef-veldwachter, de heer C. Posthu mus, hoopt 1 Februari a.s den dag te her denken, dat hij 25 jaren bij de politie zal zijn. Een politieman als hij, die door tact vol optreden, dikwijls moeilijkheden heeft voorkomen, bij de plaatsgenooten gunstig staat aangeschreven en wien ze mogen, zal het zeker niet aan belangstelling ont breken, als eenmaal genoemde feestdag aangebroken is. Burgerlijke Stand. Geboren: Geertruida Apolonia Maria, d. v. J. P. v. d. Ploeg en A. G Beelen Clara Maria, d. van W. v. d. Vlugt en M. H. Rotte veel. Corneli9 Jacobus Leonardus, zoon van J Prins en A. H. H. Pieper. Peter, z. van H. Kattenberg en W. Vrolijk. Gerard zoon van W. G Hooymans en J. L. van Leeuwen. Gevestigd: A. J. van Tol geb. van Tol van Ter Aar. E. M. Luyk geb. Verblauw van Leiden. Mej. A Blom van Willeskop. Mej. M. Weijers van Etlen en Leur. Mej. E. C. v. Vliet van Zwammerdam. G. Doe- ven en gezin van Leiden. Vertrokken: G. M. Karremans naar Soest. W. Boel geb. Bedeker en gezin n. Delft. W. P. Kerkvliet en gezin naar Lisse. C. M. van Schoten naar Schiedam. Mej. F. Kallenberg naar Leiden. Het oude winkelhuis van den heer Mathot is tot den grond afgebroken. Op dezelfde plaats is een nieuw, sierlijk pand verrezen, gebouwd door de heeren Gebrs. Van Breda. In dit nieuwe pand wordt de zaak hedenavond heropend. Tot heden werd die gedreven in een noodwinkel er naast. Donderdagnamiddag is in de De Vis- serschool openbare les gehouden. Vele ouders hebben van deze gelegenheid ge bruik gemaakt, om eens nader kennis te maken inet de onderwijzeres of onderwij zer hunner kinderen. Op zoo'n middag zien ze eens hun kinderen aan hun dage- lijksche bezigheden, waarvan ze thuis al leen maar het voor de ouders dikwijls ver velende en hoofdbrekende huiswerk zien. KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboorten: Maartje dochter van G. van Rijn en A. de Vreugd. Willem, zoon van G. Meijvogel en G. Koelewijn. Maria, d. van A. Grootendorst en N. van Duijn. Aafje, dochter van A. van der Meij en C. van der Meij. Bernard, zoon van J. M. de Jong en A. Nobbe. Lydia, dochter van J. Kuyt en J. van Duijn. Cornelia, dochter van A. J. de Vries en II. M. Bakker. Antje, dochter van H. van Duijn en N. van Duijvenbode. Dirk Pieter, zoon van P. van der Plas en J van der Bent Neelljq d. v. A. van Duijvenvoorde en G. Guijt. Amerik, zoon van A. II. van Leeuwen en W. Haasnoot. Cornelia Clasina Wilhelmina, dochter van L. J. van der Valk en A. M. Aarts. Johanna Gijsbertha Frederica, d. van L. J. van der Valk en A M. Aarts. Leendert Hugo, zoon van T. van der Plas en L. van Egmond. Anthonie, zoon van A. van den Ende en A. Benne. Overlijden: Huig de Jong, oud 7S jr., echt genoot van A. van der Bent. Willem Haasnoot, oud 30 jr., zoon van Willem Haasnoot en L. Haasnoot. Huwelijks-aangiften: Gornelis Kraaijen- oerd en Clasina Messemaker. Dirk van Beelen en Jannetje Guijt. Cornells Haas noot en Clasina van Duijn. Huwelijken: A. van Duijn en H. J. van Duijn. J. van der Plas en J. van Duijn. N Haasnoot en C Dubbelaar. P. Aande- wiel en N. van der Bent. J. Klinkenberg en D. Schaap. WASSENAAR. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: D. van Barneveld en P. C. Groenink. A. Verbruggen en Th. M. de Groot. Geboren: Lucia Petronella, d. van P. II. Bruijnings Ingenhoes en T. L. P. Mink. Willem Marinus, z. van S. Mik en M. Zui derduin. Johannes Petrus, z. van J. Spring in 't Veld en A. Overdevest. Anna Geertruida, d. van W. D. Schnitzler en G. P, van den Berg. Pieler, z. van D. Oostwouder en G. N. Munljewerff. Overleden: Anlonius Johannes Remmers waal 8 m Alida van der Woude 17 m. Adrianus Oudshoorn, m. van II. A. van Ablswoude 42 j. Bij de arbeidsbemiddeling staan thans nog ingeschreven 42 werkzoekenden, te we ten 13 losse werklieden, 11 timmerlieden, 9 grondwerkers, 3 schilders, 2 opperlieden, 1 metselaar, 1 smid, 1 betonwerker, 1 boek drukker. VOORSCHOTEN. R.-K. Kiesvereenigirtg. Gisteravond vergaderde de R.-K, kiesver eeniging in het R.-K. Verenigingsgebouw onder leiding van haar voorzitter, den heer J. Schippers. Na de opening door den voor zitter werden de notulen der vorige vergade ring onveranderd vastgesteld en bracht de heer J. J. Smit verslag uit van de gehouden vergadering van den Kamerkieskring te Leiden. De heer P. v. d. Werf bracht ver slag uit van de gehouden vergadering van den Slatenkieskring Leiden. Vervolgens kwam in behandeling „de can- didaatstelling voor de groslijst voor de ver kiezingen van leden van de Prov. Staten. De voorzitter las een aanbeveling voor van de candidatuur De Ruiter uit Noordwijk en van de candidatuur Bader uit Sassenheim, gezonden door voornoemde plaatsen. Het bestuur stelde de vergadering voor om thans uit te komen met een eigen candidaat en wel om verschillende redenen. Na eenige bespreking wordt het bestuursvoorstel aan genomen Het bestuur adviseerde de volgen de Candida ten te stellen: J. A Mens te Voor schoten, Balvers te Hillegom en mr Bolsius te Leiden, doch de vergadering besloot, na uitvoerige besprekingen de navolgende can- didaten te stellen: J. A. Mens te Voorscho en,t mr. Bolsius te Leiden, B. N. Loerakker te Hillegom, II Bader te Sassenheim De stemming voor de definitieve lijst zal wor den gehouden 9 Januari 1927 voor No. 1, 23 Januari voor No. 2 en 6 Februari voor No. 3. Door propaganda zal men dezen win ter trachten het ledental uit te breiden. De propogandaclub heeft de gemeente voor oui dool in 9 districten verdeeld. De voorzitter deelde mede, dat in Januari of Februari 1927 een vergadering zal wor den gehouden, waarin een spreker zal op treden met een actueel onderwerp. Bij de rondvraag besprak één der leden de schoolgeldregeling van deze gemeente, die voor de groote gezinnen, naar spr.'s meening te hoog is, daar men voor ieder kind evenveel moet betalen en dus met een groot aantal kinderen geen rekening wordt gehouden. Spr. uitte zijn teleurstelling, dat geen der katholieke raadsleden over dit onderwerp heeft gesproken. Een ander lid merkte op, dat door de nieuwe regeling vóór ongeveer drie jaar, toch wel een groote ver betering is tot stand gekomen, al heeft men ddor deze regeling niet alle wenschen ver vuld kunnen krijgen. Wanneer de gelegen heid gunstig is zal de R.-K raadsfractie zeer zeker deze regeling trachten te verbeteren. Na nog enkele andere zaken besproken te hebben, sloot de voorzitter deze vergadering. IJMUIDEN, 18 December 1926. 6l Tarbot per K G. f 2.30-1.80. 12 Griet per kist van 50 K G. f4518. 7116 Toügen per K.G. f 1.901.20 52 Groote Schol per kist van 50 K.G. f34—30 50. 35 Middelschol per kist van 50 R G f 4135 Zetschol per kist van 50 K G. f 49—11. 141 Kleine Sclioi f 36—14. 6 Schar f 18.50—15.50. 17 Tong schar f 5619 22 Roggen per 20 stuks f 33 12.50. 15 Vleeten per stuk f 2. 53 Pieter-» man en Poontjes per kist van 50 K.G. f 9. 32 Groote Schelvisch p. kist v. 50 K.G. f 40—32. 123 Middel Schelv. per kist v. 50 K.G. f 2216.50. 511 Kleinmiddel Schelv. f 15-11.50. 927 Kleine Schelv. f 11.50—4 60. 31 Kabeljauw f 5029 441 Gullen f 13.50 3 70. 63 Lengen p stuk f 2 35—1.75. 15 Heilbot per KG f 1.80—1.40 292 Wijting per kist van 50 K.G. f 4.60—2.50. 175 Kool- visch p. stuk f 1.250.45. 7 Makreel per kist van 50 K G f 27. Er zijn 17 stoomtrclers binnengekomen, evenals de eerste haringlogger vaD de trawlvi-sscherij, de K.W. 96, met f 651 be somming. J. R., te V. Bij vertrek kunt u de door u geplante vruchtboomen meenemen. Wat uw tweede vraag betreft: het zal wel de bedoeling geweest zijn bij het aangaan der huur, dat van maand tot maand werd ingehuurd Opzegging zou dan een maand tevoren moeten geschieden. Mevr. J. K., te L U behoeft haar niets meer te betalen. Abonné, te L. De hypotheek kan slechts bij notarieele akte vastgesteld. Zonder eenige kosten is bet dus niet mo gelijk hypotheek te verleenen. V. d. P., te K. U kunt uw huurders mededeelen, dat zij voortaan hun huur schuld bij u komen betalen. MevT. v. L., te L. Er zal toch wel iets afgesproken zijn bij indiensttreding De noodhulp zal betaald moeten worden Ge durende ziekte moet het loon gedurende een betrekkelijk korten tijd doorbetaald worden. (Gedeeltelijk gecorrigeerd). Hiermede geeft ondergetee- keDde te kennen dat het hem is gelukt te krijgen voor zijn Dans zaal evengoed als voor zyn Concertzaal. belasting inbegrepen. 5456 AANBEVELEND. RECLAME SRAMOPHONE HET DUBBELVEER MOTOR PRIJS MET 6 NUMMERS verkrijgbaar bij: 646j Bij vonnis van de Ariondisse- merts-Kech:bank te 's-Gra- venhage van den 13cn Dec. 1926, is nitgesproken het faillissement van G. J. AM MER LAAN, Winkelier ie loeiden, Rieterskerkkoor- steeg 16, met benoeming van Mr J. F. A. Hl jINK, Rechier in de Rechtbank tot Rechrer-Commtssaris en van ondergeteekende Advocaat en Procureur te Leiden tot Curator 5479 Mr. A. BEETS. Kantoor: Turfmarkt 8, Leiden HET BESTE ADRES VOOR: IN HOUT EN IJZER 18 BIJ Sinipwijk bij Gouda. TE KOOP: 5423 Eiken Schouw, i 2 ton" In de inrichtingen „Ende geest" en „Rhijnyeest", te Oegstgeest, kunnen ge plaatst worden 5460 Sollicitaties schriftelijk aan den Geneesheer-Directeur. Van Particulier te koop Te bezichtigeD Café Wentink, Rijksstraatweg Wassenaar. 5448 NELSON- en RIJNSTROOM Transport-rijwielen zijn beter dan bnitenl. rijwielen en n ets dnnrder. Buitendien heeft men de reservedeelen in eigen stad, dus wachten is uitgesloten Verkrijgbaar b(j onze agenten: H. J. van Hecsbergen Morschweg; H. Ladan, Lage Ryndyk; W. F. Jongejan.' Lammermarkt by de Mare; Belders' Rijwielhandel, Westeretr Sassenheim J. R. van DuyD, Katwyk a Zee C. Noort, Rynsburg. 5483 A. ALT Rijwielfabrlek, Lange Mare 78 Lelden Spreekt Zondag morgen hall elf. Rei. boe. Samenkomst. Nntszaal. Toegang vrij. Over vermoedelijk 's nvddags (uur wordt ter samen komst medegedeeld), onderlinge gedachten- wisseling met den Spreker 5442 heeft uren beschikbaar, voor het by werken of toezicht houden op huiswi rk vaD leer ling Gymn. of H BS. Brieven onder No. 6940a Bureau van dit Blad. Prima Kwaliteiten, Vakkundige Uitvoering, 5246 154 Lettersoorten, levert sedert 1882 STILLE KIJN 9 tegenover de Aalmarkt Agent Leidscb Dagblad, te Hillegom, Deveen zich oe eeld aan vooi hei aannemen van abonnementen en advertenticn voor dit blad. 3—2

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 7