No. 20464 LEIDSCH DAGBLAD, Maandag 29 November Derde Blad Anno 1926 UIT DE RIJNSTREEK. ALKEMADE. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Theodorus, z. van Petrus Oomen en Jacoba Theodora Riet broek. Johannes Petrus, z. van Johannes Adrianus Vergeer en Sophia Maria van d^r Poel. Frans, z. van Leendert Jan Vlugt en Lijsje van Vliet. Jacoba Maria, d. van Jacobus van der Hoorn en Alida van Hame ren. Gerdina Maria, d. van Antonius Spruijt en Agatha Spruit Christianus Adrianus, z. van Christanus van Leeuwen en Agatha Maria Warmerdam. Francis- cus Petrus Theodorus, z. van Johannes Jo- sephus van der Meer en Cornelia Maria Bakker. Overleden: Pelronella van Leeuwen, wed. van Th. Groen in 't Woud 75 j. BODEGRAVEN. Wegverbetering. De vernieuwing van de bestrating der Van Tolstraat waarmee gepaard zal gaan de verbreeding van den weg en aanslui ting aan de nieuwe trottoirs schijnt toch eerder te zullen geschieden dan den laat- sten tijd vermoed werd. Men is thans be gonnen met groote partijen straatsteenen aan te voeren en langs den weg te plaat- jen. Het werk is onlangs bij de werkzaam heden voor 1927 aanbesteed als onderdeel van de vernieuwing van den Rijksweg GouwsluisBodegraven. Men zal dus waarschijnlijk direct na of reeds voor den aanvang van het nieuwe jaar met het werk aanvangen. Hoe eerder hoe liever, want nu is de weg allertreurigst, ze ligt op som mige plaatsen zelfs hooger dan de trottoirs en het pa-sseeren van de vele kuilen is voor autobestuurder en wielrijder een heele waag. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: H. P. v. d. Voorst 22 j. en P. van der Vliet 20 j. Geboren: Eduard, Z. van L. de Vlieg M. M. Scheer Meintje, D. van H. Ruardy en L. Bisschop Abraham. Z. van L. de Graaf en A. Rodenburg Cornelis Johannes Petrus, Z. van P. Merkenstein en A. Steenvoort. In den loop dezer week vestigde zich in onze gemeente de volgende personen: C. Yerwey en gezin, houtdraaier, van Gouda. Inmiddels vertrokken de volgende per- ïonen: W. A. Burggraaf, onderwijzeres, n. Gouderak T. Batelaan, apothekers-assis- lente naar Reeuwijk C. M. Driekhuis zonder beroep, naar Oegstgeest M. Pont en gezin, korporaal-machinedrijver, naar Driebergen T. v. d. Leden en gezin, schilder naar Driebergen A. J. v. d. Veer, rijwielhersteller, naar Zeist. Voor de op 31 December en 1 Januari s. te houden Pluimvee-tentoonstelling zijn niet minder dan ruim 200 prijzen uilge- oofd. Dat zal ongetwijfeld wel animeeren im in te zenden. BOSKOOP. Jubileum-avond- Boskoop's Stiijksorkest Donderdagavond herdacht het Boskoop's Strijkorkest haar IB1/*-jarig bestaan in hotel ,Xeuf" Het programma bestond uit een muziek- en een humoristisch gedeelte, waar voor bij deze gelegenheid het gezelschap JaD van Riemsdijk was uitgenoodigd. Ofschoon B.S. O. vanaf z'n oprichting iltijd concert-avonden gaf in hotel Klaassen, het bestuur deze maal besloten de herdenking van het 12V2-jarig jubileum te doen geschieden in hotel „Neuf. Deze feestavond1 mag zeer zeker als wel geslaagd beschouwd worden. De zaal was geheel bezet De voorzitter van B. S. O. ving aan met in een korte toespraak de ups en downs van de vereeniging te ken schetsen. Daarna werd door het orkest het muziek-programma afgewerkt hetwelk zeer m den smaak viel van de aanwezigen. Na de pauze trad Jan van Riemsdijk °P met zijn gezelschap, bestaande uit zijn uouw en mej. Beb Spierdijk. In zijn eerste optreden zong onze Jan een paar aardige liederen, welke begeleid werden door zijn vrouw, doch al spoedig trad hij op, ge^ kleed als Veluwsch boertje, met zijn har monica ter begeleiding. Hij wist al direct door zijn Veluwsch dialect en zijn voordracht de harten van alle aanwezigen te winnen en elk liedje, Du eens gezongen door mej. Spierdijk, dan *eer door hem, soms ook door hen samen, *erd begroet met een geweldig applaus. Eerst na middernacht was zijn programma 1-Q einde, doch werd het gezelschap door het steeds aanhoudende applaus wel ge- Noodzaakt nog een extra-nummer te geven. Daarna werd terstond het midden der zaal ontruimd voor het bal, hetwelk een ieder t°t sluitingsuur bijeen hield. Deze jubileum-avond vau het Boskoop's ^.'ijkorkest zal nog lang de vele aanwezigen 111 herinnering blijven, als zijnde een wel georganiseerde en uitstekend geslaagde avond. Als gevonden voorwerpen zijn aan geven: notitieboekje, tabakspijp, huis- ®'eutel en dameshandscboen. Inlichtingen bij de Politie. Ged. Stalen stellen voor een bedrag f 10.000 beschikbaar te stellen voor va ü°P Van een'Ee Sron^en ter verbetering R de Oostelijke Gouwekade onder deze Weenie. Mitvoi HAZERSWOUDE. oering van „Zang en Vriendschap." Y^e Chr. zangvereeniging „Zang en bodschap" gaf onder leiding van haar LM ^en ^eer van ^er ^eur uit ri enj in het gebouw der Ned.-Herv. Kerk u r Zevende openbare uitvoering, welke v*n 80e(* wa9 bezocht. De heer Jac. tin» k Szn. opende, na het gezamenlijk van Ps. 89 1, de vergadering met gebed, en heette de aanwezigen hartelijk welkom. Daarna kwam de Zangvereeniging aan de beurt en werd aangevangen met het afwerken van haar program, bevattende 13 nummers Over het algemeen genomen kan deze avond als goed geslaagd worden be schouwd. Met genoegen kunnen we consta- teeren. dat de uitspraak goed was, de maat onberispelijk en dat de overgangen van sterk naar zacht en omgekeerd degelijk in acht werden genomen. Het werk van den direc teur en zijn organist mogen we niet onver meld laten. Bleek eerstgenoemde den diri geerstok uitmuntend te hanteeren, zijn jeug dige organist bleek een meester te zijn op het klavier en belooft nog wat voor de toe komst te zullen worden. Ter afwisseling gaf mej. Diele Blooker, concertzangeres te Haarlem, eenige aardige nummers ten beste. Aan het einde sprak ds. Luuring, eere- voorzilter der Vereeniging, een slotwoord naar aanleiding van enkele teksten der ge zongen liederen, en was voorzeker wel de tolk van alle aanwezigen, toen hij den di recteur en het zangkoor hartelijk dank zegde voor al hetgeen ten gehoore was gebracht, waarbij natuurlijk ook mej. Blooker niet werd vergeten. Daarna werd het samenzijn met dankge bed gesloten. De bietencampagne, die aan veel han den arbeid verschafte, is ten einde. Aan den weegbrug aan den Middelweg alhier warden f edurende deze campagne niet minder dan 2 030.320 K.G. suikerbieten gewogen en vervoerd. In de Geref. Kerk heeft ds. L. J. S. Crouzas. Ned.-Herv. predikant te Strijen, een rede gehouden, met het doel belangstel ling le wekken voor den arbeid van „Pro Rege" en te trachten een afdeeling daarvan te stichten Gesproken werd aan de band van Hand. 27-: van 125. Er was weinig belangstelling. Door den secretaris der burzerafdeeling te Boskoop, den heer J. de Groot, werd spreker dank gebracht voor zijn bezielend woord, waarna zich 18 personen opgaven voor een bijdrage, zoodat wel spoedig een afdeeling zal worden opgericht. KOUDEKERK. Gemeenteraad Geen electriiicatie van den Hoogewaard De wegbe- lasting. Voorzitter: de burgemeester. Afwezig: de heer Corts. De voorzitter opent de vergadering met gebed; de notulen der vorige vergadering worden gelezen en goedgekeurd. Ir gekomen stukken. Kasopname heeft plaats gehad bjj den gemeente-ontvanger, 18 Nov. l.f. In kas bleek f2996.42; Inkomsten f48968.06; uit gaven f 45972.14. Van het waterleidingbedrijf waren de in komsten 7825.43; de uitgaven f7771.35: saldo f54.08. Mededeeling wordt gedaan, dat door B. en YV. een geldleening is aangegaan van f7500 bij de Bank voor Ned. Gemeenten, tegen 33/i pet., waarvan de eerste vjjf jaren geen buitengewone aflossing behoeft te geschieden. De heer Van Egmond informeert of Ged. Staten daaraan goedkeuring zullen verleenen, waarop de voorzitter bevestigend antwoordt. Tot lid van het Burg. Armbestuur wordt herbenoemd de heer M. Schenkeveld met 4 stemmen, terwjjl op den heer J. Wille twee stemmen worden uitgebracht. Comptabele besluiten worden genomen op de begrooting 1926 tot een bedrag van f 108.86, waarvan betaald wordt de helft der kosten voor een bergplaats bij de ge meente-veldwachterswoning. Besloten wordt een 1 o-tal boomen van den heer Van Zwieten, te Alphen, welke staan langs den openbaren weg bjj de steenfabriek van de gebrs. Van Leeuwen, en het uitzicht belemmeren op het verdere gedeelte van den weg. Het rooien en een vergoeding van f75 is de eisch, waartoe wordt besloten. De voorzitter geeft vervolgens een breed overzicht over de gedane pogingen om den Hoogewaard van electrisch lictit te voor zien. Een daartoe benoemde commissie is daarvoor werkzaam geweest, doch helaas zonder voldoend resultaat. Mochten de plan nen van bestrating het gewenschte beslag krijgen, dan was het noodig, dat nu tot het leggen van den kabel werd oveigegaan, aangezien later de straat dermate zou wor den beschadigd, dat blijvende gebreken zich zouden voordoen. De deelname is echter van dien aard, dat de directie der Leidsche Lichtfabrieken daarop niet kan ingaan, ter wijl de gemeente een som van f 47o0 betaalt plus afname garandeert, hetwelk B. en W. mei geodrloofd voorkomt. De heer Oppelaar betreurt de laksheid van velen en informeert of het waar is, dat onze gemeente de zeggingschap kwjjjfc is over den weg, zoodat Le.den te allen Ijjde daarover de vrije beschikking heeft. De voorzitter bevestigt dit. Zulks is reeds gecontracteerd bij den aanleg van gas en het vorig jaar opnieuw vastgelegd. Nog enkele heeren spreken over deze zaak, waarna het voorstel wordt anage- nomen, hoe spijtig het ook is, de zaak te laten rusten. De vaststelling van de verordening op do heffing en invordering' van een weg- belasting wordt met het oog op mogelijke bestrating, door den voorzitter toegelicht, waaruit blykt, dat die belasting wordt ge heven op de gebouwde eigendommen, 4 pet. van flOO huurwaarde voor die panden binnen de beide schouwen en 13/10 pet voor die buiten de schouwen en den Lage- waard tot een maximum van f 1000 huur waarde. Het eerste zal vermoedelijk opbrengen f1315, en het tweede f 180.51; toiaal f 1495.51. De heer Van den Berg meende, dat het oorspronkelijke plan was, die belasting te verhalen op eigenaars en huurders. De voorzitter betoogt het onmogelijke daarvan, maar acht het 't beste, dat de eigenaren het zoo mogelijk op de huurders verhalen. Met algemeen© stemmen wordt dit voor stel aangenomen. Aan de Burgerwacht welke met 1 Jan. een rustende wordt, zal ook over het loo- penae jaar no°* f 60 subsidie worden ver strekt tot dekking van noodzakelijke uit gaven. Aan de orde komt: „Eestrating van Honds- dijk en Hoogewaard". De voorzitter deelt medev dat ©en in ee>n vorige vergadering gedane raming wel ver hoogd zal dienen te worden, omdat het voetpad dient verbeterd, de gelegenheid tot afwatering uitgebreid en de roosters ver- nieuwe dienen te worden. Maar aangezien cijfers dienen genoemd te worden, acht da voorzitter geheime ver gadering gewenscht en doet de gebruikelijke rondvraag. Niemand der heeren verlangt het woord, waarna de openbare vergadering gesloten wordt. Burgerlijke Stand. Geboren: Willemijntje, D. v. L. van Hars kamp en G. Molema. LEIDERDORP. In de Vrijdagavond gehouden verkiezing is bij de Ned.-Herv. Gemeente alhier geko zen tot ouderling de heer P. de Bruin, tot diaken de heer W. Ramp. Door B. en W. zijn bij de brandspuit in Zijl wijk benoemd: tot brandmeester, de heeren M. Splinter en L. C. Snel; lot com mandeur de heeren W. Buis en W. Kamp. Bij de brandspuit in Kerkwijk lot comman deur. de heeren M. Splinter Czn. en Catha. de Koning. Tot brandmeester bij de brand spuit in Achlhovenerwijk, de heer C. Noor- lander, tot commandeur de heer L. II. Riet veld. NIEUWE-WETERING. IJsclub. Alhier werd de jaarlijksche ledenvergade ring gehouden van de ijsclub ..Ijsvermaak" in het café van de wed. De Wit. Aanwezig waren 34 leden. Bij tijdelijke afwezigheid van den voor- ziller werd de vergadering door den twee den voorzitter, den heer Van der Meer met eenige toepasselijke woorden geopend. De notulen werden door den secretaris, den heer J. Eekman voorgelezen en door de le den zonder op- of aanmerkingen goedge keurd. Daarna werd door den penningmees ter den heer Olto verslag uitgebracht van het geldelijk beheer over het afgeloopen jaar de rekening sloot met een batig slot van f 171.70; zij werd door de heeren N. van den Berg en M. de Rijk nagezien en in orde be vonden. Inmiddels komt de voorzitter de heer Van Akkeren ter vergadering en neemt de leiding als zoodanig over. De periodiek aftredende bestuursleden de heeren M .Klerks en J. Eekman en N. Ilaaze- broek worden met meerderheid van stem men herkozen. Zij nemen alle hun herbe noeming aan. Nadat bij de rondvraag de heeren Struive, Roeloffs en Spring in 't Veld aangaande de ijsfeeslen te hunnen genoege zijn beant woord, sluit de voorzitter de vergadering. Hierna werd overgegaan tot eene verloting van sigaren. WADDINXVEEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia. D. v. P. Wesseling en C. M. H Mol. Hendrika Saartje, D. v. G. in 't Hout en G. Mudde. Overleden: Trijntje Immerzeel,. 85 j.. wed. Tr. Leerdam, eerder van F. Domburg. IJda van Willigen, 82 j., wed. van J. G. Tiele. De heer C. v. d. L. alhier fietste met een pak manufacturen door Rotterdam. Toen hij aldaar ergens bij een kennis bin nen ging. zette hij zijn fiets even voor het huis. Bij zijn terugkomst was deze zoowel als het pak goederen verdwenen. Het nieuwe rijwiel was circa f 150 en het pak goedpren f 45 waard. WOUBRUGGE. Gemeenteraad. Uitbreiding van het electriciteitsnet Het voetpad langs de Woudwatering De begrooting vastgesteld. Tegenwoordig alle leden behalve de heer P. Vromans, die met kennisgeving (we gens ziekte) afwezig is. Voorzitter de burgemeester. Na opening der vergadering door den Voorzitter met gebed, worden de notulen der vorige vergadering voorgelezen en on veranderd vastgesteld, waarna, mededee ling geschiedt van verschillende ingekomen stukken, die voor kennisgeving worden aangenomen. Voorts is ingekomen een verzoek van de Stedelijke Fabrieken van Gas en Elec- triciteit te Leiden om concessie tot het aansluiten van de huizen van de bewoners van den Woudschendijk aan het electri citeitsnet. De Voorzitter zegt dat ook en kele ingezetenen zich daaromtrent tot hem gewend hebben. Waar deze perceelen toch niet door het Electriciteitsbedrijf van YVou- brugge kunnen worden aangesloten en de bewoners daardoor geholpen worden, stel len B. en W. voor aan de Stedelijke Fa brieken voornoemd, toestemming te ver leenen tot aansluiting. Hiertoe wordt met algemeene stemmen besloten. IngekómeD is een verzoek van wed. N. Disseldorp, om herziening van haar met het electriciteitsbedrijf gesloten contract. Wordt om praeadvies gerenvoyeerd naar B en W. Aan G. vaD der Ent wordt afschrijving verleend op zijn aanslag in het school geld, tot een bedrag van f 7.20 wegens het Donderdagavond brak in de Margarinefabri ek van de N.V. v/h. Gebr. van Dam te Zwammerdam brand uit. In korten lijd stond de geheele fabriek in lichte laaie. In den aanwezigen voorraad vetten vond het vuur natuurlijk een gretig voedsel. De machinekamer brandde geheel uit. Men ziet hier hoe de muren totaal vernield zijn en de machinerieën verwoest. verlaten der school, tengevolge van ver trek uit de gemeente. Komu aan de orde Vaïis-lelling verordening Verbeteringsbc- lasting voor Westzijde Woudwetering (voet pad N.-W. gedeelte der gemeente). De Voorzitter zegt dat het Voetpad zal gelegd worden tot wed. Van Beijevcn. Alle belanghebbenden stemmen met het plan in. De heer Boot zegt,, dat dus Moree en Kroes niet medewerken en vraagt of dac zoo moet blijven. Juist dat laatste deel is het slechtste. Hij vraagt of deze personen niét genoodzaakt kunnen worden. De Voorzitter antwoordt dat zulks nu nog niet te dwingen is. Te zijner tijd en bij gelegenheid zal echter de politiever ordening toegepast kunnen worden. De verordening wordt hierop met alge meene stemmen vastgesteld. Vaststelling Bedrijfsbegrootingen en Ge. raeentebegrooting, dienstjaar 1927. Do Voorzitter vraagt of er leden zijn, die al gemeene beschouwingen wenschen te hou den. Niemand wenscht dit. Hierna wordt overgegaan tot artikels- gewijze behandeling, voor zooveel betreft de opmerkingen die de Commissie heeft meenen te moeten maken. Bij volgn. 25 (huur of pacht van lande rijen) vraagt de heer Boot of het niet beter zou zijn over te gaan tot verkoop van het gemeentelijk bouwland in den Oudendijkschen Polder. De lust tot hui zenbouw is z.i. voorbij. De heer Van 't Riet zegt, dat dit punt het vorige jaar ook reeds ter tafel is geweest. Reeds toen heb ben B. en W. getracht koopers te vinden. Ook thans zijn zij er niet op tegen, over te gaan tot verkoop. Ten slotte besluit de raad zich inbeginsel te verklaren voor ver koop van het gemeentelijk bouwland en aan B. en W. op te dragen de zaak nader te overwegen. De heer Van Dam zegt nog, dat hij zi.ch meent te herinneren, dat Ged. Staten een vorig maal den verkoop niet wilden goedkeuren. De Voorziter zegt, dat dit aanvankelijk het geval was. Later mocht 2% H.A. ver kocht worden, maar toen was het te laat. Bij volgnummer 80 (verteringskosten Stembureaux, was de opmerking gemaakt dat het misschien beter was jien leden een presentiegeld van f 5 te verleenen, in plaats van vrij verteringen. De heer Lieverse handhaaft liever de oude gewoonte. Meerderen stemmen daar mede in. De heer Van 't Riet meent een oplossing tc weten. Het is mogelijk de kosten aan merkelijk te beperken, door één gemeen- echappelijken maaltijd te nouden in het hotel Guldemond, in plaats dat ieder stem. bureau zulks doet in eigen lokaal. Hiermede kan de vergadering zich ver eenigen. Presentiegeld wordt dus niet ver teen u. In verband met de a.s. reorganisatie van de brandweer kunnen enkele posten lager worden uitgetrokken. B. en W. zul len te dier zake binnenkort met de Brand meesters vergaderen Mogelijk kan dan de toelage aan de Brandraad vervallen. Bij den post „toezicht schoorsteenen en hooibergen," zegt de heer Boot dat z.i. de politie wol met dit toezicht kan worden belast. De heer Lieverse.zou het liever aan de brandmeesters overlaten. Dit gaat goed. B. en W. zullen de zaak in overweging nemen. Bij de behandeling van den post „Straat, verlichting" merken B. en YV. op dat m verband met bet langer laten branden der lantaarns, voorgesteld wordt de jaarwedde van den lantaarnopsteker te Woubrugge met f 15 te verhoogen en te brengen op f 60. De heer Van 't Riet zegt dat het eenige vergoeding is voor meerderen arbeid. De Commissie is er evenwel op tegen. Alleen wil de heer Boot desnoods een tij delijke verhooging geven van f 10 in ver band met mogelijke reorganisatie van bet personeel. Hij wil geen vaste verhoogiDg geven. Na eenige bespreking nemen B. en W. heb voorstel van den heer Boot over. Dit oorstel wordt in stemming gebracht. Vóór stemmen de heeren Boot, Lieverse en Van Rie^ en tegen dc L. ren Van Dam, Van Leeuwen en De Vette, zoodat de stemmen op dit punt staken en opnieuw in volgende v ergadering daarover moet worden gestemd Voorts wordt gesproken over de aan stelling van een gemeentewerkman, mede ten behoeve van het onderhoud van de begraafplaats. De heer Boot rindt deze er minder goed uitziet. Aan eigen graven wordt niet al tijd de hand gehouden. Deze moeten beter worden onderhouden. De Voorzitter zegt dat B. en W. de opmerkingen over de be graafplaats van de hand moeten wijzen. Zij besteden daaraan de noodige zorg. Voor tijdige aanplanting wordt gezorgd. Omtrent eigen graven hebben zij reeds meermalen aanschrijvingen gericht aan de betrokken families. De heer Boot zegt, dat bij niet de be doeling heeft gehad te zeggen dat B. en YV. niet voldoende zorg dragen voor de be graafplaats. Hij doelde meer op eigenaars der graven. Hij zou willen dat de familie voor het onderhoud een vaste bijdrage geeft. Ook de heer Van 't Riet zou bier- vocr zijn. De Voorzitter zegt nog, dat de bouw van het oczaal tijdelijk een minder net aanzien geeft aan de begraafplaats. De heer Lieverse zegt dat B. en YV. kunnen overwegen de aanstelling van een gemeentewerkman. ThaDs wordt veel los personeel gebruikt. B. en YV. zullen dit overwegen. Ter zake van de uitkeering aan het Ned.- Herv. Weeshuis ad f 300 voor afstand van aanspraken op een overzetveer stelt de commissie voor te trachten deze bijdrage af te koopen. De heer Boot zou er voor zijn. Ook de heeren Van 't Riet en Van Dam, maar zij zouden gaarne weten wal» de Diakenen als afkoopsom eischen. B. en W. zullen de zaak met het be stuur van het YVeeshuis bespreken. Bij de kwade posten der Directe belas tingen (waaronder zijn begrepen de onthef, fingen en oninbare posten van de Rijke en gemeentelijke inkomstenbelasting) wordt aanmerking gemaakt op het hooge bedrag. De heer Van Leeuwen vraagt of er niets aan gedaan kan worden. Ook de heer Van 't Riet vindt het bedrag veel te hoog. De Voorzitter zegt dat er dikwijls onwil voorkomt om te betalen. Hij haalt als voorbeeld aan. dat iemand een buiten- landsch paspoort aanvroeg, hetgeen even wel geweigerd werd, omdat hij zijn belas ting niet had betaald Toen hem dit me degedeeld werd, is onmiddellijk betaald. Hier bleek odwü dus wel in hooge mate. Evenwel zullen B. en YV. onderzoeken of er niets aan te doen valt De begrootingen van het Gemeentelijk Waterleidingbedrijf en van het Electrici teitsbedrijf, worden, waar geen opmerkin gen daarop zijn te makeü, vastgesteld ge lijk zij zijn aangeboden. De Voorzitter sluit hierop de vergade ring. Te twaalf uur werd een spoedeischende vergadering geopend, ten einde opnieuw in behandeling te nemen de vaststelling van de gemeentebegrootiDg aangezien in de eerste vergadering de stemmen over één post n.l. straatverlichting (jaarwedde lan taarnopsteker) hadden gestaakt. Weer wordt in stemming gebracht om den lantaarnopsteker f 10 .tijdelijke toeslag te verleenen. Vóór stemmen de heer Boot, Lieverse en Van 't Riet en tegen de heeren Van Dam, Van Leeuwen en De Vette. Aange zien de stemmen dus weer staken, wordt het voorstel geacht niet te zijn aange nomen. De post „straatverlichting" wordt hier op vastgesteld. Hierna heeft vaststelling plaats van de gemeentebegTOoting, in ontvangst en uit gaaf tot een bedrag van ruim f 88000. Voor zooveel betreft den gewonen dienst. Niets meer aan de orde zijnde, wordt do vergadering door den Voorzitter gesloten. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna, d. v. G. J. Verbjj en J. M. v. Tol. Johannes Jacobus, z. v. J. J. v. Legden en M. M. v. d. Meer. Maria Adriana, d. v. J. Vromans en A. M. de Graaff. Maria, d. v. M. Kamlade eu G. Schjjf. k

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 9