PRIMA ANTHRACIETSOORTEN Wie ODOL gebruikt, verzorgt zijn tanden het best! UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. SPORT. Chopin (piaDo) 10 a. Herbstlied, Mendels sohn, b. Duet uit Don Juan (Don Juan en Serline), Mozart, c. Duet uit „Zaubertlöte" (Famina en Papageno) Mozart (sopraan cn bariton). Davenlry (1600 M.) 11.20—1 20: Het ra diokwartet cn solisten (contra alt-viool). 1.20—2 20: Orgelconcert. 4.20: Scènes van „Crantord". causerie. 4.35: Orkest muziek. 5.35: Kinderuurtje. 6.20: Dansmuziek. 7.20: Tijdsein Big Ben, weerber., nieuws. Lezing: Christopher Co lumbus. 7.45: Piano-composities van Brahms. 8.—: Vocaal concert door M. Philips, contia alt. 820: „The sea affair and Harry Binns", 2e deel „The fisher Folk" 8.35: D. Henderson, de Yorkshire komiek. 9.05: Welsh programma. Orkest en G. Naish, sopraan. 9.50: Weerber., nieuws. 10.20: Concert, G. Frangcon Davics, so praan en Nellie Chaplin, harp 10.50 12.20: Dansmuziek van Café de Paris. Parijs „Badio-Paris" (1750 M.) 12.50: Con cert Lucien Paris (piano, viool, cello). B.05: Solistenconcert. 9.20: Heruitzending van het concert van Petit Parieion Königswusterhausen (1300 M.) 8.50: Wer ken van Lehar, Fall, Kollo, Gilbert en Kal man door orkest. K. Garden, sopraan, E. Lichlenstein, tenor, E. Karin, sopraan, A. Hell, tenor. Brussel (486 M.) en Antwerpen (265 M.): 6.20—6 20: Orkestconcert. 8.20—10.20 Concert. Orkest en sopraan. Münster (410 M.) 1.35—2.50: Volks-or- kest-concert. 4.05: Sprookjesvcrlellen. 4.854.50, 4.50—6.20, 6.50—7.10, 7.20— 7.80, 8.20—8.60. Lezingen. 8.50—10.40 Symphonie-concert. RECLAME. 9569 Alphen. Loop der bevolking. Ingekomen; J. W. de Jong, Steékterweg 63 uit Leiden. Ca M. Merks, wed. W. v. Niekerk, P. tL- straat 69 uit Oegstgeest. Wa. M. v, d. Bosch, Rijnkade, uit Roosendaal. Aa. P. Cornet échtgen. van D. Bakker, Juliana- atraal 89 uil Soest. J. A. v Beek, Raal- buisstr. 90 uit Koudekerk.1 M. Paul echt- gen. van J. A; v. Beek uit Benthuizen. L v. Wouw en gezin, Hoorn 73 uil Smilde. Sa. M. V. Vliet, Dorpstr. 99 en K Smidt, Raadhuisslr. 44 uil Amsterdam. Vertrokken: W. H. Boggeveen naar Bos koop. Ia. de Gelder naar Leiden, Breestr. 107. K. L Visser naar Rotterdam, Car- nisselaan 4b. J. H. Scholle naar Nieuwer Amslel, Oudekerkerlaan 32. A. v. Acker en gezin naar Ter Aar, Ca. C. M. Hage- doorn naar Den Haag, Oliëpberg 2. K, Haasnoot en gezin naar Heemstede, Kui- kensweg 121 h. Ma. Bellermann naar Leiden, Jan Vossensteeg. G. A. Moekotte naar Oolmarsum, Kerkplein. Aa. J. M. Halvemaan, naar Leiden, HoogeWoerd. Burgerlijke Stand. Bevallen: C. Voskuilen geb. de Graaf d. A. Slootjes g«b. de Lange d. A. de Rijk geb. Roest z. D. Kleijn geb. Zaal z. N. Schellinger bout geb. Ooslrum d. H. Riesscbenberg geb. Boef i H. Foekking geb. Ras ser d. Overleden: M. W. Zwalve z. 6 j. G, V. Veen ecbtgeo. van E. de Jong 61 j. A. Wortman ccbtgen. van H. Swarls 75 j. De in deze gemeente gehouden Unie- coïlecte1 heelt opgebracht 1202.52. Hazerswonde. De gemeenteraad ver gadert op Donderdag, 26 Augustus, des voor- middags 10 uur, Onderwerpen ter behandeling: I. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen ■lukken. 4. Voordracht benoeming leden, van het College van Zetters. 5. Reclame Hondenbelasting J. W. van Tol. 6. Reclame's en ambtshalve afschrijvin gen aanslagen schoolgeld. 7. Afkoop kabelmuur J. C. van der Meer, en Jac. van der Meer, A. C. Deckers en ev. Mr. Sormani. 8. Vaststelling van de rooilijn voor het perceel van ien heer J D. Zandstra. 9. Aanbieding gemeenterekening, dienst jaar 1925. 10. Comptabele regeling. II. Voorstellen tot belastingverlaging (Personeels Belasting, Vermogensbelasting en Opcenten Rijksinkomstenbelasting). 12. Stroomprijsverlaging sleclricileit voor afnamen van 1000 K. W. U. 13. Vasfstelling suppletoir kohier Honden belasting 1926. Burger 1. Stand. Bevallen: M. M Straver, geb. Zandbergen, Z. P. Wal rand, geb. De Mooij, Z. Gehuwd: G. Smink 26 j. en J. van Winkel 23 j. W. H. van Schie 28 j. en J. M. van der Meer 24 j. Waddinxveen. Burjferl. Sland. Geboren: Barbara, d. van F. van der Pijl en H. Vink. Dirk, z. van W. Verweij en T. Baan. Adrianus, z. van P. van der Starre en T. de Bruin. Elizabeth, d. van G, J, vsin Ommeren en G. Pluim. Neeltje, d. Van D. de Jong en M. M, Verblauw. Overleden: C. de Jong, 61 jaar. Gehuwd: D. Binkhorst en J. Glasbeek. !Si P, Janzwecrt en M. de Bruin. Op een tweetal boerderijen in den Zuidplaspolder 'toen zich gevallen van milt vuur voor. Op de eene boerderij is een koe cn op den andere een varken gesion en aan deze ziekte. De cadavers zijn vernieligd en de wettelijk voorgeschreven maatregelen toe gepast. Zaterdagmorgen stak in de meubel fabriek van Modderkolk cn Dijs de meubel maker J. J. T. met een scherpe beitei in zijn hand, waardoor deze ernstig verwond werd. Direct verbonden door een lid van E. H. C. O. slelde hij zich daarna onder geneeskun dige behandeling van dr. Bruins Slot. Voor- loopig kan hij zijn werkzaamheden niet verrichten. In verband met hel feil dal nog niet is voorzien in de vacature Binkhorst aan de o. 1. school D. is als lijdelijke onderwijzeres benoemd mej. C. E. M. de Zeeuw te Gouda. Wonbrugge. Burger). Stand. Geboren: Cornelia Anna, D van J. J van der Post en C. Zoetemelk. Overleden: Adrianus Johannes Baak j.m. 5 maanden. De collecte voor de vereeniging „Bijbel verspreiding" heeft alhier opgebracht f 27,64'/=. Haarlemmermeer. De heer J. G. Huls bos alhier, is benoemd tob directeur van een opgericht christelijk mannenkoor. Een uit Amsterdam komende auto reed Zaterdag in volle vaart den Ringdijk af. De bestuurder moest plotseling uitwij ken voor een tweetal wagens en maakte, omdat hij vreesde ruimte te kort te ko-t men, een zoodanigen grooten zwenk, dat de auto in den slootkant reed, omsloeg en in 't waiter terecht kwam. Door het bre ken van een paar ruiten, werd de chauf feur aan het hoofd en de handen verwond. Het beschadigde motorrijtuig werd met een vrachtauto weggehaald. Een kind aangereden 'en gedood Zondagmorgen werd op den Leimuiderdijk in Haarlemmermeer het 3Vï-jarig kind van den arbeider W., dat aldaar op den weg liep le spelen, door een passeerende auto, afkomstig uit Amster dam, aangereden en tegen den grond ge slingerd. Ernstig aan het hoofd verwond en hevig bloedende, Wérd de kleine de ouder lijke woning binnengedragen, alwaar spoe dig bleek, dat het kind reeds overleden wa9. De onmiddellijk ontboden geneesheer kon ook sléchts den dood' constalceren. De pólilié steldé eén onderzoek in. De auto werd in beslag gertomen en naar Hoofd dorp overgebracht. Terwijl Zaterdagavond de bestuurder van een motorrijwiel, de heer K. uit Am sterdam, op z'n reis door den Haarlemmer meerpolder zich eens Wilde overtuigen of de d>p de duozitting vastgebonden pakken nog, aanwozig waren, kreeg de raolor, die -vermoedelijk in pen grooten kuil van den weg was terechtgekomen, plotseling ëen zoodanigen schok, dat K. de macht over 't stuur kwijt raakte en de motor tegen een boom bolste. De man werd aan het hoofd verwond en per auto naar Amsterdam ge bracht. Het voorste gedeelte van het motor rijwiel werd deerlijk gehavend. Hillegom. Op 31 Aug. zal de dienst op het postkantoor beperkt zijn. Het kan toor is dien dag gesloten voor postwissels (uitgezonderd telegrafische), postbewijzen, kwitanties, distributie van pasmunt, post- chèque en girodienst (uitgezonderd z g. spoedbehandeling). Overigens sluit de postdienst om 2 uur in den middag. Telegraaf en telefoon blij ven tot 9 uur n.m. geopend, terwijl bue- rechthouders den geheel en dag gelegen heid behouden tot het afhalen van bun correspondentie., De vacantie van de openbare lagere school is verlengd tot 1 September wegens het aanleggen van waterleiding en het plaatsen van sanitaire artikelen. Verleden Maandag is dit werk eerst aanbesteed, terwijl de aanbestedingen van hetzelfde soort wérk in twee bijzondere scholen veel 1 vroeger hebben plaats gehad. Katwijk aan Zee rr. Van de Katwijken ha- ringloggers, waarvan de vangsten Daar Katwijk worden verscheept, kwamen in de haringhaven tyinnepKW 8, met 10? kantjes maatjesharing en 60 kantjes 'vplle haring; KW 79, met 120 en 11,7; KW 3$ met 167 en 80. en KW 49, met 121 en 138. Zaterdag was de jeugdige J. M., die in „Meer en Bosch", te Heemstede, verpleegd Wordt, zonder toestemming der directie naar Katwijk gewandeld. Door de familie werd hij wedèrdm naar de inrichting teruggebracht. Zondagmiddag liep het twee-jarig kind van P. G., uit de Heerenstraat, voor een rij dende auto op den Noord-Boulevard. Een aanrijding kon niet vermeden worden. Dr. Eikelenboom, bij wien het kind werd binnen gedragen, constateerde een armbreuk en een oogwond, die beide verbonden werden, waarna de kleine huiswaarts kon gaan. Den chauffeur treft geen schuld. Voor de tr acta tie der schoolkinderen op Koninginnedag is le leverantie opgedra gen na gehouden inschrijving aan M. v. d. Marei, H. Haasnoot, C. Bergman, G. Eugsler, M. Boonefaas en C. Pluimgraaf.. Noordwijk. Zaterdag hield de politie alhier een algemeene controle inzake de motor en rijwielweL Terzake overtreding van genoemde wet werd tegen eenige over treders proces-verbaal opgemaakt. Zondagmiddag kwam de heer U, lijde lijk alhier vertoevende met zijn auto in een sloot aan den Langevelderweg terecht. De beide inzittenden konden zich nog redden daar de auto opzijde was gezakt. De auto werd door den heer J. v. Kan en personeel met behulp van een kraan uit het water ge haald. De materieele schade zaJl vermoede lijk door verzekering worden gedekt. Noordwijh-Binnen. Door een vracht- .auto van de N.V.: R. v. d. V. te 's Hage werd op de Voorstraat alhier een lantaarn aangereden, waardoor ook het drukstool- apparaat werd vernield. Deze firma zal voor schadevergoeding aangesproken wor den. Noordwijk aan Zee. Zaterdagmiddag kwam een paard op het strand hóllen uit de richting Zandvoort. Zekere P alhier greep het dier vlak vopr het etorp. Het was een ge zadeld paard uit een manége. Later bleek dat ongeveer 8 K.M. benoorden ons dorp, een dame welkt? het paard gereed, van het dier was afgevallen. Gelukkig had zij zich niet bezeerd. Zij moest echtbr den langen weg terug, te voet afleggen. Op het terras van pension „Noordzee" werd Zaterdagavond vuurwerk afgestoken. In zeer korten tijd was de boulevard vol met belangstellenden. De harmonie-kapel „Cres cendo", verhoogde de vreugde, door enkele nummers ten beste te geven. Het is ongeveer 12 jaar geleden niet lang voor den grooten wereldoorlog dat Pastor W. Muller uit Dusseldorf, in de Gereformeerde Kerk alhier in den nar middag een godsdienstoefening in de Duitsche taal hield en ds. Impeta eeD woord van aanbeveling daaraan vooraf liet gaan. Sedert dien heeft dat niet meer plaats gehad tot gisteren. Zaterdagavond werd per omroeper bekend gemaakt dat: „mor gen om 3 uur, Duitsche godsdienstoefening zou gehouden worden in de GemeenteL zaal." Een paar aanplakbiljetten voltooi den de rest. Het bleek Zondagmiddag dat er veel belangstelling onder de Duitschers was. Ook waren eenige andere bezoekers aan wezig. Om 3 uur precies betrad Herr Pastor A. Mülier, van Mulheim a. d. Ruhr broeder van den vroeger hier opgetre- dene den katheder en sprak de aanwe zigen toe naar aanleiding van Tim. 3 4— 8. Hoogstwaarschijnlijk zal a.s. Zondag wederom een dienst gehouden worden. Rijnsburg. Vrijdagavond, omstreeks 10 uur ontstond brand bij den heer T. v, D. aan de Koestraat alhier. Spoedig was de brandweer ter plaatse, die onmiddellijk het blus^.chingswerk aanving. Een aantal voer tuigen en landbouwwerktuigen konden nog in veiligheid gebrachtworden, doch een hooischuur, voor een vierde deel met hooi gevuld, benevens een wagen en een hoe veelheid bloembollen werden een prooi der vlammen. Sassenlieim. Ter hoogte van de Beek brug werd Zondag een motor met zijspan- wagen aangereden loor een auto,met liet gevolg, dat de molor omsloeg en de bijrij ders ernstig verwond werden. De auto bestuurder, die de schuld van het ongeluk schijnt le hebben, reed door. Een onzer agenten is hem met een andere auto aeh- tefop gereden, waarna proces-verbaal is op gemaakt. De eenden in ons'wandelpark, die een groote attractie zijn Vooral voor de kinde ren, mochten zich tot Zondag verheugen onder bescherming Te slaan van alle bezoe kers. Zondag evenwel verstoorde een kwa jongen de rust van de dieren door er mei. steenen op te gooien, met het gevolg, dat hij een der eenden doodgooide. Zoo'n jongen moest den toegang tot hel paTk voor geruimen tijd verboden worden. Valkenburg. Zaterdagavond maakte de Harmonie qen wandeling door 't dorp. Met het vaandel voorop^ waarop de lauwerkrans prijkte, als lsle prijs in de afd. Uitmuntend heid, te Wassenaar gewonnen, werden een aantal marschen ten gehoore gebracht, het geen heel wat menschen op de been bracht. Voorhout. De raad dezer gemeente komt Woensdag 25 Augustus des avonds kwart voor acht uur ten gemeentehuize in openbare vergadering bijeen. De agenda luidt: 1. Notulen. 2. Ingeko men stukken 3. Aanbeveling voor de be noeming van 2 leden in het College van Zetters. 4. Vaststelling verordening op de heffing van schoolgelden. 5. Verzoek Bouwvereeniging „Herman Boerhaave" planten böomen in de Boerhaavestraat, met voorstel van B. en W. 6. Verzoek om subsidie van de geitenfokvereeniging afd. Voorhout, met afwijzend voorstel van B. en W. 7. Voorstël van B. en W, 4*>t ver koop Vanbouwgrond aan de Boerhaave straat. 8, Verzoek van het Christelijk schoolbestuur tót verbetering dor speel plaats enz., met prae'advies van B. cn W. 9. Verzoek van hét R.-Ki schoolbestuur om verhoóging van h'et subsidié R.-K. be waarschool. met praeadvies van B. en W. 10. Voorstel van B. en W. inzake het ver benen van een bijdrage aan dé Stedelijke Lichtfabrieken te Leiden, voor onder- grondsch maken electriciteit, net 7s-Gra- vendamsche. weg. 1L Voorstel van B. en W. inzake beschikking over grond voor verbreeding van den 's-Gravendamschen weg. 12. Ontwerp besluit inzake overeen komst mevr. wed. Alkemade te Noordwijk. 13. Bespreking plan bitumeneering van den 's-Gravendamschen weg en Teylinger- laan met bijkomende werken, 14. Bekening 1925 en begrooting 1927 van de gezond heidscommissie. 15. 'Aanbieding gemeente rekening 1925 met verantwoording van B. en W. Voorschoten. Burger 1. Stand. Ge boren: Adrianus Petru9, Z. van A. C. van der Hulst en G. W. de Haas. Gehuwd: H Krijt 28 j. en J. Kerkhoven 30 jaar. Wassenaar. Een dochtertje van den heer R. alhier had het ongeluk van de trap te vallen. Zij kwan* daarbij op het hoofd terecht, zoodat zij bewusteloos en met een zware hersenschudding werd opgenomen. Zoeterwoude. Zaterdagmiddag had al hier een botsing plaats tusschen een auto van de garage 't Centrum uit Leiden en een jeugdige bediende van den slager G. uit Leiderdorp per rijwiel. Het rijwiel werd deerlijk gehavend doch den jongen kwam er goed af. De politie is er mee in kennis en de schade zal wel in der minne worden ge schikt. HET SPOORWEGONGELUK BIJ HANNOVER. Een overzichtsfoto van de ramp. Een foto van de beide in elkaar geschoven wageni Toen de tuinder Goldberg alhier Za terdagmorgen in zijn tuin 'kwam, ontdekte hij dat eon koe daar liep lè wandelen. Een paar ruiten van cén zijner warenhuizen had het dier ingeduwd. In den loop van den dag is' het door dén vcéhouder W. Koning uit Leiderdorp teruggehaald, die het dier vermiste en liever maar weer in zijn land terug had. RECLAME. Firma Wed. E J. WIJNTJES Zoon HAVEN 14. 9589 TliLEF. C. WATERPOLO. Leiden behondt haai eerste-klasser. L. Z. C slaat A. Z. met 2—1. Bravo L Z. C l Deze zege is een geluk- wen se li waard, en het is dan ook me^ groote voldoening dat wij er melding van maken De extra-competitie voor promotie-, en degradatie is dit jaar spannender ge weest dan ooit, doch de ploeg der Leidsche Zwemclub heeft zich van het begin tot het prettig einde uitstekend geweerd en zich thans definitief aan den kop geplaatst, waardoor zij het volgend seizoen opnieuw in de eerste klasse mag uitkomen, pe tweede plaats is veroverd door Neptunus, uit Zaandam, dal de plaats der gedegra deerde Amsterdam9che Zwemclub gaat in nemen1 Tot gistermiddag had, gehjk wij Za terdag schreven, ook S. V. H., uit Hiljigers- berg, nog een kans en in verband daarmede waren gisteren dan ook vele S V. H.'ers tegenwoordig in de zweminrichting aan den Hooge Rijndijk, doch de zege der L. Z. C over A. Z. sloeg ineens voor goed aan al hun verwachtingen den bodem in. L. Z. C. won; en wat meer zegt: Zij won volkomen verdiendI Nogmaals: bravo L. Z. C.l De mascotte, door mevr De Vries vóór den wedstrijd tegen S. V, H. aan de ploeg ge schonken, heeft haar werk gedaanl De wedstrijd werd. zooals le voorzien was, door een vrij groot aantal belangstel lenden bijgewoond. Spanning heerschle overal, en het werd le erger doordat eerst A. Z., en daarna de aangewezen arbiter op zach liet wachten. Laatstgenoemde bleek zelfs in het geheel niet te verschijnen en werd tenslotte vervangen door den heer Schmidt, van S. V. H., over wiens leiding wij tevreden kunnen zijn al hadden wij haar gaarne wat strenger gezien. Water polo toch geelt meer nog dan andere spor ten gelegenheid tol unfair spel cn vooral in een belangrijken wedstrijd als dien van gistermiddag dient daarom iedere poging in die richting, zoodra zij wordt opgemerkt, te worden gestraft. De heer Schmidt deed dit, naar onze meening. nog te weinig, al geven wij toe dat hij herhaalde malen heelt in gegrepen De manier immers waarop de A. Z.-midachter Markus telkenmale den Leidschen midvoor De la Court buiten ge vecht stelde; de manier bovendien, waarop Buys bij voortduring door J. A. Goedings werd geattaqueerd, was niet alleen volko men ongeoorloofd maar zelfs onbehoorlijk, om in geen scherper termen te vervallen. Zeker,, wij weten het: ook verschillende L. Z. C.'ers hebben gezondigd, maar aan alles is tenslotte een grens. En dat de heer Mar-, kus, die voortdurend die grens overschreed, niet veel zwaarder werd gestratt, meenea wij onjuist te moeten noemen. De A. Z. heelt overigens goed partij, ge geven en langen lijd was het dan ook on., zeker wie met de overwinning zou gaan strijken. Voor rust waren de Amsterdam mers zetts herhaaldelijk sneller, en toen de, rust kwam met den stand 11, leken de kansen voor onze stadgenooten nog lang niet gunstig te slaan. Doch dra kwam aart het licht dat de Amsterdammers door tq groote inspanning van hun snolheid had den ingeboet, térwijl onze stadgenooten er beter in kwamen en nu steeds een tikje in! de meerderheid waren. Alleen het door onq hiervóór reeds becritiseerde verdedigings systeem" der A. Z. is toen oorzaak ge weest dat er niet meer dan één doelpuntt aan de score werd toegevoegd. Ziehier, van links naar rechts, do samen stelling der ploegen: L. Z. C.doel: Goekoop; achter: Van In- gen Schenau, Van Leiden en Van Leeuwenjl voor: Van Helvert, De la Court en Buys. A. Z.doel: Willy Jager; achter: J. Ai, Goedings. A. B. Markus en A. H. Goedingsjl voor: L. K. Anlhoni, W. JSger en Vani der Ley. De L. Z. C., die eerst het diepe gedeeltq van het bassin te verdedigen krijgt,is di rect in den aanval, en als Buys keurig op- zweipt en naar Do la Court plaatst, denken wij 'reeds aan eeft doelpunt. De' Leidenaaï wordt efchlèr vastgehouden, hetgeen een vrije worp tot resultaat heeft. Het leer wordt gekeerd, doch komt op den rechtervleugel bij I)e la Court, die onverwachts met een schitièrënd gchterwaartsch sèhot aan L.Z,0. de leiding geeft. 10. Nauwelijks is hef «pel weer begonnen, of de A. Z. komt in dq meerderheid. Eén ver hard schot van Van der Ley kan door Goekoop riog juist met één hand worden gestopt, een schot van Anlhoni,gaat over. De Amsterdammers zijü nu werkelijk iets sneller en blijven daar door in den aanval, met hel gevolg, dat Van der Ley van vlak bij de partijen op gelijken voet weet te brengen na traai opzwemmen van Markus. 11 Aan de andere zijde ziet Buys zich, ais hij het doel tot op zeer kor ten afstand is genaderd, op het allerlaatste oogenblik den bal ontnomen, en dan is hef rusten. In de tweede helft opent Buys het go- vecht met een hard schot dat door keeper. Jager wordt bedwongen. Dadelijk daarna dringt Buys ver op doch de bal ketst tegen: de lat terug, wordt overgenomen door A. Z. en aan de andere zijde door Van der Ley, rakelings over het doel geworpen. L. Z C. is nu onbêlwist iets sterker, dank zij ook dö machteloosheid der A. Z.-voorhoede, en de Amsterdamsche defensie schijnt het in ver band daarmede oirbaar te achten op onbe hoorlijke manier (e g'San verdedigen. Ge volg: een doodloopen van iederen Leidschen aanval; toldat eindelijk de arbiter het I? bar gaat vinden en een slrafworp toekent, die door De la Court in een doelpunt wordt omgezet. 21. Hiermede is de L. Z. 6. zeker van het behoud van het eerste-klasse- 9chap, want niet zoodra is de bal weer het spel geworpen of bet eindsignaal va den heer Schmidt weerklinkt en woj<» door de L. Z. C.'ers met daverend gejuicn begroet. 3 a

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 6