F» J. C. KORT's RECLAMEKATOEN ONOVERTROFFEN a 37 CENT PER EL IS NOG STEEDS Alleen Haarlemmerstr. 122 tegenover de Donkersteeg Telefoon 767 sus In den tuin van de BerUJnsche hoogeschool Is, In het bijzijn o. a. van president Hindenburg en den rijkskanselier Nederlandsche visschers, die In Lerwick of In de Shetlandsche wateren stierven, werden vroeger aan den voet van dr. Marx, het veelbesproken oorlogsmonument „Invictis victi victuri" (De overwonnenen, die rullen overwinnen, het kerkhof te Lerwick begraven. Thans heeft onze regeering als laatste rustplaats voor hen, die zoo ver van hun vader aan de onoverwonnenenl) onthuld. land het leven laten, een stuk grond aangekocht. De inwijding. De eerste Internationale automobielenwedstrijd te Berlijn is rijk geweest aan pijnlijke oogenblikken. In drie kwartier tijd zijn vier ongelukken gebeurd, die één doode en verscheidene ernstige gewonden te betreuren javen De Avusbaan heeft reeds den luguberen bijnaam van „Todos- Btrasse" gekregen I Een blik op de baan vóór de.i start In London's East End heeft koning Georg een herdenkirgs- boom geplant bij zijn bezoek aan de Gas, Light and Coke Comp., ter inwijding van een uitbreiding der fabrieken. Do Brltsche monarch, dien men hier aan het planten ziet, schijnt wel mee te leven met da nationale Industrie Sultan Moellay Yoessoef van Marokko bij zijn aankomst te Parijs gefotografeerd Links:.de heeren Briand en Doumergue, vervolgens een der adjudanten van den potentaat, de sultan en Harriot, Op de linksche foto: een wandeling door hat Louvre. 90 Het Is een trieste maar treffende demonstratie geweest: die der duizenden lamme en blinde Fransche oorlogsinvaliden. Jn Veenendaal It weer de Jaarlljksche bljenmarkt gehouden. Een overzicht van deze zoemende expos e. dit in Parijs hebben betoogd vóór de Fransch-Amerlkaansche vriendschap en voor verzachting der overeenkomsten Inzake de Fransche oorlogsschuld aan de Dollar-republiek,

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 10