rr-- ------ CAILLAUX REDIVIVUS. Het schijnt in de Amerikaansche treinen heel wat pleizierigcr reizen le zijn dan in die onzer lage landen. In de Puli De veelbesproken Fransche staatsman Caillaux na de aan- mancars, die tusschen New York en San Francisco (pl.m.^5000 km) rijden, loopen tal van ontspanningswagens. Men /aarding der portefeuille van financiën. Zal de doling van heeft er bad-, sport-, concert- en dansafdeelingen. Van deze danszaal dit prentje, dat een beeld jtijdéns een les in de <ien franc thans ophouden? Links: de nieuwe minister van kunst van Terpsichore geeft. Justitie, Pierro Laval. De stüdentenfeesten in Utrecht zijn sportief ingezet: roeiwedstrljden van „Triton" op de Vecht vormden de opening Het Nederlandsche wielerkampioenschap op den weg voor beroepsrenners. Een kiekje bij de eindspurt, die den teilen van het uitvoerige programma. Een blik op de rlvlerbaan tijdens den atrljd der achtriemsgleken juniores, „Laga",strijd tusschen Van der Wiel en Klaas van Nek duidelijk laat zien. De kampioenstitel werd aan Van Nek (rechts) gevolgd door „Argo". toegekend. Snelwandelen door dames is voor Nederland een zeer' ongewone sport. In Engeland is pas om het Britsche kam pioenschap over mijl gestreden. Het werd door rtiej. Crossley gewonnen, die tevens het dames-wereldrecord', over dien afstand brak. onze loto een imponeerend beeld geeft. Op den achtergrond de vervaarlijke tempel der Egyptenaren. Rechts: Ichnato de Pharao EEN NACHTELIJKE „GENERALE REPETITIE" Te Utrecht wordt, ter gelegenheid van de lustrumfeesten, Niet Egyptische openluchtspel „Ichnaton" opgevoerd Het „tooneel" biedt een overweldigenden aanblik, waarvan

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 6