Losse Kellners GerooktePaling LAMSVLEESCH A. v. Maastricht NASH Minerva-Garage NOVA Speeljongens Agenten(essen) Dienstbode PH, v. d. ZANDEM, BANKETBAKKER DE LEIDSCHE DÜ^WATER MAATSCHAPPIJ Drukvermindering UIT DE OMSTREKEN. KUNST EN LETTEREN. RECHTZAKEN. kleine Woning gevraagd Firma J. C. SPAARGAREN. Langestraat 2 Cylinder Simplex KAREL L. VAN DUUREN. GR00TE AFSLAG Wed. A. GIERE Piano f 185.— Eenvoudige Loopjongen Telefoon 1302 met Cadeau Prima Hundvlaascil worden de gebruikers iu het algemeen belang beleefd doch dringend verzocht SPAARZAAM TE ZIJN IN HET GEBRUIK VAN DUINWATER EN ELKE WATER- VERSPILLING TEGEN TE GAAN. C. v. MAASTRICHT Openhaar Slachthuis In de maand Maart zijn ter Secretarie ter keuring aangegeven voor bedrijtselacli- -ting li runderen, 16 varkens en 2 schapen; voor noodslachting 3 runderen, 12 schapen, Si nuchtere kalveren, 2 varkens en 2 geiten. Afgekeurd zijn 2 runderen, 3 schapen, li nuchtere kalveren en 1 geit. Aan keurloon .■werd ontvangen i 225. Waddinsveen. Het Gereformeerde kerk bestuur heeft de oude Geref. kerk met pasto rie verkocht aan den heer den Hertog te Moercapelle. Naar wij vernemen zal genoem de heer daar een mandenmakerij en riet- maltenvlechterij in vestigen, zoodat onze gemeente weer een industrie rijker zal wor-. den. Woubrngge. Mej. A. J. van der Horst, die als onderwijzeres een vijftal jaren hier het Chr. onderwijs diende, werd in Februari j.l. ongesteld en verpleegd bij haar ouders te Schoten. Scheen eerst de ziekte niet ernstig, in het laatst van Maart nam die zoodanig toe dat zij bezweek op 23-jarigen leeftijd. Trouw was zij steeds op haar post. Aan de groeve sprak o.m. ook het hoofd der Chr. School alhier, de heer II. de Boer en wees o.a. met waardeering op den arbeid dezer stille, eenvoudige, trouwe onderwijze res. Een paar kransen van hier vertolkten de achting en liefde, die men haar toedroeg. De scheepmaker V. alhier, had het ongeluk dat een spijker door de klomp diep in zijn voet drong. Geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Zvrammerdam. Aan het zangconcours dezen zomer in het Koninklijk park van het Lqo te Apeldoorn te houden, zal ook de christ. zangver. „Zingt den Heere" alhier deelnemen. Genoemde vereeniging zal als dan in de eerste afdeeling zingen, daar zij het vorige jaar bij een dergelijke gelegenheid ie Ede. een eersten prijs en een eere-prijs in de tweede afdeeling heeft verworven. Burger 1. Stand. Geboren: Petrus Hendrikus Leonardus, zoon van Leo- nardus Johannes Maria Krofl en van Maria Johanna van der Salm. Thomas, zoon van Cornelis Zaal en van Hendrina van Greuningen. Aart, zoon van Jan Roden burg en van Haartje Vlot. Overleden: Beatrix de Bruyn, echlgenootc van Gerardus van Dam, 72 jaar. Ondertrouwd: Jacob Splinter j.m. 26 jaar alhier en Maria Vink j.d. 23 jaar te Bode graven. Getrouwd: Gerrit Manschot, j.m. 21 jaar te Hekendorp en Wijntje van Beek jd. 21 j., alhier. Haarlemmermeer. Naar wij vernemen, zal te Nieuw-Vennep in Haarlemmermeer, een nieuw hulp-post- en telegraafkantoor worden gebouwd, omdat het oude voor het beoogde doel ingerichte gebouw wegens uit breiding van de postadministratie aldaar niet rileer aan de éischen des tijds beant woordt. Met de voorbereidende werkzaam heden is re.eds een aanvang gemaakt. De bijna 15-jarige M. O., aan den Ben- nebroekerdijk alhier,, beging Woensdag de onvoorzichtigheid zich in de zanderij aldaar te begeven op een in beweging zijnde kiep- kar, met het noodlottig gevolg, dat hij er afviel en de wielen hem over '1 lichaam gingen. Ernstig inwendig gekneusd en met gebroken ledematen werd de knaap opge nomen en per ziekenauto van den genees kundigen dienst van Haarlemmermeer naar een ziekenhuis in Haarlem overgebracht. Burger 1. Stand. GeborenAkke Fetronella, D. van G. Bakker en A. T. Sloo- ten Cornelia, D. van K. Vcffema en D. van Soest. 'Gijsbert Jan, Z. van G. J. de Jong en M. Witte Johannes, Z. van E. J. Weslsteijn en J. Burghout Arnoldus, Z. van A. de Keizer en M. Vermeer Ma- rius, Z. van N. L. Honcoop en C. van der Horst Geertje Jenneke, D. van P. G. van Maaren en K. Silvis Neeltje, D. van P. Pauw en D. van Leijen Hendrik Cornelis, Z. van R. van Donselaar en M. Kroon Helma, D. van J. Kost en A. van Pulten Cornelis Maurits, Z. van M. C. Kroon en W. C. Honcoop Adrians, D. van B. van Oostrum en P. van Beusekom. Ondertrouwd: A. W. Baars 27 j. en M. A. J. Stokman 23 j. P. Strobbe Si j. en G. M. Bogers 22 j. Gehuwd: J. Pannckoek 21 j. en A. Hoog land 17 j. Overleden: Adrianus de Heij 67 j., gehuwd met G. Krcike Margaretha Maria Wes- sels dl j., echtgenoote van J. F. v. d. Veek Cornelis Tabernal 60 j., geh. met A. Nieuwenhuizen Maartje van der Oord 27 j., ongehuwde dochter van G. v. d. Oord Anna Maria Tallier 70 j., gehuwd met P. van der Veek Hciltje Oostrom 80 j., v/ede. van P. van den Band Clasina Hil- ders 53 j., gehuwd met D. Bakker Haasje Vreeken 63 j., gehuwd met J. J. Cokart Klaas Schekkerman 57 j., gehuwd met M. T. Nugteren Adriaan Knoop, wedr. van E. C. Leest Ileiltje Kooij 82 j., geh. met J. G. Branderhorst Andries van der Velde 75 j., wedr. van G. Jongkind. Levenloos geboren: Kind van het vrouwe lijk geslacht van R. van Donselaar en M. Kroon. Katwijk aan den Rijn. Gisteravond te halfacht hield de Chr. zangver. „Soli Deo Gloria" in het gebouw der Jongelingsvereeni- gng aan de Voorstraat haar jaarvergadering, waaraan tevens een gezellig avondje ver bonden was. Nadat gezongen was Ps. 150 1 en de voorzitter was voorgegaan in gebed, opende hij de vergadering met de leden een har telijk welkom toe te roepen en den wensch er aan toevoegende, dat ook deze avond lot ieders tevredenheid zou mogen verloopen. Spreker gaf hierna het woord aan den secre taris om de notulen voor te lezen en verslag uit te brengen over het jaar 1925. Spreker zeide, dat dit jaar voor „Soli Deo Gloria" nogal afwisselend is geweest. Men denke slechts aan de oprichting van een kinder koor, de verandering van directeur en den aankoop van een ander orgel. Al deze din gen hebben echter medegewerkt om de ver eeniging tot hooger bloei te brengen. Hierna was het woord aan den penning meester. De inkomsten van Maart 1925 Maart 1926 waren als volgt f 857,70 en de uitgaven f710,03, zoodat het saldo bedraagt f 147,67. Nadat de voorziller beiden had bedaakt voor de werkzaamheden, hieraan verbon den en voor hun erslagen, had de bestuurs verkiezing plaats. Allen waren aftredend maar terstond herkiesbaar, behalve de pen-, ningmeester, de heer D. Rous, die heeft be dankt. Het geheele bestuur werd met groole meerderheid van stemmen weder gekozen en voor den heer Rous werd gekozen de. heer A. Schoneveld. Het bestuur is nu samengesteld als volgt: C v. Beelen, Isle voorz.; A. Wassenaar, 2de voorz.; A. Schoneveld, 1ste secr.; mej. Gez. van BeelenHaasnoot, 2de secretaresse; L. v. Delft, 1ste pennihgm.; mej. A. Minnee, 2de penningmeesterpsSp; .mej. Adr, Noort, 1ste bibliothecaresse, en mej. L. Spierenburg, 2dbt bibliothecaresse, ej, Hiermede was het''huishoudelijke gel-' df elte van don avond jjgcloopeir en bleef h;en nog langjn lijd gezellig bijeen. Het go- heel werd afgewisseld door samenspraken en voordrachten, wat er .de stemming goed in bracht. De Vereeniging San met genoegen op dezen avojid terugzien. Gistermiddag heeft een ongeluk plaats gehad op den weg van Wasenaar naar Kat wijk, dat naar omstandigheden nog goed is atgcloopen. Een dame, die in haar auto uit de richting Wassenaar kwam, raakte door onbekende oorzaak het stuur kwijt, en kwam met wagen en al in een sloot terecht. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. Aan hei verzoek der omwonenden van Zeeweg, Nicuwe-Coriimandeursweg enz., om in die omgeving een hulpbus geplaatst te krijgen, is door het hoofdbestuur der Poste rijen thans voldaan. De hulpbus is bevestigd san het pand (rijwielzaak) van den heer v. Duivenbode, Zeeweg. Katnijk-aan-Zee. Men deell ons mede, dat de heer dr. A. J. van Walsem bedankt heeft als lid van den gemeenteraad dezer gemeente. Als zijn opvolger slaat op de Chr.- Hist. lijst de heer B. Dubbelaar. De wethouder van publieke werken, de heer R. Ouwehand, is lichtelijk ongesteld en moet eenigen tijd rust houden. De heer Kruyt, wethouder der Gemeentebedrijven, treedt zoo lang voor hem in de plaats. Noordwijk. Burger 1. Stand. Geboren: Petrus Johannes, Z. van J. H. J. de Groot en C. M. M. van de Kamp. Apolonia Agatha, D. van C. J. Heemskerk en A. C. Smit. Cornelis Hendrikus, Z. van C. J. van der Holst en K. van den Berg. Willem, Z. van E. A. Achterberg en J. A. Kassenberg. Ondertrouwd: Thomas Bernardus Fran- ciscus Kret 20 j. te Noordwijk en Cornelia Tetteroo, 20 j., te Voorhout. Egbertus Jo hannes Boeree, 39 j.; te Amsterdam, onlangs te Noordwijk cn Johpnna Maria Mars. 37 j., Ie Amsterdam. Tlieodorus Anlhonius van der Holst 26 j. en Wilhelmina Meeuwen- oord, 25 j. Laurentius Johannes van der Holst 2i j. en Adriana Clazina Sophia van Rhijn 21 j. Leendei't Schrama 27 j. te Katwijk on Gijsberla Sophia van der Meer 25 j., te Noordwijk. Gehuwd: J. Th. van Abswoude 27 j. en M. U. Krahe'25 j. N. Meeuwenoord 22 j. en W. J. Steepvoorden 21 j. - H. F. van Spanje 33 j., wedn. van M. Koudstaal en A. Bolhuis 30 j. Overleden: Johannes Gerardus do Lincel 51 jongeh. Catharina Plug 29 j., geh. met S. C. Bulk. Noordwijkerhout. De heeren R. v. Dijk cn Job Pennings hebben bedankt als be stuurslid van den Hoogeveenschen polder. Voor den nieuwen cursus aan de Her vormde School meldden zich 18 leerlingen aan, voor de openbare school werd slechts één enkele leerling aangewezen. Mei genoegen wordt alom vernomen, dat de toestand van den heer N. C. v. d. Zalm, een zeer vooraanstaand persoon in deze gemeenle, die te Leiden een ernstige operatie onderging, langzaanp vooruitgaande is. Oegstgeest. Onder verwijzing naar de desbetreffende advertentie van de Lcidsclio Duinwatermaatschappij in dit Btad deelcn wij mede, dat te beginnen Maandag a s. op het gedeelte van den Rijnsburgerweg, gele gen tusschen de Groenésteeg onder deze ge meente en de splitsing te Rijnsburg, een nieuwe trartsporthuis met grooteren dia meter ten behoeve van de watervoorziening zal worden gelogd. Den gebruikers van duinwater zij tijdens deze werkzaamheden, welke ongeveer drie weken zullen vorderen, de uiterste spaarzaamheid met duinwater dringend aanbevolen. Sassenheim. Omstreeks 7 uur heden ochtend werdbij dé Postbrug een wielrij der aangereden door een met vee geladen vrachtauto. De man geraakte onder de auto en werd ernstig gewond. Door qen passee- rendc tuxe-autq is hij naar het ziekenhuis te Leiden vervoerd. Gislcren.reed.de zoon van den heer Wessèlihg op z'i) niotorrijwiel op een stil- ,'staanden verhuiswagen, welke jgécn .;acfr-> térlicht voerde. De. koetsier van- den 'ver huiswagen schijiii niéts gemerktItc hebben*, cPltlians de motorrijder werd laler in be-. wusteloozen toestand langs - -den weg «c- •Vonden door een. auto, die naar Sassenheim reed. Men heeft den ernstig aan het hootd gewonden jongen n;an naar ds. Quant al hier gebrdcht: Liter is hij naar"de Bernar- dusstichting vervoerd. „Hedenochtend was hij qog. niet, bij be wustzijn. Voorhont. Loop der bevolking Gevestigd; B. J. L. Degenhr.rd van Amster dam J. A. F. cn II. M. Wchncs van Schoten J. Smit van Texel en C. M. de Groot van Oegstgeest. Vertrokken: A. v. Eeuwen en gezin naar Bennebroek en J. C. Caspers naar Noord wijkerhout. Bij de politie alhier is aan gifte gedaan, dat in den Hoogewegschen pol der losloopcnde, honden twee schapen, toe- behoorende aan de veehouders G. O. te Voor hout, en T. te Rijnsburg, hebben verscheurd Extra toezicht zal'wordcn gehouden. Voorschoten. „De Lofstem". Gisteravond kwam de Chr. Zangvereeni- ging hijeen, niet zooals gewoonlijk voor een repetitie, maar om in intiemen kring een plechtigheid (e wieren. Omstreeks 8 uur opende de voorzitter, de heer P. Kaayk,- deze bijeenkomst met het laten zingen van Ts 138 vs. 1 en gebed. Hierna richtte hij zich tol de aanwezigen met een woord van welkom, in 't bijzonder tot den directeur, den lieer S. S. Leppink en mevr. Sirksde Bock. Aan mevr. Sirks werd voor de velebewezen diensten aan het zangkoor uit dank een bloemenmand overhandigd. Vervolgens overhandigde de roorzitter van de Vaandelcommissie, de lieer C. Mcchelse, met enkele woorden een vaan del aan de Vereeniging en besloot hij zijn rede mot den wensch dat het geheele koor, onder het vaandel geschaald, Gods eer en roem zou willen uitzingen. Slaande zong hierna „de Lofslcm" het Bondslied: Een in geest en streven. Door den voorziller werd met een wooid van dank het vaandel aanvaard en hij hechtte, namens voorzitter en secretaris, de heeren P. Kaayk en J. Waasdorp een zilve ren medaille aan het vaandel. Door den seerelaris werd namens de directie van de Kon. Begeer, alhier, een zilveren kruis aan het vaandel gehecht. De vereeniging werd nog toegesproken door de heeren S. S. Leppink. F. Peet en A. Elskamp, waarna men nog gcruiinen tijd gezellig bijeen bleef, terwijl de avond werd bekort met zang en muziek, waarbij de. heer J. v. Am erom op uitnemende wijze de mu zikale leiding verzorgde. Omstreeks middernacht sloot de voorzitter met dankgebed deze bijeenkomst. -Het vaandel is vervaardigd bij de firma Owen le 's-Gravenhage en is uitgevoerd in zwart fluweel met gouddraad. Het geheel maakt oen mooien indruk. Maandagavond 8 uur komt de raad in openbare zitting bijeen ter behandeling van: 1. Ingekomen stukken; 2 Beslissing op re clame Hondenbelasting; 3. Vaststelling ver- mcnigvuldigingsgelal Gem. Inkomstenbelas ting; i. Wijziging verordening Paarden markt; .5. Gralilicalie Boekhouder-kassier Bedrijven; 6, Wijziging Reglement van Orde voor den Raad; 7. Benoeming leden slem- bureaux; 8. Reclame inzake Grondbelasting; 9. Voorstel inzake controle bedrijven en ge- meenle-onlvanger; 10. Goedkeuring Bouw plan; 11. Raadsbesluiten Comptabiliteit. Leidsche Schouwburg. Woensdag.1-i April geeft het Ver. Roïter- damsch-Hofstad-Tooneel, directeur Cor v. d. Lugt Melsert hier een eerste vertooning van „Madama la Mode", het nieuwe blijspel door Simon Koster naar een novelle van Jean Rameau bewerkt. TIJDSCHRIFTEN. Astia. liet Aprilnummer opent met een schets van Cora .Westlahd: Als het Geluk rond gaat. Dan volgen: van.W. W. Jacobs een Éijfgelsche,. humoreske: Een diep1 bptreurd h.uwelijksaqqzoek. D. Rawde vervolgt de avonturen van ;Rowney Kingstone. Van John GatéwoiThy: Salta pro nohis. Sam Trip geeft een verhaal- van een zonderlingen 2fc1 (moordenaar. Marie de Rovanno zendt een causerie uit Patijs. Van Nono: Een gek geval. Van A. Conan Doyle: Waar de mon sters dpr.lucht loeren- K. Verboeket schrijft de^ brieven van een Bakviseh. Van Jack London: De geheimzinnige Handtasch. Hanna Ruysch-IIeger vertelt van een nood lottige gelofte. Alexander .de Haas draagt eon cabaretliedje bij Van dr H. J. Romme Zeemansvrouwen. A. v. Talhorst geeft een spookverhaal: Maanlicht. Van Ralph Sprin ger een moord- en brand-verhaalDe ge vloekte familie. Sax Röhmcr vervolgt zijn Avonturen van Kapitein O'Hagan. Verschei dene bekende illustratoren verlevendigden weer den inhoud. Nova. Ellerman's nieuw Magazine opent het April-nummer met een door P. P. Koster go- leckcnd portret van Toorop. Marie Metz Ko ning vertelt een Sprookje voor Volwassenen: Hot Zwarte Beeld. Van G. II. Fricm een ecnacter: De Redder. Bij vele reproducties schrijft Henri Borel over het verzamelen van eliquetten. Van P. G Wodchouse: De Beschermengel. Gaston Leroux vertelt in: De man die den Duivel zag. Van Joannes Reddingius een gedicht: Dat Gaardekijn. Frans Ilüllcraab geeft een bijdrage: De Dood van haar Poes, Honri v. Boovcn vertelt van een zwerftocht door Frankrijk. Van Job Sfcynen een verhaal: De Kabouters hebben crediet. Marlien BeversJuys draagt een.liedje bij: De Pakjesdrager. Hans Wachter ver volgt zijn astrologische rubriek. Van Ivans'. Poppengedoe, een humoresque. Jeanne Rcy- neke v. Sluwe verzorgt de rrioderubrick en Charles v. Iersel zet hot feuilleton voort. Het nummer is goed geïllustreerd. Spel en Dans. In Onder den Schijnwerper wordt een en ander belicht over Amerikaar.sche Tooneel- ideeën. Willem Putman schrijft over een nieuwe avant-garde Tooneel te Brussel, waar blijkbaar het Théalre du Marais niet meer als zoodanig wordt beschouwd. Jhr. W. F. A. Röell vertelt allerlei dingen over i het leven cn de carrière van een Holland- schc opera-zangeres te Parijs. Joy Demar- quellcMc. Arden. Achilles Mussclïe wijst op hel. drieërlei Noodlot van de Film. Tien Geboden voor den Sehouwburgarchitoct be sluiten dit nummer. Den Gulden Winckel. In het. laatste nummer is G II. Pannc koek Jr. Al Pratende Met.J. W. de Boer, dio hem heel wat vertelde over zijn leven, zijn werk en zijn nieuwe boek in manus cript, Het Boek God. A. den Doolaard ver telt van De Pollry Bookshop en het ..Cliap- book", een .volmaakt dichtershol" in De vonshire Street. Menno ter Braak maakt cenige opmerkingen over het Iïedendaagsch Essay. A. den Doolaard laat er-n opstel vol gen over John M. Synge (18711000) en het Ierschc Theater. Over Johan Schmidts Kunst van het Grimeeren geeft Jan van Ees een gunstig oordeel. Mary de Choisy bewon dert chiromanUsch De Handen van Piran dcllo. Cornelis Vclli becritiseert J. E. Ver- heyen en Karei Maes' Kunst en Teekenen voor Kinderen. Gerard"van Eckeren geeft zijn oordeel over Maria van Roel Houwink. Hcnrik Schol te is niet best le spreken over Mario, Cremers Weerlichten. Gerard van Duyn schrijft over Duitsche Letteren. Maand kroniek en Boekenschouw, waarna Tijd schriftenoverzicht, besluiten deze afleve ring- Het conflict bij Electrolux. De vice-president, inr. H. W. B. Thomas, waarnemend president van de rechtbank to Rotterdam heeft gisteren uitspraak gedaan in kort geding in den eisch van de Electro- lux tegen den hoofdvertegenwoordiger A. F, D. Kannegieter. Genoemde Kannygietcr heeft een show-» room mét woning van 'Electroliix aan den Hillevliet aldaar en is met het andere per soneel in staking gegaan. Naméns Eleclrolux had mr. Bout als pro cureur een eisch ingesteld tot onmiddellijke ontruiming van de woning. De waarnemende president heeft gedaagd de in het ongelijk gesteld en hem bevolen binnen 7 dagen, dus vóór 16. April de wqning' en den. winkel té verlaten en ter beschikking van eischéres te stellep. Hij machtigt eischeres daarna deze ontruiming zelf te bewerkstelligen, desnoods met den sterken arm. Voor eiken dag, dat de woning na 19 April niet zal worden Ier beschikking gei steld, zal gedaagde een schadevergoeding hebben te betalen van f25. Hij wordt te-» vens veroordeeld tol betaling van de kosten van het" geding, die worden vastgesteld op f -10. De moord in de Rozenprieelstraat le Haarlem. De rechtbank te Haarlem veroordeelde gisteren den opperman B., tegen wien het O. M. wegens moord op zijn vrouw. 8 jaar gevangenisstraf met aftrek der preventieve hechtenis. De rechtbank qualificeerde het misdrijf als mishandeling den dood tenge-* vol ge hebbend. Het autobus-ongeluk bij Tholen. De rechtbank te Óreda heeft nog den rijkveldwachter V. en den waarnemend burgemeester G te Tholen gehoord inzake het bekende autobusongeluk bij Tholen, waarbij 7 vrouwen het leven hebben ver loren. De verdediger vroeg alsnog enkele getuigen ft décharge te hooren naar aan-* leiding van het deskundig rapport. De rechtbank vond. na twee keer in raadkamer le zijn geweest, echter geen termen om in te gaan op dit verzoek van den verdediger, TE HUUR GEVRAAGD te Leiden of omgeving op netten stand voor gezin van 3 personen. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 359-1 k. Hotel DE WITTE ZWAAN, Lisse. 3538 Zaterdagmiddag 4 uur voor handen le kwaliteit verscke Holl. GEROOKTE PALING in het Filiaal Mandenmakers- steeg 17, Tel. 155. 3503 VERKRIJGBAAR PRIMA ft 50 ets. per pond. VROUWENSTEEG 5. 3518.1 leunt U doen ilemonsirccren door: 3508 5/7 P.K. Motorrijwiel in schit terende conditie, als nieuw, voor spotprijs. Wei ktuigkundigc. KALFSCARBONADE 25 KALFSLAPPEN 40 KALFSGEHAKT 40 KALFSFRICANDEAU 55 KALFSLEVER 30 Alles per 5 ons. Lammermarkt 30. - Tel. 1517. 3553a (IJS-CHOCOLADE) 12 cents per stuk. Iets nieuws voor Leiden - Een Zomerdelicatesse Alleen verkrijgbaar: 3519 LANGE DIEFSTEEG 13 TEL. 1X47 in prima slaat. - Vijf jaar ga rantie. W. BARNING, Oude Siiwel No. 16. 3510 (inwonend) gevraagd, in gezin van twee personen. Brieven voorz. van g. g aan Mevr. M. J. VAN VUGT, 30 a Swaardecroonslraat, Rolipr am. 3528 WAT IK NIET KA& MISSEN. Ik kan van alles derven, M n biesje laten staan, Alij 'n nieuw pak ontzeggen, Niet naar de „bollen' gaan. Maar, wat ik niet kan missen. Dat is. mijn pijp tabak! Bij FRANCIIIMON gekocht en Dan br-jj ik op m'n gemak. Wie die tabak heeft loeren kennen, Kan nooit aan and're soorten wennen. Maakt Uw sigaret zelf. Shag 14 cis. Tel. 1611, Haarlemmerstr. 204 3509 GEVRAAGD, leeftijd niet ho ven 16 jaar. Wed. P. J. WEIJERMANS, Nieuwe Rijn 82. 353Ö GEVRAAGD een nette pl.m. li jaar. v. ESCII, Donkerst cog 5. 3541 In verband met de verbetering van den Rijnsburgerweg gemeeDte Oegstgeest(v»i» af d©n Itliijnxichtwejj (Groene* btceg) lol anu de gemeente Rijnsbnrff) zal, te beginnen met 12 April as, de 2e hoofdaanvoerleiding aldaar ge deeltelik wordeu verlegd. Van deze gelegenheid wordt tevens gebruik gemaakt om een buis van grooteren diameter te leggen, waardoor de aanvoer van duinwater TIJDELIJK door KEiVE Jiooidbuia moet geschieden, tengevolge waarvan DE DRUK ZAL VERMINDEREN, Teneinde den last van deze drakvermindering, die ODgeveer n 3 weken kan duren, zoo geriüg mogelyk te doen zyn, Morgen, Zaterdag weer Reclameuag. Eon ieder die 3 pond RUND- VLEESCH koopt. Runderlap pen van 50 ets., Rib of Rollade ft 60 ets., krijgt een half pond RUNDVET cadeau, in de Leid sche Vleeschhal, Haarlemmer straat 251 en Haarlemmerstr. 238, h. Pelikaanstr. Tevens prima Lamsvleesch van af 50 ets. en prima yersch aeslaelit Rundret ft 50 ets. p. pond. Aanbevelend, 3531 .3491 in alle plaatsen gevraagd vuor verkoop prima koffie cn thee met cadeaux, aan particulie ren. Uooge provisie. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 3535. DE DIRECTIE. Motgen, Zateidagvoorm. 10 n. verkoop van een groote partij gesteriliseerd RUNDVLEESCH 5 30 cent per pond, RUNDVET en BOUILLON. 3538aOWEL. 2 p. 2 b.

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 6