R.H.W. Fruit-Soda 1MB No. 20265. LEIDSCH DAGBLAD, Woensdag 7 April Derde Blad. Anno 1926. UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. Mineraalwater met vrurtilensmaak Burgerlijke Stand v. Leiden. VOLLE-MELK-REEP, Beter dan Goed; DE BESTE Alphen. Het vierjarig dochtertje van den landarbeider van den Ekel aan den Heerenweg is in een sloot geraakt en ver dronken. j| Ter gelegenheid van z\jn 40-jarig huwelijksfeest werd den heer L. C. Jongen- bnrger gisteravond door de muziekvereeni- cing „Arti et Religioni" voor zijn huis op de Stationsstraat een serenade gebracht. Boskoop. Zaterdag sloeg een paard, gespannen voor een houtwagen van den landbouwer N., nit Waddinxveen, aan de Zijde alhier op hol. Een bakkerswagen werd omvergereden, terwijl nóg een rijwiel, dat tegen een muur stond, geheel werd vernield. Persoonlijke ongelukkeu kwamen gelukkig biet voor. N. heeft het vernielde rjjwiel Vergoed. Maandag gaf de tooneelvereeniging „Haar betere tijden" in hotel „Neuf' een v elgeslaagde uitvoering. Opgevoerd werd 't touneelstuk „Schakels", van Herman Heyet- ïnans. Zaterdag kwam een motorrijder v. E. alhier met een wielrijder in botsing. De laatste vervoerde op z*n fiets een bus met melk, waarvan de inhoud geheel verloren giDg Er kwamen geen persoonlijke onge lukken voor. Leiderdorp. Burgcrl. Stand. Geboren: Petronella Neeltje, D. van W. de Jong en I de .Tong Pelrus Lconardus, Z. van P. H. Kerkvliet en C. van Gervcn. Overleden: Sara Brak, echtgen. van M If. jjpoedhart 3ö j. Zwammerdam. Onder voorzitterschap van den heer Z. J. Ninaber van Eyben, hield de Christ. Hist. Kiesvereenigmg alhier haar jaarvergadering in de consistorie der Ned Herv. Kerk. Na opening met gebed en het lezen van Psalm 85. las de secretaris de notulen, die onveranderd werden goedge keurd. De penningmeester deed daarop re kening en verantwoording waaruit bleek dat cr een nadeelig saldo van plm. f 40 is. Nadat op verzoek van den voorzitter de hoeren P. Hoogenboom en D. H. S. de Bruyn do rekening hebben nagezien, en eerstgenoemde daarover een gunslig rapport heeft uitgebracht, werd de reke ning vastgesteld, nadat inmiddels door een bijdrage van een der leden het tekort lot f 30 is teruggebracht. Bij de bestuursverkiezing werd de lieer B. Sprey. die aan de beurt vau altredmg was, weder herkozen. In de plaats van den heer W. van der Ileyden, werd gekozen de heer K. Koren. Tot afgevaardigden naar de op 8 April a.s. te houden algemeene vergadering der Christ. Hist. Unie te Utrecht, werden hij stemming aangewezen de heeren ds. Kloots en B. Sprey en als plaatsvervangers de heeren Jac. Boeyenga, P. Hoogenboom en J. H. Linschoten. Breedvoerig werden voorls besproken de voorstellen voor de algemeene vergadering, ingediend zoowel door het hoofdbestuur als 'door verschillende vereenigingen. De houding der Christ. Hist. Kamerleden inzake het gezantschap bij hel Vaticaan gaf 'eveneens aanleiding tot drukke bespreking. Nadat bij de rondvraag nog enkele aan gelegenheden waren medegedeeld ol be sproken, eindigde ds. Kloots op de gebruike lijke wijze. De vereeniging waarvan de Ned. Herv. School met den Bijbel alhier uitgaat hield haar jaarvergadering onder leiding van den ecrc-voorzitter, ds. J. J. Klools. Deze opende imet gebed en het lezen van Prediker II, iwaarna de secrelaris, de heer Z. J. Ninaber van Eyben, na de voorlezing der notulen het jaarverslag uitbracht. Dit verslag, evenals dat van den pen ningmeester, den heer C. A. Oppelaar en van het hoold der school, den heer D. H. de Liefde, gewaagde van gestadigen vooruit gang. door de ontwakende lietde bij de leden der Herv. Kerk voor hun school en de steeds grooler wordende samenwerking. Van die samenwerking heeft ook het dames-comitf, bij de voorbereidende werkzaamheden voor de te houden bazaar de verblijdende resul taten mogen ondervinden. Bij monde van den heer A. Hoogen- doorn, bracht de commissie, die de rekening van den penningmeester had nagezien, ver slag uit en adviseerde de rekening met dank aan den penningmeester vasl 1e stel len. waartoe werd besloten. Bij de stemming voor een lid van hel be stuur wegers periodieke aftreding als zoo danig van den heer Z. J. Ninaber van Eyben, werd deze met groote meerderheid weer herkozen en liet zich deze benoeming welgevallen. Tot leden der Commissie voor hel nazien der linancieele bescheiden voor 192G wer den aangewezen de heeren: L. van den Bos, A. Hoogcndoorn en J. H. Ruting; tot algemeen plaatsvervanger de heer U. Zwij- Jicnburg. Nadat nog 8 nieuwe leden tol de ver eeniging waren toegelaten en bij de rond vraag nog een en ander was besproken, werd door ds. Klools met dankzegging ge sloten Haarlemmermeer. Burger 1. Stand Geboren Elisabeth, d. van P. Klaassen en It. Hendriks Marten Jan, z. van W. J. Picket en B W. Brunink Theodorus Ni- colaas, z. van Th. N. Oud en S. M. Rale Johanna Elisabeth, d. van J. D. Schullz en A. B. L. Spooren Angenita Elisabeth, d. van M. Kollf en J. Vroege Johannes, 7.. van J. Kamp en C. J. Wessels Johan na, d. van A L. Klootwijk en W. T. Dijk graaf Maria Calharina, d. van A. Louter en M. M. van Kampen Marijtje, d. van J. Slroomer en H. M. Tool Aafje, d. van ,\V. J. Elenbaae en A. van Krimpen. Ondertrouwd: N J. Raji, 25 j. en H. Knol, 19 j. J. G. van Beek, 57 j. en E. Rietveld, -5 j. G. A. Meijer, 21 j. en H. J. Sprokke- lenburg, 24 j. G. J. Ubink, 32 j. en D. de die le Clercq, 25 j. M. van Nieuwen- huizen, 26 j. en C. M. Houweling, 27 j. IJ. Cuiper, 29 j. en L. Schouten, 22 j. A, Buijs, 21 j. en J. Wijtvliet, 18 j. Gehuwd: II. Mendrik, 51 j. en P. Cokart, 28 j. T. Albers, 36 j. en D. Uithol, 34 j. J. Franzen, 28 j. en W. Uithol, 23 j. J. A. Slooten, 22 j. en A. M. Kooij, 19 j. Overleden: Jacobus Hubertus Ottenheijm 69 j. wede. van C. Vleugel Pieternella, 7 j., d. van N. P. Breedijk en D. Sideiius Jacob op den Brouw, 74 j., gehuwd met E. Boer Petronella, 3 j., d. van J. A. Rooden burg en IJ. C. van der Giezen Simon Kieft, 71 j.f gehuwd met G. Glijnis. Uit de jaarverslag der gezondheids commissie voor deze gemeente blijkt dat de rekening aan ontvangsten en uitgaven sluit tot een bedrag van f 1362.03%, piet een j saldo in kas van f 5(H-19. De subsidie der gemeente over 1924 be droeg f717.74: De begrootiiig voor 1926 werd vastgesteld tot een bedrag in ont vangst en uitgaaf van f 1695, waaronder ber grepen een bijdrage der gemeente van f 790.81. De bijna 14-jarige zoon van den ar beider J. O. is hedenmorgen omstreeks 10 uur nabij de Cruquius alhier, door het op hol slaan van de paarden van een boe renwagen gevallen. Inwendig ernstig ge kneusd en met een gebroken arm en dito been werd de knaap opgenomen en per ziekenauto van den Gemeentelijken Ge neeskundigen Dienst naar de St. Johannes de Deo-Stichting .fte Haarlem overge bracht. Hillegom. Burgerlijke S t a nd. Ondertrouwd: J. Jansen en S. F. Zwane- veld Th. d. Reep en E. Wcgmann J. Hceres en A. C. Rolvers. Getrouwd: J. Ylcdder en D. de Jong J. Wisse en C. Walraven. Bevallen: J. v. ReepVree ken z. A. W. FaasHellendoorn d. J. C. van Kla verenMeinema z. M. Ilagemande Jong z. Overleden: II. Kolk 17 dagen AI. v. d. Voort wed. A. Meskers 75 jaar N. M. v. d. Ploeg 12 weken. De gemeente-veldwachter Versteeg heeft een jongen man, zekeren J. aange houden en naar Haarlem opgebracht we gens ontvreemding van geld en goederen. Hij woonde achtereenvolgens in drie kost huizen, waar kleinigheden en ook eemg geld vermist werden. De politie kwam cr achter en wist vol doende bewijzen te krijgen om tot de aan houding over te gaan. Katwijk-aan-den-Rijn. Bij het naderen van een auto moest mevr. W. van haar rijwiel afstappen. Zij was hierin niet erg bedreven met het gevolg dat zij haar been brak. Zij werd bij mej. de wed. v. d. P. bin nengedragen waar dr. H. de eerste genees kundige hulp verleende. Katwijk-aan-Zee. Van de Ixawl- visscherij kwam Dinsdag te IJmuiden aan de markt de logger KW 110, met f216 be somming. In de gemeenlezaal hield de Chr. zangvereeniging „Excelsior", gisteravond haar jaarvergadering. De voorzitter, de heer W. Haasnoot, opent met een woord van welkom tot de aanwe zigen en in het bijzonder tot den heer Clou- vee, den dirigent der vereeniging. Het jaarverslag van den secretaris gaf een zeer opgeweklen toon te beluisteren. Het ledental, zoo deelde deze o.a. mede. was de 90 gepasseerd. De penningmeester, de heer Corn, den Duik Czn., deelde mede dat de kas er zeer goed voor stond; er was zelfs een flink batig saldo. De voorzitter bracht secretaris en pen ningmeester dank, den laatste mede voor zijn nauwkeurig en richlig beheer, waarbij tevens wordt herinnerd aan het vele werk van dezen, inzake de kwestie met het bu reau voor het auteursrecht, die door hem op zoo flinke wijze tol een goede oplossing werd gebracht. Daarna had een bestuursverkiezing plaats. De aftredende voorzitter en penningmeester werden met bijna algemeene stemmen her kozen en de herkozenen lieten zich deze verkiezing welgevallen. De rondvraag leverde niets bijzonders op. Ten slotte bracht de voorzitter een woord van bijzonderen dank aan mej. Kr. den Duik voor haar vele belanglooze werk bij het instudeeren der stemmen en haar hulp voor de begeleiding, waarvoor hij haar na mens de vereeniging een modern Gouda's Wandbord aanbood, hetwelk mej. d. Duik onder applaus der aanwezigen dankbaar aanvaardde. Na sluiting der vergadering bleef men nog geruimen tijd gezellig bijeen. Een tom bola zonder nieten, ten bate der kas, had een reuzensucces, zoodat alles bijeen „Ex celsior" met dankbaarheid op dezen avond kan terug zien. Noordwijk. Ingekomen personen. A. v. d. Graaf en fam., timmerman, van Dordrecht, St.-Jeroensweg 23. A. H. Bliek, zonder beroep, van Rotterdam, Van Hardenbroek- weg 1. D. Hanselman, part. verpleegster, vau Rotterdam, Van Hardenbroekweg 1. M. J. Th. Musers, <Lb. Den Haag, Emma* weg 10. M. Testen, d.b., Amsterdam, H. t. Duinstraat 39. J. A. J. Ruigrok, zonder beroep, van Heythuysen, Wilh?lmim- straafc 24. J. Wynstekers en fam., timmer man, van Oudewater, Voorstraat 58. Vertrokken personen: J. de Wit en fam., landb., naar Brammen, Klein Zegerei 201. Nooidwijk-Binnen. De Dir. der Natio nale Bankvereeniging heelt goed ingezien alhier in perceel Voorstraat No. 49 een bgbank te vestigen. Dit zal zeer ten gerieve van vele inwoners en de in Noordwjjk ver toevende vreemdelingen. Naar wg vernemen zal vanaf a.s. Maandag het kantoor voor het publiek geopend zijn.. Met zeer veel belangstelling werd hedenmorgen door da inwoners alhier gade geslagen, dat men een aanvang heeft gen maakt met het plaatsen van de wijzerplaten der klok in den toren der Ned. Herv. Kerk. Het behoeft geen betoog, dat door een ieder met vreugde, na tijdelijke afwezigheid, onie onmisbare dorpsklok zal worden begToet. Oegstgeest Een rijk ingezetene uit Heemstede, de heer De Kok, is eigenaar ge worden van de villa van den heer J. Zaal berg, Prins llendrikpark 34, te Oegstgeest, met bijbehoorenden grond en hoenderpark. Naar wij vetnemen wordt er aan de- villa en omgeving niets veranderd. Valkenburg. De opbrengst van de col lecten in de maand Maart io de Ned--Herv. Kerk bedroegen voor de Diaconie 425.59, voor de kerk 'f70.44 en de inhoud der bussen bedroeg f 16.52. De melkprijs i3 ook hier weer met 1 cent per L. verlaagd en gebracht op 13 cent. Warmond. BurgerI. Stand en Bevol king over de maand Maart. Geboren: Jannetje, dochter van II. Hand- graaf en Ma. Fr. van Houten. Eslelle Lóuise dochter van L. Schuld en A. M, Gijsels. Leo Henricus Jozef, zoon van J. G. Korlekaas en C. A. Melman. Antonia Jacoba, dochter van M. Schut en H. J. Braak. Petronella Maria Josephina doch ter van W. A. Sikking en J, M. v. d. Maas. Hendrik Jan, zoon van W. Vaneveld en J. de Wolf. Overleden: Johannes Cornelis van der Voet, oud 9 maanden, zoon van J. C. v. d. Voet cn Barbara van der Wilk. Gevestigd:'P. Westra en gezin, gekomen van Cappellc a. IJsel. J. G. AI. A. Rol- fes, gekomen van Eindhoven. Johanna Nek, gekomen van Leiden. A. M. Bakker geh. Terpstra en gez., gekomen van Leiden. P. A. v. d.' Bosch, gekomen van Eindho ven. A. C. v. d. Poel en gezin, gekomen van 's Gravenhage. R. M. J. Verton, ge- korden van 's Gravenhage. A. M. C. Beu link geb. v. d. Steen, gekomen van Leiden. J3. Grupstra gekomen van Dusseldorf. L. de Man gekomen van Nieuwolda. Vertrokken:' H. Rutgers en gezin naar 's Gravenhage.fA. J. Kruithof en gezin n. Leiden. A. v. d. Bom vertrokken naar Nijmegen. M. Kaandorp vertrokken naar Ileiloo. G. W. de Rooij Vertr. naar Oegst geest. W. N. van Leeuwen, verlr. naar Pijnacker. A. J. Keijzer vertr. naar Lei den. P. J. L. Lcenen, verlr. naar Wassenaar. Th. A. J. Bader verlr. naar Canada. A. A. Bader, vertr. n. Canada. C. J. Sikking, vertr. n. Canada. Zoeterwonde. B u r g e r 1. Stand. Ge-s borenCornelis Hendrikus, Z. van C. Zand bergen en J. v. d. Zon. Stephanus Nico- laas, Z. v. Th. Ammerlaan en J .A. Win ters. Hanni Rosalia, D. v. D. A. M. Yer- straaten en C. F. Molles. Jaeobus Joan nes, Z. v. A. C. Paardekooper en M. M. Straathof. Ondertrouwd: Paulus Hendrik Schild 41 j. en Johanna Cornelia v. Vliet 43 j. Overleden: Netje Vroomans 16 d. Cor nelis van Klink 44 j. Jaeobus van der Hoeven 46 j. Helena Warmedam 61 j. Loop der bevolking. Ver trokken: C. Ruiter, n. Amsterdam, M. A. J. Vos, n. Rotterdam. A. C. J. Bulte, n. Rosmalen. Ch. W. Broodbakker, n. Rhe- den. Th. A. M. Brands, n. Gilze en Rijen. J. Roeleven, n. Sasscnheim. J. Kooloos, n. Soestdijk. Th. van Wija, n. Leiden. J. P^ M. Verberne, n. Leiden. M. Hoge woning, n. Leiden. J. C. Olsthoven, n. Uithoorn. W. Th. Hogervorst, n. Nootdorp. D .T. Verduyn, n. Leiden. J. C. dc Groot, n. Nieuwveen. C. B. M. Onderwater, n. Al phen a. d. Rijn. M. H. Paardekooper, n. Breda. J. M. van Yperen, n. Voorhout. J. M. L. van Dicmen, n. Esch. C. W. M. Ovenneer, n. Rotterdam. C. C. Thomassen n. Vinkeveen. A. van der Drift, n. Berkel. W. J. Koek, n. Bodegraven. C. Deege naars, met gezin n. Leiden. J. J. de Witt, met gezin, n. Leiden. M. N. H Schrijvers, n. Tilburg. P. van Beek, n. Leiden. I). H. Kokmann, n. Rheden. M. de Huy, n. Rhe- den. W. M. Bosch, n. Den Haag. M. H. de Jong n. Delft. C. Touw n. Haarlem. J. L. Tolfliet, n. Haarlem. C. van Kralingen n. VHage. Th. J. M. van Steijn, n. Boskoop. O. de Koning, n. Leiden. D. Fuchs, n. O.- Tonge. A. P. van der Meer, n. Sassenheim. A. Willekens, n. Wassenaar. H. van den Berg met gezin, n. Alphen a. d. Rijn. G. A. Pieterse, n. Alkemade. Gevestigd: B. van Wort, v. Haarlem. W. J. J. Swillens, v. Velsen. W. L. J. van Gaaien, r. Amsterdam. M. A. A. Breyaert, v. Haarl.meer. G. J. van der Ham, v. 'a Hage. J. L. Polfliet, v. Haarlem. J. Bo venlander, v. 's-Hage. I. Aartsen, v. Rot terdam. P. v. Gestelen, v. Lisse. J. J. Storm, van Amsterdam. AI. van de Haterd, v. Rotterdam. H. M. J Koning, v. Tilburg. C. H. M. Taskin v. Tilburg. L. Schuman, v. Zevenhuizen. J .Scbrama, v. Haarlem. C. v. d. Akker, v. Leiden J. L. AI v. Die- men, n. Haarl.meer. B. C. Zwetsloot, v. Voorhout. J. Overes, van Leiden J. B. Bensdorp, v. Voorschoten. L. W. Duindam, v. Zegwaart. P. H. v. Bezu, v. Haarlem. C. v. d. Horst, v. Gcldrop. A. A. Vreeswijk, v. Woubrugge. W. J. D. Verbeek, v. Lich- tevoorde. P. A. Janssen, v. Oegstgeest. B. Huisman, v. Stompwijk. G C. Zandvliet, v. Wassenaar. G. Koster v. Boskoop. J. G- H. Struijk, v. Stompwijk. M. A. P. Korte, v. Stompwijk. M. C. Opdam, v. Wou brugge. C. P. v. Amsterdam en M. G. Op dam, v. Leiderdorp. J. A. M. Verbij, van 's Hage. RECLAME. Let op het merk R, H. W. 1956 TT"•JPg-'v-tKr.VS "Til Mi ■-v\ m Te Heemslede werden den 2en Paaschdag op de renbaan Het Oude Slol, draverijen op de lange en korte baan gehouden. Een foto van den wedstrijd om den Crocusprijs; vooraan „Ooststar", rijder Jan de Boer, daarachter „Oscar", daarachter „Meigroct". Den 2en Paaschdag werden op de Rijswijksche Wielerbaan de eerste wedstrijden in dit seizoen gehouden. Een foto van den wedstrijd achter groote motoren lusschen Lejour, Leddy en Schlebaum. Opgave van personen, die zich te Leiden hebben gevestigd. A. Mol, dienstbode, 2e Binnenvcstgr. 6 J. Warmenhoven N. Beestenm. 23. L. J. van Beek. 6lagèr, Haarl.straat 252. W. A. Zouteriks en fam., milit. schoenmaker, Maurilsstr. 20a. Th. Heidman, II. Rijn dijk 19a. P. Hagoort en fam., haltechef,' Utr. Jaagpad 1. E. OoslveenVerwoerd, Middelstegr. 52. J. S. B. Böhl, Groenho- venstr. 16. A. van der Stok en fam., inge nieur, Breeslraat 24. C. C. Carree, huis houdster, Hoogewoerd 9. F. C. van de Zande, verpleegster, Boerhaavestr. 33. B. A Vos, verpleegster, Boerhaavestr. 33. M. I. van Gasteren, verpleegster, Boerbaave- straat 33. G. Homoet, verpleegster, Boer haavestr. 33. E. R. Becker, Nieuwe Rijn 5. D. Pigeaudvan der Vlies. Kager- straat 4. »-» Opgave van personen, die uit Leiden zijn vertrokken. D. Koet, Helder, Spoorstr. 43. O. L. G. de Raadt, N. O.-Indië. E. M. v. Rhijo, vr., Den Haag, Joan Maetsuyker- straat 177. W. J. Jansen, Rotterdam, Papaverstraat 26b. L .v. Laerc, Apel doorn, Marechaussce-kazernc. M. Schro der, vr., Rhenie (Dl.), Regenstr. 15. P. J. Hoogerbmgge, Oegstgeest, Regentesse- laan 9. G. A. v. den Dijstel, vr. Hilver sum, Utr. weg 121. W. J. M. van 't Hof, Rotterdam, Zw. Paardenstr. 107/3. G. C. Crone, Den Bosch, Vuchterdijk 17. L. Ebtkamp, Schoten, Arnoldusstr. 4. G. v. Hoore, Delft, Havenstr. 8a. Sloos- IJzerman, Helder Florastr. 3. I. Ouds hoorn, Haarlem, Brouwerspl. 28 rood. Mr. Kolderman, Amsterdam, Soerabaiastr. 49 II. J. B. Rombaut, Heemstede, Van 't Hofstr. 15. AL G. W. Hoogervorst, vr., Den Haag, N. Achtergr. 25. M. Ravesteijn, vr., Den Haag, Malakkastr. 78. A. de Lange, Zoeterwoude, H.-Rijndijk 191 F.J. den Broeder, Rotterdam, Briel- schelaan 34 CII. W. Klootwijk, vr., Amersfoort, Bisschopweg 152. H. E. C. Starkenburg, vr., Nijmegen, Tollenslr. 153. A. D. v. Alaris, vr., Hillegom, Treslin- gerdw.str. 2. GEBOREN: Maria. d. van A. Bavelaar en S. v. Tongeren. Johannes, z. van M. E. J. Stevens en G. v. d. Berg. Marinus. z. van W. Blok en J. Ezinga. Marrigjen, d. van W. M. Wendt en G. v .Zijll. Ber- tus Hein, z. van P. H. Zandstra en C. A. Richter. Johanna, d. van H. Verlind en G. den Os. Nicolaas, z. van H. Jagel en E. Biesot. Lamberlus Paulus, z. van II. A. Braakman en E. C. Blijdestijn. Mar- garelha, d. van J. Eiser en A. E. Stompé. Jacoba Johanna, d. van J. C. A. v. Tol en J. Gordijn. Christina Maria Tha., d. van T. J. A. Jongmans en A. G. Weenink. Anna, d. van J. C. v Schalk en M. M. A. v. Wetten. Hendrikus. z. van P. J. Belt en P. M. Cornelisse. Margje en Johanna. 2 d. van J. de Kier en P. J. Kraan. Franciscus, z. van F. de Haas en E. G. Arls. Karei, z. van G. Ligtvoet en G. Pardon. e- Neeltje, d, van A, Houtman en P. Tijster man. Willem, z. van F. J. Wimmers en J. M. Ravenstein. Piel, z. van J. v. Dam en C. A. Groeneveld. Cornelis Johannes, z. van A. v. d. Meer en M. Hoogeveen. Huig. z. van A. Schouten en P. Schaap. Maria, d. van J. Pctiel en J. Overduin. Johanna, d. van J. Overduin en J. P. Pee renboom. Pieter, z. van W. Bourgeois or. E. Optendrees. Petrus, z. van P. Sievai en J. Taverne. Antoon, z. van A. Tegelaar en G. Fasseur. Cornelia, d. van II. Schouten en M. F. v. d Steen ONDERTROUWD. H. J. Boelee, j m., 24 j. an C. de Koning, jd. 21 j. W. C. Kiefceek, jra. 20 j. en C. J. Wassenaar, jd. 18 j. I. Seller, jm. 21 j. en A. Selier, jd. 20 j. A. Noort, jm. 24 j. en J. A. Pot, jd. 21 j. J. P. de Bot, jm. 26 j. en J. A. Janisse, jd. 24 j. A. Prins, jm. 25 j. en H. J. Schimmel, jd. 24 j. M. J. Montanus, jm. 32 j. en A. v. Rgn, jd. 23 j. D. Abspoel, jm. 35 j. en J. Al. Meiners, jd. 26 j. J. Laterveer, jm. 25 j. en M. J. v. As, jd. 24 j. S. Erkelens, jm. 22 j. en E. v. Zwieten, jd. 21 j. W. v. Kooperen, jm. 25 j. en A. Redel, jd. 19 j. A. Meyer, jm. 24 j. en A. F. Offerman, jd. 22 j. N. Tli. v. Leeuwen, jm. 27 j. en J. M. Smit, jd. 28 j. H. Fleur, jm. 23 j. en J. v. Klaveren, gesch. 29 j. GEHUWD: J. L. I. Buningh wedr. en B. Schouten jd. A. v. Groeningen jm. en G. Roek jd. C. J. v. Tol jm. en E. Dek ker jd A. T. II. Th. Brandt jm. en C, J. Veen jd. H. Kooreman jm. en J. Fak kel jd. T. Th. Beij jm. en II. Relj- ken jd. H. v. Egmond jin. en C. Hanno jd. P J. Vijlbrief jm. en J. E. llolverda jd. W. Sjardijn jm. en E. de Wit jd. D. v. Donk wedr. en J v. Hooidonk jd. II. J. J. Koedijk jm. en J. Al. v Poelgeest jd. OVERLEDEN: C. v. Vliet—le Feber. vr, 60 j. A. Leemans, m 75 j. A. Steen- hauer, m. 62 j. M. Nicola—Platteel, wede. 63 j. G. H. de Groot, d. 17 j. S Engelbrecht wede. v. Tongeren, 85 j. C. Tabernal, wedr. 60 j. J. Wilschut Bouthoorn, vr. 40 j. H. v. Leeuwen, f. 10 m. C .B. v. Ark. wedr. 70 j. H. Brandt, z. j. A. Meyers—v. d. Togt, vr. 80 j. J. Dool, wedr. 76 j. J. Jon- gedijk, m. 49 j. K. A. Hakkert, m., 33 j. E Lcget—Sommeling, wede. 77 j A. Meijer 75 j. A. CasteleinHouniet, vr. 79 j. RECLAME. Meer voedingswaarde dan 2 EIEREN, 3388 Onze Telefoonnummers DIRECTIE en ADMINISTRATIE 2500 "(°P 2 lijnen) REDACTIE 150?

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 9