OPENING H. LENS,/ 'Wuberf Gerookte Paling HEDENAVOND OPENING W. VERHOEVEN-Hoogewoerd 130 I J. v. d, WIJK, 39 Haarlemmerstraat 99 TE KOOP MANTELWERKSTER BilM-JFild'Ecosse Kousen 1.95 UIT DE RIJNSTREEK. SPREEKCEL. Haar! straat ïpsj g-en grooje partij Bruine Dameskousen Haari.siraat 16 cent per paar. ZATERDAG 27 MAART Haarlemmerstraat 92 Dames- en Kinderhoeden. Bieustbods MARE 52 R00pt iijn voorstel len zeerste aan. Op een vraag van den heer G. van Leeuwen antwoordt de voorzitter, dat nog met do schoolbesturen moot onderhandeld worden over de inning van het sch olgeld. Hierna sluiting der open bare vergadering en gaat men over in ge heime zitting. De Kiezerslijst beval de namen van 1621 Kiezers van de 2de Kamer, 1601 van Prov. Staten, 1515 voor den gemeenteraad. RECLAME. ^Tabletten, jjrnotc doos G5 ets. 2756 Alphen. Gemeenteraad. Voorziüer is de burgemeester dr. H. J. Lovink. Secretaris de heer K. Salverda. Af wezig met kennisgeving de heer Gesman. Na de opening met gebed wijdt de voor zitter eenige waardeerende woorden aan de nagedachtenis van wijlen den heer Th. Lelieveld. De notulen der vorige vergadering worden onveranderd goedgekeurd en vastgesteld. Door den secretaris wordt voorgelezen een telegram van gelukwensch, door B. en W. namens den raad gezonden aan H. M. de Koningin ter gelegenheid van haar 25-jarig huwelijksfeest. Een dankbetuiging hierop ontvangen wordt eveneens voorgelezen. Van Ged. Stalen zijn ingekomen verschil lende goedgekeurde raadsbesluiten. Worden voor kennisgeving aangenomen. liet proces-verbaal van het drinkwater- onderzoek luidt dat de scheikundige zoowel als de bacteriologische samenstelling uit stekend waren. Mededeeling van de 1ste commissie lot wering van schoolverzuim dat tot voorzit ter en secretaris zijn benoemd resp. de heeren K J. de Koning en D. L. v. d. Berg. Idem van de 3de comm. lot wering van schoolverzuim van de benoeming der hee ren D. Bol en B. Pasma. Het jaarverslag over 1925 van den Keu ringsdienst voor vee en vleesch ligt ter ge meente-secretarie Ier inzage. Ingekomen is een adres van het bestuur der Chr. H. B. S. waarin zij een bijdrage verzoeken van f 100 per jaar en per leerling Wordt in handen gesteld van B. en W. om praeadvics. B. en W. stellen voor op een verzoek van P. Verkade om over 192G weder een grati ficatie van f50 te mogen ontvangen, even als de vorige jaren gunstig te beschikken Aangenomen. Een adres van de afd. Alphen van den Alg. Ned. Chr. Ambtenarenbond tot vorming van een commissie voor georganiseerd over leg wordt in handen gesteld van het Dag. bestuur evenals een beroepsschrift van J. L. Abbe Janssen op een genomen raadsbesluit waarbij hem de vergunning tot verbouwing van zijn pand werd geweigerd. Gekomen tot punt 1 van de agenda stelt de voorzitter voor dit tot een volgende ver gadering aan te houden waartoe besloten wordt. Naar aanleiding van de vraag van liet raadslid den Ouden omtrent de breedte van liet trottoir in de Zaalbergstraat stellen B. en W. voor dit vast te stellen op 21/3 M. Omtrent de besproken aangelegenheid is .nader het advies gevraagd van do Commis sion van Bijstand voor het Grondbedrijf en van Openbare Werken. De pprstgenoemdc Commissie is van oor deel, dat het gewensclit is om het trottoir aan de Noordzijde van de Zaalbergstraat een breedte te geven van 3.4-5 M. Zij acht dit ..gewensclit omdat in de toekomst een irot- ioir van 2.50 M. te smal zal wezen voor dezen weg die een vrij belangrijke ver keersweg belooft le worden, wanneer de 'hoornen in liet trottoir zich ontwikkelen; Terwijl een mindere diepte van de bouwter reinen den aankoop daarvan aanlokkelijker imaakt. In de Commissie van Bijstand voor Openbare Werken is do meening 'verdeeld. jlTot eene lid stemt in met do verbreeding van het trottoir: het andere lid acht een breedte van 2 50 M. voldoende en heeft be- jzwaar om voor een verfraaiing van dezen goeds royalen slraataanleg nog eens f 1500 ten koste te leggen, welk bedrag, naar de Gemeente-architect schat, de verbreeding •van hot trottoir aan de Noordzijde van de Znnlbergstra.it zal vorderen. Do heer Herngreen vindt liet niet mooi van de commissie voor liet Grondbedrijf om met den verkoop van grond aan den heer v Dam. B. en W. op een dwaalspoor te brengen door bij overlegging van leekening een trottoir van 3,45 M. breedte te projec- tceren zonder de aandacht er op te vestigen dat dit in afwijking was met liet oorspron kelijk stratenplan. Spr. vindt het trottoir biccd genoeg cn is voor liet voorstel van B. en W. De heer Meijer acht een Lreedle van 3.45 M; wenschelijker, wanneer men de ruimte voor de hoornen er afrekent, blijft er bij een breedte van 2M. geen behoorlijk trottoir over. De lieer Bergshoefl vergelijkt verschil lende trottoirs in de gemeente bij het aan te leggen trottoir en komt lot de conclusie, dat 27* M. ruim voldoende is. Op ditzelfde standpunt slaat de heer Den Ouden. Ook het motief, dat de mindere diepte van het bouwterrein door het bree- dere trottoir den aankoop aanlokkelijker maakt, wil er bij spr. niet in. De lieer Noomen zou er voor zijn-indien de andere zijde ook 37a M. breed zou zijn, thans gaat hij uit schoonheidsoogpunt niet met liet voorstel lot het brcedere trottoir mede. De heer Den Har tog acht het met liet oog op liet mogelijk drukke verkeer in de toe komst, noodig het trottoir op behoorlijke breedte aan te leggen. Steeds ziet men bij oude straten, dat vroeger alles veel te be krompen is opgevat; men moet zich aan passen bij het moderne verkeersleven en daar deze weg door zijn onmiddellijke aan* sluiting aan liet station zeer zeker een drukke verkeersweg kan worden, is spreker voor aanleg van het breedere trottoir. Het voorstel van B. en W. wordt in stemming gebracht en met 115 stemmen verworpen, zcodat het trottoir een breedte zal verkrijgen van 3.45 M. Vóór stemden de heeren Noomen, Bergshoef, Herngreen, Den Ouden en Vlasman. Voorstel van de Commissie» voor het ont werpen van strafverordeningen tot aanvul ling der algenieene politieverordening. Deze luidt aldus: „Teder hoofdbewoner van eenig bebouwd eigendom, ieder gebruiker van eenig af gesloten onbebouwd erf, ieder eigenaar of beheerder van eenig onbewoond gebouwd eigendom ot van eenig ongebruikt, afge sloten Mibebouwd erf, is, wanneer er sneeuw of ijzel op de straat ligt, verplicht te zorgen, dat het onafgesloten gedeelte zjjner stoep, zoomede de kleine steenen en de trottoirs, ter breedte van ten minste 1 Meter voor en rondom zijn gebouw of erf met zand of asch worden bestrooid". De heer v. Dijk is niet tégen dit voor stel, maar begroet het een'gszins schouder ophalend. 't Is weer één van die art., die nooit gehanhaaid zuilen worden. Do voorzitter vond hot een eigenaardig verschijnsel, dat ecu dergelijk artikel in Alphen nog niet bestond. In Den Haag en vele andere gemeenten is deze bepaling Algemeen en gezien do ervaring bij de laatste winterperiode, komt do wenschelijk- lieid van een dergelijke bepaling nog meer naar voren, vooral door do uitgestrektheid der gemeente. „Vele handen maken licht werk. Zoncler hoofdelijke» stemming wordt heb voorstel aangenomen. Bij liet voorstel van B- en W. lot verkoop van grond aan dc Zaalbcrgslr. aan den lieer W. B. Kroon q.q. achl do heer Hern green het bezwaarlijk om tegelijkertijd de goedkeuring te hechten aan een teekening voor den bouw van een garage. Spr. lieeft dezelfde meening als dc minderheid van het Dag. bestuur die tegen den verkoop is wan neer daaraan verbonden moet zijn de goed keuring van den bouw van de op leekening gebrachte garage Zij is van oordeel dat daardoor de straat zoodanig wordt ont sierd dat het beier is op dit oogenblik geen grond te verkoopen dan dat le doen met vermindering van de waarde van de aan grenzende eigendommen, welke, naar zij meent', van dezen bouw het gevolg zal we zen. Spr. onderstreept dit laatelc; 't is z.i. een afschuwelijk gebouw wat daar gezet zal worden. De voorz. zegt dat beide voorstellen on afscheidelijk zijn; de teekening voldoet aan bepalingen van dé bouw- en woningveror dening, doch of bel bevorderlijk is voor den grondverkoop in deze omgeving een der gelijk gebouw le plaatsen Iaat spr. in 't midden- Dc heer den Ouden vindt geen bezwaar tegcu dezen bouw dc gcvclhoogto is 7 1/2 M. en wat do zijkanten aangaat, nu ja,, aan huizen heeft' men ook 2 blinde muren. Z.i. zal het niet van veel invloed zijn voor den verderen grondverkoop. De heer Meyer is dezelfde mccning toegedaan. De lieer Herngreen blijft op zijn stand punt dat liet gebouw toch cenigszins in overeenstemming dient te .zijn met de om geving. De hèer Bergshoef heeft inzage genomen van de teekening en vindt de bezwaren van den heer Herngreen we! wat al te ver doorgedreven, want, aldus spr. het gebouw zal werkelijk zóó leelijk niet zijn. In stem ming gebracht wordt met 15—1 stem, te gen de heer Herngreen, besloten tot grond vérkoop. Voorstel van B. cn yt. om van i Mei 192G tot en met -30" April 1927 ondershands op té dragen aan M. v. Essen het ophalen van asch en vuilnis in de gemeente voor de som van f 4000$ per jaar. De heer Veltman vraagt of onder de voorwaarden ook; het schoonhouden der Kerkstraat'bégi'epèn is. Dit is den voorzitter niet bekend. Is dit niet het geval, dan zal hierin voorzien worden. Het voorstel wordt z.h.st. aangenomen. Voorstel van B. en W. om C. de Jong op diens verzoek te ontheffen van de huur van gemeente-eigendommen en om die te verhuren aan E. Amersfoort. Aangenomen zonder hoofdelijke stemming. Eveneens wordt aangenomen een voorstel van B. en W. om aan H. E. de Kok te Gouda tot wederopzegging een lokaal van de school Raadhuisstraat beschikbaar te stellen. Voorstel van B. en W. om met het Rijk een overeenkomst aan te gaan tot herstel ling en onderhoud van de schietbaan. De voornaamste bepalingen komen hierop neer: le. Hel Rijk betaalt de herstellingskosten voor zoover deze e^n bedrag van f 800 niet overschrijden. 2e. Van eri met 1920 wordt door het Rijlc het bedrag van de kosten van het jaarlijk- sche onderhoud aan de gemeente vergoed. 3e. Het Rijk vergoedt jaarlijks f 1*20 aan de Gemeente wegens gemis van huur. 4e. De Gemeente Alphen aan den Rijn is verplicht de baan kosteloos beschikbaar te stellen voor alle door den Minister van Oorlog wenschelijk geachte schietoefenin gen. 5c. Dc vergoeding door andere gebruikers le betalen, wordt vastgesteld onder goedkeu ring van den Minister van Oorlog. De heer De Wolf ziet het belang van den schietbaan niet in. Na dezen laalslen vree set ijken oorlog is hij cr van verzekerd dat niemand meer lust zal hebben de wapens op te nemen. Er schijnt bovendien weinig animo meer voor het schieten te zijn want spr. had gehoord dat de Burgerwacht zelfs niet bij machte was geweest om de huur over 1925 te betalen. Tenslotte vindt spr. liet niet juist dat de schietbaan, die (och algemeen bezit is, al leen door een zekere calagorie mag.gebruikt wórden. Hij is er van overtuigd, dat indien dc S. D. A. P. (wat echter nooit zal gebeu ren) vergunning vroeg om le mogen .oefenen, zij dit niet zou krijgen. Do voorzitter zegt, uit gemeentelijk oog punt beschouwd, met deze concessie van het rijk zeer ingenomen te zijn en beveelt liet voorstel itrvolkomen vertrouwen aan. In stemming gebracht wordt het met. één slem, van den heer do Wolf. tegen, aange nomen. Vastgesteld worden dc voorschotten, aan de besturen van bijzondere scholen krach ten sart 103 der L. Cf. wet 1920. Deze be dragen over 3920 voor school Julianaslraat f1233, Hoorn f470. Steek tenveg f463, Aar- landervcèïi Zuideinde f265, Ilooflstraat f657. Torenstraat f702. Raadhuisslr. f2624, Paradijslaan f 4195, Aarlander-veen Noord eindo f 1242. Het vermcnigvuldigingscijfer voor dc plaatselijke inkomstenbelasting dienst 1926 1927 werd evenals vorig jaar vastge steld op 1.2. (Slot volgt). Bodegraven. Even willen wij er op wijzen, dat-deze week de aanvoer ter eieren- veiling weer de 10.000 heeft overschreden: 10.725 eieren werden totaal aangevoerd. Vorig jaar waren de aanvoeren in V drukst van den tijd ook ongeveer zoo hoog; wel een bewijs- dus, dat een zekere stabiliteit in de aanvoeren bestaat. In den loop dezer week hebben zich in onze gemeente de volgende personen ge vestigd: P. K. Jansen en gezin, landarbei der van Recuwijk II. Bloos en gezin, landarbeider van Alphen a.d. Rijn .T. van Dijk en gezin,landarbeider van Baarlc- Nassau. Inmiddels vertrokken: II. Calis, zonder beroep naar Amsterdam J. Evers en ge zin. landarbeider naar Alphen a. d. Rijn M. v. cl. Panne cn gezin, landarbeider naar Rietveld II. yan Eist en gezin, landar beider naar Alpheh a. d Rijn G. v. d. Bosch, dienstbode naar Oudewalcr C. A. Oudejans. zonder beroep, naar Alphen a. d. Rijn A. B. M. Tonino, winkelbediende naar Schoonhoven D. van Vulpen en ge zin, landarbeider, naar Waarder. Burgerl. Stand. Geboren; Ca- tharina Wilhelmina, D. van H. Bloos en b. Boodenburg Jan, Z. van P. van Holst en A. P. Nolet Adriana, P. van K. ICooistra en E. C. van Dam Ma art je, D. van S. Bckker en W. G. Sas Helena Cornelia cn Johanna Alida, D. van A. Wolswijk en W. A. M. van der Zon. Overleden; J. Op 't Land 66 jgeh. met J. van den Blauweiidraad C. P. de Groot 4 maanden. De Burgerlijke Stand van deze week bevat slechts de namen van twee overle denen. Beide zijn echter tragische gevallen. Eerst het bekende ongeval met den lieer O terwijl het daarnaast genoemde 4-jarig meisje door haar moeder dood in het wiegje gevonden werd. Hoe langer hoe meer hoort men opmerken, dat er den laatsten tijd zoo veel plotselinge -sterfgevallen voorkomen. Ditmaal is het welJieo.1 treffend. Op de Paascïitenfoonstelling te Rot terdam werden de-volgende Bodegravensche inzendingen bekroond: Roelof 2 5460 S. 5- jarigc stier.van II. W. Speelman, kampioens- prijs en lste; Herman 3 6813 S. van Joh. Michilen,tweede prijs; Leen 9 van H. W. Speelman 2de prijs; Gretha 2 idem, idem; Roel f je, idem, 3de prijs; Adrie 14, idem. lsle prijs. In hotel van Haaflen hield de Midden- si andsv e re eiligin g haar jaarvergadering. Dc voorzitter, de lieer W. Karssen, opende deze vrij goed bezochte vergadering. Hel jaarverslag van den secretaris was bijzon der opgewekt gesteld. De mede door de vereen iging georganiseerde winkelweek slaagde goed en hel ledental dor vereeni- ging nam sterk toe. De penningmeester kon een b'alig saldo rapporteeren. Vervolgens gat do secretaris, de heer Iluchshorn een uitgebreid verslag van de Bondsvergadering, waarheen hij was arge.vaardigd. In plaats van den penning meester, -dén heer II. Schöo, die aftrad, werd tot bestuurslid gekozen de lieer II. A. van Dam. -Tenslotte gaf de directeur der Middën- standsbank een causerie over boekhouden en belastingheffing, waarin hij aandrong op voldoende boekhouding ook voor den klei neren Middenstander. Een prettige bespre king ontspon zich over dit onderwerp. Eerst laat in den. avond werd deze welge slaagde vergadering ontbonden. Be kiezerslijst voor deze gemeente, die op 22 Februari 1.1. opnieuw js vastge steld bevat de namen van 2911 kiezers voor de Tweede Kamer, 2862 kiezers voor de Provinciale Staten en 2770 kiezers voor den Gemeenteraad. Boskoop. Gevonden voorwerpen; een ceintuur' kinderman tel; een portemonnaic met eenig geld; een huissleutel; een grijze sjaal, een portemonnaie; een broche. - Inlichtingen bij dc politic. Hazercwende. Onder leiding van den heer Jb. dc Kort heeft de Chr. Knapenver- ecniging „Het Mosterdzaadje" in het lokaal „Salvalori" haar jaarfeest gevierd, in tegen woordigheid van vele ouders en belangstel lenden. Na liet zingen van Ps. 119 17 en gebed, werd aangevangen met ilc werkzaamheden. Uil liet jaarverslag van den secretaris bleek, dat de jonge garde 16 leden lelt, dat dc bi bliotheek met 19 boekön is verrijkt, en uit het verslag van den penningmeester werd de blijde mededeeling vernomen, dat dc kas sluit met een batig saldo van f31,85. liet verdere van den avond werd in be slag genomen door het houden van voor drachten en samenspraken, welke goed wa ren voorbereid. Afgevaardigden van Koude kerk, Boskoop en van de Geref. Knapenver- ceniging „Samuel'"alhier brachten de beste wenschen hunner resp. vereenigiïigën over, terwijl door den heer A. A. Malze namens de Chr. Mannenvereeniging het woord werd gevoerd en de voorzitter der Chr. Jongc- lingsverecniging „Ecre zij God" in een ern stig vermaan de jeugd er op wees, dat straks bij het verlaten van de Knapenvereeniging, hun plaats is in de Chr. Jongelingsvereeni- ging. Door laatstgenoemde vereeniging wa ren een u-lal boekwerken beschikbaar ge steld als belooning voor de beste werkzaam heden. Deze werden toegekend aan P. Ver heul, C. Gocdegebuure, L. Maize, C. van Staveren cn A. TIarkes. Dc lieer C. Patijn sloot na hel gezamen lijk zingen van Ps. 150 1 hel feestelijk samenzijn met dankgebed. De vcreeniging ..Wijkverpleging" hield Woensdagavond ten huize van C. M. Nat zijl op het Dorp haar jaarvergadering* De voorzitter, de heer T. Wezelenburg. opende met een welkomstwoord de vergadering, waarna de secretaris, ds. Gispen, de notulen las en bet jaarverslag uitbracht. Daaruit bleek, dat niettegenstaande het aantal be zoeken van de wijkzuster in stijgende lijn is (in 1925 werden 2501 bezoeken afgelegd) de inkomsten lagc-r bleken, hetgeen in de rekening van den penningmeester ten duide lijkste uitkwam. Voor de Vcreeniging is dit niet erg bemoedigend. Bij de daarop gehouden bestuursverkie zing werden de aftredende bestuursleden, de heeren D de Bruyn Yzn. en dr. M. P. Doo- renbos met bijna algemeene stemmen her kozen en deze lieten zich de herbenoem in» welgevallen. 1 Tot leden van de commissie voor finan- cieele controle werden benoemd de heeren A. Heesterman, J. Brugman en Joh. Hasse- fras. De vergadering werd daarop door den voorzitter gesloten. Koudekerk. Het kinderzangkoor ondc-r leiding van mej. Ooslveen gaf haar jaarlijk- schc uilvoering in de openb. school. Er was weder veel belangstelling. Voor de pauze enkele kleine stukjes, waar de kinderen veel succes mee oogstten. „De zeven muzi kantjes„de Bruidsvaart in de sneeuw" waren heel aardig. Daarna werd een zang spel opgevoerd in 4 bedrijven; ..De schoone in het slapende boscfi". Aan 'dit zangspel had mej. Oostveen'veel moeite besteed, alles was in de puntjes verzorgd. Ook de reflector waarmee het zangspel belicht 'werd, maakte een mooien indruk. Voor haar belanglooze moeite werd mej. Ooslveen door een der kin deren een keurige ets overhandigd. Het was reeds laat geworden toen de heer. v. Be- zooijen allen hartelijk dankte voor de be langstelling en inzonderheid den heer Van Wijngaarden voor. zijn pianospel. In plaats van den heer Sasberg, die als onderwijzer aan de Chr. school aan den Rijndijk eervol ontslag verkreeg, is benoemd uit ceii 135-tal sollicitanten de'heer G. Thcu- nissen van Manen le Spui-Neuzen. Tevens werd aan genoemde school lot volontair be^ noemd de-heer G. Balelaan van Rotterdam. Leiderdorp. Gisteravond kwamen in de koffiekamer'van het café Ramaker aan dc Leiderdorpsche brug de besturen van velschillende veieenigingen hier ter plaatse bij vn, cn hielden' een bespreking over de mogelijkheid lot oprichting van een ver- ceniging voor wijkverpleging. De voorzitter van de vcreeniging voor Ziekenhuisverple- ging, de heer G v. d. Beek, welke vereeni-' ging liet initiatief hiertoe had genomen, opende de bijeenkomst met een woord van wolkom en zette nader het doel der bijeen komst uiteen. cn verzocht den lieer K. Mol, voorzitter van dc vcreeniging „Helpt Elkaar" het secretariaat voor deze gelegenheid waar le nemen, waaraan deze voldeed. Op de vraag of alten het er mee eens waren, dat er pogingen zouden worden aangewend om een vereeniging voor wijkverpleging op te richten, werd door allen toestemmend ge antwoord Besloten werd om een comité ta vormen, hetwelk tot taak zal hebben le on derzoekenof deze zaak levensvatbaarheid zal kunnen bezitten. Tot leden van dit cc* mité werden benoemd de beide plaatselijke genecsheeren dr. G. A. de Bruyne en dr. J. J. Persant Snoep, en verder de heeren G. v. d. Beek, L. van Egmond, J. G Méér-: burg, H. van Mill, K. Mol en A. Spek. Burger I. Stand. Geborenf Janna, D. van II; J. Kool moes cn N. Blom. Wilhelmina, 1). van N. van der Meij en M. C Wassenaar. Zwammerdam. Burgcrl. Stand. Geboren: AgriSfeta Sara. D. van Jacobus de Bruin en Sara Agniclha Lo.zwijn. Overleden: Conradu.s Cornoliiis Antonlw I Piket 75 jweduwn. van Franc:soa Maria 1 Enkel man. Ondertrouwd: Gerrit Manschot jm. 21 j. I te Hekendorp en Wijntje van Beek jd. 21 j. alhier. In de Woensdag gehouden vergadering van stemgerechtigde Ingelanden van den Dam- of Binnonpolder alhier, kwam weder aan de orde liet voorstel van het bestuur om verandering le brengen in de wijze van be maling van genoemden polder. Na breed voerige besprekingen werd besloten geen electrischo installatie te nemen, doch een ruwe. oliemotor aan le schaffen ter vervan-, ging van de tegenwoordige windbemating. Do oude molen blijft bestaan, als woning, doch zal van de wieken worden ontdaan. Bij het biduur voor het gewas in de Ned. Hcrv. Kerk alhier, werd een extra gif. gecollecteerd van f5 en 2 van f 10. Eerst genoemde- gave was bestemd voor de ver nieuwing vangebouw der oude consisto rie waarvoor een fonds zal worden ogvormd. De roetregen. Knar aanleiding van ingezonden sluk en ïnededeelingcn in het „Leidsch Dagblad" over ..Roetregen", wenscht een bewoner van den WiUe-Singel, die eveneens veel last heeft van „roet- en gruisregen". ver oorzaakt door de schoorsteenen der wnssche- rijen Spronk en Dieben de aandacht er op le vestigen, dat alle rook bij sloken voor komen wordt door het aanbrengen van een Doby-siokor, wat tegelijkertijd besparing van brandstof ten gevolge heeft. Zulk een Doby- stoker wordt reeds toegepast oa. aan het Zuiderbad in Amsterdam en heeft tot een ieders tevredenheid gunstige resultaten ge had. i Amstcrdamsch Verkooplokaal - Qü AANGEKOCHT Amstsrdamscii Verkooplokaal 89 welke wij alleen Zaterdag zullen verkoopen tegen den bespottelijken lagen prijs van Zie verder onze extra Zaterdagsprijzen 2785 Aanbevelend, tussehen Vrouwensteeg en nartebrug. LET OP HET JUISTE ADRES TM -. t f r— SURGERWOONHUIZEN, vanaf i 4800.—Spoedig te betrekken. Tc bevragen: Stationsweg 18. 2797 SaBBSSBISaBBEBSRHBBBSSEltilSBBBaaKSag! VAN HET NIEUW VERBOUWDE GEDEELTE Door ie weinig etalagsruimte zijn wij nog niet in staat U de uitgebreidheid onzer collectie te tooiicn, wij zijn echter ruim voorzien van de nieuwste modellen in 2815 C. J. v. d. SPEK—SELIER. Gevraagd: een flinke 2791 cn een flink MEISJE. Stecnstraat .9. W ordt gevraagd, zoo spoedig mogelijk: een bekwame die grondig bet vak verstaat. C. VAN DER WILK, Damesklcedermaakste! - 2213a Mare 21, Zaterdagmiddag 4 uur we derom voorhanden: mooie ver- sche gerookte paling i/h filiaal Mandenmakerssteeg 17. 2795 Telefoon 155. Fa. J. C. SPAARGAREN. Van een Zaak in Boter, Kaas, Eieren, Fijne Vleesch waren en Comestibles Aanbevelend, 2235a Draagt U eenmaal onze niet te verslijten re. RIJN 55 in alle moderne tinten U nooit andere 23U

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 6