Uitgewogen Blikgroenten Geblanch. gezouten Groenten E. J. SCHOONDERGANG-SPEET Vrije Kath. Kerk DIRECTIE en ADMINISTRATIE INGEZONDEN. SPORT. Onze Telefoonnummers 2500 (op 2 lijnen) REDACTIE 1507 Voor Bobbed en Shingled Hair Dameskapsalon VAN DER VLIST - Bot rmar«t 3 Openhaar Slachthuis PRIMA VET RUNDVLEESCH H. F. v. WEEREN Co. Tel. 1674 2311 Telefoon 601 - Heerengracht 63 Afslag van prima Rund en Lamsvleesch Haarlemmerstr. 238 h. Pelikaanstr. en in den Winkel Haarl.str. 261 een leiën dakje, lot groolen zegen van den gekwetste. De vierde en laatste film demonstreerde: lo. hoe vroeger de baby's door de bakers met neepjesmuts en breede schoot „mishan deld" werden, hoe de groole, in den suiker pot gedoopte en soms op den grond gevallen „dot" den kleinen schreeuwer in den mond gestopt werd; hoe bijna een gehecle manu facturenwinkel het wicht om het lijfje ge wonden werd, enz.; altemaal voorstellingen, die op onbedaarlijke wijze soms den lach lust van de vele aanwezigen uitlokten. Daarna werd vertoond hoe het op de cur sussen voor kraamvrouw verpleegsters toe gaat, welke hygiënische hulpmiddelen daar gebruikt worden, welke het algemeen wel zijn van de menschheid zeer ten goede komen. Na beëindiging van de voorstelling, sprak dr. Hueting van Katwijk aan den Rijn den vergaderden toe en wees er op, dat al Jat goede, wat het Gr. Kr verricht, ook geld en veel geld kost, waarom hij dan ook verzocht de collectie, die gehouden zou worden, goed te bedenken. Daaraan heeft men zeker wel gevolg ge geven. Het publiek ging zeer voldaan huiswaarts. De Chr. Zangvereeniging „Excelaor" heeft haar medewerking toegezegd op 5 Febr. a.s. ter gelegenheid van de herdenking van liet huwelijk van het Koninklijk Echtpaar. Naar men weet zal dit een Kerkdienst zijn. Noordwijk. Burgerlijke Stand. Geboren: Hillegonda, d. van J. van Kempen en Mounts Karelina Jacoba, d. van K. D. v. d. Bergh en M G. Breijer Hermanus, z. van A. van 't Wout en J. Varkevisser Antonius Wilhelmus, z. van W. van G^aas en A. G. M. van Stein. Ondertrouwd: Johannes Verhoeven, 29 j. en Qudrina Maria Augustinus, 28 jaar Adriaan van der Weijden, 23 jaar en Maria Anna Jozefina Heemskerk, 26 jaar Pe trus ba nSchie. 26 jaar en Gertruida Johanna Siemerink, 24 jaar. Getrouwd: Th. G. Alkemade, 21 jaar en 0. M. Droogh, 20 jaar. Overleden: Maarten van Duijn, 45 jaar, gehuwd met Chr. G. Onderwater Levenl. aangegeven kind v. het vt .gesl. van Jac. Parievl iet en C. E. van Hensbergen Jo hanna Cornelia Keus, 81 jaar, wed. van K. A. Roeleveld. Noordwijk-Binnen. Kerkelijk be richt voor Zondag. Ned.-Herv. Gem.: j voorm. 10 uur, ds. Van Haaften (Bediening 1 H. A.); 's nam. geen dienst wegens het af- scheid te Noordwijk-aan-Zee van ds. Ver meulen. - - i Noordwijk aan Zee Kerke 1. bericht voor Zondag. Ned.-Herv Kerk nam. 2.30 uur i ds. J. Vermeulen (afscheid). Ger. Kerk voorm. 10 uur en nam. 5 uur ds. Koers Noordwijkerhout. Donderdagavond gaf de Christelijke zangvereenig. „Concordia" een uitvoering in de Ned.-Herv. Kerk. Ds Hofstede hield een inleiding, waarna em veertientalnummers ten gehoore gebracht werden. De directeur, de heer J. Verloop van Noordwijk aan Zee, had eer van zijn werk. Telken jare gaat het koor zeer vooruit „Het levensscheepjp" (kwartet) werd bij zonder mooi gezongen, en de 9olo van mej. Wassenaar was zeer verdienstelijk. De orgelmuziek van den Slag bij Waterloo deed 't talent van den directeur goed ïitko- men. De kerk was geheel gevuld met belang stellenden. die allen zeer voldaan waren. Het R.-K. Ziekenfonds ..Hulp en Zorg" hield zijn jaarvergadering in Café „Brama". Uit het verslag van den penningmeester bleek er te zijn een batig saldo van f 114.94, J waardoor het geheele bedrag in kas steeg tot t 293 03. De vetpot» i «rins"! ril 96 ledpn Rijnsbuig. Gisteravond gaf de Chr. gymnastiek-vereeniging „D. W. S." alhier, instructeur de heer W. L. Renéc uit Leiden, een uitvoering in het veilingslokaal „Flora" alhier, waarbij zij zich in een zeer talrijke opkomst mocht verheugen. Nadat gezamenlijk was gezongen Psalm 86 6, werd de bijeenkomst door den eere- voorzilter, den heer J. Plooij, met gebed ge opend. Deze heer heette vervolgens in een bloemrijke rede allen hartelijk welkom. In het bijzonder richtte spr. een welkomst woord tot de vertegenwoordigers van B. en W., het bestuur van „Flora", dat deze prach tige tentoonstellingszaal belangloos ter be schikking stelde, het harmoniekorps „Wil- helraina", dat de aanwezigen met zijn mu ziek wilde verkwikken, afgevaardigden van de vereeniging ..Hercules" te Katwijk-aan- Zee en van den Turnkring Leiden Spr. zeide, dat hedenavond een bloemen tentoonstelling werd gehouden, de bloemen van D. W S.. die in ondprlingen wedijver zich met elkander in schoonheid zouden meten. Den wensch uitsprekende, dat alles dezen avond schitterend zou floreeren, ver klaarde spr de uilvoering geopend De heer Renée wist daarna de aandacht en bewondering te wekken van de aanwezi gen door een fraai uitgevoerden stand door zijn leerlingen, en het mocht hem gelukken den geheelcn avond het publiek te blijven boeien, waarbij men meer dan eens door luid applaus van zijn instemming blijk gaf. Het programma was zeer varieerend sa mengesteld en bevatte stok-oefeningen, brugoefeningen, tremplin-springen over touw en paard, oefeningen aan het hoogrek, vrije oefeningen enzafwisselend door leden of adspirantleden en gezamenlijk. Degenen, die de vorige uitvoering mede- maakten, zal het zijn opgevallen, welke groote vorderingen door de oudere leden zijn gemaakt, terwijl ook onder de adspirant leden veelbelovende krachten schuilen Onder de beste leden behoort zeer zeker de jeugdige W. v d. Gugten W.Lzn., terwijl ook het kleinste lid, Cor Kralt, door zijn keurige prestaties den bijval van de aan wezigen verwierf. Tot de mooiste nummers behoorden wel de vijf standen aan het slot. In zijn slotwoord bracht de heer Plooy in het bijzonder hulde aan den jongenheer C. Kralt en aan den instructeur. Spr. wenschle hem geluk met deze ge slaagde uitvoering, die aan zijn werken was te danken, een hulde, waarin spr. mevr. Renée deed dcclen. Namens ,.D. W S." dankte spr. den instructeur voor zijn onuit puttelijk geduld, bij de oefeningen getoond Spr. wekte allen op werkend lid of dona teur te worden, en deelde mede. dat een der bezoekers, die echter onbekend wenschle te blijven, zoo voldaan was over deze uit voering, dat hij een gouden medaille in den vorm van een muntstuk had afgestaan, wat spr. onder luid applaus aan den voorzitter der Vereeniging, den heer Heemskerk, af droeg. Nadat spr. ook nog had dank gebracht aan de muziekvereeniginj:, die onder leiding van den heer P. van Delft Czn., door haar uitnemende muziek tot het welslagen van dezen avond had bijgedragen, werd gezon gen de „Avondzang", waarna de heer Plooy met dankgebed eindigde. Burger 1. Stand. Geboren: Maria Catharina, D. van G. Zandbergen en A. Jungerius Johannes. Z. van J. v. d Gug ten en G. A de Mooij Gerrit, Z. van Jac. van Vliet en N. Heemskerk Hendrik Z. van D. de Mooij en A. de Roode Johanna, D. van A. Tuihenburg en J. v. d. Meij Adriana, D. van A. van Egmond. Ondertrouwd- P. Ravensbergen te Katwijk en P. van Egmond alhier. Door de gladheid kwam de arbeider C. van K. alhier tijdens het verrichten van werkzaamheden voor zijn patroon P. B te vallen. Door den zoon van zijn patroon werd hij naar huis vervoerd, waar hij over ern stige pijn in de beenen klaagde. Door het in brand geraken van een waschfornuis ontstond een begin van brand in een schuur aan den Voorhouterweg Het mocht gelukken met eigen middelen ern stige uitbreiding van dezen brand te voor komen Sassenheim. De gasprijs wordt hier in gaande 1 Februari met 1 cent per kub. M. verlaagd Kerke), bericht voor Zondag. Chr. Ger. Gemeente Zondagvoorm. 10 uur en nam half 3 uur, Leesdienst. Maandagavond 7 uur ds. Barlh van Al phen. Ds. A. M. Boeijinga alhier staat met ds. W. J. J. Velders te Amster dam, op een tweetal voor de Geref Kerk (vac.-G. Wielenga) te Rotterdam. Valkenburg. Kerkelijk bericht voor Zondag. Ned.-Herv. Gem.: voorm. te 10 uur ds. Hermanides (Bediening H. A.), en nam. te 5 uur, de heer Siderius, uit Kat- wijk aan Zcc. Voerhout Met den heer Bulten, bur gemeester dezer gemeente als voorzitter, heeft zich alhier een commissie gevormd, bestaande uit de heeren W v. d. Laan. C. Roozen, J L. Nijssen, J. W. v. Rijzen II J Vestêr, G. M. Prins, K. J. Knoppert en C van Vliet, ten einde een bespreking te houden tot Ihet organiseeren van een col lecte, tot leniging van den watersnood Deze commissie zal hedenavond te zeven uur ten gemeentehuize bijeenkomen. Loop der bevolking. Gevestigd* J Kaandorp van Haarlem J. J. Vijlder van Heylhuijsen L. v. Mill van Amsterdam E. J. Szlrom van Voorschoten. Vertrokken: C. A. Kemming naar Gouda M. J. van Dijk naar Sassenheim. Burger 1. Stand. Geboren Alida Geertruida, D. van J. Hoogervorst en S Duivenvoorden Susanna, D. van J. van Leeuwen en S. v. d. Tang. Getrouwd. D. Tesselaar en M. Kraakman. Ondertrouwd: D. v. d. Tang 26 j. en P. M. Kooyman 22 j. -Q- (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Copie van al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. Het bestratingswerk aan den Rijnsburgerweg Geachte Redactie. Beleefd verzoek ik U eenige plaatsruim te in Uw veelgelezen blad, als betrokken zijnde bij do kwestié over het bestratings- werk aan den Rijnsburgerweg, waaromtrent door het Raadslid den heer J. H. Schüller vragen zijn gesteld aan B. en W. Uit het antwoord van B. en W. op een der gestelde vragen gegeven, blijkt mij dat B. en W. mij niet als serieus aannemer van straatwerken beschouwen, hetwelk blijk baar aanleiding is geweest om mij als in schrijver naar het werk aan den Rijnsbur gerweg tc passeeren. B. en W. zeggen in hun antwoord, dat ik bekend sta als „straatmaker", die wel eens bestratings werkjes aanneemt, doch niet beschouwd kan worden als een geschikt aannemer van zeer omvangrijke bestratings- werken. Als bewijs daarvoor wordt o.m. nota bene aangehaald dat ik als regel zelf meewerk Alsof het feit, dat ik zelf practisch mee werk, niet juist een aanbeveling is en een reden te meer om goed werk te verwachten. Daar ik mij door de qualificatic van B. en W. als zou ik geen geschikt aannemer zijn in mijn positie benadeeld gevoel, meen ik daartegen te moeten opkomen. Waar ik gedurende 2 jaren voor do go meente Leeuwarden verschillende belang rijke bestratingswerken heb uitgevoerd, j w.o. werken van f 90.000, daar meen ik de disqualificatie door B. en W. niet zonder protest te mi gen laten passeeren. Dat mij, ondanks ik Leidsch ingezetene ben en ondanks mijn lagere inschrijving, I het bestratingswerk niet werd gegund, ie dan ook aan heel andere oorzaken toe te schrijven. I Overigens is het heel eigenaardig dat mij het werk niet werd gegund omdat ik geen aannemer zou zijn, terwijl toen ik mij later als gewoon straatmaker aanbood, mij weid gezegd dat ik geen straatmaker maar aan nemer was. J. H. VERHOEVE. Willemstraat i4. De Tninderskwestie. Hooggeachte Redacteur. Wil u zoo vriendelijk zijn ons nog eenige plaatsruimte te geven als antwoord op het schrijven van den heer Mank Grootspre ken is niets maar wij bezitten de schni- telijke bewijzen, dat er dertien leden heb ben bedankt, meest diegenen welke aange zocht waren door den heer De Graaf, die zeL'3 enkele heeft geëxploiteerd om voor hem met circulaires te werken. Ondanks dit alles staat de vereeniging, inet het recht aan haar zij vaster als ooit; alle belang hebbenden weten dan ook dat er in daad maar één Vereeniging van Handelaren in Aardappelen, Groenten en Fruit te Leiden is, die voor het algemeen belang werkt, Met vriendelijken dank. G .KWAADGRAS, secr. Geachte Redactie, Het verweer, gesteld door het Bestuur der Turndensleenbank, tegenover myn ru.m geurgumente-eru betoog, »s m.j aaiiLiuing IJ nogmaals te verzoeken mij e^n ge ruimte iD Uw Blad al te staan, voor enkele* op merkingen, waarvoor ik U bij voorbaat har telijk dank z:g. Het begluur der Bank zegt, wel over voldoende argumenten te besch/Rk.n om -.en en ander te weerleggen, doch acht het beter dat niet te doen. Als het Bankbeet uur het beter acht, dat niet te doen voor zich zelf, dan is het de de eerste maai, dat ik het volmaakt met hem eens kan z.jn. ik wil echter ook ver onderstellen, dat zij het beter acht dat niet te doen om mg te sparen, in welk- gevat ik het flinker had gevonden, wanneer zq mg met open vizier was tegemoet getreden en mij desnoods met haai- argu menten had vermetigd, dan had zj zich ten minste als eerlijke tegenstander ge dragen. Zoo dikwgls z>ij door m\j in het strgiperk is gebracht, heeft sjj steeds dekking gezocht achter anderen. Zoo ook nu.' In haar Zoogenaamd verweer schuilt zij wederom anderen voor zich uit en zoekt dekking achter den Voorzitter der Kamer van Koophandel. Wat dat uitvoerige rapport beseft, waar achter de Bank haar dekking zoekt, daarop kan ik thans niet ingaan, om de eenvoudige reden, dat m g dat rapport nog niet heeft bereikt, niettegenstaande ik deel uitmaakte van de daarin bedoelde commissie Dat het rapport dier commissie zich reeds in het bezit der Bank bevindt, doet toch eenigszins vreemd aan, te méér, daar aan het hoofd dier Commissie stond een on partijdig voorzitter, de heer Ten Cate Brouwer. Ter verduidelijking zij nog vermeld, dat de heer t. C. B. zou worden aangezocht op uitdrukkelijk verlangen van die groep leden der bank, welke deel uitmaakt van de Vereemging „Ons Belang"; de leden der Bank. welke deel uitmaken van de Veiling „Houtmarkt" hebben z'.ch daartegen niet alleen verzet, maar zelfs heftig verzet, omdat reeds lang de zoogenaamde onpar tijdigheid, als hier bedoeld, aan hen bekend was. Echt-er ter voorkoming, dat anders geen onderzoek naar de kwestie zou plaats neb ben, heeft onzen verderen tegenstand doen breken. Reeds is door onzen rechtskundigen Raadsman een gedeelte van den sluier over dat geheimzinnig rapport opgelicht; eerst pas als mij dat uitvoerige rapport heeft bereikt, ben ik bij machte den sluier in zijn geheel weg te nemen, waartoe ik U, geachte Redactie, bereid hoop te vinden. De strijdwijze der Bank en het feit, dat ik, als betrokkene bij die Commissie, nog steeds onkundig ben van het uitgebracht rappoit, even te signaleeren, was dan ook alleen het doel mijner opmerkingen. Hoogachtend, Namens de Houtmarktcrs, A. J. DE GRAAF, Voorz. GYMNASTIEK. Chr. Gymnastiek- en Scheimvcreeniging „Jahn". Een goed geslaagde uitvoer ing. Voor het eerst sinds jaren hebben wij gis teravond weer een uitvoering van de chr. gymnastiek- en scliermvereeniging „Jahn" bijgewoond, en wij moeien verklaren dat de hernieuwde kennismaking van een aange- namen aard is geweest. Er heerschle in de best bezette groole Stadszaa! heel den avond een prettige stem ming, terwijl de uil voering zoodanig wras dat zij tot tevredenheid kan stemmen. Wij zeg gen hiermede niet dat het schitterend was, maar bedoelen wel te verklaren dat „Jahn" onze verwachtingen niet heeft teleurgesteld. De vereeniging, welke een tweehonderd le den telt, heeft onder leiding van de heeren A. M. Verschoor en F. Th. M. Zilvertant een uitvoering gegeven, geheel naar den ouden stempel, die over het a'gemeen het aankij ken wel waard was, temeer omdat voor een uiterst vlot en ordelijk verloop werd zorg ge dingen. Alleen dunkt ons dat sommige num mers ietwat te lang.gerekt werden, waar door de aandacht van het publiek wel eens een oogenblik werd afgeleid, hetgeen o. i. voorkomen had moeien worden, al was het in dit geval dan ook niet direct van zeer hinderlijken aard. Omstreeks acht uur stelde de vaandel- wacht zich op het podium op, waarna trom geroffel de komst der turners en turnsters aankondigde. In kwieken pas marcheerden dezen vanuit de hall de zaal binnen en stel den zich vervolgens op rondom het vaandel. De heer Dool, voorzitter der vereeniging, ging nu voor in gebed en sprak daarna een welkomstwoord, waarbij hij de aanwezige niet-leden dringend opwekte tot de vereeni ging toe te treden, er tevens op wijzende dat er plannen beslaan een veteranen- afdeeling op te richten, zoodat ook ouderen van harte welkom zijn Na allen een genoeglijken avond te heb ben toegewenscht, werd begonnen met dek afwerking van het uitvoerige programma, hetgeen voor alle nummers op hel podium geschiedde. Hierdoor waren de oefeningen vanaf het balcon somtijds een likje minder zuiver te volgen dan bij andeie uitvoeringen in het midden van de zaal, maar wij geloo- ven niet dat onze totaal-impressie anders veel afwijkingen.met die van thans zou hebben vertoond Begonnen werd met vrije oefeningen door de heeren (afdeelingen van 14 jaar en ouder), die tamelijk aarzelend werden inge zet; wellicht als gevolg van een ietsje plan kenkoorts. De regelmaat liet aanvankelijk nog al te wenschen over, doch de tweede oefening maakte reeds heel wal goed. Ver volgens werkten de meisjes van 1114 en de jongens van 1116 jaar aan paard en brug, waarbij ie brugoefeningen Jer jon gens ons het beste leken De meisjes faalden af en toe in het correct afspringen. Een wedloop in het blokjesrapen voor de jongste meisjes en jongens bracht een door het publiek zeer gewaardeerde afwisseling, waarna door de meisjes tot 14 jaar. op ver dienstelijke wijze, ondanks een zwak begin, aardig samengestelde stok- en vrije oefenin gen werden vertolkt Het volgend nummer, te welen brugtur nen voor heeren, duurde een weinig te lang. Wij gelooven trouwens dat oefeningen van eenigszins gemakkelijker samenstelling het resultaat ten goede zouden zijn gekomen. De tweede oefening bijvoorbeeld leverde menig een te groole moeilijkheden op. Gelukkig was het sloj weer beter waardoor de tur ners, onder leiding van. den heer Zilver tant. een hartelijk applausje mochten ver werven. Met aardige vrije oefeningen der jongend tot 14 jaar werd het eerste deel van den avond besloten. Na de pauze verrasten de heeren ons dooi! uitstekend werk aan het hoog-rek. Het eer ste nummer was waarlijk zeer goed en zui ver, en hoewel later eenige fouten vielen let boeken was het geheel toch van een zeen behoorlijke kwaliteit. En de meisjes van 1116 jaar sloten zich daarbij even laten best aan door in vlot tempo haar vrije oefe ningen op regelmatige wijze af te werken Dezelfde meisjes weerden zich vervolgens eveneens goed aan de brug, maar haan oudere clubgenooten waren in ditzelfde! nummer over het algemeen minder succes vol. Eenige uitzonderingen daargelaten was het zwaaien te slapjes, terwijl het lichaam' niet steeds voldoende werd gestrekt, hoewel de oefenstof toch werkelijk niet te zwaax was genomen. Nauwelijks was het podium weer ont ruimd of de heeren gaven stcunhalteoefe- ningen en demonstreerden vervolgens met de dames en de leden der jongensafdeelin- gen het Iremplirï-paardspringen, als ge* woonlijk onder groote interesse van het pu bliek, dat zich hel meest tot oefeningen met veel actie voelt aangetrokken In do tweede oefening kwamen enkele turners lo vallen door het te lang vasthouden van do beugels, doch het geheel mocht toch niet on voldoende worden genoemd. Tenslotte zeer goede stokocfeningen der dames, waarna de heer Dool dank bracht aan pianist en violist voor hun belanglooze medewerking, en den avond met dankgebed sloot. De collecte voor de slachtoffers van den watersnood bracht f33.39 op. SCHAATSENRIJDEN. Wedstrijd-uitslagen. Tc Stadskanaal is een hardrijderij voor vrouwen gehouden. De uitslag luidt: 1. D. Hoogstraten (Heiligerlee); 2. G. Scholte (Stadskanaal); 3. W Klompma ker (Jipsinghuizen); 4. G. Schokkenbroek (Nieuwe-Pekela). Akkrum (voor bcroepsrijders)1. Th. Klompmaker (Oudehaske); 2. A. Dikker- boom (Oudehaske). M e p p e 1 (voor rijders op de lange baan) De baanlengte was 405 M.: 1 A Slont (Meppol) 46 sec.; 2. A. Brallen (Meppel) 46 2/5 sec.; 3. L. Dijkstra (Steenwijk) 47 a. VOETBAL. Vergadering Ned. Elftalcommissie. Naar de „Sportkr." verneemt, vergadert de N.E,C. op Zaterdag 20 Februari a.s. met de vertegenwoordigers der district-elf, tal-commissies waarna op 21 Februari het Nederlandsch elftal voor den wedstrijd te gen België gekozen wordt. ZWEMMEN. Het bestnnr van den N. Z. B. blijft. Het bestuur van den Ned Zwembond deelt in do „Zwemkroniek" mede, dat het in zijn op 19 Januari gehouden bestuursver gadering met waardeering heeft kennis ge nomen van de uitingen van de buitenge wone algemeene vergadering van 3 Ja nuari j.l., en dat het zijn herbenoeming col lectief heeft aanvaard. Wat betreft de aanleiding der kwestie nam het bondsbestuur acte van het aftre den der presidente van de Rott. Dames Zwemclub en geeft te kennen, dat de vcr- cenigingCD gehouden zullen zijn ue afgetre, den presidente tot nadere kennisgeving niet te benoemen in eenige functie bij wedstrij den als anderszins van bij den Ned. Zwem bond aangesloten vercenigingen of door den Ned. Zwembond goedtrekeurde wed strijden De buitengewone algemeene vergadering ter behandeling van het concept-reglement 2al op 21 Februari a.s .to Utrecht worden gehouden. BILJARTEN. Om het Europeesch kampioenschap voor profs. Bij de voortgezette wedstrijden werd Conti door Derbier geslagen. pnt. brt h.s. gem. Derbier 600 18 109 27.77 Conti 411 17 111 24.17 SCHAKEN. Competitie N. S. B. district Zuid-Holland. De afgebroken partij A. Quartel—J. van Os Jr. van deD te Voorschoten gespeelden wedstrijd in de derde klasse, groep A, tus- schen de schaakclub Voorschoten en de Leidsche studenten schaakclub is voor Quartel gewonnen verklaard De v oorscho- tensche vereeniging wint hierdoor met 5V6 tegen 4%. Hebben wij speciale Coiffeuscs aan onze zaak ve bonden. Knippen 50 et., Onduïecrcn 75 ct. Eerste klas werk Beleefd Uitnoodigend, 5812a Zie onze Etalage voor Uw Haarwerk - Bespreekt vroegtijdig Zaterdagmorgen 8 our verkoop va een groote partij (Voorwaardelijk goedgekeurd). 9747 VET en BEENDEREN vanaf 40 cent per pond. en 9080 Zondag *4 Januari, aes morgens te lialf elf, dienst in dc Bonifacius-Kapel, Stiilc Rijn La. 9752 Woensdag 27 Januari, dienst des morgens te half elf. KE ÜLPIJN Gebruikt onze Menthol Eucalyptus Bonbons, wij leveren dc beste kwaliteit a 35 cent per ons. 9698 Drogisterij DE JONGH, Nieuwe Rijn 53 Helpt U radicaal v. keelpijn af. TELEFOON 1302 Bij ons koopen is beslist bezuinigen aan het van onds bekende adres Rundep.appen en Gehakt 50 Cts Riblappen of Ribstuk 00 Cts Rosbiet en Rollade60 Cts Lams'appen 50 Cts, Lamsschouder 60 Cts Lamsbouten 75 Cts. per pond. Prima wersch geslacht Rundwet 60 Cts Eet nn prima fijn gekruide Rolpens 0.75 de 5 ons. 9734 Aanbevelend, C. V. MAASTRICHT.

Leidsch Dagblad | 1926 | | pagina 7