m m BEZOEKT Meisjes OPLEIDING KSgmi Heerenhuis Leopiongen^EssjE /evockinö\ Telef. 2540 J. F. DRÓGE J.H.PHILIP8EN Kinderjuffrouw JOH. DUINDAM HUIS I UIT DE GEVRAAGD NUTTIGE HANDWERKEN Banketbakkerij Tli eesalon Nieuwe B>iju 62. Indische 3237 Speculaas Appelbollen Luxe sorteering Koekjes, J. DU PON, Uaarl.slr. 81, Leiden 1N5TALLATI Ëh Teekencni'sus J. H. WATTEZ Wasstraat 24 Prima IJzeren leesten 79 c. Kette Jongen Fa. J. MEEÜWS - Ereestraat 111 Aangesloten 13 Gevraagd pl.m, 40 NI. Mest Beschaafd eenvoudig Meisje Kort Rapenburg 4 Spekslagerrj - Vleeschbouwerij Fijno Vleeschwaren Korenhrugst. 2. Burger 1. Stand. Geb.: Anna Jacoba Josephina, dochter van A. Ooms en M. van Berk. Anna Johanna Clazina, dochter van G. Zwanenburg en C. C. Bouw man. Pieler, zoon van J. G. Hakkenberg en L. van Woerden, Ondertrouwd: J. A. van Aelst, 27 j. en A. L. D. Klein, 22 j. Getrouwd: M. A. M. Giezeman, 23 j. en M. N. Veelenturf, 25 j. Overleden: J. W, fVerloop, 68 j. wed. van ;W. de Lange. Hazerswoude. Vergadering van den gemeenteraad, op Dinsdag, 15 September 'b voormiddags te 10 uur. Onderwerpen ter behandeling: 1. Ingekomen stukken. 2. Voorloopige vaststelling Bekening over 1914. 3. Voor loopige vaststelling Rekening van het Wa terleidingbedrijf over 1924. 4. Huur van de Raadkamer voor één jaar. 5. Advies inzake de stichting van eene brug in de Loete. 0. Wijziging en af- en overschrijving Begrooting, dienst 1925. En hetgeen verder door den Voorzitter of de Leden mocht worden ter tafel gebracht. Onde-Wetering. De opbrengst van de collecte ten bate van de slachtoffers van de Stormramp 1925 bedraagt f 221.37. Nienwe-Wetering. De collecte ten bate van de slachtoffers van de stormramp in het oosten van ons land heeft alhier opge bracht f 113.91°. Roelofarendsveen. Terwijl eenige hengelaars aan het vis- schen waren in den Veenderpolder alhier, hadden zij hun koffertje met mondvoorraad enz. in een z.g. akkerhutje geborgen, ten einde den inhoud voor de regenbuien te be veiligen. Toen zij na afloop van het visschen zich opmaakten om den inwendigen mensch te gaan versterken bleek echter, dat reeds anderen zich van het koffertje met zijn in houd hadden meester gemaakt, zoodat de hengelaars in dit opzicht achter het net vischten. De politie heeft de zaak in handen. De opbrengst van de op Maandag j.l. gehouden collecte ten bate van de slacht offers der stormramp in het oosten van ons land bedraagt f363,04. Woubrugge. Kerkel ijkbericht .Ned. Prot-Bond: Zondagmorgen, te halfelf de heer L. R. van den Broek, cand. tot den H.D. te Nieuw veen. Door den kerkeraad der Gereform.- kerk is na gehouden vergadering met de mans-lidmaten beroepen tot leeraar de eerw. heer O. Stam, van LJselstein. A.s. Dinsdag zal de commissie „Her denking Jan de Bakker", des nam. 5 uur den gedenksteen overdragen aan de kerk voogden. De voorzitter van het comité, de heer Baumann, zal daarbij het woord voe ren. Des avonds halfacht zal ds. J. W. Gunst, van Woerden een gedenkrede hou den na inleiding van ds. Joh. Kijne in het Horv. Kerkgebouw. De houten brug, in 1879 gelegd in den Smolenaarsweg ten behoeve van de water- loozing van den polder „Vierambacht", is verwijderd en daarvoor in de plaats ge maakt een 'brug van gewapend cement, en wel gelijk met den weg. Zij is deze week gereed gekomen. Zwammerdam. Korkel. bericht. Remonstrantsch Geref. Gem.Zondagmor gen, te halfelf, ds. Rappold. Katwijk aan den Rijn. Door de tuinders wordt ten zeerste gevreesd voor de nadeeli- ge gevolgen van de vele regenbuien. Vooral producten als jonge peen kunnen zulke aan houdende regen niet verdragen. Ook de bloemkoolgewassen zullen er spoedig veel van te lijden hebben. Geen worden dat met verlangen naar ander weer wordt uitgezien. De Harmonie Katwijk zal bij gunstig weer a.s. Zaterdagavond 'n muzikalen rond gang door het dorp doen daarbij zal het bestuur der Oranje vereeniging behulpzaam zijn om te collecteeren voor een nieuwe mu ziektent-. Beter laat dan nooit. Van „Tante Pos" ontving de familie Schoneveld alhier dezer dagen een briefkaart, die te Amsterdam was gestempeld 2309, 12 n.m., die dus ruim IC jaar noodig had gehad voor de reis Am. sterdamKatwijk-Rijn. Men ziet dat alles kan toch weer terecht komen als men maar geduld heeft. Katwijk aan Zee. De Ford-auto van de Katwijksche Wasscherij zakte gistermiddag bij het uithalen op den weg in de zanderij achter Rijnl. Stoomgemaal zoo diep in den grond, dat hij op dat oogenblik moest blij ven staan waar hij stond. Eerst nadat eenige breede ijzeren platen uit de garage van Franse Co. aangevoerd waren, was het mogelijk do ntocht te ver volgen. Wij hadden al meer vernomen dat die weg daar ter plaatse in zeer desolaten toestand verkeerde, doch dat het zoo erg was, wis ten we niet. De heer G. van Duijn heeft zijn be noeming tot voorzitter van de Chr. Zang- vereeniging „Hallelujah" aangenomen. Noordwijk. Kerke lijkbericht. Ned. Prot.-Bond: Zondagavond, dr. O. E. Hooykaae, Rem. pred. te Rotterdam. Bij het alhier gevestigde correspon dentschap voor arbeidsbemiddeling waren deze week als werkzoekende ingeschreven 6 personen t.w. 1 opperman, 1 visscher, 1 broodbakker, 1 timmerman, 1 kantoorbe diende en 1 losse arbeider. Burg. Stand. GeborenIda, D. van N. Korbee en L. Klinkenberg. Jo hanna Agnes, D. van W. J. Steenvoorden en O. Hoogervorst. Petrus Leonardus, Z. van P. L. Onderwater en J. E. Rozen- daal. Theodorus Adrianus Jeroen, Z. v. Th. G. van Went en M. A. A. v. d. Plas. Jacoba Jeannette, D. v. J. M. Salman en O. J. Wassenaar. Ondertrouwd: Piet Fuchs, 20 j., te Leiden en Adriana Helena Oatharina Wilhelmina Koopman, 26 j., te Noordwijk, onlangs te Leiden. Everardus Wijnands, 24 j. en Petronella Maria Meeuwenoord, 22 j. Cornelia Olij, 22 j., te Leiden, onlangs te Helder en Mathilda Maria Joanna Leijsen, 22 j., te Noordwijk. Johannes Gijsber- tus van 't Wout 28 j. te Noordwijk en Adriana Elisabeth van der Meijde, 26 j., te Spijkenisse. Getrouwd: B. A. Nijenhuis 37 j., wednr. van W. Boonstra en M. O. A. Schmidt, 40 j. Overleden: Grietje van Duivenboden, 70 J., gehuwd met M. v. d. Niet. Anthonius Cornelis Heemskerk, 25 j. Z. van C. Heems kerk en L. Zuijlhoff. Elisabeth Cohen, 68 j., wed. M. Katan, te Rotterdam, tijde lijk alhier. Nooidwijk-Bianen. Gisteravond kwa men in Royal bijeen eenige Voorstraatbe- woners ter bespreking van een eventueele versiering van de Voorstraat bij de aanst feestviering. Uit de rekening van den pen ningmeester bleek dat het kassaldo den naam van batig saldo verdiende maar meer ook niet. De rekening van genoemden func tionaris klopte als een bus. Besloten werd om bij de Voorslraalbewoners aan te klop pen om een bijdrage voor de kosten. Enkele jongedames zullen hiertoe met een lijst de bijdragen incasseeren. De eigendommen van de Voorslraatversie- ring zijn opgeborgen bij den heer Vogelaar en kunnen weer urorden gebruikt. De maat regelen, die noodig zijn voor het versieren, worden overgelaten aan het bestuur, daar men moet handelen naar de inkomsten. De Voorstraat wordt dus dit jaar versierd in tegenstelling met verleden jaar, toen zulks niet gebeurd is. In de ledenvergadering van de voetbal ver. „Norvicus" werd in plaats van den heer H. Lieferink tot voorzitter gekozen de heer Joh. Blok, en in diens plaats tot bestuurslid de heer N. v. Beelen. Gistermorgen te ongeveer hall elf brak een begin van brand uit in de kruidendro gerij van den heer H. Caspers in de Kerk straat alhier. Grootendeels werd de brand gebluscht door eigen hulp met emmers wa ter, doch ook- de brandweer, welke spoedig ter plaatse was, heeft met een straal op de waterleiding aan het blusschingswerk deel genomen. Door het vlugge handelen is de brand in zijn begin gestuit en bedraagt de schade nu ongeveer f 100 welke schade door verzekering wordt gedekt. De secretaris der Oranje-vereeniging deelde ons mede dat thans ook 4 prijzen werden beschikbaar gesteld voor de mooist versierde rijtuigen, welke deelnemen aan de ringrijderij. De deelname aan den etalage-wedstrijd is zeer groot te noemen. Toch zullen echter met het oog op een verdeeling in vakgroepen meerdere aangiften het bestuur der O. V. zeer aangenaam zijn. De beschikbaar ge stelde prijzen werden reeds bij de drukkerij „Flora", van Limburg Stirumstraat, geëta leerd. De bouw van de R.K. kerk met pasto rie werd aan de op een na laagste inschrij ver de N.V. Erica v.h. W. P. de Vreede al hier gegund voor f 197.500. Dat dit werk aan een Noordwijkschen werkgever werd gegund is ten zeerste toe te juichen daar dit voor een deel de werkloosheid in den a.s. winter zal doen verminderen, Kerkel. bericht voor Zondag. Ned. Herv. Kerk voorm. 10 uur ds. W. W. van Haaften. NoordwijkerhoaL De feestviering. Onder hevige plasregens, hagelbuien, en windvlagen werd gistermorgen het Oranje feest geopend. De feestcommissie hield er echter een moed in, en onder de vroolijke tonen der muziek, trok een optocht van feestcommis sie .en deelnemers der westrijden, allen drui pende van den regen, door het dorp. 's Morgens werden de verschillende wed strijden als ringsteken per fiets, tonknup- pelen, vogelschieten enz. gehouden, meestal onder hevige plasregens. Na den middag ringrijden met paard es tilbury. Medelijden wekten de aardige meis jes, die onder de parapluie, mooi versierd met hun beste plunje, naar den ring moes ten steken, haast onzichtbaar door den stroomenden regen. Maar gelukkig legen drie uur klaarde het weer op en hel bleef den verderen dag en avond vrij gunstig. Onder de versierde tilbury's trok vooral die van den heer Balk, versierd door den amateur en kunstkenner, den heer B. Ver schoor, de bijzondere aandacht. Een eerste prijs werd daarvoor ook toegekend. In het middaguur vloog een vliegmachine, waarin o.a. vier Noordwijkerhoulers zaten, boven het feestterrein en rondom den toren der Ned.-Herv. Kerk. Na afloop der ringrijderij ging de feest commissie, die in die bedrijven weer wat opgedroogd was, zich versterken aan een diner, haar op het Raadhuis aangeboden. De nattigheid werd daar geheel vergeten en het ging er vroolijk toe. Menige speech werd afgestoken. Tegen acht uur had de uitreiking der prijzen plaats. De eere-voorzit tea- was door lichte onge- steldheid verhinderd de gebruikelijke toe spraak te houden tot de saamgeslroomde menigte. Thans nam de voorzitter der Oranje-Vereeniging, die reeds als lid zijn zilveren feest herdacht, de honneurs waar. Hij slipte alle moeilijkheden aan, die de feestcommissie dezer dagen ondervond; maar met blijdschap kon hij meedeölen. dat niettegenstaande alle bezwaren en hinder nissen, de commissie niet versaagde en dat het feest, ondanks het minder gunstige weer, toch aardig geslaagd was. Luide fanfares volgden op deze toespraak van den heer Van Dijk, die zich bij de bevolking zoo zeer bemind weet te maken. Hierna een schitterend vuurwerk, dat de firma De Kat te Leiden eer aandeed. Eén der mooiste punten van het programma was de étalage-wedstrijd. De versiering van den fruitwinkel, van het meubel magazijn en van de mode-firma waren schitlerendd en kregen mooie prijzen. Een bijzonder woord van lof komt toe aan de muziekver. „St. Jeanne d'Arc", die zich den heelen dag dapper geweerd heeft. Van de Christel. Muziekvereen. „Harpe Davids" wilde alleen het lid de heer G. Wesseling het feest helpen opluisteren; hij sloot zich aan bij „St. Jeanne d'Arc" en heeft daarvoor den dank der bevolking ver diend. De uitslagen der wedstrijden zijn: Etalage-wedstrijd: 1ste prijs B. Verschoor; 2de pr. J. Uitendaal; 3de pr. H. Hensbergen; 4de pr. P. Mens; 6de pr. J. v. Dam. Tobbetjesteken, jongens (20 deeln.): 1ste prijs G. den Elzen; 2de pr. J. Broekhof Lz.; 3de pr. J. Smit Jz.; 4de pr. Gr. v. d. Berg; 5de pr. J. Heemskerk Pz. Hardloopen met hindernissen (13 deeln.): 1ste prijs Ant Smit Jz.; 2de pr. Jan Smit Lz.; 3de pr. Klaas Smit Jr.; 4de pr. Cor v. d. Slot Jr.; 5de pr. Mart. de Winter; 6de pr. Jan Broekhof. Klompje slaan yoor jongens (18 deeln.): lste pr. Cor. Oostdam; 2de H. Oosldam; 3de W. Broekhof; 4de J. Warmerdam; 5de A. v. d. Berg Jz.; 6de J. Heemskerk Jz. Blaaslrappen voor meisjes (20 deeln.): lste prijs Cor v. d. Holst; 2de Betje v. d. Berg; 3de Cor v. d. Burg Pd.; 4de Cor Heemskerk-, 5de Anna v. d. Berg Cd.; 6de Johanna Kortekaas; 7de Marijtje Duiven voorde. Prijsknippen (21 deeln.): lste prijs Haar tje de Winter; 2de Cornelia Vermin; 3de Marijtje Duivenvoorde4de Truus Warmer dam; 5de Cor v. d. Holst; 6de Anna Heems kerk; 7de Marie Conijn. Versiering paard en tilbury: lste prijs A. Balk; 2de Foppe Bruinsma; 3de Adr. v. d. Meer; 4de C. Duivenvoorde; 5de J. Driessen. Ringsteken met paard en tilbury (32 paren: lste prijs S. Verdegaal en Cor Hoo- geveen; 2de pr. C. Warmerdam en M. van Dam; 3de pr. Ch. Barbee en Gr. Remmer- zwaai; 4de pr. L. Duivenvoorde en Cor v. Eeden; 5de pr. J. de Klerk en Cor Oostdam; 6de pr. L. Duivenvoorde en Marie Riemvis-. 7de pr.A. v. d. Burg en G. Meijland. Koppen: lste pr. Truus van Eeden; 2de pr. Marie van Dam. Damesfietsen-versiering (35 deeln.): lste prijs Pietje v. Noort; Sde pr. Cato Warmer dam; 3de pr. Greta Blom; 4de pr. Lena Mooyman. Ringsteken voor dames: lste prijs Geertje v. d. Meer; 2de pr. Truus Warmerdam; 3de pr. Greta Peters; 4de pr. Mina Duivenvoorde Jd.; 5de pr. Cato Warmerdam; 6de pr. Pietje Warmerdam; 7de pr. Huibje Oostdam. i Versiering Heerenfietsen (40 deeln.): lste prijs H. Musegaas; 2de pr. J. Warmerdam I Dz.; 3de pr. Nic. J. Duivenvoorde Jr.; 4de pr. P. v. d. Berg Jz. Ringsteken voor heeren (14 deeln.): lste prijs J. Knoppert; 2de pr. Niv. v. Noort L.Mz 3de pr. S. van Hensbergen; 4de pr. Nic. Dis seldorp; 5de pr. J. Heemskerk Pz.; 6de pr. L. Zuiderduin; 7de pr. P. v. d. Berg Jz. Vogelschieten: (25 deeln.): lste Vogel: kop A. v. d. Burg Wz.; staart: Ch. v. d. Berg Cz.; vlag: W. Waaning; rechtervleu gel: L. Meijer Cz.; linkervleugel: P. Nulkes Jacz.; romp: K. Koster. 2de Vogel: kop: C. Meijer Pz.; staart: A. Klinkenberg; vlag: Fr. Duivenvoorde; rech tervleugel: Jaap Duivenvoorde; linkervleu gel: N. Mijland; romp: A. Brama. Tonknuppelen (70 deeln.): lste prijs W. v. Eeden; 2de pr. A. Broekhof Ez.; 3de pr. Cor Nulkes; 4de pr. B. Kortekaas; 5de pr. C. Verlaan. Troostprijzen: Wout Kaptein, G. Kops, C. Zwaan, Joh. Muilwijk, G. Wesseling, G. J. Borst, A. v. d. Berg Cz., Jer. Koele wijn, C. y. d. Berg, P. Koelewijn. Noordwijk a. Zee. Kerkel bericht voor Zondag. Ned. Herv. Kerk voorm. 10 uur en nam. 5 uur ds. J. Vermeulen. Ger. Kerk voorm. 10 uur en nam. 5 uur ds. Koers. Ds. J. Vermeulen alhier komt voor op het viertal voor predikant bij de Ned. Herv. Kerk te Groningen. De heer K. Passchier alhier is te 's Gra- venhage geslaagd voor het examen vrije- en orde-oefeningen. Oegstgeest. Mej. A. Koffyberg te Ridder kerk is benoemd tot onderwijzeres aan de bijz. lagere school aan den Endegeester Straatweg (hoofd B. J. v. d. Meene). Onlangs werd door een zekeren Bouw man uit Haarlem een rijwiel gehuurd bij Overvliet zonder het weer terug te bezorgen. Er werd een politioneel onderzoek ingesteld en thans is gebleken dat inderdaad van ver duistering sprake is. Hij had nog meer op zijn geweten en is ingesloten in het huis van bewaring te Haarlem. Dat de particuliere bouw hier bloeien de i9 moge dienen uit het feit dat momen teel ruim 100 woningen in aanbouw zijn, waarvan verschillende hunne voltooiing naderen. Door de politie alhier zijn op transport gesteld twee minderjarige kinderen (resp, van 9 en 12 jaar), die de ouderlijke woning te Haarlem hadden verlaten en hier zwer. vende werden aangetroffen. Rijnsbuig. De Staatscourant bevat de statuten van de N.V. Bloembollenhandel eu Kweekerij, voorheen W. Star en Zoon, al- hier. Sassenheim. Ke rkelijk bericht. Chr.-Geref. Gem., Kerklaan: Zondagmor gen, te tien uur, en 's namiddags, te vijf uur Leeskerk. Ned.-Prot. Bond: Zondagmorgen te half elf in de zaal van den heer B. Hoogstraten, prof. dr. B. D. Eerdmans, van Leiden. Met de huisaansluitingen voor de-wa terleiding wordt Maandag a.s. begonnen en wel met de huizen langs deit nieuwen weg bij het sportterrein. Valkenburg. Kerkel ij kbericht. Ned.-Herv. Gem.Zondagmorgen, te tien uur, en 's avonds, te vijf uur (Zondag 44), ds. Hcrmanides. Voorhout. Voor do feestelijkheden van gisteren, gaven de morgenuren nog wel eenige hoop, doch verder in den morgen was Pluvius weer gul met z'n ongewenschtQ zegening. De middag gaf ten slotte nog vrij droog weer, zoodat de ringrijderij althans niet ia het water viel, en ook veel belangstelling vroeg. Vooral de versiering van rijtuigen en rij- wielen was in alle opzichten, magnefiek. Zeer mooi, en zeker terecht door de jury met den eersten prijs bekroond, wa6 hierbij het rijwiel van Dina v. d. Plas, dat door den heer H. Hoogervorst van Hillegom was ver sierd en waar dc deskundige hand wel naar voren kwam. De prijswinnaars en winna ressen van deze dag waren Voor zakloopen: le pr. H. Onderwater 2e pr. D. v. d. Geer; 3e pr. M. v. Steijn.' 4e pr. M. v d. Vlugt. Snelrooken: le pr. P. v. d. Werf; 2e pr, P. v. d. Geer; 3e pr. J. Slobbe; 4e pr. G Huyts. Beschuit eten: le pr. G. Slobbe; 2e pr. H. v. Bladel; 3e pr J. Zoet; 4e pr. N. Dames. Tobbesteken: le pr. A. v. d. Voorn; 2e pr. G. Hekker; 3e pr. N. Bakker; 4e pr. R. Pijnacker. Tonknuppelen: le pr. J. de Boer; 2e pr. O. v. Werkhoven; 3e pr. J. v. Werkhovenj 4e pr. J. v. d. Lans. Vogelschieten: le pr. J. Dijsselbioem; 2e pr. P. J. v. d. Hulst; 3e pr. J. Verdegaal; 4e pr. C. Prins 5e pr. J Dijsselbioem 6e pr. H. Rijsselbloem. Ringrijden paard en rijtuig: Voor heeren: le pr. A. v. d. Linden; 2e pr. H. v. d. Hulst3e pr. C Steenhamer-4e pr. J, Langeveld. Ringrijden voor dames: le pr. K. Prins 2e pr. A. Burgmeyer3e pr. S. Dames4t pr. B. v. d. Linden. Ringsteken op Rywieler» voor heorc^; le pr. Th. Huijts; 2e pr. Pa v. Werkhoven Czn.; 3e pr. G. Langeveld Hzn. Ringrijden op rijwiel voor dames: le pr. G. den Dubbelden; 2e pr. M. v. d. Burg1; 3e pr. C. Warmerdam. Versierde rijtuigen: le pr. Dijsselbioem,* 2e pr. Ruigrok; 3e pr. Langeveld. Versierde rijwielen: le pr. Dina v. d. Plas; 2e pr. H. v. d. Plas; 3d pr. P. Hilgsih som. Na afloop werden voor den wrV.el van den heer Schuiten, in welke etalagi de prezen geëxposeerd waren, aan de winnaars de pre zen uitgereikt door den voorzitter der Oranjo- vereen i ging, den heer Allard, waarbij! deze den gelukkigen feliciteerde. Hij hoopte op een volgend jaar onder gunstiger weers gesteldheid weer spontaner de Oranjefeesten te vieren, ofschoon, ten spijt van het weer, de opgewekte feeststemming io alles ook tbanr gelukkig was waar te nemen. Het verdere van den avond werd daarna nog in gezellige vroolijkheid gevierd, en al hebben vele zaken onder het slechte weer geleden, en was het vreemdelingen bezoek niet zoo groot als gewoonlijk, naar omstandigheden genomen, heeft Voorhout^ bevolking rich weder niet onbetuigd gelat# en haar Oranjegezin^T1"'1 'n alle13 getoond Voeten- en Beenenbreisteis en Thuisbreisters. Zich aan te melden JOHAN PARMENTIER Schelpenkade 6. 3281 voor het examen W. C. DE NIE, Leeiares Chr. Iweekschool - Hooigracht 32. 3806a ALLEMANDE 18 ct p. ons. DOODELIJKE Aantrekkingskracht Ratten en muizen kunnen eenvoudig geen weei stand bieden aan de bijzondere aan trekkingskracht van Rodent. Toepassing van het middel volgens de gebruiksaanwij zing beteekent de zekere dood van al dit ongedierte en een ieder, die dit middel aan wendt, bespaart jaarlijks tien tallen guldens. - Zorgt altijd een doosje in huis te hebben. Koopt het vandaag 1 - Uw drogist heeft het voorradig. Doosjes ran {0.50 en f 1.- Importcuri Fa. B- MElNDERSMA Den Hoog. Amsterdam. Socck Fabr.i TH. HARLEY. Apotheker. Perth (Schotland) 2794 To hnnx, een goed onder houden ook zeer geschikt voor andere doeleinden, gelegen Steen- schuur en direct te aanvaar den. Tc bevragen bij A. J. v. d. POEL, Rapenburg 44, tel. 2175 3292 Mevr. Dr. BOSCHMA, De Kempenaerstr. 66, Oegstgeest, vraagt tegen 1 of 15 Oct. een NET BURGERMEISJE voor den dag; goed zelfst. kun nende werken; leeft, liefst bo ven 20 j. Zich aan te melden 's avonds na 8 uur 3293 tijdens de L.A.W.E.T. den Boekhandel J. DU PON 14: dagen Speciaal Lage Prijzen vopr Schilderijen cn Lijsten. 3251 Het vanouds bekende adres 3\ Gevraagd: een nette 3278 Gevraagd voor noodhulp of vast een net g vl V dot. Vvll 1ICI LlCHT^KRACfiT f U MET oi a in 5 JAREN GARANTIE i oi 0 m =f KOOGEWOERQi W N£27. leeftijd pl.m. 15 jaar. JAC. J. VOS, Stadhouders laan No. 1 en la. voor Hand- en Decoratief teekenen. Opleiding voor lager akte Handteekenen. 3088 boven 18 jaar. Wilhelmina- park 16, Oegstgeest. 3237 gevraagd voor Fiets- en Wirkelwcrk niet boven 16 jaar 3241 Nieuws Rijn 15 alÜÜ1.Ü 3223 SCHIPPERS door Gebr. KROMHOUT Oegstgeest 155a P. P., z. z. g. g. als Huish. bij Heer-alleen of kl. gezin. Hoog loon geen vereischle. Br. No. 656 Boekh. EBERT, Bussum. 3262 Koopt uitsluitend uw Zoolleer, Fournituren. Rubbersolen en -hakken in den Goedkoopeu Leerhandel. Wedeirerkoopers aan fabrieksprijzen. Aanbevelend: N. A. v. WIJK, JANVOSSENSTEEG No. 77, b. d. Haarlemmerstraat. 327-1 TcVeSuon 20!4. HEDEN ONTVANGEN: SPECULAAS per blik van 1 kilo f 1.25 per blik van 3 pond f 1.75 per pond f0.65 Lieverkoekjes, p. kilo-bl. f 1.50 per V' pond f0.45 BISCUIT DE BEUKELAER. Gemengde biscuit, p. bl. 12.50 Per 'I' blik f 1.60 VANILLE SUYER WAFELS, per blik f 1.60: per ons 10.28. 3272 Te koop aangeboden een groote SCHUUR en ERF zeer geschikt voor uitbrelding; aan weg en water gelegen. Te bevrageü Rijndijk 82 by de Vink. Voorschoten. Voor dadelijk nevxaand: een bij drie kinderen, waarvan twee schoolgaand. Kennis van naaien en verstellen vereischt Brieven Bur. van dit Blad onder No. 3261. VANAF HEDEN WEDEROM VERKRIJGBAAR: Gelatine de Vean. 38204 Gevulde Kalishorst. Gevulde poot. Berliner worst. Leverkaas. lacht-worst Tfcesworstjes. Zure zult. Beleefd aanbevelend

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 6