VELO - VELO - VELO Engels en Frans Alleen Tarief 5. C. H. DE JONG. LEIDEN. PIANO-ONDERWIJS Boelhuis Gelden Beschikbaar Depot Leiden, Breestraat 33, Telefoon 1873 UIT DE OMSTREKEN. voor een goede behandeling C/kVer\n)ö5ch,/s: 'ITTE SINGEL 14. TEL: 1035 FRANCO HALEN en BEZORGEN DE LEIDSGHE BEGRAFENIS-ONDERNEMING. MEUBELEN en INBOEDEL Heetenzolen en achterlappen f1.60 Dameszolen en achterlappen f 1.20 Donkersteeg 9. TROTS S. A. BROERSE, Gemak, gezoniilieid, betalen zich zelf. Gebruik Uw verstand en Kukirol handelde en zoowel in hel hotel-pension „"t Hilletje" als in de aan denzellden eige naar (oebehoorende boerderij „Het blauwe paard" brand heeft geslicht. Beide gebou- Wcn zijn afgebrand. Hit Lonneker wordt aan „Tub." het volgende bericht: Eenige jaren geleden vervoegde zich een man aan de afd Bevolking van het Amster- damsche sladhuis, met het verzoek om als ingezetene te worden ingeschreven. Hij gaf op II te heeten en ingezetene der gemeente Lonneker te zijn, en om zijn bewering te slaven, vertoonde hij eenige papieren, waar onder een geboorte-akte. De man werd in derdaad als inwoner van Amsterdam inge schreven. Nadat hij eenigen tijd in de hoofdstad des lands had vertoefd, werd hij werkloos en -daar hij zonder middelen van beslaan was, werd hij verwezen naar de werkloozenkas en liefdadige instellingen, die hem steungel den verstrekten. De man maakte kennis met een Duitsche vrouw, met wie hij dezer da gen in het huwelijksbootje wilde slappen. Daartoe moest hij weer naar hel stadhuis om do noodige papieren te toonen. De Am- slcrdamsche recherche, die bij het geval te pas kwam en die reeds eerder verdenking tegen II. had opgooat, verzocht de politie te Lonneker om inlichtingen. Toen kwam aan het licht, dat H., zooals de bedoelde persoon voorgaf te heeten, nog steeds in deze ge meente woonachtig was. Van een getoond portret van den Amsterdammer herkende de vrouw van II. een zekeren E. W., een Duit- scher, die eenige jaren geleden een aantal weken te hunnen huize had vertoefd. De pseudo-Nederlander werd door eenige rechercheurs naar hier overgebracht. De man hield aanvankelijk stokstijf vol, dat hij werkelijk II. heette. Ten slotte viel hij ech ter door de mand en bekende, dat hij de pa pieren van II. gestolen had en in Amsterdam een valschen naam had opgegeven. Onder den naam II. heeft hij zelfs in Juli j.l. aan de stemming voor de Tweede Kamer deelge nomen. Voorts bekende hij in werkelijkheid E. W. te heeten en Duitscher te zijn. De man heeft zich schuldig gemaakt aan overtreding van art. 128 van het Wetboek van Straf recht, waarop een jaar gevangenisstraf staat terwijl werkloosheidskas en liefdadige in stellingen door hem zijn opgelicht. W. is weer naar Amsterdam teruggebracht. II. had in al dien lijd de gestolen papieren niet be hoeven te gebruiken en was daardoor met de vermissing er van niet op de hoogte. Gisteren stortte de nieuwe schacht op de Domaniale mijnen, waarmede men al ver gevorderd was, ten gevolge van het drijfzand in, zoo wordt uit Heerlen ge meld. Er kwamen geen persoonlijke voor. Voor 20 a 30.000 gulden machinerieën ligt onder het zand, zoo wordt bericht. Te nijsbergen ie Donder dagavond, te acht uur ongeveer, toen de kerk nog openstond, een drietal individuen ingeslopen in de R.-K. jeerk, waar zij enkele Offerblokken opereerden en van hun inhoud ontdeden. Ongemerkt haddon zij het kerk gebouw ook weer verlaten. Toen even daarna de koster in de kerk kwam, ontdekte hij wat met de offerbus sen was geschied en gal daarvan onmid dellijk kennis aan de politie, die onverwijld op onderzoek uittrok. Hierbij kwam men te weten, dat een drie tal vreemdelingen, na de kerk bezocht te hebben, met een met fruit beladen hand wagen het dorp waren uitgereden in de richting van Ellen. Even buiten de plaats brachten zij nog ;een bezoek aan een huis, waar op dat oogenblik alleen een der kinderen thuis was, om te drinken. Bij hun vertrek namen zij echter de aangeboden melkkan mee op hun weg. Zoodra (]e wouw des huizes thuis kwam, verwittigde het kind haar wat er met de melkkan gebeurd was en ook hier van werd direct kennis gegeven aan de po litie, waardoor deze het spoor van de vreemde en indringerige gasten leerdie ken nen. De politie zette nu in die richting haar onderzoek voort en vond hot was echter nu reeds tien uur geworden aan den weg naar Etten het drietal verscholen aohtc-r een houtstapel, waar zij zich zooge naamd ter ruste wilden begeven. In de na bijheid stond ook de wagen met fruit en onder het fruit trof de politie verschillende inbrekerswerkluigen aan, zoodat vermoed mag worden, dat het plan om te gaan rus ten niet-bijsler vast stond. Het tirio werd nu aangehouden en de wa gen met de geheele lading werd in beslag genomen, wnaarna den volgenden morgen genomen, waarna den volgenden morgen de drie indringers naar Breda werden ge transporteerd. („Tijd"). JL S-, beëedigid klerk ter griffie op de rechtbank1 te Winschoten, is geschorst ter zake van malversatiën. Hl S. is voort vluchtig1. Vermoedelijk vertoeft hjj in Duitschland. „Willy", zei moeder; „je mag niet met je vingers eten." „Zeker wel" moeder, antwoordde Willy, wan vader zei pas nog, dat de vfngere er waren vóór de vorken". „Maar jouw vingers Diet, Willy". Hillegom. Het gaat niet goed met de concerten, die de Harmonie in den Hoftuin tuin geeft. Wij willen daarmee niet zeggen, dat het geselschap niet good speelt oi wat anders verkeeird zou doen, geenszins. Maar de bezoekers, die vóór het hek op den weg staan de* luisteraars blijven bij net spuitnuis belemmeren het verkeer op een versohrikkoltfke manier. Auto's en wiel rijders moeten langzaam en voorziohtig door de krioelende menigte van menschen rijden om geen ongelukken te maken. De signalen van hoorns, clacksons en bellefl overstemmen alle tonen der Harmonie; de joelende jeugd tracht er bovenuit te schreeuwen; kortom het is in de Hoofdstraat vcor het Hof een janboel, tot ergernis van de ordelievende muziekliefhebbers, die niet zoo verstandig zjjto eem beter plaatsje te zoeken. De Harmonie zelf heeft natuurlijk ook veel hinder van de straatgeluiden. Het is te hopen, dat er iets pp gevonden wordt om de herrie te ontkomen, en om net verkeer gedurende een oonoert niet te belemmeren. Tegen het plan van de posterijen om de bestelling op Zondag hier en te Lisse ge heel op te heffen, zijn bij de Kamér van Koophandel te Haarlem reeds bezwaren kenbaar gemaakt. Als het aantal bezwaar schriften, dat bij de Kamer voor 1 Septem ber inkomt, groot is, zal er toch zeker wel Tekening mee gehouden worden. De k. v. k. heeft goed gedaan door bekend te maken wat men in den Haag van plan itf. De echaalcollecte voor de stormschade beeft hier f 1634.40 opgebracht. Dit bedrag is niet hoog; op Dinsdag a.s. echter wordt nog eeD liefdadigheidsuitvoering gegeven door het ensemble Lidadihó uit den Haag, het welk geheel belangloos optreedt. Vele anderen hebben eveDeens belangeloos steun verleend. ,Op dien avond zullen bovendien vele ge- sohenken van winkeliers verloot worden. Door kaarten en loten te koopén kan het bedrag dus nog aardig vermeerderd worden. Het Haagechc ensemble heeft een goeden Katwijk. Niettegenstaande waarschu wingsborden zijn geplaatst tracht men toch meerdere malen den opgebroken Noordwij- kerweg te gaan met auto of motorfiets. Zoo ook gisteren. Een automobiel vanaf richting Noordwijk trachtte door den weg te worste len, wat ten slotte alleen ging met de hulp van verschillende personen, die betaald wer den voor hun „praestatie" en een gehaven- den wagen. Katwijk-aan-Zee. In den nacht van Zaterdag op Zondag werd een begin van brand ontdekt op het erf der reoderij N. Par- levliet Doordat spoedig de uitslaande vlam. werd opgemerkt, bepaalde zich het vuur alleen maar tot een partij afvaJ en hoepels; er werd dus geen schade aangericht. Met 'n paar brandbluschapparaten was men hel vuur spoedig meester. Van de haringvisscherij kwam te IJmui- den binnen de logger KW 31 met 12 last pekelharing. Was het College van Kerkvoogden der Ned.-Herv. Kerk alhier eerst eeniger- imate verdeeld over de idee: Kerk-crgel- ooncert ten bate van de ramp te Borculo, thans heeft rum besloten de baten voor He restauratie der Onde Kerk te benutten, om reden hier herhaaldelijk is gecollecteerd voor bovengenoemd doel. Donderdag a.s. zal er wederom een orgel concert gegeven worden, waarvoor de heer Nic. v. Boelen zich ook weer belangloos disponibel heeft gesteld. Noordwijk-Binnen. Vrijdagavond te on geveer 10 uur werd bij de pdlilie alhier ken. nis gegeven, dat twee te Leiden wonende jongens, die de Noordwijksche duinen inge gaan waren om bramen te zoeken, nog niet in de ouderlijke woning waren teruggekeerd, waardoor begrijpelijk de ouders in grooto ongerustheid verkeerden. De polilie zégde toe, bij opsporing de ouders daarvan onmid dellijk bericht te geven. Door de Oranje-vereeniging werden alle alhier bestaande vereenigingen uitge- nooddgd deel te nemen aan den door ge noemde Vereeniging tijdens de Oranjefeesten te houden allegorischen optocht. De beschikbaar gestelde prijzen voor de nngrijderij met paard en rijtuig, te hou den tijdens de oranjefeesten, werden reeds geëtaleerd bij den heer C. Soeteman, Voor straat alhier. Oegstgeest. De bevestiging en de in trede van den eersten predikant der Geref. Kerk alhier, ds. K. Schilder, te Delft, zullen plaats hebben op Zondag 11 October a.s. Als bevestiger hoopt in den ochtenddienst op te treden de consulent, ds. W. Bouwman, te Leiden. Sassenheim. Doordat een auto te ver links aanhield, werd een jongen, die onmo gelijk verder rechts kon uitwijken, bij „Het Bruine Paard" aangereden. De jongen kwam met den schrik en een ietwat beschadigd been er af. De fiets was deerlijk gehavend. De automobilist zal de 9chade vergoeden. Twee jongelui, ieder in een kano, op weg van Rotterdam naar Zaandam, wil den een motorboot vasthouden op het Ka- germeer. De kano's kantelden en de jonge lui kwamen in het water terecht. Zij wer den door den 9chipper opgepikt en mee naar hier gebracht. Vaikenbnrg. Door de. S. R. Hermani- des, Herv. pred. alhier is toezegging van be roep gedaan naar de Evangelisch Luthersche gemeente te Veendam-Wildervank. Voorschoten. Burger 1. Stand. Ge boren: Hadde, Z. van M. Wlersma en J. G. van der Hoek Gerrit Willem, Z. van J. van der Kemp en T. B. Verbaas. Ondertrouwd: A. Knetemann ?2 j. en P. M. Roodakkers 27 j. W. J. H. Vleugels 26 j. en W. E. Teunissen 18 j. M. G Bouw 29 j. en C. van Santen 27 j. Getrouwd: Zwaan en M. O. van de Wetering. i Overleden: J. "Budding ,53 j. Zaterdag herdacht de heer J. vap der Zwart het feit dat hij voor 26 jaar in dienst trad bij de Zilverfabriek alhier. Des middags werd de jubilaris per auto van huis gehaald en feestelijk in de fabriek ontvangen. De directeur, de beer Hensing, feliciteerde den heer van der Zwart op hartelijke wijze en sprak den wensch uit dit ook te kunnen doen bij een volgende mijlpaal in de loop baan van den jubilaris. Daarna bood hij een couvert met inhoud en nog eenige geschen ken aan. De heer J. Braggaar overhandigde namens het personeel een divan met kleed en bijbe- hoorend tafelkleed. Hij wees erop hoe hij 25 jaar geleden „Jahp" als jongen bij zich in de leer gekregen had en het hem thans een bijzonder genoegen was dezen als jubilaris te mogen begroeten. Voor het harmoniegelschap „Benvenuto" waarvan de heer van der Zwart bestuurslid is, sprak de voorzitter, de heer A. Meershoek eenige waardeerende woorden en -overhan digde een couvert met inhoud. De heer van der Zwart dankte daarna kort voor alle blijken van belangstelling welke hij had mogen ondervinden. Met eenige vroolijke stukjes van het mu ziekcorps werd de feeslelijkheid beëindigd. In de gasterochtend gehouden gods dienstoefening in de Ned. Herv. Kerk al hier heelft ds. Hl P. Portgens afscheid ge nomen van de familie Van Kempen, Da gemeente zong hen staande toe Pa 12V va 4: „De Heer zal U steeds gadeslaan". Zaterdagavond heeft onze gemeente geofferd voor de ramp in Borculo. Deze collecte bracht op f 1163.82. Gezien het feit, dat reeds meerdere giften uit deze gemeente vcor Borcnlo waren toegezonden naar elders, is deze opbrengst niet slecht te noemen. Toen de landbouwer L. de J. gis termorgen ter kerke reed, liep onderweg het lemoen van den wagen, waardoor de wagen ■met de inzittenden tc water gnig en ont- kantelde. De inzittenden liepen allen lichte verwondingen op. Het paard werd gegrepen door den beer Jac. Meyer. Gistermorgen vertoonde de hond van den beer A. teekenen van hondsdolheid. Terstond waarschuwde A. de politie, met verreek net dier af te maken. Toen deze ter plaatse verscneen was het dier reeds gestorven. Het afscheid van. de iamilie Van Kempen. Omstreeks drie uur Zaterdagmiddag was het, in de onmiddellijke nabijheid van huize „Berbice", merkbaar dat iets bijzonders stond te gebeuren en velen hiervan getuige wilden zijn. O.a. waren aanwezig de burge meester van deze gemeente, de heer E. Ver- nède, de waarn. secretaris, de heer A. P. Schram de Jong, de Wethouder L. H. v. Wis sen, vele gemeenteraadsleden, het bestuur van de Coüp. Boerenleenbank, van de afdee- ling Voorschoten van de Holl. Mij. v. Land bouw, de Voorschotensche Woningbouwver- eeniging, de kerkeraad en kerkvoogdij der Ned. Herv. Gemeente en Kerk en vele be langstellenden. Allen waren gekomen om, alvorens de familie van Kempen onze ge meente gaat verlaten, ben persoonlijk de hand te drukken tot afscheid, waartoe de fam. v. Kempen een ieder dezen middag in de gelegenheid wilde stellen. Nadat allen waren binnengegaan en de hall en salon zich hadden gevuld, richtte de burgemeester E. Vernède zich tot den heer en mevr. van Kempen en zeide ongeveer het navolgende Mijnheer van Kempenl Toen 't bekend werd, dat U de gemeente wilde verlaten, heb ben vele ingezetenene den wensch te ken nen gegeven U persoonlijk de liand te druk ken tot afscheid en wij danken U dat gij ons in de gelegenheid hebt gesteld dit in „Ber- lice" te doen. 't ZrJ m$ vergund mei een kort woord -de gevoelens van allen jegens U te vertolken. 66 Jaren hebt gij in ons midden verkeerd, eerst met uw broers, daarna alleen aan het hoofd van de firma J. M. van Kempen en Zonen. Gij hebt U daarin bijzonder onder scheiden, er was een bijzondere verhouding tusschen personeel en patroon, er was een meeleven. Ook Mevrouw leelde met alles mee. Dit meeleven, dat zoo zelden elders wordt aangetroffen, heeft een zeer bijzonde ren band gevlochten. Geen vakvereeniging dwong op verhoo ging van loonen aan, daar buitengewoon hooge prijzen van loonen werden betaald. Bovendien zorgde gij voor inrichtingen voor sociale zorgen en voor vermaak van Uw personeel. Geen wonder is 'l dan ook, dat de oude garde hier tegenwoordig wilde zijn en dat 't hen spijt U niet meer te zullen zien komen. In de eerste plaats is dit te danken aan de buitengewoon gunstige verstandhouding en in de Woede plaats aan uw oonvoud en jo vialiteit. Toen ik in 1893 hier kwam, leerde ik U kennen. Ik had 't voorrecht vele feesten rnet U te mogen meemaken, feesten zooals ik elders weinig heb aangetroffen. Allen, die U hebben gekend, zooals ik, zullen dit willen beamen. Maar niet alleen was U fabrikant, aan alle belangen van de gemeente hebt gij U willen geven, zoowel 't kerkelijke als 't gemeente leven. 38 jaren zijt gij lid van den raad geweest, waarvan 15 jaar als wethouder. Op 32-jari- gen leeftijd deed gij Uw intrede als lid van den raad. Met onbezweken trouw en plichts betrachting hebt U alles vervuld, ook in de betrekking als Wethouder. Niet, dat daar geen critiek was, integen deel, maar er was eon geest van samenwer king en al was U afgevaardigd door de Anti-Revolutionaire Partij, hebt gij toch al tijd liet algemeen belang van Voorscholen op den voorgrond weten te stellen. Alles hebt U met Uw beste vermogen gedaan en daardoor een band gelegd van vriendschap. Het spijt ons uw vriendelijk woord u»i raadgevingen in de vergaderingen van o» college te moeten missen. Maar niet all-a als wethouder en gemeenteraadslid, ook al bestuurslid der Koningin Wilhelmina-v»ri eenagdng, Boerenleenbank, Holl. Mij. vai Landbouw, .Woningbouwwereeniging u Ziekenfonds. Wanneer U straks op Marlot gezeten u® herinneringen op zult halen, zult gij beden' ken, hoe wij als bestuursleden der K<j ningin Wilhelmina-Vereeniging bij de fi viering met den kinderoptocht vooraan Jij pen, tegenwoordig rijdt men in groole rij. tuigen, en zult gij denken aan de zilveren koe, die moest worden verloot. Ook in vereenigingen waart gij steeds een man vaj plichtsbetrachting en trouw en was sleed: mijnheer Van Kempen op de vergaderingei het eerst op het appèl. Wij zijn ook dank verschuldigd aan me vrouw Van Kempen. Hoe dikwijls hebt gl uw man niet moeten missen. Thans is bi geheel voor U en Uwe kinderen. Er zijn vele mensohen, die aan U veel danken hebben, maar U wilde het niet ws ten, 't was steeds „laat uw linkerhand nie weten wat uw rechterhand doet". Bij deze menschen welt hedenmiddag - een traan de oogen, voor 't vele goede dat zij van t hebben ondervonden. Wij hadden U graa gehouden maar moeten er in berusten, eet ter mogen wij U niet laten gaan zonder een kleine herinnering mee te geven, vergezel van een album, tevens als danbbeluigin van de boerenleenbank voor wat gij he( gedaan, als lid van den raad van toezich1 Wij wensohen U bet beste toe, dat Go U in ruime mate zal zegenen en dat gij oo in Voorschoten zal komen kijken, waar vet liefde, veel waardeering vooi; U is. In de hall was intusschen opgesteld ee salon-schemerlamp welke na deze toespraal door de familie werd bezichtigd. De beer J. M. van Kempen Sr, dankli hierna met een enkel woord voor het aangi. bodene souvenir en zeide o. m. dat hij vee steun en goeden raad had ondervonden vai zijn vrouw. Hij wees er op, hoe hij al vreemde hier was gekomen en thans eel cadeau in ontvangst moest nemen vrienden. Dit cadeau treft mij, aldus de heer Van Kempen, en het doet mij goed. Ik zal Voor schoten niet vergeten. Spr. ging na hoe hiét eeTst was een hertenkamp daarna een fa. briek door zijn vader gesticht, geen tram en nu een eleolrische; hoe men per trekschuit Voorschoten bereikte dat zoo goed als niet bekend was. Er was geen postkantoor, thans wel, scholen zijn er bij gekomen, gas is ingevoerd en electrlcitedt zal worden in gevoerd. Spr. ziet voor deze gemeente een sprea dat het nooit door Den Haag geannexeerd zal worden. Hij wenschle allen Gods besten zegen toe, want aan Gods zegen is alles gelegen, en hoopt dat vele Voorschotenaren en oud- personeel zijn lamp in zijn nieuwe woning zullen zien branden. Door het blijven, lez^i van de plaatselijke bladen blijft hij op hoogte wat in Voorschoten geschied. Spr. dankt ten slotte allen nogmaals voof dit souvenir en de hartelijke woorden eg wenschen. Nadat ververschingen waren aangeboden werd een ieder in de gelegenheid gesteld persoonlijk denJieer en mevrouw Van Kem pen de hand te drukken, een handdruk dia getuigde van oprechte gemeende toegene genheid, hoogachting en dank voor hot vele goede dat in de gemeente is ondervonden heizi) persoonlijk of in het algemeen. IT t album met namen is uitgevoerd doos innen plaatsgenoot de heer Jac. L. Verhoog, Op hel titelblad slaat: „Inwoners van Voorscholen en Coop, Boerenleenbank uiting gevende aan hunne groote waardeering voor de vele en goede diensten door Johannes Mattheüs van Kem pen Senior bewezen aan de Gemeente en Coop. Boerenleenbank, bieden ter gelegen heid van zijn vertrek uit deze gemeente dit album met het daarbij behoorend souveni, al9 huldeblijk aan". Het geheel is gedekt door het wapen van Voorschoten e«n doet den teèkenaar alle eer aan. Men verzoekt ons nog te vermolden ila vele ingezetenen, die zeer gaarne tot di souvenir hadden bijgedragen, hiertoe nie in de gelegenheid zijn gesteld, heigeen aai de commissie onbekend was. PÏETER WIERSTRA, Oegstgeesterl, 49. Aanbevelingen RIE BATENBURG 1945a 2436 Firma J. GOEDELJEE Sr. 2840 Directie: J. DIRKSE Jzn„ Hooigracht 33, Telet. 452. Begrafenissen - Crematie - Transporten. Notaris C. J. A. BOOM te Voorschoten, zal op Don derdag 27 Aug. 1925, v.m. 10 uur a. d. Stal o.d. Buitenplaats „Berbice" (VAN KEMPEN) ingang laan „Ben venuto", aldaar A contant publiek Verkoopen, eenige Eén uur vóór den Verkoop te bezichtigen. 2358 Hervatting {Ier lessen begin September. Nog een paar uur beschikbaar. Spreeknur 6—7: Jan van Goyenkade 4 B. DE WITTE, 2232 Eng. M. O. A. Voor voorschotten vanhf f 50.tot ieder bedrag Personeel in Rijks-, Gen^ente-, Spoor- en Tramdienst spec. voorwaarden. Inl. Dinsdagavond van 6-9 uur Boommarkt 2 6097 HAAS1 AZIJN Het steeds toenemend debiet van HAAS' gesteriliseerden Azijn be wijst, dat de huisvrouw de goede eigenschappen van dezen azijn weet te waardeeren. H AA 8AZIJN, gesteriliseerd, is vrij van azijnaaltjes of bacteriën. Alleen echl op witte fleseh, voor zien van capsule met firma-naam. Met goud bekroond 1824 voor Ned. fabrikaat. J. A. HAAS Er ZOON HAARLEM ROZUNAZIJNFABRIEK-ANNO 13ö4 2365 2227 Hopelooze concurrentie, Gedóznll aangedaan, Blijft dit succes-Artikel Maar Immer harder gaan. Likdoornzalf Gedé, prijs 45 et. p. doos, verkrijgbaar b(J Haarlemmerstraat 68. 2364 Met de hand wasschen is uit den lyd. Een Waschmachine is even nood zakelijk in een gezin als een Naaimachine. Blijft uw tijd Diet ten achter. Onze machines z\jn in honderd duizenden gezinnen ingeburgerd. De ondervinding maakt de VELO's onmisbaar. 5597 Levering k contant en in hnur. Indien U last heeft van likdoorns, eelt, harde huid, wanneer U lijdt aan pijnlijke, vermoeide of transpireerende voeten. Voor likdoorns, eeltknobbels. wratten de in millloenen gevallen succesvol gebleken Kuliiro!" eksteroogenpleister. Voor transpireerende, doorgeloopen, vermoeide en pijnlijke voeten het Kukirohvoetbad van Dr. Campe.en Kuklrol-Stroolpoeder. Door H.H. Doctoren aanbevolen. Bij alle Apothekers en goede Drogisten ver krijgbaar. 8 2367

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 6