Mo. 1S987. VRIJDAG 8 MEI Anno 1925 Officieels Kennisfieviiwien. STADSNIEUWS. SPORT. Het voornaamste nieuws van heden. LEIDSCH DAGBLAD PRIJS DER ADVERTENTIEN 30 Cte. per regel. Bij regelabonnement belangrijk lageren prijs. Kleine Advertentiën, uitsluitend bij vooruitbetaling, Woensdags en Zaterdags 50 Cts., bij een maximum aantal woorden van 30.. Indasso volgens postrecht. Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 6 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54 PRUS DEZER COURANT: Voor Leiden per 3 maanden 2.35. per week Buiten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week Franco per post 2.35 portokosten. 0.18. „0.18. Dit nummer bestaat uit DRIE Bladen EERSTE BtAD. niui'am s GEMEENTELIJKE VISCHVERKOOP. Aon den gemeentelijken vise h winkel, .Vischmarkt 18, tel. 1225 is ZATERDAG en yoorzoover voorradig ook ZATERDAG AVOND verkrijgbaar: SCHELVISCH a f 0.14 en SCHOL a f 0.09f 0.11 per pond. N. C. DE GIJSECAAR, Burgam. - Leiden, 8 Mei 1925. 7731 HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis, dat de be slissing op het verzoek van: a. de N. V. Emile Schulze en Zonen's Maatschappij, om vergunning tot oprichting van een fabriek yoor het vervaardigen van luciferspillen in het perceel, Utrechtsche Jaagpad No. 44 Sectie M. No. 3763 en 3857 en b. de fa. I. {Eandvoort, om vergunning tot oprichting ran een werkplaats voor het bereiden van yleeschwaren in het perceel Lange Mare No. 1, Sectie H. No. 2439, is verdaagd. N. C. DE GIJSELAAK, Burgem. VAN STRIJEN. Secretaris. Leiden, 7 Mei 1925. 7735 Zanguitvoering „Da Ster". Voor een uitstekend bezette zaal gaf gis teravond in ,,De Graanbeurs" N. V. San- 1de gemengd koor „De Ster" een openbare uitvoering. Het talrijke publiek heeft tot het einde met veel aandacht geluisterd en wer- ke ijk genoten van den goeden zang en het dito cellospel; dit bewees wel het hartelijk en aanhoudend applaus, dat telkenmale na jelk nummer uit de zaal opklalerde. Te klokke acht uur werd onder leiding Va den heer W. J Mizée een aanvang ge in: akt met de afwerking van het program- .Sua, dat tal van zang-, zoowel voor koor als Poli en cellonummers bevatte. Het koer zette reeds direct goed in met Valerius' „O, Hoor die daar" en hei innige ..Abendlied" van Pli. Loots, die voortreffelijk y.eargege- Ven veilden. Maar in niet geringen maté is tot het Succes van dezen avond bijgedragen door den heer Frans Vrijhoff. die de aanwezigen in verrukking bracht door zijn heerlijk .cello-spel. Zijn spel is technisch zeer goed; aanvankelijk had hij iets meer gevoel in eijn spel kunnen loggen; later na Bacfts Bonate in G dur werd dit ook beter en Plaagde hij er volkomen in zijn gehoor te boeien. Wij willen in dit verband vooral noemen het preludium van Bach'3 Suite in G-d-ur, die onder ademlooze stilte ten ge- hoore werd gebracht. De begeleiding aan den vleugel was bij don heer W. J. Mizée in goede handen. Van de sopraan-soli van mej. Annie van der Reijden verdienen speciale vermelding: „Ueber Nacht" en „Immer ledchter wird mein Schlummer". De bloemen, die haar werden aangeboden waren alleszins ver diend. U Als laatste nummer voor de pauz^c zong ihet koor „Lentegeboorte" van Jac. Bonset, d;at een geweldig applaus oogstte en zelfs herhaald moest worden. Heel aardig was van het koor ook .Moeders slaopliedeke", dat fijntjes gezongen werd, alsmede liet slotnummer „De zonne zingt"'. Mej Van der Reijden deed zich nogmaals yan haar beste zijde kennen in het teere „Maria Wiegenlied", waarvoor haar een i fraaie bloemenmand werd aangeboden, ter- wijt de lieer Vrijhoff de aanwezigen ver gastte op twee mooie celnummers. Jammer was het, dal in het laatste nummer een snaar sprong, doch het enthusiaste applaus bewees, dat het publiek veel en oprecht liad genoten. Het was een avond, zooals wij er van „De Ster" gaarne meerdere mee willen maken. tot lid en ondervoorzitter der commissie in de Fransche taal de heer P. Werkman, oud- leeraar aan de gemeentelijke H. B. S., al hier, en tot leden dezer commissie dr. G. de Boer, lector aan de Rijksuniversiteit, en mej. J. P. W .Rijke, leerares in de Fransche taal en letterkunde, beiden alhier. Tot plaatsvervangend lid in de commis sie voor Hoogduilsche taal en letterkunde (akte M. O. B.) is benoemd dr. L. Polak, pri vaat-docent aan de Rijksuniversiteit, alhier, en tot lid van de commissie voor de Engel- sche taal (acten L.'O. en M. O. A.) de heer Th. Neervens, 1 eeraar aan het St.-Wille- brord-college te Ka/twijk-aan-den-Rijn. Aan de mei 1 September te openen tweede Christelijke H. B. S. met 5-jarigen cursus aan hel Bezuidenhoui te 's-Graven- hage is, niet ingang van genoemden datum benoemd voor plant- en dierkunde de heer W. M. Heyl, le Utrecht, lecnaar aan de Christelijke H. B. S. alhier. Door een tiental leden van de Haag- sclie Politie-Sport-Vereeniging werd heden een afstandsmarsch over 40 K.M. afgelegd. Hedenmorgen omstreeks half elf passeerden zij op hun doorreis onze stad, waar zij na tuurlijk aangegaapt werden als vreemde verschijnselen. De collecte voor Olir. Jeugdhulp heeft in totaal opgebracht f 388.851/». Verdere giften worden nog gaarne imgowaolit bij de penningmees te rcese Utreohlsch Jaagpad 20. Aan den Zoetcrwoudsche-Singel wordt reeds een aanvang gemaakt met den bouw van het z.g. „tooneelwerk" ten behoeve van het Openluchtspel ter gelegenheid van de Lustrumfeesten dezen zomer. Het werk zal onder leiding van den ar chitect Henri van den Pauwert, te 's-Gra- venhage, worden uitgevoerd door de firma J. Zitman Zonen, alhier, aan welke hot werk als laagste inschrijver bij ondershand- sche aanbesteding i3 gegund. In de jaarvergadering van do Geref. Zondagsschoolvereeniging „Jachin", 8 Juli alhier te houden, zullen als sprekers optre den ds. N. Buffinga, ie Rollerd&m, ds. J. P. Tazelaar, le Weosp, en dr. W. G. Harren- stein, te Amsterdam. Gistermiddag geraakte de vrachtauto van de firma Van der M. alhier, op den weg tusschen „De Deyl" en de Maaldrift in den berm. De oorzaak hiervan was het uit wijken voor een anderen auto. De weg is daar zeer smal, aangezien de helft berijd baar is, het andere gedeelte wordt ge- asphalteend en ligt opengebroken. Met ver- eenigde krachten verrjehtte men het lich- tingswerk. Gistermiddag kwam de koopman in huishoudelijke artikelen, P. O., uit de Groe- nesleeg alhier van af Kalwijk-aan-Zee in de Van Egmond-straail aangereden, toen ter zelfder tijd een tram uit de richting Voor- straat-Veereinde naderde. Alhoewel het sein „stop", hetwelk waarschuwt bij de na dering eener tram. werkte en een aldaar aanwezig persoon de aandacht van O. ves tigde op de naderende tram bleef O. door rijden, met liet gevolg, dat de equipage door de tram werd gegrepen. Het paard raakte bekneld tusschen oen electrischen paal en de tram. De boomen van den wagen, bene vens twee wielen, weiden in elkaar ■ge deukt. Wonderlijk kwarn het paard er goed af. Ook de heer O. met een passagier die „mee mocht rijden", kwamen er met den schrik af. Vast staat, dat de wagenbestuur der geen schuld heeft. Door de politie alhier zijn op verzoek van den burgemeester van Katwijk hier ter stede aangehouden en lot diens beschikking gesteld J. van E. en F. K., verdacht van verduistering van een paar wollen dekens. gemeld mms. Door het Provinciaal Kerkbes'.uur van. L'irec-ht is. na gehouden examen, tot de Evangeliebediening in de Ncd.-TIerv. Kerk toegelaten de heer J. II. Mulder, car.didaat 0an de Rijks-universiteit alhier. De heer J. IJ. Blokpoel, commies bij de Nederlamdsche Spoorwegen, geslalionneerd alhier, hoopt den 21slen Mei don dag te Bierdenken. dat hij vóór 25 jaar te IJmuiden bij de H. IJ. S. M. in dienst trad. Achtereenvolgens was hij nog te Ylaar- dingen en hier geslationneerd. De laatste dertien jaar was liij werkzaam op 't plaats- kaarten- en bagage-kantoor alhier. Op Dinsdag 19 Mei a.s. hoopt onze stadgenoot de heer M. van Daalen te her denken, dat hij voor vijf en twintig jaren agent van politie bij het Politiecorps al- Inier in dienst trad. Tot lid en voorzitter der commissie V<5?r x ,a* *e nÊT1>:*n examens in de Engel se-hé taal en letterkunde (akte M. O. B.) is benoemd dr, J, II. Kern,, hoogleeraar. alhier: Thans is degehoele nieuwe ver- keersweg (betonnen weg) bij het „Haagsche Schouw", voor het verkeer opengesteld. Een prachtig stuk werk, dat hief binnen ean jaar tot stand is gebracht. Gistermorgen omstreeks elf uur i9 een tot nu toe onbekend gebleven persoon van naar schatting ongeveer 40 jaar bij De „Witte Brug", Den Ilaag, onder do electri9che tram van Scheveningen naar "Voorburg geraakt. De man word onmiddel lijk gedood. liet lijk is door de zorg der po litie naar het lijkenhuis op de Algemeene Begraafplaats gebracht. Te Delft is het anderhal fja- rig zoontje van den werkman C.. Maat in een teil kokend water gevallen en aan de bekomen brandwonden overleden. In verband met een in de laatste dagen in de bladen voorkomend bericht ,als zou dezer dagen de bliksem in liet radiostation te „Meijendel" zijn ingesla gen, waarbij lampen vernield zouden zijn en schade aan toestellen zou zijn berokkend terwijl een begin van brand zou zijn ge- bluscht, wordt vanwego het hoofdbestuur dec Posterüen en Telegrafie medegedeeld. dat blijkens inlichting van den betrokken beheerder het geheele bericht verzonnen moet zijn, aangezien op het station niets van het vermelde is voorgekomen. Bij de politie te A ra sterdam bevindt zich een koffer, welke vermoedelijk van diefstal afkomstig is. Blijkens informa ties van de politie te Amsterdam is door tusschenkomst van den omroepdienst te Hilversum gebleken, dat de gesignaleerde koffer in den nacht van 5 op 6 dezer tc Arnhem is ontvreemd. Woensdagochtend trachtte een Fransch sprekend man dezen koffer met inhoud te verkoopen, waarop hij werd aangehouden. Hij beweerde, dat de koffer met inhoud zijn uit België meege bracht eigendom was. Bij nader onderzoek bleek, dat deze vreemdeling zich in do laatste dagen in verschillende plaatsen hier te lande aan diefstal heeft schuldig ge maakt. Nog een vergeten kind. Ooi: Amsterdam heeft zijn „vergeten" kind. Naar „De Tel." meldt, is Zaterdag een zesjarig jongetje op de Bickerschool, dat plotseling onwel was geworden en naar de W. G. was gegaan, daar blijven zitten toen de school gesloten werd. Des middags te kwart over drieën hoorde een der werksters, op de gelijkstraalsche verdieping een zacht geschrei. Zij toog op onderzoek uit en vond in een der W. C.'3 het bewuste jongetje op den voelplank zitten. Zij bracht het naar huis en zoo kon het gebeuren, dat liet schoolhoofd, de heer Vierhout, eerst Maan dagmorgen van het geval vernam. Uit het onderzoek, dat hij instelde, bleek dat niemand, behalve het zu9je, wist waar de jongen was heengegaan. De kinderen plegen na den maaltijd niet gezamenlijk te vertrekken, daar als regel geldt, dat wie klaar is, naar huis kan gaan. De W. G.'s, die in den corridor zijn, hebben geen slot en geen grendel, doch slechts een kruk, die zoowel van buiten als van binnen om te draaien is. Het jongetje heeft dat niet ge daan en kan over het gebeurde in 't geheel geen uitleg geven. Het vermoeden is gere zen, dat de knaap in slaap is gevallen en op de voelplank legen de deur is ingedommeld. De deuTen zijn voor de helft met glas voor zien, zoodat het onderwijzend personeel naar binnen kan kijken. Doordat het ventje vlak onder do deur zat, kon men hem niet zien. Het schoolhoofd heeft, toen hij de zaak had onderzocht, de moeder van zijn ver moeden in kennis gesteld en liaar medege deeld en aangetoond, dat er geen sprake van is, dat kinderen voor straf kunnen worden opgesloten. D e 17-j a r i g c M. K., leerling van <le Hoogere Burgerschool te Holder, is, vermoedelijk bij het schoonmaken van een revolver, door eon schot uifc het wapen, dat onverwacht afging, getroffen. De ko gel trof hem onder het hart; een directe operatie was noodig. De jongen werd hier voor per brancard' naar het hospitaal ver voerd. Zijn toestand was na de operatie vrij gunstig. Pogingen, door den bur- gemeester van Dordrecht gedaan, om een oplossing te verkrijgen in de staking aan de stikstofbindingsindustrie „Nederland", heb- beii geen gunstigen uilslag gehad. De sta king duurt voort. De vergeten leerlinge. Namens het R.-K. Schoolbestuur le Dor drecht schrijft men aan „De Msbode": Om misvattingen le voorkomen omtrent het geval, dat zich voorgedaan heeft met het kind van de school aan de Vrieseslraat, acht het R.-K. Schoolbestuur het noodig het volgende te pubÜceercn: 1. Het bericht, als of het bij de betrokken onderwijzeres al meermalen voorgekomen was dat zij kinde ren, die zij in school achterhield, vergat, is onjuist. 2. Het is ook onjuist, dat het school bestuur de betrokken onderwijzeres lijdelijk geschorst heeft. Te Nieuwe r-A mstel ia giste- ren de lO.OOOsle inwoner der gemeente in geschreven: Jan, zoon van H. Brouwer en A. Kesting. De jonggeborene kreeg van ge meentewege een spaarbankboekje, groot honderd gulden N. van W., dieis gearresteerd in verband met den moord met roof te Cu- lemborg, is gisteren, na een verhoor door den rechter-commissaris te Tiel, in het kuis van bewaring ingesloten. Zooals gomold, is W. een achterneef van de vermoorden. Gisterochtend is de autobus van Van G., uit Harskamp, die bezoekers naar de markt te Bameveld zou vervoeren, nabij dit dorp do gracht van het landgoed „De Schaffelaar" ingereden. Een juffrouw heeft verwondingen gekregen. Naar het „Overijselaoh Dag blad" verneemt, is in den nacht van Zon dag op Maandag in de R.-K. kerk in het Amsterdamache veld, in de Drentsche venen een inbraak gepleegd. Eén of meer perso nen zijn op onverklaarbare wijze in de R.-K, kerk gekomen. Den volgenden mor gen vond men de kerk gesloten, maar was hot geheele tabernakel, waarin zich de hei lige hostiën bevonden, uit de kerk verdwe nen. Waarschijnlijk hebben de inbrekers met valsche sleutels do kerkdeuren weten te openen en na do inbraak weer gesloten. Van het tabernakel is tot dusver geen spoor ontdekt. De staking in de venen. Te Hoogevecn wordt morgen de werkver schaffing stopgezet. De moderne en Chr. Bonden hebben besloten de slaking in de Venen daar ter plaatse op te heffen. Een loon van 90 pCk van het tarief 1924 zal worden betaald, volgens den maatstaf van de loonon in de venen te de Krim. Te Zwartemeer is het mot turf geladen schip van schipper J. Beikers geheel verbrand. Met moeite werden de kin deren gered Een bedrag van f 800 i3 mede verbrand. Oorzaak onbekend. Naar „De Te 1." vernoemt is bij een door de Maatschappij tot het verrich ten van Mijnbouwkundiige Werken te Lich tenvoorde uitgevoerde diepboring op onge veer 800 mete** diepte een vrij dikke steen- kolenlaag aangeboord. Het „N oderl. Weekblad voor den Handel in Kruidenierswaren" meldt, dat in de afgeloopen weck 3.271.G00 eieren naar Engeland zijn verscheept. Gast: „Ezel! Je knoeit soep op mijn jas." Kellner: „Niet zoo erg, meneer! Na zes uur geeft hier de soep nooit vlekken." OLYMPISCH NIEUWS. De strijd om het Olympisch millioen. Ondanks het foit dat de Tweede Kamor de subsidie voor de Olympiade 1928 hoeft geweigerd, blijft er een kansje bestaan dat de Spelen in ons land worden gehouden. Vooial Amsterdam staat op do bres in den strijd om hot Olympisch millioen. In de raadsvergadering van gisteravond word een motie van de leden BoekmAn (S.D.A.P.), Boissevain (Y.-B.), Ketelaar (V.-D.) cn Op- horst (C.-H.) aan de orde gestold, luidende: ,,De Raad, kennis genomen hebbende van de gisteren gehouden stemming in de Tweede Kamer omtrent de Olympische Spelen, noodigt B. en W. uit, na te gaan langs wolken weg naar hun oordeel mogelijk zou zijn, dat de Olympische Spoleo toch te Amsterdam zullen worden gehouden." Na verdediging dezer motie door den heer Boekman, verklaarde burgemeester De Vlugt (Anti-Rev.), namens het college van B. en W., dat nu de Tweede Kamer het regeeringsvoorstel heeft verworpen, naar het oordeel van het gemeentebestuur het woord het eerst aan het Nederlandsch Olympisoh Comité gegeven moet worden. In een onderhoud op j.l. Zaterdag met het N.O.C. heeft de burgemeester zich reeds op hetzelfde standpunt geplaatst. Als het N.O.C. nu meent nieuwe finan- cieele plannen te moeten ontwerpen on daarbij ook oen beroep doet op de hoofd stad, dan stellen B. en W. zich voor, deze plannen ernstig to overwegen. Nogmaals verklaarde de burgemeester dat bet plan om de Olympiade in Amster dam te houden, door B. en "W. ten zeerste wordt toegejuicht. B en W. zullen volkomen diligent blijven enr de houding van het N. O. C. afwachten. Do motio werd nu op verzoek van don voorzitter ter zijde gelegd, om ter gele gener tijd in behandeling te worden genu- In aansluiting met de mededeeliing van burgemeester De Vlugt meldt de „Tel.", dab het N.O.C. op het oogonblik met allo kracht bezig is plannen voor te bereiden, waarbij voorzien wordt in do geldmiddelen, welke nu zullen ontbroken door het onver wachte besluit van de Tweede Kamer. Zoo- dra deze plannen zich leenen voor bespro king, zal daarover in overleg getreden wor den met het gemeentebestuur van Amster dam." Hot Kamerlid mr. G. A. Boon heeft de volgende vragen aan den minister van Justi tie gesteld: 1. Is de minister Diet van oordeel, dat door het votum van de Tweede Kamer in zake het wetsontwerp tot verhooging van Hoofdstuk 5 A der Staatsbegrooting van het dienstjaar 1926, de kans, dat de Olym- pisoho Spelen in 1928 in Nederland zullen worden gehouden, zeer is verkleind, en 'dat het op den weg van de regeering ligt alsnog te bevorderen, dat dit wordt voorko men, mede op grond van do internationale positie van Nederland? 2. Is do minister onder deze omstandig- heden bereid te bevorderen, dat de ver- ©lachte vergunning ingevolge de Loterijwet tot bet doen houden van eeo loterij aau het Olympisch Oomité wordt verleend, ge- lijk deze vergunning in de afgeloopen jaren ook voor talrijke andcro nuttige doelein den is gegeven! BINNENLAND. De Tweede Kamer behandelt den arbeid in broodbakkerijen. De Memorie van Antwoord van uiej. Westeiman op het Voorloopig Verslag van de Tweede Kamer over haar wetsvoorstel tot wijziging van art. 3 der Lager-Onder- wijswet 1920. De actie voor de Olympiade. In voorbereiding is een wijziging ten op zichte van huisslachtwgen. Er is een steenkolenlaag bij Lichten voorde aangehoord. - BUITENLAND. Het Engelscue Lagerhuis heeft besloten tot wederinvoering der Mac Kenna-rechten. De crisis in Pruisen is nog steeds niet tot een oplossing gekomen. Tegen vier personen, medeplichtig aan den aanslag in de kathedraal te Sofia, is de doodstraf geëischt, 3. Indien ongedacht principieele bezwa ren bij dc regeering zouden zijn om deze vergunning te vcrleencn, welke is dan de roden, dat deze principieel o bezwaren in dit geval wel zouden wegen, terwijl zij klaarblijkelijk niet hebben gewogen bij do verleende toestemmingen door de regcciing voor andere loterijen? VOETBAL. De Zwaluwen en het N. O. C. Ilefc bestuur van de Algemeene Neder- landscho Voelbalvereeniging ,,De Zwalu wen" heeft besloten do netto-opbrengst van den wedstrijd ZwaluwenWest Ham Uni ted, die op 21 Mei a.a. (Hemelvaartsdag) te Rotterdam wordt gespeeld op het terrein van Fcijenoord, ter beschikking te stellen van het Comité Olympische Spelen 1928. Welke vereeniging volgt dit voorbeeld? Leiden zal immers niet achter blijven? Rotterdamsch XI-taiClnb Nacional. De wedstrijd van Zondag a.s. tusschen het Rollcrdam8C.il elftal en de Club Nacio-> nal do Montevideo, zal geleid worden door den Engelschen scheidsrechter Kingscott. AjaxWest Ham United. Gemeld wordt, dat Ajax, ten einde vol doende partij te kunnen geven, haar elftal tegen West Ham U. zal versterken. Behou dens goedkeuring van den N. V. B. en van do clubs Hercules en E. D. O. zijn W. Bui tenweg en Perucal Jr. uitgenoodigd om in dien wedstrijd voor Ajax uit to komen. Te- rucal Jr. heelt de uilnoodiging reeds aan- vaard 't Ligt in de bedoeling van Ajax do volgende voorhoede in hol veld te brengen: De Natri9, Perucal (E. D. O.), Buitenweg (Hercules), Volkers en Hamel. De wedstrijd wordt door prof., Snapper geleid. CRICKET. De wedstrijden, die Ajax dit seizoen U spelen krijgt, zijn als volgt vastgesteld: 2 keer tegen R.W. Thuis tegen: V.V.V., V.O.O., H.D.V.S., P.W. on H.O.C. II. Uit tegen: Haarlem, V.R.A., Quick en H.O.O. J.f dus 11 wedstrijden. Uit do vaststelling der wedstrijden blijkt, dat do velschillende elftallen heb achter hun naam vermelde aantal wedstrijden moeten spelen. H.C.C. 12, R.W. 12, Haarlem 12, V.V.V. 11, V.R.A. 12, V.O.C. 8, H.D.V.S. 12, Hil versum 11, Ajax 11, P W. 9, Quick 9, H.C.C. II 11. Daar V.O.C. niet de beschikking heeft over een terrein, zal zij al haar wedstrijden op vreemd terrein moeten spelen. De indeeling der andere klassen i3: 2e klasse A. Albion, A.C.C., V.V.V. II, Haarlem II, R.W. II, V.R.A. II en O.V.H. 2e klasse B. Phoenix, H.O.O. III, H.D. V.S. II, V.O.C. II, Kampong, U.V.V. 3e klasse A. AC.C. II, V.V .V. Ill, Vleermuizen, R.O.H. en DA .C. 3e klasse B.—Phoenix II, Ajax II, H.C.C. cn miMchicn Spart i Leidsche Cricket-Club. Op de gehouden jaarvergadering van de L. C. C. doelde do voorzitter onder groole instemming van de leden n-cde, dat door de welwillendheid van A. S. C. voor het a.9. seizoen weer de beschikking was ver- kregen over het terrein achter Pomona. Hot bestuur werd al3 volgt samengesteld: A. J. F. Eichhorn, voorz.; J. J. Heemskerk. 2e voorz.; C. I. Metsch, Hyacinthenstraat 5,

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 1