De uitslag van ons tweede Kruiswoord-Raadsel No. 19972. LEIDSCH DAGBLAD. Dinsdag 21 April Derde Blad. Anno 1926. GEMENGD NIEUWS. Leidsche Begrafenisonderneming UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. LAND- EN TUINBOUW. p A E D U A R O M D A L 1 D A a A R M O E D R E K D O O S Z O U 1 1 i L O M P E E S S S S N 1 T S L A N 3 E E N 1 G L D a R 1 V 1 E R A A L s N E E N B R A O G A A R a N M M E O E a T R E O 1 E R M E T E R Eis S E N A R i F A A N T S U RADIO-PROGRAMMA. v— Aangezien de c o n f er e n t i e, die 4e Rijksbemiddelaar, ir. L. A. Fruytier, die optrad in de plaats van oud-Minisecr Yan IJsseisfceyn, gehad heeft met vertegen woordigers der patroons- en der werkne mersorganisaties in ihet bouwbedrijf, in Den Haag, ten einde tot overeenstemming te komen inzake de tarieven, voorloopig geen resultaat heeft opgeleverd, zijn gis termorgen de metselaars, opperlieden en voegers in staking gegaan. Gistermiddag hadden zich een 500 georganiseerde sta-, kers bij het stakingsbureau opgegeven. Het aantal ongeorganiseerde stakers wordt op 200 geschal, zoodat het totaal aantal sta kers circa 700 beloopt. Volgens mededeeling van werknemers- zijde hadden gistermorgen 12 patroons aan, de eischen toegegeven. Bij hen werken 125 personen. Voor zoover men kon nagaan, werd nog bij drie patroons op de oude voor waarden gewerkt. Men deelt van patroonszijde nog mede, dat waar het oude tarief gelegenheid geeft een verdienste te maken van 50 to 55 giii den, men volgens de nieuw voorgestelde taneven van 70 tot 75 gulden per week zou verdienen. Te Delft heeft de recherche G. J. E gearresteerd wegens diofstal van -5 balen wollen lompen uit het pakhuis van den koopman A., aan de Koornmarkt te Delft. De lompen zijn te 's-Gravenhage opgespoord en tegen den opkooper aldaar is procesverbaal wegens heling opgemaakt. E. is ter beschikking van de justitie ge- §teld. Te Schipluiden is gisteren de arbeider H. van Dien bij het verrichten van werkzaamheden in het weiland van den heer L. Boekesteyn van een wagen gevallen De man kreeg de wielen over het lichaam, waardoor zijn borstkas werd inge drukt. De dood trad spoedig in. Het briefport, Het ligt in <de bedoeling het binnenlandsche briefport te verlagen van 10 tot 71 cent voor het eerste gewicht van 20 gram. Met ingang van 1 October e.k., den dag, waarop het nieuwe algemeene postverdrag van Stockholm in werking treedt, zal m overeenstemming met de daar vastgestel de en evenredig verminderde posttarieven, bet port der brieven voor het buitenland worden bepaald op 15 cents voor de eerste 20 gram en 7V6 cent voor iedere^ volgende 20 gram, op 10 cents, voor de briefkaarten «n op 3 cents per 50 gram voor gedrukte stukken, monsters en documenten. Spoorwegontvangsten. Nu de definitieve ontvangsten der Ned. Spoor wegen over December 1Ö24 bekend zijn, kan nagegaan worden hoe 1924 tegenover 1923 staat. De ontvangsten over 1924 bedroegen, f 166.933.077.&4; en die over het jaar 1923 f 162.137.747.74; zoodat in 1924 meer ont vangen werd F 4.795.336.10. De bakkersknecht T. G. R., te Rotterdam, is aangehouden wegens dief stal van ongeveer 60 kallen. Hij werd met een zak in de Lombardslraat aldaar opge merkt en door rechercheurs gevolgd. Toen hij dit bemerkte, wierp hij den zak weg en nam de vlucht, doch hij weid gegrepen. De weggeworpen zak bevatte drie doode katten. Bij huiszoeking in zijn woning in de Tweede lombardslraat zijn zes cadavers van katten gevonden en bij verschillende opkoopers zijn 12 kattenvellen in beslag genomen. De man heeft bekend, zich aan katlendicfstal- len le hebben schuldig gemaakt. In hel gezin van M. in de Beukenslraat le Yelseroord bracht een doch tertje Zaterdag een pan kokende rijst naar boven. Zij zette deze even op de trap, toen een tweejarig broertje de pan omver trok, zoodat de kleine de rijst over het lichaam kreeg. Met eenige brandwonden overdekt werd het kind naar Haarlem vervoerd, waar het Zondag is overleden. Te Wagenioigen hebben gis- teren de schilders het werk gestaakt. Zij eischen een verhooging van het loon, thans 58 cents, tot 63 cents per uur, en e<ln con tract voor een jaar. Voorts bij nieuwbouw 50 cents per M2. De staking omvat 25 ar beiders. Vier kleine patroons hebben toe gegeven. De klerk van den gemeente ontvanger in Engvirdcn werd voor eenige weken gearresteerd, verdacht van verduis tering van ruim f 6400. De gemeente-ont vanger werd daarna ook geschorst. In de Zaterdag gehouden Raadsvergadering werd meegedeeld, dat het tekort tot 1924 ruim f 17.500 bedraagt.' Een restaurateur te Eindbo- ven had zijn buffet verkocht aan iemand tezelfder plaatse. Het.buffet werd opgela den en geplaatst; 's avonds echter kwam een kellner van den restaurateur informee- ren, of er niet een bedrag van plm. f 2000 in een der laden was blijven liggen. Men had de laden nog niet geopend, en snuffel de deze nu door, waarbij het bedrag spoe dig intact te voorschijn kwam, (,,Msb.") Een r g k e eigenaar kwam op zijn buitengoed en vond in de remise het zoontje van zijn koetsier. „Kent gij mvroeg hij. „Weet ge wel, wie ik ben?" „Ja, gij zijt de meneer, die altijd in de koets van mijn vader mag meerijden." geraamte van het voorste deel was ernstig beschadigd, toen het schip werd losgesla gen van 'den masttop te Pulham en zal vernieuwd moeten worden. Het gasreservoir, uit hetwelk gas is ontsnapt, moet worden hersteld, en de geheele structuur van het schip zorgvuldig onderzocht, om na te gaan, of de druk, waaraan het gedurende de vlucht is blootgesteld geweest, nadeelige uitwerking heeft gehad. De Engelsche minister van binnenland sche zaken heeft het doodvonnis tegen Thorne, die veroordeeld werd onder beschul diging zijn verloofde te hebben vermoord en haar lijk in stukken gesneden en .ver borgen te hebben, bekrachtigd. Thorne bigft echter bij zjjn verklaring, tkit het meisje zich heeft opgehangen en dat hij haar lijk heeft verborgen uit vrees van moord te worden beschuldigd. Volgens de verklaringen der medische deskundigen kon bij de lijk schouwing de doodsoorzaak niet met vol komen zekerheid worden vastgesteld. Sir A. Conan Doyle dringt er thans in de bladen op aan, dat het vonnis niet zal worden voltrokken, omdat hij niet gelooft, dat Thome's schuld bewezen- is. Thome's vader schreef een brief aan de pers, waarin hij met kracht protesteert tegen de w$ze waarop het proces is gevoerd, die hij een zijciig en bekrompen noemt De Beriynsche politie arresteerde een week of drie geleden een jongen man, die in de omstreken van Berlijn wandelaars tot hazardspel poogde te verleiden. Nu is ge bleken, dat de gearresteerde niet alleen een valsche speler is, maar in 1921 in de na- heid van Königshütte in Opper-Sileedë in gezelschap van drie kameraden twee koop lieden had vermoord en uitgeschud. In het Engadin is Zuoz voor drievierde afgebrand. In een half uur stonden dertig huizen io brand. Alle brandweerkorpsen van het Engadin waren in actie. 44 huizen en 43 stallen zijn verbrand. De schade be draagt minstens 2.000.000 francs. Er zijn geen dooden. In de zaak Granz, den medeplichtige van Haannann, die terecht is gesteld, zal een nieuw onderzoek worden ingesteld. Een buitengewoon hevig onweer heeft in Amerika gewoed over het gebied van de Groote Meren, hier en daar gepaard met hevige regen- en hagelbuien, terwijl langs de Canadeescbe grens 5 tot 40 c.M. sneeuw viel. In sommige deelen van den staat Illinois en het Westen van Pennsylvania bereikte de storm dc hevigheid van een tornado en richtte groote verwoestingen aan, waarbij vele personen gedood en een 40-tal gewond werden. De materieele schade wordt ge raamd op 15.000.000 dollar, waarvan alleen te Pittsburg 8.000.000 dollar. In het zakenkwartier^van de stad Whee ling in het Westen van Virginia werd ook veel schade aangericht. Te Toledo (Ohio), vielen hagclsteePen van 2 c.M. doorsnee, welke talrijke broeikassen eh kappen van auto's vernielden. Vele daken werden door den wind weggeblazen en sommige boer derijen vernield In het Noorden van den staat New-York kon weer wintersport gehouden worden. Het Amerikaansche Departement van Handel en Verkeer deelt mede, dat gedu rende het afgeloopen jaar meer dan 25.000 personen, o.w. 10-000 kinderen, tengevolge van verkeersongevallen om het leven geko men zijn in de Vereenigde Staten. Voorts werden er 700.000 personen gewond, ter wijl voöt 500 millioen Dollar schade werd aangericht Hoover leidj. thans een nationale veilig heidscampagne en roept gedelegeerden uit alle deelen des lands tezamen voor een conferentie, die dezen zomer gehouden zril worden en pi-innen zal ontwerpen om dit euvel zooceel mogelijk te beperken. Te Chicago is Zaterdag een wereld-ten toonstelling geopend, in welke de vorderin gen io de vrouwelijke industrieën en kun sten over de afgeloopen 25 jaren worden gedemonstreerd. 0 BUITENLANDSCH GEMENGD. De horstellingswerkzaamheden aan het luchtschip R S3 zijn begonnen, en men hoopt, dat het luchtschip na ongeveer 2 Ittaandea weder kunnen opstegen. Het RECLAME. AUTO-TRANSPORTEN, CREMATIE H. P. H. KEEREWEER TELEFOON 8«1 - LEI OEN 7797 Alphen. Op de gisteren gehouden al gemeene jaarlij ksche vergadering van aan deelhouders der N.V. Alphensche Bank werd de Balans met verlies en winstreke ning over het afgeloopen jaar goedgekeurd. Het dividend werd bepaald op 8 pet. Als commissaris werd herkozen de heer L. C. Jongenburger. Gistermiddag vermaakten enkele jon gens zich met slootje springen. Een 8-jarig zoontje van den heer S. uit de Raadhuis straat, raakte te water en brak door den val zijn. arm. Dr. Groen verleende geneeskun dige hulp. Waddingsveen. Burger 1. Stand. Geboren: Margarefrha, d. van D. Schaap en M. Schouten Neelfcje, d. van C. Graaf land en M. Kooiman Adriana, d. van G. Oudijk en J. van der Spek. GetrouwdA. J. van Pelt en A. Huizer JV. T. J. Abbema en A. van den Berg. De volle zoete melk is weer met 2 cent- verlaagd en gebracht op 10 cent per liter. Zwammerdam. De heer F. Fopma, ro- zenkweekcr alhier verwierf met zijn inzen ding rozen op de internationale bloementen toonstelling te Heemstede de volgende'prij- zen: voor stamrozen in bloei, 1 zilveren en 1 verguld zilveren medaille, voor klimrozen in bloei, 1 bronzen medaille, en voor een groep polyantharozen in bloei, 1 zilveren me daille De gemeente-veldwachter V. alhier kwam aan den Overtocht op zijn rijwiel ge zeten op den hoek der straat in botsing met een auto. Gelukkig dat de auto zachtjes reed, want nu werd onmiddellijk gestopt en kwam V. die bovenop de motorkap kwam te zitten, er ongedeerd af. Zelfs de fiets be kwam geen schade. Katwijk. Gisteravond had wederom in de Gemeentozaat een vergadering plaats van den Christen-Democratischen Bond, afdee- ling Katwijk. Spreker was ook nu delieex G A. de Vries, van Den Haag, onddlwerpt „Do politiek der coalitie gc-toetst aan de I beginselen van het Christendom". Waarschijn, lijk doordat op het strooibiljet vermeld stona: „Debat gewenscht", waren enkele personen meer aanwezig dan de vorige maal. De voor zitter, de heer K. Haasnoot, verzocht de ver gadering te zingen Psalm 25 vs. 4, waarna hij voorlas Jacobus 2 de eerste 10 verzen, j Daarna ging de heer De Vries voor in gebed. De heer De Vrie3 hield vervolgens rijn 1 rede, meerendeels geljjk aan die van 13 dagen geleden, liier en daar nog wat aan gedikt wat betreft de ondeugdelijkheid van het huidige ministerie- Een viertal personen maakte van de ge* legenheid gebruik om zich tegen den spreker te stellen. Deze werden daarna weder door hom beantwoord. Het was intusschen reeds halfelf gewor den, toen de heer De Vries, op verzoek van den voorzitter, de vergadering met dank gebed sloot. Naar wij vernemen, nadert de bouw van het ziekenhuis alhier- zijn voltooiïug" met rasso schreden. De laatste hand wordt gelegd aan de vloerbedekkjig, zoodat bin nen enkele weken de inrichting voor het publiek geopend zal kunnen worden. Een ongeveer dertien-jarige jongen (v. d. 0.) werd hedenmorgen door een hond van T. G„ aan de Hoogstraat, zoodanig in het been gebeten, dat er niet alleen een bloedende wond ontstond, doch zelf? een stuk uit de opperhuid gerukt \va3. De politie heeft de zaak in handen. Het was voor onze kustvisschers de vorige week weer een slechte Week. Storm en ruwe zee maakten het uitvaren b.jna en- mogelijk en het begin dezer week geeft ook al niet veel hoop, dat het nu beter zal worden. Ook de verdiensten met de trawi- visscherij valt niet te loven, zoodat Katwijk aan Zee financieel over 't algemeen een gedrukte periode doormaakt. Aanleg en onderhond van grasvelden. In hoofdzaak kunnen wij ze op twee manieren aanleggen, n.l. door gebruik te maken van graszoden of wel doop te zaaien. De eerste manier heeft dit voor, dat men direct een groen veld heelt met een stevigen ondergrond, maar behalve dat het, vooral bij een aanleg van eenigen omvang, nogal duur is, heeft het nog dit bezwaar, dat men niet gemakkelijk zoden krijgt zonder on kruid. Goedkooper en eenvoudiger is het grasveld te zaaien, waarbij men van smalle, grasranden kan gebruik maken om de lij nen van de paden scherp al le teekenen. April is wel de meest geschikte maand om grasvelden aan te leggen. Het zaad moet n.l. spoedig kiemen, zal het niet voor een gedeelte verloren gaan door verstuiven of door de vogels. Dc „lenle'Memperaluur en de Aprilregen zijn zeer bevorderlijk voor het vlugge kiemen en spoedige ontwikke ling van gras. Zaait men later, bijv. in Mei, dan moet gegoten of gespoten worden legen den avond, wanneer regen uithlijft. Er ko men anders gemakkelijk onbegroeide plek ken in het veld. Vóór gezaaid wordt dient de bodem Hink diep losgespit te worden, diep tot op het grondwater. Niets mag aan het watcrop- slijgend vermogen in den weg staan. Het ondiep wortellende gras moet ook in droge tijden over voldoende vocht kunnen be schikken, wil het den iuin een frisoh aan zien geven. Niet averal kan van de waterlei ding gebruik worden gemaakt om des avonds le sproeien. Bij de grondbewerking worden wortelstokken van onkruiden zorg vuldig verwijderd. Deze zullen anders voort durend last en veel werk veroorzaken. Be rucht zijn de weegbree, wilde zuring, boter bloem, madeliefje e. m. a. Om een spoedige zodevorming in de hand te werken, dient na het diepspitlen flink gemest te worden met ouden stalmest. Deze laalsle is water houdende en humusvormend. Mocht in den voorzomer aanhoudende droogte invallen, dan zullen de wortels daarop langen tijd kunnen teren, en zullen minder spoedig kale plekken ontstaan. Vóór hel inspitten van den mest wordt de gewenschte 'helling verzekerd. Om meer effect te maken, wor den de grasperken niet zelden iets uitgediept en langs de kanten opgehoogd, om zoo doende de totaal oppervlakte te vergrooten. Vóór het zaaien wondt de oppervlakte gelijk gemaakt en gerold met een luinrdl. Een gilt van i Kilo patentkali en 6 Kilo superfosfaat bij den aangewenden stalmest is aan te bevelen, terwijl, wanneer geen stalmest wordt gebruikt, het dubbele van genoemde kunsimesl wordt ondergespit, in welk geval tevens 3 Kilo Ghilisalpeler wordt uitgestrooid, aSles gerekend per Are. Van het groolsle belang is, dal van een goed zaadmengsel wordt gebruik gemaakt. De meeste handelaren mengen dit zeiven, waarhij mei verschillende factoren rekgning wordt gehouden. Zoo heelt men bij het be stellen op le gei n op welke grondsoort het graszaad moet gebruikt worden, ol de grond vochtig dan wel aan den drogen kant is, of het grasveld veel, raalig of weinig zon zal m m m m m m m p m z Ditmaal waren er onder de vele inzenders van ons Kruiswoordprijsraadsel 36, die de goede oplossing had den ingezonden. Bij loting zijn de 3 prijzen ten deel gevallen aan ie prijs, Zilveren Portretlijst: Mevr. v. d. LELIE, Haarlemmerweg io 2e prijs, Inktkoker van Goitdsch atir- .-werk: G. J. VAK DINGSTEE, Wasstraat 10 - 3e prijs, Rookstel van Goudsch aardewerk: DIRKSE, Heerensingel 5 f. Allen te Leiden. De prijzen kunnen morgen na des middags 12 uur door de winnaars aan ons Bureau afgehaald worden. DE DIRECTIE. krijgen, enz. De te gebruiken grassoorten zijn hierop berekend. Wanneer men zelf een mengsel samenstelt, is het aan le bevelen eerst de zwaardere grassoorten le zaaien, zooals het Engelsche raygras (Loliifm pe rennel en die flink in le harken. Strooi daar na de lichtere soorten en rol of plak dit aan Na het zaaien den grond met de klompen aantrappen is vooral op zandgronden aan te bevelen. Dit rollen ol plakken heelt tot gevolg, dat de zaden, welke zeer oppervlak kig liggen, tijdens het kiemen met voldoen de vocht in aaraking zullen komen. Het opstijgende bodemvocht kan beter lot in de bovenste aardlagen doordringen. Voor groote grasvelden gebruikt men on geveer 100 Kilo zaad per H.A. In kleine tuinen neme men 1'/» a 2 Kilo per Are. Hooizaad, dat soms voor dit doel wordt aan- gewend, is niet aan te bevelen. Behalve gras worden hiermede vele onkruidzaden uitgestrooid. Om spoedig een dicht begroeid maaiveld te krijgen, wordt voor den eersten keer met de zeis gemaaid en hiermede niet te lang gewacht. Daarna wordt het gras geregeld kort gehouden, liefst mei een grasmachine. Telkens na het maaien rollen met een tuin- rol, doet een stevig, vlak veld onlstaan. Ge durende den zomer dient af en toe gemak kelijk opneembare mest te worden uilge- strooid. Hiervoor leenl Chili Salpeter zich zeer geschikt Het gras moet evenwel goed droog zijn; anders zullen licht brandplek- ken onlstaan. Per maand 1 Kilo per Are uitgestrooid verdient aanbeveling. Het kan ook zeer goed, in water opgelost, uitgegoten worden. In den winter wordt het blijvend grasveld met goed verteerden stalmest of met goed doorvroren baggeraarde bestrooid. Komt veel moe tusschen het gras voor, of zijn er andere teekenen, waaruit kan worden alge- leid, dat de bodem zuur is, dan dient het mos met een ijzeren hark uitgeharkt te wor den, waarna per 10 vierk. M. 2 Kilo ge- bluschte kalk wordt gestrooid. Inzaaien van graszaal in April is nocdig op de kale plek. ken. J. S. V raag: Bijgaande beestjes vond ik in de narde onder appelboompjes in gezelschap van kleine mieren. Zijn het bladluizen? Wat is er legen te doen en hoe verwijder ik die mieren? E. te L. Antwoord: De door U bedoelde beestjes zijn geen bladluizen. 01 zij schade lijk zijn, is mij niet bekend. De mieren ver wijdert U door de nesten op le zoeken en deze uit te roeien. Ook het strooien van zand gemengd mei wat petroleum, doet de diertjes vaak aftrekken. Vraag: Kunt U mij ook mededeelen. hoe het komt .dat de bladeren van dc plant, waarvan een blad hierbij ingesloten, vaak overlangsche scheuren vertoont? Hoe heet de plant? J. J. H. te L. Antwoord: Uw plant heel Aspidistra ook wel kwartjesblad genoemd. Vroeger werd n.l.' per blad een kwartje betaald. In hel mij toegezonden blad is een wond, als veroorzaakt door een beet van een kal. Poes kan met de tanden of met de nagels soms leelijk huishouden in de kamerplan ten, vooral wanneer die beesten weinig bui ten komen. Aan het blad is overigens niets bijzonders le zien, zoodat ik. zonder meer, U geen andere reden zou kunnen aangeven. Vragen op Tuinbouwgebied aan de Re dactie onder motto ..Tuinbouw", VOOR WOENSDAG, 22 APRIL. 7.50: Hamburg (392 M.) Thcaterkroniek. 10.15: Arasterdam <1950 M.) Tijdsein van 't Persbureau Yaz Dias. (Off. Amst. tijd). 11.20: Leipzig (ong. 400 M.) Middagcon cert op de Hupfeld Phono la. 11.50: Parijs (1780 M. SFR). Concert doon het Tziganc-orkest van Radio-Paris, o.a„ Elamcnca, marche (Fcrcvena), Katraka Czardas (G. Michiels), Liebeslied, viool Kreissler), Pavane (Scasola), EaclarmoiL» de Trio (Massenet)/ 2.50: Birmingham (475 M. 5lT>. The JStatiotf Pianoforto Quintet. Manchester (375 M. 2ZIJ). Telefonie voof de scholen. Newcastle (400 M. 5NO). Fenwick's Ter-» race Tea Room Orchestra. Aberdeen (495 M. 2BD). The Wireless Qr- chestra. Glasgow (120 M. 5SO.) The Wireless Quae tet en Bessie Muitie. 3.50: Leipzig (ong. 400 M.) Kindervertel lingen Berlijn (330 en 505 M.) Concert. 4.20: Brussel (262 M.) Concert, o.a. Fantal» sic sur la „Fille du Tambour Major" (OL fenbach), Allegro pour violen (Mendels sohn). Aubade Istrienne, Clianfc des Ma telots, Andante pour violoncello. 4.30: Amsterdam (1950 M.) Tijdsein van Persbuv. Ynz Dias (Off. Amst. tijd). 5.20Hamburg (392 M.) Concert. 6.20: Londen, Chelmsford (365 M. 2LOL Tijdsein van de Big Ben. (Off. Amst. tijd). 7.20: Hamburg (392 M.) Concert. Zang eu' voordrachten. 7.25: Leipzig (ong. 400 M.) Concert. Con cert van muziek v. moderne Dresdeneif. componisten, o.a. Yioolsonato van Paul Bütlncr. Piano: 2 Klavierstiicbe van Theodor Blumer. 7.35: Brussel (262 M.) Concert. Fragmenteo uit de Opera-Coinique „Les Dragons d« Villars". 8 uur: Hilversum (1050 AI. NSF). Omroep* avond van de Ned. Christelijke Radio- vereeniging. Het muzikale gedeelto van' het programma wordt verzorgd door den' heeF D. Mesman Jr., uit Haarlem, bege leiding door den heer H. Mossel uit La* ren (N.-H.) 1. Praeludiura en allegro van' Pugnani-Kreisler, viool, 2. Chanson' Louis Treize et Pavane van Couperin- Kreisler, viool3. Rede van Prof. dr. A\ Noordtzij uit Utrecht over: ,,De opgra vingen in Assyrië". 4. Sonate in S.duïl van Handel, viool. 5. Meditation van Gla. zounow, viool. 6. Redé van Prof. dr. A* Noordtzij uit Utrecht over „De opgravin. gen in Assyrië; 7. Adagio uit het con cert in G-dur van Mozart, viool. 3. Polo naise Brigande, riool. 8.05: Parijs (1760 M. SFR). Concert. Frag menten uit „Rois d'ls", Opera. 8 °0 Londen, Chelmsford (3öo 31, -LO eif 1000 M. 5XX). Groot concert. Koor c< orkest. 0.55: Londen, Chelmsford enz. The Savoy Orphean» and the Snvoy Havana Band». FAILLISSEMENTEN. Opgeheven wegens gebrek aan acttell D. Roest, te Leiden.

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 9