THEE KEL1ERS THEE s Bericht van Inzet drimkt Lugdunum I - Ned. Corinthians CADELAU! OAMAÏÏ! OIALDEAU en Groote Afslag in tie ROTTERDAMSGHEVLEESCBMAATSCHAPPIJ iï s Een beschaafd Meisje NETTE JONGENS radio-programma SPORT. Wedstrijd om den N. V. B. Beker. Zondag a s., aanvang 2 uur n.m. DEVILÉ - Nieuwe Rijn. wie prijs stelt op kwaliteit PRIJZEN: 35-31 40-42-44-46 en 52 cent per ons Rundvleesch DE O&DIBKEMER, Faillissement van J. LA RIVIERE 4. Voorstel inzake brandkcanen Warmon- terweg. 5. Advies op verzoek stratenplan Juta e.a. 6 Wijziging begrooting 1925. 7. Voorschotten volgens artikel 101 L.O.- yret aan Bijzondere Scholen voor 1925. 8. Vcrbrceding Leidsche Straatweg. Rijnsbnig. De firma Van Nelle heelt 'tv slag van om reclame to maken. In het .veilinggebouw „Bloemenlust" waren gister middag een 1500 kinderen uitgenoodigd en gisteravond alle Rijnsburgsehe huismoeders cm aanschouwelijk te zien voorgesteld van waar de koffie en thee kwam en de be handeling, Tevens werden zangboekjes uit gereikt om den lof te zingen van Van belle's producten. Men werd nog opgevroo- lijkt door pianomuziek en verfrischt met een lekker bakje koffie. Tevens nog een tweetal films om de lachspieren gaande te «naken. De handel is de laatste dagen aan merkelijk vlugger dan vorige week en de prijzen zijn tegelijk hiermede gerezen. Be taald wordt thans per 100 voor 1ste kwa liteit: Couronne d'or f4.90—5.40, Theeroos #4.80—5.10, Gris de lin f 3.90—4, Murilïo t 4.80—5, Gramoisie Brillanfc 4.104.60, Herman Schlegel f 4.50—4.90, La Reine 13.20-3.50, Flamingo f 5.90—6.20, William Copland f 7.60—7.90, King Harold f 8.GO— 0.10, Bartigon f2, Ornatus f 1.60—1.70, Victoria f 2.70—3. Sassenheim. Het bouwen van een stee- nen schuurtje op het sportterrein is, na on- derhandsche aanbesteding opgedragen aan fle gebroeders M. en A. van Breda. Kerke 1. bericht. Chr. Gei*. .Gemeente, Kerklaan. Hedenavond balf- acht ds. J. B. G. Croes, van Bussum. Gisteravond ongeveer halfzeven reed ieen zware verhuisautn van de firma P., uit Amsterdam ter hoogte van den spoor-over- weg onder deze gemeente op twee stilstaan de sleeperswagens van den expediteur L. luit Oegstgeest. Behoudens eenige schade en tnoeite, daar een der wagens uit de sloot ge baald moest worden, liep het ongeval be trekkelijk goed af. De politie stelt een onderzoek in. De uitslag van de gehouden aanbeste ding van 29 werkmanswoningen, aan de Zandsloot, is als volgt: Gebr. Geveke, Leeu warden f92.500; Koop Kuipers, Surhuister- yeen f91.240; H. Massaar, Leiden, f89.000 rf* f870; G. W. Proper, 0eg9tgeest, f87.000 rh f870; J. v. Riet, Oegstgeest f87.000 f 770; P. Kort Jz., Rijnsburg en G. v. d. Wiel Noordwijk-a.-Zee f83.600; J. Brouwer, Heilo f83.000; P. W. Verbeek. Katwijk aan Zee f82.430; L. Raaijmakers, Wouw f81.800 f1160; T. Holtes, Heilo, f78.950; P. Gjal- tema, Velseroord f 76883 f 1000. Voorschoten. .Niettegenstaande het Weer Dinsdagavond verre van mooi was, wa ren velen naar hotel Deurloo getogen om de vergadering van het Departement Voor schoten der Maatschappij tot Nut van t' Al gemeen bij te wonen, waar als spreker op trad onze plaatsgenoot, de heer Gonst. Meyer tot het houden van een causerie over „De jBabre-figuur uit „If Winter comes". Op duidelijke, aangename, leerzame en do meest pakkende wijze ontleedde de heer Meyer deze figuur, die gelijk de hoofddraad .van het weefsel, als een hoofdfiguur in dit boekwerk zijn weg gaat, een man met schoone idealen, voorbeeldige vlijt en ernst, miskend door wie hem moest erkennen, ge baat door wien hem moest liefhebben, een slachtoffer door oprechte waarheidszin. Een warm applaus vertolkte, aan het «Inde der lezing, de gevoelens van de aan wezigen, die met gespannen aandacht den beer Const. Meyer hadden gevolgd en beze gelde de woorden van dank van den voor zitter, den heer R. v. d. Ende, die dezen avond de mooiste avond noemde in het win- terlijdperk '24'25. De heer Const. Meyer heeft door zijn cau serie over „De Sabre-figuur" in niet ge ringe male er toe meegewerkt, dat menigeen „Als Winter komt" nog eens ter hand zal nemen en opnieuw zal lezen, beter kun nende begrijpen de hoofdgedachten in dit ,werk. Warmond. -Zilveren hu wel ij k s- feostvandenburgeme ester [Als aanvulling en slot van het reeds door ©ns gemelde, over het officieele diner het .volgende. De tafel, waaraan een dertigtal genoo- «ligden aanzaten, werd dooi* den ceremonie meester, den heer Schölvinck Jr., met een kort woord geopend, waarna achtereenvol gens do heeren C. M. van Stijn en Alb Oudshoorn, namens de Oranje-Conimi-ssie bet woord voerden en respectievelijk een dronk op den burgemeester en op mevr. Schölvinck uitbrachten. De burgemeester, mede namens zijn bruid sprekende, zeide Mijne Heeren, v Zeer verheugen wij ons U allen hier te genwoordig te zien. Heeren wethouders, raadsleden en oud-raadsleden hartelijk welkom en een woord van hartelijken dank aan U, leden van de Oranje Commissie, die namens de burgerij dezen feestdag gearrangeerd heeft; de wijze waarop, is boven alle lof verheven. Wat in ons hart omging bij onze ontvangst en tijdens den onvergetelijken tocht door het feestvierende met vlaggen getooide dorp weten wij bruid samen. Nooit hadden wij kunnen denken toen wij voor vijf en twintig jaar in het huwelijksbootje stapten, dat onzen zilveren bruiloft nog eens zoo ge vierd zou worden. Wij zijn vol van de be tuigingen van aanhankelijkheid ons door de burgerij betoond. Heeren wethouders, raadsleden en oud raadsleden een woord van hartelijken dank voor de aangename wijze waarop wij steeds hebben samen gewerkt. Ik drink op den bloei van onze gemeente. De heer Kolfschoten, burgemees ter van Edam, namens de familie sprekende Bruid en bruidegom: mijne heeren, Met mijne felicitaties- aan het bruidspaar kan ik kort zijn. In den familiekring hebben wij hen reeds gefêteerd en zij hebben daar gekregen wat hun toekomt. Als gast uit den vreemde wil ik echter getuigen dat de spon tane feestdag van heden, een dag is-, welke zeker met gulden letteren in de geschiedenis van Warmond mag worden genoemd. Ik herinner mij het Koninklijke woordeen klein land kan groot zijn door eendracht. Van het kleine Warmond kan men zeggen dat het groot is door zijn eendracht. Ik heb meer dergelijke feesten meegemaakt, maar ik heb perplex gestaan wat op dezen dag door eensgezind samenwerken is bereikt. Een woord van hartelijken dank voor den ontvffbgst, door het werk vai^ de Oranje- Commissie zoo schitterend geslaagd. Als burgemeester uit den vreemde stel ik een dronk in op dat groote Warmond en op de gezondheid van zijn sympathiek gemeente bestuur. Dehee.rMol hu jj zen, sprak namens den Gemeenteraad Bruid en bruidegom. Zooals ik vernomen heb, heeft onze bruid gezegd, dat zij het heel prettig vindt als de speeches kort zijn. In intiemen kring is Uw heugelijk feest herdacht en ik behoef dus in Uw kwaliteit als bruid en bruidegom niet in die herhalingen te treden, met wenschen welke daarbij behooren. Gedeeltelijk vormt uw privaat leven en publiek leven een lijn. Speciaal burgemees ter gaat U de gemeente ter harte in aange legenheden van haar bestuur. Dit bestuur hangt dikwijls geheel samen met het privaat leven, dat U als mensch betracht. Mevr. Schölvinck is U daarbij een steun en zoo wordt Uw publiek leven en Uw leven als mensch zoo mooi vereenigd en is dan ook daaraan de aangename en hartelijke ont vangst te danken, die U in Uwe positie toe komt en waaruit blijkt dat men U apprici- eert. Niet alleen voor U zelf moeten wij in Uw privaat leven verder zien maar ook ten nutte van Warmond kunnen wij wijzen op Uwe zoons, het jonge geslacht met hunne jonge ideeën, die houden U jong. Wij hopen dat U beiden voor Warmond steeds jong moge blijven en dat Gij Uw dochter en Uw zoons tot flinke menschen zult zien opgroeien. Delioer La.ngelaar voerde namens de burgerij het woord. Mijnheer de burgemeester, mevr. Schöl vinck, Men verzoekt mij de tolk te zijn vah Warmond's burgerij en U de gevoelens van sympathie en verknochtheid te vertolken, die zij u beiden toedraagt. Het feit reeds, dat ingezetenen, ter gelegenheid van Uw 25-javige echtvereeniging, eenparig hebben mede gewerkt om dezen dag tot een alge- meenen feestdag te maken, zegt voldoende, dat zij in U, mijnheer Schölvinck, inder daad hun burgervader'zién en daardoor in Uwe familie-aangelegenheden van harte be langstellen en medeleven. Uw optreden, zoowel in gemeente- als vereenigingszaken was steeds humaan en getuigde van alge- heele neutraliteit, waardoor, ondanks on vermijdelijke geschillen, saamhoorigheid be houden bleef. Allen! zijn dan ook eensge zind in den wensch: ,,dat God U spare, voor Ü\v gezin, voor Warmond en haar Burgerij, tot in lengte van dagen 1" Nog kwamen verschillende .gasten met een geestige speech, of anderzins de pret tige stemming verhoogen, die tot het einde bleef, en ook dit deel van de feestviering in alle opzichten deed slagen. Zoeterwoude. Het driejarig zoontje van den brandstoffenhandelaar v. d. A. is Dinsdagavond in een onbewaakt oogenblik te water geraakt en verdronken. VOOR VRIJDAG 27 FEBRUARI. 7A0 v.m.: Hamburg (392 M.) 'ibeate."kro niek. 10.15: Amsterdam (2175 M. Tijdsein van het Persbureau Vaz Dias. (Otficieele Am- sterdamsche lijd). 11.20: Leipzig (ongev. -1-00 MO Aiiltags- musik. 12.50: Parijs (1780 II. SFR). Concert door het Tzigane Orkest. 1.20: Londen 305 AI. 2LO). Tijdsein van Greenwich. Concert van the „2LO"-trio. 3.20: Cardiff (351 AL 5WA) Telefonie voor de scholen. Manchester (375 Al. 2ZY) Concert door the ,,2ZY" quartet. 3 50: Berlijn (330 en 505 Al.) Concert Gra- tulalionsmarsch (Lindsay- Theimer). Ou verture van le opera „Martha" (Fr. v. Flotow); Alein Ideal, Walz (Fr. v. Blon); Potpourri van de operette „Das Schwarz- waldmïdel" (L. Jesse!) Leipzig (ongeveer 40q Af.) Concert van de Hauskapelle. Birmingham (-175 AI. 5IT) The Station Wind Quintet. Sopraan. Cardiff (351 M.5WA) The Station Trio. 1.04: Newcastle (2175 AL 5NO) Strijk kwartet. 130: Amsterdam (2175 AI.) Tijdsein van het Persbureau Vaz Dias. (Officieele Am- sterdamsche tijd). 1.50: Londen (365 Af. 2LO). Orgelmuziek van the Shepherd-Pavilion. 5.05: Parijs (1780 AL SFR) Concert met medewerking van solisten. Alatinee lite raire. 5.20: Hamburg (392 AJ.) Norddeutsche Stiidtebilder von Kurt Sïemers. .Muzikale illustratie door het orkest. 7.20: Londen, Chelmsford (385 Af. 2LO en 1600 AI. 5XX) Tijdsein van de Big Ben. Weerbericht. Hamburg (392 AI.) Concert. Nordische Kan;- mermusik met medewerking van het Ham burger Strijkkwartet. 1. Strijkkwartet g- moll Op. 29 (Crieg); 2. Strijkkwartet I- dur Op. 55 (Nielsen); 3. Strijkkwartet a- moll Op. 70 (Sinding). 7.25: Leipzig (ongev. 10o M.) Concert o.a. Ouverture „Cossi fan futte" (Mozart); An dante uit de „Londoner Symphonie" Haydn), Balletmuziek uit „Rosamunde" (Schubert) Fantasie uit de opera ..Die'lusligen Wei- ber von Windsor" (Nioolai); Alenuett (Grieg). 7 50: Londen. Chelmsford (3G5 Af. 2LO en 1600 AI. 5XX) Populair Concert. Orkest. Quick Alarcli „The Grenadier" (Pares\ Ouverture Olivier Cromwell (Geelil). Cardiff (351 Ai. 5WA) Concert. Populair programma van The J. II. Squire Celeste Oelet. Newcastle (400 AL 5NO) Concert van the Station Orchestra. Berlijn (330 en 505 Af.) Concert van de Berliner Sangvereins. 8.10: Hilversum (1050 AL NSF) Conceit. Alej. Truus Afuijer, Zang en Piano. 9.20: Parijs (178o Af. SFR) Concert. 9.50: Berlijn (330 en 505 Af.) Concert. Daarna causerie: „Wie kommt eine Film- aufnahme zu9lande?" 10.20 Londen, Chelmsford (363 AI. 2LO en 1600 AL 5XX) Vervolg van het Concert. RECLAME. Zitplaatsen 00 ct., Ie Rang 40 ct., Jongens 20 ct. 4943a In verband met dc groote belang stelling voor dezen wedstrijd, aanbevolen uw plaatsbewijzen te koopen bij den Heer VOETBAL. Lugdunum—Corinthians. De secretaris der Nederlandscke Corinthi ans meldt ons nader dat niet alle spelers, welke waren uitgenoodigd en gisteren door ons zijn vermeld tegen Lugdunum zullen uitkomen. Het is thans vrij zeker dat de samenstelling als volgt zal zijn: Doel: Mac. Xeill (H.V.V.); achter: mr. Tonny Kessler (H.V.V.) en Swarttouw (U.V.V.); midden: Kamperdijk (H.B.S.), D. Lotsy (D.F.C.) en Robertson (V.Q.O.), voor: Jurgens (Sparta), la Chapello (H.V.V.Boelie Kessler (H.V.V;), Jaap Bulder (Be Quick) en mr. Welcker (Quick). Corinthian- J uniores-Tornooien 1925. Tot op heden hebben reeds 35 vereeni- gingen in den lande de uitnoodiging van de Ned. C'or. aangenomen, om deel te nemeu aanéén der drie Cor. Jun. tornooien 1925. Naar alle waarschijnlijkheid zal niet in de Paasehvacantie, doch op Zondagen in Mei worden gespeeld. Na de N.V.B., die drie stel van elf zilveren medailles beschik baar stelde, heeft thans Quick (A.) der Re- gelngs-Commissie medegedeeld, voor één der Tornooien als prijs uit te loven, een elftal doozen „Amer&foortsche Keitjes", terwijl A.F.O. (A'dam) bericht zond, dat haar voorzitter, de heer Scheepens, elf kleine zilveren voetballetjes als herinne- ringsprijs voor één der tornooien beschik baar heeft gesteld. De F-ngelsche Cup. Voor de Engelsche Cup (3e ronde) zijn gisteren twee wedstrijden overgespeeld. De uitslagen waren: BlackpoolWest Ham 2—0; Aston Villa West Bromwich 12. KORFBAL. Om den zilveren korf. Voor de 1ste ronde der wedstrijden om den zilveren korf moet Vitesse (L.) bij Ve- lox te gast. De loting heeft uitgemaakt dat de winnaar van dezen wedstrijd niet voor de 2e rondo behoeft te spelen en dus dade lijk naar de 3e ronde overgaat. GYMNASTIEK. Nieuw Bruiihilde. Gisteravond had de eerste oefeningsavond der D.G.V. Nieuw-Brunhilde plaats. Er ga ven zich reeds 50 adspirantleden en 25 wer kende led§n op. Voor deze jonge vereeni- ging eeti scjiiu.érend begin SCEAKEN. Simultaanséance Euwe. Gisteravond speelde dr. M. Euwe simul taan in liet Leidsch Schaakgenootschap. Na door den voorzitter der yereeniging, ds. C. J. Rijnenberg met een geestige toespraak te zijn verwelkomd, begon de heer Euwe zijn lange wandeling langs de borden zijner 35 tegenstanders. Om 8 uur begonnen, was de seance ruim elf uur afgeloopen met het schitterend resultaat voor den slmultaan- speler, dat 32 partijen door hem werden ge wonnen, terwijl slechts drie spelers, n.l. de heeren C. J. v. Hasselt en M. M. Segaar cn de jongeheer de Bruin remise wisten te be halen. Meer dan 60 toeschouwers volgden met stijgende belangstelling het verloop der partijen. Een luid applaus beloonde aan het slot den heer Euwe voor zijn waarlijk schit terende prestatie. TOERISME. Van dc Fongers-fabrieken ontvingen wij de volledige prijscourant voor 1925. Het boekje, dat vele afbeeldingen bevat, geelt bijzonderheden omtrent constructie, uit rusting, prijzen, enz. RECHTZAKEN. EANTONGERECHT TE LEIDEN. Er stonden gistermiddag voor de strafzit ting van het Leidsche Kantongerecht niet minder dan 116 zaken op de rol, waarvan 139 bestemd voor openbare behandeling, en 7 kinderzaken. Het eerst werd opgeroepen W. L., café houder te Rijpwetering, (er zake dat hij on der Noordwijkerhout met een geladen geweer in het jachtveld van een ander zou hebben gcloopen. Beklaagde was niet verschenen, doch als diens gemachtigde en raadsman trad op mr. A. J. Fokker, adv. en proc. alhier. De Ambtenaar eischte wegens overtreding der Wapenwet een boete van 110 subs. 10 dagen hechtenis, met teruggave van de mede in beslag genomen lantaren. Air. Fokker ving, voor hij zijn verdediging begon aan met een gelukwensch tot den Ambtenaar van het O. M. die na een lang durige ongesteldheid weder zijn ambt had hervat. Dit was voor de Leidsche balie een groote verheugenis en spr. hoopte, dat hij hier nog menigmaal den degen met den Ambtenaar zal mogen kruisen. Wat zijn cliënt aanging, spr. meende, dat hier het bewijs van diens overtreding niet bewezen was. De man heeft eene jaclitacte, welke hij hij zich droeg, al hebben verbali santen hem daarnaar niet gevraagd. Hij heelt in Rijpwetering een jachtveld en nu was het hem geoorloofd met zijn vuur wapen langs den openharen weg te loopen, gaande naar zijn jachtterrein. Redenen, waarom hij vrijspraak vroeg met teruggave niet alleen van de lantaarn, maar ook van het geweer. De Kantonrechter merkte op, dat bekt. voor verbalisanten heeft verklaard wel te hebben geschoten. J. J. Chr. O suikerwerken-fabrikant te Lelden, moest terechtstaan wegens overtre ding van den arbeidswet, door iemand na den gestelden tijd te laten werken. Ook deze beklaagde was niet aanwezig De suikerwerker L. H. de Vos, hij bekl in dienst, gaf toe, dat hij dien dag (e tang - ad gewerkt. Eisch f 5 of 5 dagen. Tegen D. H. de Br., broodbakker aan de Oranjegracht te Leiden, werd wegens een zelfde overtreding, nadat als getuige was ge-, boord de bakkersgezel W. C. Verhoeven, de zelfde straf geëischt. A. Ph. B., bouwkundige te Oegstgeest, had zich te verantwoorden voor het feit, dat zijn hond een kip van een buurman had doodgebeten. Beklaagde ontkende dit. Buurmans kip werd uit het water gehaald zijn hond was droog thuis gekomen, dit ki .;,.r dus niet. De 78-jange H. v. d. Berg, wienst' kip het slachtoffer van de al te groote jachthond- eigenschappen van buurmans hond W3s ge worden, deed een omstandig verbaal, van liet gebeurde, waaruit men we! de overtui ging verkreeg, dat de hond van beklaagde do schuldige was, welke verklaringen nog bevestiging vonden in hetgeen ec-n andere, buurman, getuige Zwaan, meedeelde. De Ambtenaar vroeg f 10 subs. 10 dagen. De Kantonrechter wilde, dat bekl. het met den ouden Van den Berg die f 4 vergoeding had gevraagd of een andere kip, goed zou maken, dan zou hij het met de straf vrat' schikken. Beklaagde voelde daarvoor niet voel; dan kwamen de andere buren misschien ook. nog wel. want zijn hond heeft 'het oitijd gedaan. W. O., J. R. en AV. P.. drie jongelui vut Leiderdorp, hadden baldadigheid in dit rustige dorpje gepleegd. Twee hunner, de eerstgenoeniden, hadden een hek verbogen van den heer J. N. Boogaards, en de derde zo.u een lat hebben afgerukt c-n gebroken. De Kantonrechter kon het haast niet gs- looven; in dit stille dorp wordt anders haast geen druppel sterken drank gebruikt; De jongens hadden bij den Kantonrech ter ever de zaak oen bezoek gebrapht en toen beloofd B. excuus aan te bieden, en het hek lu laten maken door een smid, wat zij ni?t hadden gedaan. Dit nam hij hun zeer kwalijk. Wel hadden zij zelf het ijzerwerk recht gebogen. De Ambtenaar nam de baldadigheid ook nog al hoog op en de eisch luidde f 15, subs. 15 dagen (egc-n elk der drie. C. v. d. Lmelkventer te Leiden, had met een landwagen gereden bij avond, zon der dat deze voorzien was van een helder, licht uitstralende lantaarn. Beklaagde ba kende. Hij hal de lantaren vergeten. Loch 11, subs. 1 dag. F. v. H.. textielarbeider, fe Lmuee, had in den nacht burengerucht gemaakt, door luidkeels te schreeuwen, oftewel te ringen'. Hij was op een familiefeestje gewenst en had nogal iets gedronken. De Kantonrechter informeerde bela g- s tellend wat hij gezongen had, bijv, „Wien Neerlaudsch bloed", of een ander vader- landseii lied. De zanglustige .ntdde hein zeer teleur, tóen hij vertelde, dat hij het „Sara, je rok zakt ai" had aangeheven. De Ambtenaar wilde hem daarvoor Ialen boeten met f 3 of 3 dagen. G. P. v. Af, chauffeur, te Amsterdam', liat.'bij avond met een motorrijtuig gereden zonder voldoend licht. Bekl. zeide, dat liet licht wel had gebrand, maar eenigezins verscholen was geweest. Eisch 13 of 3 dagen. L. D., chauffeur te Alphen, moest voor hetzelfde feit terecht staan. Ouk in dit geval zou het licht wel gebrand hebben, doch niet behoorlijk zichtbaar zijn geweest. De Ambtenaar meende hier f 5 boete te motten vragen, terwijl de man zelr op vrijspraak rekende. J. v. d. PI., te Katwijk, zou, zooals er do term luidt,' hebben „gebeurd", ergens op een hoek Van de straat met anderen een samenscholing hebben gevormd. Eisch f.3 o f3 dagen. L. P. O., te Sassenheim, had zonder ver lof daartoe van den rechthebbende, op 'and van baron Van Heemstra geloopen. Eisch f 3 of 3 dagen. Eindelijk kwamen weder een groot aantal leerplichtzakc-n aan de orde, waarvoor, ook al waren de huisvaders opgeroepen, in de meeste gevallen de moeders waren ver schenen en veelal clementie pleitten wegens ziekte van l^et kind of wel van de moeder zelf, waardoor het kind in de hui-houding: moest helpen. Tegen H. St., G. Fr. S„ I. SI., T. 'O. Gr., te Leiden, en A. N, g;b. v. d. P., G. v. D. en J. K., te Katwijk, werd f 3 of 3 dagen geëischt. Voor J. v. T). en J. Af., te Katwijk, die konden aantoonen, dat da bedoelde leerlingen waren afgeschreven, werd vrijspraak gevraagd. Uitspraak in ai deze zaken over twee weken. Ma^de^m&kerssteeg* 4b - Telefoon g©üS De Winkel is dagelijks geopend van 7 tot 8 inir, des Zaterdags tot 1® uur p. pond Soepvleesch en Gehakt 45 ct. Lappen prima 50 ct. Riblappen (extra) GO et- Ribstuk (kort model) 65 ct* Fijne Rosbief .05 ct" Rollade gewoon 50 ct' Rollade (van de Rib) 60 ct' Biefstuk en Haas. 85 ct' Rauw Rund vet .00 ct. Varkens vlees ch p. pond Karbonade 60 en 70 ct. Magere Jappen 70 ct. Fricandeau 75 ct. Filet of Rollade 75 ct. Gehakt 60 ct. Saucijsjes 60 ct. Vet spek 50 ct. Mager spek 55 ct. Rauwe Reuzel 60 ct. Prim,a Rauwe Rookworst 65 ct. C3 CA QJ 03 VI co e A3 ci O t: ■a 5 C cc O 3 Sr, .S, K 3 Q' O 2= CS CC 417Ö Een ieder die Vrijdog of £ft<erdng 4 «ald. Iidstce.dt» ontvangt gratis EESEPOWB EXTRA FIJNE ROOKWORST CADMH, die besteedt ontvangt EEXHALF POND. Deze prijzen zijn uitsluitend it contant aan de Bank. ^aitdsninakerssUeg 4 4960a ft^andenmakerssteeg 4 Beleefd aanbevelend, o TeSef. 2035 Gevraagd 1 April in een gezin met 3 kinderen, .als knip iu de hnisliouding. Extern, van 8—8 u Vcreischte kennis van koken en naaien en v. g. g. y. Brieven Bureau van dit Blad onder No. 4177. Bij de veiling Vrijdag 20 Februari j.I. door Notaris J. J. TER LAAG (_zn. tc Leiden gehouden, is in bod gebracht Het Whikelisois metafz. Bovenhuis en erf tc Leiden, aan den Stationsweg No. 21 en 21a, op f 20600. Naderverhoogd met f 2000. Nog verhoogd met f 20C0. Nog Verhoogd met f 40G0. De afslag blijft bepaald op Vrijdag 27 Februari a.s. 's avonds 7 uur in het Notaris huis. «185 De Curator in het faillis sement van J. LA R1VIÈRE, effectenhandelaar, vroèger wonende te Leiden, thans wonende te Amstelveen, heeft gedeponeerd, ter Griffie van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage en ter Griffie van het Kantongerecht tc Leiden, de eerste uitdeelings- lijst, alwaar deze gedurende 10 dagen na heden ter koste- looze ÏDzage van dc schuld- eischers ligt. 4183 De 'Curator, Mr. P. E. BRIËT. Leiden, 25 Februari 1925. Rapenburg 36.41S3 gevraagd voor Jiets en Winkel werk. Tb. <L\ F. t. KAMP, Hooigracht 88. Aanm. tusschen 7 en 8 uur. 4958a

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 10