Renaalt Plantsoen 39 BEAR Tentoonstelling Hulpgebouw - Manufacturen - Breestraat 31 Huishoudster Klein Heerenhuis WOOLLY 9=-7= UIT DE RIJNSTREEK. Net Burgermeisje ROTTERDAMSCHE LLOYD „DE LAKENHAL" van Schilderijen en Teekeningen THÉÖ v. RIJSSELBERGHE. "V ooA'clraclit De Snaar - Galvanometer Electrocardiogram VOORDEELIGE KJNDERELËED1NO Zit- en Slaapkamer SLAGERSBEDIENDE, VERHUISD: B.KESSELRING-lvens TE KOOF PER METER ingeschreven als zonder work, 31 gehuwden, t ongehuwd Tot 31 December kwamen van 4e eereten er bij 23, en van do laatsten 14, zoodat op dien datum 54 gehuwden stondeu fegeachreven waarvan 26 georganiseerd, en (3 ongehuwden, waarvan 17 georganiseerd. Van de 54 gehuwden hebben 30 werk be komen. Ze werken 3 dagen in gemeente dienst, en welbij het ruimen van rioolput- ten en riolen; het eflenen der wegen, welke onregelmatigheden vertoonen door het leg gen van de waterleidingbuizen, het begrin ten van wegen en voetpaden; het ophalen yan vuilnis enz. Zij ontvangen een loon van f 4 per dag, flie beneden dc CO jaar zijn en f 3 wanneer ze boven de 60 zijn. Er wordt geen onderscheid gemaakt tus- achen georganiseerde». en niet-geovgani- icerden. Voorschoten. Heden herdacht de lieer W. R. Dalcroa den dag, waarop hij 25 jaar geleden in dienst trad bij dc Zilvnrfabriek te Voorschoten. Door het personeel ontvangen, werd de ju bilaris toegesproken door den directeur, den heer Hensing, die naar voren bracht de bij zondere wijze, waarop de heer Dalema steeds zijn plicht heelt gedaan en de hoop uitsprak, dat hij nog vele jaren door zijn ijver en toewijding een voorbeeld voor de jongere garde zou zijn. Door de directie werd den jubilaris thuis een bloemstuk aangeboden, terwijl hem bo vendien nog twee couverts van de directie en het personeel werden overhandigd. In korte bewoordingen dankte de heer Datema yoor de toespraak en de blijken van waardeering van de directie en de collega's. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrik, zoon van J. Overduin en H. Schijf Alexander, zoon van W. van «Ier Linden en C. van den Nieuwendijk. Alphen. Gemeenteraad, (Vervolg.) Na de heropening komt het voorstel van 8. cn W. tol ruil van grond gelegen aan de [Wilhelminastraat met da lirma K. van der Linde in bespreking. De heer Herngreen tan met het advies van het Grondbedrijf, waardoor dit voorstel in den raad is geko men, niet accoord gaan. Bedoelde firma geeft 418 112. grond en Water, terwijl zij tiervoor terugontvangt 400 M2. grond ach ter de fabriek gelegen. Als bijdrage in de tosten voor demping betaalt zij f 250. Een spreekwoord zegt: „Waar twee ruilen moet 1 huilen". In dit geval is het aldus spreker de gemeente die de slechtste ruil doet. Spr. wil niet op hel voorstel ingaan, doch de lirma berichten dat de gemeente bereid is den grond achter het fabrieksgebouw te ver- toopen. Van dezelfde gedachte is de heer Noo men; de gemeente trekt z. i. aan het kortste 'bind. De heer Koren is eveneens tegen bet voorstel en sluit zich bij het reeds gespro kene aan Wethouder Van Leeuwen acht het voor stel oen goede oplossing om een beteren toestand ter plaatse te verkrijgen. Door dezen ruil komt de gemeente in het bezit van grond waardoor zij de gelegenheid krijgt de weg aldaar le verbroeden en het "trottoir te verlengen, 't Is oen .verk dat in 4e toekomst toch moet geschieden en deze gelegenheid acht spreker te gunstig om deze lüet te benutten. De grond die de firma van de gemeente in ruil krijgt kost de gemeente slechts 73 ct. per M2. liet voorstel is z. i. zeer aannemelijk. De heer Yan Dijk is eveneens voorstan der Yan het voorstel; de transactie is ten gunste van de gemeente. De grond naast het perceel heeft de gemeente eveneens noodig voor goede straatverhmdïngdit is do aanleiding van dit voorstel wat reeds meerdere malen in het Grondbedrijf ter sprake is geweest De heer Yan der Linde merkt even op dat voorstel niet door zijn toedoen aan hangig is gemaakt doch door het Grondbe- drijf zelf. De heer Meyer is voor het voorstel van B. en W. Wat betreft het uitbreidingsplan der ge meente, is het aldus de heer Herngreen geen bezwaar de op de teckening geprojec teerde straat te verleggen; men krijgt dan een gebogen straat die z. i. mooier zijn dan al de rechte straten die er zoo veel in de ge meente zijn. Spr. blijft op zijn standpunt. De heer Noomen vindt de taxatie van den grond op 73 ct. door den heer Van Leeuwen „een rekening van Bartje". De prijs komt minstens op f -4 a f5 door kosten van rioieering en ophooging. De heer Horngreen: „De heele zaak is dat de heer Van der Linde naar het Grondbe drijf is gegaan, omdat zijn fabriek meer waarde karijgt". De heer Van Dijk: „Ja. ja'". De heer4- Herngreen is eenigszins ontstemd en wenscht niet in de rede gevallen te worden. Spr. herhaalt zijn voorstel heigeen door den lieer Noomen gesteund wordt. tyc heer Den Ouden acht de prijs van f 250 te laag waarom hij voorstelt dat B. en W. nog eens met bedoelde firma onderhan delen. Wethouder Van Leeuwen antwoordt op het gezegde van den heer Noomen dat diens rekening onjuist is: de grond zooals deze verkocht wordt moet nog geheel bouwrijp gemaakt worden en de gemeente heeft hier aan geheel geen onkosten. Het wil den voorzitter ook voorkomen dat om later moeilijkheden te voorkomen het gowenscht is dat het voorstel aanvaard wordt. Het voorstel van den heer Herngreen wordt in stemming gebracht en met 12 te gen 4 stem-men verworpen. Voor de hceren Van der Neut, Herngreen, Koren en Noo men. Het voorstel van den heer Den Ouden wordt nu met 9—7 stemmen aangenomen. Tegen de hceren Van Dijk, Van Leeuwen, De Wolf, Meyer, Vlasman, Ranke en Ivoren. De heer Bol kan zich wel met het voor stel van B. en W. inzake de werkverschaf fing vcreenigen doch wenscht, indien dit noodig mocht blijken, evenals voor de ijs- club te Alphen ook voor die te Aarlander- veen subsidie le verleenen. Hierin zal voor zien worden. Dc heer De Wolf wenscht voor werkver schaffing de Aar door uitdieping e. d. voor alle schepen bevaarbaar te maken met het oog dat de daar liggende gronden als Éf brieksterrein worden gereserveerd waar door ce:n goede bevaarbaarheid noodzake lijk is. De voorzitter merkt de heer De Wolf op dat er verschillende werken in het vooruit zicht staan waaraan de werkloozen kunnen deelnemen en noemt in verband hiermede het doortrekken van het trottoir in den Hoorn en de aanleg van een pad naar de nieuwe zweminrichting aan welk laatste werk reeds a.s. Maandag begonnen zal wor den. De heer Bol is tegen liet voorstel van B. en W. tot medewerking met de Maatschap pij van Landbouw tot stichting van een centrale school voor landbouwhuishoud- onderwijs en het aankoopen van een schoolgebouw hiervoor. Het onderwijs heeft de gemeente tot heden nog niets ge kost en nu f 1000, bovendien acht spr. het niet in het belang van Aarlanderveen. D$ heer Herngreen wenscht zich niet uit le spreken of het in het belang van de ge meente is dat hier een centrale school komt doch kan met den aankoop van een school gebouw accoord gaan. De heer Van der Neut is bang dat deze zaak de gemeente heel wat geld zal kosten; hij veronderstelt wel dat het een nuttige in stelling is doch de particulieren moeten dit zelf maar betalen. De voorzitter antwoordt dat het feit dat de cursussen alle onvolledig zijn, de aanlei ding is geweest tot stichting van een cen trale school welke in dk geval te Alphen zal worden gevestigd. De heer Van Dijk vraagt of indien Alphen dit niet wenscht, de school in een andere plaats wordt geslicht. Hierop antwoordt de voorzitter bevestigend. De heer Cocs heeft er bezwaren tegen wanneer de subsidie voor Aarlanderveen ingetrokken wordt waarop wethouder Van Leeuwen antwoordt dat dit toch ook het ge val zal zijn wanneer de school in een an dere plaats zal gevestigd zijn. Alle subsi dies vervallen. net voorstel wordt nu met 161 stem aangenomen. Tegen de heer Bol. Een Toorstel tot verkoop van grond en water aan de Concordiastraat en Jong kind! Coninckstraat aan de bouwveieeni- ging „Des werkmans vriend" wordt zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Eveneens een voorstel tot verkoop van grond aan de Toussaintkade aan. de bouw- vereeniging „Volksbelang". De raad wordt nu in. verschillende afdee- lingen verdeeld. Bij de rondvraag houdt de heer Van der Neut nog een aigemcene beschouwing waarin hij aandringt op de instelling van een algeheel vloekverbod in de gemeente en tot meerdere heiliging van den Zondag, in verband met de voetbalwedstrijden en het verkoopen. Hierna sluiting der vergadering. Alkemade. Burgerlijke Stand. Ge boorten: Cornells Petrus, zoon van Ilubertus Cornells Hoogenboom cn van Cornelia van der Meer. Catliarina Maria, dochter van Thcodorus Anlonius Zaal en van Engelina van der Meer. Leonardos Franciscus, z. van Petrus Koek en van relronella van Ha meren. Overlijden: Johanna van der Meer, oud 73 jaren. Pieter van der Knijtf, oud 67 j. Huwelijken: Petrus Johannes Zwetsloot met Johanna Cornelia Meijer. Ondertrouwd- Hendricus Jacobus v. Rut- tcn met Klazina Christina Rodewijk. Ja cobus van Leeuwen met Jacoba Loos. Op 1 Jan. '24 bedroeg het aantal zielen 57G3. In het afgeloopen jaar werden ter se cretarie aangegeven 190 geborenen en 62 overledenen behoorende allen tot de werke lijke bevolking van deze gemeente. Elders, doch alhier thuis behoorende-, werden 13 kinderen geboren. Ingeschreven in de bevol kingsregisters werden 206 personen, terwijl j 344 personen de gemeente verlieten. Het aantal zielen op 1 Januari 1925 bedraagt thans 57CG. Boskoop. De uitslag der verkiezing van zes gemachtigden voor het kiescollege m de Ned. Herv. gemeente alhier, is, dat in do plaats der vrijzinnige alle rechtzinnige can- didaten met groote meerderheid werden gekozen. Van de 14 leden van bet kiescol lege zijn er thans 9 rechtzinnig en 5 vrijzin nig. f Stand.) Bodegraven. Gemeenteraad. Zaterdagmorgen 10 uur vergaderde de ge meenteraad onder presidium van burge meester van Dobben de Bruyn. Na opening met gebed en lezing der notulen sprak de voorzitter enkele woorden van gelukwenseh hij de intrede van het nieuwe jaar, waarop het oudste lid, de heer Ilortensius, ant woordde. Bij de behandeling der ingekomen stuk ken deelde de voorzitter mede, dat de geld- lec-ning voor de markt was geplaatst tegen 5 pCt De kosten van de bestrating van het Jaagpad blijken f 150 hooger le zijn dan de raming. Dc heer Beyen maakt bezwaar tegen de houding van hctgemeentebesluur van Al pben en Ged. Staten inzake het verzoek tot oprichting van een markt te Alphen. Aan de orde zijn voorstellen tot het op- hoogen en rioleeren van de nieuwe markt. De voorz. deelt mede, dat bij wijze van werkverschaffing de voorlóopige werkzaam heden reeds zijn aangevangen. Dit bevalt zoo goed, dat ook de e.v.. werkzaamheden door de gemeente in eigen beheer zullen worden uitgevoerd. Nu is noodig te beslui ten, op welke hoogte het terrein moet wor den gebracht. Loozing van de riolen van dit terrein en het nieuwe marktterrein op den polder wenscht men niet. Ophoogen tot een hoogte, dat natuurlijke loozing op den Rijn kan plaats hebben, is te duur. Daar om stellen zij voor uitloozing van de riool- stolfen op den Rijn door eleclrische bema ling van de riolen. Dit voorstel wordt na lange discussie met algemeene stemmen aangenomen. Bodegraven is de eerste plat telandsgemeente, waar deze methode wordt toepast. Inzake de verharding van het ter rein wordt besloten dit te bestorten. Voor- loopige verharding met grind acht men on- geweirscht. De kosten zullen ongev. f 15.000 bedragen. De grootte van de markt zal nu ongeveer 4500 vierk. M. worden. Ook dit voorstel wordt met alg. stemmen aange nomen. Credieten worden toegestaan om een muur te metselen en een hek te plaatsen bij den ingang van het nieuwe terrein. De voorzitter zal de Raad in alle plannen tot inrichting van de markt ten volle kennen. Door B. en W. werd ingediend een, van den heer Horlensius afkomstig, voorstel den afrit voor auto's en bespannen voertuigen naar de brug te verbieden. Beide voorstellen werden z. h. s. aangenomen. Tot leden van de financieel© commissie worden herkozen de hoeren Baan, Batelaan, A van Baren en Th. Leliveld. Tot leden van de lichtcommissie de heeren J. Beyen en C B. Batelaan. De commissie voor Publieke Werken wordt voorloopig voor één jaar niet benoemd. Aan de brandschouwerij te Nieuwerbrug wordt voor het aanschaffen van materiaal een subsidie van 2/3 der kosten toegestaan. Op een verzoek der Middenstandsorgani saties om verlaging van den stroomprijs voor eleetriscli licht, wordt besloten den prijs voor verbruik boven 300 K.W.U. te stellen op 30 cent. Besloten wordt de electrische kabel te leggen in gedeelten van de gemeenten Waarder en Rietveld, om de bewoners van licht te voorzien. Hierna werd de vergadering gesloten. Vrijdagavond werd in de Gcrefonn. Kerk het feit herdacht, hoe vóór 60 jaren de eerste School van de Chr. Schoolver- eeniging, die ontstaan is en bestaat door samenwerking tusschen Gereformeerden en Hervormden, werd geopend. De kerk was zoo goed als geheel gevuld, toen door den voorzitter, den heer Karssen, de vergadering werd geopend. Deze besprak in een ope ningswoord de reden tot deze herdenking en wekte op tot dankbaarheid voor den ontvangen zegen en liefde voor het onder wijs. Vervolgens sprak de heer D. A. van Binsbergen over de algeloopen GO jaren, daarbij schetsende den groei der vereeni- ging, die bij haar oprichting een klein schooltje bezat van 1 lokaal en nu drie groote scholen bezit. Op pakkende wijze wist hij de aandacht der vele honderden, waar onder natuurlijk heel veel oud-leerlingen, te boeien. Hierna voerde het woord de Geref. predikant ds. Dam, die in een mooie rede de noodzakelijkheid van liet Chr. Onder wijs aantoonde, naar aanleiding van een schildering van den toestand in de dagen van Nehcmia. Een slotwoord werd gespro ken door den lieer H. Turkenburg, die al9 oud-voorzitter der vereeniging vele jaren van den strijd mee doormaakte, enkele epi soden daarvan naar voren bracht en wees op de bewarende hand Gods. Het was voor het Chr. Onderwijs een goede avond. Men was dan ook zeer voldaan. Donderdagavond vierde de Jongelings- vereen. „Eliezer" haar jaarvergadering in de Verhoeff-Rollmanschool. De zaal was goed gevuld. Het gewone werk, bestaande uit een tweetal inleidingen, waarop goede bespreking werd gehouden, een verslag van den vereenigingstoestand, een aantal ge dichten en een slotwoord van een der oud voorzitters werd uitstekend uitgevoerd, zoo dat het een prettige vergadering was. Roeloiarendsveen. Vrijdagavond had al hier in dc Pancratiuszaal de 2e opvoering plaats van het drama „Zijn Trots". Moesten we van Woensdagavond zeggen, dat de zaal slechts matig bezet was, thans constateer den we met genoegen, dat zeer velen, zelfs uit omliggende plaatsen waren gekomen om van het mooie spel van de Veensche tooneel- club te genieten. Er werd ook nu weer zeer goed gespeeld en het slotwoord van den geestelijk adviseur aan de jongemannen van de Pancratiustooncelchib was geen bedankje „voor den vorm" maar eerlijk verdiend door de looneelspelers en oprecht gemeend door hun geest, adviseur. Ook nu werden even als den vorigen keer de pauzen tusschen de verschillende bedrijven benut om een zestal mooie prijzen te verloten ten bate van het TJB.C.-fonds. Alles liep prettig van stapel en aan het eind van den avond kon men als batig saldo een bedrag van f73.17 boeken, dus van de beide avonden te zamen pl.m. f 130. Een mooie stijving van de kas en te gelijkertijd een herinnering dat de bestrijding van de tuberculose altijd een zaak is en blijft, aller aandacht en steun waard. Daar deze avond eigenlijk slechts bestemd was voor het R.K. Tooneel nu voor een groot deel bemit werd voor het Wit Gele Kruis, achtte men het niet geheel uitgesloten, dat sommi gen zoo'n combinatie als regel zouden gaan beschouwen cn misscliien daarin een reden zouden vinden, om niet naar de zaal te gaan. Vandaar dat er nadrukkelijk op gewezen is, dat slechts bij wijze van uitzondering een verloting voor het T.B.C.-fonds is georgani seerd, die echter heel en al buiten de too- neelciub staat. Een woord van dank tot slot nog aan den pianist van beide avonden, den heer v. d. Meer, is hier zeker wel op aijn plaats. Waddingsveen. Geslaagd is voor Dui€-« sche handelscorrespondentie onze plaatsge noot de heer G. T. de Graaff. Zwammerdam. Vrijdagavond had de ingebruikneming plaats \an het nieuw bouwde Evangclisatielokaal in de buurt* schap „De Tempel" onder deze gemeen te* Zoowel uit den Tempel als uit het dorp Zwammerdam waren zeer velen opgekomen om hierbij tegenwoordig te zijn, zoodafc dan ook op het aanvangsuur geon plaatsjo on-» bezet was. De predikant der Ned.-Herv. Kerk alhier ds. J. J. Kloots, opende bet samenzijn iaa-» dat Ps. 8-1 1 was gezongen met gebed en bepaalde vervolgens zijn aandachtig gehoor bij het Schriftgedeelte uit Lukas 14 10—21, waarbij spr. wees op het bedroevende eonerzijds en het vertroostende anderzijds van de woorden„en nog is er plaats." Dit woord is een droeve klacht omdat et naar het woord van de gelijkenis zoo weinig genoodigden kwamen ten Avondmaal, gelijk er nu nog zoo velen zijn die het Evangelie des kruises verwerpen en halssturrrig wei geren om te komen tot den disch der ge nade waar redding cn heil om niet wordt aangeboden. Maar ook is het woord; „nog is er plaata's vertroostend omdat het ons toont den onult- sprekelijken rijkdom der genade Gods, die trots alle weigering van de zijde des men- schen blijft voortgaan door zijne dienste knechten tc noodigen: „komt, want alle din gen zijn gereed." Nog is er plaats voor allen die berouwvol Hem te voet vallen en La' Zijnen Zoon gelooven. Na ds. Kloots sprak de heer Z. J. Nina- ber van Eijben, ouderling der Herv. Kerk alhier, die vooral den nadruk legde op do bijzondere wijze waarop dit werk tot stand was gekomen, waarin spr. een bijzondere leiding Gods zag. Groot en veel waren de moeilijkheden die overwonnen moesten wor den, doch thans kan met volle recht gewe zen worden op het opschrift dat het gebouw 'draagt „Rohobofch", d.w.z. „de Heero heeft ons ruimte gemaakt." Het slotwoord werd gesproken «*?or doE heer dc Jonge, Evangelist te Boskoop, die ook als leider der godsdienstige samenkom sten van de Tempelbewoners zal optreden. Aan de hand van 1 Kon. 8 3841, wees spr. op het verschil dat er ie tusschen Sa»* lomo's tempel en dit gebouw en als men spr. zou vragenhoe komt ge er toe, om dit onderwerp te behandelen bij de opening van dit lokaal, dan antwoordt hijniet om dc overeenkomst der gebouwen, doch omdat trots allo verschil tusschen toen en nu ex twee dingen geheel hetzelfde zijn gebleven n.l. het hart des menschen en do gezind heid Gods jegens den mensch. Ook nu nog wil God hooren naar het gebed en wil Hij vergeven de zonde van een iegelijk die voor Hem in schulderkentenis büigt. Spr. ein digt met den wensch dat eenmaal allen aan wezigen een plaats mocht bereid worden in den hemel door den Heiland, die ruimte heeft gemaakt voor ieder die in hom gelooft. Nadat spr. ten slotte in dankzegging waa voorgegaan, werd met het zingen van Pe. 84 6, de eerste samenkomst in het nieu we gebouw geëindigd. Het lokaaltje, fraai afgewerkt, leent zich uitstekend voor het beoogde doel. Het is van electrisch licht voorzien en de wanden' zijn versierd met voorstellingen van Bijbel-) sche taforeelen, alsmede met eenige bloem» teksten en een paar landkaarten. Het g<£» bouw biedt ruimte voor plm. 150 personen' en maakt een vriendelijkon indruk. De bedoeling is dat; er godsdienstonder wijs zal worden gegeven en elkon Donder dagavond van 78 uur Bijbellezing zal worden gehouden, terwijl de plaatselijke predikant ds. Kloots er eenmaal per maand des Zondags dienst zal houden. In de openbare school No. 1 in he€ dorp alhier woedde Vrijdagmorgen een bin-» nenbrandje ontstaan door den schoorsteen. Doordat het gebouw juist verbouwd wordt, waren er terstond verschillende werklieden bij de hand, waardoor spoedig kon wordent gebluscht. gevraagd, Duitsch of Hol- landsch, bekend met stoppen, naaien, verstellen en strijken en behulpzaam te zijn in de huishouding. Brieven burean van dit blad onder No. 2207 TE KOOP: Prachtig» 1ste klasse-merk NAAIMACHINE, 5 jaar schriftelijk garantie alle appa raten. Slechts 152.50, bij H. J. VAN AMERONGEN, Haarlemmerstraat 233. 9429 te koop aangeboden typ- 1923, 4 pers. 10 P.K. voor elk aannemelijk bod. passier, hoogewqerd. 552a AGENTSCHAP V. Passage en Zee-assurantiën J. W1NSÉMIUS, Rij'nsbnrgerw. 125, Halte Toinlust Telefoon 2085. 2205 Stedelijk Museum door 2198 Geopend van 10—4 nor. Zondags van 14 nor. Toegangsprijs 35 cents, Leidsche Vereeniging voor Wetenschappelijke Voordrachten. ran Prof. Dr. TV. E1NTHOVEN te Leidan. cn het 2221 op Dinsdag 13 Jannnri in het Groot-Auditorium der Universiteit. V. Wollankamgaren Jurk Geruite Stoffenjurk. Rodelpakjes met baret Wollen gebreide Meisjes-Jumpers Wollen gebreide Dames-Jumpers Wollen gebreide Kinderjurken 1.75 1.95 3.50 2.25 2.50 1.30 3225 tegenover het Postkantoor gevraagd, met of zonder pension, door Dame b. b. h. h.t eigen meubelen. Br. Bur. van dit Blad onder No. 2222. GEVRAAGD een nette goed kunnende werken v.g.g.v. AdreaD. ABSPOEL, Doezastraat 41. 2210 van 2162 JAN VAN BOYENKADE 39 naar ROBES ET MANTEAUX, Bij vonnis van Arrondisse- ments-Recbtbank te'söraven- hage van den Stten Jan. 1925 is uitgesproken het ImilHsse- ment van N. J. H. DRIE HUIS Fouragehandcl te Zwammerdam met benoe ming van Hr. G. 8CHOLTEN Rechter in de Rechtbank tot Rechter-Commissaris en van ondergeteekende tot Curator De Curator: Mr. P. M. TRAPMAN Breeatraat 19, Leiden. 2231 Gevraagd, een eenvoudige van middelbaren leeftijd, van goede getuigen voorzien, om met behulp van dienstbode alle voorkomende huiselyke bezigheden te doen. Geen winkelwerk, van morgens kwart voor achten tot 's avonds 7 uur. Brieven by GEBR. W1JNNOBEL, Hooge woerd 39 2213 op den mooisten stand te Ocgstgeest, Rhijngcester- straatwey 37. Bevattende: voor- en achtertuintje, gang met tochtdeur, grooten kelder en W.C. Beneden: kamer en •uite, glaidiehte serre. Boven: gang, balconkamer, tnsschen- kamer en zolder. Alle kamers zijn voorzien v. echoorsteenen en electrisch licht. Te bevragen: 2230 A J. HAKKAART Haarlemmerstraat 4» iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiHiiiniiiltiiunuiiiui IMITATIE BONT VOOR DAMES- EN KINDER MANTELS, PRIMA KWALITEIT, 125 CENTIMETER BREED 6É 2228

Leidsch Dagblad | 1925 | | pagina 7