LEEUWIN ÉHONIGS de proef ^Puddingen UIT DE OMSTREKEN. Begrafenis-Onderneming KEEREWEER SPORT. UITVERKOOP INGEZONDEN. VBAGENRUBRIEK. Roelofarendsveen. Donderdagmiddag gleed een zoontje van den heer G, de Jong alhier van de walschqeiing voor het St. Jaco- busgesticht alhier te water. Door enkele schoolkameraadjes werd de kleine drenkeling weer spoedig op het droge gebracht, zoodat het onvrijwillig bad zonder ongelukken is af- geloopen. Zwammerdam. Kerkelijk bericht. Remonstr.-Geref Gem.: Zondagmorgen, te halfelf, ds. A. M. A. Reynders, em.-pred. RECLAME. J -«MIK finil'll "The Proof of the puddingf Is the eating" zeggen de Engelschen. Als men een maal HONIG'S PUD DINGEN, gefabriceerd met Honig'j Maizena, heef t geproefd,wenscht men geen andere meer, omdat ze den meest verwenden fijnproever vol doet. Vele soorten en variaties. Vraagt Uw winkelier 4496 Haarlemmermeer. Donderdagnacht had In 't caté van J. K. aan den Kruisweg alhier, een vechtpartij plaats tusschen eenige be zoekers. De caféhouder, die een hunner de deur wilde uitzetten, werd op hetzelfde oogenblik door een ander aangevallen en op den grond geworpen. Hij liep bierbij een wond aan het hoofd op en bloedde hevig. De politie, wier hulp werd ingeroepen, ver- «cheen spoedig ter plaatse, maakte door haar flink optreden in enkele minuten tijds een einde aan 't rumoer en arresteerde een twee tal personen, bij deze zaak betrokken. De voetb.-ver. „Halfw. Vooruit" is voor nemens morgen op 't te Zwanenburg gelegen voetb.-terrein 'n liefdadigh.-wedstr. te houden ten bate van „Het Witte Kruis". De muziek- vereeniging „Eensgezindheid" zal hierbij hare medewerking verleenen. De Woensdag alhier bij gelegenheid van het concou'rs-hippique van wcge het Witte Kruis gehouden verkoop van bloempjes voor de tuberculosebestrijding heeft opgebracht de som van f201.02. burgerlijke St a n d. Geboren Oornclia, d. van H. Braak en M. M. Sander Jan, z. van H.L. Knoop en J. Maaskant Maria Johanna, d. van A. O. Blijleven en O. J. Smits; Maartje, d. van J. van der Mcij en M. Leunk; Laurens, z. van P. J. van der Linde en J. L. Klink; Jan, z. van Chr. Qroeneweg en A. Strik; Johannes, z. van P. Blom en E. Bakkum; Arie, z. van M. Witte en P. Roubos; Johannes, z. van J. Hogenbirk en I. van Meel; Cornelia, z. van J. H. van Kalmthout en O. Kroezen. Gehuwd: O. Spaargaren, 24 j. en A. van der Linde 19 j.G. Verbeek, 24 j. en A. M. Noorman, 21 j. G. van den Brink, 83 j. en J. Kooijman, 30 j. Overleden: Cornelia Bruijnis, 68 j., ge huwd met A. Burghout Gorardus Stephanus Bohreurs, 36 j., gehuwd met J. H. van der Maden; Jacob, 16 j., zoon van J. Assman en A. G. Hcijjer; Dirk Schouten, 22 j., on- geh. zoon van K. Schouten en M. van Es; Johannes van Andel, 77 j., wedn. van G. Visser; Cornelia MarinuB, 2 j., zoon van D. G. J. Krijger en O. Drechsler. Levenloos geborenkind van bet mannel. geslacht van J. A. Kouwenhoven en A. van den Broek. De Kaag. Kerkelijk bericht. Ned.- Herv. Gem.: Zondagmorgen, te hallelf, ds. van Baaien. Bediening H. Doop. Katwijk aan Zee. Voor de tweede maal had van wege de Commissie voor Slrand- evangelisatie gistermiddag een bijeenkomst plaats, ook thans begunstigd door mooi weer. Nadat door den eerst aangekondigden spreker ds. W. H. van Baaien, van Kage, In gebed was voorgegaan, en eenige verzen uit Jesaja 61 waren voorgelezen, toonde z.eerw. aan, dat in het leven den mensch niets meer hindert dan gebonden te zijn. En hoe schoon ook die band moge schijnen, het blijft l'ocli een band, waarvan Jezus Christus kan verlossen, zooals dat reeds in de dagen van Jesaja was voorspeld. Zoo moet ook het Evangelie een boodschap van troost zijn voor het bezwaarde hart. Na het eindigen zijner rede, waarbij een collecte voor de Strand- evangelisalie hartelijk werd aanbevolen, trad als tweede spreker op ds. H. Meijering van Katwijk aan den Rijn, die, uit een beeld uit het dagelijksch leven aanhaalde, wat de be moeizucht is, waarmede dikwerf het mensch- dom elkander laslig valt; en die zoo dikwerf .voorkomt, zelfs onder de prilste jeugd. Edoch al moet de bemoeizucht als zoodanig worden veroordeeld, nog erger is de onverschilligheid Waarmede men ten slotte elkaar bejegent. Daarom mocht in een samenkomst als deze de vraag, waarmede men zich bemoeit, be antwoord worden: dat in deze ure het Evan gelie komt, om den mensch te wijzen op het eene noodige, dienstig voor lijd en eeuwigheid, en dat ook in deze stonde God itch bemoeit met den mensch door Zijn ,Woord en Evangelie. Nadat spreker zijne rede had geëindigd, ging hij voor in dankgebed. Ter gelegenheid van de. samenkomst wer den gezongen Psalm 89 7, Gezang 39 1 K 3 en Psalm 25 6. Llsse. Gemeenteraad. Voorzitter: Burgemeester Eenhuis. Afwezig met kennisgeving de heeren A. Verduyn en J. Pijnacker. Een voorstel van B. en W. om aan den heer L. A. Schippers voor de stichting van een eigen woonhuis een perceeltje bouw terrein te verkoop n aar den Zuidhoek, wordt zonder eenige bespreking aangenomen Bij het voorstel van B. en W., om aan den heer F. W. Arrachart voor de slichting van een eigen woonhuis een perceeltje bouwter rein le verkoopen van den Zuidhoek, VTaagt de heer Van Kesleren of er eene zijde van dit perceel beschikbaar is voor den verkoop voor evenlueelen bouw. Spr. zag gaarne, dat de perceelen afgepaald worden. Het voorstel wordt aangenomen. Bij" het "verzoek van de landarbeiders N. van der Tang en J. L. Boerendans, om voorsoholten voor de stichting van plaats jes ingevolge de Lahdarbeiderswet, vraagt de heer Kuipers of het van Regeering3wege geoorloofd is een bedstede te maken in de woning. Weth. Tromp zegt, dat dit niet is ver boden. Het komt den heer Kuipers vreemd voor, omdat de Woningbouwvereeniging geen sub sidie krijgt van de Regeering wanneer een bedstede voorkomt in de leekening. Het verzoek wordt ingewilligd. Besloten wordt aan genoemde personen tevens een perceeltje bouwgrond te ver koopen. Aangenomen wordt een voorstel van B. en W., om aan het Rijk een voorschot aan te vragen tot uitbetaling van het door land arbeiders benoodigd bedrag voor de ver krijging van plaatsjes ingevolge de Land- arbeiderswet. Bij helt voorstel van B. en W. en de Grondcommissie en van diversen, strooken grond aan te koopen voor de verbreeding van den Smalleweg, vraagt de heer Van Kesteren naar de nieuwe afscheiding. De Voorzitter zegt, dat dit weer een slooft wordt. Het voorstel wordt aangenomen. Eervol onslag wordt verleend met ingang van 1 Sept. a.s. aan mej. H. S. van Iperen overeenkomstig eigen verzoek eervol ontslag te verleenen als onderwijzeres aan de open bare M. U. L. O.-school dezer gemeente. In de vacature zal niet meer worden voorzien. In de vacature in de Commissie tot We ring van Schoolverzuim, ontstaan wegen» bedanken van den heer C. Sleenwinkel, wordt gekozen de heer W. P. de Jonge, hoofd der Geref. School. Bij het voorstel van B. en W. en de Com missie voor Sociale aangelegenheden, om de jaarwedde van den gemeente-opzichter, thans bedragende f 2500, le verhoogen tot f2700, gerekend als te zijn ingegaan den 1 Januari 1924 en zulks wegens de toege nomen verantwoordelijkheid aan die be trekking verbonden, zegt de heer Van Res teren, dat het hem groot genoegen doet, dat het salaris van den heer Suikerland met f 200 is verhoogd. Toch spijt het spr., dat de Soc. Commissie niet vast heeft gehouden aan het bedrag van f 300. De heer Segers gaat hier wel mee accoord, maar geeft B. en W. in overweging niet al te veel met terugwerkende kracht te werken. Weth. Warmerdam licht dit nader toe, daar het hier werkzaamheden betreft van den afgeloopen winter. Conform besloten. Voorstel van B. en W., om aan de Alge- meene Vereeniging voor Bloembollencul tuur, gevestigd te Haarlem, een subsidie te verleenen van f 1000 voor de door haar te houden Internationale Voorjaars-Bloemen- tentoonstelling. De heer Langeveld kan zich hier nog niet mede vereenigen. De gemeente Heem stede heeft er voordeel van, dus is deze de aangewezen gemeente voor subsidie. Voor Lisse ziet spr. er geen voordeel in. Welih. Tromp zegt, dat er wel terdege In direct voordeel is te behalen voor de inge zetenen. De heer Langeveld had liever een bedrag gestort wanneer er een tekort was. De ljeer A. Schrama is ook van gevoelen, dat we zoo maar zonder meer maar geen f1000 geven. De heer C. Sclirama verklaart er zich ook tegen. Wethouder Warmerdam verdedigt het voorstel, waar de vakgenooteen zich zoo royaal hebben getoond en een Kweekersver- eeniging ook niet is achter gebleven. Als bewijs van gemeenschapszin moet de gemeente Lisse zoo'n klein bedrag storten voor het uitreiken van eenige gouden me dailles. Spr. wijst op het besluit van Haar lem. De heer Segers verklaart zich er ook legen. Hij is legen elke subsidie. Het is in het vak veel te goed om zoo'n fooitje te vragen van de gemeente. De vakgenoolen kunnei\ het heel gemakkelijk bijdragen. De heer Sobels zegt, dat hier steeds ge sproken wordt van subsidie. Dit is niet het zuiver principe; het moet een waardeering zijn van de gemeente. Besloten wordt ten slotte een bedrag van 1 1000 beschikbaar le stellen voor den aan koop van gouden medailles. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van een verordening omtrent het afzonderlijk beheer van beschikbaar en opgenomen kas geld. De heer Sobels vraagt of het niet mogelijk was met een plaatselijke bankinstelling te werken. Het bevreemdt spr., dat niet met andere instellingen is overleg gepleegd. De Voorz.: Deze bank is altijd het goed koopst. Eenige discussie volgde met den heer Sobels over de procent provisie der Boe renleenbank. Het voorstel wordt aangenomen. ComptabiliteilsbesluHen Besloten werd tot een af- eh overschrijving voor den dienst 1923. groot f 1047.26 in ontvangsten en uit gaven en een wijziging in de begrooüng voor het dienstjaar 1924 van 114,050 ln ontvangsten en uitgaven. Ingekomen stukken en mededeelingen: In gekomen was een kasopname door den ac countant der Ver. Ned. Gemeenten, mede- deelende, dat er behoorde en in kas was f61.749,06'/.. De N. V. Eleclriciteilebedrijf Hillegom, Lisse, Sassenheim, verzoekt aansluiting aan het net der waterleiding. Het verzoek zal aan de waterleidingscom missie medegedeeld worden. B. en W. deelen den Raad mede, dat ln het vervolg niet zooveel meer gedaan zal worden aan de werkloozenkas.. De bedrijven zijn alle den oorlogscrisls te boven en de gemeente steunt voldoende de organisaties, zoodat het de weg is der arbeiders zich aan te sluiten bij de organi saties. Deze missive zal worden rondgezon den. Rondvraag. De heer C. Schrama zegt, dat de muziekvereeniging de lent cadeau heeft gegeven aan de gemeente en deze heeft op haar beurt de tent weer verkocht. Maar spr. vraagt of de gemeente bereid is daar iels anders voor in de plaats te geven. Vervolgens geeft spr. zijn verwonde ring te kennen over den sproeiwagen, die een onding is. Spr. zag gaarne, dat er bij tijds naar een nieuwen zal worden ge zocht. De Voorz. zegt, dat dit de aandacht van B. en W. heeft. De heer Kuipers vraagt waarom aan het laantje het rijwielbord is weggehaald. Ten tweede of het toelaatbaar is, dat er op Zondag met IJsco's wordt gevent. De Voorz. zegt, dat dit is verboden, maar bet was misschien in een achterbuurt. Ten derde vraagt spr. aansluiting aan de rioleering voor de bewoners van den Zuid- boek. Wordt toegezegd. De heer Segers vraagt, met het oog op het verbouwen van een winkelhuis nabij 't pand van mej. de wed. Wesselo, of het niet gewenscht is de rooiing aldaar vast le stel len. Weth. Warmerdam licht dit nader toe. De heer Segers vraagt of hier een veror dening beslaat op de winkelsluiting. De Voorzitter: Ja. De heer Segers vond het gewenscht, dat er dan beter de hand aan zal worden ge houden. Vervolgens zegt spr., dat bij hem veel klachten inkomen van leveranciers der ge meente, welke zoolang op hun geld moeten wachten. De Voorz. zegt, dat de gemeente als regel per halfjaar betaalt en het is hem niet be kend, dat menschen langer op hun geld be hoeven te wachten. De heer Segers vraagt of hij schriftelijk of mondeÜDg 'n voorstel moet doen, tot het op naam stellen der straten aan de Haven. De Voorz.: Dat kan u mondeling doen. Spr. geeft dan in overweging, om alleen Haven Oost en Haven West te noemen. De heer C. Schrama wil de nieuwe Ha venstraat noemen Harmonie- of Eensgc- zindstraat. De heer Segers vraagt kruisingsborden aan den Heerenweg, de Veldhorststraat en Stationsweg. Vervolgens1 VTaagt spr. of er al een bod is voor de brug. Weth. Warmerdam: Ja, één, maar dat was niet voldoende. De heer'Segers vraagt of op den dag van den verjaardag der Koningin de vlag niet uit het luikje, maar bovenop den loren ge plaatst kan worden. De Voorz. zegt, dat daar nog al bezwaren aan verbonden zijn en dat de vlag daar zoo veel heeft te lijden. Hierna geheime zitting. Noordwijb. Voor het examen nuttige handwerken is geslaagd mej. A. C. van 't Noordense alhier. Nooidwijk a. Zee. Een kind van v. R. aan de Jan Kroonsweg alhier had het onge luk door op bloote voetjes te loopen, in een stukje schelp te trappen. Even later vond men 't raadzaam de geneesheer te raadple gen, welke al bloedvergiftiging constateer de. Gelukkig was men er vroeg genoeg bij. De onder-inspecteur voor de Scheep vaart te IJmuiden heeft namens het bestuur der Zuid-Hollandsche Maatschappij tot red ding van schipbreukelingen te Rotterdam aan schipper Jac. van Duyn, alhier, uitge reikt den prijs Robin 1923, hem en zijn be manning toegekend voor de redding van kapitein Gardin, den eenig overgeblevene van het Duitsche stoomschip Klöpfel, in den nacht van 30 op 31 Augustus 1923, tij dens vliegend stormweer op de Noordzee. Tijdens de redding was de heer van Duyn schipper van den stoomdrifter Java IJM, 340 van de Oceaan Visscherij Mij. te IJmuiden. Oegstgeest. Kerkelijk bericht. Ned Herv. Gem.: Zondagmorgen, te tien uur, in de kerk, ds. Jansen Schoonhoven, H. Avondmaal; 's nam. te vijf uur, in „Ire ne", dezelfde. Rijnsburg. De opgravingen aan den Voorhouterweg worden nog geregeld voort gezet, waarbij nog wel goede vondsten ge daan worden. Ook een skelet is opgegraven doch het is niet mogen gelukken dit in zijn geheel naar Leiden over te brengen. Gisteravond werd de gemeente vergast op muziek van „Wilhelmina", waarvan door velen werd genoteD. Doel van dezo nivoe- ring was versterking van de kas der veree niging, die daaraan dringend behoefte had. Hopen wij, dat het beoogde doel bereikt is! In den bloemetihandel is het de laatste dagen buitengewoon stil. Er is zeer grooten aanvoer en weinig vraag, zoodat de prijzen laag zijn. De bloembollen echter gaan bui tengewoon duur. Sassenheim. Kerkelijk bericht. Ned. Prot. Bond: Zondagmorgen kwart over tienen in de zaal van den heer B. Hoogstraten, ds. D. Drijver, van Haarlem. Zaal FröbelschoolZondagmorgen 10 uur, ds. H. Hoogendoorn, Chr. Ger. pred. te Bunschoten (bediening H. Avondmaal) nam. 6 uur, dezelfde (nabetrachting). Talkenburg. Kerkelijk bericht Ned.-Herv. Gem.Zondagmorgen, te tien uur, ds. Hermanides. Doop; 's avonds, to halfzeven,, ds. Hermanides (Zondag 14), Zoeteiwonde. Bij de van gemeentewege gehouden aanbesteding van ee/iige répara - tién aan bruggen, alsmede van eenig verf- werk werd ingeschreven door de navolgen de personen, allen wonende alhier. 1. C. P. J. Paardekooper voor perceel 1 voor f 707^ perc. 2 voor f 475. 2. Nic. Overdevest resp. voor f 719 en f 507. 8. Jac. van der Hoeven, resp. voor f720.80 en f528. 4. E. Hulsebos, resp. voor 1735 en f 495 en 5. J. Rodewijk, resp. voor f730 en f 489.60. Voor de perceelen 3 en 4 werd ingeschre ven door 1. Binnendijk voor resp. f 85 en f 78.50 en 2. door A. van Remmen voor resp. f 80 en f 176. RECLAME. CREMATIE, AUTO-TRANSPORT OPGERICHT 1871 AALMARKT 16 ■-> TELEF. 861 7977 RECLAME HAARLEMMERSTRAAT 208. ZWEMMEN. Het tornooi te Parijs. Onze landgenoot Hemsing is in de finale van het tremplen-springen voor heeren num mer 8 geworden terwijl bij het schoonsprin- gen voor dames mej. G. Klapwijk nummer 6 en mej. R. Bonte nummer 7 werd, in de se ries. Mej. Baron, die bij het Olympische zwem- tornooi in haar serie van het nummer 200 M. borstzwemmen voor dames won en een kortere tijd van alle maakte, doch gediskwa lificeerd werd, zal Zaterdag of Zondag a.s. in het bassin van Tourelles een aanval doen op het wereldrecord 200 M. borstzwemmen voor dames. Het zwemmen van mej. Baron heeft zeer de aandacht der Amerikanen getrokken, die haar hebben uilgenoodigd, op hun kosten naar Californië te komen. De finale van het waterpolo-tornooi is met 30 door Frankrijk van België gewonnen. ROEIEN. De Hollandsche vlag aan den Olympischen mast. Eindelijk dan een eerslen prijsl 't Heeft heel lang geduurd, maar gisteren is voor het eerst een Hollandsche ploeg er in geslaagd een eersten prijs le winnen. Ook de Holland sche vlag zal dus wapperen aan den Olym pischen mast. Staande zullen de duizenden toeschouwers uit alle landen het oude Wil helmus aanhooren en welverdiende hulde brengen aan ons rood-wit-blauw 1 Het was de Laga-lwee zonder stuurman, de heeren Rossingh en Beynen, die hiervoor hebben gezorgd. Ziedaar de uitslagen: TWEE ZONDER STUURMAN. 1. Holland (Rossingh en Beynen, Laga), 6 min. 19 2/5 sec. 2. Frankrijk, 6 min. 21 sec. De Engelschen, die in den voorwedstrijd gemakkelijk door de Fransche ploeg gesIageD waren, kwamen niet op. VIER MET STUURMAN, 1. Zwitserland, 7 min. 16 sec, 2. Frankrijk, 7 min. 21 sec. 3. Amerika. 4. Italië. 5. Holland. Tot op 100 Meier alsland van de finish lag de Hollandsche ploeg nog tweede. Toen nog 50 Meter te roeien waren, staakten de Hol landers wegens vermoeidheid den strijd. SKIFF. 1. Engeland (Beresford) 7 m. 49 1/5 se», 2. Amerika (Gilmore), 7 min. 54 sec. 3. Zwitserland (Schneider). 4. Australië (Buil) opgegeven. VIER ZONDER STUURMAN. 1. Engeland, 7 min. 8 1/5 sec. 2. Canada, 7 min. 13 sec. 3. Zwitserland. 4. Frankrijk. TWEE MET STUURMAN. 1. Zwitserland, 8 min. 39 sec, 2. Italië, 8 min. 39 1/10 sec. 3. Amerika. 4. Frankrijk. DOUBLE SCULL. 1. Amerika, 7 min. 45 sec. 2. Frankrijk, 7 min. 54 4/5 sec 3. Zwitswland. 4. Brazilië. ACHTR1EMSG1EKEN. 1. Amerika. 6 min. 33 2/5 sec, 2. Canada, 6 min. 49 sec. 3. Italië. 4. Engeland. «HET LANDENKLASSEMENT. Het landenklasscment van het geheele roeitornooi luidt: 1. Amerika, 33 punten, 2. Zwitserland, 32 p., 3. Engeland, 27 p., 4. Frankrijk, 21 p., 5. Holland, 12 p., 0. Italië, 12 p., 7. Canada, 10 p., 8. Australië, 3 p., 9. Brazilië, 3 p. De overige deelnemende landen, t. w. Spanje, Hongarije, België, Argentinië en Polen ver kregen geen punten. ATHLETIEK. Het Olympisch programma. Op het te Parijs gehouden internationaal alhleliek-congres is besloten de nummers snelwandelen, cross-country, 3000 M. team race en vijfkamp van het Olympisch pro gramma af te voeren. De moderne vijfkamp. De einduitslag van den modernen vijlkamp ter Olympiade (Pentathlon) luidt als volgt: 1. Lindman (Zweden) 18 punten; 2. Dyr- sen (Zweden) 39 p.; 3. Ugla (Zweden) 45 p.; 4. Doranlon (Fr.) 64'/j p.; 5. Avellay (Fin land) 66'/j p.; 6. Jensen (Den.) 60'/j p.; 7. i Woknis (Eng64 p.8. Tonnet (Nederland). 453: 65'/p.; 9. Bremen (Finl.) 66 p.; 10. Orma (Zwits.) 74'/a p. De Hollander StorfeHbezelte de 22e plaa met 102'/a p.; Van den Brandeler kreeg 27e plaats, terwijl Norman no. 31 werd LAWNTENNIS. Mej. Bonman en Timmer winnen opniem In de 3e ronde van het gemengd dubbe spel te Parijs hebben mej. Kea Bouman Timmer (Nederland) gewonnen van Peter en Kelemen (Hongarije) met 6i, 62. SCHERMEN. Het sabeltornooi. In de demi-finale van de individueele sa, belwedslrijden werd onze landgenoot kapi tein A. E. W. de Jong nummer 4 in zijn pouli Of hij nu naar de finale overgaat wordt nie gemeld. KORFBAL. Flnks naai Arnhem, Bij het Arnhemsche sportfeest op 10 Auj zal Fluks I een demonslralie-wedstrijd spe len tegen het Arnhemsche 12-tal. RECLAME. 4494 [Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.)! Copie vaD al of niet geplaatste stukken wordt niel teruggegeven. Vreemdelingen en Versieringswerk. Geachte Redacteur, Wilt U zoo vriendelijk zgn, ons eenigtl plaateruimte af te staan, om van antwooroj te dienen op het Ingezonden Stuk van eis' avond? Bjj voorbaat onzen beleerden da Wyj gevoelen ons verplicht de blaam weg] te nemen, die gesehoven wordt op de Buuri comité's, die uiteraard toch reeds een o» dankbare taak hebben. Mijnheer X. geeft een wenk en beschut digt. Nu, mijnheer X., wjj kunnen"U medt- deelen, dat het eerste werk van ons Comittl was, drie Leidenaars. uit te noodipen, en dat zegge één Leidenaar zich de moeite heelt! getroost, om een schets te jnaken en prijs opgaaf te doen, alhoewel het Comité voorop had gezet, om de versieringen aan een Leidenaar te gunnen. Wanneer mijnheer X. de Comité's in wantrouwen wil brengen bjj de burgerij, had hij zijn naam voluit moeten schrijven (wat wij nu verder overbodig ach ten), dan hadden W(j daar uit kunnen con- cludeeren, of hij onpartijdig heeft geschreven' of als belanghebbende. Namerg het Comité Stationsweg en Steenstraat: E. J. COSTER, jfoorzitter, J. IMMINK, Secretaris. Leiden, 18 Juli 1924. SCHEEPSTIJDINGEN. KON. PAKETV. MAATSCH. HOUTMAN 16-7 v. Sydney naar Java. KON. WEST-IND. MAILD. BRIELLE 15-7 v. Amsterdam te Hamburg, HOLLAND-AMERIKA LIJN. NIEUW-AMSTERDAM pass. 17-7 Scllly, HOLL. BRITSCH-INDIE LIJN. BOVENKERK thukr. 16-7 v. Colombo. ROTTEKD. LLOYD. ANJER thuisr. pass. 17-7 Suez. STOOMVAART-MIJ. „OCEAAN". ICOSMO 18-7 te Londen. MEDON 17-7 te Suez. THESEUS pass. 17-7 Vlissingen. DAGERAAD 15-7 v. Eckernlirde te Holtenau OOTMARSUM pass. 16-7 Gibraltar. RANDWIJK pass. 16-7 Gibraltar. RUURLO 17-7 v. Rosario le Waterford. VREEWIJK 16-7 v. Glasgow naar Bordeaux D. Kte V. Voorschoten, Leiden, Ha- zerswoude, Waddinxveen, Gouda, Haas trecht, Vlist, Schoonhoven, Nieuwpoort, Goudriaan, Slingeland, ScheUuinen, Gorin- chem. 62,2 K.M. J. B. ,Z., te L. Leiden, Warmond, Sas senheim, Leeghwaler, Nieuw-Vennep, Hoofd dorp, De Lijnden, Amsterdam. 42,3 K.M. Kampen, Haittem, Marle, Welsum, Ter- wolde, Deventer, Epse, Gorssel, Eefde, Zuf- phen. 62,7 K.M. Zutphen, Brammen, Dieren. Ellecom, Sfeeg, Velp, Arnhem, Eden, Eist, Lent, Nij megen. 45,9 K.M. Nijmegen, Lent, Eist, Horaoet, Heleren, Renkum, Wageningen, Rhcnen, Ameiongeii, Ibeersum, Doorn, Driebergen, Zeist, .Bunnik, Vechten, Utrecht. 69,4 K.M. Utrecht, Harmeien, Woerden, Alphes, Koudekerk, Leiden, 51,5 K.M,

Leidsch Dagblad | 1924 | | pagina 6