TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Hoogste barometers baad 771.7 te Valen tin. Laagste stand 754.0 te Westmanoer. Verwachting tot den avond van 25 Juni. Zwakke tot matigen wind uit Westelijke richtingen. Halfbewolkte tot betrokken lucht. Later waarschijnlijk regen of on- jweer. Aanvankelijk warmer. ging van 10 "sh. per week, een 44-urige werkweek-en 14 dagen vacantie. D'e federatie van gasdirecteuren heeft deze eischen afgewezen. De bond vair den middënsfand organi seert een vrijwilligerscorps en hoopt al thans in Londen de gasvoorziening te kun nen verzekeren. OOSTENRIIK. Do rcgeermgscrisis zou zoo goeil als opgelost zijn. Alle partijen hobbén zich verklaard voor de vorming van een kabinet Renner, waarin 7 eooiaal-democraton. 6 Christ. Socialen en S Duitschers 2ullen zitting nemen. De drio par tijen zullen naast elkaar do zaken leiden, zon- •"/er zich tot "ben coalitio to vereenigen. HONGARIJE. Opnieuw wordt gemold, dat hei Hongaarsche kabinet zou zijn afgetreden, maar officieel is het altijd nog niet. Over do werking van de boycot loopen de berichten hemelsbreed uiteen. Terwijl het aan oone zijde Terluidt, dat de boycot zich in Hon- garijo reeds "doet gevoelen, wordt het van an dere zijde ontkent niet alleen, maar gemeld, dat juist de tegen-boycot voor Oostenrijk rampzalig dreigt Ie worden. Wat de juiste lezing is? Mis schien legt de waarheid wel in 't midden en doen boycot en legen-boycot zich beide ge voelen. VEREENIGDE STATEN. In San Francisco wordt de eerste drukte voor de aldaar te houden democratische conventie bemerkt. Men verwacht, dat de kwestie, of Amerika al dan niet droog moet blijven, een der meest op den voor grond tredende zal zijn. Geruchten, als zou Wilson zich toch we der candid^at willen doen stellen, nu zijn gezondheid verbetert, geven we volledig heidshalve. BUITENLANDSCH GEMENGD. Naar uit Parijs gemeld wordt, zijn er.enormo vorderingen gomaakt met het herstel van de verwoeste streken van Noord-Frankrijk. De be volking van dczo streken, welke in November 1918 nog geen tweo millioen bedroeg, was in Arril jL alweer tot ruim vier millioen gestegen. In meor dan 4000 gemeenten is weer een ge meentebestuur ingesteld. TELEGRAMMEN De Volkenbond. MADRID, 34 Juni (R. O.). De bladsh melden dat de minister van buitenlandsche zaken aankondigde, dat de eerstvolgende vergadering van den Volkenbond zal wor den gehouden te San Sebastiaan, in de tweede hellt van Juli LONDEN, 24 Juni. R. O.De Volken bond heeft een oproep gericht tot alle lan den, fondsen beschikbaar te stellen voor bestrijding der typhus en andere ziekten in Polen. 10 millioen pond is minimaal noo- dig. Engeland verklaarde zich bereid' direct '60000 pond te geven zonder dit bedrag af te trekken van wat nog aan fondsen zal gegeven worden. Vier andere landen ga ven eenzelfde bedrag. Entente-nota's. PARIJS Vanmiddag werden door den se cretaris der vredesconferentie aan Goep- pest, den voorzitter der delegatie, twee nota's overhandigd, berteffende de nietxten- uitvoerlegging van de militaire bepalingen van het vredesverdrag. Do eerste betreft inzonderheid de vernietiging van liet oor- lqgsmateriaal cri de noodzakelijkheid van aanpassing der Dnitsche wetgeving aan de militaire bepalingen omtrent leger-rccru- tcering. De tweede, nota betreft de bepa lingen in het verdrag die betrekking heb- bon op luchtvaart,*en zegt dat Duitscliland eerst drie maanden na de vernietiging van het bestaande materiaal gemachtigd kan worden tot aanmaak van materieel voor den burgelijken luchtvaartdienst. Voorts werd aan den Franschen grootvi zier een nota overhandigd, .waarin er op wordt gewezen dat de aan IJurkije gestelde tormijn tot indiening van opmerkingen aan gaande het vredesverdrag, 2fi Juni ver strijkt, en niet zal worden verlengd. Deze nota's, alsmede die, welke reeds werd overhandigd, en de vermindering van Dnitschlanda legorsterkte betrof, waren ga- tcekond door Millerand in zijn kwaliteit van voorzitter der conferentie van Boulogne. PARIJS, 31 Juni (Havas). Het „Jour nal" zegt, dat de nota aan Goeppest over handigt, toestaat de ordnungspolizei tot 70 a 150.000 op te voeren, de nota van Wilson en Foch eischt een wet, waarbij de conscriptie formeel wordt opgeheven. Fransche gezant te Berlijn. PARIJS, 23 Juni. Het agentschap Ha vas meent te weten dat, nu do vertegen woordigers der groöte mogendheden te Boulogne besloten hebben zich van 1 Juli af te Berlijn.weder door ambassadeurs in plaats van door zaakgelastigden te doen vertegenwoordigen, Frankrijk ar i den Duitschen zaakgelastigde te Parijs heeft doen weten, dat de Fransche regeering voornemens is op dien post te benoemen Charles Laurent, eerste voorzitter der Re kenkamer. D© Duitsche socialisten vragen amnestie. BERLIJN, 24 Juni. W. B. De-sod - dem. Rijksdagfractie heeft gisteren na ver kiézing van een fractiebestuur besloten da regeering te verzoeken en ontwerp voor een algemeene amnestiewet in te dienen waardoor de Bielefelder overeenkomst van 29 Maart gewaarborgd wordt. De Pruisische Landdag. BERLIJN, 23 Juni (W. B.) De Pruisi sche landsvergadering heeft een wet aan genomen waarbij de standsvoorreohten van den adel afgeschaft en de vermogens der vorstelijke huizen worden opgeheven. Uit het Enge'sche Lagerhuis. LONDEN, 23 Juni (R. C.). In het Lager huis werd de motie van Asquith betreffen- ce vermindering van do legerbfgrooting met 235 tegen 50 stemmen verworpen. De boycot over Hongarije. AMSTERDAM, 24 Juni (V. D.) Naar aanleiding van een mededeeling van „De Neue Freie Presse" te Weenen, dat het plan zou bestaan, vertegenwoordigers van het Internationaal Verbond van Vakver- eenigingen naar Weenen af te vaardigen, voor onderhandelingen met vertegenwoor digers der i.ongaarsche regeering over bet opheffen van den boycot .vernemen wij van het secretariaat van het I. V". V., dat het L V. -V. inderdaad langs diplomatie- ken weg de uitnoodiging heeft ontvangen, zijn secretaris voor een bespreking met vertegenwoordigers der Hongaarsche re- gcering naar Weenen af te vaardigen. In verband met deze uitnoodiging zal de heer Edo Fimmen waarschijnlijk nog in den loop van deze week naar Weenen vertrekken. Botsing in Italië. ROME, 24 Juni (R. O.) Te Barabica in de provincie Lecco kwamen manifestee- rende stakende landbouwers in conflict met de openbare macht, die gebruik maak ten van.haar wapens. Er vielen een doode en eenige gewonden. De Turksche nationalisten. KONSTANTTNOPEL, 23 Juni (Havas). Na de strenge les, die aan de nationa listische benden in de streken van Ismid en Zoungoultak is toegediend, is de rust daar nagenoeg teruggekeerd. De politie, zet haar nasporingen voort naar de orga nisaties te Konstantinopel die de rebellen in Anatolië hebben gesteund. Tal van per sonen zijn reeds in hechtenis genomen. Dé krijgsraad heeft een dertigtal burgers en militairen .besohulctigd van het organisee- ren en steunen der nationalistische strijd krachten, ter dood veroordeeld en hun goederen verbeurd verklaard. Vredo in 't Oosten. •KONSTANTINOPEL, 24 Juni (Havas). Het vredesverdrag tusschen Georgie en Azerbeidsjan is geteekend. Georgie be houdt de provincie Tiftis. Omtrent andere gebieden zal een gemengde commissie 'later beslissen LAATSTE BERICHTEN. STADSNIEUWS. Studenten-Tooneel „Le Jeu dc l'Amour et du Hasard". Van de lustrum-commissie ontvingen wij het volgende perscommuniqué: „Laten we maar naar huis gaan", hoor de ik een teleurgestelde juffrouw zeggen, die op den Stationsweg de Reuuistensteet zag langs trekken, d'r is niks an, 't zijn allemaal maar gewone'mensohen". En aoh neen, die „gewone menschen" brengen de eohte lustrumstemming nietdie bracht de Leidenaren herdenken het deztf da gen met weemoed L toch alleen de kleu rige, fleurige maskerade-stoet met zijn van bepluimde steken, goud bestikte klee- ren en bont getooide paa'rden, terwijl er rond om Keen heel de versierde, volle, stoffige stad uitbundig feestte en de kij kers van de eene straat naarde andere holden ,om hem een maximum aantal kee- ren te zien langs gaan. Gelukkig heeft het Leidsch Studenten- Tooneel ten deele het gemis van het mas- keradefe'est vergoed en gisteravond voor den stampvollen Schouwburg, de fluwee- len rokken, de steken, de witte kuitenkou sen en de krulpruiken vertoond, die wij eergisteren zoo noode hadden gemist. En zie, dadelijk was de stemming er; wat een feestelijke gezichten,, al die rijen van loge en parterre langs, waar chacun met zijn chacune zatLeve de Eman cipatie! in onzen tijd zaten de meisjes naast mama en vóór de "balboekjes werden uitgedeelci, waren ze niet te benaderen Doch ik zou schrijven over dat, dat ach ter het voetlicht werd vertoond, over het spel van naïeve verwikkelingen, list en jokkernij, van elegente liefde en leven, elegante liefdessmart ,dat „Le Jeu de l'amour.et du Hasard" hetgeen bepaald verfrisschend werkt bij al de ziels-analyses cn psychologische diepzinnigheden van ons hedendaagsch tooneel. Het werkwoord -„beminnen" wordt er in alle tijden en wijzen in vervoegd, zoo er één der personages hapert bij den présent bij den futur komt de zaak beslist in orde. Kon men geschikter stuk bedenken voor een lustrumviering, yoor dijn dag, waar op het eerste der drie bals nog moet wor den verdanst? „1"Amour", zegt Paul de Saint Victor, in ver band met Marivaux' Thédtre, „n'est qu'un Car- caval; il vario l'infini, ses marques et ses mode.-, ses idiomes et ses elegances, maïs, ce qu'il y a de plus maniéró dans une socïéló quelle qu'elle soit, c'est lui, toujours lui!" „Les masques et les modes" van het stuk van gisterenavond zijn ons wel heel vreemd en ver; het zal den spelers, gewend aan hecjendaagsohe ongebondenheid van houding en beweging, wel ontzaglijk moeilijk zijn geweest to wennen aan hot hoofsch gebaar, het zwierig-tuchtige en toch gemaniereerdo, dat de stijl van Marivaux is, en aan een stuk als dit karakter en kleur moet geven. Te waardeoren is, wat hierin wordt bereikt. Er is gewerkt voor deze opvoering; vooral de beide eerste bedrijven werden bewonderens waardig los en vlot gespeeld gewerkt onder leiding van den kundigen, onvermoeiden re gisseur van Gasteren, die do Praeses hul digde hem er na afloop hartelijk voor met "zooveel energie en opgewektheid, waarlijk niet lichte taak heeft vervuld. Eu gewerkt uiet min der, door de spelers, door allen, zonder uitzon dering, op den ontzaglijk moeilijken, veel-woor- digon tekst, Aio door hot weinig luchtig of zwie rig Hollandsch nog bemoeilijkt werd. We zul len het maar aan den rijstebrijberg van woorden wijten, dat Sylvia, al sprak zij vlot, in into natie veel te weinig schakeerde, en zoodoende haar toch al'niet markante rol veel te vlak hield Nisette verstond dio kunst beter; in het acht- tiende-eeuwsoho pakje voelde zij zich blijkbaar thuis; beweging en gebaren waren menigmaal uitstekend en haar spel, toen de eerste momen ten van zenuwen-gêné voorbij waren, was merk waardig luchtig en los. Van de heeren-rollen waren die van Dorante en Bourguignon het best bezet, door deze beiden, word goed ver schil in spraak, gebaar en houding van peeu-- do-heer en pseudo-knecht volgehouden, wat bij wisseling van markkaezen en kameniers to wenschen overliet Toen het scherm na het slotapplaus op nieuw rees, stood het üeJIe to< neel opeens vol gewichtige en gerokte Senants en be stuursleden, die een naspel opvoerden, dat zij, jammer genoeg, niet onder de goede leiding van Van Gasteren hadden gerepe teerd. Het deed een beetje denken aan een "spel op de kermis, waarbij de deel nemers elk een ring om een paal moeten werpen, met dien verstande, dat hier de ringen de kransen waren en de paalslacht- offer de president van het Leidsch Stu denten-Tooneel. Prof. mr. A. I. Oppenheïm, alhier, is be noemd tot lid van het „Genootschap voor de Joodsohe Wetenschap in Nederland", te Am sterdam. De „Sts.-OrL" bevat de statuten vaai de Ver. „Belangen-Vor. van "Leidsclio Surnume rairs", alhier. Uitsluiting in de bouwvakken. Heden is voor Amsterdam en Rotterdam! de uitsluiting in het bouwbedrijf in werking getreden. Uitgesloten zijn alle modern en syndicalistisch georganiseerde timmerlieden metselaars, opperlieden, grondwerkers cn betonwerkers. A. s. Maandag zullen ook de steenhou wers in de uitsluiting betrokken worden, terwijl eveneens Maandag de uitsluiting zich over het geheelc land zal uitbreiden. De gezondheidstoestand van de ex-keizerin. Men meldt ons uil Doom: In verhand mot de vele tegenstrijdige be- riohten over don gezondheidstoestand van de ex-keizerin, vernemen wij van welingelichte zijde, dat de toestand van do ex-keizerin thans zeer bevredigend is en zij zich nu naar om standigheden beter govoelt dan voor eenigo maanden. Met nadruk werd onsverklaard, dat do in het buitenland verspreide berichten alien grond van juistheid missen. Vermoedelijk staan dezo geruchten in verband met de plotselinge komst van prins Joachim te Doom. Dit feit is echter niets bijzonders. Prins Joachim, die te Boriijn studeert, had verlof gekregen zijn ouders to bezoeken, waarvan hij dan ook gebruik heeft gomaakt. Verleden week Donderdag kwam hij to Doorn aan, bogaf zich den daaropvolgenden dag naar zijn broer te Wicringen, die toen toestemming kreeg eveneens zijn ouders te mogen opzoeken. Do ex-kroonprins ging per motorrijwiel, pjins Joachim per auto. De burgemeester van Wie- ringen en mr. Kan, secretaris-generaal bij het Ministerie van Buitenlandscho Zaken, waren hierbij tegenwoordig. De beide prinsen bleven tot gisteren, Woensdag, te Doom. Des morgens vertrok prins Joachim en des middags de ex- kroonprina. Do ex-kroonprins ging per auto tot Driebergen, vim waar hij per motorfiets do reis voortzette. Bij het vertrek van zijn zoons wuifdo do cx-keizer hen van het "balkon nog toe. Omtrent den ex-keizer vernemen wij, dat deze zich nog steeds onledig houdt mot het vel len, zagen en bakken van beukeboomen. Bij dezen arbeid wordt hij bijgestaan door twee ar beiders uit Doom, die beiden voor dal doel door hem in zijn dienst zijn genomen. Verleden week maakte de ex-keizer een wandeling buiten zij kasteel, terwijl de keizerin een rijtoer per rijtuig ondernam. Door H. M.. de Koningin werden ten Paleize Het Loo onvangen Graaf Van Lyn- cfen van Sandenburg, Hs. Ms. opper-kemer- heer, zoomede Hs Ms. gezant te Washing ton, de heer J. F. Cremer en mevrouw Cre- mer. ,,De Tijd" verneemt, dat jhr. mr. De Savornin Lohman voorgoed uit de politiek treedt na aanneming van de Lager-Onder- wijs-wet. Als hoofdredacteur van „De Ne derlander" zal hij vervangen worden door prof. dr. Slotemaker de Bruyno, die hem tevens zal opvolgen als lid der Tweede Ka mer en het professoriaat te Utrecht zal neerleggen. Tot geheim kamerheer van Z. H. den Paus is benoemd mgr. J. P. van den Heu vel, deken van Tilburg. („Tijd"). Bij het Departement van Marine is bericht ingekomen, dat Hr. Ms. „Zeeland" onder bevel van den kapitein-ter-Zee G. F. Noordhoek Hegt, den 21en Juni van Al giers is vertrokken. De UaagKche Rechtbank behandelde he'lon weder eenige zaken (een viertal), be treffende misdrijven tegen de zeden. ACADEMISCHE EXAMENS. Leiden: Geslaagd is voor het voor bereidend examen Ned.-Ind. Adm. Dienst de heer W. C. Versnel. Geslaagd zijn voor het voorbereidend examen Ned. Ind. Adm.! dienst de heeren J. G. van Vlaardingen en A. J. F. van Wezel Errens. Groningen: Bevorderd zijn tot doc tor in de rechtswetenschap, op Stellingen, de heer C. H. M. J. J. van Nispen tot Se- venaer, geboren te 's-Gravenhageen tot doctor in de geneeskunde (cum laude) op een proefschrift„Proeve van een onder zoek omtrent het familiair en hereditair voorkomen van tuberculose volgens de wetenschappelijk-gonealogische foethode", do heer J. J. Th. Doyes, arts te Warffum, gcb. te Leeuwarden. Amsterdam Bevorderd zijn tot doctor in de plant- en dierkunde op proef schrift „Das Halsskelet der Krokodile", de heer H. Boschma, geb. te LTsbrechtum (gem. Wymhritseradeel). Tot arts zijn be vorderd de heeren B. J. Salomonson, geb. te Amsterdamsen O. P. van Nes, geb. te Ridderkerk. Advertentiën. Zoo de Heere wil en zy leven hopen onze geliefde Ouders, JOHANNES BEU KN HELENA LARDÊE den 25sten Juni den dag le herdenken waarop zy voor 40 jaar in den echt werden verbonden. Dat de Heere hen nog lang mogen sparen is de wenöch van 7951a Hun dankbare Kinderen, Kleinkinderen en Verloofde. Geboren: 8047a; FOLKERT, iZ.o on van J. M. WENTZEL". O. J. S. WENTZEL— KOOREMAIL Tjimahi, 21 Juni. Inplaats van kaarten. o Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze beste Echtgenoot, Vader, Behuwd en Grootvader, de Heer CORNELIS WIJNNOBEL in den leeftijd van byna 70 jaren. Uit aller naam: Wed. C. WIJNNÓBEL— 7117 Legbt. Leiden, 22 Juni 1920, Hoogewoerd 39. Eenige en algemeene kennisgeving. In plaats van kaarten. Heden overleed, geheel onverwachts, onze innig ge liefde Echtgenoot, Vader, Behuwdzoon, Broeder en Behuwdbroeder, de heer JOHANNES D1ETZ, in den ouderdom van bijna 47 jaren. Namens verdere familie Wed. J. DIETZ-Van Rosse. JOHANNES en Verloofde. ADRIANA en Verloofde. CATHAR1NA. JANNETJE. MARIA. 7105 HENDRIK. MARTINA. SALOMON. Leiden, 23 Juni 1920. Galgewater 18. Algemeene kennisgeving. De begrafenis zal plaats hebben Zaterdag a.s. voonn. 11 uur, op de begraafplaats „Rhijnhof". Volstrekt eenige en alge meene kennisgeving. Heden overleed na een langdurig lijden in het ge sticht „Voorgeest", ons ge liefd Dochtertje 7091 .ANNA DOROTHEA MARGARETA ELISABETH, in den ouderdom van bijna 18 jaren. Ds. en Mevrouw LOCHERJohner. Leiden, 23 Juni 1920. Schelpenkade 50. Voor de bewyzen van be langstelling na de geboortet onzer Dochter ons betoond, zeggen wy door deze harte- lyk Jank 7089Ï F. H. A MAYER. A. C. MAYER— SOMERWHii Leiden, 24 Juni 1920. (Haarlemmerstraat 112.) AMSTERDAMSCHE BEURS. (Naar de officieelc prijsnGteerin.j van de Vereen- voor den Efiectenoandel). Koersen voor Wissels uit liet Buitenland. Noteerlng te; Amsterdam. 23 Juni 24 Juni Dultschland. Frankrijk 2witseilaud... Oostenrijk Zweden Noorwegen..., Denemarken.. 23 40 50 80 Jf4 Jasi 1920 8TAATSL. N. W. 1000 5 pet. N. W. 1000 4 1/2 pet. ,0. IndlO 1000 8 pot. CHong. '92-'10 Er. 2000 ....4 pet. .Oostenr. Jan.-Jull Kr. 2000 4 pc. J>ortug. Tab.slIr. 500 4 1/2 pet. Rusl. Occons, I860 O.K. 625 4 pet. 5% - 59% -» eji - Rust.1889j00 Hodo GJt. 025 4 pet. Eusl 6e Em, 1594 G.R. 625 3 oct. Gr. Russ. Spoorw G.R. 625 8 po. Mexico 1-4 Serio doU. 1000 5 pet. Mexico 1899 5 pet. Brazllid funding 1S98 ....5 pet. Braziliö 1839 4 pet. BrazIHS funding 1914 ....Spot. BANKEN. Amst. Bank Aand Kolonlalo Bank Annd... Ncd.-Ind. Hand.b. Aand. 1000 Nederl. Bank Cert. v. Aand,.., Ned. Handel MIJ. Aand Rotterd. Bankvg. Aand INDUSTRIE. „Insullndo" Ollefb. onde Aand. Id. Nieuwe Aand Workspoor Aand Nod. Gist Spirit.fab. Aand,.. Philips Gloellampon Aand Voreon. Bllkfabrleken - Aand. Vereen. Holl. Slg.fab. Aand. Wester Suikerraffinaderij Annd. Am. Car, Foundry Cert. G. A... Am. Hide, Leather Cert. Pr. A. Am. Smelt, and ref. Oort. A. Ananeonda Oopper Oort. Aand. Control Loatber Gew. Aand... Studobakcr Cert. Gcw. Aand... United Cigar Cert. Oorp. Aand. Dnlted St. Steel. Cert. Gew. A. 69% 126MS 75% 186% ?40 135!» 104% - 68% - myft - 75% 75% 81% 81H 74 1Q£ CULTUREN. Oult. MIJ. der Vorsten]. Aand. Cult. MIJ. d.Vorslenl.Winstbew. Handelsvg. Amsterdam Aand... Java Cult. M1J MIJNEN, „Aequator" Aand. Redjang Lobong SIngkep Tin Aand Pittsburgh Coal Gcw. Aand..'. Swansea Cert, v: Aand PETROLEUM. Dordtsche Potrot. Gew. Aand^-. Qccons. Holl. Petrol. Cert. A. KonJnkl. Petroleum f 1000. KonlnkL Petrol. Ondcra. 100 Konlnkl. Petrol. Cert. v. A. 100 Moeara enim Aand „Orion" Aand. L 2000 Stedua Romano RUBBER. Amsterdam Rubber Aand.....,, Doll Batavia Rubber Aand Nederl. Rubber Mtj. Aand Oost-Java Rubbor Aandu Intcrc. Bybbor Oort. v. Aand... SCHEEPVAART, Holl. Am. Lljn Aand........... Gem. Elg. Id. Aand Java China Japan Aand, Kon. HoU. Lloyd Eon. Ned. Stoomb. MIJ. Aand. Kon. Vakelvaart Aand. Ned. Scheepvaart UnJo Aand. Rotterd. Lloyd Aand. Etoomv. Mij. Nederland Aand. Int. Merc. Marino Gew. AaDd.„ Int. Merc. Maitne Pref. Aand... TABAK. Amstord. Dell Oy Arondsbnrg Aand Bosookl Tabak Aand Dell Batavia Aand Dell Maatschappij Aand Mcdnn Tabak Aand Rotterd. Dell Aand Sonembah Tanak Aand. THEE. Bodjong Terong Aand. Banjoewangl Theo Aandj DIVERSEN. Amst. Ballast MU Aand Houthandel Altius Gew. Aand. Houthandel Pont Oow. Aand. Maxwell L. G. Cert. v. Aand... Maxwell L. G. Cert, y, Ino, B. SPOREN, Dell Spoor Aand Holl. Spoor Aand MU. tot Expl. v. Sts&tssp. A. V. K. L.K. HK. 168% 165'.< - 213 212 215 276% 274 279 250 252 296 302 36^ 36% 36% :T 44 608 44% - 451 I I 324 325 - 562 560 - 295 75 63% a - 81 i 13% - 201% 59'; 60 Ned. Ind. Spoor Aand. Or. Eoaat. Rway. Oert. Aand. Zuld-Ital. Spoor 8 pet. Moskow E. Wor... 4 1/2 pet. Mosk. Wind. Rybinsk 1899 4 pet. RJasan Uralsk 4 pct; Wladlkawkas 1912 ....41/2 pet. Wlndlknwkns 1885 4 pet. Wladlkawkns 1898 4 pot. ZuIdoosUpoor 1898 4 pet. Atch. Top. Santt'i Fd Oert. G.A. Denver Cert. v. Aand Erfeo Gew. Aand Illinois Central Cert. Aand... Kahsas City Southern Cert. A. Kansas Oity South. Cert. Pr. A. Missouri K. Texas Cert. v. A. Mlss.K.A Tex. Cert. 4 pe. le Hyp. Mlss.E.& Tox. Cert. 4 po. 2e Hyp. Oregon Calif le H. Goud..5 pet. Southern Poclllo Cert. Gow. A. South. Rway Oy. Orlg. Gw. A. Southern Rway Oy. Cert. v. A. Union Paclllo Cert. v. Gew. A. Or. Trunk Rwny Oert. Gew. A, Gr, Trunk Rw, Oori. 8 Prof, A. TRAMWEGEN, Madoera Stoomtram Aand,..., Madoera Stoomtram Prcf.Aand. Semarang Joana St.tram A. Bemarang Oheribon St.frwm Prolongatie V. K L-K. ELK,

Leidsch Dagblad | 1920 | | pagina 3