TELEGRAFISCH WEERBERICHT, Hoogste barometerstand 766.te Memel. Laagste stand 760.7 te Groningen en Den Helden. Verwachting tob den avond van den 22sten: Zwakke tot matigen wind uit zuidelijke richtingen. Gedeeltelijk bewolkt. "Waarschijnlijk nog ,-eenigï. regen. 'Iets warmer. personen- en öneltreinverkeen worden stil gelegd. Wat de vergeldingsmaatregelen1 van Hon garije betreft, zjjn de hoeveelheden levens middelen, die via Hongarije naar 'Oostenrijk worden gezonden, zoa gering, dat deze be dreiging geen gewicht in de schaal legt, ter wijl de aanvoeren uit Zuid-Slavië en Roeme nië door Hongarije doorgelaten gullen moe ten worden, omdat men de verzekering heeft,, dao deze zendingen onder ententegeleide staan, zoo redeneert men in socialistische ilk-gar De christelijke arbeiders in Oosten rijk. die evenals elders aan den boycot niet meedoen, vree-zen echter het uitblijven der fiorgaarscho. aanvoeren. ITALIë. Tegen 24 dezer is de Kamer bijeengeroe pen co zal Giolitti zijn program ontvouwen. Giolitti heek het in een omzendbrief aan de prefecten, waar.n hij hun het optreden van kabinet mededeelt, ais volgt samengevat: so ciale rechtvaardigheid, herstel-van het eco nomische leven en de staatsfinanciën, eer- bieoiging en naleving yan de wetten. In Albanië blijft de situatie dreigend voor de Italianen. Ook Scoetari moet omsingeld zijn doc-r de Albaneezen. RUSLAND. De Polen hebber zich blijkbaar van de omsingeling gered. Een communiqué meldt toch Dank zij een manoeuvre, uitgovoerd vol gons tevoren vastgesteld plan, hebben af- deelingen Poolsche infanterie en cavalerie in het gebied van ïtadomysl, een der divi sies ruiterij van het leger Boedenny omsin geld. en verslagen. Zij maakten 800 gevan genen en vermeesterden verscheidene ka nonnen en oorlogsmateriaal. Het was deze ruiterij van Boedenny die den val van Kief veroorzaakte en de Polen met afsnijding dreigde. Lenin c.s. noodigen in een oproep de oud officieren uit om den strijd in den Erim, den Kaukasus en in Siberië te staken en zich ter beschikking te stellen van de sov jet-regeering in hun strijd tegen het im perialistische Polen Wanneer zij tot de overwinning van Rusland bijdragen zal men hun amnestie verleenen voor hun vroegere toeheerigheid aan de legers van Koltsjak, Denikin en Wrange!. Een soortgelijke oproep om zich in dienst van het vaderland te stellen, is aan de of ficieren van marine en aan de intelleotuee- len gericht. Te Wladiwostok is een telegram uit Omsk ontvangen, meldende, dat het geding tegen de oud-ministers van Koltsjak ge ëindigd is. Vier hunnei zijn ter dood ver oordeeld De overige zestien kregen vijf tot tien jaar dwangarbeid. AlleD hebben een beroep op Lenin en Trotsky gedaan en in afwachting van hun antwoord zijn de terechtstellingen opgeschort. VEREENIGDE STATEN. Mc. Adoo, Wilson's schoonzoon, moet zich els candidaat voor het presidentschap van de mocratische zijdo hobben teruggetrokken. Op het congres der Amerik. federatie van arbeiders, dat Gomperts vrijwel met algemeene stemmen als voorzitter herkoos, is instemming met den Volkenbond betuigd, trots krachtig ver zot van Ieren en revolutionairen. BUITENLANDSCH GEMENGD. Do „Etoile belgo" maakt melding van een nieuw faillissoment in do diamantnijverheid. Een firma te Antwerpen hcoft een tekort van 22 millioen francs. Havelock Wilson, do godolcgoerdo der Brit- echo zeelieden op de intomationalo zeelieden- conferentio te Genua, heeft verklaard, dat de Duitscher Doring niet kan worden toegelaten tot do conferentie, tenzij hij openlijk zijn leedwe zen betuigt over den misdadigen duikbootoor log, welke door Dnitschland gevoerd is, en de officïeele verzekering kan geven, dat de betrek kingen van do slachtoffers zullen worden scha deloos gesteld. De overige gedelegeerden heb ben Wilson's voorstel ondersteund. Do confcrcntio heeft besloten, dat er een commissie van deskundigen zal worden be noemd, om don toestand van do binnenscheep vaart te onderzoeken. VooTta keurde 'zij de sa menstelling van de commissie good, welke be last is met de bestudeering van do kwestie van het aan- en afmonsteren. TELEGRAMMEN De houding der Franschen en Engelschen op de conlerentie te Boulogne HYTHE, 20 Juni. R. O. Een heden- namiddag gepubliceerd communiqué zegt: De Franscho regeering nam de door de Engelsche geuite meening aan, dat het tem po, waarin de Duitsche regeering de bepa lingen van het verdrag van Versailles uit voert, uiterst onbevredigend is. De beide regeeringen zijn daarom overeengekomen, de intergeallieerde conferentie te Boulogne aan te raden, dat de militaire raadgevers opgedragen wordt onmiddellijk voorstellen voor een bespoediging van de uitvoering der bepalingen van het vredesverdrag, zoo wel met betrekking tot het materiaal, als het aantal 'manschappen van het Duitsche leger, op te stellen. Het stakend spoorwegpersoneel te Ludwigshafen FRANKFORT A/M., 19 Juni (W. B.) Vol gens de Frankforter Zeitung is het spoor- wogpersoneél in Ludwigshafen door de Frunsche autoriteiten gerequireerd. Bij wei gering zullen zij voor den krijgsraad moe ten komen Evenzoo is het met de stedelijke ambtenaren. Do Hongaarsche regeering en de boycot. BUDAPEST, 19 Juni (R. O.). Kaai- aan leiding van de boycot tegen Hongarije, is de regeering voornemens soortgelijke maatregelen te nemen tegen dfie Sta ten, die er aan deelnemen. Japan en Kiautschau. TOKIO, 16 Juni (R O Het Japansche ministerie van buitenlandsche zaken heeft in een officieele mededeeling den inhoud van een op 14 Juni aan de Chineescbe re geering gerichte nota gegeven. De nota herhaalt de verklaring dat Japan bereid is zijn troepen van den spoorweg in Shantung terug te trekken, zcodra China zijn politie- troepen organiseert, die de bewaking van den spoorweg op zich zullen nemen. Japan verlangt dringend Kiautschau terug te ge ven en heeft daarom 22 Januari aan China verzocht onderhandelingen hierover te be- ginnan. Ohina heeft Japon drie maanden op antwoord laten wachten, en toen ver klaard, dat het het vredesverdrag met Duitschland niet onderteekend heeft en het wegens de openbare meening in Ohina over dit vraagstuk het niet voor raadzaam houdt direct met Japan te onderhandelen. Do Japansche nota herhaalt de verklaring, dat Japan steeds bereid iB hierover onder handelingen te beginnen, en verzoekt China deze (kwestie opnieuw in overweging Ito LAATSTE BERICHTEN, STADSNIEUWS. Voor den dienst in Ned.-Indië is be stemd mej. M. Boterhoven de Haan, al hier, als adjunct-gouvernementsaccoun tant." De heer Léon Bourgeois, die als vertegenwoordiger van den Volkenbond, Woensdag j.l. de internationale Juris ten-Conferentie in Den Haag heeft ge ïnstalleerd, is hedenochtend te 8 uur. 44 m. naar Parijs teruggekeerd. Aan het Hollandsche Spoorstation werd hij onder meer uitgeleid door den gezant der Fron- sche Republiek, den heer Beno(s(j, en den Minister van Buitenlandsche Zaken, jtar. mr. dr. Van Karnebeek. Het tweede congres van den R.-BL Centralen Raad van Bedrijven in Den Haag is, nadat hedenmorgen om halfne- gen een H. Mis was opgedragen in de St.- Jacobskerk te ongeveer elf uren geopend door den voorzitter, prof. mr. J. A. Ver aart. Op het podium waren verschillende autoriteiten gezeten, o. a. het Eerste Ka merlid jhr. mr. Wittert van Hoogland, de Tweede Kamer-leden mr. Loeff, mr. dr. Violen, de heeren Van Dijk, Engels, van Rijswijk, Henri Hermans, dr. Deckers en mons. dr. Poels. Ook was aanwezig de burgemeester van 's-Gravenhage, mr. J. A. N. Patijn. Gemeenteraad van Leiden (Zitting van hedenmiddag te t i uur). Voorzitter do burgemeester, jhr. mr. dr. N. C. de Gjjselaar. Afwezig mot kennisgeving do heer Van Weer en. ingekomen Stukken- De VOORZITTER doet mededeeling van'een motie-Groeneveld om on- en minvermogende meisjes kosteloos toe te laten tot de H. B. S. voor Meisjes en kosteloos boeken beschikbaar te stellen. De be ei' DTJBBELDEM AN dringt er op aan dezo motie bij punt 39 te behandelen, maar wanneer de VOORZITTER er bij blijft, dat het bier een aparte kwestie geldt en wethouder VAN DER LIP zegt, dat voorstellen over schoolgeld- hoffing spoedig in algemeenen zin zijn te ver wachten, wordt bot voorstel van B. en W. om praeadvies over dezo motie uit to brengen, z. h. s. aangenomen, nadat de heer SIJTSMA zich nog voor dit voorstel heeft verklaard. Verder deelt do VOORZITTER mede, dat van don directeur van post en telegrafie bericht is ingekomen naar aanleiding van de ter zijner kennis gebrachte klachten van den heer de Lauge dat een verscherpt toezicht bij do tele foon is ingesteld, waardoor hij hoopt, dat ver dere klachten zouden worden voorkomen. Verzoek van P. van Ulden, aannemer van het baggerwerk, om het contract van verpach ting to ontbinden of de pachtsom to verdub- helen. (Te behandelen bij punt 35). Vorzoek van hot bestuur van het genootschap „Kennis is Macht", om toekenning van een bui tengewone subsidie over 1919 ad f 3890.50. (In handen van B. en W. om praeadvies.) Verzoek van J. Baak Jz. om eervol ontslag als regent van hot H. G.- of Armo Wees- en Einderhuis. (Idem). Voorstel van den heer Sijtsma, in zake de re organisatie van do H. B. School voor Meisjes (To behandelen bij punt 39.) Voorstel van den heer Leman in zake de op heffing van alle gemeentelijke crisismaatregelen (In handen van B. en W. om praeadvies.) Vorzoek van J. Huge, om eervol ontslag als onderwijzer aan de herhalingsschool voor Jongens. v In handen van B. en W. om praeadvies. Verzoek van do Vereen. Vakschool voor Meisjes voor Leiden en Omstreken, om toe kenning van een subsidie over 1921 ad f 11,752,50. In handen van B. en W. om praeadvies. Motie van den heer Van Stralen inzake de ontbinding van het contract van ver pachting van het baggerwerk met P. van Ulden. (Te behandelen bij punt 35). Verzoek van het bestuur van den Leid- schen Voetbalbond om ten spoedigste over te gaan tot de inrichting en beschikbaar stelling van gemeentelijke sportterreinen. (De beslissing omtrent de wijze van behan deling wortjt aangehouden, aangezien het verzoek te laat is ingekomen). AGENDA- lo. Benoeming var een Stads-genees- heer. (184) Bestendigd wordt de heer J. A. Schreuder met ailgemeeno stemmen. 2o. Benoeming van een Bouwkundig- Hoofdambtenaar bij Gemeentewerken. (199) Wethouder BOTS zegt, dat beide voorgedra genen voor dit salaris niet willen ltomen cn cenigo periodioko verhoogingen verlangen. Hij meent, dat het beste is, daarop in te gaan en stelt voor tv :o periodieke verhoogingen toe te kennen. De heer SIJTSMA voelt er niets voor er een schepje boven op te doen. Met zulke edsohen kan hij zich niet vereenigen; er zijn nog meer solli citanten. De heer DE LANGE raadt den heer Bots aan, het voorstel terug te nemen. Later, na. benoe ming, kan hij wollioht meegaan, niet vóór de bo no eming. Do heor HEEMSKERK vraagt of eenigo toe- zogging gedaan is aan de- voorgedragenen. Wethouder BOTS schudt van neen. De heer VAN GRUTING wil moegaan met den heer Bots, evenafa de heer VAN HAMEL, die hel beiden prijzen, dat de wethouder vóór do be noeming Maren wijn schenkt De heer VAN STRALEN kan niet meegaan met den wethoudor. De salarissen zijn pas vast gesteld. Voor zijn fractie staat nog allerminst vast, dat voor dat salaris geen geschikte kracht is te krijgen. Kunnen B. en W. de voordracht niet terugnemen en een nieuwen oproep doen, dan weten de sollicitanten waar ze aan too zijn? Mot den heor De Lange kan spr. natuurlijk evenmin meegaan. Want wat geeft het, of sa- larisverhooging vlak voor of vlak na do benoe ming plaats vindt. Na repliek van de heeren BOTS en DE LANGE en nadat de heer VAN DER POT ach namens B. en W., ook tegen het voorstel ver klaart, daar sollicitant niet bij zijn sollicitatie, maar eerst bij zijn no. 1 plaatsen op de voor dracht met zijn eischen is gekomen en nadat de VOORZITTER, naar aanleiding van een dus danige opmerking van den heer De Lange, heeft gezegd, dat een gesloten zitting niet noo- dig was, waar het niet over do personen gaat maar over materieelo belangen, wordt het voor stel BOTS verworpen met 10 togen 7 stemmen, (die der heeren Bots, De la Rie, Wilmer, Van .Gruting, Van Hamel, Dubbeldeman en Bis schop). Bonoemd wordt de heer J. Noisingh, architect te Assen, met 22 stemmen tegen 2 op den heer P. v. d. Knaap, van Den Haag. 3ó. Benoeming van een Leeraar in het teekenen aan de afd. A der Kweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen. (185) Bonoemd wordt do heer H. Batenburg, alhier, met 17 stemmen tegen 6 stemmen op den heer B. Merema en 1 blanco. 4o. Benoeming van een onderwijzer(e8)- plaatsvervangend hoofd der school 3de klasfb No. 1. (102) Met aigemeeno stemmen wordt benoemd de heer J. M. Vos. 5o. Benoeming van een onderwijzeres aan do Meisjesschool 1ste klasse. (300) Do heer SIJTSMA heeft bezwaar tegen dezo voordracht, daar geen rekening is gebonden met het verlangen van het hoofd der schooL Do arrondissemenls sohoolopziener heeft andoren naast do door het hoofd begeerden gestold, dio genomon zijn. Z.i. ten onrechte. Do heer De LANGE deelt hot bezwaar van don heer Sijtsma. Hij begrijpt niet, waarom B. en W. met de schoolopziener moegaan zonder cenigo nadere verklaring en waarom mej. Pias- schart, dio het hoofd begeerde, geheel is afge werkt van de voordracht, zelfs niet no. 2 i3 gezet Do heer 00STDAM vraagt of het al of niet bezitten der akte Fransch nu werkelijk motief is om iemand al dan niet op de voordracht te plaatsen, waar het Fransch van de lagere school verdwijnt. Wethouder VAN DER LIP zegt dat B. en W. de partij van den sohoolopziener hebben ge kozen, omdat hi. zijn aanbeveling do voorkeur verdiendo. Fransoh is nog niet vovdwenen, due wel degelijk moot er rekening meo worden ge houden. Daarom is mej. Plasschart gevallen, als hebbend geen acto Fïansch en als achter- terstaando ook verder bij degenen, die op de voordracht staan. Na re- on dupliek stelt de heer SIJTSMA' voor, de voordracht terug te zouden en een' nieuwe voordracht op te doen maken. De VOORZITTER verklaart zich te"en dit voorstel, waar het 'alleen verwarring geeft. De heer DE LANGE kan in algemeenen -zin met de meening van den V-oorzitter mee gaan, maar er zjjn uitzonderingen en z.i. fa hier zoo'n geval. Volgens wethouder VAN DER LIP is en maar één reden om een yoordracht terug te zenden, n.i. wa&neer geöië&en is, ÜaS B. en W. zich vergist hebben, of niet op de hc.ogto waren, maar z. i. is dit hier niet heb geval. Na re- en dupliek van de heeren De Lange, 'Sijtsma en- den Voorzitter wordt d e motie-Sijtsma aangenomen met 16 tegen 11 stemmen. (Voor stemden de e.-d. en de heeren Sijtsma, Van Tol, De Lange, A Mulder, J. P. 'Mulder, Élkerbout, Kui- v ca hoven, Oostdam, Van Gruting). Co. o. q. Benoeming van eon onderwijze res aan de school der 3de klasse No. 3. (201) Teruggenomen. 7o. Benoeming van een onderwijzer- plaatsvervangend hoofd der school 2de klasse No. 4. (202) Benoemd wordt de heen H. Tennissen, alhier. 8o. Benoeming van een onderwijzeres) met akte Fransch aan de sohool 2de klasse No. 4. (202) Benoemd wordt de heer A. Adama, alhier, met algemeene stemmen. 9o. Idem als voren. (202) Eenoemd wordt de heer D. Bosma, alhier, niet 25 stemmen en 2 blanco. 10. Idom als voren. (202) Penoemd wordt mej. W. J. Eyndhoven, alhier, met algemeene stemmen, llo. Idem als voren. (202) Benoemd wordt met algemeene stem men de heer J. J. Kamennans, alhier. 12o. Idem als voren. (203) Benoemd wordt mej. M. H. S. van Ewyok, alhier, met 26 stemmen en 1 blanco. 13o. Benoeming van een onderwijzeres aan do school dor 2de klasse No. 4. (202) Benoemd wordt mej. G. O. Broeze met 24 stemmen en 3 op mej. J. F. L. Schnabel. 14o. Idem als voren. (202) Benoemd wordt met algemeene stem men mej. Schnabel. 15o. Idem als voren. (202) Benoemd wordt mej. L. v. d. Brandei- met 14 stemmen tegen 13 op mej. S. M. Blom, beiden alhier. 16o. Benoeming van een onderwijzeres in de handwerken aan An school der 2de klasse No. 4. (302) Benoemd wordt mej. O. Korenhoff, al hier, met algemeene stemmen. 17o. Idem als voren (202) Benoemd wordt mej. Th. M. v. Noord, alhier, met algemeene stemmen. 18o. Idem als voren. (202) Benoemd wordt mej. M. R. Driessens, alhier, met algemeene stemmen. 19o. Benoeming, zoo noodig, van een on derwijzeres) aan do school der 3de klasse No. 7 (e.v. vac. Adama). (202) Benoemd wordt de heer P. H. van der Lelie, alhier, met algemeene stemmen. 20o. Idem als voren (e.v. vacature Kamer mans). (202) Benoemd wordt mej. A. J. Bink, al hier met 27 stemmen, en 1 op mej. L A. OverduiD. 21o. Benoeming van een onderwijzer aan de Buitengewone school voor Lager Onder wijs. (2^3) Benoemd wordt de heer' IX Kikkert, in Den Haag, met algemeene stemmen. 22o. Benoeming van een onderwijzer in de gymnastiek aan de openbare lagere scho len. (189) Benoemd wordt de heer J. H. Doderer, te IJmuiden, met 27 stemmen en 1 blanco. 23o. Praeadvies op het verzoek van L Korswagen, om eervol ontslag als onderwij zer-plaatsvervangend hoofd der school 3do klasse No. 6. (204) Conform besloten. 24o. Praeadvies op het verzoek van mej< H. O. Noij, om eervol ontslag als onderwij zeres in -do Fransche taal aan de Meisjes school 2de klasse en aan de Jongensschool 2de klasse. (186) Conform besloten. 25o. Praeadvies op het verzoek van J. L.. van Heteren, om eervol ontslag als onder wijzer aan dé school der 3de klasse No. 3. (205) Conform besloten. 26o. Praeadvies op het verzoek van mej.' H. E. H Meykamp, om eervol ontslag als onderwijzeres aan de school der 3de klasse No 5. (190) Conform besloten. 27o. Praeadvies op het verzoek van G. B. Engeltjes, om eervol ontslag als hoofd der Herhalingsschool voor Meisjes. (187) Conform besloten. 28o. Praeadvies op het verzoek van H. Hazelhorst, om eervol ontslag als Waag- en Ijkmeester. (206) Conform besloten. 29o. Voorstel tot verhuring van het open erf aan de Kaarsenmakersstraat, achter hef perceel Waardgracht No. 27, aan J. van Rossen (193) Conform besloten. 30o. Voorstel tot verhuring van het per ceel Zonneveldstraat No. 14, aan A. Huye- man. (194) De heer GROENEVELD zegt, dat waar de woning 1 Jan. 1916 niet verhuurd was, de huur-t comroissfo de huur bepaalt, niet de gemeente* Zi is de gemeente zelfs strafbaar. Wethouder BOTS zegt, dat alleen de gemeen te bedoelt vast te stellen waarvoor zij het per ceel w3 verhuren, al geeft de hum-commissie De heer VAN STRATEN steunt den heel Groeneveld. Verder brengt hij een klacht naar, voren van een reflectant, die B. en W. beschuK digt, de huursom zoo hoog mogelijk te willen! opdrijven. De heer DE LANGE wijst op de gemeentewet, ouder dan de huurcommissiewet, volgens welke de raad verplicht is te verhuren. Wethouder BOTS ontkont, dat bedoeling n< geweest, den huurprijs op te drijven. Hot voorstel wordt aangenomen met 20 te* gen 8 stemmen (die der s.-d.). 31o. Voorstel tot verhuring van het. win kelhuis aan de Breestraat No. 92, aan A. B. Timmerman. (195) Conform besloten. 32o. Voorstel tot aankoop van het per* ceel Zijdgracht Sectie E, No. 1214, en tot beschikbaarstelling van de voor dien aan koop benoodigde gelden. (196) Conform besloten. 33o. Voorstel tct het verleenen van alge* meene décharge aan den hoofdboekhouder der Stedelijke Lichtfabrieken, J. G. F* Kriens, van het door hem tot 1920 gevoerde .geldelijk beheer (191) Conform besloten. 34o. Voorstel tot wijziging der begroo ting, dienst 1920, ten behoeve van de toe kenning van een extra subsidie ad f 20<X5,: aan de Yereeniging „Schoolkindervoe- ding.» (197) Conform besloten. (Hierna zitting met g e s 1 ten de ure n). AMSTERDAiVISCHE BEURS. (Naar de officieele prijsnoleering van de Vereen- voor den Effectenhandel). Koersen voor Wissels uit liet Buitenland. Notecrlng te: Amsterdam. 18 Juni 21 Juni 1102% Engeland. Duitschland. Frankrijk Zwitserland. Oostenrijk... Noorwegen. Denemarken. 11.06 737% 22323-j 61.- 48 60 46.80 SK JtSHi STAATSL. N. W. 1000 Spet. N. W. 1000 4 1/2 pet. O. India 1000 Spet. Hong. 'Ö2-'10 Kr. 2000 ....4pet. Oostenr. Jan.-Juli Kr. 2000 4 po. Portug. Tab.sl. fr. 600 4 1(2 pet. Bust. Gccons. 1680 G.B. 925 4 pet. Rusl.1889/90 Hodo GJL 625 4 pet. Rusl 6e Em 169-1 G.R. 625 8 Dct. Gr. Russ. Spoorw. G.R. 825 8 po. Mexico 1-4 Serie doll. 1000 6 pet. Mexico 1899 5 pet. BrozlllB funding 1808 ....5 pet. BruzlIIÖ 18S9 4 pol. Brnzlllö funding 1014 ....Spot. BANKEN. Amat. Bank Aand Koloniale Mank Aand Ncd.-Ind. Hand.b. Aand. f 1000 Nederl. Bank Cerl. v. Aand,.., Ned. Handel Mg. Aand.. Botlerd. Bankvg. Aand... INDUSTRIE. „InsuUnde" Ollefb. oudo Aand. Id. Nieuwe Aand Werkspoor Aand Ned. Gist Splrlt.fab, Aand,.. Philips Gloeilarapon Aand Vereen. Bllklabrleken Aand..., Verocn.- Holl. Slg.fab. Aand. Wcsler Suikerraffinaderij Aand. Am. Car, Foundry Oert. Q. A..„ Am. Hide. Leather Cert. Pr. A. Am. Smelt, and ret. Cert. A. Ananconda Copper Cert. Aand. Central Leather Gew. Aand.. Sludobaker Cert. Gow. Aand.., United Cigar Cert. Corp. Aand. United St. Steel, Cert. Gew. A V.K. HK. L.K. mi ex lSJSfi 19% 68JS 65% 88% 59 180 160 381 375 342% 337 341 168 241% 236% 435% 221 215 221 200 195 200 10% 107% 730 733 143% 140 125% 878 153% 1W 104 63% 68% 68% 127 ®126Jö - T114 76% 60% 62 74% 74% 106% 106% 106% CULTUREN. Cult. MIJ. der Vorstenl. Aand. Cult. Mlj. d.Vorstenl.Wlnstbew. Handelsvg. Amsterdam Aand... Java Cult. My, MIJNEN. „Aequator" Aand. Bedjang Lebong Slcgkcp Tin Aand Pittsburgh Coal Gew. Anna... Swansea Cert, v: Aand PETROLEUM. Dordtsche Petrol. Gow. Aand... Qecons. HoD. Petrol. Cert. A. Koninkl. Petroleum f 1000. Eonlnkl. Petrol. Ondera. 100 Koninkl. Petrol. Oert. v. A. 100 Moearu Erdm Aand „Orion" Aand. L 2000. Stedua Romnna RUBBER. Amsterdam Rubbor Annd,..,^, Dell Batavia Rubbor Aand..... Ncdorl. Rubber MiJ. Aand Oost-Jnva Rubber Aandu Intcro. Rubber Oert. v. Aand,.. SCHEEPVAART, Holl. Am. LUn Aand....,..,.,. Gem. Elg. Id. Aand Java China Japan Aead* 25% 258 176 - 419 41% Eon. Holl. Lloyd Eon. Ned. Stoomb. Mlj. Aand. Eon. lal el vaart Aand Ned. Scheepvaart Unlo 'Aand. Rotterd. Lloyd Aand. Stoomv. Mlj. Nederland Aand. Int. Merc. Marine Gow. Aand.. Int. More. MnHce Pref. Aand.. TABAK. Amstcrd. Dell Oy Arendsburg Aand Besocki Tabak Aand Dell Batavia Aand Dell Maatschappij Aand, Mcdan Tabak Aandj Rotterd. Dell Aand Scncmboh Taoak Aand, THEE. Bodjong Terong Aand. Banjoowangl Thee Aand,......, DIVERSEN. Arnst. Ballast Mlj Aand., Houthandel Alttus Gew. Aand. Houthandel Font Qow. Aand. Maxwell L. G. Oert. v. Aand... Maxwell L. G. Cert. V. Ine. B. SPOREN, Dell Spoor Aand..j Holl. Spoor Aand MU. tot Expl. y. Staatss?. A. V. K. L.K. HK. 165% 165 171 209 210% 220 227 227 230 272H 275 283% 254 283 297 306 36% 38% 38% 43 458 452 502 504 324 - Hi 565 - 117% - 270 280 74 P3 T> 20 - - 205 60 t Rod. Ind. Spoor Aand. Or. Eeast. Rway. Cert. v. Aand. Zuld-ltnl. Spoor 8 pet. Moskow K. Wor.. - 41/2 pet. Hosk. Wind. Rybinsk 1899 4 pot. Rjasan Uralsk 4 pet. Wladikawkas 1912 ....41/2 pet. Wladlkawkas 18S3 4 pot. Wladlkav/kaa 1898 4 pot. Zuidoosispoor 1898 4 pet. Atch. Top. A Santd Fó Cert. G.A. Denver Cert. v. Aand Eriee Gew Aand minola Central Cert. v. Aand^ Kansas Oity Southern Cert. A. Kansas City .South. Cert. Pr. A. Missouri E. Texas Cert. v. A. Miss.K.& Tex. Oert. 4 pe. le Hyp. Mlss.K.A Tex. Cert. 4 pc. 2o Hyp. Oregon Calif le H. Goud. .5 pet. Southern Paclflo Oert. Gew. A. South. Rway Oy. Orig. Gw. A. Southern Rway Cy. Oert. T. A. Union Paclflo Oort. v. Gow. A. Gr. Trunk Eway Cert. Gow. A. Gr. Trunk Rw, Oert. 8 Pref, A, TRAMWEGEN. Madoera Stoomtram Aand..... Madoera Stoomtram Prof Aand. Semarang Joona St.tram A Somorang Cherlbon St,tram A. Prolongatie 4 4M

Leidsch Dagblad | 1920 | | pagina 3