telegrafisch weerbericht, Hoogsto barometerstand 767.2 lo Haparanda Vaagste stand 746.5 to Valontia. Verwachting tot den avond van 18 Mei; akte tot matigen, later wellicht loenemenden zuidelijken tot zuid-westelijken wind, meest zwaarbewolkt. Waarschijnlijk regenbuien met ianf OP onweer. Zelfde temperatuur.' openbare zitting. Tiltoni verklaarde dat de Raad den oppersten raad een schrijven. heeft ontvangen omtrent do bescherming van den toekomstigen staat Armenië en genoegen Dam met do door den oppersten raad voorge- I s[eid0 oplossing, dio een beroep deed op Wil- «on Mocht Wilson weigeren, dan zullen de jaad vau den volkenbond en de oppersto raad I opnjcuw beraadslagen- Voorts verklaarde Tit- r (oni dat de Raad de genomen maatregelen in- jaio financieelo deelneming der staten aan de arbeidsconlerentio lo Washington goedkeurt en da! Luxemburg toelating tot den volkenbond heeft aangevraagd. Dozo aanvraag zal Iegelijk niet' de aanvraag door andero slaton worden behandeld Da Guntra bracht verslag uit over het vraag stuk der beteugeling n een handel in vrou- kinderen. Hij verzocht daarbij do be noeming Van een ambtenaar die zich van de daarop betrekking hebbende kwesties op do j zal hebben te houden en verbonden zal zijn aan het secretariaat, in afwachting van de maatregelen die do bond zal nemen wanneer internationale conferentie tot beteugeling van dien handel haar besluiten zal hebben ge komen. Vervolgens deed Matsui voorlezing van een rapport omtrent Duilsciilands verzoek tot tus- sekenkomst van den bond, ten einde de vrij- Leid van beslissing bij do volksstemmingen in Eupen en Malmcdy to waarborgen. Hij conclu- deerde dat volgens artikelen 34 en 35 van het verdrag van Versailles do vaststelling der I grenzen tusscben België en Duitschland toever- I tionwd zal worden aan een door beide belang hebbenden to benoemen bijzondere commissie. De volkenbond zal dus eerst lusschcnbeido I ïinmen komen wanneer zes maanden na inwer kingtreding van hot verdrag van Versailles do I resultaten haar zijn medegedeeld. Balfour bracht rapport uit over to nemen maatregelen Ier voorkoming van verspreiding o besmettelijko ziekten in centraal-Europa dio het gcheele vasteland bedreigen. Zijn conclusie dat de bond als zoodanig daartegen geen directe maatregelen kon nemen, doch dat de verschillende landen 'roods iels met dat doel gedaan, hebben, en nog meer gedaan zal kun nen worden, wanneer op aanvraag van den bond bet verbond van Roodo Kruisverenigin gen een nauwkeurig plan heeft opgemaakt. Do secretaris-generaal las een verslag voor omtrent do vorming van een comité van rechts geleerden vo*>r het uitwerken van een plan voor een permanent internationaal bof van justitie. Hit zal zijn samengesteld uit vijf ver tegenwoordigers van grooto mogendheden en lijf mogendheden van den tweeden rang. Do eerste zitting zal plaats hebben op II Juni en, op verzoek der Nederlandsche regeering in het' Vredespaleis te 's-Gravenhage gehouden wor den. Alle door do rapportours gedane voorstel len, werden, in stemming gebracht, met alge- meeno stemmen aangenomen Een officïeele verklaring over de confe rentie nabij Folkestone. LONDEN, 17 Mei. (R. O.) Milleramd. do Fxanschs missie cn Lord Derby zijn van Folkestone naar Frankrijk vertrokken. Een officieele verklaring is bekend ge maakt-, waarin gezegd wordt, dat de En- gelscts en Framsclie legeeringen de nood zakelijkheid er van erkennen, dat- de oor logsschade ten spoedigste hersteld wordt, en tegelijkertijd Duitschland in staat wordt gesteld zijn financieele autonomie te herkrij gen door spoedig aan zijn verplichtingen te voldoen, alsmede om tot een regeling te ko men welke gelijktijdige delging der inter- geallieerde oorlogsscbuld en de schnldon «ter centrale landen tot herstel verzekert. Dienovereenkomstig zal aan Engelscho en Fransche deskundigen worden opgedra gen onmiddellijk voorstellen uit te werken vaststelling van een minimum-totaal van het door Duitschland te betalen be drag, waarmede de geallieerden genoegen hunnen nemen en dat tevens niet boven Duitschlands draagkracht gaat, alsmede f te bepalen welke do beste wijze van beta ling zou zijn. Voorts de kapitalisati van Duitschlands schuld on ten slotte va3t te stellen op welke wijze de door' Duitschland te betalen schadevergoeding tusschen de geallieerden zal worden verdeeld. De Italiaansche kabinetscrisis. ROME, ie Mei. (lt. O.) Daar de Volks partij verklaarde in liet Ministerie geen zitting te kunnen nemen,.heeft Bonomi van het vormen van een kabinet afgezien. Niéuwe Höltziade. BERLIJN, 16 Mei. (W. B.) Uit Halle kwamen gisteren met den trein ongeveer 20 kommunisten in Sangerhausen, di- daar te zamen met geestverwanten uit de stad uit verschillende banken en stadskasson rond 600.000 mark roofden en óaavmeo in auto mobielen vertrokken. De politie was niet bij machte tegenstand te bieden. De stakingen in Frankrijk. PARIJS, 17 Mei. Havas. De spoorweg arbeiders te Roubaix en Tourcoing spra ken zich uit voor hervatting van het werk. Uit Eusland. WARSCHAU, 16 Mei. Ockr. Persbur. Pilsudski bracht een bezoek aan Petl- joera en diens gouvernement te Vinnitzea, de voorloopige zetel der regeering. Verkiezingen in Japan. TOKIO, 16 Mei. R. O. De uitslag der verkiezingen in de voornaamste steden wijst op een ongedachte zege voor hot al gemeen kiesrecht, welke dc inzet dezer ver kiezingen is. De resultaten der verkiezin gen. in de landelijke districten kunnen de kansen echter- best doen keeren. TOKIO, 16 Mei. R. O. Volgens de laatste berichten beschikt de Regecring over 256 zetels, tegen 104 aan de oppositie, 28 volkspartij, en 44 onafhankelijken. Do Regeering is van een meerderheid in de Kamer verzekerd. Mexico.. MEXICO-CITY. 16 Mei. Mex. Persbur. Carranza heeft het land verlaten. De la gers der vereenigde generaals hebben de stad bezet, wat niet de minste wanorde lijkheden met zich bracht. In de stad heerscht volmaakte rast en alle waarbor gen zijn gegeven, zoo voor vreemdelingen als inboorlingen. Advocaat Sanches Azoo- na, dio zijn opleiding ontving in Duitsch land, en vroeger particulier- secretaris van president Madero was, is voorloopig be noemd" tot minister van buitenlandsche zo- ken. MEXICO-CITY, 16 Mei. R. O. Gou verneur de la Huerta heeft het Moxicaan- sche congres tegen 24 Mei bijeengeroepen ter benoeming van een voorloopigen pre sident. LAATSTE BERICHTEN, 8TADSNIEUWS. Prof. mr. CL van VoDenhoven is gisteren voor eenigo dagen naar Parijs vertrokken. Hedenmiddag omstreeks twaalf uur vloog geruim en tijd op geringe hoogte een vlieg- machino boven onze stad. Het vliegtuig ver- toondo oranjekleurige vakken, zoodat het ver moedelijk een legervliegtuig is geweest. Nederland en Venezuela. Uit Caracas seint Reuter: De gevolmachtigden van Nederland en Ve nezuela hebben het protocol geteekend, waarbij de diplomatieke betrekkingen tusschen beide landen, in 1908 afgebroken, worden hervat. De Broodprijs. Naar wij van bevoegde zijde vernemen, is do opheffing van den maximumprijs voor witte brood eerst geschied nadat een accountantson derzoek van den Delftschen hoogleeraar Volmer de juistheid had bevestigd van de klacht der bakkers, dat verschillende bedrijven bij den be- staanden maximumprijs van 40 cents niet kon den bestaan. In het bijzonder zijn dc kosten der broodbezorging zeer aanmerkelijk gestegen, ten gevolge van do afschaffing van den nachtarbeid der bakkers. Geschiedde do broodbozorging vroeger in de eenste uren van den morgen, zoodat do broodloopers voor de rest van den dag in de gelegenheid waren bijverdiensten te maken in andere betrekkingen, dit laatste is thans meestal uitgesloten nu de broodbezorging overdag moet geschieden. Door den maximum prijs te handhaven zou do Minister due do loo- nen hebben gedrukt of voortzetting van hot be drijf in menig geval onmogelijk hebben ge maakt. De bakkers zijn dus thans volkomen vrij in het bepalen van den wittcbroodprijs. Mocht hiervan echter onverhoopt misbruik worden gemaakt dan zal do Minister wedor in grijpen. Vier; huizen afgebrand; zeven gezinnen dakloos. Zondagmorgen te 'elf uren is brand ont staan in het achterste gedeelte van de boe renplaats van A. Banken, te Leeuwen, na bij Tiel. Aangewakkerd door den wind, greep het vuur snel om zich heen. Spoe dig stond het geheele huis in lichterlaaie en ondanks het spoedig aanwezig zijn van do brandweer, kon niet voorkomen wór den, dat het vuur op andere, in de nabij heid zijnde boerenplaatsen, oversloeg. De huizon van J. Gubbels, P. van Dinther en F. van Wamel werden eveneens een prooi der vlammen. De drio handspuiten deden al het mogelijke, om verdere uitbreiding van den brand to voorkómen. Het grootste gevaar bestond voor het patronaatsge bouw, dat tusschen de brandende boeren plaatsen stond! Het mocht echter geluk ken, dit uit steen opgetrokken gebouw te redden, zoodat hier slechts waterschade werd geleden. Nog eenigc andere huizen, die in de omgeving stonden, werden min of meer ernstig beschadigd door het vuur en leden waterschade. Het blusschingswerk had plaats onder leiding van burgemees ter Schuyt, die spoedig na het uitbreken vau den brand ter plaatse aanwezig was. Van-de inboedels kon slechts weinig ge red worden. Eenige stuks vee werden een prooi der vlammen. Persoonlijke ongeluk ken hadden niet plaats. De oorzaak van den brand is nog niet vastgesteld. Men vermoedt, dat deze ge zocht moet worden in het spelen met luci fers door kinderen of ten gevolge van spek rooken. Behalve de vier genoemde personen en diens gezinnen woonden in de afgebrande huizen nog drio andere huishoudingen. Al len zijn bij familie, kennissen en gedeelte lijk ook in het patronaatsgebouw onder gebracht. Do huizen waren laag verzekerde Alg. Ned. Grondwerkersbond- Het landelijk contract verworpen. Het gehouden referendum over het al of Diet aanvaarden van het landelijk contract in het Grondwerkersbedrijf sprak zich met 2/3 van de Bondsleden uit tegen heb con tract. De R.-K. en Ohri organisatie hebben het contract aangenomen, doch hebben in de steden geen beteekenend aantal leden om het contract te handhaven tegen de meer derheid van de grondwerkers, welke geor ganiseerd zijn in de Grondwerkersbond, Bouwvakbond en de Landelijke Federatie, beide laatstbedoelde bonden hebben het contract verworpen. De rust in het gansehe bedrijf is van be den af niet meer verzekerd; er is nu nog kans om plaatselijk de besprekingen te voe ren, omdat de Plaatselijke Patroonsbonden in afwachting hebben verwezen wat het re sultaat zou opleveren van de landelijke be sprekingen. Van verder te nemen maatregelen zullen de samenwerkende bondïn besprekingen met elkaar hebben in den loop van dezo week. Gemeenteraad van Leiden (Zitting van hedenmiddag 2 uur). Voorzitter de burgemeester, jhr. mr. dr. N. O. de Gijselaar. Afwezig met kennisgeving de heeren Van Weeren, Oostveen, GroencvelR en Van Tol. Aan den burgemeester is een verlof toe gestaan van 25 Mei15 Juni. De VOORZITTER raadt aan niet-aan- nemen van een voorstel-Knuttel, om reductie op de drie brandstoffen-eenheden in den zomer te geven aan gaslooze jje- zinnen in aansluiting aan de reductie, zooals die dezen winter is gegeven, waar dit zou worden in deze omstandigheden een ongemotiveerde begunstiging der gas looze gezinnen, daar do prijs der petro leum is gedaald en de turf is vrijgegeven. Ook met het oog op het tegengaan van clandestien verkoop van bonnen. Het aan sluiten op muntgas geschiedt bovendien kosteloos, zoodat er veel sleur is bij het gas-loos zijn. Verder zet hij nog nader de onbillijk heden van het voorstel uiteen. De heer KNUTTEL trekt daarop zijn voorstel in. Een verzoek van Van Valderen het hem eervol gegeven ontslag alsgemeente-lan taarn-opsteker ongedaan te maken, wordt in handen van B. en W. gesteld ter af doening. agenda'. lo. Benoeming, van een plaatsvervangend lid van het Hoofd-, levens Centraal-Stembu- reau, voor do verkiezing van de leden van den Gemeenteraad. (155) Benoemd wordt de heer Bots met 24 stemmen, tegen 2 in blanco. 2o. Praeadvies op het verzoek van J. Ver- wey do Winter, om eervol ontslag als onder wijzer-plaatsvervangend hoofd der sohool Sdo klasso No. 1. (163) Conform besloten. 3o. Praeadvies op het verzoek van G. Gc- sink om eervol ontslag als onderwijzer-plaats vervangend hoofd der school 3de klasso No. 3. (164) Conform besloten. 4o. Praeadvies op het verzoek van A. Kloot wijk om de to bouwen loods op het terrein aan het Utrechlsche Jaagpad No. 44, van hout to mogen maken. (156) Conform besloten. 5o. Idem als voren van P. A Wcrnink om do to vergrooteu rijwielbergplaats in den tuin vau perceel Noordeindsplein No. 2h, van hout to mogen maken. (157) Conform besloten. 6o. Idcru als voren van do Hollandscho IJze ren Spoorweg-Maatschappij om do te bouwen voetbrug met perronoverkapping op het Sfa- tionsemplacement, het tijdelijk seinhuis by de Govangenislaan eu het te vergroeien seinhuis aan den Rijcsburgerweg, van hout to mogen maken. (158)' De heer VAN STRALEN vraagt of dit verzoek dei Mij., een deel is van de ver- bouwmgsplanncn, zooals dio definitief zijn vastgesteld. Met het oog op het Zie- henhuis is z. i. een goede afdoende- rege ling wenschelijk. Worden de definitieve plannen hierdoor uitgesteld, dan is hij er tegen. De VOORZITTER zeg', dat het hier al leen bij voorbaat gaat om van hout'té mo gen maken. Straks komt een voorstel van B. en W om tegemoet te kómen in de kosten. Worden deze gelden niet gewei gerd, dan zal de Mij. tot den bouw wel niet overgaan. Uitstel der definitieve plannen beoogt dit niet. Hard wordt gewerkt voor een .nieuw station. Dit beoogt alleen meerdere veiligheid en vergemakkelijking voor voetgangers. Conform besloten; 7o. Praeadvies op het verzoek van Regenten van het Comelia-Sprongshof om vergunning tot uitbreiding vau dat hof met 7 woningen en een Regentenkamer in één gebouw. (159) Conform besloten. So. Voorstel tot aankoop ten behoevo van de Gasfabriek van 2 huizen on erven aan den Achterweg to Warmond en van een perceel grond aan dc Haven aldaar en tot beschikbaar stelling van do voor dien aankoop henoodigde gelden. „(160) Conform besloten. 9o. Voorstel: a. tot verhooging van den abonnementsprijs voor do controle op een 4-tal gemeonte- lijko administratiën door het Centraal Bureau van Verificatie en Financieel ad viezen; b. om de sub a bedoelde controle ook te doen uitstrekken over de administratie van den Markt- en Havendienst en over die van den Gemeentelijken Reinigingsdienst; c. tot wijziging der begrooting, dienst 1920, ten, bohoovo van de meerdere kosten ver honden aan de controle op de administra tiën sub a en b bedoeld. (161) Conform besloten. lOo. Voortzetting van do behandeilingvan het voorstel: a. tot vaststelling van do verordening, hou dende wijziging van de verordening van 31 Januari 1918 (Gom. Blad No. 3), be- treffendo do wedden van ambtenaren in a. dienst dor gemeento Leiden; b. lot vaststelling van de jaarwedde van den onderwijzer verbonden aan do gestichten „Endegeest", „Voorgeeet" en „Rhyngeest"; c. inzako do jaarwedde van den Commissa ris van Politie; d. in zako do jaarwedden van den Gemeen te-ontvanger on den Gemeente-secretaris. (122) De heer KNUTTEL trekt eenigo amendemen ten in op do posten voor directeur Stedelijk© Werkinrichting on directeur Gem. Bank-vau- Leening, welko poston dan ongewijzigd onder don hamer idoorgaan. B. en W. stellen voor het salaris van den apotheker to brengen op f 3800f 4400 (oor spronkelijk voorgesteld f 8500—f 4300) daar ook do assistenten zijn verhoogd en tevens het billijk vindend, dat de apotheker als hoofdamb tenaar wordt behandeld. Per amendement stelt dc heer KNUTTEL' voor f 4200—f 5000, de heer SIJTSMA f 3800— f $600, de heer J. P. MULDER f 3500f 4500, alles gebaseerd op meerdere waardeering. De VOORZITTER verdedigt het standpunt van B. en W. aantoonende, dat B. en W. ge^ heel in de historische lijn zijn gebleven. Ook de hoeveelheid te verrichten werk telt z.i. mee evenals do salarissen in 't particulier bedrijf en beide pleiten voor do regeling van B. en W.: Do heer DE LANGE meent, dat dé maximum-wedde van B. cn W. nog ta Jaag is. H ijgaat het liefst meo met deir heer Sijtsma. Het amendemen t-K n u 11 1 wordt verworpen met 26 stemmen tegen 1 (die van den heer Knuttel). Het amendemen t-Sfjt s m a wordt verworpen met 24 tegen 3 stem men (die van de heeren Sijtsma, Knuttel,; De Lange). Het amendemc nt-J. P. Mulder wordt, ingetrokken. Het voorstel van B .en W. wordt z. li.- s. aangenomen, evenals voor de drie vol- gende posten. B, en W. nemen over anieniïemeni: Do Lange-Mulder, om het salaris van den- di- recteur van Bouw- en Woningtoezicht té brengen op f 4200—5GCO (eerst voorge- steld op f 4200—f 4-SOO). Do heeren Huurman en Splinter stellen 1 voor f 4200f 5200, wederom uit een oog punt van waardeering. Dit amendement wordt verworpen met 21' tegen 6 stemmen. (Do zitting duurt voorL) Burgerlijke Stand. Omstreken. BODEGRAVEN. Bevallen: L. "Jongeneel geb) Van der Boon, d.; A. Fortuin geb. Van Wijn- gaarden, d. Overleden: E. Fris wed. van A. v. Heerda 68 j. Gehuwd: A. Bakker 28 j. en J. W. Soheer 23 j, VOORSCHOTEN. Geboren: Elisabeth Come- lia, d. van J. F. Balfoort ou J. P. van Hagen;] Jacobus, z. van C. Eggink en M. Boot; Petrus Nicolaas, z. van C. P. v Wissen eu H. M. v. eb Valk. Gehuwd: A. Zuyderduin en T. C. Noort. RECHTZAKEN HAAGSCHE RECHTBANK. De moord te Zoetermeer. Heden werd deze moordzaak voor deze rechtbank behandeld. Er waren 25 getuigen opgeroepen. HO O GE RAAD. De vergiftiging te Anna-Paulowna. Do procureur-generaal concludeerde heden tot verwerping van het beroep van Anna door het Amsterdamscho Hof wegens vergifti ging van haar man to Anna-Paulowna veroor deeld tot acht jaar gevangenisstraf. De Hooge Raad zal 14 Juni a.8. uitspraak doen. ACADEMISCHE EXAMENS. Lei don: Bevorderd is tot doctor in de rechtswetenschap, op Stellingen, de heer Rj H. Nierstrasz, geb. te Amsterdam. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 17 Mei. Op de markt wa ren heden aangevoerd 7 paarden, 723 vette runderen, 340 vette- en graskalveren, 405 varkens, 270 schapen of lammeren, Men no teert: Vette koeien prima le kw. f2.10 2.20. 2de kwa. f 1.75 a 2.05, 3de kw. f 1.75 a 1.85, ossen le kw. f 2.05 a 2.15, 2e kw. f 1.90' a 2, 3e kw. f 1.70 a 1.80, stieren le kw* f 1.75 a 1.85, 2de kw. r 1.55 a H.65, 3de kw. f 1.45, kalveren le kw. f 2.40 a 2.60, 2de kw. f 2 a'2.20, 3de kw. f 1.60 a 1.80, schapen le kw. f 1.60 a 1.70, 2de kw. f 1.40 a 1.50, 3de kw. f 1.30, lammeren f 30 a 45, varkens le kw. f 1.85 a 1.95, 2de kw. f 1.65 a 1.75, 3da kw. f 1.45 a 1.55 licht soort f 1.35. AMSTERDAM, 17 Mei. 458 vette koe] en le kw. f 2,20 a f 2,40; 2e kw. f 1,95 al 2,10; 3o kw. f 1,30 a f 1.65. 90 melk- eh kalf koeien f 350 a 700. 60 graskal veren f 10Q| a 130. 232 nuchtere kalveren f 20 a 36. 13Ï sohapen f 30 a 75. 526 lammeren f 20 a 28.) 653 vette varkens le kw. f 2,20; 2e en Sé kw. f 2,10 a 2,15, per K. G. schoon gewicht SLOTKOERSEN. j Koloniale Bank Aand. 878. Cult.-Mij. der Yorstenl. Aand. 434^. i O uit.-Mij. der Vorstenl. "VVinstbew. 49^ Gecons. Holl. Petr. Oert. A 336. AMSTERDAMSCHE BEURS. (Naar de officiccle prijsnoteering van de Vereen- voor den Effectenhandel). Koersen voor Wissels lilt het Buitenland. fuotsoring te; Amsterdam. Engeland Duitschland Frankrijk Zwitserland Oostenrijk Zweden Koorwegen Denemarken 14 Hei 1049 500 17.18 43 03 1.32/4 57 70 51.25 48.- 17 Hei 1051 5.70 1350 43 95 w 31ei 1920 STAATSL, iZ' 10005 9ci" w- 1000 4 1/2 Set. P IcdlS 1000 5 pet. 0°?' '0:-'10 Kr- 2000 1 pet OJtenr. Jan.-Jull Kr. 2000 4 pe. 0-1. Gccone. 18|0 G.B. «o i pet LJL U.K. 90 - 847,5 - Rusl.1889/90 Hope G.E. 625 4 pet. Rusl. Ce Em. 1894 G.R. 625 3 pet Or. Kuss. Spoorw. G.E. 825 8 pc. Mexico 1-4 Serie doll. 1000 5 pet. Moxlco 1899 5 pet. BrailliO funding 18SS 5 pet. Brazlliö 1859 4 pet. Braztlifl funding 1914 ....Spot. BANKEN. Amst. Bank Aand Koloniale Bank Aand Ned.-Ind. Hand.b. Aand. 1000 Neder]. Bank Ccrt. v. Aand.. Ncd. Handel Mij. Aand Kottcrd. Eankvg. Aand INDUSTRIE. „Insulindo" Ollefb. oude Aand. ld. Nieuwo Aand Werkspoor Aand....j Ncd. Gist Spirit.fob. Aand,.. Philips Gloeilampen Aand Vereen. Blikfabrieken Aand..., Vereen, Holl. Sig.fab. Aand. Wester Suiketraffinaderij Aand. Am. Car, Foundry Cert. G. A„„ Am. HIdo, Leather Cert. Pr. A. Am. Smelt, and ret. Cert. A. Ananconda Copper Cert. Aand, Central Leather Gew. Aand... Studebaker Cert. Gew. Aand... United Cigar Cert. Corp. Aand. United St. Steel, Cert. Gew, A. V. H.K.- L.K. -1274 81-' 5% 19?ö 19% - 6% 37% 3655 58 57% 19S 199 3S7 373 393 341% 342% 318 220 274% 137% 136 - 257% 252 257 236 231 234% 339% UI 721 738 138 139% 134% 375% 103 68 69% rr 129% 129% - 80 62 85% 88 89 72 73% 105% 106% CULTUREN. Cult. Mij. dor Vorstcnl. Aand. Cult. M|J. d.Vorstenl.Wlnstbew. Handelsvg. Amsterdam Aand... Java Cult MIJ. MIJNEN, „Acquator" Aand Eedjang Lcbong Slngkep Tin Aand. Pittsburgh Coal Gew. Aand... Swansea Cert, v: Aand PETROLEUM. Dordtsche Petrol. Gew. Aand^. Gecons. Holl. Petrol. Cert. A. Koainkl. Petroleum f 1000. Koninkl. Petrol. Ondera. 100 Konlnkl. Petrol. Cert. v. A. 100 Moeara Enlm Aand. „Orion" Aand. L 2000 Steduu Amsterdam Rubber Aand Dell Batavia Rubber Aand Nederl. Rubber MIJ. Aand Oost-Java Rubber Aand.-u Intoro. Rubber Oert. v. Aand,.. SCHEEPVAART, Holl. Am. Lijn Aand, Gem. E1g. ld. Aand Java China Japan Aand, L.K H.K, 431 ij 450 487H j 484 48? Kon. Holl. IJoyd Kon. Ncd. Stoomb. MIJ. Aand. Kon. Vakelvanrt Aand. Ncd. Scheepvaart Unie Aand.. Rottord. Lloyd Aand Stoomv. MIJ. Nederland Aand. Int. Mero. Marine Gew. Aand... Int. Merc. Mnitne Pref. Aand... TABAK. AmBierd. Dell Cy Arendsburg Aand. Bcsoekl Tabak Aand Dell Batavia Aand Bell Maatschappij Aand, Medan Tabak Aand Rottord. Dell Aand Sonembah Taoak Aand, THEE. Bodjong Terong Aand. Bonjoewangl Theo Aand DIVERSEN. Amst. Ballast MIJ Aand Houthandel Altlus Gew. Aand. Houthandel PoDt Gew. Aand. Maxwell L. G. Cert. v. Aand... Maxwell L. G. Cert. v. Ine. B. SPOREN. Dell Spoor Aand Holl. Spoor Aand MIJ, tot Expl, V, Staatssp, A. Ned. Ind. Spoor Aand Gr. Eeast. Rway. Cert, v. Aand. Zulil-llal. Spoor 8 pet. Moskow K. Wor41/2 pet. Mosk. Wind. Rybinsk 1890 4 pet. RJasan Uralsk 1 pet. Wladikawkas 1012 ....41/2 pet. Wladlkawkas 1SS5 4 pet. Wladikawkas 1698 4 pet. Zuldoosispgor 1898 4 pet. Atch. Top. Santa Fé Cert. G.A. Denver Cert. v. Aand Erlee Gew. Aand Illinois Central Cert. v. Aand... Kansas City Southern Cert. A. Kansas City South. Cert. Pr. A. Missouri K. Texas Cert. v. A. MISS.K.& Tex, Cert. 4 po. lo Hyp. Miss JC.& Ter. Cert. 4 pc. 2e Hyp. Oregon Calif lo H. Goud. .5 pet. Southern Pacific Cert. Gew. A. South. Rway Cy. O rig. Gw. A. Southern Rway Cy. Cert. y. A. Union Pacific Cert. v. Gew. A. Gr. Trunk Rway Cert. Gow. A. Gr. Trunk Bw. Cert. 3 Pref. A. TRAMWEGEN. Madoera Stoomtram Aand Madoera Stoomtram Prof.Aand, Semarang Joana St.tram A Semarang Cheriben St.tram A. Prolongatie 6i£ 5H

Leidsch Dagblad | 1920 | | pagina 3