„Ankertje", LeidsoEie Beyrafenis-Onderneming „Piëtas". S. BULTHUIS, Nieuwe Rijn 15, KELDER's Prima Gruisthee. Mercurius." Slijterij „Het Anker", Hoekliuis. Dames BIJZONDERE AANBIEDING BEKENDMAKING Uit de Omstreken. Vragen en Antwoorden. Mevr. v. Minden Kunsttanden, Directeur: H. KEEREWEER. ïosi 20 Kantoor Aalmarkt 16. Vast tarief. Telefoonn. 861. Per Pond 80 Gent. Agent der SIMPLEX" en VIEISKLEUR-Rijwielen. PIETERSKERKGRACHT 2a. ALPHEN. Woensdag j.l. is de 15-jarige B. H wonende aLhier, leerling van de hoogere burgerschool te Gouda, spoorloos ler- dwenen. Hij schreef uit Gouda aan zijn ouders, dat hij naar Engeland zou gaan. Hij is donkerblond, klein en tenger, draagt een bril, bruine pet, grijs linnen pak met platten witten boord, korte broek en zwarte rijgschoenen.. ÏÏILLEGOM. De in de bloembollensbreek hee-rsohen- dro gebruiken ten opzichte van den handel tusschen kweekers en exporteurs voldoen den eersten niet ten volle. Het vraagstuk van invoering van droge veilingen, hetwelk thans aanhangig is, pleit ook daarvoor. Het vei lings wezen in het West-Iand, ook voor bloembollen, zweeft den kweekers hier als een ideaal voor oog en. Nieuw is echter de geda-chte om aanvankelijk met enkele hoofdsoorten den gehcelen oogst van alle kweekers dn één hand te geven en aldus de markt, te beheerschen. Een soort trust dus. Hoever dat idee bij de kweekers ingang vindt, valt niet te zeggen men wil het ech ter in studie nemen en verwacht te dien einde ten spoedigste blijken van instem ming aan het adres van den heer 0. H. Heemskerk, tegenwoordig secretaris van het. H. B. G., afdeeling Hillegom. In vakkringen oordeelt men, dat het gewag der hyacinten zich tihang beter laat aanzien dan een tiental dagen terug, toen warmte en droogte schadelijk werkte. Sinds hébben de planten zich veel verbeterd. De handelsvooruitzichten voor de hyacinten rijn echter lang niet zoo goed als voor tul pen. Verleden jaar was er in dit product een tekort en daarom koesteren de kwee kers de hoop, dat de vraag goed en de prij zen hooger, althans niet lager, zullen zijn. Do narcissen staan in deze omgeving voor een deel goed en overigens best. Ook best zijn de krokussen, ten minste die nu nog groen staan. De reeds afgestorven partijtjes laten te wensehen over. De afdeeling Hillegom van het Hol- landseh B1 oerhbol 1-enkweek ers-G en oo tscha.p heeft Zaterdagavond in café Flora" een vergadering gehouden. De prijzen der ge wassen werdten geraamd en benoemd tot af gevaardigde naar de vergadering in Haar lem de beeren A. Lommerse en II. Walkers, respectievelijk voor hyacinten en tulpen. Besloten werd voorloopig eiken Zaterdag- Avond bijeenkomsten te houden ter bespre king van den handel in bloembollen. OUDEWETERING. De heer H. C. J. van Ginhoven, te Ba- rendrecht, vroeger alhier, slaagde in Den Haag voor het akte-examen\ L. O. SASSENHEIM. Voor het eerst na eenige maanden gaf Zaterdagavond Crescendo" concert in de muziektent. Natuurlijk hebben èn directeur fn leden zich voor zoo'n open bare uitvoering extra uurtjes oefening getroost, om zoo goed mogelijk voor den dag te komen. We kunnen ons dan ook levendig voorstellen, hoe verdrietig het Ie, als de muziek door de luidruchtigheid van jongens en meisjes niet alleen wordt overstemd, ja zelfs onmogelijk wordt ge maakt. De directeur was genoodzaakt zijn programma af te breken en vertrok, even als de leden, erg uit hun humeur, naar huis. De bewoners van de Juliana-laan sla ken een hartgrondig Goddank", als er weer een concertavond is afgeloopen. .VOORSCHOTEN. Den 9den Juni a.s. zal het 25 jaar goleden zijn, dat de heer J. Spreij, chef van fa et magazgn te Batavia, in dienst "trad btj de firma J. M. van Kempen Zn., alhier. Bij de Gebrs. W., alhier, is mond en klauwzeer uitgebroken. De dieren zijn alle afgemaakt- Bij het bestuur der Herv. Zendings- vereeniging is van den particulieren secre taris van H. M. de Koningin bericht ont vangen, dat H. M. onder dankzegging de Haar aangeboden foto's van het Zend in gs- feest heeft aanvaard. Zaterdag was het voor de kinderen van de stichting „Nieuw-Voordorp'' een aan- fename dag. Op een der booten van „De olharding" maakten zij een tochtje over de Kager- en Brasemermeren. Dit was hun aangeboden door een vriendelijke dame, die eenigen tijd in de stichting heeft vertoefd om op de hoogte te komen van het werk van ,,Kinderzorg". Dat de kindeken haar dankbaar zijn, spreekt vanzelf, vooral waar bij het natuurgenot ook de versnaperingen niet werden vergeten! Door het Leger des Heiig werd giste ren een openlucht-samenkomst gehouden op de Lindenlaan, alhier. Slechts een klein getal menschen heeft van deze gelegenheid gebruik gemaakt, hoewel het met hot war me zomerweder heerlijk was onder de hoog- op-gaande linden. Door den ledder, den bri gadier Visser, werd op krachtige wijze een goed woord gesproken, terwijl muziek en zang oen aangename afwisseling braehten. WASSENAAR. In Den Haag is als onderwijzer ge slaagd de heer A. Klarenberg, alhier. LISSE. Gemeenteraad. HAARLEMMERMEER. Gemeenteraad. Zaterdagmiddag vergaderde de Raad in een spoedeischende zitting. De heeren Biesheuvel, Evelein en Los waren afwezig. De Voorzitter deelde mede, dat indertijd besloten was tot uitgifte van promessen voor den tijd van S maanden tot een bedrag van f50,000, ten einde daaruit voorloopig te betalen den tanve-aankoop en die der boer- derij-Vester, tot het Rijk een voorschot zou verleend hebben. Waar spr. echter de vrees bekroop, dat dit voorstel 15 Juni a.s. nog wel eens niet verleend zou kunnen zijn, werd thans voorgesteld nog eens pro messen uit te geven tot een bedrag van f40,000, daar reeds f 10,000 weer kan af gelost worden, wijl de gemeente-tarwe ver kocht is, om de vervallen promessen te be talen. De heer Knaap kon zich met dit voor stel niet vereenigen, 't Was, zei de kat in den kelder metselen, waar men in het allergunstige geval toch 6 pCt. rente zou moeten betalen. Dan zijn er wel goedkooper adressen voor de gemeente. De heer Van Zeverden vroeg waarom dit voorschot nog niet verleend is. De Voorzitter weet dit aan den langzamen gang dier zaken, 't Gaat over veel schaven, verder meende spr., dat het vorig besluit genomen was in een tijd, dat de geldmarkt in de war was; maar weet de Raad andere adressen, dan zal hij die brj B. en W. be spreken. Het voorstel geeft hem z. i. daar toe gelegenheid. De heer Knaap noemde hierop als adres: de Boerenleenbank, Volgaarne wil hij mede werken, dat die de gemeente helpt. De heer Van Reeuw ijk vroeg nog of het uitblijven, niet lag aan de Gezondheids commissie. De Voorzitter zei, dat het tegendeel het geval was. Ook die heeft alles bespoedigd. Met algemeen© stemmen werd hierop het voorstel goedgekeurd. De Voorzitter stelde hierop, met verlof der vergadering, aan de orde: benoeming van een onderwijzeres aan "school 8, in do vacature, ontstaan door de ontslagaanvrage wegens huwelijk van mej. Van der Mark. De voordracht luidde: 1. mej. M. J. de Boer, te Haarlemmermeer; 2. mej. M. H. van Bijnen, te Zijdewind, en 3. mej. O. W. A. Dievenbach, te Halfweg. Benoemd werd met algemeene stemmen mej. De Boer, thans onderwijzeres aan school 11. Aan school 11 zal dan een tijdelijk onderwijzeres benoemd worden. Tevens werd eervol ontslag verleend aan de benoemde als onderwijzeres aan school 11 tegen 15 Juni a.s. Bij de rondvraag stelde de heer Van Zrjverden de vraag in welk stadium de hee ren van de verlichtingscommissie gevorderd waren. De Voorzitter antwoordde hierop, dat de heeren pas nog weer hier geweest zijn; zij werken hard aan hun rapport; we kun nen het wel over enkele weken verwachten. De vergadering werd hierop gesloten. (V ervolg). Het kohier schoolgeld 3e kwartaal 1915 werd vastgesteld op f 166.25. Daarna wer den eenige comptabiliteitsbesluiten goedger keurd. Vervolgens werden de stembureaux in beide districten benoemd, met in district I als voorzitter de Burgemeester en in II de heer G. van Pargs. Daarna werden benoemd tot leden van het Burgerlijk Armbestuur in de plaats van de heeren M. van der Veld, die overleden is, en J. Riggel, die als zoodanig had bedankt, de heeren H. J. Promes en S. F. Barnhoorn. Hierna kwam aan de orde de benoeming van de Schattingscommissie voor de Rijks inkomstenbelasting. Door B. en W. was de volgende aanbe velingslijst gemaakt, namelijk: de heeren J. P^jnacker, J. W. Lefeber, J. Rotteveel,M. van der Zon, H. Marseille, M. Moolenaar, F. Beelen en F. M. Verduijn. Gekozen wrerden de heeren J. W. Lefeber, J. Rotteveel, H. Marseille en F. M. Verduin. -De heer Lefeber gaf te kennen deze be noeming niet te willen aannemen. Daarna, iwerd gekozen de heer J. Pgnacker. Nu kwam nogmaals ter tafel, een voorstel van B. en W. voor de aanstelling van een, vasten bode. In verband hiermede ö;af de heer Warmerdam in een breedvoerig be toog, als zijn meening te kennen, dat de lair.btenaren van de secretarie veel te veel overladen zijn met allerlei bijbaantjes, waar door zjj niet in 6taat zijn op behoorlijke manier de werkzaamheden, die de secreta rie meebrengt, te vervullen. Hij wenschte daarom een a^geheele re organisatie van de werkzaamheden. De Voorzitter gaf als 'zijn meening te kennen, dat de ambtenaren ter secretarie hun plicht steeds zeer goed vervullen. o- De Raad was echter niet voor het .aan stellen van een vasten bode, men wilde den gemeenteveldwachter Vermeulen weer in de Woning onder het Raadhuis hebben, want daar behoort een politieman te wonen, zoo zeide men. Besloten werd de toestand aan het Raad huis weer in den ouden vorm terug te bren gen, en geen vasten bode aan te stellen. Daarna kwam aan de orde de vasts tellings van de balans van het Gasbedrijf. De heer Van Zanten begon met te zeggen, dat vol gens zijn meening, het rapport van den. accountant niets anders is als een klapper op het concept-verelag; het zegt op zich zelf niets. De heer Van Lijnden vindt ver schillende onduidelijkheden in^het^ verslag en daarom1 zou hg gaarne eehigo inlichtin- tingen wensehen omtrent een en ander. Besloten werd daarom de vaststelling van de balans van het gasbedrijf aan te houden, tot een volgende vergadering. Het kohier Hondenbelasting werd vastge steld tot een bedrag van f426. Bij de rondvraag, maakte de heer Lefe ber de opmerking, dat er op het terrein aan den ouden Tol, een wanordelijke toestand heerscht, en dat hg gaarne den Burgemeester verzocht, om te willen trachten, dat het R^k de toestand daar wat beter maakte. Graaf van Lijnden wenschte, dat in het vervolg met het reinigen der straten, het bij elkaar geveegde vuilnis direct in een wagen werd geladen en vervoerd, en niet zooals thans, dat de hoopen tot den avond blijven liggen voor ze worden opgeladen. De Voorzitter beloofde aan beide opmer- kers te trachten aan hun wensehen te vol doen. Daarna werd de openbare vergadering gesloten en ging men over in geheime tit- ting, ter behandeling van eenige reclames, inzake den Hoofdelijken Uitspraak van het Kantongerecht te Alphen. J. iF., te Ter Aar, 455s S. R. /3 of l d.; W. v. L., Den Haag, 4353 S. R., 10 of 5 d. H. v. d. H., te Hillegom ,427°, S. R., 1 of 1 d.civ. eiscli 11 toegewezen; H. N. z. b. w. 435s S. R.. /5 of 2 d.j J. v. d. M., te Woubrugge 461 S. R., 2 of 1 d.M. v. T. te Aarlandcrveen, arb.wet, 6 of 2 d.J. M., te Boskoop, arb.wet, 1 of 1 d.A. v. G., te Aarlanderveen, jachtwet, vrij; P. N., te Hazerswoude, jachtwet, 2 of 1 d. geweer en eend verb.; A. v. L., te Nieuw veen, jaohtwet, vrij; G. v. K., H. B., te jOudshoorn, jachtwet, ƒ2 of 1 d.M. v. d. L., te Nieuwveen, loterijwet, /0.50 of 1 d.j J. D., te Boskoop, H. v. R. reg. vrij; N. B., te Hilversum idem 1 of 1 d.J. v. Z., te Nieuwveen, idem ƒ1.60 of 1 d.O. v. A., te Zoeterwoude, v.wet 10 of 6 d., 200 zetj. verb. J. V., te Woubrugge, v.wet 1.50 of 1 d., strikken verb.J. K. te Dordrecht, v.wet 3 of 1 d., 3 netten terug; A. R., te Woubrugge, v.wet aan gehouden; H. v. A., to Zoeterwoude, J. v. A. te Zoeterwoude v. z. v. vrij; O. D. te Oudshoorn, ongev. wet 8 of 2 d.L.| v. L., te Almkerk, A. V., te Nieuwveen, N. v. A., A. G., H. v. ZE. v. V., te Alphen, J. L. te Werkhoven, J. v. D., te Oudshoorn, r. z. 1., 1 of 1 d.J. S., P. R., A. F., te Boskoop r. z. 1., 2 of 1 d. L. A., te Woubrugge, r. z. 1. 1 of 1 d.E. V., te Woubrugge p. v., Wou brugge ƒ1 of ld.; C. V., te Leiden, stoomv. overtr., 5 of 2 d.W. d. K., te Bodegraven, stoomv. overtr., 2 maal (4 of 2 d.)P. L., te Oudshoorn, H. M. Barw.waarder, A. V. aan boord Stad Ber gen a/'Z., stoomv. overtr. 3 of 2 d.K. R. en H. K., te Gouda, G. S. J. v. V., t» Uithoorn, stoomv. overtr., 4 of 2 d. O. V., te Ter Aar idem 2 maal 3 of 2 d.); C. B., te Gouda idem 2 maal 4 of 2 d.); H. W., te Leiden, 453 S. R. 1 of 1 d.A. V., z. b. w.7 463 S. R. ƒ2 of 1 d.K. V., te Koudekerk 463 S. R. 6 of 3 d-H. R., te Oudshoorn 453 S. R., 2 of 1 d.O. B., te Gouda, regl. aanv. 2 of 1 d.O. S., t>e Leiden K. R., 0 Febr. '11, aangehouden. BURGERLIJKE STAND. OMSTREKEN. AARLANDERVEEEN. B ie v a 11 e n A. W. Laros, geb. Nag- tegaal, D.A. Kalshoven geb. den Her tog, Z.A. Fluiter geb. van Leeuwen, Z. NOORDWIJK. Geboren: Jacobus Johannes, Z. van O. Romijn en A. Jonkman; Gerritje He lena, D. van O. Hoek en M. van der Voet; Johannes Petrus, Z. van A. Dui venvoorden en E. van der Hulst; Maria Pietronella, D. van Th. P. Hoogeveen en G. M. AlkemadeJohannes Hendrik, Z. van H. 0. Lind'hout en A. Barnhoorn Jan, Z. van D. Plug en M. van der Meij. Geboren: Jan Pieter, z. v. J. Plaat- zer en J. Kool. Hendrika Simona Alberta, d. v. O. J. W. van Riel en J. Vink. Johan na Petrus Martinus, z. van O. Verweij en A. H. v. d. Weijden. Geertruida Engelina Maria, d. van A. v. d. Berg en M. E. A. Zou- tenbier. Ondertrouwd: Hugo Hoek, 27 j., alhier, ion Maria Jacoba Palevliet 26 j. to NoordwijkerhoutJohannes Oornelis Maria Duindam, 24 j. en Elfsabeth Maria Paardekooper, 24 j. Ondertrouwd: Doede Bakker, 22 j. te Lisse, en Frederika Maria Willebrands, 24 j., te Noordwijk. Willem Plug, 31 j. wednr. van J. Warmenhoven en Oornelia Maria Bogaards, 33 j. wed. van J. Vink. Willem Poortier, 23 j. en Jannetje Psssohier, SW j. Getrouwd: Hendrikus Vink, 20 j., en Wilhelmina van Egmond, 18 j. Getrouwd: Jacob van Duin, 43 (j. wednr. van N. van Rooijen en Maria Pas- sohier, 34 j. O v e j 1 eden: Nico laas Barnhoorn, 7 mnd., Z. van D. Barnhoorn en A. van Duin; levenl. aangegeven kind van het mann. gesl., van P. J. Warmenhoven en A. O. Verkade. Overleden: Trijntje Sohardam, 77 j. gehuwd met G. L. Brunings. Trijntje van der Luijt, 35 j. gehuwd met P. van Beveren. Maartje van Steijn, 65 j. wed. van N. van Bohemen. Louisa Sophia Vroom, 68 j. on gehuwd. Johannes Koelewijn, 54 j. onge huwd. KUNST, LETTEREN, ENZ. Jo u r nalisti ek. De „Ned." meldt, dat met ingang van 1 Juli a.s. het oud-Kamerlid de heer J. R. Snoeek Henkemams zal optreden als hoofd redacteur van hot Öbr.-hist. weekblad „De Overijsselaar". Tot tweeden redacteur aan d'at blad is benoemd de heer H. During. Vraag: Daar Ik twee zoons in dienst heb en maar daggelder ben en niet als een ander vergoeding kan krijgen, zoo zou ik gaarne willen weten of behalve deze aan vraag, die ik gedaan heb er niet een is waar ik mij kan vervoegen? Antwoord: Indien u op het gemeente huis zyt geweest met uw verzoek om ver goeding en ge hebt geen gunstig resultaat verkregen, dan kunt ge u tot den Minister van Oorlog wenden. Uw zoons zyn toch' niet als vrijwilliger in dienst, want dan' hebt ge geen recht op vergoeding? Vraag: Zou u mjj ook kunnen zeggen tot welke lichting men teruggaat, wanneer het wetsontwerp „algemeene ocfonplicht'' aargenomen wordt? Antwoord: Er bestaat nog geen weis- ontwerp voor algemeenen oefenplicht. Wel worden er in die richting bij het Depar tement van Oorlog voorbereidingen gemaakt, doch het is niet bekend wat daarvan het gevolg zal wezen. Vraag: Kunt u mij ook zeggen of een meisje van 17 jaar kosteloos kan worden opgeleid tot verpleegster, en is er in het begin nog wat salaris aan verbonden? Wat voor kleeren heeft men er voor noodigi'; Hoelang is ongeveer de leertijd? Waar zich te vervoegen? Antwoord: Tracht a's leerling-verpleeg ster in een zieken-inrichting te komen, u kunt dan onmiddellijk verdienen en komt met een behoorlijken aanleg en ambitie in een paar jaar wel klaar. Voor den uitzet Is nog al wat noodig. Ga eens persoonlijk u aanbieden bij de Directrice van het Aca demisch Ziekenhuis, alhier. Vraag: Zou u mij ook kunnen opgeven de adressen van de besturen der Studen.ten- Roeivereenigingen, welke den wedstrijd hou den op 't Galgewater eerstdaags? Antwoord: Het programma is nog niet verschenen. Eerst als dit uitkomt, weten wij ook precies wie uitgenoodigd, althans wie tneedoen. U kunt u dan ook zulk een pro. gramma aanschaffen. Vraag: Ik kreeg een dagvaarding thuia voor het staan tegen een muur. Daarop stond mijn naam wel goed geschreven, doch mijn geboortedatum en het jaar waarin Ik ge boren ben was glad verkeerd; dat scheelde één jaar en zeven maanden. Zou u mjj nu kunnen zeggen of ik mij op zoo iels kan beroepeD, dat ik zonder boete van deze zaak afkom of kan dit proces-verbaal niet voor zoo iets nietig verklaard worden? Antwoord: Wanneer ter terechtzitting blijkt, dat er geen vergissing n den per soon heeft plaats gehad en u de bedoelde persoon is, dan geeft een beroep op deze vergissing u niets. Vraag: Zou u mjj ook naam en woon plaats op kunnen geVen van grossiers van de firma G. Boele Jr., sigarenfabrikant^ te Kampen? Antwoord: Dergelijke adressen goven we niet in deze rubriek. Daarvoor dienen de advertenties. In Leiden heeft de firma ook een vertegenwoordiger. Vraag: Ik heb een kennis, die by even- tueele ongesteldheden, direct tot het ge bruik van Haarlemmerolie overgaat. Is dit geneesmiddel van 't soort: „Baat 't niet,, 't schaadt ook niet", of is het voor het in wendig organisme beslist nadeelig? Zoo ja, waarom worden dan zulke middelen in 'den verkoop toegelaten? Antwoord: Wij nieenen we], dat het hoofdbestanddeel der Haarlemmerolie terpen- tyu is. Het is, als het in kleine ho»"oei- heden gebruikt wordt, nog al onschuldig. Maar "het wordt toch veel te duur betaald en als zoodanig schaadt het in ieder ge val de beurs en mogelijk houdt men zich bij een ernstige ziekte van hoogstnoodige geneeskundige hulp af. Vraag: Is u ook een middel bekend om een grijzen regenjas (goed soort) van vuil en vlekken te reinigen? Antwoord: Afboenen met lauwwarm water, waarin ammoniakzeep is opgelost. Het vuil en de meeste vlekken zullen daarmede ook wel verdwijnen. Blijven er nog be staan, dan kunt u deze nog eens bewerken met benzine. RASSEUUM PANDER - LEIOEN. Complete Woninginrichtingen. Meubelfabriek „DE KIJN." Behangers, Meubelmakers, Stoffee rders* Laat thans ter compensatie van andere zomersche genietingen Uw Woning-Interieur verfaaien of restaureeren. Wat gaat er boven een gezellig tehuis? Gy bestrijdt tevens de werkeloosheid en ontlast, liet Stenn-Coniité. Be'zoekt'dc Magazijnen met zeer grooten voorraad van de meest luxueuse tot de meer eenvoudige soorten. VRAAGT ONTWERPEN, BEGROOTINGEN EN STALEN. 3998 49 W1730 Oude Heereagracht 4. Teleplioonnumuier IIOO. VEAAiT ('T FIJNSTE ZOET BITTERTJE). BruiEoftsf eestartikelen. „ERATO," Korenbrugsteeg 7. Voordrachten, Bengaalsch. 1139a 3 Bezoekt het üfeükssiiera if, BOERHAAVESTRAAT 11, Goede Consumptie. 2902 10 Goedkoope prijzen. Aanbevelend, Mei. SLINGERLAND. voorbeen Hoefkade 14, is verhuisd naar V. Ravenstein- siraat 17 bij de Hobbemastraat, Den Haag. 994a 6 Oude Gebitten, B.-v.-JLeemng- briefjes, Oud Goud en Zilver koopt tegen de hoogste waarde H. J. V. AMERONGEN, Haarl sir. 233 936 6 Wegens tijdsomstandigheden zal van af Dinsdag 8 Juni tot Dinsdag 22 Juni een 0043 40 gegeven worden. ZIE DE ETALAGE. LINGERIEËN, KOUSEN, CORSETTEN, ROKKEN, BOEZELAARS, KINDERJURKEN, TRICOT GOEDEREN. N.B. Gedurende deze 14 dagen op alle andere artikelen 15 pCt. korting. (tusschen Korenbeurs en Vischbrug). 5058 12 Rijwielhandel Telef. 1215. SS Voortaan zal de Zaak ZONDAGS GESLOTEN zijn. De oude Rijwielen worden opgeruimd en nieuwe Huurpj wielen zijn nu te huur van Zaterdagavond tot Maandagmorgen voor slechts EEN GULDEN. 4166 50 Prijscouranten gratis. lsto kl. Reparatie- en Verhuurinrichting. BONDSR1JWIELHERSTELLER. N.B. uitsluitend HOEKHUIS, ook de Werkplaats is Hoekhuis.

Leidsch Dagblad | 1915 | | pagina 6