Uit de Omstreken. 408e Staatsloterij, pzg-scs-^ï .hsr rgaassgsg-Jï ^Relief Committee1', reizen onder geleide Tan een Amerikaanschö dame. De vrouwen behooren voor liet meerenieol tot den bur gerstand *en zijn in Engeland als onder wijzeressen, op kantoren, als gouvernante, enz. ui betrekking geweest. De Amerikaan- sclio danie, die haar begeleidt, strekt dit geleide uit tot do Duitsche grens. Zij, die gesteund worden door het „Home Office', zijn voor het meerendeel vrouwen van werk lieden. Dezen komen voor een groot deel geheel ten laste van het Duitsche consulaat, dat zorgt voor haar logies, spoorkaarten, enz. Bovendien heeft het consulaat hulp ver leend aan een aantal uitgewezen Duitsche zeelieden, die wegens hun leeftijd niet p.eer in de termen vallen om bij het leger te dienen, en aan negen officieren van ge zondheid, in krijgsgevangenschap geraakt, doch uitgewisseld. De Du.tsche vrouwen en kinderen, dié met de Batavierlijn aankomen, brengen den nacht gewoonlijk door Li het Duitsche zee manshuis in de Boompjes en in het Te_ Huis veer vrouwen op den Haringvliet. Zij, die over Vlissingen ons land bereiken, gaan voortaan meestal direct per spoof over Goch naar hun vaderland. (,,N. R. CV') DANK VAN BELGEN. i 1 i De heer Leo Maurice Son, tandarts te 's-Gravenhage, die tot dusver aan 500 min vermogende Belgische vluchtelingen aldaar geheel kosteloos tandheelkundige hulp ver leende, heeft daarvoor een hartelijke dankbe tuiging ontvangen van Burggraaf Senionis, beboerende tot de leiders van het Inlichtin genbureau voor Belgische uitgewekenen, aan het Lange Voorhout, aldaar. In dat schrijven wordt den heer Sou hulde gebracht voor de toewijding, geheel belan geloos, aan de bovenbedoelde categorie van Belgische vluchtelingen betoond en het door hem gegeven voorbeeld onder de zeldzaauiv heden gerangschikt, welke een betuiging van diepgevoelden dank ten volle verdient. KERMIS EN OORLOGSTOESTAND. De gemeenteraad van Sneek heeft beslo ten ook dit jaar wegens de tijdsomstandig heden do kermis in Augustus niet te doen doorgaan. Een zelfde besluit namen de gemeentera den van Delft en Sluis. VERMINDERD VERKEER MET ENGELAND. De Mij. „Zeeland" heeft met haar booten van Vlissingen naar Engeland en terug in de aigeloopen maand Mei 7001 passagiers vervoerd. In dezelfde maand van het vorig jaar werden 15.432 personen vervoerd. KANTWERKEN VOOR BELGEN IN ONS LAND. Onder den naam Harderwijker kantschool is te Harderwijk met acht leerlingen een kantwerkschool geopend. Het bestuur be staat uit den hoofd-officier van het intcr- neeringskamp, drie Nederlandsohe en drio Belgische dames. NEDERL. ANTI-OORLOG-RAAD. Heb bestuur van den Nederl. Anti-Oorlog- Raad meldt, dat het ook uit Spanje bericht heeft ontvangen van aansluiting bij de te 's-Gravenhage gestichte Centrale Org&nisa- tie voor een duurzamen vrede. Te Madrid heeft reeds een voorbereidende vergadering plaats gevonden, op aanstichting van don Rafael Altamira, hoogleeraar aan cn uni versiteit te Madrid, oud-dirccteur-generaal van het onderwijs, en van comte de Torre Yelez, voorzitter van het internationale con gres voor administratieve wetenschappen. Een aantal leden van don senaat cn van de Kamer van Volksvertegenwoordiging en een der Spaansche leden van het Hof van Arbi trage waren in deze vergadering, die met het minimum-programma der Centrale Organisa tie haar instemming uitsprak, aanwezig. Een nationalo organisatie zal thans ook in Span je weldra zijn in het leven geroepen. Door do bemiddeling van de Vere©naging „Casa de America" zal weldra ook in Zuid- Amerika een volksbeweging ten gunste van het program der Centraio Organisatie voor een duurzamen Vredo een aanvang nemen. BINNENLAND. De Zending§dag van den Geref. Zen- dingsbond zal 5 Augustus worden gehouden in de bossehen to Soestdijk, waartoe H. M. de Koningin-Moeder toestemming heeft ge geven. Wij ontvingen het verslag over 1912, 1913 en 1914 van het Carncgie-Heldenfonds voor Nederland. Daaruit blijkt, dat sedert do stichting in Juni 1911 is uitgekeerd in 1912 228 (saldo winst 28.831.13}), in 1913 3.058.191 (saldo winst 21,575.91) en in 1914 1,493.60 (saldo winst 21,732.41). Aan 93 personen zijn ondersteuningen, bcloonin- gen en onderscheidingen toegekend. Door Let bestuur van den Centralen Bond van Transport- en Havenarbeiders, ifl een adres gezon len aan den Minister, van Landbouw, enz., waarin er op wordt aangedrongen de Stuwadoorswet zoo spoe dig mogelijk in werking te doen treden. Requestanten nemen aan, dat in den oor logstoestand de oorzaak schuilt van de langzame uitvoering der bijna een jaar geleden aangenomen wet, doch zijn van meening, dat juist in deze tijden van cri sis en werkloosheid een betere verdeeling van de arbeid onder het totaal aantal ha-venarbeiders hoogst noodig is. FAILLISSEMENTEN. Mvan GeoL voerman, te Uithuizen. H. van Calker, landbouwer, te Wijster, gemeente Beilen. A. Brinkman, smid, te Nijmegen. G. A. Hinkenkemper, to Scheveningen. o. van dor Meer, rijwielhandelaar te 's-Gra^ venhage. BOSKOOP. Aan de leerlingen der openbare- en bijz. scholen alhier, zijn vanwege de Porno- logische Yereeniging, alhier, plantjes ver schaft. De bedoeling is, dat deze plantjes door de leerlingen verder worden verzorgd. Op een nader te bepalen tijd zullen deze planten ingeleverd moeten worden, terwijl dan beoordeeld zal worden, wie der kinde ren het plantje het best heeft opgekweekt en in aanmerking zal komen voor een prijs. HAZERSWOUDE. Onzo plaatsgenoot, do wielrenner O. Eikelens, behaalde in don koppelwedstrijd, to Maastricht gehouden, met zijn partner G. P. Lecne, van 's-Gravenhage, den eer&ton prijs. K ATWIJK-AA N-ZEE. -Oo verzoek van majoor Kroeze, com mandant van het lsto bat. 15de reg. inf., alhier, biedt het Harmonie-gezelschap „De Kustwacht", dir. mil. Udon, (bestaande uit militairen van genoemd bat.) den inwoners alhier een populair marsch-concert aan op morgen-, Donderdagavond van 7 tot 9 uren in do muziektent op tien Boulevard. Het programma is aldus samen gesteld: Volksliederen. 1. Le Gail- lard, Marsch. A. Merzdorf. 2. Les Bourgeois, Pas Redouble, V. J. Benoodt 3. Souvenir do Nyml-que, Marsch, F. J. Schweinsberg. 4. Homilie cnntre Hom me, Polka-Marsch, J. KnegteJ. 5. Salut a Beemster, Marsch Populair, J. Kessels. Pauze. 6. Manoeuvre-Marsch, Pour dé- filer, P. A. Stonz. 7. Spearmint, Pas Redoublé, v. Turine. 8. Souvenir de Spek- holzerheido, Marsch, Ch. do Carmonj. 9. De Banier van Zwartewaal, Chanson Popu lair, G. Merz. 10. De Rotter d. Vlag, Marsch Populair, Bart Verballen. LEIDERDORP. Onder de schapen van den veehouder A Y. is de besmettelijke ziekte rotkreupel uitgebroken. Het aantal hier vertoevende Belgische vluchtelingen is gedurende de af gel oopen maand, toegenomen met 10 en bedraagt thans 65. LISSE. Door het plaatselijk Steuncomité al hier zijn ontvangen tot op heden in natura: zuurkool, heerenbeonen, sla en andijvie. Andijvie werd versc-h uitgereikt, het overige ingemaakt. Aan geld ongeveer 650. De uitgaven beliepen: in Sept. uitkeering aan twee personen 5, inkoop van boonen ƒ56.95; October: uitkeering aan twee pers. ƒ6, wol ƒ10; November: uitkeering aan tweo personen ƒ8, katoen ƒ5; December en Januari: vier personen uitgekeerd ƒ36; Fe bruari zes personen ƒ51; inkoop van aard appelen ƒ260.50; Maart twaalf personen ƒ138; April tien personen ƒ89. Do uitkeo- ringen stijgen steeds; het comité zou gaar no voortgaan en dringt derhalve op meerderen steun dor gemeentenaren aan. De uitslag van do gistermiddag, ten overstaan van notaris Tuijraelaar, plaats gehad hebbende verkcoping is als volgt nos. 1 en 2, een perceel land, 1.00.65 H.A. cn drie houten huizen, staande op een ge deelte van no. 1, alles te Lisserbroek. eige naar do Erven van Gerven, f 3025, kooper J. J. Kruijff q.q. no. 3; een houten huis op den dijk van don Roverbroekp older, eige naar H. van Gerven, 235, kooper J. A. Wensveen te Lisseno. 4 en 5, een perceel land, 0.82 H.A., alsmede 6 woonhuizen, te Lisse aan „Do Engel", eigenaren de Erven J. Bisschop, f 9000, kooper N. Reigersberg, te Lisse; nos. 6 en 7, een perceel land, 1.9430 H.Ah, altsmede een woonhuis m<>t annex-bloembollenschuur, aam do Leidische Y?art in deze gemeente, eigenaren de Erven J. H. Langeveld, 10.680, kooper R. Veld huizen van Zambo", to Lisse. Dcor het Plaatselijk Steuncomité alhier is tot op heden ontvangen een bedrag van 850.benevens verschillende artikeleo in natura en in flinke hoeveelheden. Ycor den aankoop van wol, katoen, aardappelen, enz., alsmede aan uitkecringen aan huisgezin, werd uitgegtven een bedirag van f 653.40, zoodat de ksa bedenkelijk gering begint te worden, terwijl de. uitgaven, zooals ons een der leden mededeelde, dezelfde blijven. NOORD WIJ KERHOUT. In café „De Vlasoven" vergaderde de Tuinderpbond „Eensgezindheid". Deze be langrijke - Vereeniging, welke 198 leden telt, was voornamelijk bijeengekomen om te spreken over punt III der agenda: „Zul len de tuinders de erwten veilen of zullen zij op contract vork oopen" f Verkocht men vroeger liever op contract, thans is dit anders. Niet alleen willen de fabrikanten slechts oorlogstarief betalen, doch bovendien zijn zij dit jaar zeer kiosch- keurig. Zij willen wel erwten, doch geen capucijners, noch bruine, noch witte. De tuinders moeten echter alles verkoopen. Het voorstel op contract of veilen werd in stemming gebracht en met overgroot© meer derheid werd tot het laatste besloten. Over het punt verkoop van aardbeien was j met het spoedig een9. Do hier geteelde aardbeien, ruim 20,000 K.G., gaan naar een bekend fruithandelaar te Leiden. Deze ver koopt ze in commissie en geniet daarvan 10 pCt. Vorder werd besloten, dab de tuinders voortaan voor hun eigen zakken hebben te zorgen, doch betalen dan voortaan slechte 3 pOt. in plaats van 6A pCt. veilingekoeten. Nu de zaken zoo belangrijk vermeerderd zijn, gaat het niet aan, het bestuur voortaan 3 pCt. veilingskosten to gunnen. Nu hier 170,000 E.G. erwten verveild worden, zou het bestuur to groot honorarium genieten. Daarom doet de heer Uoenraad Bouwmeester Lzn. het volgende voorstel: Van do eersto 50,000 K.G. erwten die ver veild worden, krijgt het bestuur 2 pCt. en 1 pCt. gaat in do kas der Vereenigiiig. Van hoge en boven de 50,000 K.G. verveild wordt, krijgt het bestuur slechte l pCt. en 2 pCt. gaat in do kas der Yereeniging. Met grooten bijval werd dit voorstel aan genomen. RIJNSBURG. Bij resolutie van den Minister van Ko loniën is Th. Jutte, alhierv gesteld ter be schikking van den Gouverneur-Generaal van Ned.-Indië, om te worden benoemd tol onderwijzer 3de klasse bij het openbaar Europeesch lager onderwijs daar te lande. VOORSCHOTEN. Den 5den Juni a.s. zal het 25 jaar ge leden zijni, dat de heer A. van Os, En dienst trad bij de firma J. M. van Kempen Zn., alhier. BURGERLIJKE STAND. OMSTREKEN. ALPHEN. Bevallen: A. de Vos geb. v. dL Berg, Z. A. v. d. Pouw Kraan geb. van Vliet, Z. en D. A. M. Boot geb. van Hoeken, D. J. van 't Wout geb. Oslcam, Z. A. J. den Ouden geb. Heemskerk, Z. M. A. Ent-hoven geb. Heemskerk, Z. J. Seijse- ner geb. Loogman, Z. Getrouwd: S. Th. J. van Vliet met A. M. J. Moons. Overleden: L. Yrisokoop jm. 2 mnd. A. A. do Rijk jd. 8 mnd. P. Broekhui zen jd. 5 3j J. J. Hoogendoorn jd. 3 mnd. J. A N. van der Veen, man van J. don Haan 44 j. KATWIJK. Gemeenteraad. Hedenvoormiddag kwam de gemeente raad van Katwijk in openbare vergadering bijeen. Aanwezig 15 leden. Afwezig niemand. Voorzitter die heer De Waal Malcfijt, burgemeester. Na opening stolde de Voorzitter do be handeling dor gedrukte aan de Raadsle den toegezonden notulen aan do orde. De Voorzitter merkte er bij o<p, dat bij het drukken een kleine omissie was geploegd, dlie hij herstelde. Hierna werden de notulen onveranderd vastgesteld. Ingekomen waren e enige reclames tegen den aanslag in den H. O. De Raad ver- eenigde zich ten opzdcihto hiervan met dio praeadviezon van B. en W. Ingekomen waren voorts Een rapport van den Min. van Binnenl. Zaken inzake Drinkwatervoorriening voor Zuid-Holl., Noord-Holl. en Utrecht. Het wordt ter visie gelogd. Verzoek van den R.-K. Aalmoezenier voor do Belg. vluchtelingen te Ledden om oen of meer uren godsdienstonderwijs te ge ven aan kinderen van Belg. vluchtelin gen in Katwijk vertoevend in een dor open bare scholen. Ter afdoening werd dit verzoek in han den van B. en W. gesteld. Mecledeeling, dat het vergunningsrecht in de gemeente in 1914 f 755 heeft opge bracht. Verslag van de Commissi© van de Spaar bank, waaromtrent do Voorzittter eenigo mededeelingen deed. Missives van Ged. Staten, houdende goed keuring van verschillend'© Raadsbesluiten, enz. Ook was ingekomen het verslag van den toestand der gemeente over 1914, dat bij de leden ter lezing zal worden rondgezon den. Do Voorzatter deed daarop nog oe-nigo mededeelingen omtrent den aanleg van den weg van Oalloo tot de Adrianestraat met doortrekking van bet rijwielpad. De kos ten van het grondverzet hebben bedragen f 7390, waarvan het steuncomité ƒ2130 be taalde. Do bestrating ia geraamd op f 13,000. DJo kosten daarvan hoopte men te dekken uit die ontvangsten van grondver- koop bij de Jan-Toorop-straat. Do ver koop vlot echter nog niet best, al gaat het vooruit. Toch willen B. en W. met do be strating doorgaan en zoo noodig daarvoor een geldleening sluiten op korten termijn. Leden, die hierover het woord willen voeren, zullen daartoe aan het einde der vergadering in do gelegenheid worden ge steld. Zonder discussie en hoofdelijke stem ming werd besloten tot vaststelling der verordening, regelende het bouwverbod in do Badstraat. Hierop kwam in behandeling een ver zoek van A. v. d. Mey, om 'dispensatie van art. 22 der Bouwverordening voor het bou wen van een bergschuur op een hem toe- behoorend terrein. Zonder discussie en hoof delijke stemming werd op dit verzoek gun stig beschikt. Tot commissaris der Spaarbank werd be noemd d9 heer Joh. Verloop Azn.; tot vier leden der Schattingscommissie voor do in komstenbelasting, do hoeren M. van Eg- mond, D. Ouwehand Az., J. A. de Best en C. Ouweliand, allen leden van 't voormalig College van Zetters. Aan de orde was benoeming van leden van het stembureau voor do verkiezingen van leden van den Raad. De Voorzitter verdeelde de Raadsleden zóó in vier groepen, dat allen naar den leef tijd daarvoor werden aangewezen. De heer AandeWiel zou dan als algemeen plaats vervanger fungeeren. Tot voorzitter van het Stembureau te Kat wijk aan den Rijn, werd ambtshalve aange wezen, de burgemeester, tot voorzitter aan het burea ute Katwijk-aan-Zee de heer D. Ouwehand Azn. De heer R. Ouwehand werd benoemd tot plaatsvervangend voorzatter in beide bureaux. Tot vierde lid werden be noemd de heeren G. B. Werther en J. W. Kobus. Door s tembriefjes van verschillende kleu ren, werd de stemming den heeren gemakke lijk gemaakt. Tot leden der commissie voor het nazien der bedrijfsrekening, dienst 1914, werden benoemd do heeren L. Kruit en 0. van Tol. Daarna werd zonder hoofdelijke stemming en discussie besloten, tot aanvulling en wij ziging der begroeting dienst 1916T Het be trof twee eenvoudige posten, verhooging met f100 van een ambtenaar ter secretarie en met f125 voor het aanbrengen van nieuwe banken in een bewaarschool. Daarop kwam aan de orde het voorste] tot wijziging van de verordening toe ver- hcoging van hot maximumbedrag van >len Hoofdeiijken Ontslag. Deze wijziging was reeds vastgesteld, doch naar aanleiding van een opmerking door Ged. Staten, dat deze verordening niet moet geacht zjjn le zijn ingevoerd op 1 Juni, maar op 1 Januari 1915, werd nu de gewijzigde verordening nogmaals vastgesteld. Eveneens werd een wijziging gebracht in de verordening, regelende do samenstelling der Schoolcommissie in dien zin, dat het aait cal leden dier Commissie van 5 op 10 wordt gebracht, zooals deze Commissie dit zelf wenscheljjk achtte. In behandeling kwamen nu een tweetal bezwaarschriften tegen het vergunningsrecht, nl. van W. J. van Leeuwen eu C. de Jong, wier aanslagen waren verhoogd resp. van f50 op f62.50 en van 162.50 op f75. Na dat de Voorzitter had medegedeeld, dat de verhooging in verband staat met den meer deren inslag, bedragende resp. 6) on 3 H.L., en van de verhooging der huurwaarde, wer den do bezwaarschriften afgewezen. In behandeling kwam nu het voorstel van B. en W. tot verlaging van het maximum aantal vergunningen in de gemeente. De Voorzitter deelde mede, dat dit voor stel een gevolg is van een desbetreffend verzoek van do afd. Katwijk der Ned. Ver. tot Afschaft', van Alcoholhoudende Dranken. Uit het praeadvies, daarover door B. en W. uitgebracht, bleek, dat er thans 14 ver gunningen in de gemeen to zrju, terwijl het wettelijk maximum nog bedraagt 39. B. en W. willen de bestaande vergun ningen handhaven, doch zijn wel to vinden cm H. M. de Koningin voor te stellen, dit maximum op dit getal, nl. 14, terug to bren gen. Do heer De Ruiter Zijlker wil wel mode- werken aan do bestrijding van het drank misbruik, doch hg wil de gemeente niet te veel binden. Stel eens, dat hier een nieuw hotel werd ingericht, dan zou hij or niets tegen hebban, dat zulk een vergunning werd verleend. De Voorzitter stelt als zijn meening voorojp, dat hot drankgebruik wel verband houdt met het aantal drankgelegonheden. Wat het bezwaar van dr. Z. aangaat, een groot hotel zou door aankoop van aniero vergunning nog wel een vergunning kun nen krijgen. Het voorstel van B. n W. werd daarna zonder h. s. aangenomen. Hierop ging men over tot behandeling van het voorstel tot wijziging on aanvul ling der Bouwverordening en in verband daarmede intrekking van enkel© bepalin gen in Je verordening op hot Bouwen en Sloopen, met dien verstande, dat iemand, die een woning bouwt op grooten afstand van do bebouwde kom 'er gemeente, ont heffing kan worden verleend om die wo ning aan de rioleering der gemeente aan te sluiten. Naar aanleiding van het adres van den sergeant Woud, inzake verharding van een stuk weg bij de canfcine, werd op voor stel van B. en W. besloten, op dit adres a'snog geen beslissing t© nemen. Vervolgens werd vastgesteld het kohier van de straatbelasting 1915. De Voorzitter deelde mede, dat hot vol- 1? bedrag van de heffing niet noodig is, doch slechts 70 pCt. tot een bedrag van 11.036. Daarop kwam men tot het gewijzigd uitbreidingsplan in verband met d© toene ming der bevolking en uitbreiding der ge meente. Het rapport, daaromtrent door B. en W. uitgebracht, weid door den secretaris voorgelezen, waaruit bleek, dat dit Col lege in de toekomst een zeer vergroot en verfraaid Katwijk zich denkt. Het plan werd zonder hoofdelijke stem ming vastgesteld. Hierna werd gepauzeerd. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN Geboren: Comelis. Z. van A. A. Grif fioen en W. van der Nat. Trijntje, D. van C. do Haan en J. H. Janssen. Jo hanna, D. van A. J. van der Born en S. Serdijn. Cornelia Johanna Maria, D. van D. Kramp en A. M. Luiten. Adriana Johanna Francisca, D. van J. M. Godthelp en A. M. Egberts. Johanna Maria Geer- truida, D. van C. H. Speel en A. E. Zeegers. Johannes en Margaretha Francina (twee ling) Z. en D. van D. J. Retel en B. van der Meij. Francisca Maria Helena, D. van A. Catijn en E. J. M. van der Ven. Elizabeth, D. van B. A. Heijrman en M. L. Stuur. Johannes, Z. van G. Steenbakker en R. Swart. Maria. D. van J. P. Buis en D. Burgerjon. Wilhelmina Hondrika Antonia, D. van W. F. Vinkestein en J. M. de Groot. Wilhelmus Petrus Maria, D. van L. C. Schrijvers en C. J. Verstee gen. Anna Catharina, D van. A. Verliut en J. Labordus. Willempje Petronolla, D. van H. van der Meij en A. van Vliet. Gceitruida Maria, D. van M. A. M. van Noort on J. M. Lens. Gehuwd: A. J. van der Baan jm. en M. J. Kurjvenhoven jd. J. Nouwland jm. en en K. Rietkerk jd. F. Choufour jm. en W. Corba jd. N. J. de Jong jm. en C. Koomo jd. M. H. Rozier jm. en M. G. J. de Haas jd. M. Felix jm. en J. M. Smit jd. Wl F. Maas jm. en E. C. J. Laven jd. Overleden: J. Hoogenraat Machielse Z. 30 j. L. Soonius 71 6 w. J. J. Koren hof ongeil. V. 54 j. C. J. Wagemans D. 11 m. P. C. van Wens, wed. C. J. van der Kamp 84 j. A. Nievaart geb. Crama 63 j. P. van der Wijngaard m. 60 j. J. H. van Paassen m. 38 j. J. van der Ploeg Z. 8 d. G. Kalmer w. 83 j. J. M. Buis, geb. Poptio 65 j. Levenloos kind van D. Stggor en M. Post. P. van Wtjk m. 62 j. M. Endera, geb. Keuken meester 70 j. VIJFDE KLASSE. Trekking van 2 Juni 1915, No. 17S9 1 1500. No. S1S3, 13003, 154S2 icdor No. 6272, 11249 ieder 1 400. Nos. 3626, 11S39, 16966 ieder Nos. 2112, 3078, 3908, 4377, 7495, 8511, 11477, 1377S, 14067, 16677, 20852 ieder (100. 1 1000, j 200. 7063, 15892, Prijzen van 170. 11 397 433 4S9 5S3 599 603 733 811 Q73 1050 1079 0183 1177 1222 1261 1303 1G">1 1646 1897 1904 205S 2200 2213 2201 22'13 2327 2452 24S1 2748 27SS 2SGÖ 2871 2947 2976 3038 3123 3157 3163 3170 3 3198 3204 3297 3314 3351 3393 3513 3650 338S 3603 3657 3712 3738 3752 3828 3881 3932 3961 4Ó39 4050 4122 4Ï3Ï 4189 4209 4211 4415 4442 4499 4577 45<W 4632 4654 4S28 4924 4992 5109 5123 5204 5423 5549 5725 5803 5875 5879 6139 6333 6379 6442 6639 6377 6S31 6S05 6924 7014 7316 7333 7463 757S 7720 7779 7S05 7066 8075 8080 S203 S257 8340 8407 8547 8776 5S57 8848 8890 8950 9006 9012 9li{, 9153 9155 9170 9243 9372 S41S 9443 0467 9499 9541 9588 9622 9630 9652 9965 10014 10030 10130 10172 10221 10284 10466 10483 10525 10541 10640 10G95 107S7 10953 10267 10982 10984 11226 11285 11419 1145S 11053 11678 11S29 11951 11959 12084 12115 12202 12264 122S0 12550 12ÖG7 12722 127SO l'.Offi 12936 13291 13335 13152 13604 13635 l."(!5Ü 13711 13741 13816 13971 1500.8 15565 15709 15758 15793 15875 15905 15903 1S0G3 16166 16194 16449 1G451 16467 16485 16511 1C573 16SS0 16S6S 17143 17154 17259 17297 17347 17476 1751S 17572 17779 17SS3 17923 l'SlSS 1S227 18333 18388 18435 1S547 18677 18078 184TG6 1S790 18820 1SS31 1813 18S51 1SS51 1S871 19012 19078 19087 19109 18214 193,8 19372 19G02 19884 19995 20113 20285 20321 20401 20547 20591 20599 2078S 20S30 20S51 Nieten. 31 3G 55 99 124 148 383 412 413 419 442 5OS 520 G00 613 641 818 850 892 90G 9S0 1229 12S1 1291 144S 1708 1714 1726 1808 1959 198G 2023 2061 2110 2253 2314 2354 2415 2484 2520 2534 2711 2728 2790 2799 2952 29G1 2997 3034 3324 3357 3374 3104 35G4 3575 3592 3756 3803 3840 3859 3874 4127 4133 4142 4148 4354 4359 43S9 4390 4491 4541 4572 1586 4655 4667 4679 4680 4S38 4SGS 4899 4901 5142 5150 5153 5166 5327 5318 53G5 5438 6GC9 5709 5713 5720 1G7 221 245 255 354 451 461 467 488 492 658 735 75S 804 314 1052 1064 1185 11SÖ 1479 1489 1617 1704 1814 1S4C 1934 1953 2065 2102 2108 2117 2350 2396 2405 2409 2546 2553 2644 2074 2821 2S.ll 2913 2928 3142 3143 3283 33!$ 3112 3440 3479 3549 3761 3768 3774 378t> 3930 3980 4078 4409 420S 4213 -1335 433Ï 4400 4412 4454 4471 4596 4617 4047 4050 4742 4S03 4821 4S3d 4957 4993 199S 5055 5234 52-12 5232 528!; 5502 5607 5031 5683 5737 5740 5752 5765 5773 5790 5825 5956 5961 5987 60°5 C04£ 6066 G067 6077 G0S2 G091 G1S2 6192 6201 6231 6240 6270 6327 6354 6394 6401 6463 6513 6514 6530 6538 6570 6584 6G01 678$ 6802 6S47 G873 7003 7007 7056 7044 70G$ 7088 7110 7116 7150 7225 7243 7266 7208 7285 7303 7334 7370 7393 7400 7411 7453 7523 7538 7583 7596 7622 7635 7ÖG8 7699 7705 7793 7883 78SS 7923 7934 79S3 7937 9794 8021 8029 S041 8157 8331 835G 8372 8412 841S 8449 8474 S4S6 84S7 8526 8609 SG34 8647 SG60 8692 8707 8712 8737 8734 8738 8821 8S29 8864 SSS5 8907 S921 S928 8938 8995 902S 9045 9082 9084 90SG 9113 9115 9130 91G3 9175 9203 9213 9270 S2SÓ 9281 9305 9471 9461 9500 9571 9574 9611 9629 9650 966S 9670 9684 9659 9714 9717 9792 9845 9880 9898 9955 99G3 10015 10031 10018 10130 10177 101S2 10192 10205 10371 10373 10419 10449 10450 10455 10170 10494 10507 10630 10639 10743 10750 10906 10833 10828 10363 10876 10877 10883 10910 ISO® 11047 11056 11088 11118 11120 11123 U158 111S6 11204 1)239 11256 11296 11302 1130, 11361 11366 11443 11483 11492 11506 11537 11553 11560 11604 11638 11GS1 11781 11S01 11859 1)872 11910 11916 12003 12007 12053 12065 12130 12158 121CG 12195 12196 12243 J2312 12313 12333 12351 12395 1243S 1248) 12609 12612 12623 12638 12612 12700 12783 12753 1275S 12770 12793 12S31 12S35 1"8?.9 12871 12C07 12909 12955 12988 129S9 13086 13119 13127 13)32 13137 13152 13101 13217 13230 13234 13242 14261 13265 13276 19300 12319 13359 1340-1 13405 13460 13458 13510 13580 13597 13614 13Ü75 13703 137G0 13795 13802 15S12 138S7 1CS9S 13939 13959 13971 13976 14019 14127 14218 11340 14352 14365 14380 19374 11112 11113 14115 144SG 14517 14515 11555 14532 14591 11599 14685 146S8 11757' 1-4798 1-1807 11S22 14821 14746 14857 11S5S 14595 11906 14023 14925 11933 14956 14957 14958 11993 15066 15110 15121 1516-115173 '15179 15256 15291 15347 15349 14372 15395 15400 15-156 15438 15555 15578 15606 15755 15765 15787 15804 15S13 1582S 145G115S72 16082 10087 16095 16100 1G155 16159 16164 16187 16197 16265 10319 16355 16403 16421' 1G427 16575 16489 16501 16517 16592 1660 6 1C640 16656 16679 1673S 16748 1675116762 16765 16781 16789 16S36 16839 16844 1684» 16852 16861 1691S 17018 17092 17123 17149 17151 17195 17215 17229 17230 17247 17271 17329 17335 1737J 17387 17413 17447 17481 17500 17531 17o47* 17583 17593 17599 17603 17609 17GS6 17683 17691 17706 17739 17757 17S06 17920 1791J 17965 17976 1S048 18095 18119 1813118131 18229 18291 1S316 18379 18416 1842118-16B 1S495 1851-5 18522 18543 1SG64 1S683 18698 1S701 18745 18903 18928 18952 1S96S 189M 19011 19064 19116 19173 19186 1919019283 19291 19300 19307 19351 19377 19113 1914» 194S8 19-193 19614 19619 19675 19683 19 '3' 19738 1974S 19753 19758 19765 19774 1981* 19820 19345 19S65 19867 19980 20008 MU* 20142 20158 20160 20176 20291 20332 2033' 20378 203S2 20420 20455 20198 20596 20W» 20680 20748 2Cf793 20S15 2031S 2082b 2084 u. 20856 2087G AOADEMIENIEUWS. Leiden. Bevorderd ia tot doctor ki 3d rechtswetenschap, op Stellingen, de heer tv- J. H. Terbnrg, geb. te Arnhem.

Leidsch Dagblad | 1915 | | pagina 2