t LAATSTE BERICHTEN TELEG RA PISCH WEERBERICHT, Verwachting tot den avond van 29 Maart: zwakke totmatigen oostelijken totzuidelijken later wellicht-ziiidwcstelijken wind. Gedeel telijk bewolkte lucht. Weinig ol geen neer slag. Nachtvorst, vooral in het zuidoosten. Zachter overdag. rn Nederlands Neutraliteit. BERLIJN, 29 Maart. (W. B.). „Politiken" te Kopenhagen, noemt het bericht, dat Duitschland Nederlands neutraliteit zou wil len schenden, door duikboofcen van Hoboken via de Schelde naar het Kanaal te laten varen, uit do lucht gegrepen. Do „Deutsche Tagesztg." merkt naar aanleiding hiervan op: Er moet aan herinnerd worden, dat de lang vcorbereido plannen van Engeland, om Nederlanschdo neutraliteit te willen schen den. door den veldtocht der Duitschers naar België verhinderd is. Toen in Holland een kustverdedigingsvcorstel, m het bijzonder een moderne versterking der Scheldemond bij Vlissingen, overwogen werd, was men te Brussel, Londen en Parijs verontwaardigd over de bedoeling, om Engelsche oorlogs schepen te verhinderen de Schelde in te va ren. Men bestreed Nederland het recht, op eigen bodem forten te bouwen. Zooals mot documenten bewezen is, bestond in. Londen en Brussel het plan, om, ia geval van oorlog met Duitr:h!and, Antwerpen tot een verple- gingsbasis to maken, d. w. z. tot een militair- maritiem: steunpunt voor een Engelsch expe- ditiéleger, dat Duitschland zou binnen "drin gen. Deze plannen werden door de houding var. Nederland zoo niet verijdeld, tfan toch bedenkelijk. Nu hoopte Engeland, dat Duitschland min stens do Nederlandscho neutraliteit door ge bruik van den Scheldemond voor militaire doeleinden zou schenden. Ook aan deze hoop werd de bodem ingeslagen. Dc Engelsche Pers over de Mcdca". LONDEN, 28 Maart (Part.). Over de „Me-dea"-kwestie merkt de ,,Pall Mali Gazette" op Niet onnatuurlijk is het, dat de Hol landers ontstemd worden door de her haalde en grove beleedigingen door de Duitschers ten opzichte hunner neutrali teit begaan. De Hollanders erkennen, dat het gedrag van den vijand door het doen zinken van de „Medea", het wer pen van bommen op een ander schip en de in-beslag-neming der lading van twee andere schepen, hemelsbreed verschilt van de maatregelen, welke de geallieerden hebben aangenomen Oogenschijnlijk heb ben de Duitschers zich vastbesloten ge zet op een wijze van uitlokkend en bru taal handelen. Wij vermoeden, dat hun beweegredenen niet onafgescheiden is van een besluit om dc Schelde als basis voor hun onderzeeërs te gebruiken". Do Globe" zegt, dat de vernieling van de schepen een daad van brute ge welddadigheid is waardoor neutralen, of schoon geen contrabande vervoerend of trachtend een daadwerkelijke blokkade te verbreken, worden behandeld, alsof zij oorlogvoerenden waren. Indien het volke renrecht ooit in Europa wordt hersteld, dan zal Duitschland voor deze wandaad een hoogo rekening hebben te betalen, doch inmiddels ligt het aan de Hollan ders hun rechten te handhaven op een wijze, welke zij het best tordeelen. Dmischc Onderzeeër geramd! ROTTERDAM, 29 Maart Do Harwioh- boot „Brussels", die gisteren hier te 1 uur 10 minuten is aangekomen, kreeg, acht mijlen van het lichtschip „Maas", order om te stoppen van oen Duïtschen onder zeeër. In plaats van aan het bevel to vol doen, stuurde zij in vollo vaart op de duikboot aan en vuurde tegelijkertijd een dertigtal schoten op het schip af. De on derzeeër werd overvaren, waarvan de schok aan boord duidelijk werd gevoeld, en verdween. Na een half uur op do plaats te hebben vertoefd en het schip niet meer te hebben gezien, zette de Harwichboot do reis voort. Nog een Duitsche Duikboot geramd? LONDEN. 28 Maart. (Particulier). Do bemanning vau het stoomschip „Liz zie," 'dat Zaterdag uit Dieppe to Llanelly is aangekomen, doet een omstandig verhaal betreffende het rammen van een Duitscho duikboot. Bij het eiland Wight kreeg de „Lizzie" de 'duikboot „U 37" in het gezicht, die de bemanning van het Liverpoolsche stoom schip v,Delmira", welk vaartuig ter hoogte van Honfleur getorpedeerd was, op sleep touw had, dat door haar getorpedeerd was. Do 'duikboot zag do „Lizzie," kapte do lijn en kwam recht op de „Lizzie" af. De kapi tein van de „Lizzie" liet zijn schip dadelijk met vollo kracht in de richting van de duikboot den steven wenden en overvoer haar. De duikboot verdween uit het gezicht en er verscheen olie aan de oppervlakte van het water. De „Lizzie" bleef langer dan een uur in do buurt, maar zag niets meer van 'de duikboot. Dc Hamlclsoorlog. LONDEN, 29 Maart. (R. 0.) De admirali teit meldt, dat de stoomboot „Vosges" door geschutvuur van een onderzo;ër in iden grond; geboord is, zestig mijlen ten zuidwesten van Stanna Head. Zaterdag maakte de onder zeeër jacht op de stoombooten „Aguila", „Dunedin" en „Talaba" ter hoogte van Landsend. Zondag werd de onderzeeër ge signaleerd bij Kaap Clear. (Zuidkust Ier land). Do gewonden van do „Vosges", onder .wie ook vrouwelijke passagiera on een jon gen van vijftien jaar, zijn in het hospitaal lo Truro ondergebracht Zy verhalen, dat de kapitein zich aan het Signaal van den onderzeeër niet stoorde, maar zoo manoeu vreerde, dat hij den onderzeeër achter zich kreeg, zoodat hij niet in staat was zijn tor pedo's te gebruiken. Een los schot had geen succes en de onderzeeër vuurde daarop een projectiel af. De kapitein van de „Vosges" bevond zich met drio officieren op de brug, de bemanning was op post en stokers en machinisten werkten orn. Jiet hardst. De on derzeeër echter, die blijkbaar een der nieuw ste was, hoewel het nummer onbekend bleef, kon de „Vosges" gemakkelijk inhalen. Soms was hij slechts een driehonderdtal meters ver af. het geschutvuur had dan ook vree- selijke uitwerking. Een schot doodde den hoofdmachinist, die juist de stokers tot nieuwe inspanning aanmoedigde. In het ge heel v/erden twintig granaten afgevuurd. Het voornaamste doel was blijkbaar de brug. Allo officieren' op een ,na, werden gewond; do tweede stuurman zoor ernstig. Alles op dek werd aan flarden geslagen, do brug ge'eek wel een zeef. Drie booten waren vernield. Niettemin voer de „Vosges" met onvermin derde vaart door en na twee uren gal *ue onderzeeër de jacht op; met een laatste scnot eciiter werd een gat geslagen fer hoog te van ae waterlinie. Het water stroomde naar binnen. Een vijftal passagiers boden zich aan de stokers te helpen, en de „Vos- ges" zou nu een poging doen om den on derzeeër te rammen, zonder succes echter. Inmiddels werden vuurpijl-signalen gegeven om hulp te verkrijgen. Een nieuw schot van den onderzeeër nam daarop de vlag weg, maar deze werd spoe dig vervangen. Nadat de onderzeeër ver dwenen was, zette de „Vosges" de reis voort onder voortdurend pompen. Na een uur werd een patrouilleschip .ontmoet, dat de, Vosges" op sleeptouw nam. Maar hot bleek weldra, dat het schip niet te be houden was. In goede orde verlieten de op varenden het schip in de booten én de be manning roeide dez9 naar het patrouilleschip, onder het zingen van „Tipperary." Dc Strijd in het Westen. BERLIJN, 29 Maart (W. B.). Officieel wordt door het hoofdkwartier van het westelijk oorlogstooneel gemeld De dag verliep aan het geheele weste lijke front tamelijk kalm. Alleen in het Argonnerwoud en in Lotharingen hadden kleinere, voor ons succesvolle, gevechten plaats. Generaal Von Kluck werd bij de bezichtiging van de meest vooruitgescho ven stellingen van zijn leger door een schrapnell- schot licht gewond. Zijn toe stand is bevredigend. PARIJS, 29 Maart. (R. 0.). Het commu niqué van gisteravond 11 uur luidt: Over het geheele front valt niets belang rijks to vermelden. Bij den Hartmannweiler- kopf hebben wij onzo stellingen versterkt. In den aanval, die met do verovering van den heuvel eiudigde, maakten wij 393 onge- wondc krijgsgevangenen en eenige gewonden. Dc Strijd in het Oosten. BERLIJN, 29 Maart (W. B.). Het hoofdkwartier meldt heden van het oos telijk oorlogsterrein Tauroggen werd door onze troepen bij bestorming genomen 300 Russen werden krijgsgevangen gemaakt. Op den spoor weg WirballenKowno mislukte bij Pil- wiszky een Russische aanval met zwaro verliezen voor den vijand. In de streek Krasnopol maakten^ wij meer dan 1000 gevangenen, waaronder een eskadron gar- de-uhlanen, met paarden, en veroverden wij 5 machinegeweren. Een Russische aanval noordw. van Kiekhanow werd af geslagen. PETltOGRAD, 29 Maart. (R. O.). Rap port van den grooten generalen staf: Ten westen van de Njemen droegen dc gevechten op 27 Maart het karakter van een wederzijdsch offensief. Ossowietsj werd zwak gebombardeerd. In het stroomgebied der rivieren Skwa en Omoelef werden op het front Tartak WaehZawady verbitterde gevechten ge leverd om het bezit van de Duitsche stel lingen. In den loop van den dag maak ten wij hier ruim 600 man met vijf officie ren krijgsgevangen, terwijl wy twee mi trailleurs vermeesterden. -Op het Karpathenfront ontwikkelde ons offensief zich den 26en Maart hoofdzake lijk in de richting van Bartfeld, waar wij in stormaanval een nieuwe hoogtestelling over ongeveer 35 werst lengte veroverden. In een bajonetgevecht om het bezit van hoogte 389, ten oosten van het dorpje Mlinarotsj, vernietigden wij drie Oosten rijk schc bataljons. In do lijn MunkaczStryj deed de vijand een reeks aanvallen, waarbij hij tever geefs trachtte onze loopgraven te be strooien met een reusachtige hoeveelheid handgranaten. Wij sloegen echter alle aan vallen af. WEENEN, 29 Maart (W. B.). De oor logscorrespondenten der bladen melden De gevechten in de Karpathen ten westen van de Ud lok pas duren voprt met on verminderde heftigheid. In den Dukla- pas zijn onze troepen don critieken toe stand der laatste dagen te boven gekomen. Do gevechten in de dalen der OndaJoa en Laborta kwamen tot een zekeren stil stand, daar de Russen in bun herhaalde aanvallen enorme verliezen leden. De betrekkelijke rust strekt zich ook uit over de hoogten tusschen genoemde dalen zon der dat dit. reeds het einde van den slag of een beslissing heteekent. In de Boe- kowina behaalden onze troepen de laat ste dagen succes in kleinere gevechten. Een Rusische Togongprfvak. PETROGRAD, 28 Maart. (R. O.). De Generale Staf bericht: Volgens officieel Duitsch communiqué over de operaties bij Memel zouden onze troepen 3000 inwoners uit de stad hebben meegevoerd, die later door de Duitsche troepen by Krettingen bevrijd zouden zijn. Door een nauwkeurig onderzoek is echter vastgesteld, dat het go- vecht tegen de Duitsche troepen, die een aanval deden uit Tilsit, plaats nad te Memel en op de wegen van Memel naar Sordjdy en van Memel naar Polangen. De inwoners nu van Memel waren gevlucht naar de eenige ruimte tusschen beide richtingen, waar niet gestreden werd, namelijk op den weg naar Krettingen, waar zij den afloop van de gevechten afwachtten. H. M. de Koningin reed hedenmorgen te Amsterdam uit tot hot makon van een militairen inspectie-tocht. Do Prins bracht hedenmorgen een bezoek aan het Gemeentelijk telefoon-bureau. Prinses Juliana was weer in „Artis". De Prins bracht nog een bezoek aan de Effectenbeurs. Z. K. H. werd door den secre taris en do leden van het dagelijksch be stuur rondgeleid. Onderzeeër gezien. De Nederlandscho stoomschepen „Vüe- stroom", van Fowey, en „Vlaanderen", van New-York, rapporteerden hedennacht bij binnenkomst to IJmuiden, gistermiddag op de hoogte van het Noord-Hinder-vuurschip een Duitsche onderzeeboot van groote type te hebben gezien, die uit het Oosten kwam en, na eenige oogehblikken om de schepen ge manoeuvreerd en zich van de nationaliteiten daarvan overtuigd te hebben, weer snel in westelijke richting verdween. Een halfuur daarna kwam een viertal Hol- landscho torpedo-jagers full speed uit N.O. aanzetten, passeerde de stoomschepen en ging toen pijlsnel in dc richting, die do on- derzeesr gegaan was. Daar de onderzeeër hoog op 't water lag, toen ze de stoomsche- passeerde, hebben de torpedobooten haar vermoedelijk ontdekt en achterna gezeten. In verband met dit rapport is het Engel sche stoomschip „Bladwin", dat naar Lon den bestemd is, met een lading boter, kaas, eieren, groenten en anderee levensmiddelen, heden niet uitgegaan. Jan Olieslagers. Men meldt ons uit Putten: De vlieger, die de Zeppelinloods to Berchem vernielde, is do bekende Belgische vlieger Jan Olieslagers. K a tw ij k-aan-^ee. Te IJmuiden zijn aangekomenKW 4.6, „Mercurius", met f 222; KW 55, „Nicolaas", met f 250; KW 124 „Maria" met f 208; KW 114 „Noordzee I" met f 393; KW 28 „Fran- cina I" met f 265KW 136 „De vrouw Cor nelia" met f 256; KW 52 „Herman" met f 221. Haagscüne Miibarsk. Deze rechtbank veroordeelde heden: Petrus den 0., to Leiden, wegens dief stal van f7.50, aldaar tot zos maanden ge vangenisstraf. (Eisch acht maanden). A. P., B. de J. en Th. G. B., wegens strcoperij te Leiderdorp, als minderja rigen gepleegd, ieder tot één maand tucht school. Diefstal van Zilveren Mesjes, Lepels en Vorken, te Noordwijk. Daarvoor moest terecht staan do 23-jarige dienstbode Hendrika K., te Warmond, die in Augustus van het vorig jaar m dienst was bij de directrice van pension „Solo Mio", juffrouw Lau. Zij was er des daags en ging 's avonds weer naar huis en verdiende er per v/eek f7. Eonigen tijd na de mobilisatie werd het pension gesloten en kreeg het meisje haar ontslag. Haar was ten laste gelegd zilveren messen, Tepels en vorken, van iéder 12 stuks, en drie handdoeken to hebben ontvreemd en n eegenomen naar haar ouderlijke woning te Warmond, waar do politie een en ander m het begin van Januari van dit jaar in be slag nam. Beklaagde verklaarde, dit zilver in de dui nen to hebben gevonden, niet ver van de villa af. De voorwerpen waren toen erg roestig; ze zagen er nu weer glad uit, wat ffir. Jellinghaus aanleiding gaf ironisch op to merken, dat zij erg goed poetsen kon. Het bevreemde hem echter, dat zij niet gezien had, dat de voorwerpen gemerkt waren met hetzelfde merk, waarmede het tafelzilver van mej. Lau gemerkt was. Dit kon beklaagde niet verklaren. En wat de handdoeken betrof, deze heeft ze met haar vuil goed vermoedelijk bij vergissing mee genomen. De pensionhoudster, mej. Lau, uit Am sterdam, daarop gehoord, zeide, dat het meisjé nog tot in September als kamer meisje bij haar in dienst was, en het huis mee schoonmaakte. Zij vertrouwde haar voorloopig wel en het meisje deed goed haai best. Later verminderde dit vertrouwen. De juffrouw vertelde voorts, dat zij veel meer heeft vermist, o.a. ook gouden over- hemdknoopen. Do verdediger van be klaagde, inr. De Clercq, uit Den Haag, vroeg den getuige hoeveel personeel zij in het pension in dienst ha-d, waarop deze antwoordde: „12 meisjes één huisknecht e>n één kok". Verder deelde de pensionhoudster mee, dat do vermissing der voorwerpen eerst bij het opmaken van den inventaris was ontdekt waarop zij bij do politie daarvan aangifte heeft gedaan, wat tot een onder zoek cn later tot de ontdekking leidde. De inspecteur van politie. M Gooi, te Noordwijk, liad de zaak onderzocht, door dat er oen landweerman van fraude werd verdacht, waarmede het meisje in betrek king stond. Zoo gebeurde het, dat hij op 23 Jam. met den burgemeestor van Warmond, den gemeenteveldhvachter Stekers en den ser geant bij de landweer, Erkelens, een huis zoeking in de woning van de ouders van beklaagde heeft gedaan. De> burgemeester en getuige bleven beneden on vroegen be klaagde eerst naar de voorwerpen in ver band met haar omgang met don landweer man, on daarna naar het tafelzilver. De veldwachter en de sergeant gingen door de achterdeur naar binnen en met do moe der van het meisje naar boven. Zij von- dfen daar onder do bedstede in eem melk kan en in eccn Keulschon pot in papier gepakt, een gedeelte van het zilver. Zij brachten het beneden, waar men op aan wijzing van beklaagde zelf in de lade v<0n de kast het overige vond, benevens de handdoeken. Het meisje had toen bekend en later ook nog weer op het Raadhuis, wat ook de veldwachter had gehoord. Overigens was getuige niet zeer precies in zijn verklaringen, wat hem nog al eens op vrij scherpe wijze door mr. Jellinghaus onder de oogen werd gebracht. De verdediger vroeg waarom eerst zes dagen later het proces-verbaal was opge maakt en waarom 't meisje niet gevraagd was de verklaringen te teekenen, waar voor getuige niet een bepaalde reden kon opgeven. De tweede getuige was de veldwachter G. J. Stekers, die overigens de verklarin gen van den inspecteur bevestigde, doch niet had gehoord, dat het meisje bekend had de voorwerpen te hebben weggeno men. Ook deze getuige was allerminst zeker in zijn verklaringen, waarop hij, voorna melijk door mr. Jellinghaus, werd gewezen. Wat hij bij den rechter van instructie had verklaard, kwam niet altijd overeen met wat hij nu onder eede verklaarde. Het meest positief was nog de vierde getui ge, J. A. C. A. Erkelens, inspecteur van de openbare verlichting en onbezoldigd veldwachter te Leiden, thans sergeant bij de landweer. Deze had naar aanleiding van de verden king op den landweerman, die met het meis je had verkeerd, zich in betrekking gesteld met 'den inspecteur, waarop hrj mede de zaak had onderzocht. Hij verklaarde, dat het meisje wel had bekend en meende, dat de veldwachter do bekentenis wel had ge hoord, zoowel in huis als op het Raadhuis. Eindelijk werd een getuige a décharge gehoord, de parfumeriefabrikant A. P. J. Duynstee, te Warmond, bij wien het meisje en haar moeder in dienst waren geweest en daar zijn volle vertrouwen hadden verdiend zoodat hij beklaagde niet voor oneerlijk hield. De subst.-off., mr. Del Campo, rekende de tegenstrijdigheden den getuigen niet zwaar toe, schreef dit toe aan do ornstan- digh^Jd. dat de politiebeambten in de buiten gemeenten niet zoo goed geschoold zijn als de stadspolitie. Hij blijft de getuigen daar om vertrouwen, acht het ten laste gelegde bewezen, en eischte een gevangenisstraf van één maand. De verdediger, mr. De Clercq, gaf op zijn wijze een lezing van de zaak. Er waren veel meisjes in het pension, en veel sol daten, in de duinen, zoodat heel wat eten met het tafelgoed daarheen zal zijn verhuisd. Is het nu niet denkbaar, dat dit zilver pension-zilver trouwens daar is gebleven en dat het meisje het daar heeft gevon den? Zoo zou haar slechts verduistering ten laste moeten zijn gelegd. Waar de getuigen daaromtrent elkaar te genspreken, acht hij niet bewezen, dat het meisje zou hebben bekend. Hij vroeg dus vrijspraak, subsidiair een lichtere straf. AGENDA VAN DE Vv LEK Maandag Loidsclie Schouwburg „Pon". Biyspel S uur. Dinsdag: Kantoor N.v. Houthar.dol v. 1). J. J. v. HOEKEN Zn. Buiiengew. Algora. Vorgadonntr. Aandcelüouüui*. 's Alidd. halfdrio. MARKTBERICHTEN. AMSTERDAM, 21 Maart. Vee. 603 vetto koeion ,lo kw. 9-i—9S; 2o Kw. 85—80; 20 kw. 82—81. 155 melk- on kallkooton 250—320. 3-18 nuchtoro kalvoion 10—18. 92 schapen 24—32. 327 YGLlo arkons. Holl. lo kw95 -97-, 2e on 3o kw. 93-95. Geen Ovcrzcoscho on goon Geldersclie. Rotterdam. 29 Maart. Op de veemarkt waren aangevoerd479 vette runderen, 220 vette en graskalveren, 492 varkens, 266 schapen of lammeren. Men noteert: Vette koeien prima 1ste qual. 94 a 96, 2de qual. 92 a 3de qual. 84 a cents. Handel bevredigend. Ossen lste qual. 92 a 94, 2de qual. 91 a 3de qual. 82 a cents. Kalveren 1ste qual. 1.25 a 2de qual. 1.15 a 3de qual. 1.10 a cents. Handel redelijk. Schapen 1ste qual. 70 a 2de qual. 66 a 3de qual 60 a cents. Lammeren f 0.8,0 a 78. Handel matig. Varkens 1ste qual. 96 a 2de qual. 94 a 3e qual. 90 cents. Handel traag door geringe aanvoer. Licht soort 0.7O a 0.82. Eeicrenmarkt. Ovcrmaassehe 4.75 a ƒ5.25. Zeeuwcbe ƒ4.50 a ƒ4.75. AMSTERDAMSCHÊ BEURS, De 5 pCt. Indische leening opende flauwer, dat liep naderhand iéts op. De 5 pGt. Staatsschulden, evenals de 2% cn 3 pCt., bleven op vorige prijzen. Van locale fondsen waren NederlandschAmé- rikaansche Vaart williger. Oliewaaiden en Rubbers prijshoudend, doch zonder han del. Amerikaansche fondsen zeer vast op New-York en bepaald willig voor Amalga mated, Missouri, Kansas, Texas cn Gar Foundry. Ook Maxwells waren williger. Overigens leverde de markt niets bijzon ders op. Offensief 5 pCt. Staatsl., groote C93/,c> kleine 995/SCj Niet offic. Integralen 53%, Oblig. 68%, Nom. Ind. leening, groote 97%, kleine 97%, Rusland binnenland 67, 18S0 67, Consols 67%, Hope 67%, Kon 500, Gecons. IIoll. 157, Cigar 45%, Milling pref. 69, Nom. Amerik. Vaart 215, Tope- ka 97, Car Foundry 45%, Rio 6%, Missou- ris 13%, Fries 23%, Ontario 27%, Nom. Cans. 28%. Nom. Hides 25%, Rails 16%, Union 124%, Rocks Steels 45%, Wabash pref. 2%, Amalg. 63%, Marine- pref. 5, Gulf 22%, Dcli-Mij. 428, Handelsv. Amsterdam 251, A'dam Rubber 105% Dc Indische Lccning. Naar ,,Dc Tel." verneemt, is op de in schrijvingen met verzoek tot volle toewij zing 65 pCt. toegewezen cn op de andere inschrijvingen 30 pCt. Adyertentisn. Heden werden wij verbied met de voorspoedige geboorte van een Dochter. 2770 6 C. BOL. J. BOL—Tkeor. Oegstgeest, 27 Maart 1915. Geboren: NICOLAAS ABRAHAM, zoon van 7052a 1 N. A. VAN WIJK. P. VAN WIJKVan Klavegen. Leiden, 28 Maart 1915. (Janvossensteeg 77 en 75.) De Heer en Mevr. A. STEIJNS— Wille geven kennis van de ge boorte van hun Dochter. Leiden, 29 Maart 1915. Eenige en algemeene Kennis- geving. 2797 6 Tot onze diepe droefheid j overleed heden op den leeftijd j van. 64 jaren, voorzien van de genademiddelen der H. Kerk, onze lieve Moeder en Groot moeder, Mevrouw de Weduwe ANNA LOÜISA GEERTRUDIS SANDERS. geboren VAN WENSEN. 's-Gravenbage Dr. H. C. J. SANDERS. P. W. CH. SANDERS— Sdtorics en Kindoren. Leiden J. F. X. SANDERS. 's-Gravenbage G. A. M. STRUYCKEN— Sanders. Mr. A. A. H. STRUYCKEN en Kinderen. A. C. M. SANDERS. Bussum. A. L. M. SANDERS. J. M. A. SANDERS. 's-Gbavexhage, 27 Maart '15. Emmastraat 112. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht 2760 35 I Aan allen, die ons dezer dagen blijken van belangstelling hebben betoond, betuigen wij onzen har- telijken dank. 2763 7 L. MAAS. B. MAAS—VAN DIÜEL. Leiden, 29 Maart 1915. Beste faiest yevraagd, door de Firma EI. 6Cf5UYFF3 io SsssenSieim. 2765 6 SKK.OOP 6215a 7 van ne"o goilr&jjen Slecrea- kSeedtfisg. Bank-van-Leeningbriefjes- oud Goud en Zilver. Tevens Trouw, en gelegenheids-Coslumcs te buur. Adres K. EROHEBIK, Apothekersdyk 11, Leidon.

Leidsch Dagblad | 1915 | | pagina 3