Qeconfectlonneerde Blauwe Cheviotte en Fantasie Costumes ƒ12.50, 14.f 16.18.20.J 22.— Steeds vooihandei Voor aanpassen Qereed. Fijne kwaliteiten 25.28.30.35.40.45.J alle grootten. MAGAZIJN TE LEIDEN, BOTERMARKT 19. Mochten er personen gevonden worden, die naar Den Haag of een andere grooie plaats gegaan zijn, omdat ze nieenden te Leiden het „ultra" der mode niet te zuilen aantreffen, dan maken wij dezulken vriendelijk, maar uitdrukkelijk opmerkzaam, dat zij de kracht van hun plaatselijke industrie miskennen. Onze hoofd-coupeur hier ter stede, staat theoretisch en praktisch werkelijk zeer hoog in zijn vak, zoodat hem dikwerf van de zijde der clientèle buitengewone betuigingen van tevredenheid ten deel worden. Deze coupeur is voor iederen maatcliënt ten dienste. Tevens zij nogmaals onder de aandacht gebracht, dat vele Heeren nog altijd van de verkeerde veronderstelling uitgaan, dat wij niet die fijne, dure Stoffen voorhanden zouden hebben en niet die zorg aan de bewerking zouden besteden 6 als de speciale maatzaken. Hierin is men echter totaal b zijden de waarheid. Mocht het al voorkomen, dat in vroegei jaren de confectiezaken de maatafdeeling als bijzaak beschouwde wij zijn van den beginne af een anderen weg ingeslagen hebben de afdeelingen volledig gescheiden. Wij hebben een rijke keuze fijne, eerste soort Snge/scl en Schotsche stoffen voor "Kleeding naar jtfaat. 3>e gehet eerste étage :s daarvoor gereserveerd. Onze prijzen zijn voordeeliger, de voordeelen door combmati inkoop met 70 eigen en aangesloten Magazijnen, breng wij den klanten in handen, het succes onzer zaak wor 7 hierdoor verklaard. Blauw Cheviotte- en Fantasie Costumes op maat 22.50, 25.J 27.50, 30.33.36.tot de allerduurs Fijnste kwaliteiten Engelsche Fabrikaten 38. 40.45. 50.55.60.I soorten.

Leidsch Dagblad | 1914 | | pagina 22