No. 16263. laUZDSöSZ DA0-I1]L£.3D, Woensdag" 26 Pebreaarl. Twssde H3ad. A22.21© 1913 Buitenlandseh Overzieht. Gemengd Nieuws. FEUILLETON. Wraak. Tussclien Frankrijk en en. Rusland is de verhouding zoo goed als men dat slechts kan wenschen. Daarin is geen verandering gekomen nu Poincaré als president is opge treden. Eer zou men kunnen zeggen, dat de verhouding nartelijker, vriendschappelijker is geworden. Poincaré en de tsaar kunnen het dan ook opperbest samen vinden. Dit is nog eens zeer duidelijk gebleken nu de tsaar den president met de orde van St.-Andreas heeft begiftigd Yan deze at tent e van regeeringsperso>nen onder elkaar maakten we reeds g:steren melding oivler telegrammen. Maar niet dit typeert de har telijke verhouding. I-at komt het best uit in een brief, dien de tsaar zelf geschfeven heeft en aan het geschenk toevoegde Die brief luidt Mijnheer de President, Groote en goede vriend, Ik bied u mijn gelukwensehen en beste wenschen aan bij gelegenheid \au uw ver kiezing ais president en uw aanvaarding ,van uw hoog ambt. In dit oogenblik gaat ■het mij ten harte u te herhalen hoezeer ik doordrongen ben van de overtuiging, dat het verbond tusschen Frank- rijk en Rusland zoowel aan de gevoelens als aan de belangen v anbeide volkcnbeantwoordt, entegel ij k er t ij d een werkzaam aandeel bl ij ft nemen.in het be waren van den Europeesc h e n V rede. Dit verbond, welks heilzaamheid in een bestaan van 20 jaar is bewezen, vormt den grondslag voor de buitenlandsche Staatkun de, die ik aan mijn regeering heb afgeba kend, opdat zij alle vruchten drage, die zij in staat is te geven; De voortdurende samenwerking en de stendige voeling tusschen de kabinetten te Parijs en te Petersburg schijnen mij onont- be.rlijk, en in dien zin hebt gij, vóór gij werd bekleed met de hoogste waardigheid in de republiek, uw macht als minister-pre sident uitgeoefend. Wees verzekerd, dat ik u daarvoor zeer rdanvbaar ben en verlang u opnieuw een be wijs te geven van mijn oprechte genegen heid voor Frankrijk, evenals van mijn per soonlijke achting en vriendschap voor 1_ Ik verheug mij u heden de orde van St.- Andreas te verlsenen, waarvan ik u de on- 'derscheidingsteekenen toezend, met mijn boste wenschen voor den voorspoed van [Frankrijk en voor de vervulling der taak die gij op u hebt genomen." De president der Republiek heeft met het Volgende telegram geantwoord: Dierbare en groote vriend, Ik heb uit handen van den ambassadeur ftTwer Majesteit de onderscheidingeteekenen 'dor orde van St.-Andreas ontvangen en het gaat mij ter harte Uwe Majesteit zonder iVerwijl mijn hartelijken dank -te betuigen. Ik ben zeer getroffen door de bewoordin gen van den brief, waarin Uwe Majesteit mij een zoo overtu'gend bewijs geeft van [vriendschap en nogmaals aan zijn gevoelens 'ten aanzien van Frankrijk uiting geeft Uwe Majesteit kan verzekerd zijn dat ik even als vroeger een trouw voorsta n- derzal blijvenvan het verbond tusschenR u b 1 and en Frank- Het Deensche koningspaar is te Berlijn fep bezoek. Een Techt gezellige visite. Ove rigens heeft deze vorstelijke ontmoeting geen belang. In Engeland dreigt weer een belang- ij k e spoorwegstaking, en wel bij de Midland-spoor. Een conducteur van 'een goederentrein, met name Richardson, kreeg van een voorman last bij zijn trein nog wagens op te nemen, tot het maxi mum van wat de locomotief kon trekken. Richardson antwoordde, dat zijn trein slechts een rem had voor een maximum van tien ton en de trein reeds zoo zwaar was. Hij verlangde dus eerst een rem van twintig ton. Die kon. cle voorman hem niet bezorgen, maar hij verlangde niettemin dat Richardson den trein zou verlengen; deze beriep zich op de gedrukte voorschrif ten, die hem dat verboden, en weigerde. De voorman ontsloeg hem en de directie handhaafde het ontslag. Zoo is de voorstelling van arbeidere kant. Richardson is nu tijdelijk bij een kolenmijn te werk gezet, maar het perso neel verlangt-, dat hij in zijn oude betrek king. zal worden hersteld. Bellamy, de voorzitter van de nieuwe Unie van Spoor wegmannen, zegt dat dit een ernstige zaak is. De directie zegt, dat gedrukte voor schriften alleen gelden, wanneer er geen mondelinge bevelen zijn gegeven. De con ducteur had hier het bevel van zijn meer dere te gehoorzamen, vooral toen dat tele fonisch van hoóger hand)-was bevestigd. Heel sterk schijnt het spoorwegbestuur niet te staan. Zelfs de conservatieve bla den verdedigden Richardson. Het officieele verhaal omtrent den aan val op den geyangenwagen, waarin Madero en Suarez, resp. gewezen president en vice-president van Mexico, van het paleis naar de gevangenis werden overgebracht, vindt geen geloof. „El Noticiaso Mexicano", een onafhan kelijk blad, verklaart, dat volgens inge wonnen inlichtingen, <le beide afgezette staatslieden Zaterdagavond feitelijk te recht zijn gesteld en dat er zelfs van een schijn aan val op de auto's geen sprake is geweest. De lijken der vermoorden vortoonen een aantal kogelwonden in het hoofd en het bovenlichaam. Madero laat alleen een weduwe. Suarez een weduwe met zeven kleine kinderen achter, waarvan het jongste slechts twee maanden oud is. Er zijn teekenen voor een herleving van den invloed van Porfirio Diaz. Huerta'heeft bevel gegeven dat de portretten varl eren voormaligen president weer in de openbare gebouwen zullen worden opgehangen op de plaatsen, vanwaar zij dc-or Madero varen verwijderd. Gastro doet weer van zich sprek e n Hij heeft bepaald weer groote plannen in den zin. Te New-York weet men ten minste te vertellen, volgens de New-York Herald" althans, dat de ex-president van Venezuela te Gloucester in Massachusetts door vertrouwelingen een schoener heeft laten koopen, de „Mina Sw'm", die daarop vertrokken is naar New- Orleans, waar het schip een groote hoeveel heid geweren en ammunitie aan boord zou nemen om die aan de aanhangers van Castro in Venezuela in handen te spelen. President Poincaré» President Poincaré weet sinds eenige dagen wat het zeggen wil president van de republiek te zijn Cn gaat zoo druk uit, dat men zich afvraagt hoe hij dit leven denkt vol te houden. De President opent ofj bezoekt dagelijks tentoonstellingen, gaat Uit eten, ontvangt Op liet 'Elysee stroomen min of meer officieele bezoekers, gaat naar zde- kenhuizen, spreekt met de ministers, be zocht enkele dagen geleden, na eerst bij 2ijnj vriend Cochery op een groot feestmaal ge weest te zijn, in den avond met mevrouw! Poincaré drie bals, waarvan een door het gemeentebestuur van Parijs in het stadhuis gegeven. Gisterochtend heeft de President oude makkers ontvangen, d.'w. z. den deken en een aantal leden van den raad der orde van advocaten, die hem hun gelukwensehen kwamen aanbieden* bij zijn benoeming tot president van de republiek. Mr. Labori heeft als deken het woord gevoerd, kort en har telijk. "Wij zijn heel blij, zoo zeido hij, dat wij onze hulde niet.brengen aan een gewe zen aUvoc.aat, die ons zou verlaten om tot den lioogstcn rang op te klimmen, maar aaaii een voortref felijken confrater, die niet wenscht, dat zijn nieuwe liocge ambt hem van óns scheidt en wiens naam aldus voortaan voor ons een onvergetelijk sieraad zal zijn' op de lijst onzer vakgehooten. President Poincaré^ heeft even hartelijk geantwoord. Bewijzen van.sympathie, zeide hij om., die uit liet Paleis tot mij komen, vinden steeds den weg tot mijn hart en er is geen' enkele «enigszins belangrijke om standigheid in mijn leven geweest, waarin ik niet heb mogen ondervinden met hoe sterke banden ik aan do balie verbonden was. Ver volgens doelende op Tiet feest, dat de advo caten Poincaré ter cere van zijn verkiezing tot President gaan aanbieden, zei de hijdie bijeenkomst zal goon afscheidsdiner zijn; zij zal, dank zij u allen, een nieuwe bevesti ging zijn van onze onontknoopbare broeder schap. Ons beroep is er een, waarop men trotscli is, zelfs wanneer men liet voor het oogenblik niet meer kap uitoefenen. Ik zal dat beroep behouden als 'een eer, zoowel als een moTeeLcn steun; ik zal het behouden als een sieraad en als iets, dat beschermt: ik zal het behouden als een herinnering en als een hoop. Het, blijkt Poincaré ernst te zijn met zijn plannen oni als president van de republiek „eenvoudig" te blijven leven en zoo heeft hij aan den heer Troude,. stalmeester van bot. Elysee onder Fallières én Loubet. zijn congé gegeven. Poincaré wenscht den stal van het Elysee te verminderen; van de twaalf paar den, die er nu staan, worden er acht weg gedaan. De vier die aangehouden worden, zullen voornamelijk ton dienste van mevrouw Poincaré zijn; de President denkt alles j/er tuf af te doen. D e b e r e d e n marechauss e e, gehuisvest in de Alexanderkazerne, in Den Haag hebben de Residentie weder verlaten. Ook de onbereden manschappen van dit wa pen, voor zoover zij niet reeds vertrokken "waren, zijn naar hun standplaatsen terug gekeerd. Naarmenm ededeel tstelde de loodgieterspatroon Van Rijn aan de Wei- maretraat in Den Haag zijn werkplaatsen voor de gezellen open op de nieuwe arbeids voorwaarden. Het geheele personeel is daar weder aan den arbeid. Te Delft is een 1^-j a r i g zoon tje van den werkman Van H., in een onbe waakt oogenblik op het brandende fornuis gevallen. Het kind is aan de bekomen brandwonden bezweken. Men- meldt uit Amsterdam, dat door den Ned. Bond van arbeiders in het handels- en' transportbedrijf te land .wordt medegedeeld, dat een twintigtal losse arbeiders van den brandstoffenhandel der firma Luckerath zijn uitgesloten, op grond van hun lidmaatschap van den Transport- arbeidersbond De Bond spreekt er haar verwondering over uit, dat, hoewel de fir ma veertien dagen geleden het bestuur van den Transportarbeidersbond had toegezegd in onderling overleg te treden, om zoodoen de tot een overeenkomst met den Bond te geraken en er dus yan actie van werklieden- zijde geen sprake was, toch bij de firma plan bestond tot uitsluiting over te gaan. Gistermorgen zagen de uitgesloten arbei ders zich door andere arbeiders van buiten de stad vervangen, terwijl de politie aan wezig was ter eventueele bescherming van dezen. De nieuwe arbeiders werden voorloopig voor een jaar aangenomen op voorwaarde, dat zij geen lid van eenige organisatie zou den worden, waartegen door het bestuur van den Transportarbeidersbond krachtig zal worden stelling genomen. De paarden, voor een g e va n- geniswagen gespannen, sloegen gistermid dag in de Vossiusstr. te Amsterdam op hol. Tijdens het hollen viel de koetsier tusschen de paarden en de veldwachter, die achter op zat, tuimelde eveneens op de. straat, doch beiden zonder ernstige verwondingen te bekomen. Gevangenen zaten bij het op hol slaan niet in den wagen. De paarden, die spoedig weer tot staan werden ge bracht, waren geschrokken voor den bezem van een werkman der stadsreiniging, waar mee deze aan het manoeuvreeren was Men meldt uit Na arden aa n „De Tel.": Een sluw diefje van 1?» jaar. dat zich in den laatsten tijd aan twee klei nere diefstallen ook in gesloten hui/en had schuldig gemaakt, heeft Zondagmorgen bij den bejaarden allee-nwonenden heer Top, horlogemaker in de Gijge'straat, inbraak en diefstal gepleegd, terwijl de bewoner naar de kerk was De brutale jongen Jieeft, na over de sohutting geklotnmen te" zijn, een ruit in het keukenraam stukgeslagen. Van uit de keuken, waarvan de binnendeur gesloten was, heeft hij door een gat in den kelder van 24 bij 21 e.M. in de gang weten te komen. In de huiskamer verbrak hij de- sluiting van een kabinet, waarin hij een blikken doos met hangslot vond. Na de sluiting verbroken te hebben, verliet hij het huis door de keuken met cle in de doos gevonden portefeuille, een banknoot van f25 en f 12.50 aan zilvergeld bevattend. Het gelukte de politie het jeugdige boef je op te sporen en hem, na 4 uur ondervra gens, tot bekentenis te brengen. Om de schuld, aan den diefstal van zich af te wen telen, vertelde hij ter opheldering van een paar gulden aan klein geld, dat op hem gevonden werd, dat dit het restant was van een rijksdaalder, dien hij in de R.-K. kerk had weten te bemachtigen. Het geld had 't boefje op twee plaatsen in den vestingwal begraven. Zondagavond heeft zich te Lobith bij de familie L. het geval voorge daan, dat man, vrouw en een zoon door net gebruik van gebakjes, enz. plotselmg ern stig ongesteld werden, zoodat geneeskundi ge hulp moest worden ingeroepen en braak middelen toegediend. De toestand van alle drie is than3 bevredigend. (»Hbl Een in de muzikale wereld van Rennes welbekende persoon kreeg een paar weken geleden bezoek van den be roemden Noorschen componist Sinding, die hem mededeelde, dat hij eenige dagen in de stad zou blijven en een Duitsoh collega ve wachtte. De reden van zijn bezoek was het inwinnen van een paar inlichtingen. Onmiddellijk verspreidde het nieuwtje zich in de stad en het regende invitaties: een ieder wilde den beroemden man aan zijn tafel hebben. Men verrzoolit hem zelfs het orgel in de kathedraal te bespelen. De aartsbisschop noodigde den grooten Noor ten zijnent. Een paar avonden geleden was er weer een 6oirée; onder de genoo- digdeai bevond zich iemand, die den ge- vierden geest nauwlettend gadesloeg hij had vroeger Sinding gekend, maar een veel ouderen Sinding. Hij nam eenige heeren in het vertrouwen en den volgen den ochtend vroeg geheel Rennes zich angstig af of men wellicht bij den neus was genomen. Een paar notabelen werden afgevaardigd naar het hotel, waar Sinding zijn intrek had genomen, om dezen medie- deeling te doen van de in omloop zijnde geruchten zij troffen den hotelier aan in druk gesprek met den commissaris van politie: de zoogenaamde Sinding was spoorloos verdwenen, zonder zelfs zijn hp'ogo hotelrekening te voldoen Bij de vraag of een tunnel voor een tram onder het kerkhof van de St.-Paul gevaar voor de kathedraal zou opleveren, spreekt de gemeentelijke poli tiek mede. Liberale-bladen houden vol, dat er geen gevaar hoegenaamd is, maar het de gematigde (conservatieve) meerder heid in den graafschapsraad te doen is, de tram, die over de St.-Paulsl>rug zou loopen om daar die tramwegnetten aan de twee kanten van de rivier met elkaar te verbinden, te weren. Het voorstel is dan ook, om, nu de tunnel gevaarlijk wordt geacht, ook het plan van den tramaanleg over de brug prijs te geven. Volgens de progressieven uit den Raad dragen de conservatieven de gemeentetram een kwaad hart toezij hebben haar al een paar maal aan een maatschappij willen overdoen. Nu de verkiezing voor den Londenschen graaf schapsraad nadert, wordt er over en weer "uit de kwestie van het gevaar van de St.-Paul duchtig munt geslagen. Het gemeentebestuur van Parijs heeft onlangs een danspartij gege ven in die zalen van het stadhuis. Er waren veel gasten en Poincaré en mevrouw Poin caré zijn 's avonds nog even komen kij ken. Weet men wat er op het feest ver- oberd is? Twintig duizend sandwiches, vier honderd kilo koekje9, drieduizend ge bakjes, tweehonderd twintig baba's (be paald soort gebak), tweehonderddertig tulbanden en vierduizend flesschen cham pagne. Uit Wellington op Nie uw- Zeeland wordt bericht, dat te West port op het Zuid-eiland gedurende meer dan veertig uren aardschokken zijn gevoeld, die gepaard gingen met een geraas, alsof kanonschoten werden gelost. De regeering heeft uit Gijon (Asturië) tijding ontvangen over die ontploffing van een mijn in de voorhaven. Er moeten een zestig clooden zijn. Verdacht van den moord op den wachtmeester Van de Wouwer en ver wonding van diens collega Heldenberg te Laeken, zijn drie beruchte mannen aange houden. Op de plaats van het misdrijf was een jockeypet en een. stuk van een ketting gevonden. De pet moet aan een dier drie behooren, het andere stuk van den ketting is hij een hunner gevonden. Iyegerzaken. Proef met gehuurde paar den bij de vel d-a r t i 11 e r i e. De nabij Zeist gehouden proef met een door 130 gehuurde paarden op oorlogs sterkte gebrachte afdeeling veld-artillerie, is, naar de ,,N. R. Ct." verneemt, uitmun tend geslaagd. De paarden, bijna alle boerenpaarden, waren geheel ongeoefend, kwamen Maandag 17 dezer in den namid dag bij den troep aan (zooals bij vordering in geval van mobilisatie geschiedt) en wer-. den dien dag nog beslagen. Dinsdag, Woensdag en Donderdag werd er mede ge-» oefend in spannen, en Vrijdag hield de batterij bij den Reeberg een gevechtsoefe ning waarbij de paarden alles zoo goed de den, dat zij schier niet van oud-gediende militaire paarden waren te ondersoheiden.. De nieuwe organisatie. In toonaangevende militaire kringen - schrijft „De Avp." gaat het hardnekkig gerucht, dat de geheele nieuwe organisatie op 1 April a.s. haar beslag zal krijgen en de oprichting der Ootober-bataljons dus ook reeda op dien datum zal geschieden. Nadruk verboden). 22) Toen liep hij de straat op; hij kon maar geen besluit nemen. Wanneer hij de stun yan Jenny hoorde weerklinken, dan was liij geneigd het bevel van zijn meester te yolbrengen, maar daarna meende hij weer dó 6tem van zijn geweten te liooren, die hem toeriep: Dief, dief 11 Zou Jenny wel ooit de zijne worden? Neen, neen. Om elf uren, had Bertignolles gezegd. Romain nam zich voor het niet te doen, Bertignolles zou hem toch niet durven .wegzenden. Het sloeg elf uren, toen hij bij het huis van Bertignolles terug kwam. Deze was reeds thuis en wachtte hem in het salon. Jenny zat aan de piano. Zij droeg een bekoorlijk gewaad, dat al lerliefst stond bij haar lichtgebronsde ge laatskleur. Romain kon zijn oogen niet van haar afwenden. Zij stond op en wilde het salon verlaten, om Bertignolles met zijn eecretaris alleen te laten; maar haar vader riep haar terug. Jenny Vader? Weet ge wel, dat ge Romain Goux zeer ongelukkig maakt. Ik, vader? En waardoor? vroeg zij yerbaasd. Zij kwam terug en stend nu recht tegen over den jongen man. De arme jongen stelt zich in 't hoofd, dat ge niet de minste vriendschap voor hem gevoelt. Hij vergist zich. Ik weet. hoe hij aan u gehecht is, vader, en d&ar ben ik hem dankbaar voor. Bertignolles hernam: Meer nog, bii denkt zelfs, dat ge hem veracht. Ik hem verachten? Ja, nietwaar, Romain'? Romain Goux bleef doodsbleek en ver legen staan. Hij had de kracht niet te spreken. Hoe is zulk een gedachte bij hem opgekomen 1 Hij is van zulk een geringe afkomst. Jenny had een gevoelig, medelijdend hart. Nooit kwam er iets kwetsends o£ spottende van haar lippen. Maar u zelf, vader, zei zij, heeft u niet meermalen verteld, dat u slechts van zeer geringe afkomst is, dat u in uw jeugd dokwerker, veedrijver, pakkendra- ger en stoker op een boot i9 geweest, dat ge als arbeider op de plantages van Mar tinique gewerkt hebt, en dat ge eerst veel later fortuin gemaakt hebt. Schaam ik mij over uw afkomst'? Integendeel, ik ben er trotsch op, want alles, wat gij bezit, hebt ge aan uw eigen vlijt en onderne mingsgeest te danken, en bovendien zijt- gij steeds een eerlijk man gebleven. Hoort ge het nu, Romain? vroeg Bertignolles gemoedelijk. Jenny reikte Rornain.de hand en zei: Ik heb veel achting en vriendschap voor u, mijnbeer Goux, en ik wil niet, dat ge daaraan zult twijfelen. Bedwelmd door haar lieftalligheid 6loot Romain de oogen en d'rukte. haar hand aan zijn lippen. O, mejuffrouw, mejuffrouw, stamel de hij. Toen zij weg was, drukte hij de handen tegen zijn hart, dat sneller klopte dan ooit. Hij mompelde voor zich: O, boe bemin ik haar. Voor haar zou ik willen sterve'n. Bertignolles bleef kalm zitten wachten en stoorde hem niet in den loop van zijn gedachten. Romain Goux naderde hem. Mijnheer Bertignolles, zei hij, heeft u er over.nagedacht? Bertignolles zag Eem verwonderd aan. Met uw verlof, mijnheer Romain, ik behoef er niet over na te denken. Ik had u juist den tijd gegeven, om een besluit te nemen 1 Dus ge wilt..» Ik wil niets. Ik herhaal u, dat ik daar het recht niet toe heb. Ik heb u alleen verzocht mij behulpzaam te zijn in mijn plannen tegen de familie De Soulai- mes, die ik haat. Romain Goux drukte de handen tegen zijn voorhoofd. O, mijnheer, mijnheer, waartoe hebt ge mij gebracht? Ja of neen, wat is uw antwoord? De jonge man hief plotseling het hoofd omhoog. Ik zal het doen. Bertignolles haalde de schouders op. Het is werkelijk de moeite niet waard er zooveel over te spreken. Romain kwam recht tegenover zijn mees ter etaan. Zijn blik was woédend en drei gend. Luister, mijnheer Bertignolles, gij maakt een misdadiger van mij, een ver achtelijk wezen, en ik heb den moed) niet, u weerstand te bieden. Het zij zoo, ik zal doen wat gij beveelt, ik zal u in alles ge hoorzamen. Maar gij weet wel, waardoov ik zoo zwak en machteloos tegenover u ben. Op zochten, maar even dreigenden toon voegde hij er bij U heeft wel gezien, dat ik haar be min. Ja, gij bemint haar. En gij verbiedt het mij niet? Ik doe, alsof ik het niet bemerk. Mijnheer Bertignolles, wee u, wan neer gij mij bedriegt Bertignolles haalde onverschillig zijn breede schouders op. Wat vermocht de jonge man tegen hem, die zoo rijk en machtig was? Tracht je door haar bemind te ma ken, Romain, ik belet het je niet. Ja, maar onthoud, wat ik u gezegd heb, wee u. Hij ging in de grootste opgewondenheid heen. Nu zijn besluit genomen was, aarzelde Romain Goux niet, het ten uitvoer te brengen. Hij wiet, dat het geld, dat voor de be talingen aan het einde der maand ge bruikt moest worden, door Jactel in de brandkast was gesloten^ Hij kende de geheele inrichting van het huis. Hij wist, hoe hij er binnen moest» dringen. De diefstal was zeer gemakkelijk en hij was bijna zeker, dat er geen ver-* denking op hem zou kunnen vallen. Maar dien nacht kon hij er niet meer aan denken, het feit te volbrengen. Heb wa9 reeds te laat. Er ging geen trein meer naar Nogent en wanneer hij een rij tuig nam, dan zou hij een spoor achter laten. Het was dus looter, tot den volgen» den nacht te wachten, daar de betalingen eerst den daaraanvolgenden dag moesten plaats hebben. Hij^kon zich dan eerst nog do noodige gereedschappen verschaffen, om de brandkast van Jactel open te ble ken. Den volgenden morgen kocht hij vroeg tijdig een vijl, een boor en een fijne etaal- zaag en begaf zich toen naar Nogent. Zijn gereedschap had hij in een pakje bij zioh en op het kantoor gekomen, sloot hij hei in zijn lessenaar, zonder dat iemand er acht op sloeg. Hij ging vervolgens kalm aan zijn werk.: De dag verliep zonder verdere bijzon derheden. Romain vond nog gelegenheid zich in het voorbijgaan te verzekeren, dat het- geld nog in de brandkast van Jact-1 lag. In den loop van den dag hoorde hij den eersten boekhouder tegen Mirador neggen: „Dus Mirador, ik kan voor vanavond op je rekenen?" Ja, papa Jactel, hoe laat? Och, dat laat ik aan je over. Ik héb nog eenige boodschappen te doen en kom tegen tien uren, vroeger zeker niet. - j (Wordt vervolgd), J

Leidsch Dagblad | 1913 | | pagina 5