fSo. 15903. LUIDSGH DAG-BZi&B, Vrijdag' 22 December. Twosdo Blad. Officieele Kennisgeving. Herijk yan Maten en C* e wicliten. :'SlïÊ\ Buitenlandseh Overzicht FEUILLETON. Alleen in een groote stad. Anno 1SI1. Hürgemeesïeir en "Wethouders van Leiden frengen bij deze ter al gemeen e kennis: A. dat dit jaar voor den herijk der maten pa gewichten zal worden zitting gehouden jn het lokaal van den IJK in het gebouw aan 4ë Lammermarkt en Wel voor de maten en gewichten welko nog niet gebruikt zijn en ten verkoop voorhan den bij handelaren in die artikelen op 2t 3, 4, 8, 9, 10 en 11 Januari 1912, telkens van des mofgSnS negen tot twaalf uren en des namiddags van oen tot vier uren. Voor de in gebruik zijnde maten en ge wichten van ijkplichtigen, alp volgt: STRATEN, BUURTEN, ENZ. DATUM. UREN. Haarlemmerstraat Nos. 1—75 1 1 1 1 1 1 1 Haarlemmerstraat Nos. 76-150, Vrouwenkerksteeg, Angenietenatraat, Caeciliastraat, Klooster, Hicbielstraat en Brandewljnsteeg Haarlemmerstraat Nos. 151 225 en Schageneteeg Haarlemmerstraat Nos. 226 313, Koestraat en Pelikaanstraat Prinseasekade en Turfmarkt Oude Vest .......j..*. Oude Singel Lange en Korte Hare, Stille Mare en Marepoort Haresingel, Haarlemmerweg, Bansenstraat, Pasteurstraat, Groenoorditraat, Musachenbroek- etraat, PrinB Frederikstraat, Willemstraat, Koningstraat, Prins Hendrikstraat, Mauritsstraat, Sophiastraat, Heerenlaan, Gasthuislaan, Prinsenstraat, Nassaustraat, Oranjestraat, Os- en Faardelaan, Lusthoflaan en Kooilaan Janvossensteeg N. en ZRunderBteeg, Koddesteeg en Clarensteeg Van der-Werfstraat en Bouwenlouwensteeg Apothekersdjjk, Stille R(jn en Hoogstraat Ponkereteeg en Kuiporssteeg yolmolengracht, Gedempte Volmolengracht, Paradijssteeg, Kerksteeg, Hooglandsche Kerk- gracht en Hoogl. Kerk Choorsteeg Oude Rjjn Haven, Havenkade, Oost- en West Havenstraat Heerensingel, Oude Heerengracht, Kijfgracht, Zuidsingel, Minnebroersgracht en Oostsingel Houtmarkt, Koolgracht, Baatstraat, Zandstraten en Oostdnarsgracht Langegracht Lage Rijndijk Zijlpoort, Zyisingel, Zijlstraat, Bloemstraat, Nipponstraat, Sieboldtstraat, Decimastraat en Hermanstraat Oranjegracht, Langestraat en Korte Langestraat Waardgracbt, Looiersstraat, Kaarsemakersstraat, Wererastraat, Kalvermarkt, Nieuwe Waard- straat en Waardkerkplein Heorengraoht, Kerksteeg eu Molenwerfsteeg Vestestraat en Uiterstegracht Ie tot 6e Groenesteeg en Middelstegracht Hooigracht Middelweg, Korte en Lange Nleuwstraat en Hartesteeg Nieuwe Rijn Hooge Rijndijk, Rijnkade, Rljndyketraat, Utroohtsche Jaagpad en Utrechtsche Veer Rijnstraat en Kraaierstraat Hoogowoerd Nos. 2168, Spilsteeg, Wiolmakorssteeg en Kosnesteeg Hoogewoerd Nos. 1 189 en St.-Jorisstoeg Levendaal, Gortestraten, Haverstraten en 4e Binnenvestgracht Geerestraat, Klikstraat, Geeregracht, Oranjeboomstraat, Zijdgraoht en Raamstogon. Hoefstraten, Garonmarkt en St. Jacobsgracht Boezastraat, Moleneteeg, Bakkerssteeg en Zegersteeg Kalserstraat, Vliet, Kampersteeg, Ruime Conscientiestraat en Kolfmakerssteeg Zoeterwoudsche Singel, Heerenstraat, Prinses Wilhelminastraat, Bloemisteniaan, Witte Singel, Wittelaan, Leuvenstraat, Staalwijkstraat, Magdalena Moonsstraat, Schelpenkada, Duivenbodo- straat, Jau van Goyenkaae, Qerrit Doustraat en Rijn- en Scbiekada Rreestraat Botermaikt en Vischmarkt Choorlammereteeg, Beschuitsteeg, Burgsteeg, Koronbrugsteeg, Ketelboeterssteeg, Zonneveld- straat, Woleteeg, Langebrug, Nleuwsteog, Salomonstseg, Heerensteeg, Begijnhof, Kloksteeg, Houtstraat en Gerecht Pietei sksrehooreteeg en Pieterskerkgracht Schoolsteeg, Diolsteeg, Lokhorststraat en Mandenmakerssteeg Aalmarkt, Boommarkt en Lange Vrouwensteeg Maai'6man8steeg Rapenburg, Doelengracht en Groenhazengracbt Varkenmarkt, Valken3teeg, Kort Rapenburg, Galgewater, Kort Galgewater an Rombrandtstraat Noordeinde, Haagweg en Steenstraat Morschstraat, Smidssteeg, Kruisstraat, Narmstraat, Boorhaavestraat en St. Aagtenstraat Morechweg, Paul Krugerstraat, President Stejjnstraat Joubertstraat, Cronjéstraat, Lopaenstraat, Haverzaklaan, Heinsiuastraat Ambachtstraat en Stationsweg MarediJk, Aloêlaan, Schuttersetraat, Poelgeeststraat, Lammermarkt, Beestenmarkt, Nieuwe Beestenmarkt, Sehoistraten en BiJnsburgersingel f Voor de nieuw vervaardigde maten en tewichteu van 2 Januari tot 15 Maart lederen Vrijdag ein Zaterdag, telkens des [vooriuiddags van negen tot twaalf uren. I B. dat do maten en gewichten schoon, idroog £n roestvrij moeten worden aangeboden om 'pndorzocht te kunnen worden; O. dat betaald moet worden voor het justee- Jren van gow>;hten en wel ton bate van 'p-Rijks schatkist. .0. dat de maten en gewiohben vóór 1 {Januari 1914 gestempeld moeten worden niet de lettór t en tot dien datum ook de lettor Si geldig is E. dat maten en gewichten, die gestempeld werden, met het afkcuringsmerk. niet in winkels enz. teruggebracht mogen worden; E. dat er nog gelegenheid bestaat maten en gewichten te laten herijken aan liet ijk- kantoor te Leiden, op nader aan te geven dagen en uren; j -w 15 Januari. 16 Januari, 17 Januari. 18 Januari. 22 Januari, ■id. ld. 23 Januari. 24 Januari. 9-12 en 1-4 25 Januari. 9-12 en 1-2 id. 2-4 29 Januari. 9-11 id. 11-12 id. 1-4 30 Januari. 9-12 en 1-4 31 Januari. 9-12 id. 1-4 1 Februari. 9-12 id. 1-4 5 Februari. 9-12 en 1-4 6 Februari. 9—12 id. 7 Februari, id. 12 Februari. ld. 13 Februari. 14 Februari. id. 15 Februari. 19 Februari. id. 20 Februari. 21 Februari. 22 Februari. 26 Februari. id, 27 Februari. ld. 2S Februari. 29 Februari, id. 9—12 en 1-4 9-12 en 1-4 9 12 en 1 4 9-12 en 1—4 9-10 10-12en 1-2 2-4 9-12 en 1-4 9-12 1-4 1-4 9-\ï 1-4 9-12 en 1-4 9—12 1-4 912 en 1 —4 9-12 1-4 9-12 en 1—4 9-12 eu 1-4 9-12 eu 1-4 9—12 1-4 9-12 1-4 t 9-12 en 1-4 9—12 1—4 4 Maart. 9-12 en 1—4 5 Maart. 9-12 id. 1-4 6 Maart. 9-12 id. 1-4 7 Maart. CO 1 to id. 1-4 11 Maart. 9 12 en 1—4 12 Maart. 9 12 en 1—4 13 Maart. 9-12 id. 1-4 1-1 Maart. 9-12 en 1-4 G. dat do onderdoelen van liet Gram (de miligTam-gewichten) niet op de herijkzitting, maar alleen aan do jjkkantoren herijkt kun nen worden'. (Opzending per post franco). En geschiedt hiervan openbare kennisge ving door aanplakking en door plaatsing in het Leidsel}. Dagblad. Burgemeester en Wethouders voornoemd, N. C. DE GIJSELA AH, 1 Burgemeester. J. H. W. VERZIJL, loco-secretaris. Leiden, don 21sten December 1911. Met allen nadruk wordt bevestigd, dat de oude ikeizer Frans Jozef bsolist niet erg ziek ia. Het was keusch maar een lichte verkoudheid, welke hem plaagde. Van reden tot ongerustheid alzoo geen sprake. Nu wij het toch hebben over de zeer per soonlijke aangelegenheid van een Vorst, kunnen wij tevens gemakkelijlk melding ma ken van een bericht uit Belgrado aan de „Vossische Zeitung", waarin gezegd wordt, dat de e x-k roonprinsvan Servië door koning Victor Emanuel uitgenoodigd is, de Kerstdagen te Rome te komen doorbrengen. Prins George heeft de uit- noodiging aangenomen en vertrekt dezer dagen van Parijs naar Italië's hoofd stad. In kringen, di#e in nauwe betrekking staan tot prins George, ziet men in deze uitnoo- digin.g een voorspel van een verzoening met zijn grootvader, koning Nicdaus yan Mon tenegro, met wien prins George sedert 1903 op slechten voet stond. Gisteren hebben wij als van een der grootste feiten van den dag melding ge maakt van de bezetting van So lum en van de ontstemming en ongerust heid, hierdoor in Italië veroorzaakt. Nu wordt van diplomatieke zijde -aan den ,,BerL Lok.-Anz." medegedeeld, dat deze bezetting door Egypte en van de oase D jan et dbor Frankrijk ongerustheid gewejet heeft in Italië. De Italiaansohe regeeriig schijnt volkomen ingelicht te zijn over de bedoeling, welke aan deze bezetting ten grondslag gelegen heeft. Zelfs is aan te ne men, dat de bezetting niet is geschied zon der voorkennis van Italië. Do geographi- sche en strategische beteekenis van Solum wordt bovendien zeer overschat. In Italië wordt niet veel waarde gehecht aan deze havent die geen achterland bezit. Des te beter Omtrent de Franse h-D u i t s c h e ov-ereenko m st valt nog te vermel den, dat in den Fransohen Senaat min. De Selves hefc ontwerp tot bekrachtiging van die overeenkomst indiende en dat het spoedeischend werd verklaard. De Senaat zou heden volgens een stem ming bij lijsten een oommissie van 27 afge vaardigden kiezen. Na de samenstelling de- zer commissie komt de Regeering aan het woord. De beraadslaging zal echter eerst om streeks 15 Januari aanvangen. Op den toestand in Turkije ge ven de volgende berichten een kijk. Uit Uskub, in Albanië wordt aan de „Frankf. Ztg." geseind, dat het Bulgaar* sohe comité opnieuw onder de Turksche be volking moorden en ontvoeringen laat ple gen. Ook een Serviër is op zijn landgoed door Bulgaren vermoord. Te Damascus is de stemming tegen de Christenen bedenkelijk. De Regeerihg heeft den te Parijs verboe venden. zoon van Abd el Kadr verzocht terug te keeren en zijn invloed tot kalmeering der Mohammedanen aan te wenden. Den beroemden vijand der Franschen in Algerië Abd el Kadr, was na zijn laatste on definitieve nederlaag eerst in Frankrijk een verblijfplaats aangewezen. Daarna heeft hij zich naar Turkije mogen begeven, waar hij ten laatste- Damascus tot woon plaats koos. Bij- de slachting van 1860 heeft hij door zijn tussohenkomst vele Christe nen gered. Zijn nakomelingen wonen nog te Damascus en hebben grooten invloed op de Mohammedanen aldaar. De oppositie is tot heb besluit gekomen ■om met het Jong-Turksche comité in onder handeling te treden, ten einde den binnen- landschen toestand tob klaarheid te bren gen. Daarom heeft zij een oommissie van vijf leden benoemd, waartoe o.a. de leiders van de libeale entente, Loebsi Fikri en Sjefik el Mioeajid, behooren. Zooals reeds in het kort is gezegd, zijn de vredesonderliandelingen in China, welke tusaehen de vertegenwoordigers «.'er Keizerlijke Regeering en die der opstande lingen te Shanghai plaats hadden, onder broken. De oottsuls der vreemde mogend heden, die al het mogelijke deden om beide partijen tot elkander te brengen, mochten- daarin niet slagen. De eischen der opstan delingen zijn van dien aard. dab van een; oplossing der kwestie geen sprake kon zijn. Dit was wel te voorzien en men meent uu< dat een tweede reden van het afbreken der; onderhandelingen is, dat men de aankomst van Soen Yat Sen, den geestelijken leider van den opstand, afwacht. Dr. Cantlie, de boezemvriend van So^n Yat Sen, deelde aan een redacteur van do „Evening Standard" te Londen het een en ander mede over de plannen van zijn vriend. De volgende week, zeide dr. Cantlie, zal een ommekeer brengen in de constitu- tioneele en sociale gesohiedenis van China. Niets kan er gedaan worden vóór Soen Yat Sen te Hongkong is aangekomen. Hij bevindt zich thans op weg van Singapore maar Hongkong, waar hij de volgende week denkt aan te komen. Eerst was het hem verboden te Hongkong te landen, doch thans heeft het Ministerie van Buitenland- sahe Zaken dit verbod opgeheven. Mens weet nog niet of Soen Yat Sen naar Kan ton en van daar naar Shanghai zal gaan, maar vermoedelijk zullen de vertegenwoor digers van de opstandelingen hem wel te Kanton komen opzoeken. Soen Yat Sen zal stellig de volgende week definitieve plan nen maken. Indien de hervormingspartij deze in hun geheel aanvaardt, zal Soen Yat Sen een kabinet fiormeerein en zal Yoean Sji Kai moeten zeggen, wat hij nu zal gaan doen. De hervormingspartij wenscht-, dat Yoean Sji Kai president van China wordt, met Soen Yat Sen als vice-president. In dien Yoean Sji Kai dit voorstel aanneemt, ia de geheele zaak geschikt, daar hij dan de politiek van de republikeinsohe partij zal hebben aanvaard. Yoean Sji Kai en Soen Yat Sen zijn d<ï eenige mannen, die men in China op hetf oogenblik aan het bewind wil hebben, en indien Yoean Sji Kai slechts wil verklaren aan de zijde der hervormingspartij te staan, zal de geheele beweging in vier en twintig uur zijn geëindigd. De mogendheden zouden dan geen reden hebben om op te treden, daar China dan een duurzaam bestuur zal hebben. Maar indien Yoean Sji Kai zich niet bij de her vormingspartij aansluit, zal de burgeroorlog nog wel een jaar duren en zullen de mo gendheden genoodzaakt zijn tusschenbeido to komen. Te Peking is bij de Regeering een tele gram ontvangen, waarin wordt gemeld, dat de onderkoning van Setsjoean, Toeansang, zelfmoord pleegde door het inslikken van gpud. Het inslikken van goud-stof is onder de Ohineesche ambtenaren een deftige ma-i nier om zich van kant te maken. Over den toestand wordt voorts gemeld, dat 19 infanterist-brigades van het modern© Chine esohe leger nog trouw aan de Regee ring zijn. 18 brigades liepen naar de op standelingen over. In een onderhoud verklaarde een hoog geplaatst republikeinsoh gezind ambte naar, dat het volk vaat besloten is geen monarchie te duldenvooral niet onder een Mandsjoe-partij. Alle andere voorwaarden dan die nu zijn voorgesteld zullen worden, verworpen. Voor de Mandsjpe-ambtenaren zal op voldoende wijze worden gezorgd In dien de Keizer echter zijn troon krachtig wensoht te verdedigen, zal de toestand zeer ernstig worden. De heele natie veracht hem. Is eenmaal de Mandsjoe-dynastie .ge vallen^ dan zullen Chineezen en Mandsjoea eendrachtig samenleven. Rusland wordt ten opzichte van Per- zié ongeduldig. Het wil niet langer op ant woord wachten en Engeland moet hot ai weten den marsch op Teheran aan beginnen. Eenige telegrammen maken gewag van' booGaardiglieden. Uit Tabriz wordt geseind, dat een aan val is gedaan op Russische soldaten, clio met de herstelling van een telefoonlijn be zig waren. Twee aanvallers werden gedood. Het Russische consulaat heeft uit do stad. patrouilles gezonden en het voorval aan de plaatselijke overheden medegedeeld. Uit Djoelfa heet het: De Perzen hebben' 8) 4 .Charlie Barton begreep niet, dat zij, na tiaar oogen over de zooveel mooie toiletten Ider andere dames te hebben laten gaan, Kich hier behaaglijk begon te voelen in de [Warme, koesterende atmosfeer, en zij haar {vermoeienis, haar honger, haar armoede iWeildra vergat, om zich geheel over te geven aan een heerlijke gewaarwording van rust. Maar hij bedacht wel, dat het haar heel moeilijk zou vallen zich straks weer aan dit alles te onttrekken en naar Notting Hill te gaan, om er nachtverblijf te zoeken. Dus nadat men hun de thee had gebracht, zei hij op gewild, onverschilligen toon: Hoeveel hebt u te betalen, daar in dat pension Ik zal er iemand heenzenden om het geld te brengen en uw bagage te halen. Er is voor vannacht een kamer voor u be sproken, hier in het hotel." En alle bezwaren, die zij hiertegen in bracht, lachte hij weg. De kamer was nu eenmaal voor haar besproken en zij moest haar voor dien nacht betrekken. Natuurlijk 20u zij zijn gast zijn, al was hij lang en breed op weg naar Havre. ,,'t Leven zal u veel gemakkelijker val len na 's morgens goed te hebben ontbeten. Neein dat nu eens van me aan. 't Is veel .Waarschijnlijker, dat het u meeloopt, als u den dag opgewekt begint. Geef me het adres .maar. De man staat al te wachten. Zij haalde de rekening voor den dag en het goudstukje, dat hij haar geleend had, en dat zij nu aan den bode gaf. II. Toen hij haar verlaten Kad, leunde zij een poos met gesloten oogen achterover in haar stoel. Er kwam een gevoel van welbehagen over haar. Haar gedachten werden vaag en hielden zich toen bezig met den inhoud van haar koffer, en met de japonnen, waar over zij hem gesproken had. Zij was blij, dat het avondtoilet uit Parijs kwam. Wie zou denken, dat het een japon was, die nog geen veertig gulden had gekost1? En wat een geluk, dat zij niet die japon met de loovertjes had gekoizen, die niet van nabij bekeken kon worden. Toen hij bij haar terugkwam, bad zij iets zegevie rends. En Barton was ook in zijn schik. Zelden had hij zooveel voldoening gehad van een goede daad. De dag was hem na de bezoe ken, die hij voor zaken in de City had afge legd, tamelijk lang gévallen. Ofschoon hij vroeger wel eens beproefd had het nuttige met het aangename te verbinden als hij voor bezigheden de stad uit moest, hij was de zoon van David Barton, van Whee ler en Barton, de bekende reeders had hij na zijn huwelijk geen pleizier meer in dergelijke uitstapjes. Hij was twee jaar ge leden getrouwd met de dochter van Richard Teesdale, den lakenfabrikant, en ofschoon hij zich in den laatsten tijd wel eens ver veelde in het gezelschap van zijn mooie vrouw, verveelde hij «zich toch altijd nog meer zonder haar. Hij vond, dat. de avond hem dus een aan gename. tijd vulling had gebracht* en toen de bagage gekomen was en het meisje naar haar kamer ging om zich te kleedcn, speet het hem niet, dat de eenige kamer, die hij nog had kunnen krijgen, zoo duur was. Toen hij boven was, zag hij haar voor het eerst in haar nieuwe japon. Zij had zich met zorg gekleed, zichzelf lang in den spie gel kekeken, toen nog wat gerust op de rustbank, en zij verliet haar kamer slechts even voordat hij uit de zijne kwam. Ver rast zag hij haar aan, toen zij opeens voor hem stond. Was deze zeer elegante ver schijning en het wanhopig uitziende meisje, dat hem op straat om geld had gevraagd, werkelijk één en dezelfde persoon'? Opgewekt pratend gingen zij samen de gang door en naar de lift. Maar opeens keek Barton strak voor zich uit en was het hem alsof zijn hart ophield te kloppen. Want aan het andere eind der gang zag hij een dame hem verwonderd aanzien, 't Was zijn tante, een zekere mevrouw Hollings- worth, en naast haar stond haar vriendin, een van juweelen flonkerende weduwe, mevrouw Lee. En opeens begreep hij, dat de toestand, waarin hij zich bevond, hoe onschuldig ook, allerneteligst was. Luister eens," zei hij en zijn stem klonk als de stem van een vreemde, „ik ken die menschen. In vredesnaam, help me!" Zij keek verschrikt. Ofschoon zij het ge val nog niet goed begreep, zag zij toch in» dat zij hem misschien zou compromitteerem-. „Wat bedoelt u?" ,,Ik ben getrouwd. Toe, lach toch in 's hemelsnaam. Die menschen hebben het oog op ons." Zij hadden geen tijd samen té overleggen wat hun te doen etond. Met kalm gelaat trad hij naar voren om zijn tante te be groeten. ,,Zoo, tante Julia!" zei hij op gewild blijden toon. ,,Hoe komt u hier zoo opeens? En mevrouw Lee, hoe maakt u het?" „Wel, Charlie, ik wist Keelcmaal niet dat je in Lond'en was." Zijn tante scheen hem een levend geworden vraagteeken. De van juweelen fonkelende weduwe boog statig. ,,Ik ben hier gisteravond aangekomen. En straks vertrek ik naar Havre. Wacht, mag ik u even aan elkaar voorstellen? Mijn schoonzuster, juffrouw Teesdale; mijn tante, mevrouw Hollingworth; mevrouw Lee." Dit was liet eenige, wat hij in zijn versla genheid had kunnen verzinnen. Zijn vrouw had vier ongetrouwde zusters, die noch zijn tante, noch mevrouw Lee van aanzien kenden." Dadelijk was het ijs gebroken. Zijn tante verklaarde, dat het haar, bijzonder veel ge noegen deed kennis te maken," ofschoon een chronisch en zeer misplaatst medelijden met zichzelf haar belette ooit vergenoegd te kijken. „Hoe maakt u het, juffrouw Teesdale?" Haar melancholieke oogen gin gen van het meisje naar haar neef. ,,ÈIoe toevallig, dat we u moesten ontmoeten Wij dineeren hier samen met mevrouw Lee." Zij zei alles op even klagenden toon. „Ik zei juist tegen mevrouw Lee, dat liet huishouden haar wel zwaar zal vallen, na dat ze zoo lang in een hotel h'eefto gewoond. Dat zijn allemaal zorgen, waar u nog niets yan weet, juffrouw Teesdale?" Het meisje lachte gedwongen. „Neen, daar kan Fanny nog niet van meepraten," zei Barton, scauwachtig op gewekt. Hij kon evengoed zeggen, dat zi) Fanny als dat zij een ander was. „En hoe maakt Alice het? We ho'oren nooit van jullie. We zouden dood kunnen zijn zonder dat jullie het weten." „Is uw vrouw hier ook, mijnheer Bar ton?" „Zij maakt het goed, dank u. Neen, zij ia niet hier. Mijn schoonzuster is hier van daag aangekomen, om bij kennissen te lo- gp.eren, en nu konden ze haar niet ontvan gen wegens ziekte. Dus heb ik haar hier gebracht voor vannacht. Morgenochtend gaat zij weer heen." „O, hoe jammer! Dus u hebt die lango reis voor niets gemaakt, zoo heeleniaal van Liverpool?" „Ja, 't is een koopje, 't Spijt me, dat ik straks weg moet en haar hier alleen moet laten. Maar daar is nu eenmaal niets aan te doen." „Nu, als mijnheer Barton weg is, moet ge amaar bij ons voegen," zei mevrouw Lee welwillend. „Eet u hier ook? Kunnen we niet bij elkaar zitten?" ,,'t Is heel vriendelijk, maar ik heb al een tafeltje gereserveerd," zei Barton nuwachtig. „Hè, laten we allemaal samen dineeren,"' drong zij aan. „Dat zou zoo aardig zijn." Barton vond liet allesbehalve aardig, maar hij moest wel toegeven. Vóór het ge zelschap het restaurant binnentrad, had hij nog de gelegenheid het meisje, dat hem boos en verschrikt aanzag, toe te fluiste ren: „Blijf alsjeblieft in uw rol. En denk efl aan, mij „Charlie" te noemen." (Wordt vervolgd.v

Leidsch Dagblad | 1911 | | pagina 5