15750 Dinsdag 27" «Juni. A0. 19T1. (Courant wordt dagelijks, met uitzondering van <Zon- en feestdagen, uitgegeven. Dit nommer bestaat uit TWEE Bladen. Eerste Blad. Offieieele Kennisgeving. Uit de „Staatscourant". FEUILLETON. Oe liefde overwon. IEIDSCH M&BLAB PRIJS DER AD YERTENTIENt Van I6 regels /"LOB. Iedere regel meer ƒ0.17}* Grootew lettert near plaatsruimte. Kleine ad verten tien van 80 woorden 40 Oents contant j elk tiental woorden meer 10 Oente. Voor het Inoasieeren wordt 0.05 berekend. PRIJS DEZER COURANT» Voor Leiden per week 9 Oents i per 8 meenden f 1.10. Buiten Leiden, per looper en weer agenten gevestigd tijn 1,30. Franco per post1.65. Inkomstenbelasting* Burgemeester en Wethouders van Lei dden, brengen in herini-ering dat den SOsten Juni ak. de 2de termijn vervalt van de Plaatselijke Inkomstenbelasting, dienst 1911 en dat alzoo op den laten Juli minstens 2/8 gedeelten van den aanslag moeten rijn vol- Zij noodigen mitsdien belanghebbenden Uit om, ter voorkoming van vervolgings- kosten, tot de betaling van het verschul digde ten kantore van den Gemeente ontvanger over te gaan. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. A. VAN HAMEL, Weth. loco-B urgemee6ter* VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 24 Juni 1011. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Leiden; Gezien art. 8, 1ste alinea, der Hinderwet; Brengen bij deze ter algemeen© kennis, 'dat door hen op heden vergunning is ver leend aan de Algemeen© Telefoon-Ma&t- echappij voorheen Ribbink, Van Bork en Co. en rechtverkrijgenden tot bet plaatsen van een electromotor van 5 p.k. in het per- perceel Papen gracht no. 23, Sectie G no. 1103. Burgemeester en Wethouders voornoemd, N. O. DE GIJ SE LAAR, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 28 Juni 1911. Leiden, 27 Juni. Heb Comité, gevormd uit bestuulrdetren Sfeii de Zeil-, Roei- en Motorspoertvecreeni- fcing „De Kaag", de Leidsohe Athletiekver- bGniging „De Sportman" en „De Leidsche Zwemclub" bericht thans aan de leden en donateur© van genoemde Vereonigingen, dat dP 23 Juli 1911, in onderlinge samenwer king en zooais vroeger reeds werd bespro ken, zal georganiseerd worden een aange name dag op de Kagerplassen, tot het wel slagen waarvan, naar wordt verwacht, ieder heb zjjne zal bijdragen. Het programma, behoudens wijzigingen, zal aldus zijn vastgesteld: 9 uur v.m.Vertrek van de Beestenmarkt te Ledden van een stoomboot, waarop muziek,- Voor de Jeden met hunne dames, met recht Van introductie van één heer door ieder lid. Ongeveer 10 uur v.m.Aankomst aan de -Eenzaamheid", alwaar de boot wordt op gewacht door de leden der vereeniging „De Blaag" met hun zeil- en motorjachten, waar- ïia gezamenlijk een tocht wordt gemaakt over de Kagen-plassen. Ongeveer 11 uur v.m.Polo voor Motor- booten. De A. N. W.-B. stelde hiervoor beschik baar den daarvoor bestemden bal, welken hl) speciaal voor dat doel deed vervaardigen. Ongeveer 12 uur: „Picnic." De deel nemers hieraan zorgen zalven voor hun con sumptie. Ongeveer 11f% UUX: Riikgyjenlcn. Ongeveer 21/, uur: Zwemwedstrijden, la snelzwemmen, borst,- 80 M., 2a idem, rug, 40 M., 3o. snelvaren in tobben,- waarbij deel name in fantastische kostuums zeer ge- wenscht is. Uitreiking der prijzen onmiddellijk na de wedstrijden. Indien daarna nog tijd beschikbaar is, een kleine tocht over de Kagerplassen, waarna de Jjerugtooht wordt aanvaard- Tot leeraar la de natuuriyke historie aan de ff. B. S. te Nflmegen ie benoemd de heer T. J. Rieaelade te Lelden. De H. U.-S.-M. heeft gisteren aanbe steed het veigrooten van het stalgebouw en wagenloods te Leiden. Raming f 4820. Inge komen 13 biljetten. Minste inschrijver de heer L. Kros, Utrecht, f 4670. Ds. J. v. d. Pol, voormalig predikant bij de Ned-»Herv. Gem. te Benthuizen, werd als predikant van de Geref. Kerk te Neder- honot-den.Barg ingeleid door ds. Rudolph, van Leiden, naar aanleiding van Jes. 58: 11. Ds. Van de Pol hield zijn intrede naar aanlei ding van Ex. 33:14 en 15. Ds. N. A. de Gaay Fortman, pred. bjj de Geref. Gem. te Amsterdam', is ernstig ongesteld. Te Alkmaar had de tiende alg. verg. van den R.-K. openbaren onderwijzersbond in het bisdom Haarlem plaats. Er waren 28 leden, o. w. 8 dames. De heer D. G. Knijnenburg, hoofd te Warmenhuizen, sprak het openingswoord. Tot lid van het hoofdbe stuur werd opnieuw gekozen de heer G. Bulten, te Hillegom. Beroepen is bij de Ned.-Herv. Gem. te Amsterdam dr. mr. J. Schokking, pred. te Leiden; te Utrecht ds. M. M. den Hertog, te 's-Gravenhage. Ds. De Groot, te Noordeloos, heeft voor het beroep naar de Cbr.-Geref. Gem. te Rijnsburg bedankt. Gisteren zijn van 's-Gravenhage ter aanvaarding van de reis naar Indaë, ver trokken de he wan Colette, hoofdingenieur der rijkstelegraaf, en Leur, oud-directeur van het telegraafkantoor te Amsterdam, die in opdracht van den minister van kolo niën hebben het instellen van een cru. r- Eoek naar de wijze van exploitatie van bet- post- en telgraafwezen daar te lande. Vele vrienden en bekenden, waarbij on derscheidene hoofdambtenaren van de rijkstelegraaf, waren aan het Holl. Spoor wegstation aanwezig, om van de vertrek kende autoriteiten, die vermoedelijk tegen het einde de jaars weder zullen repa- trieeren, afscheid te nemen. De bij de Gereformeerde Kerk te Rot terdam beroepen predikant ds. G. Elsho- ven, van Bodegraven, is tot rijn dienst werk ingeleid door dr. A. Kuyper Jr. welke sprak over Hom. 10 16b. De gemeente zong haar nieuwen leeraar Psalm 134 3 toe. De „Staatscourant" bevat de statuten van de Naamlooze Vennootschap tot ex ploitatie van motorbooten te Woerden. Doel: exploitatie van de motorboot ge naamd „Woerden I." tot vervoer in den ruimsten zin. Duur: 14 jaar. Kapitaal: f 10,000, verdeeld in 20 aandeelen van f 500, waarvan 15 geplaatst en volgestort. Het bestuur der vennootschap wordt gevormd door een directeur en 2 oommissarissen, waartoe voor het eerst zijn benoemd r©sp- de 'heeren C. J. P. P. Hendricks, steenfa brikant, 0. Mijnlief, Fz,. id., en H. irunt Jz., id.A allen te Woerden. De -"©wone audiëntie van den minis ter van financiën zal op Donderdag 29 dezer, die van den minister van marine Vrijidag 30 dezer, en die van den minister van justitie Zaterdag 1 Juli niet plaats hebben. HAARLEMMERMEER. Bij enkele land bouwers in deze gemeente doen zich onde*- de paarden gevallen van besmettelijke droesziekte voor. Naar wij vernemen is de ziekte van geen kw; adaardigen aard. G. M.j wonende aan den Ringdijk, al hier, kreeg bij bet verplaatsen eener hei stelling bij de in aanleg zijnde spoori>rug bij Aalsmeer een stuk hout op zijn lichaam waardoor hij ernstige kneuzingen bekwam. Nadat M. naar rijn woning was overge bracht, moest dadelijk geneeskundige hulp worden ingeroepen. HILLEGOM. De aid Hillegom van het Hollandsch Bloemibollengeiiootschap zal al hier een bloembollenbeurs openen. KATWIJK AAN DEN RIJN. Ons muziek gezelschap treft het bijzonder met zijn con certen; niettegenstaande de lucht gistermor gen allesbehalve gunstig stond en de regen als bij stro omen nederviel, wëxd het des middags droog, stilde do wind en eindigde de dag met een heerlijken avond. Een mooi programma werd flink uitgevoerd, terwijl een talrijk publiek de uitvoering bijwoonde; de jeugd of beter dc baby's waren niet in grooten getale aanwezig, zoodat werkelijk van de goede muziek kon worden genoten. KATWIJK-AAN.ZEE. Tct notabel bij de Ned.-Herv. Gem. alhier is in plaats van wijlen den heer K. v. d. Plas verkozen de heer B. Verdoes Gzn. VOORHOUT. Afgaande op het nut, dat in andere gemeenten bereikt wordt met coöperatie, dóet het bestuur der werklie- denvereeniging „Plicht en Recht" pogingen ook alhier tot dezen vorm van „self help" te komen. In vergaderingen zal het vó<5r en tegen de coöperatie besproken en gele genheid gegeven worden tot het stellen van vragen. ZEGWAARD—ZOETERMEER. De col- leote voor den Gewapenden Dienst heeft opgebracht te Zegwaard f 14.30 en te Zoe- termeer f 10.77. De Liberale Kiesvereeniging alhier heeft besloten do beide aftredende leden van den Gemeenteraad, de heeren O. Noordam, te Zeg waard, en C. L. J. Bos, te Zoetermeer, can did aat te stellen; de A.-R. Kiesvereeniging heeft besloten te candideerfm te Zegwaard het aftredende lid den heer C. J. Veldhuy- zen en te Zoetermeer den heer J. van d$r Sar. Beide Kiesvereenigingen, alsmede de R.-K. Kiesvereeniging, zullen deze candidaten steunen. Heden heeft het bestuur van de Ver eeniging „Volkswoningbouw" alhier van den Minister van Justitie bericht ontvangen, dat de statuten bij Kon. besluit zijn goedgekeurd. Bij Kon. besluit is aan mej. A Quade- mechels, geboren te Birkesdorf (Duitscli- land), en aan mej. M. E. A. Beitel, gebo ren te Saint-Senoua (Frankrijk), vergun ning verleend tot het geven van lager on derwijs, mits zij overigens aan de daartoe bij de wet gevorderde vereischten voldoen; benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau, J. H. H. Pyls, te Schinnen, en mr. P. W. H. Truijen, te Roermond, respectievelijk lid van den raad van toe- richt op en rechtskundig adviseur van de Coöperatieve Centrale Boerenleenbank te Eindhoven; de Oost-Indische ambtenaar met verlof mr. H. L. E. de Waal, laatstelijk vioe- president van den Raad van Justitie te Soerabaia, op zijn verzoek, met ingang van 1 Juli 1911, eervol uit 's lands dienst ont slagen, onder toekenning van pensioen; aan mr. L. W. C. van den Berg, op zijn daartoe strekkend verzoek, met ingang van 1 Juüi 1911, eervol ontslag verleend als lid tevens secretaris van de staatscommissie voor de herziening van het Indisch privaat- en strafrecht, onder dankbetuiging voor de door hem als zoodanig bewezen langdurige en gewichtige diensten; de Oost-Indische ambtenaar met verlof jhr. F. L. O. van Doorn, laatstelijk inge nieur 2de kl. bij den waterstaat en 's lands burgerlijke openbare werken in Neder- landsch-Indië, wegens physieke ongeschikt heid, gerekend van en met 1 Juli 1911, eer vol uit 's lands dienst ontslagen, onder toe kenning van pensioen; voor den tijd van vijf jaren benoemd bij het personeel van den geneesk dienst der landmacht, tot reserve-of ïioier van gez. 2de kl de beer H. Duintjer Tebbens, arts; benoemd, met 1 Juli 1911, tot notaris binnen het arr. Leeuwarden, ter stand plaats de gemeente Leeuwarden, mr. A. W. Koch, candidaat-notaris, adv.-proc. te Gro ningen; met 1 Juli 1911, aan den adjunct-com mies bij de Topografische Inrichting P. Recourt, cp zijn verzoek, ter zake van lichaamsgebreken, een eervol ontslag uit zijn voormelde betrekking verleend. Holde aan den keer De Haas. Meldden we gisteren, dat een juffrouw ter terechtzitting van de Haagsche Rechtbank gereed stond aan den heer De Haas, indien hij bij de uitspraak tegenwoordig ware ge weest, een bloemstuk aan te bieden, ook te zijnen huize in de villa „Habis Perkara" aan den Haagweg heeft het hem na het be kend worden van het vonnis van de Recht bank, waarbij hij van alle rechtsvervolging werd ontslagen, niet aan huldeblijken ont broken. Van alle kanten worden hem bloem stukken aangeboden, waaronder ook een reus achtige bloemkrans. Anderen en daaronder ook onze stadge noot de heer Pera, die tijdens de geheele pro cedure hem in het openbaar verdedigde, kwamen den heer De Haas met den uitslag gelukwenschcn, waarvoor deze zeer dankbaar was. Zelf had hij trouwens er nooit aan ge twijfeld of hij zou vrij komen. En dat hij niet op nietigheid van de dagvaarding of door welke andere fout in den opzet van het proces vrijliep, maar op ridderlijke wijze werd ontslagen van alle rechtsvervolging, omdat de Rechtbank niet aannam, dat hij de geneeskunde als een bedrijf uitoefent, deed hem bijzonder goed. Het bleef echter niet alleen bij een bloe menhulde. Des namiddags kwam een rijtuig, met vier paarden bespannen voor het huis van den heer De Haas en den ouden man werd verzocht met zijn familie in te stijgen en een tocht door Leiden te maken. Gaarne voldeed hij aan den wensch en zoo gebeurde hot, dat de heer De Haas gisteren op vorstelijke wijze door Leidens straten reed, in een met bloemen getooidea landauer. Do tocht werd des avonds herhaald en wekte veler belangstelling. Vriendelijk knik te de oude heer, wanneer dezen en genen misschien wel patiënten of oud-patiënten hem groetten. Des avonds bood de heer De Haas zelf zijn familie en vrienden een diner aan in Levedag. Zoo is het einde van dit reclamemakend proces tegen den heer De Haas ook nog een reclame van belang geweest, welke hij trouwens niet moer noodig heeft. Vandaag liep het al weer zeer druk met de patiënten. Gemeenteraad Tan Alkemade. Voorzitter: burgemeester Van Wichen. Afwezig de hoeren Los en Strijk. Uit het proces-verbaal van kasopneming bij den ontvanger blijkt, dat alles in Orde was en in kas f 1429.5872- Door Ged. Staten is goedgekeurd het wij zigen van den datum der kermis, en het kohier van den hoofd, omslag. De Voorzitter doet hierna medodeeling van een correspondentie met het bestuur van den Haarlemmermeerpolder, welk bestuur van deze gemeente vorderde een som van f 615.60 voor het hebben yan een opslagplaats en steiger bij Huigsloot gedurende ongeveer twintig jaar. De Voorzitter zogt deze zaak indertijd ge regeld te hebben met den oprichter Van der Kamp en dit na onderzoek medegedeeld te hebben aan het polderbestuur, dat reeds den steiger gedeeltelijk had doen afbreken. Tot tijdelijke onderwijzers zijn benoemd te Rijpwetering de heer Prins en te Nieuwe? wetering mej. Berk el jon. De stemming voofc leden van den gemeenteraad is, indien noodig,- bepaald op 10 Juli en de herstemming op 22 Juli. De Rijksbijdrage over 1910 inzake herha^ lingsonderwjjs is y^siigesteld op f 67.20. Medegedeeld wordt verder, dat inzake brug over de Ringvaart bij Oudewetering een schrijven is ingekomen van de Vereeniging tot bevordering van 't vreemdelingenverk., wapr- in haar leden geldelijken steun voor 15 jaar aanbieden voor ombouw dier brug. Wordt aangehouden tot het einde de agenda. Goedegekeurd wordt een wijziging der Lu grooting 1910, waarbij de ontvangsten wor den verhoogd met f 1311.5072 en de uitgaven tot f1292.787,. Tevens wordt aan de beambten ter Secre taire f 80 toegekend voor schrijfloonen. Verder wordt goedgekeurd de begroeting der Gezondheidscommissie te Alphen voor 1912, waarbij het aandeel dezer gemeente ia bepaald op f84.087j- De rekening der gemeene Armen van Rijp wetering wordt vastgesteld met een batig sal-: *8) Maar het verlangen naar de balzaal, de begeerte om op zachte walsmuziek rond te eweven, liet bem geen rust. Waarom was hij eigenlijk nog geen enke len avond daar binnen gegaan? zoo vroeg hij zich af. Hij had er toch al meer dan eens zin in gehad evenals dezen avond. De Reitskes mochten doen wat zij wilden; als rij niet wilden gaan, dan was dat toch voor hem nog geen reden om ook weg te blijven. Neen, neen, hij wilde doen wat hem goed daoht. Niemand zou hem dat kunnen belet ten. Hij was vrij. Al wilde hij daar in die roode strandstoelen gaan zitten, dan nog was hij daar vrij in. De roode strandstoelen stonden op een verhooging in een kring bijeen en waren versierd met wimpeltjes en vaandeltjes. Een vlag ook van rood woei boven alles mi daarop stond met witte let ters: „In de Ark van Noach." Al vaak had hij uit de verte daarnaar gekeken. Hier Verzamelden rich meestal de ongetrouwde jongelui, heeren en dames, die elkaar een beetje het hof maakten, met elkaar stoei den, een vroolijk en levendig gericht. Welzeker, Walter, wilde daar binnen eens rien„In de Ark van Noach," dat was zoo iets als een opschrift op een uithangbord van een herberg. Waarom zou hij daar niet eens in zien! Hij was toch ook nog jong! En meteen stond hij midden m den kring van strandstoelen en keek naar de groot ste en roodste van alle. Maar verbaasd sperde hij zijn oogen open: de strandstoel was niet leeg, zooals hij ge dacht had; er zat iemand in, een jonge dame Doch geen jonge dame in een roode blouse was het. Een wit kleed had zij aan, met een paar rozen op de borat. Maar het was tooh dezelfde, die hij 's middags in de hel- roode blouse in het zand had rien liggen en die hem toen zoo geërgerd had; zij was het; zij, van wie hij niet anders verwacht had dan dat zij nu in de Kurhaus-zaal zou zijn met een grooten kring van aanbidders om rich heen. Hij staarde haar aan alsof zij een geest verschijning was. „Lotte I" riep hij toen. „Wat doe je hier nog zoo laat en geheel alleen?" „Ik tracht een beetje af te koelen 1" En te oordeelen naar haar hoog-roode kleur was dat zeer begrijpelijk en noodig. „Maar zoo geheel alleen, hier aan het strand, terwijl het al bij twaalven is. Of wacht je hier nog gezelschap?" „Op uw gezelschap had ik nu juist niet gerekend, meneer Riefenstahl," antwoorde zij op zoo koelen toon, alsof zij de ge- wenschte afkoeling plotseling had gekregen. O ja, daa/r viel het hem weer in. Dat was waar ook. Zij waren niet aan elkaar ver want; zij waren elkander wildvreemd. En treft een man een onbekende jonge dame, bekoorlijk als deze, midden in den nacht aan het strand, dan moet hij een stok- visch zijn, als hij haar niet Met een sprong zat Walter plotseling naast Lotte Schneider in den stoel. Doch daarmee was zijn moed ook ten einde. Want het was hem toch te kras dit meisje nu te omarmen en haar te kussen, zoo als in een gewoon geval het meest voor de hand zou hebben gelegen. Daarom deed hij niets dan zijn buurvrouw van ter zijde aanzien en wachtte hij zwijgend tot zij iets zou zeggen. Maar zij zat doodstil, zei niets en scheen te wachten of hij nog verder zou gaan. En toen hij heelemaal niets deed, kwam het geheele geval haar zoo bespottelijk voor, dat zij luide begon te lachen. Dat lachen maakte hem nog benauwder dan Kij al was. Stokvisch, stokvischhoorde hij een hoonende stem hem toeroepen en dat deed hem eindelijk den moed vinden voor de vraag: „Wel, hoe bevalt het u hier in Binz, jufrouw Schneider?" „Heel goed!" zei ze, met de punten van haar schoenen in het zand gravend. Het knarsend geluid, dat daarbij ge maakt werd, gaf hem een hoogst onaange naam gevoel; als gehypnotiseerd keek hij naar de verlakte schoenen. Maar onverwacht sprong Lotte nu op. „Nu moet ik weer naar de danszaal gaan; daar wacht men op mij. Ik ben nog even vcor het laatst naar de zee gegaan* om daarvan afscheid te nemen, want ik ga morgen vroeg weer terug naar Berlijn. Adieu, meneer Riefenstahl, amuseer u ver der maar goed in Binz Zij knikte hem toe en wendde zich om, ten einde te gaan. Dooli hij greep haar met beide handen vast. „Wat... wat, wil je morgen vroeg?" „Weer naar Berlijn terugaan," zei ze. Nu lachte hij alsof zij een grapje gezegd had. „Nu al weer weggaan P Onzin. Je bent hier immers pas. En kom, laat ons nu niet langer zoo stijf tegen elkaar doen! Waar dient dat nu voor, Lotte? Werkelijk, ik ge wen er tooh niet aan juffrouw tegen jou te zeggen. Dat is mij veel te onnatuurlijk..." „Dat is dan een versohil van meening, meneer Riefenstahl. Ik vind het juist veel natuurlijker en vooral gepaster om meneer en juffrouw te zeggen. En wat mijn ver blijf hier betreft, moet ge niet vergeten, dat ik al zes volle dagen hier ben. Daarom moet ik morgen wel weggaan en ik moet u nogmaals vriendelijk verzoeken mij nu niet langer op te houden." Hij het haar los en zei toen: „Gij wilt mij tooh wel toestaan u te ver gezellen tot aan den ingang van het Kur- haus?" „Neen, meneer Riefenstahl, dat kan ik u werkelijk niet toestaan. Goeden nacht; ik hoop, dat het u verder goed mag gaan I" Zij knikte hem nogmaals toe en liep toen haastig het strand op. In donkere gedachten bleef hij nog even te midden der roode strandstoelen onder de Toode vlag staan; toen ging hij lang zaam op weg naar zijn hotel en kwam daarbij tot een besluit. Morgen vroeg om acht uren wilde bij naar het station gaan om haar voor haar vertrek nogmaals vaarwel te zeggen. Daar mee hoopte hij dan zijn zonderlinge hou ding tegenover Lotte hier in Binz weer goed te maken. Den volgenden morgen werd hij later dan hij gewild had wakker. Snel richtte hij zich op, sprong uit zijn bed en greep naar rijn horloge. Als hij zich haastte, zou hij nog op tijd komen. Hij zag baar ook nog en dat was hem voldoende, ofschoon hij haar liever nog wat langer had willen spreken. Zij was reeds in gestapt en stond voor het open raampje, toen hij buiten adem het perron kwam op hollen Hij wuifde haar toe, maar meteen kwam de trein in beweging. Zij kreeg een kleur, toen zij hem aan zag komen. „Ik ben biydat iku nog oen plelzierige reiskan wenachenbraoht Walter er met moeite uit. „Maar gy zyt toch niet alleen om my goeden dag te zeggen zoo vroeg opgestaan en hier aan het station gekomen, meneer Riefenstahl?" riep Lotte verbaasd. Walter liep nog even mee met den reed' langzaam voortrollenden trein. Hy hield Lottes kleine hand vast, die zy hem toegeatoken had. „Tot weerziens; lk hoop, dat hot apoedlg mag zyn, Lotte I" „Zooale het toeval dat will" riep zy. „Ooh, het toeval laat zich wel eena een beetje lelden „Pas maar op, dat u nlot onder den trein komt, meneer Riefenstahl, dan is het voorgoed uit met alle toevalligheden." „Dat zou jammer zyn I" lachte hy, liet haar hand los, trad wat terug on bleef haar na wuiven, totdat hy haar niet meer zien kon. Lotte Schüeider stond nog lang voor het geopend raampje Zy keek naar de welden, dio voorby gleden, en die een vrooiyk schouw spel opleverden ln het b)yde morgenlicht. Lotte Schneider lachte. Kwam het, omdat alles daar buiten aoo biy scheen ln het gouden zonnelicht? (Wordt vervolgd.)

Leidsch Dagblad | 1911 | | pagina 1