Pjöppe'* Groote Opruiming Heden en volgende dagen: KWADE MEliK. No. 15452. LEIDSCH BACS-BisikB, VrS Juli. - Tweeds Blad. Anns 19SOi Geld gevraagd t&eggeloopen flight caperv fijne liheurera Verkrijgbaar bij de meeste Grossiers in gedistilleerd. Z? M Weet gij HWann@ef^' Eersta Ned. Ilerzekering-M NEDERLANDSGHE HANGEL-MAATSCHAPPIJ. üagazijn Haarlemmerstraat 130, tegen extra koopjes. JFJ. H. Landbouwersl Gemengd Nieuws. Buitenlandsch Overzicht van particulier f 2500.—Noodig Toor uitbr. eener bloeiende saak, 2 solide borgen met eigendommen. Br. Bur. d. Bl. No. 8788. 6 een stekelharige Terrier, Beu» bruin met zwart dek, luisterende nasr den naam „Tom". Tegen goede belooning terug te beiorgen WJ den Kantonrechter van Leiden. 8858 7 BURGEMEKSTER en WETHOU DERS van 0EGSTGEE3T, maken be kend dat het ontwerp van het plan van uitbreiding waarby de Grond wordtaan- gowozen die in de naaste toekomst voor den aanleg van Straten, Grachten en Pleinen is bestemd met uitvoerige Kaarten en Grondteekeningen,overeen komstig do bepalingen der woningwet, gedurende vier weken voor een ieder op de Gemeentesecretarie ter inzage ligt. VAN GRIETHUIJSEh', Burgemeeiter. A. JUFFERMANS, 8815 16 Wethouder. Lel op CACilET en KURKBRANO. 8849 16 P. J. HOOPE, Sigafetwnagaziin Oude Singel 122. Ia bet beste adres voor goede Sigaren. Probeert slechts de merken; 88S9 10 Hallo of Jaeoba ft Cts. Modjo en Zwaantjes itj Cent. Internationals 3 Cts. Juweeltjes 4 Cts. Weet gU wanneer gy de Sanguinose moet gebruiken? Wanneer Uw bloed arm ia en daardoor de stofwisseling traag. Wanneer gy lsat hebt van blseke kleur, bleeks lippen, bleek tandvlee9ch. Wanneer gy te zwak zyt om te eten; Wanneer gy te moe zyt om te slapen; Wanneer gy Dooit eens recht verkwikt, uitgerust en versterkt wakker wordt. Wanneer gy gedurig moede zyt, en alles U te veel ls; Wanneer gy last hebt van pyn In de maag, pyn in de lenden. Wanneer gy prikkelbaar of gedrukt ayt, ot angstig zonder dat gy weet waarvoor. DAN moet gU de Sanguinose gebruiken. Neem dan enna geregeld een tydlang tweemalen por dag één eetlepel SAN GUINOSE. SANGUINOSE versterkt Uw bloed, zuivert en verrykt het. En doordat zy Uw bloed versterkt, grypt zy met vaste hand in de oorzaak van vele kwalen, die in schijn ceet verschillend zyn. Voor jonge meisjes, in den tyd der vorming van het geste), ia de Sanguinose een welbeproefd middel. - S4NGUIN0SE wordt ver kocht in groots vierkante flacons van ruim 300 gram inhoud en koat per fl. ƒ1.60; 6 fl. 8.—; 12 0. ƒ16.-. 8840 70 Zorg dat gy de echte krygt. Wees gewaarschuwd tegan namaak. VAN DAM A Co. Den Haag. Te Leiden by D. M. KRUISINGA, J. H. DIJKHUIS, REIJST KRAK, S. A. BROERSE, GEBR. 0HRISTIAAN3E, D. H. TERBURGH te Katwijk a/Zee; P. BLOOT; te NoordwykJOHs. v.d. VEGT,G. A. E. DUY3TER; te Oudshoorn: J. R. SCHOUTEN; te Voorschoten: A. J. DKCRLOO; te Lisse: HANSEN—Rïck.ers; te Hillegom: C. SROEKES; te Alfsn a/d. Ryn: VAROSSIEAU Zn.te Hazers- woude. J. ZWEMSTRA; te Koudekerk a/d. Rpn: J. MAAT; te Bent huizen J. REN31NG; te Osgatgeest; Th. VAN BEEK; te Wasse naar: A. L. ROOYAKKERS; te Ryneburg: O. ZANDBERG; te Lei- muiden: Firma J. r. d. SCHAFT. jr «i op het Leven, tegen Invali diteit en Ongelubken,geves' ligd te 's-Graveuhage. DirecteurenMa. H. GOEMAN BORGES1US, Ma. Dn. W. P. J. BOK en WITTE YAN HOOGENDIJK. Inlichtingen en Tarieven gratie te verkrügen by den Inspecteur Jhr. A. 0. YAN HAEFTEN, Bree- 'straat 131, Leiden, die ook Brand- en Inbraakverzekeringen sluit. 160 13 De Directie der Nederlandache Handel-Mastschappy heeft de eer, namene den Voorzitter der Kamer van Koophandel en Fabrieken te Leiden, de tot het Kiescollege Lel den behoorende Stemgerechtigde Deelhebbers in de Nederlaudsche Han- del-Maatschappy op te roepen tot be woning der Vergadering, welkeZater- dajr 16 Juli a. s., dee namiddags te 2 uren, ten Raadhuize aldaar, zal gehouden worden ter verkiezing van een Commissaris en oen Oom- niissaris'Plaatsvervanger by de Nederlandache Handel-AIaatschappy voor Leiden. 8632 36 Van de volmachten om zich ter Vergadering te doen vertegenwoor» digen door een ander Stemgerechtigd Deelhebber worden op aanvrage for mulieren aan belanghebbenden toe gezonden, zullende bedoelde volmach ten, tenminste vyf dagen vóór den dag der Vergadering by de Directie der Maat8chappy moeten zyn inge-» diend, wyi zy anders ongoldig zyn. De Dliectie voornoemd: CREMBR. BIERENS DE HAAN. Amsterdam, 1 Juli 1910. a 8713 0 U behoeft geen melk meer af te zonderen, of uit de tobbe te houden, hebt ge een Koe, welko onbruikbare melk geeft, geeft haar dan één Tak „Kwalsterpoerter" deze poeder ie beslist bet geneesmiddel van Kwals'ei Kooien, kwada en Bloederige molk. Vele Attesten van Landbouwers voorban.»'". Hoofddepót C. J. SCHEEK, Bodeeraven, verder verkrijgen by Onderstaande Wederverkoopere: 0. Th. BEUK, Leimuiden. A. LODERUS, Ru'nzaterwoude. C. WARMERDAM, Rypwetermg. P. ROELEVEN, Zoeterwoude. RIJST KRAK, Leiden L. J. WINDHORST, Hazerswoude. P. P. BOHEMEN, Zoetermoer. M. RENSINK, Benthuizen. 884 J A. 0. DE KLERK, Noordwykerlioui C. VERDUIJN, Oude Wetering v. d. WEL, Woubrugge. J. H. DIJKHUIS, Loiden. J. ALES, Zevenhuizen. N. BOUTHOORN, Woubrugge. J. HCOGEBOOM, Koudekerk. Tevons verkrygbaar „Zogpoeder", een uitstekend geneesmiddel van kwaad zog by Varkens, brand, slechten eetlust enz. Ingekomen i s voor „School- kinder voeding'boj den secretarie den heer P. O. G. A. Wijkmans, f 5.30 onder letier G. De veirsjeringsoommissie van den Apothe- kersdijk, enz., heeft besloten het batig saldo pLm. f 50 te storten in de kas van y, School kind er voedi ng. Schipper H. Jooeten, wonen- de op het Piet Beönspledn te Rotterdam,, bracht gisteravond een beooek aan zijn neef, 'den schipper van het Rdjnsdhip „Munivicen- tia", liggende in de Parkhaven aldaar. Bij het verlaten van dit Rijnsohip nam hij den aoon van dien neef, den 13-jarigen J. van Kessel, mede in zijn roeiboot. Zij roeiden de haven uit en even nadat zij deze ver laten hadden en de rivier opgeroeid waren, werd hun roeiboot aangevaren door de mo torboot „Eendracht III" van de noeiver- eeniging „Eendracht" gevestigd op het Wil lemsplein. De kapitein van de motorboot, J. L., woont aan den Weebzeedijk. De roeiboot schepte door de aanvaring wa ter en de beide inzittenden vielen in de Maas. Schipper H. Joosten verdween in de diepte en de 13 jarige J. van Kessel werd ttoor de bemanning van een roeiboot, die rich in de nabijheid bevond, gered. De in de diepte verdwenen schipper is door de rivierpolitie met een reep, waar aan zich verschillende haken bevinden, heel spoedig boven water gehaald; tevergeefs heeft men evenwel getracht bij hem de le- vensgeesten op te wekken. Een geneesheer, die men ter hulp riep, kon slechts den dood constateeren. (N. R. O.) Te Haarlem is een loodgieter, die pas zijn gouden jubilé gevierd had, dood gevallen uit een dakgoot. De vergadering te Amster dam van den Bondsraad van den A. N. D.B. besloot gisteren f 500 naar de uitgeslofceuen te Enschedee te sturen. Of er nog f 10,000 geschonken zal worden, zal bij referendum worden beslist. Gisternacht is ingebroken in het pakhuis der firma Udo en Van Rooij, i -tegenover de goederenloods der H. IJ.- 1 S.-M., te Tiel. Met een koevoet is de bui- j tendèur geforceerd. De brandkast werd ge- j opend, boeken over den vloer geworpen, j maar behalve een linnen zakje met centen, voiul de dief daarin niets van zijn gading. Gistermorgen had voor D or- j drecht een ernstige aanvaring, plaats. De sleepkast ,,Mon Désin", geladen met cokes, kapitein Smit, kwam de Maas afzakken. Te gelijkertijd kwam uit de Noord de sleepkast „Rheinland", gesleept door de stoomboot „Combinatie". Vermoedelijk door den ster ken stroom en den winddruk kon de kast niet draaien. De stalen kabel brak, zoodat de kast recht op den wal afkwam, juist ter hoogte van de aanlegplaats der Fop Smit. Hier liep de „Rheinland" dwars op de „Mon Désir" in. De „Mon Désir" brak on middellijk doormidden en zonk. De opva renden, die de botsing hadden 2ién aanko men, hadden nog gelegenheid zïoh in de roeiboot tè redden. Van de „Rheinland" was alleen de boegspriet vernield, die bij de aanvaring het kantoor van de Fop Smit op den lichter ernstig beschadigd had. Gistermorgen ontdekte de schildwacht aan het artilleriepark bij Arn hem, dat uit een schuur aan de achterzijde van dat park rook opsteeg. Er bleek toen brand in een kast te rijn. In een aangren zend vertrek lagen vier vaten met kruit en ammunitie. De brand werd spoedig ge- bluscht. De oorzaak is onbekend. In de werkplaatsen te Span- dau van de bekende fabriek van ijzermate- neel van Orenstein en Koppel heeft in den nacht van eergisteren op gisteren een he vige brand gewoed. Een groot aantal gebou wen en groote hoeveelheden opgestapeld hout zijn vernield. De brandweer van Span- dau en die van Charlottenburg konden aan vankelijk tegen het geweld der vlammen niet op. Eerst gisterochtend tegen een uur of aoht kon de brand als bedwongen wordpu beschouwd. De schade bedraagt oVer de vierhonderdduizend mark, doch is door ver zekering gedekt. Over het ongeval met het mi litaire luchtschip „M III" leest de „N. R. O." het volgende bericht: De „M III" vertrok 's nachts te 2 uren van Berlijn, 't Gelukte echter in de lichtzee van Berlijn niet de juiste richting naar Hallo in te slaan. Bij vergissing werd do spoorlijn naar Dresden aangezien voor die naar Halle en mep volgde die verkeerde richting. Toen men de dwaling bemerkte en de wind steeds heftiger werd, werd besloten te landen op 't exercitieveld Zeithain- Daar daalde de ballon 's morgens te 5 uren. Er was dadelijk een groot aantal soldaten be schikbaar om te helpen. Men wilde den bal lon op Zeithain een nieuwe gas vulling geven en dan de reis naar Gotha voortzetten. Maar het weer werd steeds boozer en do wind ontaaardde nu en dan in een storm. Dientengevolge werd het luchtschip in het midden ingedeukt. Toen zich overal aan don horizon donderkoppen vertoonden, besloot men den ballon te ledigen, 's Middags te half zes werd met de aftakeling begonnen en een uur later was ze voltooid. De gondel en 't hulsel werden ingepakt, om naar Ber lijn verzonden te worden. De bruikbaarheid van het luchtschip had niet noemenswaard geleden, de beschadigingen waren onbetee kenend. Een Parseval-luöhtschip, dat dezer dagen naar Dresden zou trekken, heeft om het on stuimige weer de reis uitgesteld. Bij een nachtelijke legeroef e- ning in Engeland is luitenant-generaal Griersor. door een officier, die op een fiets van een hoogte afkwam, overreden en zwaar gewond. Een goede vangs t.De J &- va-Bode" schreef dat de politie te Batavia den 9den Juni de opdracht kreeg naar twee matrozen te zoeken, die blijkbaar niet den minsteD lust hadden weer naar Holland terug te keeren en daarom maar van het s.s. „Rindjani" gedeserteerd waren. Boven dien stonden zij ook nog onder verden king te Amsterdam diefstal met inbraak in een juwelierswinkel te hebben gepleegd, en daarbij een dienstmeisje érnstig mishandeld te hebben. Politie-opriener Frank ging er op uit en wist al spoedig te vernemen, dat de beide heertjes te Batavia een leven van vroolijken Frans leidden en veel geld schenen te bezitten. Na eenige vergeefsche pogingen gelukte het den politie-opziener beiden den 7en Juni op Molenvliet te arresteeren. Op hen werden gevonden 26 gouden ringen met diverse steenen, terwijl zij hoogstwaarschijn lijk reeds een aantal hadden weten te ver koop en. Beiden werden achter sl°t gecet. Ofschoon beiden beweerden te Batavia geen vaste woning t© hebben, ging de poli tie toch aan 't snuffelen en vond ten laatste te Baroe (Senen) het kamponghuis je, waar de heeren gewoond hadden. Hier werden 'n aantal kostbaarheden achterhaald, zooals losse diamanten, gouden halskettingen, horloges en dergelijke, alles vermoedelijk afkomstig van den diefstal te Amsterdam. Ook werd gevonden eeii gummistok met knop. Deze vondst was daarom van zooveel gewicht, omdat het dienstmeisje te Amster dam hoogstwaarschijnlijk met een dergelijk voorwerp is mishandeld geworden. In de zakken van een jeugdi gen roover, die dezer dagen in de gevange nis van Middle Essex, in Engeland, werd gebracht, vond men een boek, waarvan men den titel in 't Hoilandsch ongeveer zou kunnen vertalen met „Hoe word ik inbre ker?" Het nuttige werkje bevatte allerkd raadgevingen en recepten voor jongelui, die inbreker, dief, kwartjesvinder en valsoh- speler wenschen te worden, of een derge lijk lief beroep willen kiezen. Het merk waardigste van het geval is wel, dat een bekende firma als uitgeefster van deze bij zondere brochure wordt genoemd Het voor nemen is nu een „Handleiding voor den volmaakten moordenaar" uit te geven. De Amerikaansche bokswed strijd. Johnson, de winnende neger, ont vangt 375,000 fr. voor den wedstrijd 375,000 fr. als aandeel in de som, die een kinema tograaf betaalde, om opnemingen te mogen doen, 750,000 fr. als honorarium voor een reis door de wereld, 300,000 fr. voor een tournee door Amerika, te zamen 1,800,000 fr of f 900,0001 Jeffries moet zich tevreden stollen met f 250,000. Aan entrée-gelden werd bijna f 450,000 gebeuld. Wat er bij de weddenschappen op Jef fries, die sterk favoriet was, verloren is, zal wel nooit bekend worden. De gouverneur van Nevada, Dickerson, met wiens machtiging en in wiens tegen woordigheid de bokswedstrijd te Renc plaats vind, heeft een verklaring afgelegd, die hier of daar wel verbazing zal wekken. Dickerson heeft n.L laten meedeelen, dat het gevecht „zuiver en eerlijk" is gevoerd, en dat de protesten, die er tegen zijn geuit, niet gerechtvaardigd rijn. Hij, gouverneur, verklaart wijders, dat hij ook in de toe komst geen bezwaar zal maken tegen vuist kampen, zoolang de desbetreffende wetge ving in den staat Nevada niet zal zijn ge wijzigd. Reeds heeft men kunnen rien, hoe hevig in de Vetreenigde Staten de uitbarsting van raseenverbitteiïng is geweest, overal in de landen waar blanken en kleurlingen naast elkaar leven. Tot welke afschuwelijke da den die rassenverbiitering kan voeren, mo ge blijken uit wat is voorgevallen in het hart van de stad New-York, volgens het relaa^ van den Nieuw-Yorkschen correspon dent der Londensche „Daily Telegraph": „Opstootjes hebben plaats gehad in fei telijk iedere stad van de Yereenigde Staten en in tal van plaatsen was de politie niet bij machte de opgewonden menigte in be dwang te houden. In de stad Nieuw-York zijn in vele wijken troebelen voorgevallen: éÓD neger is vermoord en een ander werd door een bende blanken aan een lantaarn paal opgeknoopt, maar nog bijtijds afge sneden door de politie. In élke stad moest de politie den gehee- len nacht in touw blijven; en tal van ma len moest de reserve worden opgeroepen om oploopen te verspreiden. Negers wer den uit trams gesleept en geranseld. Som migen werden bewusteloos op straat gevon den; bijgebracht, wisten zij enkel te ven tellen, dat zij waren aangevallen en gesla gen. Er waren ook verscheiden gevallen van blanken, die in de negerwijken van de stad zijn mishandeld. De man, die aan een lantaarnpaal opge hangen werd, is zekere Nelson Turner. Hij was naar een troepje van zoowat 30 blan ken toegekomen, die op een hoek van Ne gende Avenue stonden te klagen over de nederlaag van Jeffries en had de blanken hoonend aangekeken. Men zeide hem, aoor te loopenmaar de neger maakte een uit dagend gebaar. „Eindelijk zijn wij negers jullie blanken de baas geworden", riep hij „En wij zullen het daar niet bij laten. De neger ligt nu boven." Toen trok hij een re volver en haalde den haan over; maar het schot ging niet af. Vóór de neger de gele genheid kreeg, den haan ten tweeden male over te halen, was hem het wapen ontrukt en werd zijn hoofd met de kolf bewerkt. In een ommezien zat er een touw om 's ne gers nek. „Trekken daar", zei de man, die de lus had bevestigd, en de overige 29 trokken met animo. Toen Turner meer dan een me ter boven den grond liing, werd het koord bevestigd aan den lantaarnpaal. Nu werd het voorstel gedaan, het werk te voltooien door Turner dood te schieten, maar nie mand had een revolver. (Waar was de re volver van den neger gebleven Toen kwam de politie op het terrein en ranselde de me nigte uiteen." Onbegrijpelijk rauw was ook wat te Houston (Texax) is gebeurd. Een negei juichte daar over de zeg© van Johnston. Een blanke, wien dat niet beviel, sneed den neger met een scheermes den hals af. Al heel schandalig is ook wat te Norfolk, in Virgmië, plaats greep. Daar hebben 300 mariniers, die verwoed waren over de bul letins betreffende het gevecht te Reno, een klopjacht op negers gehouden, van wie er verscheidenen half dood werden geslagen. Sterke gewapende patrouilles moesten door de plaatselijke marineautoriteiten worden uitgezonden, om de 300 woestelingen naar de kazerne terug te brengen. En zóó, of ongeveer zoo, heeft op nog tal van andere plaatsen de ras&enhartstocht ge spookt. De Wassenaarsche Slag. gaat langs de waarschuwingsborden, welks de gevaarlijke strook marqueeren. Boven dien vindt men, ook als er niet geschoten wordt, vaak granaten, die daar neergeval len zijn, en die bij de minste aanraking springen. „Het Vad." schrijft het volgende: Ieder Hagenaar, (en ook Leidenaar), die wel eens tochtjes maakt, peer automobiel of rijtuig of per fiets, kent den aardigon weg die van het dorp Wassenaar loopt naar de zee, aan den Wassenaarsohen Slag, en weet dan ook, dat er aan het eind van dien weg, vlak achter de eerste zeeduinen, een oafé- tje is met een groot plein er voor, waarop auto's en rijtuigen te wachten staan, wan neer men tusschen de hooge duinen door den weg afloopt om een wandeling te ma ken langs het strand. Welnu, dat cafétje, gekend en bezocht door ieder, die ooit aan den Wassenaar sohen Slag is geweest, dat cafétje, dat daar hoort, dat me>n zich daar niet kan wegden ken, het gaat nu tóoh weg. De eigenaar wordt met zijn geheele hebben en houden verdreven... Dat zit zoo: De artillerie houdt geregeld schietoefeningen aan het 6trand tusschen Scheveningen en Katwijk. Hoewel volkomen evenwijdig met de kust lijn geschoten wordt, gebeurt het toch meermalen, dat granaten een vijfhonderd meter van zee af in het duin terecht komen. Immers, granaten, die het natte strand ra ken, slaaD daar soms in maar ketsen dik wijls ook er op af en volgen dan een voor af niet te berekenen richting. Dat schieten is dan ook de schrik van helm planters, aardappelkweekers en allen, die werk te verrichten hebben in het duin. De eigenaar van het bovenbedoelde ca fétje wondt steeds gewaarschuwd, wanneer er geschoten zal worden (het is meer dan eens gebeurd, dat granaten op zijn terrein insloegen en sprongen) en moet dan, zoo lang de oefeningen duren, zijn huis verla ten. Men schijnt dit echter een hal ven maatregel te achten en om nu meer af doend te handelen, heeft men den man de huur van den grond opgezegd. Wel liep het huurcontract tot 1913, maar er was een be paling in opgenomen, dat toch de huur elk jaar kon worden opgezegd. Dit is nu ge schied en dus zal het cafétje verdwijnen, tenzij er een oplossing gevonden wordt. Maar... is het toch' eigenlijk niet wat gek, dat die geheele duinstrook tusschen Sche veningen en Katwijk, die druk bezocht wordt vooral door Hagenaars en Leide- naars, nog altijd onveilig wordt gemaakt door de schietoefeningen der artillerie Het is werkelijk een gevaar daar in de duinen te wandelen, want zelfe komen de granaten meermalen terecht nog buiten de lijn, die Het voornaamste uit het buitenland is al- dus samen te vatten: De Fransche Senaat heeft twaalf wetsontwerpen, reeds in de Kamer aange nomen, goedgekeurdzij strekken tot goed keuring der internationale overeenkomsten op 18 October 1907 in Den Haag geteekend, betreffende internationale botsingen. In de Fransche Kamer hecJt Briand het voorstel tot amnestie, door Sixte Qu-enin, geünifieerd socialist^ ingediend, bestreden en daarbij aangedrongen op de noodzakelijkheid, om de opwinding tegen de agenten der openbare macht te onder drukken. Het voorstel is met 420 tegen 108 stemmen verworpen. De „Tribuna" heeft uit Athene bericht ontvangen, dat de koning van G r i e- kenland de voorloopige regeering van Kreta telegraphisch heeft aangeraden ten opzichte van de eedsaflegging der Moslim te voldoen aan het verlangen der mogend heden. De Italiaansolie afgevaardigde Merlam zal tot de ministers van financiën en justitie de vraag richten, hoe het toch mogelijk is, dat een bedrag van 85,000 lires werd uitgetrokken voor inktkokers iu het nieuwe paleis van justitie. Er is reeds melding gemaakt van een ge heime samenzwering, welke t>e Konstantinopel zou zijn ontdekt. De berichtgever van het „Berl." TagebL" maakt er thans ook melding van en zegt, dat een geheim genootschap zich ten doel zou hebben gesteld alle ministers en staats lieden te vermoorden en omverwerping van de Jong-Turksche regeóring. UITLOTINGEN. Loten 's Lands Weer baarheid van f 2.50 van 1871. Trekking 1 Juli. Serieën 154 447 518 867 898 945 1202 1347 2700 3190 4066 4184 4913 6197 6250 6393 6607 6624 6680 en 7027. De in deze §erieën vervatte nummers zijn betaalbaar met f 3.25 elk. UITLOTINGEN. Oostenrijkscbe Roo- de-Kruis-Loten a fl. 10, van 1882. Trekking 1 Juli. Betaalbaar 5 Juli. Serie 10138 no. 11 Kr. 30,000; serie 2163 no. 42 Kr. 2000; serie 6496 no. 47 en serie U536 no. 4, elk Kr. 1000; serie 1452 no. 47, serie 1911 no. 26, serie 2177 no. 22, serie 3312 no. 36, serie 3746 no. 6, serie 6800 no. 28, serie 7678 no. 39, serie 9506 no. 41, serie 9650 no. 26, serie 9710 no. 26, elk Kr. 200; serie 344 no. 24, serie 710 no. 49, sprie 76C no. 17, serie 2356 no. 8, serie 2719 no. 26, serie 4010 no. 21, s^rie 4857 no. 48, serie 5078 no. 46, serie 5368 no. 34, serie 6181 no, 12, serie 6219 no. 47, serie 6500 no. 37, serie 6515 no. 2, serie 8636 no 31, serie 8901 no. 33, serie 9514 no. 35, serie 10020 no. 2, se rie 10865 no. 20, serie 11016 no. 23, seri* 1163-1, no. 42. elk Kr. 100. Amortisatietrekking. 77 serieën: 25 53 101 112 177 338 538 787 906 1226 1269 1282 1286 1362 1923 2213 2218 2272 2319 2321 2313 2467 2494 2757, 2785 2844 2869 2931 3390 3414 3574 3608 3832 4272 4435 4695 4824 5272 5287 5290 5414 5559 5622 5908 6036 6111 6493 6522 6689 6713 6729 6943 7257 7976 7998 81G1 8277 8379 8784 8914 8965 8974 9452 9532 9897 10001 10036 10109 10454 10603 11037 11074 11186 11329 11341 11725 11774 De in deze serieën vervatte nummers me'1 Kr. 32

Leidsch Dagblad | 1910 | | pagina 5