N«. 15339 Maandag 31 Februari» A*. 1910. feze jouraat wordt dagelijks, met uitzondering van (2[on- en feestdagen, uitgegeven. Dit nommer bestaat uit TWEE Bladen. Eerste Blad. Faillissementen. FEUILLETON. Het Huwelijk van den Prins. LEIISCH DAGBLAD PRIJS DER ADYERTENTIEN: Van 16 regels /1.05. Iedere regel meer fO.17^. Grootere letters naar plaatsruimte. Kleine edvertentiën van 30 woorden 40 Gents contantelk tiental woorden meer 10 Gents. Voor het inoasseeren wordt/"0.05 bertkend. PRIJS DEZER COURANT: Voor Leiden per week 9 Gents j per 3 maanden I l i l f 1.10. Bniten Leiden, per looper en waar agenten gevestigd «jn B 1.30. Franco per post f 1.65. Leiden, 21 Februari. De drie perceel en aan de Hooigracht Nos. 12, 14 en 16, vroeger behoorende aan de familie Doe, zijn Zaterdagavond in pu blieke veiling voor de gemeentelijke gas- n elektriciteitsfabrieken aangekocht tegen een bedrag van f 11,200. De perceelen zullen, naar wij vernemen, worden ingericht voor administratiekan toor en winkel ter vervanging van het te genwoordig magazijn in de Pieterskerk- koorsteeg. Blijkens advertentie zal wegens ver hindering van den spreker op Donderdag, -*de vergadering van Bouwkunst" plaats hebben op Yrijdag a.s. Tevens kunnen we melden, dat deze interessante voordracht zal toegelicht worden door een zeer groote en fraaie collectie penteekeningen en plat tegronden. Het bericht van onzen Noord wijkscheu correspondent, dat mevrouw De Bidder zich aldaar zou gaan vestigen, moet op een misverstand berusten, daar mevrouw De Ridder ons verzoekt te willen melden, dat zij er niet over denkt die buitenplaats te huren. De muzdek-vereeniging „Werkmans Wilskracht" gaf Zaterdagavond in het ho tel „Du Nord" haar 20ste uitvoering, welke, door den voorzitter, den heer J. Verver, gebruikelijker wijze werd geopend met een woord van welkom tot de leden en hun fa- mi li en, donateurs, donatrices, vertegen woordigers der vereenigingen „Excelsior" uit Wassenaar, de „Harmonie" uit War- 'mond, „Trouw en «Durf", Genot en Ver maak" uit Leiden, en de Ziekonvereeniging alsmede verdere genoodigden. Aangezien deze uitvoering samenviel met het achtjarig bestaan der Vereeniging, op gericht 17 Febr. 1902, gaf de Voorzitter i thanseen kort overzicht van den toestand, waarin hij allereerst dank bracht voor den ondervonden steun en er op wees welk een genoegen het deed, de gezichten van dona teurs van acht jaar geleden ook nu weer terug te zien. Het aantal werkende leden bleef vrijwel, zooals bijna bij elke andere worklieden-vereeniging, stationnair. Het bedraagt thans 25 en eenigo leerlingenuat der donateurs en donatrices 90. De inkom sten beliepen f 272.67 en de uitgaven f 267.87, zoodat er een batig saldo is van f4.80. Er is dus geen schuld, maar toch ook geen bijster groot bedrag om er het nieuwe jaar mee in te gaan. Daarom deed spr. een be roep, dat zich meer personen bij de vereeni ging als donateur of donatrice mochten aan sluiten terwijl hijtevens reeds met dank baarheid melding maakte van een feestga ve der beide beschermheer en F. en C.. Th. Driessen. Zijn wensch dat allen overigens dezen avond veel genoegen zouden hebben, is vervuld geworden. De werkende leden toonder^ dat zij steeds vooruitgaan in do uitvoering hunner pro gramma's. Het geheel klonk meermalen zelfs zeer goed, daargelaten dat een har monieorkest in een zaal nu en dan wel wat te veel volume geluid kan ontwikkelen, vooral voor hen die vooraan zitten. Er waxen b?paald aardige nummers bij en Kleins humoristische marsch „De werk staking der muzikanten" bezorgde toen zoo langzamerhand alle muzikanten van het tooneel verdwenen, veel vroolijkhcid. Dan bleek het orkest ook een gce.'ea pistonnist te bezitten in, den heer G. Stik- kelorum, die als solo „Le Rêve", een polka van den directeur, voordroeg op een wijze, waarvoor hem alle lof toekomt. Er was ditmaal nog een bijzondere afwis seling, welke zeer in den geest viel. Het 12-jarig zoontje en het 14-jarig dochtertje van den directeur, den heer J. Noordanus die wederom eer van deze uitvoering heeft gaven enkele nummers voor viool en piano en het moet erkendzij deden dit zoodanig, als men nog zelden van zulke kinderen zal gehoord Rebben. Pleyel's Al legro, Andante en Meametto; Gounods „Ave Maria" en Handels „Largo" waren nummers die pakten. Ze vormden een ge lukkige keuzo voor het publiek, dat met alle aandacht naar hun spel luisterde. Het vioolspel getuigde voor het onderwijs van den heer W. J. Smolders en dat op de piano voor dat van den yader van het veel belovende jeugdige tweetal. Toen de taak van het orkest was afge- loopen, kwamen de voordrach'en, welke sommige leden met medewerking van dames zouden, houden, aan de orde, als mede de opvoering van een kluchtspel in één bedrijf: „Kareltjes eerste liefde". Met een en ander werd de gezelligheid en de opgewekte stemming zeer verhoogd of gaande gehouden, omdat er goed werd ge speeld. Van de gelegenheid tot dansrn, welke echter laat aanbrak, werd nog druk gebruik gemaakt. Aangenomen is het beroep naar de Ned.-Herv. Gem. te Koedijk (N.-H.) door den heer V. E. Vethake. eand. te Lei- den. Ds. H. Meyering, te Katwijk aan den Rijn, heeft bedankt voor het beroep naar de Geref. Gem. te Franeker. Voor het examen in de nuttige hand werken is te 's-Gravenhage geslaagd roej J. M. Odendaal, van Oegstgeest, leerlinge van mej. M. v. d. Ameele. Gedep. Staten van Zuid-Holland heb ben hun goedkeuring onthouden aan het gemeenteraadsbesluit, waarbij op de ge- meentebegrooting van Den Haag voor dit jaar een post werd gebracht van f 2500 voor het toekennen van presentiegeld aan de leden voor 't bijwonen dor vergaderingen van raadsoommissiën en afdeelingn. Uitvoerig zetten Ged. St. uiteen, dat het toekennen van bedoelde presentiegel den h. i. in strijd zou zijn met art. 58 der Gemeentewet. B. en Ws. van Den Haag hebben on gunstig gepraeadviseerd op de motie-Hels- dingen, waarin de wenschèlijkheid wordt uitgesproken, om aan min- en onvermogen- den cokes te verschaffen van gemeente wege tegen den kostenden prijs. De „Avondpost" meldde, dat mr. Troelstra besloten heeft het hem door mi nister Heemskerk aangeboden lidmaatschap der staatscommissie aan te nemen. „Het Volk" heeft bij mr. Troelstra tele- graphisch inlichtingen ingewonnen. Zijn antwoord was: „Heb mij tegenover nio- mand uitgelaten en doe het ook nu niet. Prins Hendrik vrordt ednde dozer week in Den Haag terugvorwacht. Do Russische gezant te 's-Gravenhage is vanochtend na een verblijf in Rusland weer op zijn post teruggekeerd. Men verneemt, dat de vice-president bij den Hoogcn Raad, mr. Tcldors, tegen 1 Mei eervol ontslag heeft gevraagd. Het „Wbl. v. h. Recht" vernoemt uit goede bron, dat hot voornemen bestaat, zoo spoedig mogelijk to voorzien in de raads- heervacaturo in het Leeuwaxdensche hof. Na ernstige ongesteldheid is te '_s-Gra- venhago overleden de echtgenooto van jhr. mr. J. Röell, oud-presidept van de Twecdo Kamer, lid van de Eerste Kamer. Dit ver scheiden wekt groote deelneming onder do velen, dio mevr. Röell om haar vriende lijkheid en liefdadigheids zin waardeerden. To Rotterdam werd gisteren onder groote belangstelling ter aarde besteld het stoffelijk overschot van wijlen don heer Her man Heyermans Sr., in leven redacteur- verslaggever van de „Nieuwo Rotterdam- sche Courant." Tal van bloemstukken dekten de baar, ter wijl op den doodenakker velen aanwezig waren, om een laatsten groet te brengen aan den verdienstelijken journalist. Nadat het woord geroerd was door den voorzitter van den kerkcraad der Ned.-Is- raëlietische Gemeente te Rotterdam, sprak de heer J. D. Doorman, voorz. van den Ne- derlandschen Journalistenkring, dio hulde bracht aan de nagedachtenis Ann don gestor ven eere-voorzitter van den Kring. Mr. G. G. van der Hoeven, hoofdredac teur van do „N. R. Ct.", bracht in herin nering wat Heijermans voor het blad ge weest was, en deed uitkomen hoeveel dat blad aan Heyermans te danken heeft. Ook de heer Johan de |Meester, lid van de redactie, sprak eenigo tvoorden van huldo on dank aan do nagedachtenis van den ver scheiden 84-Jarigen collega. Onder de aanwezigen werden verscheiden journalisten opgemerkt. De heer L. Polak, tijdelijk leeraar aan hot gymnasium to Haarlem, is aan de Friedrich Wilhelms-universteit te Berlijn bevorderd tot doctor in de philosophie op het proefschrift „Untersuohungen über die Sigfridsagen." Ds burgemeester der gemeenten Breu- kelen Nijenrode, Breukolcn-St.-Pieters, on Tienhoven, do heer J. Th. A. Braams, heeft als zoodanig ontslag aangevraagd. 1 Maart a.s. bekleedt de heer Braams <tie function 24 jaren. In zake do plannen van de heeren Hofstede, Crull en Willink, te Hengeloo, en mr. Kakebeeke te Deventer, tot oprich ting van een Interprovinciaal kabelnet voor Overijsel, een doel van Gelderland en van Drente, deelen B. an Ws. van Deventer den Raad mede, dat zo zich met deze plannen niet kunnen vereonigon en er de voorkeur aan geven, met do gemeente Zwolle on c.q. andere gemeenten een eigen gemeenschappe lijke exploitatie voor een electrische centrale op touw te zetten. Ze stellen daarom den Raad voor, geen afgevaardigde te benoemen naar do op 15 Maart te Deventer te houden vergadering van afgevaardigden uit meer dan honderd belanghebbende gemoonten. Te Nijmegen is overleden, 70 jaar oud, de oud-ritmeester der cavalerie jhr. F. A. do Jong van Beek en Donk. Te Bergschenhoek zal in de volgende maand mot den öouw eener nieuwe R.-K. kerk een aanvang worden gemaakt. J30SK00P. Door het comité der wijk verpleging alhier is benoemd tot wijkver pleegster tegen 1 Maart a. s. zuster Rol, van Alkmaar. De jaarwedden der beide gemeenteveld wachters is op voorstel van B. en Ws. met f 50 per jaar verhoogd. KATWIJK-AAN-ZEE. Do nfgeloopen week bracht een bomschuit hier vcrsche visch in afslag. Do besomming bedroeg f 62.50. Griet bracht op 40 tot 80 oonts per stuk; tong f 0.25, f 0.40, tot f 080; schol per mand f 8.50; braad f 5.45; keu f 3.50; schar f 2.75 por mand. LEIDERDORP. Door het Rijk is aan do gemeente toegekend subsidie van f 146.52 in de kosten van verpleging van arme krankzinnigen over 1909. Door do aideeling „Patrimonium" al hier worden gelden ingezameld om te ko men tot oprichting van een Christelijke Volksbibliotheek. NOORDWIJK. Wanneer men oen wan deling maakt door en om het dorp, kan men overal zien, met hoeveel prijzenswaar- digen ijver men bezig is, wegen, straten, onz. in goeden staat te brengen tegen den tijd, dat hondorden vreemdelingen zich we der tijdelijk bij ons komen vestigen. De duinoxploitatiomaatschappij „Do Toekomst" heeft helmplanters aan 't werk gezet, waar door de duinen, vooral die, welko aan de prachtige, breedo straatwegen liggen, eon mooi groen aanzien zullen krijgen en bo vendien niet meer kunnen verstuiven. Nabij de algomoeno begraafplaats is men bozig, uitvoering te geven aan een vroeger genomen Raadsbesluit; do op een wildernis gelijkende ruigte, die aan den dorpskanb het kerkhof bogronsde, wordt golijk gemaakt, afgezet en later beplant. Eenigo buitengewone gemeente-arbeiders hebben oon begin gemaakt met het oprui men van de modderpap, die don Zeeweg bedekte; do keien worden schoongcschraapt en 't „schraapsel" met wagens weggereden. Een zeer nuttig werk! Eenigo lantaarns op den Zeeweg heeft men verplaatst. Zo zijn van den slootkant weg gehaald en op do scheiding van keiweg en voetpad gezet. Zoodoende verlichten zij moer den geheolcn weg. Vooral voor do lantaarn» dio bij café „Veldzicht" staat, on wier licht vroeger geheel werd benomen door hot groen der aldaar staande boomeu, is het oen mooie verbetering. Do maatschappij „Huis ter Duin" heeft haar tuinlieden aan 't werk gezet, om ver schillenden onbobouwden terreinen, gelegen in do onmiddellijke nabijheid dor gebou wen, oen plantsoenachtig uiterlijk to geven. Zaterdag maakte men óók oen begin, om het wildernis je vóór do tennisbaan van ,,H. t. D." om to dolvon on in perkjes af te doelen. Beplanting zal 't dool wel zijn. Op dezo werkzaamheden zal straks do kroon gezet worden door hot opruimen van het opgestoven zand, dat met reuzonhoeveel- hedon op boulevards, wogen en straten na bij de zeo ligt. Dan ziet „do badplaats" weer zóó uit, dat do gaston verwacht kun, nen worden, zooals een huismoedor hot zegt, die haar woning heeft opgeknapt cn op gesierd voor do ontvangst van notto be zoekers. NOORDTVIJKERHOUT. De znndzuigma- cliine, die op do zanderij der firma Gul- demond vijf maanden dienst g-odaan on vaar- slooten in allerlei richtingen gemaakt hooft, gaat nu naar do eigonayes. do firma Van Looycn, te Gorkum terug. Dc zandtrein blijft echter nog geruiman tijd hier. RIJNSBURG. Je moet het maar weten! In hot laatst der vorige week gebeurde het, dat een onzer notabelen lekker en naar genoegen gegeten had, cn dan raakt een mensch in goodo stemming en, men woec het, een goedo maaltijd werkt gunstig op den weldadigheidszin des menschen. Daar komt eon wekelijksoho bezoeker om. de gewone gave in ontvangst te nemen De vrouw des huizes biedt op verzoek van haar heer en meester den arme een lekker hapje van hot overgeschoten deel, maar ontzet blijft ze staan als haar beleefd ver klaard wordt, dat mijnheer gewoon is eerst om vijf uren te eten. ZOETERWOUDE. Op de alhier vanwe ge liet bestuur der onderafdeeling van den Ned. Boerenbond, gehouden veiling waren heden aangevoerd 2 levende en 1 dood kalf, benevens een 6chaap, waarvan een levend kalf werd gekocht door L. Dolle Be., te Zoeterwoude, voor f 8 en het doode door denzelfdo voor f 0.50. Het andere kalf, be« nevens het schaap, werden opgehouden door do resp. eigenaars. Bedoelde veilin gen zullen voorloopig elk© week cn wel des Maandags en des Donderdags, 's morgens om tion uren worden gehouden, cn daarop kunnen alle voortbrengselen van veeteelt, land- en tuinbouw, benevens eieren cn an dere artikelen ter veiling worden aangebo den, voor zoover hot bestuur daartegen geen bezwaren heeft. Mocht echter blijken, dat ook op andere of meerdere dagen eetï veiling wenschelijk is, dan zal het bestuur overwogen ook op andere dagen een veiling te houden. F. W. Werry, schoenmaker, te Holz- Kerkrade. De nalatenschap van D. Ncutoboom, in loven rijtuigverhuurder cn vrachtrijder, ge woond hebbende en overleden to Lochem. A. Huisman, winkelier "to Zaandam. P. van der Spank, timmerman en aanne mer, te WoenseL L. Snijders, bakker, te Drunen. E. Visscher, weduwe H. Bas, winkelier ster, te Hasselt. W. N. Beukema, photograaf, te Alkmaar* Telegrafisch weerbericht, naar waarnemingen in den morgen van '21 Febr. Medegedeeld door bet Kon. Ned. Ideteer. Instituut (e De Bilt. Hoogste barometerstand 766.2 te Nioe; laagste 722l8 te Aberdeen. Verwachting tot den avond van 21 Fehr.'ï Meest krachtige, zuidoostelijke tot zuide lijken wind. Meest zwaar bewolkte luohto Waarschijnlijk regenbuien. Warmer. 61) Gram bul off en Niclieff verwisselden blikken, waaruit bleek, dat het een ernstige zaak was. Belcheff begreep niet, dat hoe ernstiger de zaak was, des te ernstiger "zijn toestand was. Hij verheugde zich over zijn list, en wist niet, dat iemand, die m aanraking kwam met Herr Grambuloff, biets beter kon doen dan volledig beken den. Niclieff schreef den naam van kapitein Slendereff op. „Weet je, wat in dit briefj'e staat?" zei Grambuloff het volgende oogeriblik, terwijl hij het briefje ophield. Belcheff begon al last van zijn Hst te krijgen. Zou hij ja of neen zeggen? Hij zei „Neen." Grambuloff las het voor. „Nu weet je het," zei hij. Beloheff knikte zenuwachtig. „Leg het mij eens uit," zei Grambuloff. Belcheff vond het erg veeleischend. Hij keek verbaasd „Uitleggen? Ik?" zei hij, toet prachtig geveinsde verbazing. Herr Grambuloff knikte. „Zonder drukte," zei hij. Zonder drukte. Wat werd daarmee be- loeld De man probeerde zichzelf wijs te maken, 'dat hij niets omtrent den brief wist. „Ik weet er niets van," zei hij" met een Hbdagenden lach. Hij bewoog zich onrus- op zijn stoel heen en weer. Hij zag er uit, als iemand, die zegt: „Dezen keer heb je het mis." „Ik zou je aanraden om to spreken", zei Herr Grambuloff, kort maar krachtig. Niclieff moest er haast om lachen. Het kon niet bepaald een duel genoemd worden, want Grambuloff had alles aan zijn kant, maar toch was het belangrijk om te zien, hoo goed de Staatsman zijn wapenen koos tegenover de draaierijen van den samen zweerder. Belcheff schudde 't hoofd, als iémand, die valsch van iets beschuldigd wordt. „Kapitein Slendereff vertelt mij niet al zijn plannen," zei hij. „Al kapitein Slendereff's plannen kunnen mij niets schelen," antwoordde Grambuloff. „Ik wensch alleen dit verklaard to hebben en oogenblikkelijk." „U zult geen verklaring van mij krijgen," zei de man e enigszins uitdagend. Maar hij was niet erg moedig, en het zelfde oo gen- blik werd hij bang, en voegde er aan toe: „Omdat ik niets weet." „Niets?" zei Grambuloff. „Spreek tooh, manl" zei Niclieff, die het een vervelende toestand begon te vinden. Belcheff keek 6nel op. Hij 6tond op het punt een stroom van verwijten te uiten, maar voordat hij sprak, keek hij naar Herr Grambuloff en hij hield zijn schelden in. Hij zag opeens van hoo weinig nut verwij ten, uitvluchten en ontkennen zouden zijn, en hij begreep, dat hij zich moest onder werpen. Herr Grambuloff was onverbidde lijk, onoverwinnelijk en beslist. De man beef de bijna. Toch gaf hij nog niet toe, zonder een laatste poging te wagen. Hij, dio lacht om het onvermijdelijke, wekt onze sympa thie op; hij, dio er om vecht, onze bewon dering. Maar Belcheff deed geen van beide. Hij trachtte er tegen te brommen, wat noch aantrekkelijk, noch bewonderenswaardig was. Hij draaide rond op zijn stoel en zag er norsch uit. Grambuloff keek even medelijdend, mis schien ook wel smalend, naar hem, en keerde zich tot Niclieff. „Trabov zal nu wel gauw hier zijn." „Ja." Belcheff hoorde het en beefde. Hij had gehoord van Trabov, en wist, dat hij het hoofd van de politieke politie was. Hij voorzag verwarringen en gevaar, en ver- wenscht© zichzelf, dat hij gebleven was. Hij moest aldoor denken aan de gelegen heid tot ontsnappen, die hij gehad had, toen Niclieff voorwendde een briefje te gaan schrijven, en dezen brief aan den ge- vreesden, Grambuloff had laten zien. Waarom was er om Trabov gezondenl Zou den ze hem in dc gevangenis stoppen? Eigenlijk hoefde hij zichzelf niets te ver wijten, want hij had alleen kapitein Slen dereff» naam maar genoemd, en niets van het komplot verteld. Hij zei tot zichzelf, dat hij geen nadere bijzonderheden van het komplot zou vertellen^ zelfs niet, als hij gevangengenomen werd. Er werd geklopt; Trabov was gekomen. „Laat ze binnenkomen," zei Grambuloff. Belcheff keek zeer verbaasd, toen Trabov en, twee assistenten binnentraden. Hij ver gat, wat er met kapitein Slendereff of met zichzelf in de gevangenis kon gebeuren, en wijdde zijn geheele aandacht aan, de pas- aan gek om enen. Wat had het te beduiden? Het was geen groote kamer. Niclieff noemde het zijn studeerkamer, en in een hoek, dichtbij waar Beloheff zat, was een boekenkast, met een secretaire er onder. Aan den kant, bij de deur, stond een tafel. Herr Grambuloff zat bijna in het midden van de kamer en keek Belcheff aan. Niclieff, Trabov en de anderen stonden bij de deur. Allo kleur was uit Beloheffs gelaat ver dwenen, maar toch was hij nog vol specu laties. Hij keek van den een naar den ander, maar het langst naar Herr Gram buloff. „Heb je een exemplaar van de Ammaire?" vroeg hij aan Niclieff, die bevestigend antwoordde, en naar voren ging om het te krijger^ „Laat Trabov het krijgen," zei Grambu loff, en de ambtenaar met zijn kogelrond boofd ging naar de boekenkast. Belcheff hield zijn oogen, op Grambuloff gevestigd, en was dus buitengewoon verwonderd, toen Trabov zijn armen vasthield, en de twee mannen zich haastten eerst rijn beenen en rlnjvmn. zajn armen vast te binden aan den stoel. De vraag naar de Ammaire was een list van Herr Grambuloff. Beloheff begon nu tegen te spartelen, nu het hem niet meer kon heipon, en hij be gon te kermen want hij was vreeselijk bang. Toen Trabov en rijn mannen hun werk ge daan hadden, stapten zij terug, en eenige vreemde, rammelende oingen puilden uit hun zakken. „Wees stil," zei Grambuloff streng, en Belcheff, die zich afvroeg wat zijn lot zou zijn, gehoorzaamde. „Nu," vervolgde Grambuloff „wensch ik dezen brief verklaard te hebben," en hij „hield het briefje van Slendereff in de hoogte. „Er moot geen aarzeling, terugv houding, tegenspreken of afwijken van hert feit zijn. Jo moet alles ronduit vertellen, alsof je vroogere vrienden jo bitterste vijanden waren geworden. Als je dat doet,1 zal je niet alleen jo leven redden, maar het zal je ook veel pijn besparen. Als je eenige teekenen van aarzeling geeft, of probeert ons te misleiden, zal je het berouwen. Be-' donk alles goed, en bereid je voor, om op de vragen, die ik jo doen zal, te antwoor den." Grambuloff keerde zioh tot Niclieff: „Wil je opschrijven wat hij zegt?" Niclieff scheen voor een oogenblik ge neigd te zijn, zich terug te trekken, alsof, hij een scène verwachtte, of Grambuloffs methoden hem niet aanstonden. Hij aar-, zelde echter maar een oogenblik en nam1 zijn pon, op, gereed tot schrijven. „Is er een komplot tegen Zijno Hoogi heid, prins Alexander?" vroeg Herr Granto buloff. Bclchoff aarzelde. Niet zoo, Grambuloff. Hij gaf een tcekefi aan Trabov, en de drie poli tie-agenten! maakten zich voor een leclijk doel van Bel-* oheffs hand meester. Niclieff keerde zion al Belcheff gilde. Er gebeurde niets. Bell cheff schreeuwde; hij was doodelijk onto steld, want physieke pijn was te veel voor! hem. Hij smeekte en kroop en gedroeg •zich onmannelijk. Het was een naar gel zicht. 5 „Alles?" zei Grambuloff, die geen woor-1 den wenschte te verspillen. Belcheff knikte. Hij was erg wit eh onderdanig. (Wordt vervolgdji

Leidsch Dagblad | 1910 | | pagina 1