liaison P3IN8, 'T POSTKOF. DRAGEES DEMAZIERE LÈIDSCH DAGBLAD, MAANDAG 29 MEI. - TWEEDE BLAD. Een geval van maag- en zenuwpijnen. Genezing door de Pink-Pillen. Genezing - INGEWORTELDE VERSTOPPING Burgerlyke Stand. Vervolg Advertentiên. Badplaats KATWIJK a|Zee. BUFFETJUFFROUW. Hoofdagent. F. J. ZANINI, Schoorsteenveger en Metselaar, Hoefstraat No. 42, GEOPENDs v, dh W@§dl@n9 Kassiers en Commissionnairs ln,flrc- m Ef^ectera. Déjeuners, Diners, Soupers. IEMAND, i Centrale Hypotheekbank, ROTTERDAM, A. J. P's AMANDEITJESPUDDIAG J. H. SPEENHOFF, „NUTRICIA", Anno 1905. Sé. I3SS5. Neder!. luid-Afrikaansche Vereenlging. In „Eensgezindheid" te Amsterdam is de algemeene vergadering gehouden van boven genoemde vereeniging. Na opening der vergadering door "den voor zitter, den heer G. A. A. Middelberg, die daarbij wees op don nog weinig rooskleu- rigen toestand in Zuid-Af rika, werd door den secretaris van het hoofdbestuur, den heer Paul den Tex, het jaarverslag uitgebracht, dat reeds eenige 1 tijd geleden in ons blad werd opgenomen. Bij het ter sprake brengen van het jaar verslag, werd uit den boezem der vergade ring hulde gebracht aan do wijze, waarop het hoofdbestuur het zijné had gedaan bij de laatste hulde, gebracht bij het overbren gen van het stoffelijk overschot van wijlen president Paul Kruger naar Zuid-Afrika. Ds. Ghcel Gildemeester bracht te berde het onderzoek der commissie, benoemd door het Pretoriaansche Bij standsfonds van de inrichting van den heer Poutsma, waarmee is bedoeld de inrichting voor weezen „Ar beid Adelt' bij Witzieshoek, welke commis sie haar werkzaamheden niet had meenen te moeten voortzetten, hetgeen door spr. ten zeerste betreurd werd. Nadat zich een dis cussie ontsponnen had over deze aangele genheid, welke op verzoek van den inlei der meer in comité-generaal behandeld werd, wijl het hier over een porsoonlijke kwestie liep, werd besloten, op voorstel van dr. De Visser, die het groote gewicht van het on derwerp aan de orde in het licht stelde, dat het hoofdbestuur alsnog het onderzoek ern stig zou laten voortzetten. Na het uitbrengen door de daartoe aan gewezen commissie van het verslag over de rekening 1904 en het benoemen der commis sie tot het nazien der rekening over het jaar 1905, werd overgegaan tot de benoe ming van 5 leden van het hoofdbestuur ter vervulling in de vacature, ontstaan door periodieke aftreding. Uit de dubbeltallen jhr. mr. F. Beelaerts van Blokland, 's-Gra- venhage (aftr.) en mr. C. J. M. "VVildc, 's-GravenhagoG. A. A. Middelberg, Baam- brugge, (aftr.) en dr. H. J. de Graaf, Dor drecht; dr. W. H. Nolens, Bolduc, (aftr.) en jhr. mr. O. F. A. M. van Nispen tot Sevenaer, Nijmegen; dr. H. P. N. Muller, 's-Gravenhage,(aftr.) en mr.AS. Baron Mac- kay, 's-Gravcnhage; Paul den Tex, Araster dam (aftr.) en dr. G. W. S. Lingbeek, Laag Soeren, werden eerstgenoemde hee- $en van elk dubbeltal gekozen. Aan de orde werd hierop gebracht een voorstel der afd. Leiden. Uit de toelich ting van prof. Blok bleek, dat men, zoo lang de steun van Nederland naar het oor deel van het hoofdbestuur door het Chris telijk Nationaal Onderwijs in Zuid-Afrika niet kan worden gemist, in do gemeonten, waar afdeelingen van de Nederlandsch Zuid- Afrikaanschc Vereeniging gevestigd zijn, op den lOden October van elk jaar, waar het mogelijk schijnt, op initiatief van de be sturen dier afdeelingen een algemeene col lecte langs de huizen der ingezetenen of op andere wijze wenschte te laten houden ten bate van genoemd onderwijs. Namens de afdeelingen Delft en Amster dam werd gewezen op de moeilijkheden bij de uitvoering van zulk een collecte. Am sterdam, de heer Briichner, had geen be zwaar tegen het uitspreken der wensche- lijkhoid, wel tegen een verplichting. Nadat ook door andere heoren namens verschil lende afdeelingen voor en tegen het voor stel was —■'adviseerd, besloot de vergadering het voorstel-Leiden aan het hoofdbestuur ter nadere uitwerking over te dragon. In de plaatsen waar geen afdeelingen de zer verecnigiï 1 zijn gevestigd, zal men zich in verbinding trachten te stellen met het Christelijk Nationaal Boerencomité Bij de rondvraag deed de Leidsche studen ten-afdeeling het voorstel, gelden, door die afdeoling bijeengebracht, te bestemmen voor een beurs voor Z.-A. studenten aan de Lei lsche hoogeschool. Dit voorstel werd goedgekeurd. Aan het slot der vergadering bracht prof. Blok, onder instemming der vergadering, hulde aan don heer O. Kamfcrlingh Onnes voor hetgeen deze voor Zuid-Afrika in ver band met Nederland heeft godaan. De heer Rouffaor drong er op aan, steun te verleenen aan de uitgave van een boek, door den heer Kamerlingh Onnes te bewer ken. BECLA31ES, 6613 74 k 40 Cents por regel. Ziehier weder een geval van genezing te voegen op de zoo lange lijst van genezin gen van maagziekten door de Pink Pillen verkregen. Mej. de wed. B. Kleingeld, te Oud-Char- lois, Rotterdam, 62 jaar oud, had erg aan de maag geleden. Zij had den eetlust geheel en al verloren en ondervond vele malen per dag maagkrampen en had ook somtijds lust tot braken. Haar spijsv rtering was lastig en op geregelde wijze was zij drie a vier uren na het eten geheel niet op haar gemak. Zij had een branderig gevoel in de maag, alsmede maagzwaarten. Na alles te vergeefs beproefd te hebben, alle voor schriften nauwkeurig te hebben opgevolgd, bleef zij steeds dezelfde en ten slotte be sloot zij de Pink Pillen te gebruiken. Zij had er veel over in de couranten gelezen en wel van personen, die genezen waren geworden en nog meer dan zij geleden had den. Zij volgde de behandeling met de Pink Pillen op nauwgezette wijze en van af het begin bespeurde zij een merkbare verbetering. Over de eerste resultaten vol daan, zette zij de behandeling voort en weldra was zij geheol en al hersteld. Thans gevoelt zij zich gelukkig een geneesmiddel gevonden te hebben, dat, hoewel eenvoudig, toch zoo krachtig is, dat het haar van haar lijden verlost heeft. De slechte spijsvertering wordt veroor zaakt door een gevorderde ontsteking der maagzenuwen. Hot is door zenuwachtige kracht, dat de maagspieren zich uitolkan- der zetten en dat het maagzuur afgeschei den wordt. Als de spierwanden der maag niet in krachtigen toestand gehouden wor den, is de spijsvertering onvolledig. De zenuw- en spierweefsels der maag, zoo wel als die der andere lichaamsdeelen, kun nen door een menigte oorzaken zwak wor den. Men moet ze voeden om ze te herstel len. Gij kunt ze niet op rcchtstreeksche wijze voeden, zulks is onmogelijk, maar gij kunt uw bloed voeden, verrijken en zuive ren, hetwelk de voeding der zenuwen en der spieren is. De Pink Pillen voeden het bloed, versterken en zuiveren het. Ziedaar, waarom de genezingen, door deze Pillen verkregen, van blijvenden aard zijn. De Pink Pillen verschaffen u geen kunstma tige spijsvertering, z'j geven u een nieuwe maag. Op dezelfde wijze genezen zij bloed armoede, bleekzucht, neurasthenie, alge meene zwaktj, scheele hoofdpijn, rheuma- tiek, zenuwzwakte, zenuwpijnen, heupjicht, alsmede de gevolgen van overspanning en uitputting. Prijs f 1.75 de doos. f 9 per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam, hoofdepothouder voor Nederland, en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Leiden en Om streken bij Reyst en Krak, Drogisten, Beestenmarkt Wijk 6 No. 41, en J. H. Dijk. huis, Drogist, Hoogstraat No. 5. en gevolgen t HOOFDPIJNEN MAAQ-EN INGEWANDAANDOENINGEN, LEVERVERSPOPPINGEM CAÖOARA3AGRADA NIMMRH SUIKPIJN Leiden O. F. REU6T. 8teonatraat. 35, 1824 7 Vorstelijk bezoek Ann Amsterdam. In den namiddag van Zaterdag werden door de Koningin en Haar Moeder verschil, lende inrichtingen bezocht. Het bezoek der beide Vorstinnen o.a. aan de Werkinrichting voor hulpbehoevende blinden heeft op allen die het bijwoonden, een diepen indruk gemaakt. Na het rond leiden door de groote werkzaal, waarin de blinde mannen en vrouwen aan hun werk tafels zaten, namen de bezoeksters op fau teuils plaats en in goed gekozen woorden uitte toen de directeur, sprekende namens zijn blinden, hun aller vreugde en vereering, reeds dagen te voren, dat de Koningin en nu ook.veor de tweede maal, de Koningin- Moeder de inrichting zou komen bezoeken. „Gelijk de Potentaat der Potentaten", zei spreker, op Jezus van Nazareth doelende, „beweegt ook Uwe Majesteit zich onder de armen en ellendigen van Uw volk." En toen H. M. een fijn korfje met een gevlochten blaadje en een fraai gehaakt doekje als geschenk van twee blinde vrou wen en mannen was aangeboden, trad de Koningin op dezen toe om hun daarvoor dank te zeggen. En de armen, zo lachten en bogen vol weemoed en een hunner sta melde: ,,'t Is mij zoo'n groote vreugde, dat het Uwo Majesteit welgevallig is." Toen het Psalmgezang onder begeleiding van een blinden organist hierna was ge ëindigd, trad de Vorstinne onder den in druk van deze droevige omgeving op de schare blinden toe en sprak met luide stem „Ik heb uw zingen heel mooi gevonden. Met groote bewondering heb ik alles gezien wat gij met uw kunstvaardigheid gedaan hebt. Ik bon blij u allen te hebben gezien." Den indruk van do gezichten der ongeluk- kigen na deze woorden zegt do corres pondent van „De N. G.", die het bezoek bijwoonde vergeet ik nooit. Hun oogle den sloegen ze zoo hoog mogelijk van hun ziellooze oogen open. Ze wildon toch zoo graag ook hun Koningin zien... Het was een welkome uiting voor hun gemoederen, toen zij een: „Leve de Koningin!" en hoczees konden aanheffen. Onder het zingen van het Wilhelmuslied verlieten de Koninginnen de zaal. 't Was zeer indrukwekkend geweest. H. M. schonk de inrichting 300. Koningin Wilhelmina droeg o&n lila met bloemen geborduurd kleed, de Koningin- Moeder een zwart zijden robe. Hot hofbal was Zaterdagavond druk be zocht; vooral waren veel dames aanwezig. H. H. M-M. en de Prins traden te negeD uren de balzaal binnen en bloven tot half- twaalf, zich gestadig onderhoudende met velen der gasten. De Koningin was in licht groene zijde gekleed en droeg het „natio naal huldeblijk", de Koningin-Moeder in gebrocheerde gris-perle zijde, de Prins in admiraalsuniform. Tweemaal trokken de vorstelijke perso nen zich voor een korte rust terug in de troonzaal waar druk gedanst werd. Nogmaals <le officier van den heer Roodhuyzen. In de zaak van den „officier van den heer Roodhuyzen" deelt men aan de „Midd. Ct." mede, dat onjuist is de bewering van „De Standaard", volgens welke de drie kinde ren van den officier te Vlissingen zouden zijn gedoopt op verzoek van den wijkpredi- kant als gevol van herderlijk bezoek en werk. De „Middolburgscho Courant" verzekert, dat de bodoelde doop om re denen van zuiver particulieren aard geheel vrijwillig heeft plaats gehad. De heer Rood huyzen had bij de meeting te Edam niet den doop te Ylissingen op het oog, doch kieschheidshalve kan het blad hierover niet verder uitweiden Naar aanleiding van het bovenstaande schrijft thans „De Standaard": „De „Middelb. Ct." heeft ons op „leu gens" betrapt. Op gezag van een onzer cor respondenten, die op de hoogte wezen kan, deelden wij mede, dat de doop der kinde ren van bedoelden officier het gevolg woj van het optreden van den wijkpredikant. De „Middelb." zogt, dat de predikanten buiten het geval staan, en de officier rede nen „van zuiver particulieren aard" had, om „geheel vrijwillig" tot dien doop te besluiten. Als het nu gaat tusschen de betrouw baarheid van onzen correspondent en dio van de „Middelburgsche", kiezen we nog de zijde van onzen correspondent. Dit is dus de „leugen" van ons. Toorts deelt de „Middelb." nu mee, op wiens gezag zegt ze niet dat de heer Roodhuyzen niet den Vlissingsohen offi- oier op het oog had, maar een anderen; en het blad laat er op volgen, dat de hoor Roodhuyzen er waarschijnlijk wel zijn re denen voor hebben zal om in deze geen na dere aanduidingen te geven. We zullon van het geval alleen zeggen, dat we het met dit laatste volmaakt eens zijn. Ja, daar zal de heer Roodhuyzen zijn redenen wel voor hebben." De stichting van het Internationalisme. Men sohrijft ons uit Rotterdam: De promotors van het plan-Eykman-Stead- Oarnegie, te weten dr. Eykman en de heer Horrix, hebben zioh in contact gesteld met de directie der Zuidhollandsche Electrische Spoorwogmij., naar men vermoedt, om te komen tot samenwerking, wat betreft den aanleg van stations en halteplaatsen der nieuwe electrische lijn ter hoogte van de plaats, waar ar. Eykman's Internationapo- lis zal moeten verrijzen. („N Ct.") Arbeidsbeurs. Aan de Arbeidsbeurs hebben zich als werk zoekenden aangemeld: 2 koekbakkers, 1 loop- of stall eht, 1 koetsiers- en dekknechb, 11 losse werklieden, 3 stokers of voor andere werkzaamheden, 1 machine bankwerker, 1 zandscnippcr, 1 stoker en ma chinedrijver, 1 broodbakkersknecht, 1 loop knecht of port' 1 loopknecht of fondsbodo, 1 koolsier, 4 opperlieden, 2 scheeps bouwers, 1 rmoozie 1 huisbewaar der, 1 broodbakker of loopknecht, 2 wijn- kooperaknechts, 1 smid, 1 boekdrukker of loswerk, 1 kruideniersbediende cf maga- zi;' -necht, 9 textielarbeiders, 1 meubelma ker of huisbewaarder, 1 bleekersknecht, 1 loodgieter, 2 loopknechts of loswerk, 1 loop knecht of voor noodhulp, 1 "khuisknocht of voerman, 1 machine-bankwerker (halfwas), 1 metaaldraaier (halfwas), 1 huisbewaarder, portier of nachtwaker, 1 loopknecht of huis bewaarder, 1 loop- of magazijnknecht en 1 tuinknecht of los werkman. Hiervan vorkregen werk 63. Dengenen, dio reeds werk verkregen, zonder ons daarmede in kennia te stellon, wordt beleefd verzocht, dit alsnog te doen. Beleefd verzoeken wij H,H. patroons om hun aanvragen om arbeiders in to willen zendon aan de „Leidsche Arbeidsbeurs". Ook liggen voor H.H. patroons eiken werkdag van des morgens 91 uur de registers van werkzoekenden ter inzage Gebouw „Patri monium", Hooglandsche Kerkgracht. Het Bestuur: H. J. v. KERKHOFF, Voorz. C. LATERVEER, Secr. Politie. Gevonden voorwerpen. Een moer van een wagen. Een spoor kaartje. Een granaten broche. Een pistool. Een zwart kousje met wit wollen sokje. Een remontoir-horloge met ket ting. Even stootkant van een rok. Een R.-K. kerkboekje. Een fietshoornbal. Een lorgnet. Een bastaard herdershond. Een jachthond. Een wit kinderzakjo, inhoudende een zakdoek. Een knipmes. Een zwarte ceintuur. Een bosje sleu tels. Een verzilverde broche. Een rekenboek. Een wandelstok. Een ket tinkje. Eonigo huissleutels en portemon- naies. Inlichtingen rijn eiken workday tussohea 12 en 1 uur te bekomen aan het Bureel van Politie alhier. Gemengd Nieuws. De u n i vo r 8 i te its-r oei-w od st r ij- den. Bij 'den Zaterdagnamiddag om ze ven uren aan de Zweth op de Schio ge houden voor wedstrijd, verloor in do 8- riems jonge aohfc „Laga" tegen „Njord" met een moeilijk te schatten getal lx>ots- lengten. Do tijd was ruim 7 minuten. Gisteren was hot eerste nummer de viorriems outriggrd (Juniores) waarbij in de eerste heat uitkwamen „La/- ga" en „Nereus" (Baan 2000 M.) Bij het afgaan is „Nereus" al dadolijk voor, vergroot langzamerhand den afstand en weet in 8.35 minuut mot een verschil van ongeveer 11 bootlengten to winnen. „Nereus" maakte ongeveer 28 slagen. In do tweede heat kwamen op „Triton" en „Njord." „Triton" kon niob verhinde ren, dat „Njord" weldra voor was, steoda meer uitliep en won in 8.38 minuut mot een ongeveer 15 bootlengten verschil Do eindbeslissing van dit nummer, waar van reeds to voorzien was, dat „Njord" overwinnaar zou worden, bleek, dat „Njord", makende 35 slagen togen „Ne reus" 32 slagen, won in 8.32 minuut met 6 bootiengten. De winnende ploeg bestond uit de hoe ren: E. E. identen (boog), J. Sautman, O. Oh. van Helsdingon, Th. Jocekes (slag) en F. F. Royer, stuurman. Yoor hot Hoofdnummer, vierriems outrigged gieken (baan 3000 Meter) kwa men in do eerste heat uit. „Nereus" togen „Njord.". Bij het af_ m is „Noreus" voor, weet dit te blijven en roeit zeer mooi met 31 slagen togen „Njord" 28, op 2500 meter stopt „Njord" en komt „Nereus" het eereto aan in 10.52 mi uten. Naar men mededeelde, was do slag van „Njord" eerst kort van oen ziekte hersteld on dus niet in goedo conditie. Do tweede heat werd gekampt tusschen „Laga" en „Triton". „Laga" met 33 sla gen tegen „Triton" 27, is dadelijk voor, vergroot hoe langer hoe meer den afstand c-i weet met een niet juist te bepalen aan tal bootiengten eerste te zijn in 10.15 3/4 min. Over hot roeien van „Laga" was één roep prachtig. Met belangstelling werd dan ook de eindbeslissing afgewacht. Tuasohcn dit en het volgend nummer kwam nog even een „oude" aoht een baantje doen, waarin a. o Abondanon en Moltzer, „oe" Lagamannen; of ze succes hadden Do Single Soulligg outtrigged, dat nu volgde, werd gemakkelijk gewon non door den heer H. J. ter Horst, van „Laga", in ongeveer 10 minuten. „Triton" gaf het op. De bo3lissing 'der aohtriema ju niores, waarbij „Laga" het reeds Za terdagavond had afgelegen, was een mooie, spannende race. „Noreus" en „Njord" maken beide 31 slagen. „Njord" weet oohtor voor te komen en wint mot 2$ bootlengto in 7.17 min Tot slot: lang wachten op do beslis sing van hot Hoofdnuzrmer, 'dat tot ruim 5 uur duurde; precies 5.3$ gaan „Nereus" en „Laga" af, de in do vorige heats gemaakte tijdon; „Laga" 10.15 3/4 cn „Nereus" 10.52, deden vermoeden, dat „Laga" zou winnen; het) liep editor an ders; reeds van den start liep „Nereus" uit, na 3 minuten was dit reeds oen boot- lengte, op i:00 M. was het zeker.dat „Ln- ga" hot niet kon halen en eindelijk stopte „Laga." „Nereus" maakto 31, „Laga" 33 Blagen. ,,-Tcraus" Irvara in ongeveer 12 minuten aan. „Norous" heeft nu voor do zevendo maal den hoofdprijs gewonnen en wel in 1891, 1892, 1893, 139-1, 1900, 190-1 en 1905. „Laga" en „Njord" staan nog heiden op acht overwinningen. („Hbld.") TER-AAR. 13 e val I od: B. Qonk gob. KloinZ. Overleden:aJ. M. Heeinskeik 1 m. J. C. Bakker '24 j.f echtg. van J. don Haan. G e li u w d: K. de Rijk jm. 28 j. met M. Mooron jd. 23 j. J. van der Moer jm. 24 j. met C. Ke ijzer d. 27 j. WOUBRCJQGE. Bevallen: M. Boot geb. Stiglor Z. Gohuwd: P. W. van der Salrn jm. 33 j en A. Rjikelijkhuizen jd. 29 j. ZEVENHOVEN. Bevallen: L Immerzeel gel>. Vnn Geest Z. ZWAMMERDAM. Bo vallen: A. M. Verduin geb. Van der Star Z. Goliuwd: G. van 't Hoog jm. 23 j. on S. Koorn 18 j. WARMOND. Gehuwd: Pieler Lnngeveld en Anna Caiharina van dor VooreD. Overleden: Joannes Steen voorden 82 j. Motel Dn Ebiu. Hotel De Zwaan. Tot 16 Juli belangrijke korting. Bytia dagelijks Versche Visch door eigen vischhandel. Tijdons de* Maskeradefeesten te Leiden en de Pinksterdagen zijn Kamers van af 3 dagon met Ponsion zeer billijk beschikbaar. 5494 12 Aanbevolead, A. VAN LEEUWEN. In een net Café wordt gedurendo de Maskeradeweek oen nette BUFFETJUFPKOUW ge vraagd; kan ook. gedurende de Kermisweek geplaatst worden. Brieven onder No. 5608 aan het Bureel van dit Blad. 9 Een binnenlandsche Maatschappij van Levensverzekering vraagt voor [Leiden en omliggende plaat sen, te Leiden: een flink, actief Persoon als Alleen zy, die voorzien zUn van goede referentiën en f 250 ais borg- Btolling kunnen storten, komen in aanmerking. Brieven fr. letter N. IJ- aan D. A. VAN NUGTEREN'3 Alg. Advert.-Bureau, Beursstraat 17, Amsterdam. 5621 14 5632 8 by de Garenmarkt, beveelt zich beleefdaan. De DIJKGRAAF van RIJNLAND geeft kermis, dat op Dinsdag, den Gtien Juni a. s. een zal worden gehouden ln het Gemeen- land8huls te Leiden. 6609 7 de NIEUWE ZAAK van J. KANBIER, in de Pelikaanstraat (voorheen Bakkerssteeg) hoek Oude Rijn. In ruime sorteering voorhandenKachels, Fornuizen, Ledikan ten, Kinderwagens, Sportkarren en ook allerlei Meubelen, enz. enz. De prijzen zijn zoo gesteld, dat een ieder er over tevreden kan zyn. D« Zaak in de Morlaansteeg 6 (Hoogl. Korkgracht) blijft ook bestaan. Beleefd aanbevelend, 5598 20 J. KANBIER, Rapenburg No. 30, I ingang hoek j Houtstraat, LEIDEH, Tsleptioon No. 62. Rapenburg 3. 516S 16 die oud Goud, ZUrer,Diamant, Bloedkoraal. Antiek of wat ook van waarde wil verkoopen, kan niet botor terecht dan by N. HUNTELMAN, Oude Rijn No. 52, bijdeLeidscheSpaarb. TE HUUR een ruime, gemeubileerde Zit- ©n Slaapkamer, mot of zonder pen sion, oven bulten de stad, met prachtig uitzicht; aan spoor en tram, in de nabijheid van het Ziekenhuis gelegen. Conditiën billijk. Brieven aan het Bureel van dit Blad No. 5604. 8 verstrekt op billijke voorwaarden Geld op eerste Hypotheek. Inlichtingen te bekomen by den Agent der Bank 5470 12 J. J. DE CLER, Haarlemmerstraat 232. Telef. Interc. 628. beschikbaar als lsto en 2do Hyp., ook op schepen, desverkie- zende het volle be drag. Credleten voor bouw, handel en particulieren, rente en voorw. zeer biliyk. Speciaal adres v. Schippers. Fr. br. Postbus 57, Haag, Letter T. 10. 5618 10 heet daarom Amandeltjespudding, om aan te toonen, dat zij gemaakt is van gemalen zoete Amandelen en dus niet verward mag worden met de verschillende bestaande soorten Amandelpndding, die mot workeiyke Amandelen niets anders gemeen hobbon dan de geur. Alleen echt, wanneer uitgewogen in zakjes, waarop onzo naam: A. J. POLAK, Fabrikant, Groningenanders beslist welgereu, want dan is het bodrog* 5623 30 Prijs per ons 15 cent. Hedenavond optreden van den beroemden Dichter-Zanger in zijn zoo gezocht repertóire, algewisseld door ftfuziek K.-K. Verplicht programma 20 Cents. 6620 26 Kinderen beneden 10 jaren vrijen toegang, mits onder geleide. Filiaal van BACXjJAUS Mindermelk. Fijue UKLFTSCnF, GKASBOTMB 65 Cta. Prima KOOMBOXKlt 60 Cts. 0611 18 Slagroom in flacons van 200 en 400 gr. 25 en 40 Cts. Koffieroom in flacons van 200 en 400 gr. 20 en 30 Cts.

Leidsch Dagblad | 1905 | | pagina 5