SIPKES' JAWS- J. P. VERGOUWEN. Mejuffr.Piët, Te Koop, Onrp'wooiiliiiis Photogr&phie EON GEN A AR, Pianino's. - Orgels. Humber-Rijwieien Eerste Kamer. Tweede Kamer. Gediplomeerd Caitoe, H. DE NIE Jr., Eerste Ned. Verzekering-M1'. Uit de Rechtzaal. Burgerl. Stand van Leiden. 2 Velgreramen en Freewheel, 155 Gulden. GERARD NI. DEE, HARING. HOESTEN. HEESCHHEID. belast zich met den aan- en verkoop van Effecten; sluit ProSongaïiën; sou co incasseert op Binnen- en Buitenland; neemt gelden a fiieposstop verzilvert coupons en vreemd geld. Uitlotinpn worden nauwkeurig gecontroleerd. Stoom-Zuivelfaisrlek „WilheSmina", Mijn gegarandeerde, zuivere WILHELMINA-ROOMBOTER J. ROOBENBURd, Gewijzigd Ontwevp-adre* van Antwoord op de. Troonrede. Mevrouw I 1. De Eerste Kamer der Staten-Generaal tvorheugt zich, dat Uwe Majesteit, verge zeld van Hare Majesteit de Koningin-Moe der on van Zijno Koninklijke Hoogheid den Prins dei Nederlanden, de gewone zit ting der Statcn-Gcneraal heeft mogen ope nen, ditmaal voor het eerst in de histori sche Ridderzaal op het Binnenhof. 2. Met ingenomenheid vernemen wij de mededeeling, dat do betrekkingen van Ne derland met de buibenlandsehe Mogendhe den van den meest vricndschappclijken aaid bleven 3. Uwer Majesteit? verklaring dat Zee- en Landmacht voortgingen zich op loffe lijke wijze van haren plicht te kwijten en het corps burgerlijke ambtenaren bij voort during iedcn gaf tot tevredenheidf wordt door ons zeer gewaardeerd. 4. Met belangstelling ontvingen wij van Uwe Majesteit de inlichtingen omtrent den algomcenen toestand van land- cn tuin bouw, handel, scheepvaart en nijverheid. 5. Dat do verdere bevestiging van hetgeen tot dusver in Nooid fjumatra verkregen werd, opnieuw niet onbelangrijke vorde ringen maakte cn dat do bevolking van Ja va in iets minder gedrukten toestand ver keert, vernemen wij met grooto voldoe ning. 6. Terwijl wij Kot vertrouwen van Uwe Majesteit op onze voortvarendheid en onze toewijding aan de belangen van liet Vader land bij do vervulling onzer taak op den hoogsten prijs stellen, vercenigen wij ons met Haar in de bede, dat Gods zegen op onze werkzaamheden moge rusten. Vergadering van Donder dag-namiddag. Bij do horratting van. de openbare ver gadering wordt het definitief ontwerp- v adica van antwoord op do Troonrede ter tafel gebracht en hot tijdstip van beraad slaging or over bopaald tegen Dinsdag a.s. to 11 uren. De Voorzittor deelt medo, dat do centrale sectio heeft besloten hot onderzoek in do afdeel ingen van do Begrooting van Nod.-Indic voor 1905 cn van do daarbij be- hoorondo wetsontwerpen, alsmede van do kabel-overeenkomst met Frankrijk en do ■beveelt zich beleefd aan Hel beslc adres voor alle soorten Hatirwerken. -710 19 no»«mvonütn so. KiAPENBUILCS- 75. VOORHANDEN oen ruime Sor- tceilng luairiimcntcn, tot zeer pryzen. Eenige bespeelde Piano's ei Orgels, tot zeer voordeelige prezen. 9104 15 Repareeren. Stemmen.-Verhuren.-Rullen- op liet lieven, tegen Invali diteit en Ongelukken, geves tigd te 's-G raveuliage. DirecteurenJhr. Mr. W. SIX, Ma. H. GOEMAN BORGESIUS en Me. DR. W. P. J. BOK. Inliehtlugen on Tarieven gratis te verkrijgen bi) don Inspecteur 7hr. A. C. VAN HAEFTEN, Bree- Itraat 131, Leidon, die ook Brand- en inbraakverzekeringen sluit. 160 13 FEUILLETON. Be ïMamantendïefstal. 7) „Ja, in zokeren zin wel, maar niet in ten, dio mij bevredigde. Overtuigd hebt gij mij alleen daarvan, dat gij wel vast aan do onschuld van dien man gelooft, maat niet daarvan, dab hij werkelijk on schuldig is, of nauwkeuriger gezegd, dat rijn onschuld mogelijk is." „Gij betwijfelt dus, dat mijn redenen steekhoudend zijn „Ik weet zeker, dat zij het niet zijn. Alt' ik evenwel met u stemde dan gcsoliieclde dit, omdat ik de door u medegedeelde re denen niet voor die houd, welke u bewogen >zoo voor de vrijspraak to ijveren. Wat gij ge zegd hebt, heeft mij objectief niet over tuigd maar ik zag op uw gezicht, dat gij meer wist." Gt: vergist u." Kunt gij daarop uw cerewoord geven? Neen, ik zie het. Eigenlijk wilJo »k »v>k dat al'een weten. Ik zou uit uw mond wil len hooren, dat mijn waarneming ra»j n'f.t bedrogen heeft. Gij hebt bijzondere rede nen gehad?" idat gcof ik toe." ,,JJo persoon van don beklaagde interes seert ïmj ook," 2eido Nissen, „maar dat al leen zou mij niet belet hebben een schuldig uit to spreken, en ik kan mij ook niet deu ken, dat. zulk een zuiver persoonlijk motief uw iiouding heeft bepaald." Lnndcr schudde liet hoofd, maar zeido i s. Zwijgend gingen beiden een poos daarbij behoorende aanvullingsbegrooting, te doen aanvangen op Dinsdag 4 Ocriber a.s. De Voorzitter zegt, dat deze termijn ddórora zoo ruim genomen is, omdat het voornemen bestaat terstond na hot onder zoek van de Ncd.-Indische Begroofcing, de West Indische Begrootingen on do giste ren ingediende Staatsbegrooting voor ?905 in de afdeolingen to doen overwegen. Der halve wordt den leden de noodige tijd ge laten om deze onderwerpen vooraf te be studeeren. Do vergadering is daarop gescheiden tot a.s. Dinsdag. Het gewijzigd ontwerp-ad res van Ant woord op de Troonrede luidt ala volgt: Mevrouw 1 De Tweede Kaïnor der Staten-Generaal waardeerde hoogelijk het voorrecht, Uwe Majesteit, vergezeld van Hare Majesteit de- Koningin-Moeder en van Zijn6 Konink lijke Hoogheid den Prins der Nederlanden, in do oud-graf el ijko zaal te zien verschijnen om de gewone zitting der Staten-Generaal te openen. Voor de door Uwe Majesteit gedane mc- dedcelingen betuigen wij onzen eoibiedigen dank. Heb zal ons ernstig streven zijn, het mo gelijke te verrichten tot behandeling van de voorstellen, die ons bereikt hebben of nog zullen bereiken. Aan het vertrouwen waarmede Uwe Majesteit een beroep doet op onze voortvarendheid en onze toewijding aan de belangen van het vaderland, hopen wij naar onze beste krachten te beantwoor den. Van harte stemmen wij in met den wensch van Uwe Majesteit, dat do Almachtige God Zijn zegen op onze werkzaamheden doe rusten. Verhooging van den accijns op het gedis tilleerd. Do voorgestelde verhooging van den ge distilleerd-accijns, reeds aangekondigd in do rede, gehouden bij de aanbieding der Staatsbegrooting voor 1905, bedraagt 7 por hectoliter. Do thans ingediende wefcs- voordraoht heeft dus dezelfde strekking als het wetsontwerp, dat onder gelijk op schrift in December 1902 bij do Staten-Ge neraal is aanhangig gemaakt, doch later, toen ten gevolge van toevallige omstandig heden op eenvoudige wijzo in het tekort, kon worden voorzien, door do Regecring is teruggenomen. voort. Niseen voelde, dat hij bij zijn ouden vriend niet scherper mocht aandringen en toch was zijn twijfel sterk toegenomen. Do bankier zijnerzijds voelde zich onaangenaam gestemd, dat liet doorhem innerlijk doorleef- do niet aan Nissen's schcrpeu blik was ont gaan en hij dacht er over na-, of het beter zou zijn Nissen nog meer te zeggen, of hem zijn eigen conclusies te laten trekken. Dit laatste was hem echter zóó pijnlijk, dat hij nog liever een stap verder wilde doen. ,,Aan heimelijkheden heb ik het land," zoide Lander. „Het spijt mij, dat gij zooveel gezien hebt. Maar, daar difc to veel nu een maal geschied is, mag het niet te weinig blijven." „Ik wil mij niet in uw vertrouwen drin gen," zcido Nissen, beantwoord mij slechts de óóno vraag: Hebt gij uit porsoonlijko be langstelling in den beklaagdo of alleon om zakelijko redenen voor zijn vrijspraak ge sproken?" „Om zakelijke redenen. En wel niet ©nkel op onbepaalde vormoedena Ik weot iets, dat ik echter moet verzwijgen. Geef mij uw hand er op, dat tusschen ons beiden moet blijven, wat wij thans bespreken?" „Mijn eerewoord 1" zeide Nissen, terwijl hij zijn vriend de hand reikte. „Nu goed: die man is onschuldig. De moordenaar, dat weet ik zeer beslist, ia een ander. En ik ken dien ander. Dat is mijn geheim." III. Twee mannen liepen op den landweg naar het station van hot West-Prudsisohe stadjo Kraupischken; de zon was juist onderge gaan cn een dichte nevel steeg van de voch De minister van financiën veziheugt zich te kunnen constatceren, dat bijna al de be zwaren, die destijds tegen het voorstel zijn te berde gebracht, thans niet meer met grond kunnen worden opgeworpen. Nog een bedenking is er, waarvan niet kan worden gezegd, dat zij haar actualiteit heeft verloren, namelijk de viiaag of ver hooging van den accijns invloed zal hebben op het misbruik van sterken drank. De mi nister gelooft, dat do voorgestelde verhoo ging gunstigen invloed zal kunnen hebben. Die aannemelijkheid bestaat z.i. in zoo groohe mate, dat hij de vermeerdering van de opbrengst der belasting 4 ton lager schat. Behalve de in ons blad van gisteron reeds vermelde zaken, werd voor de Haag- sche rechtbank glistei namiddag nog een drietal zaken behandeld, waarvan wij melding wcnschen te maken. Wogens beleediging van eeu agent van politie in den nacht van 15 op 16 Mei jl. te Leiden werd tegen J. W. W., zooals de president der rechtbank terloops opmerk te een bekend dronkaard en zooals de subst.-officier van justitio mr Van Geuna zei iemand van doorgaand slecht gedrag, door het O. M. gcëischt (bij verstek) vijf dagen gevangenisstraf. De 26-jarige zadelmakersknecht S. S., geboren te Aarlanderveen en wonende to Oudshoorn, veizettozich op den öden April jl. tegen een onbezoldigd rijksveldwachter te Sc&senheim, die den dronken man op merkzaam maakte op een hoogst ongepaste handeling aan den openbaren weg. Beklaagde herinnerde zich niets meer van hetgeen cr was voorgevallen. Het O. M. eischte tegen hem zeven da gen gevangenisstraf. Ten slotte nam plaats in het beklaagden bankje een koetsier, G. de B., uit Aarlan derveen afkomstig en wonende te 's-Gra- venbage, die een Leidscbe politie-agent toen hij fietste langs de Heerenstraat te Leiden, leelijko woorden toeriep. De man zei wel, dat de agent het mis hadf maar hoorde toch door het O. M. tegen zich oischen f 5 bocto, subsidiair vijf dagen. Uitspraak in al deze zaken, evenals in do gisteren vermei do, op 3 October. tige wei don op, waartusschon de weg zich keonkronkelde. De oudste van beide man nen kon eren de dertig gepasseerd zijn, hij bleef af en toe staan, om met de maaiers en andere van den veldarbeid törugkee- rende mannen in korte, bevelende, maar niot onvriendelijke woorden te spreken. Hij droeg een breedgeranden vilten hoed, een korte jas van grof waterproof cn witte slobkousen; een ouderwetsch en smakeloos kostuum, waarachter niemand den rijk sten gi ondeigenaar in don omtrek, den vrij heer Siegfried von Hildessem, zou gezocht hebben. Het blonde haar, de dikke snor en de dichte bakkebaarden waren blijkbaar sedert jaren niet in behandeling geweest, en dit liet hem veel ouder schijnen dan hij werkelijk was. Zijn jongere metgezel stond op de grens tusschen den knapen- en den jongelingsleef tijd; slank opgegroeid en daarbij breed ge bouwd, was hij een beeld van jeugdige frisohheid en kilaoht. Kortgeknipt hoofd haar, een aankomend snorretje, door de zon gebruinde wangen, een krachtige neus en een energieke kin vormden de hoofdtrek ken van een physionomie, welke aantrekke lijk geweest zou rijn, als niet eon bittere trek om den mond en plooien tusschen dc dichte wenkbrauwen den aangename 11 in druk bijna nog meer hadden weggewiseht dan de bizamo kleeding, een jas, waarvan de kraag te hoog en d© mcuwen te kort waren, een afschuwelijk rood vest, een M tn- ohestersohe brook cn groot e, plotnpe tehoo- nen, welke bij eiken pas de grof wollen sokken lieten zien. D© handen en voelen wa ren groot, maar welgebouwd; kortom, net was een verschijning, bij den aanblik waar van verwondoring, spot en welgevallen met Naar den krijgsraad te 's-Gravenhago was verwezen de korporaal bij het 4de regiment infanterie A. van G., en wel ter zake van beleediging en bedreiging van een meerder© in rang, omdat hij aan een milicien-ser geant had toegevoegd de woorden: „dacht jo soms, dat ik praatjes van je afwacht, verloden jaar was je nog gewoon milicien; als je niet oppast, sLa ik je van de kamer af." De krijgsraad achtte de bedreiging wet tig en overtuigend bewezen en bckLxagdes schuld daaraan geleverd, doch sprak bokl. vrij van beleediging van een meerdere in rang, daar do gebezigde uitdrukking geen aanranding van eer, karakter of goeden naam bevatte en heeft de zaak op dit punt ter disciplinaire correctie teruggewezen naar den chef van het korps. Een quaestie tusschen twee dames word gisteren voor de rechtbank in Den Haag bepleit. Dc quaestie ontstond aldus: De eene had geld geleend van do andero en betaalde niet do overeengekomen rente ondanks her haald verzoek; ten slotte schreef haar de creditrioo een brief van verontwaardiging waarin voorkwamen deze woorden: „geef mij spoedig terug wat gijlieden (d.z. de ge adresseerde en eenige harer met name ge noemde familieleden) mij quasi ter leen nebt gevraagd om mij te bestelen". Hevige ont steltenis in hot kamp van de geadresseerde; deze gevoelde zich diep gegriefd, zoo diep, dat zij bij do rechtbank tegen de schrijfster een vordering instelde strekkende tot een amende profitable van ƒ3000 en een amen- de honorable hierin bestaande, dat de recht bank do gepleegde daad zal verklaren be- leedigend. Voor eischeres trad als advo caat op mr. J. Wolterbeek Muller. Mr. E. Bonn als advocaat van de ge daagde schrijfster voerde tegen deen eisch aan, dat de brief niet beleedigend was, in het ergste geval niet de eischeres, maar dc familie, waartoe eischeres behoort, had be- leedigd, beleediging van een familie is ju- ridisoh niet mogelijk. Do rechtbank zal over 4 weken beslis sen. De rechtbank te Haarlem sprak gisteren vrij den aannemer P. de Koning te Edam, beklaagd van valschheid in geschrifte, door het onderteekenen met eens anders naam als borg op een inschrijvingsbiljct voor een aanbesteding der piov. Noord-Holland. Do rechtbank overwoog, dat aJs naam van don borg in het biljet was genoemd P. Kraay, clkaai in een niet gemakkelijk te beslissen strijd goraakton. „Beste Hans", zeide de oudste, toen rij dicht bij het station gekomen waren, „ik laat je werkelijk ongaarne heden reeds ver trokken. Blijf nog een dag bij mij, ik ver zoek u het nog eons." „Laat het goed zijn, baron", antwoordde do alzoo toegesprokene, nadat zij zich op een bank hadden nedergezet, „en al bleef ik nog twee dagen, u zoudt mijn besluit niet veranderen. Dat weet gij zelf." „Ja, ik weet, dat gij een stijfkop rijt, een echte...." „En gij, baron?" De vi ij heer lachte. „0 ik, dat is iets an ders. Ik heb zedelijke beweegredenen van ernstigen aard, die mij bij mijn besluit doen blijven, waarop gij zinspeelt, gij echter..." „Ik misschien niet? Is straf of boete voor een fout ook niet een zedelijk motief?" „Onder omstandigheden wel, maar niet, als rij gelijk in uw geval, het karakter van persoonlijke wraag draagt." „Men moet soms de straf zelf ter hand nemen, waar do rechtbank die weigert. Wat kan hot mij schelen, dat men dat wraak noemt. Ik wil vergelding uitoefenen." „Aan de eigen ouders 1" „Juist daarom!" riep Hans toornig. Hij fronste de wonkbrouwen. „Bovendien is het ook niet mijn eigen moeder l" Dc ander legde de hand op den aren van den opgewonden jongen man en zeide kalm: „Hans 1" Het was merkwaardig, hoo dat kleino woorcl werkte. Hans zweeg, voorde eenige seconden een tweestrijd en zoide toen kal mer: „Het is waar, zij hoeft beter jegens mij gehandeld dan mijn eigen moeder; ik wil dat het biljet echter geteokend was 0.' Kraay, aldus niet voldeed aan do bepaling' van art. 447 der Alg. Yoorsohriften, dieq-^ tengevolge niot als een geldig biljet kan worden aangemerkt, en bekl. mitsdien moest worden vrijgesproken. De Hillegomsche inbrekers P. v. de Aar! en P. Mukelaar worden veroordeeld resp. tot 9 en 4 maanden gevangenisstraf. Gistermiddag stond voor de rechtbank to Amsterdam terecht de 23-jarige H W. O., wegens verduistering. Als loopknecht in dienst der firma Liehtenstein Co. in de Kal verstraat aldaar, moest hij voor die firma quifcanties innen, en boen hij den 13- den Juni een bedrag had geïnd van 105.20, eigende hij zich wederrechtelijk dat bedrag tee on vertrok naar Utrecht. Daar be-zocht hij verschillende tapperijen, werd wegens dronkenschap opgepakt ©n bij fouilleering vond men nog onbetaalde quitanties van zijn patroon in zijn zak. De vader van beklaagde was jaren lang in dienBt geweest van do firma Liehtenstein Co. en had uitstekend opgepast; toen de vader een on gemak aan het been kreeg, was de zoon in de plaats van den vader op diens verzoek gekomen. Van het verduisterde geld werd ongeveer nog 56 op beklaagdo bevonden. De eisch was 6 maanden gevangenisstraf.1 Uitspraak 4 October. BEVALLEN: C. Verhoogt gob. Brugman D. J. Siere geb. Bavelaar Z. L- van Duyl geb. Van Leeuwen Z. R. E. Bakx geb. Bemerik D. M. Peter geb. v. d. Linden D. C. C. Baart geb. v. d. Tuin Z. J. Mulder geb. Van Wezel D. E. B. Gordijn geb. Hillenaar D. J. Linschooten geb. Slagter Z. L. Rothert geb. Zirkzee Z. C. van Es geb. De la Rie D. M. E. Plasmeyer geb. Labordns Z. 13. Kcyzer geb. Teijn Z. Ta. van Hattum geb. Meyer Z. H. v. d. Vos geb. Filemon D. S. Boefemitgeb. Van Hove D. J. Siera geb. Cornelisse Z. M. Blikmau geb. Stouten Z. A. Kooien geb. WallaaTt D. J. Gijzeng geb. Van Houten Z. C. van Steenwgk geb. Van Hooidonk D. A. Waasdorp geb. Van den Nieuwendjjk D. J. C. van Vianen geb. Pronk D. G. Servaa9 geb. Den Hoed D. A. Carlie geb Kweetro Z. M. P. van de Wiel geb. Sernen D. L. Kriek feb. De Laaf Z. E. J. do Geest geb. Meouwissen Z. D. J. M. Harland geb. Van Leeuwen Z. GEHUWD: R. Sierag jm. en M. C'. Slegtenhorst jd. G. van Putten jm. en A. Sloos jd. J. Kooien jnr. en M. Brugman ld. OVERLEDEN: F. E. Iïill# geb Blok W. 81 j. M. Voorbrood geb. Meyer 76 j. A. J. A. Zwanenburg D. lm.- Kriek geb. Van der Bijl V. 63 j. P. .1 c uwen burg D. 10 m. J. de Haay W. 69 j. - 1'. Hols geb. Schild V. 75 j. met 8667 15 Brecsfraat 28. 12 stuks wordt U franco toegs zonden tegen bestelling of toezen ding van postwissel f 1. Aanbevelend, W. TOM, 8665 8 Katwjjk aan-Zee. nabij den Witten Singel: een met annex ongeveer 1000 M*. Grond. Zeer geschikt voor een Bloem kweeker. Brieven Bureel van dit Bid. onder No. 9059. 15 niet onrechtvaardig rijn. Zij is do oorzaak, dat mijn vader weder om mij denkt; ik wil zien, dat ik het haar vergeld 1 Maar mijn va/der, die mij onder Let-tische boeren zofïl, naar een rentmeester, die een zwakhoofd was, als eenig mensch van besohaving een geheel oude dominee in mijn omgeving, in het stadj© een verboerde apotheker en een dokter, dio van des middags af beschonken is..." ,,Uw vader heeft zich den toestand niet zoo erg voorgesteld; hij wist. niet, hoe het hier er uitzag." „Hij weet het niot, dat is het juist!" riep Hans triomf au tel ijk. „Ziet gij niet, Siegfried, welk een vei nie- tigend oordcel gij daarmede over den man uitspreekt." Hij wist nietl Dus rijn ecnigen zoon zendt hij honderd mijlen weg, omdat de moedor te gemakzuchtig, hijzelf te indo lent is, zich mot zijn opvoeding te belasten,* het lastige wezen wordt verwijderd, ver weg; hoe verder, hoe beter. Hoe het daarginds moge uitzien, dat weet men niet, daaiom bekommert men rich niet. De jongen moge ten onder gaan, verboeren in zijn omgeving wat komt dat er op aan? Ga<at hij geheel en al ton gronde, des te beter 1" ,,H©t ie niet zoo erg geworden", zoide de ander. „Neen 1" D© jongere vatte met beide han den de rechterhand van zijn metgezel. „Het is anders geloopen. Gij, gij vondt mij ©n gij» een wildvreemde, liadt medelijden met den armen duivel, dien de edgen bloedverwan ten hadden uitgefltootem U donk ik meer. dan mijn ouders, want ik dank u meer dan het leven" (Wordt vervolgd HAARLEM. 6003 10 SV Jkpothekersdijb: 37>. Telepbooiin. 308. 6047 20 ATELIER VAN DEN EERSTEN RANG. Artl»tl<|iie werti. SSST" MilUjkc prijzen. Specialiteit in Vergrootingen. De HoesllnblctÉen van Apotheker BOOM, gemaakt van Enisor zout, zijn het beste Huisgeneesmiddel tegen llocsteii, Hecscliheid en Ver koudheid. SUJmlosmakend. Pr(j8 per doos 35 Ots. Overal verkrijgbaar in de Drogist winkels. Te Leiden bi) J. H. DIJKHUIS, RIJST KRAK, G. T. J. WUBBELS; te Allen bij L. VAROSSIEAU Zn.te Kalwyk a/Z. bij P. BLOOT; te Vooracltoieu bjj A. J. DEURLO; te Ondakoorn bij J. R. SCHOUTEN. Hoofddepot Firma BOOM te Arnhem. 8652 18 9002 22 Per Liter. Por Flesoh. JENEVERf 0.70, ƒ0.80 R00DE WIJN ƒ0.60, ƒ0.80 HULSTKAMP 1.- MADERA0.60, 0.80 BRANDEWIJN. 0.72, „0.80 PORT A PORT. „0.65, „0.80 COGNAC0.90, 1.06 MALAGA0.80, 1.- NIEUW ROOD „0.70, „0.90 VERMOUTH. „0-80, „1.10 SIROOP VOOR PUNCH „0.75, „1.- BESSENWIJN „0.36, „0.40 LIKEUREN. .„0.46, „0.80 HALF OM HALF Bootz, Amst. 1.- BOERENJONGENS. 0.90, 1.20 ADVOCAAT. .ƒ0.80, „1.10 ABRIKOZEN. 1.- COGNAC VIEUX „1.25, „1.50 Kassier en Commissionuair in Effecten, Pieterskerkstraat 4 Cover de Doopsgezinde Kerk.) Bathem bij Deventer. Prij'3 per Kilogram f 1.40. is steeds werscli verkrijgbaar bij 5911 28 Haarlemmerstraat 24. Koogewoerd 5.

Leidsch Dagblad | 1904 | | pagina 6