No. 13618 (Beze <jCourant wordt dagelijks, met uitzondering van <§on- en feestdagen, uitgegeven. Dit nommer bestaat uit VIER Bladen. Eerste Blad. LEIDSCH PRIJS DEZER COURANT I Voor Leiden per week 9 Oentaj per 8 maanden f 1,10. Buiten Leiden, per looper en waar agenten gevestigd zijn 1.30. franco per post1.65. PRIJS DER ADVERTENTIES) Van 16 regels ƒ1.05. Iedere regel meer 0.17J. Örootere letters naar plaatsruimte. - Kleine advertentiën van 30 woorden 40 Oents oontant elk tiental woorden meer 10 Oonts.-Voor het Incasseeren wordt/* 0.05 berekend. Dl Stafen-verkiezing en de geloofsbrieven van den heer Paal Ie Leiden. In hofc verslag dor commissie uit de (Prov. Staten van Zuid-Holland, belaafc met het onderzoek van de geloofsbrieven van iden heer H. Paul betreffende de Staten verkiezing in het distract Leiden, worden enkele verschillen geconstateerd tusschen tie oijfers van de stembiljetten door ver schillende Btembuneelea aan den heer J GA Bote on aan den heer H. Paul toege kend on van de al of niet van onwaarde verklaarde biljetten, en ten slotte dat totaal geldig zijn uitgebracht op den heer J. A. Bots 2339 stemmen en op den heer H. Paul 2346 stemmen, zoodat de mees re «temmen zijn uitgebracht op den heer H. Paul, die alle veroisdhte stukken heeft overgelegd, waarom tot zijn toelating gead viseerd wordt. De commissie uit de Staton heeft den heer Paul dus nog 2 stemmen méór toegekend dan de Leidsche stembureelen, want toen had de heer Paul 2346 on de hoer Bots 2339 stemmen. Van de 4788 uitgebrachte stemmen werden er door de Staten commissie 101 van onwaarde verklaard, zoodat het aantal geldige stemmen 4687 bedraagt. De Loidsche stembureelen hadden er 103 van onwaarde verklaard, waardoor toen het aantal geldige stommon op 4685 was vast gesteld. De twee nu méór geldige stemmen werden door de Staten-commlssie den liberalen candl- daat Paul toegewozen. In plaats van een meerderheid van 7, heeft er dus nu een van 9 stemmen gekregen^ De tegen-candldaat Bots behield hetzelfde aantal als vroegor. Leiden, 16 Juli. Sedert eenigen tyd wordt als een proef neming voor het aanstellen van schoolartsen in deze gemeente door de stadsgeneesheren •en onderzoek ingesteld naar den gezondheids toestand van do leerlingon der kostolooze gemeentescholen. Uit dit onderzoek, waaruit o. a. kan biyken, hoe het met den gezondheidstoestand dezer leerlingen gesteld ls, kan tot de meer of minder noodzakelijkheid van de invoering van een of meer schoolartsen worden besloten. Natuurlijk zijn aan zulk een maatregel aan- aleniyke kosten verbonden en moet dus wel de noodzakelijkheid der aanstolllng blijken, zal de gemeente or toe over gaan. Naar wU vernemou, heeft een onderzoek naar do wenscheiykheid van de oprichting eenor markt van vette varkens op een der eerste dagen van de week, zooals nog onlangs in een adres van de afdeellng Zoeterwoude van den Nederlandschen Boerenbond is ge vraagd, B. en Wa. er toe geleld dit denkbeold sympathiek te si)n. Er moet dan ook spoodig een voorstel van B. en Ws. kunnen worden verwacht tot instellen van een zoodanige markt op lederen Dinsdag. In Delft, waar sedert eenigen tyd ook een vette-varkens-markt is opgericht, moet deze reeds biyken levensvatbaarheid te bezitten. Gisteren had by de beide bataljons van het 4do regiment infanterie alhier, door de miliciens der lichting 1904 de loting voor het blyvend gedeelte plaats. Deze loting beslist of de miliciens na het volbrengen van hun eersten oefeningstyd, ge durende de a. a. winter- of zomermaanden onder de waponen moeten biyven voor het verrichten van waoht-, oorvée- of dergelyke diensten, dan wel of zy In het genot van groot verlof worden gesteld. Lyst van de brieven en briefkaarten, aan het postkantoor alhier en de daaronder behoo- rende hulpkantoren ter post bezorgd, in de eersto helft der maand Juli, welke wegene onbekendheid van de geadresseerden niet zyn kunnen worden uitgereikt: Brieven: Mej. G. J. Buiehand, J. 0. Roelandse, Maagdenburg, Fhillpsen, Amster dam; mej. Prins, Delft; O J. Boeman, Elspeet v. Til, Hlllegom; Wassenaar, Leiderdorp; B. Simone, Rotterdam; mej. J. v. d. Zeeuw, Zeist; mej. v. Heusde, Valkenburg; mevr. de wed. v. Cltters, Middelburg. BriefkaartenMej. G. Kooy, W. Frens, mej. N. Hegge, L. Boerama, Amsterdam; v. Luyken, Haarlem; mevr. dr. Rademacker, Harderwyk; mej. D. Meerman, Frentae, J. H. Lemmers, P. Hulst, Rotterdam; mej. J. de Vries, Valkenburg. Uit het buitenland terugontvangen. Brie ven: G. v. d. Putte, Antwerpen. Briefkaarten: G. Bolland, Brussel; mad. H. Baun, London; mej. Fanny Elia, Luzern. In het loopende jaar zullen oefeningen worden gehouden, by de le divisie infanterie van en met 16 tot en met 29 September: van het regiment grenadiers en jagers in de omstreken van 's Gravenhage, onder leiding van den commandeerenden officier van het regiment; van het 4de regiment infanterie in de omstreken van Delft, Gouda en Lolden; van het 7de regiment ln de omstreken van Amsterdam, Naarden en Nieuwersluis en te Laren; van het 10de regiment in de omstre ken van Haarlem, Den Helder en Hoorn; ondor de leiding van de commandeerende officieren der bataljons, dan wel van den commandeerenden officier resp. van het 4de, 7de en 10de regiment. De afdeelingen, die oefeningen houden in de omstreken van 's Gravenhage, Lelden of Delft, dan wel van Leiden, Delft, Haarlem of Gouda, kunnen een of meer oefeningen in onderling verband houden. Do te 's-Qravenhage aanwozlge Dultsche officieren bezochten heden Scheveningen en eenige merkwaardigheden der stad. Graaf von Mirbach Harff, 2de secretaris der Duitsche legatie te 's-Gravenhage ls giste ren van een maand verlof op zyn post terug gekeerd. Beroepen Is by do Nod.-Herv. Gem. te Oud-Beierland ds. B. v. d. Wal, te Waddingsreen. Door den minister van oorlog is bepaald dat alleen dan aan personeel van het Reserve[ kader kan worden vergund het examen voor toelating tot den hoofdcursus af te leggen, indien zy vóór dien tyd een vrywlllige ver bintenis voor 6 jaren aangaan en dientengevolge ln de positie van gewoon vrywilllger zyn gebracht. Hedenmiddag tegen 6 uren zullen ge neraal Yan Heutsz en verdere genoodigden op het Palels Het Loo aankomeu. Dr. Leyds heeft zich uit Utrecht naar 01aren8 begeven. Baron von Eiselsberg, die vroeger in Utrecht hoogloeraar in de chirurgie geweest is en van daar, na een leerstool te Konings bergen vervuld te hebben, naar Weenen, waar hy onder Billroth gestudeerd had, was terug gekeerd, ls thans naar Beriyn beroepen ter vervulling der vacature, ontstaan door het pensioneeren vau prof. KOuig. Men houdt het voor vry zeker dat hy aan die ultnoodiging gevolg zal geven. (N. R. Ct.) De heer H. A. van Vassen, chef van het Centraalstation te Amsterdam herdacht giste ren den dag, waarop hy vóór 25 jaar benoemd werd tot stationschef der H. IJ.-S.-M. De hoer van Vassen werd 15 Juli 1879 aangesteld als ohef aan het Oosterdok, zag zich 15 Juni 1880 naar Hilversum en 1 Januari 1885 als aoodanlg overgeplaatst naar 's Gravenhage, en is sedert 1 November 1890 werkzaam in zyn tegenwoordige functie. Ter eere van den jubilaris was gisteren de vlag uit het Centraalstation gestoken. Gister morgen werd de heer Van Vassen in de feesteiyk versierde restauratie 2de klasse, namens het goheele personeel, toegesproken door den onder stationschef Gruenewuld, die hom als buldebiyk een bronzen beeld aanbood voorstellende „Qloire au travail". Ook van vele andere zyden kwamen felicitation en geschen ken in. De diroctio van de H. IJ..S. M. was by het feest vertegenwoordigd door don heer Van Hasselt, gedelegeerd commissaris van den Raad van administratie. Namens do „Amsterdamsche Pers" word de heer Van Vassen gecomplimenteerd door haar voorzitter, den heer TerBtoeg. Het eerste nummer ls verschenen van „Graphicus", maandblad voor de lypographio en aanverwante vakken. De uitgevers, de heeren BUvoet, Mutsaera Sc Zoon, te Tilburg, hebben zoowel aan ultoriyk als inhoud veel zorg besteed. Tot de middelen om den lust voor het drukkers vak aan te kweeken, behoort het uitschryven van wedstryden. Do eerste prysvraag is een ontwerpdlploraa. Na vertrek van het Dultsche eskader van Vli8slngen, zal Hr. Ms. pantserschip „Hertog Hendrik", in vereenlglng met de„DeRuyter" den 20ston dezer een kruistocht in de Noordzee ondernemon on de schepen van 25 Juli 3 Aug. te Christianli en van 9 17 Augustus te Inver gorden vertoeven, waarna zy den 20 Augustus te Willemsoord zullen binnenvallen. Het fregat „Tromp" zal worden afgevoerd uit de sterkte van de zeemacht. De 2de lults. P. J. M. van dor Reyden en M. J. J. Lavoo van het 7de reg. infanterie te Naarden worden op 1 Augustus overge plaatst naar Amsterdam. Aan den adjudant-onderofflcler-schryver R. G. van Heeswjjk van hot regiment genie troepen le Utrecht is de gouden medaille uitgereikt. Mejonkvrouwe Anna van Sandick, den 4'den Juli 1.1. te Kleef op bijna 86-jarigon leeftijd overleden, was een indertijd in Duitschland welbekende landschapschilde res, leerlinge van den beroemden Koekoek. Zij woonde bijna haar geheele leven in het buitenland en was petekind van H. K. H. Anna Panlowna van Rusland, gemalin van den Kroonprins, later Koning Willem II. Toen in 1818 haar geboorte verwacht werd en de Kroonprins en Kroonprinses bij ha&r vader, luit,-generaal O. Z. van Sandiok, militair commandant der provincie Utrecht, dineerden, vorzoohten dezen als peter en meter te mogen optreden- De nu overledene was lid van 'de voorma lige Kon. Academie van Beeldende Kunsten te Amsterdam. De ©rfprinses von Wied, geboren prin ses Pauline van Wurtemberg kwam gister avond met haar zoontje per Staatsspoor te 's-Gravenhage aan, verwelkomd door den heer Dictz, administrateur van de goederen van prinses von Wied. De gemeenteraad van 's-Gravenhage wa« gistermiddag in buitengewone verga dering bijeen tor inst-allatio van don nieuw. bonoemden burgemeester E. C. baron Swearte de Land as Wyborgh, die na door don secretarie te zijn binnengeleid cn nadat het Kon. besluit zij nor benoeming was voorgelozen, door den waarnomonden bur gemeester, den wethouder J. Simons, werd geïnstalleerd. De heer Simons, zich golukkig achtende to kunnen moodcelen, dat wethouder dr. Mouton in botonschap toeneemt, betreur de evenwel, dat deze zijn plaate op dit oogenblik niet kon innemen. Geroepen, den nieuwen burgemeester te installeoren, bracht hij vooraf eerbiedige hulde aan do nagod achten is van wijlen ba ron Van HïCrinrmo, die gedurende 6 jaren zijn beste krachten aan de gemeente had gegeven, steeds was geweest een onpartijdig leider der Raadsvergaderingen, en dan ook bij de burgerij in dankbare herinne ring zou blijven. Den nieuwbenoemd en burgemeester toe sprekende, verklaarde de heer Simons, dat men van zijn bestuur on van zijn leiding de beste vurwachtingon koestorde, gegrond op zijn schoon Verleden, waarin hij hooge Staatsambten had bekleed en waarin hij als burgemeester van Arnhem zich de lief- do der burgerij had weten te verwerven. De wetenschap dat de gemeente Arnhem haar burgemeester noodo zag gaan, was voor spr. aanleiding hem met te grooter ingenomenheid to l eg. oeben. Onder toezeg ging van steun on medewerking van de wethouders, den Raad on de ambtenaren, hoopte spr. dat met het optreden van ba ron Sweorts voor do iesidentie een nieuw on sohoon tijdperk zou intreden (applaus). Baron Sweerts, don voorzitterszctol in nemende, begon ook zijnerzijds hulde to brengen aan de nagedachtenis van wijlen den burgemeester, baron Van Harinxma. Do belofte bij zijn installatie afgelegd: eerlijk en oprecht zal ik zijn bij al mijn doen on laten," kwam hij getrouw na, daar mede zijn opvolger gevende een schoon exempel, hetwelk deze immer voor oogen hoopt te houden. Met veel smart ging baron Sweerts voort verbrak ik de banden, welke mij aan mijn vorige gemeente hielden gehecht; want ik heb gelegenheid gevonden,te leeren waardeeron de goedhoïd harer bevolking, haar eerlijkheid on haar trouw. Lntusschon verklaarde hij eerbiedigen dank verechuldigd te zijn aan H. M. de Koningin, die hem dit gewichtig ambt waardig keurde, en ton volle bewust te zijn van de boteokenis i zijn geworden de eerste dienaar der gemeente 's-Gra- vemhage. Gaarne zo; hij zijn uiterste krachten inspannen om zich deze hoogen titel waai ig to make on hij dankte bij voorbaat voor den toegezegden steun, ai hield hij zich ook bij voorbaat overtuigd, dien deelachtig te zullen worden. Na afloop van de vergadering deed de burgemees zich door don heer Simone alle leden van don Raad voorstellen, oven als do v ertegen woo rdi ge re dor pera De tribunes waren dicht bozet. De zitting werd o.a. bijgewoond door een dor wethou ders en don sooretaris van do gemeente Arnhem. Bij het verlaten van de Raadszaal trad uit het puhliok een oud m Jinctjo, een ver pleegde in het Oudc-Mannenhuis, op den burgemeester toe om hem geluk te wen- schen. De burgemeester d n 1 hem vriendelijk voor zijn beleefdheid. Hot stoomschip „Oe-.aian," van Batavl» naar Rotterdam, is 15 Juli Sn gres gepasseerd; de „Flores" arrlveoide 16 Juli van Batavia te IJmulden; de „Apolda," van Java naar Amsterdam, arriveerde 18 Juli to St.-Nazalrej do „Kiel" arriveordo 15 Juli van Java te Amsterdam; do „Laeiaz," van Java naar Am sterdam, ls 15 Juli 8uoz gepasseerd; de „Noor- dam" arriveerde 15 Juli vau NIeuw-York te Rotterdam; do „Prins Hendrik," van Batavir naar Amsterdam vertrok 14 Juli van Port-Said J de „Prins Willem IV" arrlvoorde 14 Juli van Wost-Indiê, to Nleuw-York. Gouda. In de gisteravond gehouden verga dering der afdeellng „Gouda" van de Maat schappij tot Nut van 't Algemeen, werd de heer D. Ruyter, die sedert het jaar 1849 La der afdeellng ls en gedurende 42 jaren afge vaardigde naar de algeinoeno vorgaderlng vr*u, tot eerelld der afdeellng benoemd. In dezelfde vergadering word besloten om behoeftige ïydere aan lupus in de gelugonhold to stollen voor rekening dor afdoeling door dr. Bolla&n te Rottordam to worden bohandeld. Leiderdorp. De lotellngen dozer gemeente J. van Voorbergen, 0. van Tol on 0 MegcLelaf gaan mot 1 Augustus a. s. naar do lantf weer over. Lisso. Op de voordracht tor benoeming van een ondorwyzer aan do openbaro Bchool zyn geplaatst de heerenlo. E. 0. Kuiper te Haarlem, 2o. R. de Vries te Deventer en 3o. A. F. Hoekstra te Deventer. Koudekerk. Door Dykgraaf en Hoogheem raden van Rynland ls de rekonlng van den Lag6nwaard8chon en Brulmaadaohen polder, dienst 1903 goedgekeurd in ontvang op f 954.65, ln uitgaaf op f 936.20, batig aaldo f 19 45. Do bogrootlng over 1904 werd goedgekeurd in ontvang en uitgaaf op f 1292.93 met oen omslag van 1 3 per hectare. Noordwyk. Uit het dezer dagen uitge bracht verslag van de vereenlglng „Zieken zorg" over het afgeloopen Jaar blook, dat wederom, dank den steun van velen, ver sterkende middelen aan zloken en herstel lenden konden worden verstrekt. Er werden uitgereikt: C862 eieren, 4055 liters melk en 45 pond vleesch. Dankond worden herdacht FEUILLETON, De erfgename van Desmond. 88) De magere, heksachtige gedaante van grootje Darkc zat in een hoekje der kamer. ,,Zal hij blijven leven?'' fluisterde Ray mond, don dokter ameekemd aanziende. ,,Ik kan er niete van zeggen. De kans staat tien tegen één." Raymond boog zich over het kussen. De •peelgenoot zijner jeugd l Zijn bioederl Hoe dapper, hoe nobel was hij steeds ge weest. Hoe jong en hoe schoc.i was hij nog. Een Desmond, door en door, en toch had hij rijn moeders oogen en haar. De band des bloeds sprak krachtig, toen Rolfc, met tra-- nen in de oogen, zijn stiefbroeder in hot doodclijk bleeke, lijkkleurige gelaat staar de. Eenige oogonblikken later kwam Varney aan de deur. Raymond stond op en ging hem tege moet. ,,Iete van Darke gezien?" Niete, mijnheer, hoegenaamd niets. Wij Bochten het gansche strand langs, in alle •richtingen. Wij doorzochten alle rotsen en klippen, 't Heeft onr. niets gebaat, hij is er yan door." Waarlijk, zooale de zaken nu stonden, .Coralie in haar vreesolijko gevangenis, Ray mond's hoop verijdeld en machteloos tegen over dien schurk, zijn stiefvader, Gypsy, al leen, rondzwalkende op zee, in een boot zon der riemen, Arthur Desmond gewond, ster l^Rnd, in de kleine herborg; waarlijk, ieder zou hier moeten toegeven, dat kolonel Des- mond het heft in handen had en zijn haan koning moest kraaien. XXV. Niet zoodra had de kamerdeur zich achter de in het zwart gehulde gedaante gesloten, of Coralie Desmond sprong uit haar bed em een kapmantel omwerpend, ijlde zij de ver trekkende na. In de gang zag zij nog juist hoe haar nachtelijke bezoekster achter efe andere deu.-, dicht bij do hare, verdween. Zonder een oogenblik te aarzelen, trad ook Coralie die kamer binnen. Zij bevond zich in con ruim, zeer fraai bijna weelderig gemeubileerd vertrok. Een grooto hanglamp hing brandend aan de zoldering. Niota deed hier aan gevangen schap donken. De ramen waren zonder tra lies, een dik tapijt bedekte den grond. De gitaar stond naast een gemakkelijker leu ningstoel. De bewoonster dezer kamer bleef midden in het vertrek stilstaan, en keek haar ver volgster aan. Over het gansche lichaam be vond, trad Coralie nader en vatte een der smalle, witte handen. „Wie zijt gij?" vroeg het jonge meisje, in de grootste spanning. „Ik smeek u, zeg mij, wie zijt gij?" De groots zwarte oogen, in het spook achtig witte gelaat en welk een zeldzaam fraai, fijn l.eeneden g laat was het! kre gen een aandoenlijk vragende uitdrukking, als luisterde zij, als deed zij vergeefsche moeite om den zin van Coralie's woorden te vatten „Spreek tot mijl" smeekte Coralie. „Ik heh uw zang gehoord, ik heb uw gelaat ge zien, en ol ik weeft zeker ,dat ik u reeds vroeger gezien hebSpreek, ik bid u, spreek Wie zijt gij? Jloe heet gij?" „Ik heb geen naam," antwoordde de zwarte gedaante, mot een zucht; ik ben dood l" „Neen, o neen l" antwoordde Coralie, ter wijl zij beide armen teoder om don hals der ongelukkige 6loeg. „Gij zijt niet dood- Hoe kimt gij dood zijn, en toch vleesch en bloed hebben ik l Denk cons na. Ik heb u op het kast»-Desmond mijn oigon slot gezien. Gij zijt daar eens tot ons geko men, in do oude lage gang, in „Eleonora's Wamdeling". Herinnert gij u niet meert" De donkere oogen bleven Coialie met dezelfde treurige vragende uitdrukking aanstaren. „Ik ben dood," herhaalde zij droomerig. „Neen, neen, neen!" riep Coralie, bij kans waanzinnig door de duizenden gedach ten en vermoedens, die zich van haar mees ter maakten. „Ik ken u. Alles is mij nu dui delijk. Mogolijk heeft men u rced3 sedert jaren hier opgesloten gehouden, zooals meo voornemens is hot thans mij to doen. Ik hee«t Coralie Desmond en gij O, tracht het u te herinnerenTracht mij eenige ophel dering van alles te geven l" De in het zwart gekleed* vrouw drukte de handen tegen het vooihoofd; daarop liet rij zich in haar stoel nedervallen en nam haar gitaar tor hand. „Ik ben dood. De doodon hebben geen namen meer", zuchtte zij, en toen begon zij te zingen. Met haar kapmantel stevig om zich heen getrokken en haar blooto vooten gedeelte lijk verborgen in hot dikke tapijt, stond de erfgename van Desmond haar aan te sta ren. Dat bleeke gelaat, een antieke caméc gelijk, die prachtig gvormde handen, die thans de snaren streelden, was het moge lijk? Kon het waarheid zijn? Weder rees voor haar verbeelding het portret, 'dat daar hing in de marmeren ves tibule, naast dat van Francis Desmond, in haar voorvaderlijk kasteel; maar dat was het portret van eon jong meisje, niet ouder dan achttien jaar, en deze vrouw was reeds van middelbaren leeftijd. Terwijl Coralie aan dit alles dacht, zweeg het gezang, de zangeres legde de gitaar weder neder. „Men moet toch iets doen", mompeldo zij, „al is men dood. En dit, dit verzacht de pijn en hot verdriet.' Zij drukte de hand tegen het hart. „Maar men houdt u toch niet altijd hier gevangon. Soms komt gij wel eens buiten do muren, die dezen tuin omringen," zeide Coralie bijna ademloos. De zwarte oogen schitterden. „Soms, blondkopje, ja, soms; soms roept dio stem mij. Als ik ze hoor, treed ik uit mijn graf." „Mar hoe krijgt ge dit gedaan? Geeft dr Dene zijn toestemming er toe? Wie roept u? En hoe komt gij hier uit?" Do ideaal gevormde handen streken het ravenzwarte haar van het voorhoofd, ter wijl een kreet als van pijn den mond ont snapte. „Gij leeft, maar ik ben dood. Ik ga den weg der dooden, dien niemand anders vin den noch gaan kan. Wie mij roept Hij, die eeuwen geleden gestorven is." Coralie zonk op haar knieën voor do doodclijk bleeke vrouw neder. De blanke handen tussohen do hare nemend, bracht zij ze aan de lippen. „Denk nog eens," smeekto zij. „Is hij het, die u beminde tijdens uw levon, ccr gij ge storven waart? Is het do dappere ridder, die van over de zee tot u kwam Herinnert gij u uw gemaal niet meer? Herinnert go u Francis niet meer noch uw vorstelijk slot nooh uw kind?" Zij 'dacht aan wat Roberts haar verteld had aangaande een doopfeest en sprak do woorden op goed geluk. De uitwerking was echter ontzettend. Een gil, een wilde, oorverscheurende gil klonk door de kamer. Do krankzinnige sprong op on liep hondonwringond, als in di grootste wanhoop, haar karncr op on neer. Coralie zag zich onmachtig om haar lot bedaren te brengen ©n vreozondo, dat het leven de waaksters en misschien juffrouw Vann zelf zou doen toesnol Ion vlood rij verschrikt naar haar eigen kamer terug. Het was slechte juist intijds. Voetstappen weerklonken door do gangen en even later vernam men luide stemmen in het aangren zend© vertrek. Coralie, hot hoofd in de kussens gedrukt, hoorde de woeste kreten, het wilde gillen langzamerhand bodaren. Toen klonken de snaren der gitaar opnieuw t zij, dat allés weder tot raat cn kalmi <<eord was. Zaterdag 16 Juli. 1904, DAG-BLAD

Leidsch Dagblad | 1904 | | pagina 1