DAGSCHOOL. S. H. C. SMITS, TE HUUR Het LeidscheVolkshuis. Wollen en Katoenen Kousen en Sokken. ERWTEN EN BOONEN. IitrliiirstMt 209. EllÉiia JOH. TAK WEES, Heerenhuis met Tuin. Groot Opera-Concert EEN HUIS TE HUUR „U ia Fnrolfla M", Pakschuitdienst OE GRACIEUSE, 11.371: per kwartaal. e> blokje HUIZEN, INSTITUUT WULUNGS, VOORSCHOTEN. H. B. S., Gyrnn., Cadet, Adelborst, Mach. Sch., Zecy. Sch., Posterijen, Belastingen, den Ilaudel, enz. Kon. Mil. Acad. Breda (No. 1 Inf. O.-I.) Cadettenschool te Alkmaar. 3de kl. H. B. 8. Leiden. 4de kl. H. B. S. R'dam. Mach. Scb. (afd. Techn.) A'dam. Kweeksch. v/d. Zeevaart A'dam. AVanmelding vóór SO Juli. DOORNROOSJE Fotografie „Studio", Haarlemmerstraat, boek Paardensteeg. V erhuisd «WE AANBIEDING Entréo ƒ0.50. 4339 24 BIJVERDIENSTE. MENU Koningin Wilhelmina en prin? Hendrik der oderlanden zyn gistornamiddag om 5 u. 20 m. het station Wildpark te Potsdam aange komen. Zy werden ontvangen door don Keizer, de telzerin, de prinsessen Victoria en Louise, en prins en de prinses van Saksen-Altenburg, hertogin van Albany met haar dochter lico, en mee don hertog van Saksen-Coburg- otlia, en voorts door do hofdignltarisseo, o officieren van het keizeriyk hoofdkwartier, 0 ambtenaren van hot kabinet, den minister an het keizerlijk Huis von Wedel, on de leden a:i de Noderlandsche ambassado te Beriyn. Op het perron was een eerewacht opge teld, bestaande uit een compagnie van hot Garde-Jager-regiment met hot vaandel en de muziek. Toen de trein het station binnen reed, speelde de muziek het Nederlansche Volkslied. De Duitsche kroonprins, die de hooge gasten van zijn vader tot Charlottenburg to gemoet kan was, trad met de Koningin en den Prins der Nederlanden uit den salonwagen. H. M. de Koningin was ln een wit ge waad, hoed met witte veeren, witte voile, eed. H. M. zag or uit als een roos, stra lend lieftallig. De Keizer hielp haar uit den wagon en omarmde baar, evenzoo de Keizerin. De Prins-Gemaal in Pruisisch uniform, volgdo. De Keizer omarmde hom ovonoons. De be groeting tusschen Prins on Koizerin kon niet goed worden gezien. Nadat de Keizer dus de hooge gasten hartelijk had begroet en do voorstelling van het gevolg had plaats gehad, schreed de Keizer mot koningin Wllhelmina en Prins Hendrik langs cle eerewaebt, waarna «<Leze in parademarach defileerde. Het Wilhelmus werd gespeeld, torwyl de pypers een schril tremolo daarboven aanhielden. De Keizer droeg de uniform van het lste Garde-regimont met onderscheidingsteekenen van veldmaarschalk en de orde van don (Nederl. Leeuw. De Prins droeg de uniform •van het Garde-Jager-batailJon met onderschei- dingsteekenen van generaal-majoor en den Koten Adler-Orden. Vervolgens vertrokken de Keizer met zjjn gasten en de overige vorstelijke personen naar het Nieuwe Paleis. In het eerste rytuig nam de Keizer plaats raast" Koningin Wilhelmina, in het tweede de Keizerin met Prins Hendrik der Neder landen. De rijtuigen werden geëscorteerd door een afdeeling dor Gardes du Corps. Een dichte menigto bevond zich overal. De verschijning der Koningin wekte groot enthu- i6ia8tne onder de bevolking door haar schoon- 'heid en allerbeminlljkste wijze van groeten, iDe Prins werd ook zeer toegejuicht. De Duitsche Kroonprins volgde in equipage, 'en len laatste het prinsesje Victoria Louise. Alle te Berltju vertoevende prinsen en prin sessen waren by de ontvangst tegenwoordig. Aan het Nieuwe Paleis was een eerewacht van een compaguie van het eerste gardo- 1 regiment met de muziek en het vaandel opgesteld. Gisteravond om acht uren had in de Jaspis- galerij van het Nieuwe Palels een feestmaal tijd plaats, waaraan deelgenomen werd door de koninklijke gaston met hun gevolg, de officieren van het hoofdkwartier, do verschil lende hofdignitarissen, de hoofden der departe menten, den minister van het Keizerlijk Huis en de te Berlijn en Potsdam aanwezige prinsen en prinsessen, benevens den Rijks kanselier, de ministers van buitenlandsche zaken en van marine, en de chefs van de troeponafdeelingen die de eerewachten en het escorte hadden geleverd. Aan tafel zat de Koningin der Nederlanden tusschen den Keizer en de Keizerin, rechts van den Keizer zat prinses Friedrlch Leopold, vervolgens prinses Ernst van Saksen-Alten burg, prins Eitel Fritz, prinses Alice van Engeland, enz. Aan de linkerzijde zat naast de Keizerin de groothertogin van Mecklenburg-Schwerin, de hertogin van Albany, do Duitsche kroon prins, de erfprinses van Hohenzollorn, prins Friedrlch Leopold enz. Tegonover H.H. M.M. zat de Rijkskanselier, rechts naast hem de grootmeesteres van het Huis van H. M. de Koningin, baronesse van Hardenbroek van 's-Heeraartsberg en Berg ambacht, do Noderlandsche gezant jhr. mr. D. A. W. van Tets van Goudriaan, de dame du palais gravin Keiler en graaf Du Moncaau, adjudant-generaal, chef van het militaire Huis der Koningin; links zaten de hofdame Juckema van Burmania, baronesse Rengers, de Mocklen- burgsche gezant von Oertzen, en de hofdame baronesse Sloet van Marxveld. Aan hot feestmaal hield de Keizer de vol gende toespraak: „Niet als een vreemde moeten wij Uwe Majesteit heden b)J ons begroeten; reeds vroeger had dit huis de eer door U. M. bezocht te worden, en wederom ia het ons vergund in dezelfde vertrekken U. M. welkom te hee- ton. Werd het eerste bezoek gebracht in uw teedere jeugd, ditmaal begroeten deze zalen do afstammelinge van Louise Henrietta, do roos uit het Huls van Oranje, in den bloei der lente, aan de zyde vaö den geliefden ge maal uit kemduitschen stam. En hoe zou ook de Koningin der Nederlanden, op Branden- burg8ch-Prui3i8chen grond, anders dan als een lid der familie van ons Huis worden begroet, M de innige betrekkingen, die eeuwenlang tusscnen myn voorouders en de voorouders van U. M. hebbon bestaan. „Ik vervul daarom slechts nog eens een plicht der dankbaarheid, als ik van ganscher harte uitspreek, hooveel dank het Huls Brandenburg-Hohenzollern aan het Huis van Oranje verschuldigd is. Met en voor hun volk te arbeiden, te leven en te streven hebben myn voorouders geleerd in de Neder landen; hun persoon te stellen voor het geloof en de vryheid, on met biydschap te loven en te arbeiden voor hun onderdanen, dat zyn de voornaamste eigenschappen van het Huis van OraDje, die myn voorouders en myn Huis van hen hebben overgenomen. „Daarom uit hedon myn denken zich in den wenscli, dat de genadige God het leven van U. M. en van U. M. Doorluchten Gemaal tot heil van Oranje en tot heil van Nederland, wat hetzelfde zeggen wil, —moge behouden en beschermen. Hieraan knoop ik tovens de belofte vast, dat do liefde en vriendschap van Brandenburg-Pruisen voor het Huis van Oranje en voor de Nederlanden nimmer zal ophouden te heerschen in de harten van myn Hula en van myn onderdanen, ook voor Uwe Majesteit. „In dezen zin drink ik op het welzyn van Uwe Majesteit I" De muziek speelde hierop het Nederlandsche volkslied. H. M. Koningin Wilhelmina antwoordde: „Ik dank U. M. voor de liefdevolle gast vrijheid, die de zooevon vernomen, het ver leden en het tegenwoordige aaneenhechtende vriendelyke woorden bevestigde. Ook ik wonsch van ganscher harte, dat de oude, beproefde betrekkingen van onze door bloedverwantschap aaneengesloten Huizen, steeds mogen biyven voortbestaan, tot heil van onze Huizen en van onze volken. Ik bekrachtig dezen wensch, door myn glas op te heffen op het welzyn van Hunne Majesteiten den Kefzer en de Keizerin." De muziek speelde hierna het Pruisische volkslied. Nadat het diner geëindigd' was, kwamen Hunne Majesteiten en hun gevolg op het balkon van het niouwe palois, aan do zyde van de Mopke, waar de groote taptoe plaats had, uitgevoerd door allo trompetters en de muziekkorpsen van de Gardekorpsen. Daarby waren ook do vroomde militaire attaché's, de Fransche generaal Bonnal en de overste Gallet, en veel dames on heeren uit Potsdam ultgenoodigd. De bygebouwen waren geïllumineerd en met rood bengaalsch vuur verlicht. De' muziekkorpsen rukten aan, begeloid dodr fakkeldragers met magnosiuinlicbten, van do zyde van het station Wildpark, onder het spelen van den York marsch, en rangschikten zich op de Mopke. De architectuur van het slot en van de bygebouwen, zoowel als de oude boomen, boden in de veelkleurige verlichting een wonderschoon schouwspel. De taptoe werd door den legermuziek- inspecteur, professor Rossberg, geleid; bijzon der grootsch was de uitvoering van het Nederlandsche Dankgebed. Om halfelf marcheerden de muziekkorpsen naar hun kwartieren terug. Mnrktborlohtou. Lolden, 31 Mei. Ter markt werden heden aan gevoerd: Stieren 72 stuk» ƒ64 a 270. Kalf- en Melkkoeien 183 stuks 108 a 251. Varekoeien 97 «tuks 91 a 195. Vette Osaen en Koeien 261 etuks 114 a 263. Graakalveren stuks af—. Kalveren (vette) 86 stuks 35 a 90. K&lveron (magere) 128 stuks 6.50 a 20. Homels (vette; stuks a Hamels (magere) stuks a Schapen (vette) 229 stuk» 16.a 28.Schapen (weide) 893 stuks 11.a ƒ21.Lammeren (magere) 11116 stuks 6.26 a 14.Varkeus (magere) 143 stuks f 16.a 40.Varkens ivette) stuks a per KG. Varkens (biggen) 468 stnks ƒ6.60 a ƒ16.—. Paarden 2 stuks 46 a 73. Veuleua stuks a Hokken or' Geiten 13 stuks 2.60 a 6.-. Ter markt aangevoerd 603 runderon, 214 kal veren, 1122 schapen, 11115 lammeren, 143 varkens, 468biggon,2 paarden—veulens, 13 bokken of geiten. Ter wokeljjksche Kaasmarkt aangevoerd 96 partyen. Besteed word voor Goudsche Kaas vau 16.— tot 22.50, Derby-Kaas van tot Leidsche Kaas de 150 KG. tot Edammer Kaas 2de qual. tot Aau de Stadswaag gewogen 89 partijen, 3562 stiiks, wegende 22986 K.G. Verliezen van hel Eiiplsche leger, eooats die voorkomen in de Daily Graphic''. -O V. fl. 1 9 T3 a •S3 i "S i-t O B O O a «s O rt 80 85 100 2 70 31 1 Juni 8 i 6 Totaal - DURBAN, 29 Moi. (R. O.) Vierhonderd Boeren onder Ben Viljoen hebben den 25sten eon konvooi aangevallen ten zuiden van Bethal. Do Boeren werden verdreven na eon govecht op marsch, dat zea uren duurde. Aan Engot- echen kant werden zee man gedood en twintig gewond. Do Boeren kregen zee dooden en dertig gewonden. De colonne van Plumer ie den 24eten te Stauderton aangekomen, verscheidene wagens met Boerengezlunen en buitgemaakt vee mee voerende. Telegrumiu es, PRETORIA, 30 Mei (R. O.) Lord Kitchener seint: De strijdmacht van generaal Dixon werd gisteren te Vlakfbntein aangevallen door de strijdmacht van generaal De la Rev. Er werd heftig ge.;treden en de vijand ten slotte met zware verlie zen teruggedreven. De Boeren heten 35 dooden achter. Het doet mij leed, dat ook de verliezen der Britten zwaar waren; zij bedroegen honderd vier en zeventig dooden en gewon den, waaronder vier officieren, die sneuvelden. QUEENSTOWN (Kaapkolonie), 29 Mei. {R. 0.) Do stadswacht heeft den nacht in de schan sen doorgebracht en zal tot nader order actieven dienst biyven doen. Het passagiers- verkeer naar het Noorden is geschorst. De Boeren zyn in menigte gerapporteerd ten noorden van Bailey. Men gelooft dat Kreut- zinger hen aanvoert. KAAP-MUIDEN, 30 Mel. (R. O.) Eenige kleino afdeelingen Boeren trachtten voort durend van hier naar het Noorden door te breken en zyn daarin in eon of twee gevallen geslaagd. (Kaap-Muiden ligt In Transvaal aan de spooriyn van Pretoria naar de Delagoa-baaij. BERLIJN, 31 Mei. (R. O.) De Koningin der Nederlanden werd by haar terugkeer van de parade op den rit naar het Slot op den Parlser Platz namens do stad Berlijn ver welkomd. De Brandenburger Poort was ryk met vlaggen versierd. De Pariser Platz was als in een tuin herschapen en mede op onbekrompen wyze versierd. Een talryke menigte verbeidde langs den geheelen weg van het paradeveld tot aan do Brandenburger Poort de jonge Koningin. Op don Pariser Platz bevonden zich de eorale burgemeester, de voorzitter van den gemeenteraad, alsmede een aantal vertegen woordigers der stedelijke regeoring, leden van den gemeenteraad, enz. Daarenboven 24 in het wit gekleede jongedames der Neder landsche vereeniging „Nederland en Oranje", allen getooid met oranje. De Koningin reed ln oen open rytuig, a la daumont mot zes paarden bespannen. H. M. zat aan de rechterzyde van de Keizerin. Luid hoezeegeroep kondigde de komst van het rytuig aan. Vóór het rytuig der Vorstinnen reed de Koninkiyke stalmeester, tor zyden er van de generaal-adjudant Scholl, generaal Plessen, opperstalmeester graaf Wedel. De lijfgarde des Keizers openden don stoot, die der Keizerin sloot hem. Voor de deputatie ter ontvangst werd stil gehouden. De eerste burgemeester Kirschner heette de Koningin welkom in een toespraak, waarin hy te kennen gaf, dat Beriyn er zich over verheugde do Koningin binnen zyn muren te kunnen begroeten. Na het uitspreken dezer toespraak overhandigde eon jonge dame der Koningin een bloemruiker, met bloemen in de Noderlandsche nationale kleuren. H. M. gaf deze jongedame de hand ten teek6n van dank en richtte daarop terstond het woord tot den eersten burgemeester, om hem dank te zoggen voor de ontvangst. Met oen vriendelyken handdruk nam de Koningin afscheid van den eersten burgemeester. Do Keizerin wuifde by wyze van groet. Onder levendige hoozees der monschen- menigte zette de stoet zyn weg voort naar het Koninklijke Slot. De Keizer reed na afloop van de parade aan het hoofd der vaandelcompagale met de vaandels van het gardekorp» naar het Slot. Aan 'sKolsora rechterzyde reed Prias Hendrik der Nederlanden, getooid met het lint der orde van den Zwarten Adelaar; aan zijn linkerzyde de groothertog van Mecklenburg. De Keizer, die den maarschalksstaf dros*", word overal door de duizenden stormachtig toegejuicht. Hedenmiddag wordt in het Koninkiyk Slot door Koningin Wilhelmina ontvaDgon het bei stuur van de Holloidache vereenlgiüg „Neder land en Oranje" nl. do heeren profeaaof Dubois, baron Van Feeckeren, Polak, Van Taak Trakranen en Hartog. BERLIJN, 81 Mei (R. O.) De voorjaars- parade van het gardekorps werd heden doof het prachtigste weer begunstigd en begon reeds hedenmorgen te acht uren. De Keizer met den opperveldmaarschalkstaf kwam met schitterend gevolg, waaronder de Groothertog van Mecklenburg, Prins Hendrik dor Nederlanden, Kroonprins Friedrlch Leopold aanryden, terwyi de Keizeren met Koningin Wilhelmina ln open wagen h la daumont ge reden de parade gadesloeg. Do Keizer reed daarom met zyn gasten,1 het gevolg en de vreemde officieren, waar onder de Fransche officieren Bonnel en Pallet voorby het front terwyi do troepen het ge-j weer presenteerden. Daarna nam het deflleeren dor verschil lende wapens een aanvang. Ter linkerzyde van den Keizer hield het rytuig, waarin de Koningin zat, stil. H. M. was gekleed in lichtblauwe japon. Toen de Keizer zich aan de spits van het garderegiment stelde om dit voorby de vorstin nen te laten trekken, stonden deze in het rytuig op. Na afloop brachten de Keizer en Prins Hendrik der Nederlanden, de vaandels en standaarden naar het Slot terug, torwyl de Keizerin en Koningin Wilhelmina naar de Brandenburger Poort reden, overal luidruchtig toegejuicht. BERLIJN, 31 Mei. (R, O.) In zjjne begroo- tings-aanspraak tot Koningin Wilhelmina, deed de eerste burgemeester Kirschner uitkomen de betoekenlsvolle en menigvuldige betrekkin gen zoowel op wetenschappeiyken als op kunst en oeconomisch gebied, welke het Duitsche ryk met het stamverwante volk van Nederland verbonden, legde or den nadruk op dat een der roemrykste geschiedenissen van het vryheidlievende Nederlandsche volk door den Dultschen dichtervorst voor het nage slacht is geboekstaafd. Voorts maakt spreker melding van de tal ryke Innige banden van bloedverwantschap,1 die sedert den grooten Keurvorst het Huis van Oranje met de Duitsche Vorstenhuizen, vooral met het Huis Hohenzollera vereenigen,.' Immers heeft Koningin Wilhelmina pa$; kort geleden aan een Duitsch vorst, die nauw aan het Huls Hohenzollorn verbondon is, de hand tot den eeuwigen liefdebond gereikt. Daardoor is de vreugde algemeen, waarmede de burgerschap de door haar Volk geliefde' Koningin, die tevens aan het Pruisische Vor stenhuis verwant is, welkom heet! Spreker sluit z(jn redevooring met den wensch, dat de uren, die do Koningin met' Haar gemaal gemeenschappoiyk met het Duitsche Keizerpaar in Beriyn doorbrengt,1 zonnig en vrooiyk mogen zyn als deze lente ochtend. Thormometerstandgisteravond om 8 uren 19° C. 66.2° Fahrenheit, hedenmorgen om 8 uren 17° C. 62.6° F., 'a middags om 12 uren 28.6° C. 74.3"J F., 's namiddag® om 4 uren 18.5° C. 65.3° F. ADVERTENT1ËN. Deo 12deu Juni hopen onze go- liefde Oudere IZAK v. EE3 "v t en MARGARETHA FLORISSON hun 40-Jarige Echtvereeniging to herdenken. Hun dankbare Kinderen Behuwd- en Kleinkinderen. Leiden, 31 Mei 1901. 4893 10 Ondertrouwd: PETRUS GEORGIUS TOPPER EN PETRONELLA JOHANNA HOOIJMANS. 4894 7 Hillegom, Voorschoten, 30 Mei 1901. Door Gods goedheid voorspoedig bevallen van een welgeschapen Doelitcr. 4904 7 A. BOEHMER A. BOEHMER Wiggers. Leiden, 31 Mei 1901. (Hooigracht 78.) Eenige en algemeene kennisgeving. Hecfen overleed na een kortston dige ziekte, tot myn diepe droefheid, myn geliefde Echtgenoot, de Hoog EdelGostrenge Hoer W. G. TUNING, oud-Kolonel der Mariniers. Mevrouw de Wed. A. R. L. TUNING, 4916 10 Bosschart. 's Gravenhage, 28 Moi 1901. (Prinsegracht 125.) Eenige en algemeene kennisgeving. Voor de vele bewyzen van deel neming, ontvangen by het overlijden van hun Behuwdzuster Mevrouw de Wed. VIRULY Gleichman, betuigen de Heer en Mevrouw T. P. VIRULY Ledeboer hun harteiyken dank. Leiden, 31 Mei 1901. 4912 7 Iemand, die door by zond*, re omstan digheden geld moet maken, biedt te koop aan een 4911 11 welke na aftrek van alle kosten pCt. rente opleveren. De Huizen zyn twee jaren oud, zeer solied ge bouwd en uitstekend verhuurd. Brieven onder letters M. Y. aan den Boekh. J. M. N. KAPTEIJN, Breestraat lia Huize Beresteyn. Met September a. s. wordt aan deze inrichting een exiernaat voor een beperkt aantal leerl. verbonden. Elke klasse bestaat hoogstens uit 12 leerlingen. Aanvang der lessen halfnegen en kwart over twee (na aankomst der tram nlt Lelden). Opleiding voor verschillende klassen In 1000 slaagden adsp. voort Frosp. en verdere inl. op aanvrage. 4900 58 ii i Solo, Koorzang en Declamatie, OP ZOKDAO 2 JUNI, des avonds te klokke Iialfnegen. Toegang alléén voor personen boven 15 jaren. Programma's, tevens bewijs van toegang, te verkrijgen aan het Volks huis, Zaterdagavond van 7 tot 10 uren, tegen 5 Cents; den avond zeiven tegen 10 Cents. 4892 17 105, Hoogcwocrd 105. 7 Album-Portretten 2 Kab.- i 1. 1 Salon-Portret1.— 4908 6 tegen 1 Augustus a. 8.: een ruim BOVENHUIS, beneden een flinke Kamer aan de straat, boven drie Kamers, Keuken en goeden Zolder met Dienstbodekamer. Te bevragen: Lan- gebrug No. 87. 4905 8 Steeds ruim gesorteerd in 4902 24 Vraag de sterke Zwarto Wollen Vrouwenkousoa !t 40 en 477? ct van de Korenbrugsteeg naar Nieuwen Rijn 78 boven: L. P. VIS DER ZON en 4906 9 T.T.VJNSOMEM. s J. w. PADDENBURGI. Bode op Leiden v. v. Amsterdam. Dagelijks verzending van Goederen tegen gewoon tarief. Vertrek dagelyks 9e avonds halfnegen uit Eeiden. Bestelhuis Oude Rijn 16, hoek Kuipersteey. 4901 10 ASPERGES, Aardbeziön, nieuwe Westlandsche Aardappelen, puikbeste Malta-Aard appelen, mooie Bloemkool, jonge Wor teltjes, Komkommers, enz. verkrijg baar by 4907 9 E. KWAADGRAS, Diefsteeg Ou, in den Groenten- en Fruithandel. Leidsche Accountantskan toor: P. A. A. v. BOON en W. M.HACKFOORT, Beesten markt 48, inrichten, contro leeren en bijwerken van administraties. Alle werk zaamheden op administratief gebied. 1174 8 Te huur of te koop gevraagd een groot Opgaven onder vermelding van straat en aantal kamers worden inge wacht onder letter B by den Boek handelaar A. J. BINNENDIJK Jr., Botermarkt 11. 4914 10 ZONDAG den 2dcn JUNI, 's avonds te 8 uren: door het Dubbel Mannen- Kwartet der Nederlandsche Opera van Amsterdam. Zie groote Aanplakbiljetten. De tweede Afdeeling (oud- Holl. liederen) zal worden gezongen in oud-Hollandsch Kostuum. By gunstig weder in den Tuin, by ongunstig weder in do Zaal. Plaatsbespreking in den Tuin in de omgeving van de Muziektent gratis Zaterdag van 1012 en 2 4, en Zondag van 12 tot 2 uren. Nederlandsche Fabriek van Geconcentreerde Voedingsmiddelen, Wagenstraat 122a, 's-Gravenhage. De DIRECTIE bericht by dozen, dat zy als Hoofddepothouder voor de Ge meente Eeiden voor den verkoop van het Ilygeameei heeft aange steld den Hoer Th. F. VLIELAND J r., Maarsmanssteeg 10. 4898 10 Een gerenommeerde Theo-firma, Hofleverancier, vraagt voor Leiden eone plaatselijke AGENT tot den verkoop van gepakte Thee aan Winkeliers op gunstige voorwaarden. Br. fru. lett. A R AJg. Adv.-Bur. A. DE LA MAR Azn., Amsterdam. 4899 9 gevraagd met 1 Augustus, bevat tende 5 Kamers, voor een gezin zon der kinderen; huurprys f 325. Brie ven met volledige omschryving onder letter H Boekh. S. C. YAN BOES- BURGH, Leiden. 4903 9 GRAND RESTAURANT 84. Breestraat 84. DIMANCHE LE 2 JUIN. Couvert al f Hors d'Oeuvro Varié. Potage Vermicelli la Poulette, Corbeilles au foie do Volatile. Saumon du Rhin s00 Genévoise. Entre-cOte sautó. Pommes frites. Pourpier la Cróme. Pigeons de Francs rötis. Compote. Riz Glace a l'Ananaa. Fruils. Fromage et Dessert. Couvert A 1.23® Potage Vermicelli. Barbue sce Hollandaise. Rhumsteak au jus. Pourpier h. la Crème. Veau sauté a l'Espagnole. Glacé 1'Ananas. Dessert. 4915/5 Aparte Zalen voor Déjeuners, Diners en Restaurant l.i catlCi Plats du 8oir. TUSSCHEN LEIDEN—Leiderdorp—Zoeferwfc/Je— HazerswoudeAMSTEROftM i. v. Ondergeteekende bericht aan zy'ni geachte CIlGnteele, dat hy in Let ver-! volg zal vertrekken van l.eideui naar Amsterdam Woonsdag en Zaterdagavond halfnegen |J van Amsterdam naar ILeiden. Dinsdag en Vrijdagnaui. 5 uren.' 4913 19 Beleefd aanbevolend: C. K00TEB0GIH. ligplaats Botermarkt.

Leidsch Dagblad | 1901 | | pagina 3