Haarlemmerstraat 130, Leiden. 9 Tien, Twintig, Dertig en Vijf en Zestig Gents-Artikelen, Huishoudelijke Artikelen. af heden tot en met 31 Januari a. s.: bestaande in hoofdzaak uit onderstaande buitengewoon voordeelige i» Van Buitengewoon goedkoope aanbieding van Tien Cents. Twintig Cents. Dertig Cents. Vijf en zestig Cents. Om den verkoop van deze Artikelen zooveel mogelijk te "bevorderen, wordt bij elk Artikel een nnmmer gegeven, deelnemende aan eene 'Verloting van 24 fraaie Salonspiegels, welke op 1 Februari aanstaande zal plaats hebben. Geslepen Punchglazen. Geslepen Maderaglazen. Geslepen Wijnglazen. Geslepen Waterglazen. Geslepen Rijnwijnglazen. Glazen Suikerpotten. Glazen Geleivormen. Blauw Porseleinen Mosterdpotten, Blauw Porseleinen Peperbussen. Beste Haren Schoenborstels. Beste Haren Kleerborstels. Beste Haren Tandborstels. Beste Haren Kachelborstels. Nikkelen Dessertmessen. Zware Brittannia Lepels. Zware Brittannia Vorken. ;Emaillen Steelpannen. Emaillen Borden. Emaillen Lepels. Emaillen Schalen. Ovale Glazen Dessertschalen. Fijn Witte Waterkannen. Diepe Granieten Borden. Platte Granieten Borden. Fijn Witte Bakschalen. Fijn Witte Achtkantschalen. Fijn Witte Soeptassen. Emaillen Rookvangers. Gedecoreerd Blikken Bussen. Gedecoreerd Blikken Kachelblikjes. Bouillonzeeften. Gekleurde Pianokaarsen. Glazen Botervlootjes. Enz., enz., enz. Japansche Breibakjes. Japansche Kluwendoozen. Japansche Wandborden. Nikkelen Rammelaars. Emaillen Steelpannen. Emaillen Omeletpannen. Emaillen Koekpannen. Emaillen Borden. Emaillen Soeplepels. Emaillen Schuimlepels.' Emaillen Trechters. Emaillen Schalen. Emaillen Zeeppotten. Wollen Lampenpoetsers. Blikken Lekemmers. Fijn witte Waterkannen. Gekleurde Waterkannen. Fijn witte Bakschalen. Fijn witte Boterscheppers. Fijn witte Koffiekannen. Fijn witte Theepotten. Fijn witte Schalen, achtkand. Fijn witte Schalen, diep. Fijn witte Stroopkannen. Fijn witte Waschbakken met 2 ooren. Fijn witte Waschbakken zonder ooren. Blikken gedecoreerde Bussen. Blauw porseleinen Melkkannen. Wit porseleinen Mosterdstellen. Metalen Sauslepels. Metalen Suikerstrooiers. Metalen Punchlepels. Diverse soorten Portretlijsten. Blikken Oliekannen, 2 Liter. Lederen Portemonnaies. Gelakte Theebladen. Gedecoreerde Theebladen. Lepelbekers met Nikkel. Enz., enz., enz. Beste Bezems met Stok. Diverse- Portretlijsten. Metalen Soeplepels. Suikermandies met Nikkelmontuur. Japansche Soeptassen. Gazen 3-deelige Messenmanden. Japansche Handschoendoozen. Japansche Zakdoekdoozen. Kapstokken. Nikkelen Tafelschellen. Diverse Nachtlampen. Zachte Hoedenborstels. Mattenkloppers. Oleographieën. Gegoten ijzeren Strijkijzers. Indische Kinderstoelen. Gegraveerde Likeurkaraffen. Geslepen Likeurkaraffen. Japansche Lepeldoozen. Japansche Theebladen. Granieten Dessertschalen. Bussenopeners. Appelboren. Strijkbouten. Fijn witte Bakschalen. Botervlootjes. Koffiekannen. ,f Iheestoofjes. Geleivormen. Haringschalen. Kamerpotten. Aardappelschalen. Scheerschotels. Vleeschplaten. Waschbakken. Lampetkommen.' Waterkannen. Taartschotels. Gazen vierdeelige Geldbakken. Hennep Boodschaptasschen. Rieten Schooltasschen. Palissander Tabakkisten. Doozen Zeep met Odeur. Emaillen Kookpannen. Emaillen Steelpannen. Emaillen Hang-Zeepbakken. Emaillen Zeeppotten. Emaillen Stofblïkken. Emaillen Stoelpotten. Emaillen Theebladen-Vergieten. Emaillen Meelscheppers. Emaillen Omeletpannen. Emaillen Koekpannen. Emaillen Schalen. Emaillen Drinkbussen. Emaillen Trechters. Emaillen Nachtpotten. Lederen Hondenhalsbanden. Wollen Lampenpoetsers. Steenen Theeplaten. Gedecoreerde Bloemengieters. Gedecoreerde Doozen. Gedecoreerde Schooltrommeb. Kleerborstels op Plankje. Boekenbussen Kruidenier, enz. Hercules Kurkentrekkers. Hercules Haarkammen. Saladelepels en Vorken. Koekborden met Hengsel. Metalen Doos met 5 pak Lucifers. Porseleinen Theeplaten. Porseleinen Dames-Déjeuners. Gegoten Pan met Deksel. Enz., enz., enz. Granieten Compotiers. Granieten Sauskommen. Granieten Vischschotels met plaat. Granieten Broodmanden. Granieten Vleeschschotels. Ontbijtborden in verschillende modellen, per 12 stuks. Lampetkan en Kom samen. Chocoladeketels met hengsel Kamerpotten met deksel. Koffiefiltreerkannen. Emaillen Melkkokers. Emaillen Waterketels. Emaillen Braadpannen. Emaillen Vergieten. Emaillen Emmers. Emaillen Tijlen. Emaillen Wat r ainen. Emaillen Theepotten. Emaillen Koffiekannen. Emaillen Kookpannen. Eiken Broodtrommels. Spiegelschild Muurlampen. Japansche Theebladen. Flinke Keukenspiegejs. Paarlemoer Presenteerstellen. Brittannia Lepels per dozijn. Brittannia Vorken per dozijn. Kruidenkasten met 6 potjes. Vogelkooien. Geslepen Roemers per 12 stuks. Zwarte Pannen met deksel. Slijpplanken. Hakborden. Petroleum Snelkokers. Blikken Werklampen. Houten Rookstellen. Inktstellen. Staalplaat Koekenpannen. Reiskoffers. Beenen Eierenlepels per dozijn. Beenen Dominospellen. Enz., enz., enz. De meeste dezer Artikelen kosten gewoon in den handel één Golden. ijn JE STAD MAASTRICHT 1065# 615

Leidsch Dagblad | 1899 | | pagina 6