éJlÉöS Dof-Pedicure Kinder wijn Opafim Moapt ra Colts LOMBOK. Bears van Amsterdam. advertenties. MBA A. L. Sfi/HT Jr., Kalverstraat 308, bij J. v. IIEVEIiEN, Drogist, Het zilveren feest van „Musis Sacrum". Wat ie dat met het weder verbazend mee- geloop^n. Gelukkig! Want het was hoofd zakelijk een buitenfoest, en dan haDgt het welslagen wel voor driekwart of zeven achtsten van de gesteldheid der natuur af. En de natuur was het feest bij uitstek ter wille, al had ze zich overdag allesbehalve gunstig laten aanzien. De regenbuien dreven over, de wind begon meer en meer te liggen en de temporatuur was stijgende. Er was veel werk van gemaakt. De zaal van bet sociëteitsgebouw was keurig versierd met bloemen, planten en slingerend groen om de pilaren, alsmede met dundoek in c"e Leidscho kleuren, terwijl ook bet stedelijk wapen, vlak tegenover den hoofdingang natuur lijk niet ontbrak. Veelkleurige ballons hingen hier en daar nog en maakten eveneens een goed effect. In den tuin waren met kwistige hand insgelijks ballons in allerhande kleuren en vormen in lange slingers aangebracht en vlaggen en wimpels ook al in menigerlei kleur en (soms eigenaardigen) vorm ontbraken evenmin. De versiering van groen en bloemen was van den heer W. Van Veen en de overige van de heeren Gebroeders Reinke. Alles bad gisteravond een feestelijk aan zien, zelfs de leden met hunne dames, die reeds tijdig in zeer grooten getale naar „Musis" stroomden, waarhoon do weg langs het Plantsoan voor hen gemakkelijk was ge maakt. Van gedrang door het anders daar tfa&nde buitenpubliek was nu geen sprake, vant de W6g was er gedeeltelijk, met toe stemming van het hoofd der gemeente, «rij gehouden door het plaatsen van afsluithekken en meer politietoezicht. Aan de waterzijde was de publieke passage echter opengebleven en daar was het dan ook stampvol, evenals aan den overkant op den Ringel zeiven. Ook daar was voor muziek gezorgd, want het muziekcorps der dd. schutterij voerde er in een met vlaggen versierde en, toen het don ker geworden was, met lampions verlichte drijvende tent een geregeld programma uit, echter zoodanig, dat de nommers van het programma hier meestal werden ten gehoore gebracht als de muziek op het terrein van „Musis" zelf niet speelde. Hier werd een goed gekozen programma uitgevoerd door het stafmuziekcorps van hot vierde reg. inf., onder directie van den heer W. Van Erp, waarmede zeer veel bijval werd ingeoogst. nMusis-Sacrum"-marschen ontbra ken uiteraari niet. Een zeer goeden indruk maakte ook het gezang der ongeveer zeventig zangers, die voor deze gelegenheid hunue welwillende medewerking tot opluistering en afwisseling van den avond verleeuden en onder leiding van den heer C. B. Duyster Jr. van uit den muziektempel, onder begeleiding van eemgo koperen instrumenten, een drietal liederen over het feestterrein en ook daarbuiten deden weerklinken, waarvan reed6 dadelijk Mendels sohn's „Featgesang an die Künstler" voor dit doel een goede keuze kon genoemd worden. Het gezang klonk goed en ook met Verhulst's „Vlaggelied" en het oude „Wilhelmus van Nassouwe" tot besluit van het eerste concert programma, dat door bet „vierde" bovendien reeds met het „Io vivat" en „Wien Neer- landsch bloed" was aangevuld, werd algemeeie instemming verworven. Het „Wilhelmus" moest zelfs herhaald worden. Eeroplaatsen waren bi) het bestuur van „Musis" onder de veranda bij den hoofdingang gereserveerd voor de vertegenwoordigers van het gemeentebestuur,' de heeren wethouders Da Sturler en Dekkuyzen (de burgemeester en de oudste wethouder de heer Juta waren ongesteld), voor don gamizoens-commandant, kolonel Langguth, de genoodigde besturen van de sociëteiten „Minerva", „Amlcitia" en „Con cordia", voor oud-commissarissen enz., eu toen dj laatste tonen van Mendelssohn's „Fest- gesang" hadden weerklonken, trokken zij allen op naar den muziektempel, van welken alloen de heer J. J. Van Masijk Huyser van Reenen als president de trappen beklom ten einde er van het platform de om de tent geschaarde menigte tos to spreken, m. a. w., zooals op het programma vermeld stond, de „feestrede" te houden, waarin hij allereerst den bovenvermelden gasten dank zeide voor hunno tegenwoordigheid, omdat daarin het bewijs van sympathie tqoc do veieeniging lag opgesloten. Spr. herinnerde er aan hoe de gelederen der oud commissarissen in de nu verstreken kwarteeuw zyn gedund; hoe vele van die vrienden, wier hart voor „Musis" warm klopte, zijn heengegaan. Veel is er sedert veranderd: maar één zaak is niet veranderd: de vereeniging is dezelfde gebleven. Hare soliditeit en humaniteit heeft zij hoog gehouden; die zijn onbesmet gebleven. Spr. wees er op hoe reeds bij den aanvang van dit vereenigingsjaar iö Mei in kleineren kring dan nu de oprichting van „Musis" werd herdacht en toen in korte trekken hare wor ding en geschiedenis was gememoreerd ge worden. H(j wenschte daarom thans niet in herhaling te treden; maar er wel op te wjjz n dat des te meer bleek, dat er reden bestond tot bespreking der vraag om het zilveren feest op grootscher schaal dan toen te vieren. Die vraag werd door het bestuur volmondig beantwoord, want er bestond alle reden voor, en het besluit vond ook bijval b\j de aandeel houders, wien daarvoor alle erkentelijkheid toekomt. By de verdere ontwikkeling der feestplanneD werden bestuurderen dapper ter zyitj gestaan door de door hen benoemde sub-commissie, aan wie do eer toekomt dat „Musis" er zoo luisterrijk uitziet als thans het geval is. Door de goede zorgen dier commissie zullen bovendien de kinderen der leden Zaterdag avond feestvieren op zulk oen wtJze vol ver rassingen, dat de ouders zeker met hen zullen met-juichen. Daarvoor huldo aan die commissie I Leve de commissie 1 (Fanfares en toejui chingen). Dank werd verder gebracht aan de heeren zingers, wier lied zoo schoon heeft geklonken en die het feest aldus hebben willen opluis teren, en dank ook aan den betr Duyster, die als directeur zich voor datzelfde doel zooveel mo3ite heelt getroost. Een hoezee ook voor hem! Hierop wenschte de heer Van Reenen het woord te geven aan een onzer geaebtsto ingezetenen, eere voorzitter der feestcommissie, doch nauwelijks had hy dit gezegd of de heer H. Van de Velde, voorzitter dier commissie, trad op den president toe en overhandigde hem namens de leden een fraaien krans, waarop wederom fanfares en toejuichingen volgden. De heer A. G. Hessels, de bedoelde eere voorzitter, herinnerde er alsnu ,aan dat zich een commissie gevormd had, bestaande uit de heeren Van Reenen, Caron en spreker zelf, om de leden van „Musis" in de gelegenheid te stellen een bljjk van belangstelling to geven in een plan, dat door hen gevormd was en door den steun van vele leden (wier aantal echter voor vermeerdering vatbaar is, omdat de lijst tot deelneming niet allen schijnt aangeboden te zijn, zoodat de over- geslagenen alsnog hun naamkaartje maar hebben in te zenden) nu tot uitvoering kon komen. Hem was nu als oudste der leden en mis schien ook der aanwezigen de vereerende taak opgedragen een man toe te spreken, die nog vóór de geboorte van „Musis" ter harer op richting yverde en gedurende de 25 jaren van haar bestaan in het bestuur heeft gezeten, den penningmeester mr. C. H. P. Klaver- wijden, en hem dank te brengen voor de wijze, waarop hjj die betrekking bereidwillig al aie jaren vervulde. Aan hem toch is mede voor een groot deel te danken, dat „Musis" is geworden en gebleven, wat zij nu is. Ve9l lof zou spr. hier over den penning meester nog kunnen verkondigen, doch hij zou dat niet doen. Maar zeker zal ieder met hem instemmen als hij roept: Leve Klaver- wijden I Leve „Musis Sacrum,'" wat dan ook ieder te midden der fanfares, met luider stemme deed. Daarbij zou het evenwel niet blijven, want de leden wenschten den heer Klaverwij Jtn ook een stoffelijk blyk hunner sympathie te vereeren, en dat geschiedde nu coor den heer Caron, die den jubilaris overhandigde een kostbaar zilveren vrouwenbeeld, rustende op e.n zwart marmeren voetstuk met zilveren plaat, bevattende do inscriptie (naam der vereeniging en datums), terwijl het beeld, den he.r Klavorwyden een lauwerkrans toe reikende, bovendien op een lint overeen schild eveneens den naam van „Musis Sacrum" ver meldt, alsmede de initialen van den heer Klaverwjjden. Het in de fabriek der heeren Van Kempen artistiek bewerkt beeld werd in den loop van den avond voor de laden ter bezichtiging gesteld en ging vorgez-ld van een fraii album, vermeldende in calligraphisch schrift de namen der ruim 200 deelnemers. Toen de heer Van Reenen na de aanbieding zjjne „feestrede" vervolgde, wees hij er op hoe veel muzikaal genot „Musis" in die 25 jaren met haar ruim 500 concerten heeft geschonken, ook aan do „buitenleden," die tegelijkertijd kunnen profiteered En als der vereeniging nu ook in het vervolg dezelfde steun van allen, ook van het gemeentebestuur, ten deel valt, dan zal zy ook verder blijven bloeien. Dat zij zoo! Opnieuw daverende fanfares en toejuichingen. Daarop trad de pauze van het concert in en toen na afloop daarvan do Schuttorykapil in den tuin de plaats van het „Vierde" had ingenomen en nog eenige nommers had ten gehoore gebracht, werden de deuren der zaal, die tot nog toe gesloten waren gebleven, geopend en nam aldaar het bal oen aanvang, alsmede dat op het planchier achter in den tuin. Intusschen had het bij de onder de veranda, op de eeroplaatsen gezeten hebbende genoo digde autoriteiten, vertegenwoordigers van bevriende sociëteiten enz. niet aan toosten op den verderen voorspoed der feestvierende vereeniging ontbroken en waren door hen het bestuur van „Musis Sacrum" de geluk- wenschen aangeboden, waarby de schuimende eerewjjn niet ontbrak. Na de groote polonaise, ook door den tuin, werd het hoe langer hoe opgewekter en steeg de feestvreugde. De verlichting van den tuin met ai die ballons en lampions, ook van boven tot be neden aan den muziektempel, was inderdaad phantastisch en op sommige punten bood zij een schouwspel als uit do „duizend en óen nacht," verhoogd door het meermalen afsteken van bengaalsch vuur. Ook de eerepoort van gas vóór den hoofdingang tot het gebouw met Daam en jaartallen maakte, wegens het goed slagen er van, een schitterend effect. Het was reeds lang dag toon de laatste feestvierenden het terrein verlieten. Thermometerstand: gisteravond om 8 uren 14° C. 57.2° Fahrenheit; hedenmorgen 8 uren 14.5° C. 58.lu F.; 'smiddags om 12 uren UP C. 66.2^ F.; 'snamidiaga i uren 19° C. 66 2° F. De opstand der Druzen. Dezer dagen is het bericht van nieuwe vijandelijkheden tusschen de Druzen, de be woners van Haoeran, in Syrië, en de Turken gekomen. Tot dusver vernam men alleen, dat bijna een geheel bataljon Turksche troepen in de pan was gehakt, maar nu worden uit Beiroet nadere bijzonderheden aan de „Times" gemeld. De oorzaak van de uitbarsting was het zenden van een expeditie uit Bu6ra-el-Harir, een garnizoensplaats in Haoeran, om eenige benden Druzjn, die ongeregeldheden hadden gepleegd, te tuchtigen. De troepen, ongeveer 600 man sterk, werden ten zuiden van de hoofdstad el Sneideh door een groote macht van Druzen aangevallen; in het gevecht, dat verscheidene uren duurde, werden van do troepen 450 maD, waaronder een kolonel en twee majoor', gedood en de overigen gevan gengenomen door de Druzen, die ook twee kanonnen buit maakten. Op het einde van den voiigen opstand, die in November begon en drie maanden duurde, had de regeering de voorwaarde gesteld, dat al de wapenen zouden uitgeleverd worden, maar dat daaraan geen gevolg is gegeven, is duidelijk, nu het blijkt, dat de Druzen zulk een groote gewapende macht op de been hebben kunnen brengen. Door de nu behaalde overwinning, waardoor hun e6n groote hoe veelheid wapenen en ammunitie in handen is gevallen, is het weerstandsvermogen der Druzen aanzienlijk verhoogd, en de algemeene indruk is, dat de opstand veel ernstiger zal zijn dan de vorige. Uit Smyrna, Salonika, Jaffa, Alexandretta en Acre zijn onmiddollyk troepen ontboden, en de redifs van Syrië z\jn onder de wape nen geroepen. Ofschoon de laatstgenoemde maatregel altijd veel ontevredenheid wekt, omdat daardoor de vrouwen en de gezinnen van do kostwinners worden beroofd, is het tot dusver in Damascus en Beiroet en ook in de provincie buiten Haoeran rustig gebleven. De gouverneur van Damascus, onder wien het district Haoeran rts-sorteert, is naar Konstan- tinopel ontboden om rekenschap af te leggen, hetgeen gelijk staat met ontslag. Telegram m o u. ATHENE, 2 Juli Gisteren gingen de Turk sche troepen op Creta weder tot een aanval over. Zy trachtten zich meester te maken van Kissanio en Selino en de opstandelingen op de vlucht te drijven. Zy werden echter na oen bloedig gevecht teruggeworpen en leden zware verliezen. (Tioeede Tel.). De nederlaag, door de Turken geleden, is een zeer belangrijke. Men spreekt van 200 dooden. Drie kanonnen wor den genomen. Do troepsn trachtton de 1600 soldaten, die in Kandano door de opstande lingen belegerd worden, to ontzetten. LONDEN, 3 Juli. De „Daily Chronicle" verneemt uit Buluwayo van gisteren, dat de zoon van wylen koning Lo Bengula, Nyamanda, door den raad der hoofden tot koning der Matabelen is uitgeroepen. Uit Lorenzo Marquez wordt aan de „Daily Telegraph" gemeld, dat uit Lissabon per telegraaf bevel is ontvangen om alle beschik baro troepen te Beira samen te trekken. Do Portugeescho infanterie en artillerie worden thans ingescheept. Uit Canoa (Cretaj wordt onder dag- teekening van gisteren aan de „Times" ge seind, dat een proclamatie van den Sultan is verschenen, waarby een algemeene amnestie wordt afgekondigd. Eerkeiyke Berichten. Alfen: Zondag-voorra. te balftien de heer Korf, ondprwyzer onder Israël te Amsterdam. Des namiddags te halfzeven de heer Muller, godsdienstonderwyzer te Zevenhoven. Benthuizen: Ds. Kl.rcq, van Koudekerk, zal Zondag namiddag te 2 uren in de vacature alhier optreden. Oegstgeest: Ned. Herv. gem. Zondag a. s., des morgens te tien uren, ds. S. H J. De Wolff, van Leiden. Noord wykerhout: Nod. Herv gem. Zondag-voormiddag te 10 uren, ds. Oort, predikant te 's-Gravenhage. D_js namiddags t9 2 uren. da. Van Veen, predikant tb Hillegom Voor hou tNed. Herv. gom Zondag a. s., des morgens te tien uren, ds. A. J. Ruys, van Oegstgeest. Woubrugge: Ned. Herv gem. Zondag avond te 6 uren, ds. A. Koers, predikant te Hazorswoude. Zoeterwoude: Ned.-Herv gom. Zondag a. s., des voorm. te tien uren, ds G J De Hoest, van Leiden. Btj het Departement van Koloniën is heden het volgende telegram van den Gouverneur-Generaal van Ned.- Indiö ontvangen: „Militaire patrouille naar Praja en Batoeklian gezonden ter opvatting van 13 muiters tegen het Praja- gezag, waaronder zich hoofden be vinden. „Engelenberg is reeds te Praja. Liefrinck is gisteren van Lombok vertrokken." A CA DEHIE-NIEIJWg. Leiden: Heden is alhier bevorderd tot arts de heer A. H. Oort en zyn toegelaten voor bet arts-examen etrste gedeelte de heeren F. J. Broers en A. Winkler Prins. Geslaagd zyn: voor het examen voor den Indischen dienst mr. G. Von Faber; voor hot candidaats-examen in de rechten de heeren A. Hyman, H. A. O. W. Gessink en H. C. Willink Kttjen; voor het. theoretisch ge- neoRkuniig examen de hetren K. M. B. Ten Brink en A. C. Witttnroodvoor het docto raal examen in de rechtswetenschap de heer J. De Witt Hamer. LEIDEN, 3 Juli. Omtrent de overbrenging van het s'of- feiyk overschot van den Oranjeprins naar Delft, wordt ons heden nog het volgende grmeld: By aankomst aan het Staatsspoorstation te 's-Gravenhage met den gewonen trein uit Bazel, waaraan een transportwagen en een salonrytuig van de Itahaansche Spoorweg- maatschappy waren gehaakt, stapte het meer gemelde eeregeleide, bestaande uit adjudant baron Sirtema van Grovtstins en ordonnance officier jbr. Van Suchtelen, uit den trein en onderhield zich enkele oogenblikken met den adjudant-generaal chef van het Militaire Huis der Koningin, graaf Dumonceau, en adju dant jhr. Van de Poll, waarna deze vier heeren, nadat van locomotief gewisseld was, weer instapten en de reis naar Delft werd voortgezet over de verbindingsiyn. De wagen, die het stoffeiyk overschot be vatte, was inwendig met rouwfloers bekleed. Het hulsel was bedekt met de nationale vlag en prachtige bloemstukken. Vele belangstellenden woonden op het perron van het Staatsspoor de eenvoudige verrich ting, die hoegenaamd geen officieel karakter droog, by. Een zestal onderofficieren, die eventueel als dragers hadden moeten optreden, behoef den dezen dienst niet te verrichten. Aan het Holl. Spoorstation werd slechts van machine gewisseld. De trein vertrok van daar onder leiding van den waarnemenden inspecteur der Holl. Uz. Sp.-Maatschappy, den heer Sarlemyn. De 1ste luiteDant L. F. T. Vogel van het 4de regiment inf., gedetacheerd by de Militaire School, wordt als leeraar by die inrichting overgeplaatst. De Nederlandsche minister-resident te Peking, de heer Knobel, heeft zich heden ochtend te 7 u. 20 m. van Den Haag naar Keulen begeven, ten einde zich by den thans daar vertoevenden Cbineeschen staatsman Li- Hung-Chang te voegen, met wien hy morgen- namiddag in Den Haag zal terugkeeren. Onder alle voorbehoud maken wy mei ding van een gerucht, dat aan het departe ment van justitie yverig gearbeid wordt aan eene novelle op het onlangs door do Staten- Generaal aangenomen wetsontwerp tot her ziening van het wetboek van burgeriyke rechts vordering, en zulks naar aanleiding van het daarover door den Raad van State uitgebracht advies. Daardoor zou het mogelyk worden de algemeen als deugdeiyk erkende verbeteringen als vrucht van den parlementairen arbeid te behouden en aan de tegen het aanstonds voorstellen van alle verweermiddelen by eerste antwoori gerezen bedenkingen tegemo t te korucfn. In verband hiermee zou de koninklyke beslissing nog wel eenigen tyd op zich laten wachten. {N R. C.) Do tocht naar hot Kanaal met eon der stoomschepen van de maatschappy „Zeeland" gaat, wegens te geringe deelneming, met door. mc.) Te Groningen is tot arts bevorderd de heer B. Kater, geboren te Groningen. By het examen voor vroedvrouw, gisteren to Rotterdam gehouden, is geslaagd moj A. M. Henschen, van Amsterdam. Het stoomschip „Edam" vertrok 2 Juli van Nieuw-York naar Amsterdam. De Haagsche rochtbank veroor- deeldb heden den kuipc-r, die in eene woning aan de "Waldeck-Pyrmontkade te's-Gravenhage inbrak en aldaar diefstal pleegde, tot 3 jaren gevangenisstraf; en den Scheveningschen jon gen, die op zeer wreedaardige wyzo een hit in de wei-ie mishandelde, tot 1 maand. Hedenochtend is uit het water van de „Water-party" in de Scheveningsche boscbjes het lyk opgehaald van oen naar gissing 20 jarige dienstbode. Het lyk is naar de Algemeene Begraaf plaats overgebracht. Marktberichten. Leidon, 3 Juli. Ter markt werJon beden aan gevoerd- Stieren 26 etnka 52 a f215. Kalf- en Melk koeien 163 etuke 105 a ƒ240. Varekoeien 62 stuks fu5 a ƒ200. Vette Osseu en Koeien 82 stuks 118 a f 260. Graekalveren stuks a Kalvoren (vette) 86 etu .a f21 a f 70. Kalveren (magere) 39 stuks f 6.a ƒ18.Hamels (vette) stuks f a Hamels (magere) stnks f a Schapen (vette) T26 etuks J 15. a f 26.—. 8chapen (weide) 21 stuks ƒ12.a' 0. Lammeren (magere) 782 stuks ƒ7.a ƒ14. Varkens (magere; 119 stuks ƒ10.a 22.— Varkens (vette) stuks per KG. Varkens (biggen) 132 stuks ƒ3. a ƒ9.—. Paaiden 1 stuks fa fVeulens stuks a f Tor markt aangovoerd: 333 randeren, 125 kalvoren, 726 schapen. 782 lammeren, 119 varkens, 132 biggen, 1 paard veulens. Ter wokelrpcsche Kaasmarkt aangevoerd 91 partijen. Besteed werd voor Goadscho Kaas van ƒ16.tot f 24.—; Derbj-kaas van tot Leidsche Kaas de 150 KG. tot Edamner Kaas (2de qnal.) ftot Aan de Stadswaag gowogen 67 partjjen, 3116 etak* kaas, wegende 18,988 £G. Delft, 2 Jnli. Aan de 8tadswaag gewogen: 870 achtsten en 61 zestienden vaten Boter, wegende te zamen 17,910 kilogrammen. Pr£s 36 a 64 het vierde, ƒ0.90 a 1 85 het KG. SchlGdnm, 2 Juli. Noteering van de Make, laar?. Moutwijn f 6.60, Jenever ƒ10.50, idem Amet. proef ƒ12.per Ned. vat en zonder lost, zoudei de bolastmg. Spoeling-commissie /0.50 per ketel. Noteermg van den Branderebond. Moatw.jn 6*/g a per heet. ct.. zonder fnet en zonder nelaeiing. 3 Juli 1896. ttaattloeningen. Vor. Koert pCt koers. hoden Cert, Nat. W. Schold 2)4 92)4 92 ioo)4 100*6 100X Hongarge, Goudl. 183193. 4 108)15 82)4 103)4 Italië. Jusclinjving 1802/81 6 Ooiitonr.. ObL l'ap. Mei Nor. 6 84% 8-5)4 ilito Zilv. Juli .6 86)4 ruien, Obl. Schalk. 1314 4 Ö3J4 Portugal, Obl. 18531331 met ticket 100 .8 26% 26)4 iel. Tabakslecning. 4)4 92)4 92)4 Rutland, UinncnL 1891. 4 63)4 63)4 litoISiLiliij Rothschild Rb.G25 4 «5J4 98)4 dito Ilope&Co. 188990 Rb. 625 4 98* Obl. J.eciiing 1W57.69 f 20 .4 101)4 102 in Goud Leen. 1634 6 104)4 105 Spuitje, Pcrp. Schold DaitenL 4 60)4 Turkije, Dousno Obl. 133>k 6 92)4 92 dito üecoiiv. LceningSuneO 21)4 21 Egypte, Obl. Luoning 1876 4 103); 108% Mexico, Buihcnlandisch. 6 43)4 43)4 Unzilië, Obl. 18*94 72 X 72)4 Ind. en Fin. Ondernemingen. Koloniale Dauk Aand. 57 66)4 N.-I. Handbk. Aand. 70 Scd. llimlolm. Aand. 138)4 138)4 Spoor wcgleenmgon. Roll. IJzeren-Spw.-iMjj. Aand. 103)4 108)4 100)4 101)4 M. t. Expl. v. St. Spw. Aand. 92)4 N'cd. Contr.-Spoorw. ObL ƒ250 3 92)4 Italic, Z.-ltal. Spw. ObL A—II 3 63)4 l'ulcu, Wars -Weencn Aand.. 166)4 dito Prior. Oblig. .4 99)4 Itusl.. Balt. Spw Aand.. .8 61 Yb 60)4 Tast. Spw. Mij. Aand. 31)4 81)4 1 wang. Dorabr. Obl. ZR. 625 4)4 100)4 101 Weicbtel ZR. Aand.. 74)4 Wladikawkas Obl. Rb. 125 4 97% Amen ka, Atchison Trut 4 76 J4 76)4 dito ObL 2e Hyp. IctL A 3 Central PaciGc Aand. 15 16 Cbic 8c Erie lo Ilyp. ObL 6 105% Denver Rio Grando C. v. A. IS 18 Louisv. Na8bv. Cert. v. Aaod. 48)4 Miss. Kans. Tezaa C. y. A. 11J4 11X Union Pac. C. v. A. 7)4 7)4 Canadian Pacific C v. A. 62 61 Oregon Short Line oblig. 6 24 24)4 Premielocnlngen. Nedeil., Stad Amaterd. ƒ100 8 110)4 111)4 87)4 33)4 Turkui Lecninc 1870 26)4 26)4 Prolongatie 3)4 Baltimore Ohio. Aand. Stoomv. My. „Nederland" Aand. Pakketvaart. Beltshares 78)4* willig. Ned.-Zuid-Afrikaansche sporen 213. Ondertrouwd: J. H. H. RÖMELINGH, Burgemeester der gemeente Zweeloo, en W. J. WELINK. Leek, 2 Juli 1896. 6051 6 Heden overleed, na een goduldig lyden van 8 jaren, onze Echtgenoote en Schoon dochter ANNA GEERTRUIDA VIERVANT TUKKER. W. H. VAN ZANTEN Jr. Mevr. de Wed. W. H. VAN ZANTEN Sr., N. W. Dekkers. Leiderdorp, 3 Juli 1896. 6053 8 De Hoer en Mevrouw SCHNABEL Bredemeijer betuigen hunnen welgemeenden dank voor de vele bewyzen van belangstel ling, by de geboorte van hun Dochtertje ondervonden. 5068 6 Leiden, Juli 1896. Voor de vele bewyzen van deelneming, ontvangen gedurende do ziekte en na het overlyden van myne geliefde Dochter MAR- GARETHA, betuig ik, ook namens myne kin deren, myn hartelyken dank. Wed. J. o VERDUIN- Haasbeek. Leiden, 3 Juli 1896. 6044 7 °PV* v' S- H. PEK KL, van loijlen Z. M. den Koning. AMSTERDAM. 7808 10 (MALAGA). Een versterkende en opwekkende Medicyn, dte coor vele Doctoren wordt aanbevolen. Verkrygbaar in kleine flacons a 25 Cis. 5057 10 Haarlemmerstraat 0. op het Raadhuis te Leiden, op Maandag den gden .luit is&ti, 'e voormiddags te 10 uren precies, van eene hoeveelheid van ititlO Hectoliters tiax-Cokcs, verdeeld in par tijen van 100, 50, 10 en 5 hectoliters, en zulks by afslag, tegen dad dyke In taling en i innen vctrtien dagen af te halen aan de Gasfabriek. Hloppcn zeven Cents per HL. Bezorgen ïjl Koopen en Hczorgcn zes Cents per HL.' Bestellingen worden aangi nomen pan het kantoor der Gasfabriek en aan het Mapazyn in de Pieterskerk-Koorsteeg 28, uitorltk tot Zateröag-naiüiacag tj 3 uren. 6<J48 17

Leidsch Dagblad | 1896 | | pagina 3