Voor den Winter. Dinsdag 8 October a. s. Beurs van Amsterdam. Alliance Frangaise. C. J. DE NIE iz. COUPE. Een Burgermeisje Wieier-Wedstrijd, 20. E. Amerikaansch Orgel. ie. Openbare Verkooping toegezegd een huis en erf, behalve geld. De onmiddellijke aanleiding tot den moord zou een vrouwenperkara geweest zijn. Zondag zyn te Soerabaia per eersten trein van Malang onder geleide van een schout aangebracht de kokkie, de baboe en een doe koen, die, van den trein komende, onmiddellijk zijn in verhoor genomen door den rechter- commissaris voornoemd. Verder zyn nog aangebracht de toekang koeda en zijn vrouw, die naaister in het gezin S van den heer Schrok was. Beiden logeeren ten huize van den schout, waar zij afgezon- - derd worden gehouden van de buitenwereld. Zij zijn van af hun komst dagelijks verhoord; des morgens in het zittinglokaal van den rechter-commissaris ten Paleize van Justitie en 's middags te zijnen woonhuize. Het „Soer. Hand." releveert het geheele verloop der zaak volgen derwijze: Nadat de heer S., die wist dat zijn vrouw 5? op den 20sten Juli thuis zou komen, hij had haar dat schriftelijk gevraagd, eerst na lang zoeken gevonden was, wekte zijn vreemde houding tegenover den moordenaar c-n ook B tegenover het vreeselijk misvormde ïyk zijner vrouw, wier kaken geheel verbryzeld waren, argwaan op, welke weldra bevestigd werd door de verklaringen van tal van getuigen, waaronder de bekentenis van den moordenaar, die, ofschoon hy zeer goed wist dat daarin voor hem geen verzachtende omstandigheid school, verklaarde dat hy door S. was omge kocht tot het plegen der sehandelyke mis daad, en dat de dag, waarop die moest plaats hebben, vooraf tusschen hem en S. was bepaald. Bykomende aanduidingen bevestigden die verklaring en weldra bleek het, dat de ver standhouding tusschen de echtelieden, ten gevolge van het immoreel gedrag van S, veel te wenschen overliet. De ass.-res. van Malang, voorgelicht door den resident van Pasoeroean, die zeker zyn sporen op polili*- gebied heeft verdieno, kwam tot het rt.vi.i-.u. dat door of op last van S. reeds sed&n iuilu een jaar pogingen waren aangewend om zyn vrouw door inlandsche vergiften uit den weg te ruimen. Het eene spoor bracht op het andere en weldra aarzelde de hulpofficier van justitie niet langer om den officier van justitie alhier voor te stollen rechtsingang met bevel tot gevangenneming te vragen tegen S den heer Schrok. De Raad, die zeker niet van groote crimi naliteit kan worden verdacnt, vond de bijge brachte bewyzen verpletterend, maar wenschte een nader onderzoek. Dit werd geleid door onzen scherpzinnigen officier van justitie zeiven. En toen opende zich zulk een poel van afgrfiselijke laagheid, dat de Raad i.^t gevraagd bevel Donderdag 29 dezer uitvaar- I digde. Yrydag-middag kwamen de moordenaar en diens vermoedelyke medeplichtige hier aan. Seaert dien is een aanvang gemaakt met de instructie der zaak door den rechter-com missaris en <«n den uitslag daarvan zal het afhangen of de terechtstelling wordt verleend. Telegrammen» SOFIA, 6 October. Een depeche uit Kon- stantinopel zegt dat de dragomans V3n Frankrijk, Engeland en Rusland aan de Porte eene nota hebben overhandigd, waar by be scherming van de Armeniërs wordt gevraagd. Ook te Scutari en te Taxim zouden on geregeldheden zyn voorgekomen. KONSTANTINOPEL, 6 October. Said-Pacha, de afgetreden groot-vizier, voorheen minister van buitenlandsche zaken, is nu weer aan het hoofd van dat departement opgetreden, als plaatsvervanger van Turkhan-Pacha, die van dezen post is ontheven. Te Trebizonde, de Armenische haven aan de Zwarte Zee, hebben de Muzelmannen in derj afgeloopen nacht de Christenen aangevallen. (De stad telt ongeveer 50,000 inwoners, groo- tendeels Mohammedanen). De regeering heeft terstond maatregelen genomen, maar. het garnizoen is te zwak. Heden hielden de vertegenwoordigers der mogendheden weer eene byeenkomst, ten einde te beraadslagen over hetgeen hun te doen staat. De uitslag was, dat besloten werd, zich opnieuw tot den groot-vizier te richteD. De toestand is ernstig geworden. Er heerscht groote gisting. BRUSSEL, 7 October. Een verschrikkelijk spoorwegongeluk heeft gisteravond plaats gehad tusschen Waveren en Ottignies. Een locomotief kwam in botsing met een trein vol passagiers. Er waren 10 dooden en 40 gewonden, waarvan velen zeer ernstig. Van alle zijden is hulp aangekomen. De oud-minister Beernaert bevond zich met zeven personen van zyn familie in een waggon der eerste klasse. Zyn schoonzuster, mevrouw Mourlon, de echtgenoote van den Dekenden ingenieur, was dadelyk dood. Mevrouw Beer naert werd licht gekwetst aan do borst, de minister werd niet gewond. Mejuffrouw Crets uit Parys, die zich by de familie bevond, werd aan het hoofd gewond. Twee waggons schoven letterlyk in elkaar. Geveilde peroeelem Gehouden verkooping aan Den Burg alhier op 5 October 1895, ten overstaan van J. J. Ter Laag Czn., notaris te Leiden: Een party warmoesland in de Waard, onder Lei derdorp, Kad. Sectie A, Nos. 937 tot en met 941, samen groot 1-01—80 hectaren,in bod 3700, kooper de heer G. W. Huls. 7 October 1895. Staatsfecnrngen. pOt Fed., Cert. Nat. W. Schold 2% dito dito dito8 dito dito dito8% dito Obl. dito 1886*2 8% Hongarije, Goudl. 1 S31-38 4 ttaliG, Inschrijving 1862/81 ft Oostonr., ObL Pap. Mei/Nov. dito Zilv. Jan.IJnH Polen, ObL Schatk. 1814 4 Portugal, Obl. 185318S4 mrt ticket 100 .3 id. Tabakslccning. 4% Rusland, Binnenl. 1S94. 4 dito 1833 bij Rothschild Rb. 628 4 dito Hope Co. 1889,90 GR- 625 4 Obl. Leening 1867/69 i' 20 .4 in Goud Leen- 1884 5 Spanje, Pcrp. Schuld BaitenL 4 Turkijo, Douane ObL 1886. ft dito Gcconv. Lccning Seri» O Egypte, Obl. Lcening 1876 4 Mexico, Binncnlandsch S Brazilië, ObL 1839. 4 Ind. en Fin. Ondernemingen. Koloniale Bank Aand. N--T. Handhk. Aand Red. Handolm. Aand. op rose. 5 Spoorwegleeningen. Holl. IJzeren-Spvr.-Mij. Aand. ObL dito3% M. t. Expl. v. St. Spw. Aand. Ned, Centr.-Spoonv. Obl. f 250 3 Italië, Z.-Ital. Spw. ObL A—H 8 Polen, Warc.-Weenen Aand.. dito Prior. Oblig. 4 Rusl., Balt. Spw.-Aund.. 8 Fast. Spw.-Mij Aand, 5 Iwang. Dombr. ObL ZR. 6® 4% Weicbscl ZR. Aand5 Wladikawkaa Obl. Rb 125 4 Ameriku,Ateb,Gen.Morg.Bonda4 dito ObL ïe Hyp. lett. A Central Pacific Aand. Chic Erio lc Ilyp. ObL ft Don vei- Rio Grande C. v. A. Louiev. Nashv, Gert. v. Aand. Miss. Kans. Texas C. v. A. Union Pac. C. v. A. Canadian Pacific C. v. A. Oregon Short Lineft Premleleenlngen. Nederl., Stad Amatcrd. 100 S Stad Rotterdam8 Gemeento-Crediet .8 België, Ant. 1837 2% Hong., Hypotheekbank 4 Hong., Theias4 Ooatenr., Staatsleen. 1854 .4 dito dito 1860 5 Rusland Staatsleen ing 1364 5 dito dito 1866.8 Turkije, Lecning 1870 Madrid 1863 t Tvansvalia Expl. Aand. Soutbstaudard Cert Prolongatie 2% Arkansas sty gend gulden. - Transvalia Expl Aand., willig, Vor. koers. 101)4 101% 101% 101% 81% 84 81% 94% 27 91% 63% 96.% 96% lOl^a 104% 64 95 27% 103 4-1 75 tl 79% 110% 101% 92 91% 54.'5£ 156 93% 63% 81% 99% 75% 97% 81% 33% 18% 109% 16% 61% 17% 00% 112% 108% 107% 102}%; 105% 1-2% 128 130 176 103% 35% 40% 127 25% Kooro beden 95 1013/8 101% 101% 84% 27% 91% 63% 06% 100% 104% 64% 43% 74% 139% no% 101% 93% 63% 81% 97% 81 33% 19 109% 16% 63% 14% 61% 34 31% 143 27% 1290 Uit de Rechtzaal. In den namiddag van den 30sten Juni kwam de spekslager J. met zfin knecht A. C. L. by den landbouwer H. te Zoetermeer om varkens te koopen. Van die gelegenheid schijnt bedoelde knecht gebruik te hebben gemaakt om den sleutel van den paarden stal waarin ook de kippen verblijf hielden mee te pakken. De boer, niet gerust over het verlies van zyn sleutel, ging op de loer liggen en jawel, hoorl 's avonds om 10 uren kwam L. terug, ging den stal binnen en een oogen- blik daarna begonnen de kippen te kakelen. Daarop ging de boer naar buiten, waarop L. aan den haal ging, zyn zak met 6 gestolen kuikens in den varkensloop neergooiende. Hoe wel de boer en diens dienstmeid L. duideiyk hadden herkend, ontkende deze 's avonds op het terrein of in den stal te zfin geweest. Ên de baas èn de meid moesten zich vergist hebben. Het ontkennen hielp echter niet veel, want de bewyzen tegen L. werden hoe langer hoe kliramender. Een getuige een knaap had hem zelfs 's middags den stalsleutel zien weg nemen en 's avonds met een oude kloek en een zak uit den stal zien komen. Het O. M. by de Haagsche rechtbank, waar L. heden terechtstond, vorderde zyne ver oordeeling tot 9 maanden, daar de rapporten omtrent den beklaagde zeer ongunstig luiden. Door den president der rechtbank werd alle moeite gedaan om beklaagde tot bekentenis te brengen en mede te deelen in hoeverre zyn baas J. in den diefstal betrokken was. Een oogenblik wankelde de man, maar spoedig herstelde by zich en bleef zyne ontkentenis volhouden. Voorts had zich heden voor de Haagsche rechtbank te verantwoorden H. H., land bouwer en koopman te Aarlanderveen, be klaagd uit een sloot een eiken paal te hebben weggenomen, toebehoorende aan den land bouwer L. aldaar, wiens land naast dat van H. gelegen was, en verder dat hy een hoe veelheid mest zou hebben ontvreemd uit een privaatput van L. Eigenlyk was de sop de kool niet waard en eene minder prettige verstandhouding de aanleiding tot de geheele quaestio, die haar oorsprong vond in een koop- en huurovereenkomst tusschen H. en L. De quaestie werd door H. met groote wel bespraaktheid toegelicht en voor zooverre de man te begrypen was, had L. volstrekt geen recht op deD paal en evenmin op den mest, daar H. het land had gekocht en daarmede alles, wat er op en in was. L. hield vol dat hy de woning en werf nog in huur had en dus nog aanspraken op paal en mest. Het Openbaar Ministerie wees er op dat de paal niet vast heeft gezeten in de modder blykens de getuigen-verklaringen, maar los dryvende in de sloot was, zoodat H. hier niet volkomen ter goeder trouw heeft gehan deld, maar heeft weggenomen en zich toe geëigend het eigendom van L., waardoor hy zich heeft schuldig gemaakt aan diefstal. Dat ook de arbeiders van H. wel eens ge bruik maakten van het privaat, dat L. nog in huur had, gaf H. geen recht op de mest- specie en door zich die toe te eigenen, heeft hy zich mede schuldig gemaakt aan stroopery. Bewezen achtende hetgeen ten laste is gelegd, vorderde het O. M. de veroordeeling van H. H. tot 14 dagen. De uitspraak zal over 8 dagen plaats hebben. De Haagsche rechtbank veroordeelde heden de werkvrouw te 's-Gravenhage, die zich schuldig maakte van diefstal van een horloge met ketting, tot 4 maanden; den kalk- werker en den opperman uit Leiden, die een baas alhier beleedigden, bedreigden en geld afpersten, tot 3 maanden; den man, die in het Haagsche Bosch illumineerglazen stal, tot 14 dagen; den koopman te Wassenaar, die zich schuldig maakte aan mishandeling, tot ƒ5 boete; den metselaar uit Leiden, die zich alhier schuldig maakte aan mis handeling, beleediging en vernieling by een burenstandje, tot 7 dagen, en den arbeider te Noordwyk aan Zee, die aldaar, door woest ryden, eene vrouw overreed, tot 14 dagen. Vrygesproken werd de koetsier uit Scheve- ningen, die terecht stond wegens bedreiging met een misaryf t;gen het leven. De rechtbank te Utrecht heeft heden J. P. K. en H. W., beiden wonende te Nieuwveen, thans in verzekerde bt waring, beklaagd van diefstal van een bankbiljet van f 60 en vier gulden in geld, met inklimming, in de woning van C. B. te Mydreeht gepleegd, veroordeeld ieder tot eene gevangenisstraf van 6 maanden. LEIDEN, 7 October. Thermometerstand: gisteravond om 8 uren 13° C. 55.4" Fahrenheit; hedenmorgen 8 uren 11.5° C. - 52.7 F.; 's middags om 12 uren 14.5° C. 58.1° F.; 'snamiddags 4 ureü 13.5° C. 56.3° F. De heer J. D. E. Scbmeltz, conservator aan 's Ryks Etbnologisch Museum te Leiden, heeft in het „Berliner Tageblatt" een belangrijke schets gegeven van de plechtigheden, die aan een pelgrimstocht naar Mekka verbonden zyn, en van de omstandigheden in het heilig land, die voor het ontstaan van epidemische ziekten byzonder gunstig zyn. Het artikel is geschreven naar aanleiding van een anoniem stuk, onlangs in het ge noemde dagblad gepubliceerd, waarin een reeks Europeanen was opgenoemd wien het gelukt is de heilige stad te tetreden, doch waarby de naam van dr. C. Snouck Hurgronje was weggelaten. De heer Schmoltz grypt de gelegenheid aan om de bekende groote wetenschappelyke ver diensten van den Nelerlandscljen geleerde in het licht te stellen, die van Februari tot Augustus 1885 in Mekka zich ophield en daaruit, tengevolge van intriges van den Fran- schen consul te Dzjeddah, werd verjaagd. Dat men in Duitschland de reizen en den arbeid van dr. Snouck Iiurgronje niet zou kennen door gemis aan kennis van de Neder- landsche taal deze verontschuldiging, zegt de heer Schmeltz, kan hier niet gel Jen, want Hurgronje's boek Mekka (2 dln met atlas) is ook in het Duitsch verschenen, en bovendien heeft de geleerde zelf in een voordracht, voor „die Gesellschaft für Erdkunde" te Beriyn in Maart 1887 gehouden, de hoofdresultaten van zyn reis en vele byzonderbeden in de Duitsche taal medegedeeld, die daarna in de verhande lingen van dat genootschap zyn opgenomen. Bij de heden gehouden openbare ver kooping van cokes, in partyen van 50, 10 en 5 hectoliters, waren de hoogste pryzen ƒ23, 4.70 en f 2.30de laagste 23, 4.60 en 2.30. Op het internationaal congres voor de meting der aarde, dat te Beriyn byeen is, zijn 17 Staten vertegenwoordigd. Uit Nederland zyn de hoogleeraren Van de Sande Bakhuyzen, uit Leidon, en Schols, uit Delft, aanwezig. Het zielenaantal der gemeente Zoeter- woude is in de laatste 50 jaren meer dan verdubbeld. De bevolking bedroeg op 1 Jan. 1845 2443 en op 1 Jan. 1895 6050 zielen. Het onmiddellyk aan Leiden grenzend ge deelte zal daartoe zeker geen gering contingent geleverd hebben. Gereformeerde Kerken. Bedankt is voor het beroep naar Boskoop door ds. Kok, te Nymegen. Naar men verneemt, is de commissie van rapporteurs voor de Kieswet gereed ge komen met de vaststelling der punten voor het Voorloopig Verslag en is thans de verdere bearbeiding en samenstelling van dat afdee- lingsrapport in handen van den griffier der Tweede Kamer. Op een nader adres, waarbij door G. Uytenbogaard en anderen te Bodegrave be zwaren worden ingebracht tegen de op Vrydag te Utrecht gehouden wordende kaasmarkt, is mede door H. M. de Koningin-Weduwe- Regentes afwyzend beschikt. Het stoomschip „Admiral", van Hamburg en Amsterdam naar Oost-Afrika, arriveerde 7 Oct. te Aden; de „Ardjoeno", van Batavia naar Rotterdam, vertrok 7 Oct. van Maassluis; de „Drente", van Rotterdam naar Batavia, vertrok 6 Oct. van Suez; do „Gede" arriveerde 6 Oct. van Rotterdam to Batavia; de „Merapi", van Rotterdam naar Java, vertrok 5 Oct. van Gibraltarde „Prins Hendrik", van Amsterdam naar Batavia, arriveerde 6 Oct. te Southampton. Op de Engelsche kustenheeft weer een hevige storm gewoed, waardoor vele ongelukken zyn veroorzaakt. Men be weerde zelfs te Londen, dat in het Kanaal twee groote stoom booten zyn vergaan. Het is te hopen dat dit gerncht niet bevestigd zal worden. Gisteren werden to Longchamp de groote najaars-rennen gehouden. De voor naamste prijs, die van de stad Parys (100,000 franken), werd gewonnen door „Omnium II." President Faure woonde de rennen by, be nevens koning Carlos van Portugal, de Griek- sche kroonprins, de Russische groothertog Constantyn, de hertog van Aosta en prins Lobanoff, de Russische minister van buiten landsche zaken. Bisschop Maples van Nyassa- land is met een zyner mannen den llden September in het Nyassameer verdronken. Verder wordt gemeld dat de heer Attley, een der leden van de Universiteitszending, op Portugeesch gebied is vermoord. Het lyk van den ongelukkige is gövonden. Academie-uien ira. Leiden: Geslaagd zyn voor het tbeore- tisch-geneeskundig examen de heeren J. Lou werier en L. J. O. Willinck; voor het eerste natuurkundig-examen de heer C. M, B. Wanna; voor het tweede natuurkundig-examen de heer P. Varenkamp. Marktberiohten. Alfeu, 7 October. Aangevoerd 31 wagens kaaa partijen, te zaruen 1669 stuks. Prijs: Goudacke kaas late qual. f 21.— a ƒ23.zwaardere a f2de qual. f 16.a f 20.—. Edammerkaas ƒ21.a fHandel vlug. üm de @4edL Werkiar. sym opgenomeia DATUM.. DAGEN. Volw. per 8. Kinde ren. Totaal 29 Sept. Zondag 46 6 52 30 Maandag. 69 11 80 1 Oot. Dinsdag 68 12 80 2 Woensdag. 74 16 90 3 Donderdag 66 15 81 4 Vrrjdag 74 13 87 5 Zaterdag. 66 9 75 ADVERTENTIES. Met kindorlyke blydschap vermelden wy de Vijf cd twinlig jarige Echtvcrecniglng van N. KOOY met A. GRIFFIOEN. Hunne dankbare Kinderen Behuwd- en Kleinkinderen. Voorschoten, by het Haagsche Schouw, 7 Oct. 1895. 6819 10 Heden overleed, na eene langdurige onge steldheid, tot onze diepe droefheid, onze ge liefde Moeder en Behuwdmoeder ADRIANA JOHANNA HENDRIKA FRANKAMP, Wed. Dr. A. J. BOON, in den ouderdom van 80 jaren. 6809 9 Leiden,- Uit aller naam, 3 Oct. 1895. B. BOON. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. Hartelyk dank voor de vele blyken van belangstelling, by de geboorte van onzen Zoon ontvangen. D. H. TERBURG H. E. C. TERBURGH Broekhuizen. Leiden, 7 October 1895. 6835 6 DANKBETUIGING. De ondergoteekende betuigt bierby, ook namens wederzydsche Farniliën, zynen har- teiyken dank voor de vele bewyzen van deel neming, gedurende de ziekte en by het over- jyden zyner geliefde Echtgenoote ondervonden. J. PARMENTIER. Voorschoten, 7 October 1895. 6804 8 Voor de vele bewijzen van belangstelling en harteiyke vriendschap, van Familie, Vrien den en Buren by hun Zilveren Huwelijksfeest ondervonden, betuigen ondergeteekenden, ook namens hunne kinderen, hun welgemeenden dank. A, ALT en Echtgenoote. Leiden, 7 October 1895. (Mare 78). 6826 9 Aanvang der Repetitiën: Hun, die zich als lid wenschen aan te sluiten, wordt verzocht zich aan te melden bij den Directeur den Heer JAN G. STRIENING. 6820 13 (Genootschap tot heoefcnSng «ter Fransche taal en letterkunde). Róunion des membres adhérents le 7 octobre 8.30 du soir au cercle „Amicitia", salie 2 cöte cour. Pour le bureau provisoire, 6764 8 P. WERKMA1V. ONTVANGEN: 1ste qual. DuSnaardap- pelcn, puikbeste Zccuwsche Paars- petten en 1ste qual. Zeenwschc Blauwen, alsmede puike Kandgraafjes, alles geschikt voor PROVISIE, tegen concurreerende pryzen. Aanbevelend, Klolfsteeg- 6831 12 Bij een Coupeur, in eene der eerst- mnr.t- zaken alhier werkzaam, bestaat gelegenheid om eene flink passende Coupe te leer en. Brieven onder No. 6832 aan het Bureel van dit Blad. 7 ruim 2 jaar op een kassierskantoor alhier werkzaam geweest z.ynde, zoekt eene der gelijke betrekking. Brieven aan het Bureel van dit Blad onder No. 6824. 6 Met Nov. gevraagd: eene flinke Burgermeid. Franco Brieven Postkantoor Leidschendam, by 's-Hago. 6816 5 zag zich gaarne geplaatst, liefst in een winkel. Salaris voorloopig geen vercischte. Brieven onder No. 6818 aan het Bureel van dit Blad. 6 te Lisse, over 25 K.M., ter gelegenheid c ec Kermis aldaar, op Woensdag 9 October a. s., des namiddags te 1 uur, om gouden, zilveren en bronzen medailles. Daarna ring steken op Eict wiel om fraaia pryzen. De Wedstryden zullen worden opgeluisterd door de Muziek der Haarlemsche Schuttery. 6828 11 DE COMMISSIE. ONTVANGEN: puikbeste soorten E&uin- aardappeïen, beste Graafjes en iïeeiiw- sche Paarsen en Blanken van af Cts Ook mooie Xanddrlelingcn. 6830 9 Ter OVERNEMING AANGEBODEN: een Amerikaansch Orgel, nog zoo goed als nieuw, prachtig van toon, met 8 registers, voor /*1£5. Adres: Rapenburg 75. 6823 6 Heden gearriveerd: de prima qualiteit §pulscbe «lammen en Jamnien-Drle- lfin^en voor de WINTERPROVISIE. Alsmede puike 2Keeuwscke Blauwen en Blauwe filrfitlingen, tegen concur reerende pryzen, by PAULs. PEETOOM, 6829 11 liïce ren gracht 1.1©. (om contant geld), op Blnsdag 8 October 1895, des voor middags te 19 uren, aan de Boommarkt te Leiden, teD overstaan van den Deurwaarder •F. F. TTECroiS, van eene party waarbyRamen, Deuren, Kozijnen, Flanken, Binten, Ribben, Brandhout, enz. Vóór den verkoop te zien. 6822 13 Zaterdag 12.October 1895, te zeven uren, in het Notarishuis aan Den Burg te Leiden, ten overstaan van Mr. J. A. F. COÏÏBERGH, Notaris te Leiden, afslag van 1. Het KOFFIEHUIS te Leiden, Breestraat 16, in bod gebracht op. 13,000.— 2. Het HEERENHUIS met TUIN aan den Vliet, 23, op Verhoogd met 3. Twee HUIZEN aan het Ge recht, 3 en 5, op 4. Het BUITENVERBLIJF „Dijk en Rhyn", even buiten de voor malige Hoogewoerdspoort van Leiden, aan den Hoogen Ryndijk, onder Zoeterwoude, geveild in 12 perceelen, in bod gebracht, als: 4500. - 500.- 3000. - 1. Op 3450.- 200.- 250.- 2. Op 1875.- Terstond verhoogd met n 100.- 150.- 3. Op 1250.- 150.- 1250.- 150.- 5. Op V 840.- Terstond verhoogd met n 20.- 6. Op Tl 350.- 100.- 7. Op n 350.- Terstond verhoogd met n 10.- 8. Op 360.- 40.- 9. Op 650.- Terstond verhoogd met n 50.— 25.- 10. Op 350.- 95.- 360 - 25.- 300.- Terstond verhoogd met D 20.- Nader met 25. - Ten kantore van voornoemden .\jtaris worden tot en met Zaterdag a. s., van 10-2 uren, verhoogingen aangenomen tegen genot van één vyfde der verhoogsom. 6834 49

Leidsch Dagblad | 1895 | | pagina 3