Hum Iwérs-iÉlikers Slijterij Je Groote Flescli", Eaarlstraat 96" ADVERTENTIÈN. Keukenmeid, BEKWAME In Lossinji;: Vrijwillige Verkooping, Omnibusdienst. n .10II. KE RKVI JET. cn Ale-soorten uit de Brouwerij van SAMUEL ALLSOPP SONS Ltd., London. Hoogst aangenaiaen en pittigen smaak. Fijne monsseering. Zeer hoog extractgehalte. Hoofdagent: G. H. HIE TE Ft SE, Jamaica la fl.40 fl.CO Jamaica 3a „1.20 „1.40 Ordinair© „1.„l.SO stok-n, is, na in verhoor geweest te z\jn, wedtroin op vrije voeten ges'eld. Men meldt uit Middelburg: Te Honteni.se is een vrouw vermoord; de justitie is derwaarts vertrokken tot het instellen van een onderzoek. De aanvaring op de Schelde. - Te Borsselen is het lyk van den bootsman der „Xania" aan wal gebracht. Dit is het laatste lyk der personen, die by deze vreese lyke ramp om het leven kwamen, waarnaar men nog zoekende was. Te Bordeaux is brand ontstaan in een der gebouwen der tentoonstelling, en wel in de afdeeling voor electriciteit. De oorzaak is niet bekend. Wegens gebrek aan water kon het vuur niet bedwongen worden voordat een groot gedeelte van het gebouw 'was vernield. Het eerst werden de vlammen bespeurd 's avonds om halftwaalf. Om éón uur was het gevaar geweken. Te Belfast zyn in de laatste weken niet minder dan vier kinderen, een meisje en drie jongetjes, onnaspeurlyk ver dwenen. In de kerk van St. Mary's-at- Hill te Londen zijn maatregelen genomen voor de veilige bewaring van ry wielen, ter wijl hare beryders den uienst by wonen. In de Portugeesche bezitting Goa is, naar uit Bombay wordt geseind, een militair oproer uitgebroken, ten gevolge van de weigering van den administrateur om waarborgen te geven voor de betaling der soldy, die door de troepen verlangd werden, welke last ontvangen hadden, zich naar Afrika in te schepen. Meer dan vijfhonderd man met hunne officieren weigerden zich in te schepen; zy schoten twee schildwachten dood en trok ken met wapenen en ammunitie de provincie Novas Conquistas in. Er is geen genoegzame macht aanwezig, om bet oproer meester te worden. De directie der Saksische Staats spoorwegen maakt bekend, dat Donderdag avond te negen uren dicht by Oederon een zeer ernstig spoorwegongeluk heeft plaats gegrepen. Een trein, die uit Zwickau het 133ste regiment infanterie van de manoeuvres teiug bracht, stiet op een goederentrein, die ■>p het punt was het spoorweg-station te Jederon binnen te rijden. Zeven wagens van den militairen trein werden verbrijzeld; 13 loldaten kwamen om; 30 werden zwaar, 30 Jicht gekwetst. Zy werden naar Chemnitz gebracht. De meesten behoorden tot de eerste :ompagnie. De machinist werd licht, tón der conducteurs zwaar gekwetst. De oorzaak v;in het ongeluk is nog niet pgehelderd. Waarschijnlijk is de botsiüg te wyten aan een wissel wachter, die den trein met militairen liet passoereu voordat de iveg vrij was. Over hot vergaan van den krui- ,er DSanchez Barcaiztegni" aan dtn ingang van ie haven van Havana werden nadere bijzon derheden gemeld. De kapitein der stoomboot „Mortora" zag, twee ruylen van den ingang van do haven, aan stuurboord een groen Jicht, dat hy voor een schip hield, dat de haven verliet. By het binnenkomen van de haven zag hij de lichten plotseling niet meer, en kort daarop werd hot door de „Morlera" ingevaren. Het uitgaan van het licht wordt toegeschreven aan het cloeu stoppen van oen der machines, een maatregel die genomen was om een van de manschap te bevrijden, die met zijn arm in een dynamo was geraakt. Booten waren onverwijld uitgezet en redding gordels uitgeworpendoch do „Sanchez Bar- caiztegni" zonk snel. Admiraal Parejo, die zijn schip het laatst verliet, werd in een roeiboot opgenomtn, doch deze raakte in de Buiging en verdween in de diepte. Het totaal verlies van menschenleveris is 46. De straten ran Havana zijn met rouwdoek behangen. fierkelyke Boriokteu* K a t w y k a/d. R y nGeref. Kerk. Zondag voormiddag te halftien en namiddag te zes uren ds. Van Souieren, te Donkerbroek. Staatsloterij. In het nomroer van gisteravond staat onder de lust der nieten 14365. Dit nummer moest echter voorkomen onder de lyst van f 70. BUITEN LAND. Frankrijk. De Parysche correspondent van de „Times" acht de tegenwoordigheid van prins Lobanoff by de manoeuvres in Frankrijk van groot belang. „Prins Lobanoff, de leider der Rus sische politiek, is de vertrouwde van den Czaar", merkt de correspondent op„zijn tegenwoordigheid te Mirecourt bewijst, dat de czaar ton opzichte van Frankrijk dezelfde polilkk volgt als zyn vader en vooral den nadruk wil leggen op het militaire karakter Vêii het Fransch-Russisch verbond. In het Fransche ministerie van koloniën is een verzegelde omslag, waarin het werk van candidaten voor een post werd bewaard, verbroken en een der onderteekeningen ver- valscht. De minister Chautemps heeft een onderzoek bevolen. - De ziekentransporten uit Madagascar wekken in Frankrijk groote verontwaardiging De senator Ranc wil den minister van oorlog daarover interpelleeren. In zijn brief aan den minist-r luidt het: „Ik zal u eenvoudig vra gen, rom dê legeradministratie er in vol hardt, .;ieken aan een lange en vermoeiende zeereis bloot te stellen, in plaats van hen naar het eiland Réunion te evacueeren. Ik twyfel niet, of uwe administratie heeft daar voor uitmuntende gronden, want anders zou haar eigenzinnigheid misdadig zijn." Duitscbland. De Berlynsche bladen melden in vollen ernst dat de keizer aan den schilder Knack- fuss opgedragen heeft, naar het voorbeeld van een «''oor den keizer gemaakt ontwirp, eene allegorie te teekenen, bestemd alle be schaafde volken van Europa aan te sporen tot eendrachtige samonworking tegenover de gansche Europeesche beschaving bedreigende gevaren. Deze teekening is niet bestemd tot geschenk aan den keizer van Rusland, maar zal, door middel van de heliographie ver menigvuldigd, door don boekhandel worden verspreid. Groot-BritaunlS» Een telegram uit Simla meldt dat de Britsch-Russische Pamir-grensregelingscom- missie haren arbeid tot een bevredigend einde heelt gebracht. De grens is langs de in de Engelsch Russische overeenkomst van 1873 voorgeschreven lyn afgebakend tot het Vic toria meer. Alleen de bekrachtiging der beide regeeriogen ontbreekt nog. De leden der commissie verkeeren zeer vriendschappelijk met elkander. LEIDEN, 21 September. De Raad der gemeente Leiden zal op Donderdag den 26sten September a.'S., eene vergadering houden. De Fransche mail met berichten uit Batavia tot 23 Aug., kan 22 Sept. alhier worden verwacht. Den 18den dezer vierde de Chr. school (Smidsteeg) te Rynsburg haar vyfjarig bestaan. Na at 's morgens voor ouders en belang stellenden eene openbare les was gegeven, trokken 's middags onderwijzers en leerlingen in optocht door hot dorp. De laatsten waren kwistig met oranjesjerpen en vlaggen getooid, zoodat het geheel een prettigen indruk gaf. Na ommegang werden de leerlingen in de schoollokalen, cie voor deze gelegenheid ryk met vlaggen en groen versierd waren, op versnaperingen onthaald? De gemeenterekening van Sassenheim dienst 1894 is door Ged. Staten goedgekeurd teruggezonden, bedragende in ontvangst 10014.89, in uitgaaf 9298.96s en alzoo met een batig saldo van ƒ715.936. Dj voordracht ter vervulling der beide betrekkingen van hoofd der o. J. scholen te Noord-Barge en te Erica bestaat uit de heeren J. De Vries te Hillegom, H. Boukema te Nieuw-Amsttrdam, J. Esman te Grypskerk, G. J. Roeberaen te Aalsmeer en J. B. Cavaljé te Hollancischeveld. Omtrent de zaak van de „Anna" in de wateren van Marokko constateert de minister van buitenlandsche zaken, in de Staatsbe- grooting soor 1896, dat de uitbetaling van de 112,500 franken betrekkelyk spoedig pi tats heeft gehad terwyl die aan ene andere mogend heid verschuldigd, wegens een vropgeren overval, nog niet is vuldajn. Wat de toege zegde bestraffing der schuldigen betreft, heeft ook Duitschland, evenals wfl, zich voorshands tevreden gesteld met de herhaalde belofte dat de aanrande:s der Duitsche onderhoorig- heden zoo tenigszins mogelyk zouden worden opgespoord en gestralt. Het handelstractaat met Oranje Vrystaac zal nitt by de Staten-Generaal worden inge diend om lat het de poeaktuiing van den Volksraad in den Oranje-Vrystaat niet mocht verwerven. De onderhandelingen over een nieuw handelstractaat met Japan werden geregeld voot tgezet, docü zyn nog niet ten einde ge bracht. H. M. do Koningin deed hedenvoor middag in en om Den Haag een qjtoer te paard, vergezeld van eene dame en een heer der Hofhouding. Vroolyk wapperden reeds hedenochtend vroegtijdig van de transen van het Kurhaus, gelegen to Scheveningen en van de overige hotels in de omgeving de nationale vlaggen, ter begroeting van Hare Majesteiten de Koning innen die hedennamiddag de voornaamste in richting van de zeebadplaats met een bezoek zouden komen vereeren. Prachtige versieringen waren er ook aan gebracht, ten einde HH. MM. op waardige wyze te ontvangen. Zy waren vergezeld door prinses Pauline van Wurtemborg. By hunne komst werden hun door het dochtertje van den heer Ruys, gedelegeerd commissaris en secretaris der Maatscbappy, bloemruikers aan- geboJen. In de zaal was geen enkel plaatsje onbezet. Het concert, evenals op den verjaardag van koningin Wilhelmina door kinderen ge geven, werd door HH. MM. tot het einde bygewoond. Zy betoonden zich met een en ander zeer ingenomen. Te 's-Gravcnhage zal het nieuwe Etloio- graphisch Museum gevestigd worden, en wel op het Ryksterrein Bezuidenhout. De kosten van op- en inrichting zullen circa f 350,000 bedragen. Een in den boedel van wyien mevrouw Van de Poll, te Loosdrecbt overledeD, voor handen geschreven bybel is to Amersfoort in openbare veiling gekocht voor 400, met de 10 pet. onkosten makende f 440. Zoölogisch Congres. Gisteren hebben 35 congresleden een be zoek aan het park en dc menagerie van den heer F. L. Blaauw te 's-Gravenland, gebracht, 40 leden bezochtvn bet eiland Marken en 40 leden waren het Zoölogisch Station van de -F Nederlandsche DKikimdige Vereeniging aan Den Helder gaan b ziciitigen. Des avonds om acht uren vereenigden zy zich in Oud Holland op de Amsterdamsche tentoonstelling. Na dio uitstapjes werden hedenmorgen weder eeuigo sectie vergaderingen gehoudeD, nl. in het Pnysiologisch Laboratorium aan do Zonneveldsteeg, in hot Anatomisch Labo ratorium aan de Nieuwsteog, en in het Zoö tomisch Laboratorium aan de Kaiserstraat, waar verschillende onderwerpen werden be handeld. Onder die sectie-vergaderingen verdiende bovenal belangstelling die, welke in hot Ana tomisch Laboratorium plaats had cn waarin de heer dr. E. Dubois, van Toeloeng-Agoeng (Java), naar aanleiding van daar ter plaatse gevonden beenderen, de meening verdedigde dat deze kenteeki-nen bevatten van den over gangsvorm tusschen dier en mensch. (Pithe canthropus erectus). Het was vooral prof. Virchow, uit Berlyn, die zich tegen deze meening verzette. Hedennamiddag om twee uren werd in de Stadszaal do derde en laatste algemeene ver gadering geopend. Daar hield de heer John Murray (van Edim- burg een voordracht over onderzoekingen op den bodem der zee. De heer L. d' Hamonville (van Manonvelle) deelde het een en ander mede over maatre gelen ter bescherming van de paradijsvogels. H(j wenschte internationale maatregelen, verlangde dat overal de zoölogie in het belang daarvan zoude optreden en dat vooral in vloed op de vrouw zou worden uitgeoefenJ om zoo min mogelyk vogels op de hoeden to dragen, waaroiii b(j een beroep doet op de vrouw, opdat do jacht op genoemde vogels ophoude. De heer Herbert Haviland Field (van Brook lyn), diende by het Congres een voorstel in van prof. E. L. Mark, van Cambridge, in de Yereenigde Staten, om de wenscholykheid en mogelijkheid te bespreken een code samen te stellen van verkortingen in de morphology der dieren, gegrond op Latijnsche namen, en deze aan te bevelen voor algemeen gebruik door zoölogen en anatomisten over de ge- heele wcrold. Omtrent dit voorstel bleef het enkel by deze eenvoudige mededeeling. Als plaats van samenkomst voor het 4de internation lal zoölogisch congres, in 189S te houden, werd Londi-n gekozen. Tot voorzitter daarvan werd benoemd de heer William Flower, die daarop bedankte voor de eer, hem door deze benoeming aan gedaan. Cambridge had het congres ook gaarne ontvangen en gastvrijheid verleend. Een dor afgevaardigü-u sprak den wensch uit om het congres in het vervolg 3 wekon vroeger to houden. fc^Do heer Edwards bedankte voor het genot door dit congres gesmaakt en voor do harte lijke ontvangst to Leiden genoten. Anderen sloten zich bij dien dank aan. Vervolgens sprak de burgemeester, mr. F. Was, over liet succes van ait congres, waar door do wetenschap gediend is, en acht het voor Leiden eene eer dit congres te bobben mogen ontvangen. Daarna sloot dr. F. A. Jentink do vergade ring en daarmede tevens het derde congres. Marktberichten. Leiden. 21 September. Grc.non werden heden vol- ilooLdc voor <le vraag aangeboden. Jarige Wil te Tarwe, meestal van minder goede qnali eit, vindt wei ig aftrek; nieuwe werd mo r gevraagd on wai bij beperüteu aanvoer gemakkelijk te plaamen. Rogge wordt lq in botoro qualnea aangeboden. Paarden- eu DoivcuLooren, waarvrn de qnaliteit zter |.oed is, worden vlug verkocht. Groene Erwten zijn Blecln gowo nen en moeilijk to plaataoD. Zaden bloven on veranderd. Witte Tarwe 5.50 a f CAO. lloode ƒ5.25 a 5.75. Walla-Walla 6.90 a Pool echo 6. a 6.10 per 80 KG. Rogge ƒ3.75 a ƒ4.20 per 74 KG. Zomergernt f'i.00 a ƒ3.23, Winter- 3.25 a ƒ3.90, Chevalier- ƒ4.35 a 4.75 per HL. Jlaver f 2AO a ƒ3.por 50 KG. Groene Erwten ƒ4.75 a ƒ5.— per HL. P.tardenbooneu ƒ4.90 a ƒ5.20 por HL. DnivonbooiiGH 5.80 a G.per HL. Brainoboonen 9. - f 10.23 por HL. Koolzaad 5.85 a f6.10 per HL. Kanariezaad G.a ƒ7.25 per HL. Hennepzaad f 7.50 a f 0.75 per HL. Boter: Aanvoer 730 kilogr., lute qualit. per 1/* vat 52.a 56.2do qnalit. per l/4 vat 46.a 50.— lete qnalit. per kilogr. ƒ1.30 a ƒ1.40; 2de qualit. per kilogr. 1.13 a 1.23. Lange Zwarte Turf, 5000 dubb. HL. ƒ0.17 a fOAO. Schiedam, 20 Sept. Noteoring van t'o Mako- aars. Moutwijn ƒ9. .'(never ƒ13.—, idem Amst. proef ƒ14.50 per Nod. vat cn zonder fust, zonder dc belasting. Spoeling-commie?ie heden ƒ1.— per ketel. N'otoering van den Braudorebond. Moutwijn 8% a f 61 f por hoct. et., zonder faet en zonder belaetin.'! Meppol, 20 Sept. Op de heden hier gehouden Botermarkt wae de aanvoer 8400 KG. Per l/4 vat cirate eoort besteedde reien 46, 2de Boort 44 cn 3de eoort ƒ41; allee wae belegen Boter. Handel ving. Te Mid wolde (Gr.) brandde gis termorgen de kapitale boerenplaats van den heer F. De Haan af. Het vee was in do weide. De oorzaak van den brand is onbekend. Dit is de derde maal, dat de boerderij van den heer De Haan door brand is vernield. Haar troost. Cat u 11e Mondès verhaalt: „Hy was dood! Een indrukwekkende iyk6toet bracht hem naar bet kerkhof. Ook „zy", de weduwe, bewees den doode de laat ste eer. „Gy hebt een zwaar verlies geleden", zeide een der deelgenooten in den stoet tot haar. - „Ja", fluisterde zy onder tranen, „een zeer zwaar verlies. Maar één troost heb ik toch: ik weet nu ten minste, waar hy zyno avonden doorbrengt." Telegram m ou. LONDEN, 20 September. Het Engelsche stoomschip „Hatfield" is op den Donau aan den grond geraakt, 39 myl van Sulina. Assistentie is derwaarts vertrokken. Het Engelsche stoomschip „Rewa" van Calcutta, en het stoomschip „Cousins Arbib" van Arzew, zyn gisteren ter hoogte van Erith met elkaar in aanvaring geweest, ten gevolge waarvan van de „Rewa" eene plaat werd ingedrukt en haar anker en ketting verloren gingen. De „Cousins Arbib" kreeg schade aan stuurboord. BERLIJN, 20 September. (A. H.) De justitie heeft een bevel tot inhechtenisneming van Von Hammerstein uitgevaardigd. Zooals men zich herinnert, had Hammerstein den sedert gestorven kassier Güthlein be schuldigd, gelden van de „Kreuzzeitung" te hebben verduisterd, terwyl later bleek dat hy zelf de schuldige was. De commissie van beheer der „Kreuzzeitung" heeft nu aan de dochter van Güthlein een schryven gericht, waarin de commissie verklaart dat zy nooit getwyfeld heeft aan de eeriykbeid van Güthlein en nooit geloof had geslagen aan de bewering van Yon Hammerstein. BOMBAY, 21 September. Volgens de laat ste berichten uit Goa is geen enkel officier betrokken by den militairen opstand, (zie ge mengd nieuws) die alleen moet geweten wor den aan den tegenzin der soldaten om in Afrika te dienen. In Panjim heerscht groote ontsteltenis. De oproerlingen, die het fort Narus bezet hebben, vroegen genade aah den gouverneur, oo voorwaarde dat z(j wapenen zouden neerleggen. De gouverneur weigerde echter. Thermometerstandgisteravond om 8 uren 11° C. 61.8' Fahrenheit; hedenmorgen 8 uren 9.5° C. 49.1 F.; 's middaga om 12 uren 16.ö-5 C. 61.7'F.; 's namiddags 4 uren 15° C. 59° F. Heden overleed, te 's-Gravenhage, onzo ge liefde Zuster G. J. VAN DE SANDE BAK- HUYZEN. H. G. v. d. SANDE BAKHUYZEN. G. v. d. SANDE BAKHUYZEN, v. Vollenhoven. E F. v. d. SANDE BAKHUYZEN. Door afwezigheid kunnen geen bezoeken worden afgewacht. Leiden, 19 September 1895. 6388 10 De Heer en Mevrouw SARK Schim van der Loeff betuigen hun hartolyken dank voor de vele bewyzen van belangstelling, by de geboorte hunner Dochter ondervonden. Bezoeken worden bij voorkeur afgewacht Dinsdag en Woensdag24 en 25 September. Leiden, 21 September 1895. 6434 7 GEVRAAGD, tegen November: eene dege lyke en bekwame 6435 8 van middelbaren leoftffd, R.-K. Zonder goede getuigen onnoodig zich aan te melden. Br. fr. lett. IV. aan den Boekh. J. W. v. LEEUWEN, Muarsmanssteeg, to Leiden. kunnen voor vast -werk geplaatst worden bij A. SCHERER Co., Baan 117, Rotterdam. 6436 10 eene lading grove liachclko er, afgehaal i /'O.GO en thuisbezorgd f O.G5 per mud. 6412 7 Aanbevelen"', H. J. BLOnnFJTLIN, Oranjegracht No. 58 en Langestraat No 57 in het Notarishuis aan Den Burg te Leiden, by opbod Zater dag 5 October 1895, by afslag Zaterdag 12 October 1895, des avonds te zeven uren, ten overstaan van Mr. J. A. F. COEBERGH, Notaris te Leiden, van: 1. Het KOFFIEHUIS, met vergunning tot verkoop van sterken drank in het klein, te Leiden, op het aangenaamst© gedeelte van de Breestraat, No. 16, groot 2 aren, 43 centiaren, bevattende beneden: Vestibule, Gang, gedeeltelyk met wit mar mer, groote Zaal (vroeger Kamer en Suito), Kelder, Keuken, Bykeuken en twee Plaatsen boven: fraaie Voorkamer en Suite, twee. Achterkamers met diverse Kasten, Gang met Kast, twee Bergplaatsen, Zolder met vier afgeschoten Kamers en Vliering. De kamers zyn behangen en voorzien van Stookplaatsen en vele gemakken. Het perceel heeft Gas en Duinwater. Te zien: in de weken van veiling en afslag op Dinsdag en Donderdag van 11 tot 2 uren. 2. Het HEERENHUIS met ERF en TUIN, te Leiden, aan de Westzyde van den Vliet, No. 23, groot 3 aren, 24 centiaren. Het perceel, thans Magazijn van Ijzerwaren, bevat: ruime Gang met Bergplaats, vyf ruime Vertrekken, Keuken, Plaats en grooten Tuin met Berg plaats voor brandstoffen; voorts: open Trap, groote Voorkamer, Gang, twee Logeer- en twee Slaapkamers, zeer ruimen Voorzolder en kleinen Achterzolder. De kamers zyn voor zien van Kasten, Stookplaatsen en verdere gemakkon. Het perceel heeft Gasleiding en is in eigen gebruik. Dit perceel, aan het water gelegen, is door zijne uitgestrektheid zeer geschikt tot uitoefening van verschillende takken van handel of nijverheid. Te zien: in de weken van veiling en afslag op Maandag, Woensdag en Vrydag van 10 tot 12 uren. 3. Twee HUIZEN en ERVEN te Leiden, aan het Gerecht, Nos. 3 en 5, groot 1 are, 23 centiaren. Deze perceelen, waarin de pbotographiezaak werd uitgeoefend, bevatten, het huis No. 3, beneden: ruime Werkplaats met steenen vloer, Pomp met goei water en Plaats met Tuintje; boven: ruimen Zolder of Werkplaats, daarboven: Werkplaats met donkere Kamers, Waterreservoir en Spreek buis; het huis No. 5, beneden: Gang, twee Zykamers, Binnenkamer, ruime Slaap kamer, drogen Kelder en Plaats met Pomp voor put- en regenwater; boven: ruime Voorkamer met fraai uitzicht, twee Slaap kamers, voorts nog eene ruime Kamer, Provisie kamer, ruim Portaal en Zolder voor brand stoffen, voorts Photographie-atelier, groot 11 x 4.50 meters, met Kleedkamer, enz. De kamers zyn behangen en voorzien van Stook plaatsen, Kasten en vele gemakken. To zien: in de weken van veiling en afslag op Vrydag en Zaterdag van 10 tot 2 uren. De perceelen zyn te aanvaarden by do be[ taling der kooppenningen op 15 November 1895. Meerdere inlichtingen zyn te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris, alwaar tu- - schen de dagen van veiling en afslag op alle werkdagen, van 102 uren, verhoogingen kunnen worden gedaan tegen genot van cén vijfde der verhoogsom. 6425 77 Vertrekt van ZEG WAARD-ZOETER.MEER STANDPLAATS: Dinsdags 's morgens naar Rotterdam 6A uur. 'b na middag8 uit Donderdags 's morgens naar Delft 's namiddags uit Vr|)dags 's morgens naar L<elden 's namiddags uit Zaterdags n 6428 38 's morgens naar Lelden 's namiddags uit 8 1 6 1 8 J. HIJSEN, Hotel „De Baars,' Delft-jrho Poort. STANDPLAATS: S. HAKET, aan de Oost poort. Vrydags nllécn in de Wintermaanden. STANDPLAATS: A. KOOLOOS, aan de Koepoort. Ondernemer: Vraagt bij Uwen Bierhandelaar de gunstig bekende Deze merkèn onderscheiden zich door: 6424 26 Oppert. Rotterdam. 6393 20 20 Per Flesch. Per Liter.

Leidsch Dagblad | 1895 | | pagina 3